FJ C. Oranje Lzn Cursus voor Diploma Baker. Land- en Tuinbouw. Marktberichten. Burgerlijke Stand. Posterijen en Telegrafie. Radio-Nieuws. Scheepstijdingen. Agenten gevraagd POOTAARDAPPELEN. Diens Kapitalen Boereninspan, Voor WINKELIERS en ZAKENMENSCHEN, die hnu AAGTEKERKE. Red Star, Bevelanders en Bravo's, J. BALKENENDE, Voorstad - Goes. Kapitalen Boerenlnspan. Ambachtsschool voor Bergen op Zoom en Omstreken. inschrijving vin Leerlingen Openbare Verkooping. een partij drachtige Zeugen. Kapitalen Boereninspan diens kapitalen Bóeren-Inspan, 12 PAARDEN, 42 stuks HOORNVEE, Landbouwers-Inspan, schriften in den kamp om de school met den Bijbel van voor- of van tegenstanders, werkjes, waarin over schooltoestandcn wordt geschreven, hetzij bij de bijzondere, hetzij bij de openbare school, krantenarti kelen, die over een bepaalde kwestie licht verspreiden, schoolverslagen, gedrukte of geschreven adressen, die aan Koning of Kamers zijn aangeboden, oude'jaargangen van onderwijsbladen, ook van de openbare school, oude notulenboeken van schoolvcr- eenigingen of opgeheven afdeelingen van onderwijzers, correspondentie met voor aanstaande mannen op schoolgebied, enz. enz. Het bestuur van de bibliotheek komt tot U allen met het vriendelijk verzoek, die tegen of zonder vergoeding (het laatste na tuurlijk het liefste) aan haar af te staan. De bibliotheek heeft Uw aller steun en hulp noodig. Vergelijken wij haar met an dere soortgelijke bibliotheken, b.v. de Pae- dagogische Bibliotheek van het N.O.G., dan bezit ze nog zéér, zéér weinig En wil ze voor de studie van het Christelijk schoolwezen van nut zijn, dan is aanvul ling dringend gewenscht. Toont dan Uw belangstelling kijkt Uw boekenkast eens na, vraagt eens bij ande ren, van wie gij vermoedt, dat ze wel iets konden hebben wat in dezen van nut kan zijn en zendt het aan den bibliothecaris (de kosten van verzending zullen gaarne worden vergoed). Veel wat nu nog aanwezig is, wordt misschien later vernietigd. En dan is het te laat. Daarom helpt ons n u. Namens het bestuur van de Bibliotheek ten dienste van het Chr. Onderwijs, Mr J. TERPSTRA, bibliothecaris. 's-Gravenhage, 1 Februari 1929. Sweelinckstraat 39. Bieten naar Frankrijk. In ons nr van Donderdag j.l. meldden wij, dat de Coöp. Suikerfabriek Zeeland te Bergen op Zoom voor de afgeloopen campagne had verwacht 6) k 65 mil joen 'K.G. bieten en dat dit, door den bi eten uitvoer naar Frankrijk geworden is 45 k 59 miljoen K.G. Men meldt ons thans, dat deze ge tallen foutief zijn. Verwacht werden 160 A 163 miljoen K.G. en ontvangen werd 153 miljoen K.G. bieten. Zweden's steun aan de Bietenbouwers. Ook Zweden hee.'t zijn „suiker-vraagstuk" natuurlijk. Nu hee.'t de regeering daar op 11 Januari bij de volksvertegenwoordiging een voorstel ingediend tot hu!pverleening aan de bietenbouwers. Een mededeeling van den Ned. gezant te Stockholm bevat daarover de vol gende bijzonderheden Het wetsvoorstel beoogt verhooging van het Zweedsche invoerrecht op suiker, (voorloopig tot 31 Januari 1930) van 10 tot 13 öre per K.G. De beide organisaties van suikert'abrie ken hebben zich op voorwaarde van de in voering van gezegd hopger 'invoerrecht en een ongewijzigde handhaving der bestaande invoer rechten op suikerwerken verbonden tot een voor de bietenbouwers gunstiger prijsregeling. En dat wel op de navolgende wijze. Volgens de bestaande vij 'jarige contracten tot bieten levering, loopende van 1927 tot 1931, heb ben de bietenbouwers bet recht het m3t bie ten bebouwd land met 50 p-,t in ta krimpen Voor de campagne 19291-30 zullen do bie tenbouwers nu voor de golerv:rdo bieten over een bebouwde oppervlakte van 50 pet van die vastgesteld bij contract, betaald worden overeenkomstig den daarbij aangegeven prijs. Doch voor bieten, gebouwd op ean opper vlakte boven de 50 pet van da in 'iet con tract aangegeven-e, zullen zij van de suiker fabrieken 2 80 kronen per 100 K.G. ontvangen Wat de suikerfabrieken tengevolge van de verhooging van het invoerrecht op suiker meer mochten verdienen dan heigeeti zij door de nieuwe prijsregeling aan de bietenbouwers moe ten afdragen, zullen zij aan den Stoa hebban terug te geven, maar indien de toeneming harer uitgaven aan de bietenbouwers de toe neming harer inkomsten tengevolge van hei ■verhoogde invoerrecht mochten overtreffen, zullen de suikerfabrieken dit verlias zelf heb ben te dragen. De verhooging van den sui kerprijs, die voor den binnenlandschen consu ment zou kunnen voor vloei» ui - de verhoo ging van het invoerrecht op suiker, zal wor den geneutraliseerd door de ophe'fing van de suikerbelasting A 4 öre per K.G. Aardappel Bevelander. In de vergadering van de tuinbouvv-vereeni- ging te Finsterwolde waren enkele led» van meening, dat de Bevelander niet vrij i3 van wratziekte. Er zijn besmette perceelen tuin grond, waarop Bevelanders werd» verbouwd en ook onder deze war» er zieke knollen. De Bevelander wordt gerekend onder de wrat ziekte-vrije soort» en zij wordt reeds op vrij uitgebreide schaal verbouwd. De heer Barendtsz», ambtenaar bij 'den Plantenziekt»kundig«n Dienst te Winschoten, schrijft hierover De Bevelander is onvatbaar voor wratziek te. Mocht men in e» parfj Bevelanders, aardappel» aantreffen, die door wratziekte zijn aangetast, dan moet» deze als opslag beschouwd worden. In vele govall» blijkt dit dan de Bravo te zijn. Deze Bravo-stimmen kan men in d!» groei tijd zeer goed herkennen, en bet is dm ook een vereischte, om dezen opslag bij herkenning zoo spoedig mogelijk te verwijderen. Zijn. de stengels afgestorven, dan is deze sorteering niet meer uitvoerbaar en krijgt men ieder jaar e» grooter mengelmoes. Door vroegtijdige verwijdering van opslag (de Bravo is te herkennen aan de lichtere kleur van het blad) en van eventueel voor komende slechte planten (topbont, bladrol), kan men het gewas zelf lang» tijd in goede conditie houden. MIDDELBURG, 1 Fcbr. Op de veiling werden de volgende prijzen bestc-ed: Aarda; polen 44t/2, peters 23, sprui ten 162J, witlof 1333, molsla 2 28, nero 518, uien 3—9, rapen 23, karoten 14, peen 3—5, koolrapen 1— 2, cl., alles per K.G.; prei 618, selde rie 2r—7 ct., per bos; boerekool 25— 35, andijvie 2583 ct. per kist; savo'je- kool 27, roodekool 316 ct. per stuk; zure bellefleur 3336, zoele bellefleur 1220, goudreinet 3645, grauwzoef 1$19, kleiperen 15—21 ct., alles p. K.G. VLISSINGEN. Veiling van 1 Febr. Campagnezoel 16, k'.eip ren 1823, zure Bellefleur 3332, Present van Luntercr 31)32, Pondsperen 30, Brederode 29. Grauwzoet 2.)29, uien (groote) 89. uien "(kleine) 34, koolraap 1—2, sprui ten 1532, kroten 3, wijnpeeën 331/2, kleine peoën 1 Va5, witlof 263'3, win- terpostelijn 21—22 ct., alles por K.G. kipeieren 72 ct. por 10 stuks; boere kool I1/24, roodekool 5Va13, savoje- kool 3ty2111/2» bloemkool 829 ct., al les per stuk; selderie 31/25i/2, prei 7 141/2 ct. per bos; spruitkop 15—16, andijvie 85 ct. per kist. Door ALLE B oekhandelaren worden ADVERTENTIËN en ABONNEMENTEN voor ons blad aangenomen van 2431 Januari 1919. SOUBURG. Ondertrouwd: Marinus ICoole, 26 j. en Pieternella Maria Pouwer, 23 j. Geboren: David, z. v. Lee.idert de Witto en Maria van Soelan. Joost Willem en Pieter nella Apolonia, zoon en dochter van Adriaan Louwerse en Adriana Slurm. Overleden: Izaak de Rijcke, 64 j., man van Cornelia Kodde. van 26 Jan. tot 1 Febr. 1929. IERSEKE. GeborenMaria Elizabeth, d'. v. Marinus Timmerman en Cathirina Jozi-ia van Boven. Willem Jozias, z. v. Cornells Slabbe- koorn en Cathalina Adrrna Slroosiijder. Gehuwd: Jacob Jan Paauwe, 33 j. jm. te Schore en NeeUje Jannetje Bolier, 34 j. wed. van Marinus Dijke. over de maand Januari 1929. 's HEER ABTSKERKE. Geboren: 12. Come lia Elizabeth, d. v. Jan Proos en Cornelia Catharina Braam. 29. Levenloos geboren een kind van hei vrouwelijk geslacht van Jacob de Pundert en Magdalena van 't Westeinde. B0RSSELE. Geboren: 10, Pieternella, d. v. Cornell's van Sluijs en Helena van Doorn. Overleden: 13. Cornells Allaart, 71 j. echt genoot van Maria Witte. BIGGEKERKE. Ondertrouwd: Adriaan Cor nelis Kole. jm. 26 jaar en Cornelia Jannetje Cornelisse, jd. 22 jaar. GeborenJan, z. v. Samuel Kluij'hout en Janna Caljé. Overleden: te Vliss'ngen ,'H het ziekenhuis, Izaak Midavaine, 63 j. man von W. Wiele- maker. OVEZAND. Gebo-en: 9 Jacob Adriaan, z v. F. de Koning en Anna de M-eij. Overleden: 7, Janis Vermede, 63 j. 25, Mar- garetha Rijk, 1 maand. DRIEWEGEN. Geboren: 23, Maria Jacoba Aafke, d. v. J. P. van de Velde en. P. van Sabben. KAPELT E. Huwelijken: t, Johanna Ca- rolns Hubertns Ho'lmann. 21 j en Adria na Digna v. d. GraafP, 21 j 18, Adriaan van Dalen, 23 j. en "Johanna Pieternella de Jager 19 j. Geboren: 1, Jan, z.v, Dingenis Bori en Janna Baas; 7. Cornelia Klhzina, d.v. Cornelis Wisse en'Jannetje de Kunder; 11, Christoffel Adriaan, z.v. Jacobus Pie- ter Korsta-nje en -Tacoba Tannetje BoU'e- 13. Hendrik z.v. CorneUs Steenpoorte en Maatje Sla.bbekoom: 18, Gerard z.v. Ab a hem de Waard en Elizabeth Burger; Jan na, d.v. Jan van Hoepen en Jacoba Ja- comina Timmerman. Overleden: 10, Pinter Eversdifk, 82 j echtgenoot van Maria 'de Waard; 25, Jan CaJsijh, 72 j, echtgenoot van Maria Franse. KORTGENE. Overleden te Goes, Pieter van Gilst 25 jr, ongehuwd. Ondertrouwd: 17 Jan. Willem D'ngo- manse 20 jr j.m. en Johanna Jacomina Filius 21 jr j.d. COLTJNSPLAAT. Geboren; 28 Jan., Tannetje. d. v. Frans van Liere en Pie ternella Kramer. Lijft van onbeste^are brieven en brief kaarten, van welke de afzenders onbekend zijn, terugontvangen in de 2e helft der maand Januari 1929. Brieven binnenland: H. G. v. d. Berg, Rotterdam; Opzichter, administrateur en aannemer, Eindhoven. Briefkaarten binnenland: A. K. van Oost, Schiedam. debiet in de provincie Zeeland wenschen uit te breiden, is „DE ZEEUW" het aangewezen Dagblad voor advertentie- reclame. Vraagt Advertentietarief. Programma van Zondag 3 Februari. HUIZEN, 336.3 M. Na 6 uur en tüde.is den K. R. O.-keikdienst 1852 M. 8.239.A) N. C R. V. Morgenwijding o. 1. v. Ds J. J. v. Pe tegem. 10j.5±2.00 R. It. Kerkdienst. 13.33— 1.10 Concert. 2.032.30 Literaire causerie 2.304.00 Concert in Hüvateubeek. 5.4j Dienst in de Gerei. Kerk te Öussum. v'oor ganger: Ds H. A. Wieisiaga. 8.1010.45 Con cert. A'msterdamsche l»rkest\ereen. HILVERSUM, 1071 M. 12.33—2.03 Concert. 3.034.1.5 Go.lJJ.U |coor bet Chnrxp o-.kost 4.15—5.00 Gramo-'oonmuziek. 6.33 Vruz. ne k dienst. Spr.Dr it. F. Proost. 3.03 Samson en Leli.a", opera van S. Snëns. DAVENi'RY, 1562 M. 3.50 Concert. 5.0. f sopraan. 5.35 Missionaire causerie. 5.53 v e - telling» uit het Oude aestament. 6.05—6.3 Bach's kerkcantate no. 65. 6.307.53 Iterk dienst. 8.20 Kerkdienst. 9.03 Liefdadigheids oproep. 9.25 Orkest. Het feest van de Itoningi n-M o e d e r. Vrijwel alle plaatsen ia oas laai, die de uitvoering in de Groote Kerk, gogav» tei gelegenheid van het feest van 11. "vf. de Koningin-Moeder, per radio hebban beluisterd in kerk o." zaal, zijn door Buma aanges.ag» voor bed ra.;» van 3, 5 en meer gald». Het Haagsch Comité boe 't voor de uitvoering in de Groote kerk au.earsrecbt betaald. De vraag is, of het luisteren nair de radio-uL zending van deze uitvoering als e» nieuwe uilvoering moet word» beschouwd. Het weer in verband met de geluidssterkte en selectiviteit In het algemeen geldt, da. radio ontvangst in d» winter beter is dan ii den zomer in verband met verschili»da omstandigheden is dat dan ook juist. Toch kan in d» winter oruze radio-ontvangst ook wel eens minder goed zijn en wel om andere reden» dan de z.g. luchtstoringen. Zoo zijn b.v. sneeuw en mist, vooral ais het daarbij vriest, dikwijls gevaarlijke vijanden van onze radio-ontvangst. Sneeuw en mist toch gatten zich vast op de antenne-isolatoren en- maken onze antenne daardoor min of meer „lek". Het gevolg hier van is, dat onze geluidssierk e vermindert, de primaire afstemming in bepaalde g avail en var andert soms ook de selectiviteit geringer wordt. In zulke gevallen is het altijd prettig, als men behalve de buiteaantenne een soort re serve binnen-aintenne heeft. Voor zulk een binnen-antemne geldt uiter aard niet den invloed van mist en sneeuw en onder niet al te ongunstige omstandigheden kan men op e» 4-lamps-on vangtoestel de voornaamste omroepzenders met ruin voldoen den sterkte op den luidsprek r k'ijg». Een draad, welke in het vierkant langs do lijst van het plafond word gespanne 1 e» lengte heeft van 12 A 16 M., is een uitste kende binnen-antenne. Deze draad kan zeer dun zijn en vrijwel ontzic-htbaar worden aangebracht (b.v. uit sch-elledraad). Ook op bet ontvangtoestel zei" kan vochtig weer invloed hebb», vooral op de spoelen. §33033 M Aanstaande Donderdag 7 j§J Februari hoopt I CORNELIA LUCASSE, Wed. A. Lindhout, H haar 80sten Geboortedag te her- U denken. A. VAN ZWEDEN. II Hoedekenskerke. Stoomvaart Mij. Nederland. ENGGANO, uitr., 31 v. Djeddah. J. P. COEN, thuisr., 1 v.m,. 8 u. te Genua. JOHAN DE WITT, uitr., 31 v. Belawan. KRAKATAU, thuisr., 31 v. Batavia. M0ENA, thuisr., 30 te Singapore. P. C. HOOFT, uitr., 31 v. Southampton Kon. Ned. Stoomboot-Mij. CRJJNSSEN, thuisr., 1 nam. 7 u. te Plymouth verw. ORA.NJE-NASSAU, 1 v. Amst. n. W.-Indië VENEZUELA, 30 v. Amst. te Curasao. Rotterdamsche Lloyd. SIBAJAK, thuisr., 1 Suez gep. TAMBORA, uitr., 31 te Marseille. TJERiMAI, thuisr., 1 v. Singapore. TOBA, 31 v. Batavia te Soerabaja. INSULINDE, 1-v. Batavia te Rott. KOTA GEDE, 1 v. Rott. n. Batavia en pass. 1 Dover. Stand van hedenmorgen 10 uur; Stand van gisterenmiddag 2 uur 765. Licht op voor fietsers. Zondag 5 u. 15. Maandag u. 17. Donderdagavond half 7 hoopt D. V. Ds. VAN DIJK in de Kerk der Geref. Gemeente EEN REDE te houden voorde Afd. „Vrederust". Plaatsen vrij. voor een zeer winstgevend artikel. Zij die veel met H.H. Landbouwers in aanraking komen genieten de voorkeur. Brieven onder letter H Algemeen Advertentie-bur., Kraanpl,, Zierikzee. alle gekeurd door de Z L M. in klasse B en geteeld in de zware klei. Aanbevelend, Tel. 113. Biezelinge. DE WILDE HEIJBOER, Deurw. te Goes, zullen op Vrijdag 22 Februari 1929, des voormiddags om 10 uur, op de hofstede- en ten verzoeke van den heer J. J. DE JAGER te Nleuwdorp (Postweg) verkoopen: bestaande uit: 10 Paarden, w.o. 5 beste werk en 5 jonge paarden, als; Cora, bl. schimmel Merrie, geb. 1921 (veulendr.), Lena, br. Merrie, geb. 1922 (veulendr.), Madam. Vos- merrie, geb. 1922, Lies. Vosliermerrle, geb. 1923, Nette, Vosliermerrie, geb. 1924 (veulendr.), bruine Ruin, geb. 1927, Vosruin, geb. 1928, Schimmel- merrie. geb. 1928. bruine Merrie, geb. 1928. bruine Merrie, geb. 1928. 32 stuks Hoornvee, als; 8 beste Melk- en Kalfkoeien, 4 21/2-jr. Vaarzen, 2-jr. Stier, 2 2-jr. Vaarzen, 4 11 'j-jr. Vaarzen, 4 1 -jr. Vaarzen, 3 1 -jr. Oss-n. 1-jr. Stier, 5 Aanhoud- kalveren. Voorts: jong Schaap, vet Varken, 6 Exportvarkens, 200 Kippen en Hanen, 25 Eenden en 1 Woerd, Verder: den completen Landbouwers- Inspan, als: Tilbury. 3 Menwagens op ijz. assen, Boomkar op veeren. Zaalmachine, Maaimachine ..Albion", 2-wielige Wiedmachine „Komeet", Hooischudder, Hooihark, Ijz. Rolblok, Molbord, Handwiedmac-hine, 2 Saks-, 2 Cocks-, Tweeschar- en Polploeg, Eggen in soort, Wegslepers, Sleep- borden, Zwingen. Rugsproeier, Koper vitriool. Sodex, Pongerboomen, Voor- ladders, Mestplanken, Ladders, Wa tervat (800 LKruiwagen, Zakken- heffer (als nieuw). Wagenlichter, Vleeschblok, Windmolen. Aardappel- hor, Geeselsteen met Paard. Peemolen Vleeschouwer no. 7), Kortmolen, Ros met Stangen, Slijpsteen. Bascule met Gew. (250 K.G als nieuw, V2 H.L., diverse Graanzeeften en Schoppen, Reepen en Pleien, 200 Graan- en Aardappelzakken, 4 Wagenzeilen, Meeltonnen. 120 Klaverruiters, droge Musterd. ijz.Damhek.Koebak (cement). Waterpomp. Stal- en Zoldergereedschap pen, als: Vorken, Griepen, Stal lantaarns. Baggen, Voermanden. For nuis, 8 Stolpen en Broedbak. Hooi en Mesthaken, Mestgriepen, Stal- schoppen. Harnassement. Gareelen en alle Paardentuig. Melkontroomer (200 L.) als nieuw. Tuimelkarn, Room- bussen. Melkbussen, Zeeften, Boter- gelten, partij Hooi en Stroo, inge kuild Bietenloof, partij Mangels, enz. Eindelijk eenig Huisraad, als: 6 Stoelen, Tafels, Ledikant, Kasten, Petr lamp. Spiegels, Glas- en Aarde werk, enz., enz. Geen muziek. Geen stalling. Wel bergplaats voor fietsen. Onbekende en koopers buiten Z.- en N -Beveland moeten contant be talen of bekende borgen stellen. Met den verkoop van het beesti- aal wordt om 1 uur begonnen. Betaaldag 1 December 1929, Het Bestuur geeft kennis, dat de zal plaats hebben vanaf heden tot 16 Februari 1923 voor den cursus die 1 April aanv; ugt, voor de vol gende ambachten Timmeren, Huis- en Decoratie- schilderen, Machinebankwer- ken, Huis- en Hoefsmeden, Eiectrotechniek en Instrument maken, Rijwiel-, Motor-en Auto- herstellen. De aandacht wordt erop gevestigd, dat thans gelegenheid bestaat vol ledige opleiding in het Schilderen te ontvangen. Als leerlingen worden toegelaten, jongelieden van 12 tot 15 jaren oud, die voldoend lager onderwijs hebben genoten. Bij de aanmelding mede te brengen het trouwboekje der ouders en het aanslagbiljet der Rijksinkomstenbe- lastteg. Aanmelding bij den Directeur in de School, alwaar ook nadere in lichtingen zijn te verkrijgen. Namens het Bestuur: DE DIRECTEUR. Bij genoegzame deelneming zal te Vlissingen of Middelburg en zoo noodig in meer centra der Pro vincie, een kostelooze cursus ter opleiding voor bovengenoemd diplo ma gegeven worden. Voor deelneming (leeftijd 19 tot 40 jaar) zich schriftelijk aan te melden (met opgave voor cursus Walcheren of elders) bij den districts-kinderarts Noordsingel R 60, Middelburg, bij wien inlichtingen verkrijgbaar. Deurwaarder J. M. DE KOK te Goes, zal op Dinsdag S Februari 1929, 's namiddags t uur op het „Slot Oostende" te Goes, ten verzoeke van den heer A. DE BOURGRAAF, con tant of op crediet VERKOOPEN: DE Wil DE HEIJBOER, deurw. te Goes, zullen op WOENSDAG 27 FEBRUARI 1929, des voormiddags om 10 uur, op de hofstede- en ten verzoeke van den heer J. P. DE JONGE te Borssele, verkoopen: bestaande uit: als: Foks blauwe ïerrie, 10j. Bette roan merrie, 8 j., Lus vosmerrie, 7 j., Morre vosblesmerile, 6 j., Poes blauwe merrie, 4 j.. Lies roan merrie, 3 f„ allen veulendragend, Sar?, bruine mer rie, 2j„ Cato vosblesrcrrie, lj., Trui vosblesmerrie 1 j., vos merrieveulen, blauw hengstveulen, bruin bies hengst veulen. als9 baatg. Melkkoeien, 4 21/S-Jr- Vaarzen, 4 2-jr. Vaarzen, 6 11/2-jr. Vaarzen, 3 jaarl. Vaarzen, Stier, oud 16 mnd., dito 11 mnd., 14 aanhoud- kalveren. Voorts: 4 Loopvarkens, 6 Biggen. Verder den completen als: 3 Menwagens, Brik, Veerkar, Driewielskar, z. g a n. Wentelploeg „Melotte". Ploeg „Melotte", 2 Sacks Ploegen, Aardappelploegje, Rolblok. Sleepbord, Molbord, Zaaimachine „Europeaan", Maaimachine „Osbor ne", Wiedmachine (4-wie!er), 2-wieler Wiedmachine z. g. a. n., Eggen in soort, dteerse Zwingen, Schuifelbord, Vlet. Wiedploeg, Waterbak, Water vat. Koebak, 3 Kalverbakken, Wan molen, Geeselsteen met paard, Stroo- molen, Peemo'en „Vleeschouwer", Peemolen, 3 P.K. Motor „Internatio naal", Zaaddotschzeil (100 M2.), Wa- genzeil, Doppen In soort, l/t H.L„ Vorken, Rieken. Rijven, Ruiters, Boonenstekken, 3 Fornuizen, Vleesch blok, Slijpsteen. Koekettingen, Ont- roomer „Melotte", Tuimelkarn, Spek- stang, Sproeiton, plm. 30.000 K.G, Beestenpeeën, groote partij Hooi en Erwtenstroo, Harnassement en het geen verder te voorschijn zal worden gebracht. Geen muziek. Geen stalling. Wei bergplaats voor fietsen. Onbekende en koopers buiten Z.- en N.-Beveland moeten contant be talen of bekende borgen stellen. Met den vérkoop van het beestiaal wordt om 1 uur begonnen. Betaaldag 1 December 19 9.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1929 | | pagina 3