G. VAN DER LINDEN Zn uws. Uit de Pers. Leestafel Land- en Tuinbouw Rechtzaken Ingezonden Stukken. Burgerlijke Stand. Scheepstijdingen. Advertentiën. NUTSSPAARBANK in enz Bogardstraat D 51, Middelburg. Luxe- en Orthopaedische SCHOENMAKERIJ VOETKUNDIGEN Bezoek 16 Jan. 1929 Goes Bezoek 17 Jan. 1929 Zierikzee assistenten in n tot en met >ec. 1928 loo- 3 Wageningen er C. Ritsema het Museum Leiden, in den ?e Haarlem is eden de heer .r aan het ge- TROOP ndoeningen! N DER REST, kerkstraat 42, vond is de 33- jmplacement te braakt. Hij was man is bj het aan boord van omschip in het in hat gasthuis uners in de iks veertien da- ers Den Haag i in December ►or onze maró- k ondervonden, Nedenandsche :n en zolfs in dor ambtenaren papieren we- :t doze kwestie tusschon de re- Zoolang dit enen echter niet mstreoks Kerst- Door de po~ ïet woonwagen ar uit onderna- door de resi- els aan tal van J an politiewege ►waarschuwe! te vingervlugheid 'werpen van de er de aandacht die d3ze men ende timmerlie- houtbewerkers, eitels en bijzon waardoor deze iepen behoeven zij het geresd- geven zij twee dagen brengen ragen dan een hun diensten, mmerman f 48 blijkt er niets Met een f.inke dan weer langs werken. (Tel.) nog dienst- an Amsterdam, itraat 35, beeft, hoorlijken vorm ich Dinsdag 15 voor de natio- kaart en niets gerust met do onze officieele zou dit papier aardigheid s.em- rdig. De jongo roep is gericht, van 85 jaar is te verklaren vas bedoeld voor a J. Tooreinburg egen jaren dood ■eet den rijfden- egeven. Met be en bij welk wa- Misschien zou waad figuur ma- plan o.n, wan- »ren" verschijnt, z al worden in- informeeren. e r z e e. Het ijs toegenomen, dat eel is gestaakt, is tijdel jk stop- is wegens het als zeilschepen gisteravond ge- gsgeval te irklieden heb- de straat voor men van K. en Gorinchem op gebroken, daar dat een lek in er vergiftiging vaarheid, want sche gasbuizen gas ontsnapte, is vrij gunstig. torgassen. ente-Reiniging tuto-garage op ente-Reiniging, ors bezig was, oor hij bewus- jeider, die zich e te helea, tea >- einde den bewustelooze daarmede te hel pen, viel, toen hij ter plaatse terugkeerde, eveneens op den grond. Toevallig kwam iemand in de garage, die beiden in dezen toestand aantrof. Oogenblikkelijk werd er geneeskundige hulp ontboden, welke ver leend werd door dokter K'lijn- Deze wist de getroffenen weder spoedig tot hun bewust zijn te brengen. De roodvonk-epidemie te Maastricht. Gisteren werden weder vier patiënten in het ziekenhuis opgeno men, terwijl het aantal zieken met keel ontsteking enz., die nog niet de sympto men van roodvonk vertoonen, maar de ziekte toch waarschijnlijk wel onder de leden hebben, zich steeds uitbreidt. Een ongewone jachtbuit. In de bosschen van het Kon. Domein te Gortel heeft boschbaas J. Spek een Alpen arend geschoten. Het dier, dat een vlucht heeft van 2.25 M. en een lengte van 98 c.M. is opgezet. Alpen-arenden, als de nu geschotene, komen in ons land zeer zeldzaam voor. De „gestrande" auto. Gister middag wilae een Zaandammer met zijn familie per auto een bezoek brengen aan de bij Zandvoort gestrande Podeus. Toen de auto zich oy een zandbank, in de nabijheid van het schip, bevond, kwam plotseling de vloed o-, 'zetten. De auto kon den terugtocht niet meer aan.aar den en de Zaandamsche familie moest in allerijl een veidg heenkomen zoeken. De auto in de thans spiege g.adde zee biedt een eigenaardig schouwspe. en trekt zeer veel bekijks. Gasvergiftiging. Te Spandau zijn Woensdagmiddag in een huis in de 1 otsdammerstraat drie personen tenge- voge van een lichte g'asveigilitijng ziek /•geworden. In de geheel© won.ng rook het naar gas, ofschoon er zich in de woning g,óen gasleiding bevindt. Personeel van de Berujnsche gasfabriek ontdekte laat in den nacht, dat een onder de straat liggende gaspijp gebarsten was. Men neemt aan, dat de gasleiding door de sterke schokken, welke het autobusver- keer in de straat veroorzaakt, geleden heeft en door de strenge vorst is dit schokken van den bodem sterk bevorderd. Sociaal conservatisme. Wij lezen in Patrimonium: Dé Gemeentebesturen treden, gelijk men weet, vrijwillig toe tot de regeling van het Werkloosheidsbesluit 1917. Zoolang de wettelijke regeling ontbreekt kunnen de gemeenten niet verplicht wor den. Gelukkig zijn alle gemeenten van eenige beteekenis toegetreden. Weigerachtig blijven vele kleinere ge meenten. Dit heeft ongunstige gevolgen voor de verzekerde landarbeiders. Zij ont vangen in dergelijke gemeenten slechts de helft van de gewone kas-uitkeering. Bij werkloosheid krijgen zij dan niet meer dan f 3.60 per week. Of zij dan uit anderen hoofde gesteund worden? Of de gemeente besturen, die door hun weigering een klein bedrag aan „bijslagen" in kas houden, nog iets voor deze arbeiders doen? Het moet, gezien de sociale toestanden en verhou dingen op sommige dorpen, ernstig be twijfeld worden. Dezer dagen lazen we, dat op verzoeken tot toetreding afwijzend was beschikt door de gemeentebesturen van Lopik en Zoute- lande. Twee Christelijke dorpen. In Zoutelande werkte, blijkens de mede- deelingen, ook de principieele afkeer van alle „verzekering". Onder de Kersteniaan- sclie veroordeeling van de „verzekering" valt ook de regeling, dat de arbeider per week een zeker bedrag stort in een kas, waaruit hij bij werkloosheid een uitkeering ontvangt, terwijl de Overheid op zijn con tributie een bijslag verleent. Men gevoelt blijkbaar niet, hoeveel hooger deze aan gemoedigde zelfzorg staat boven het stelsel van gewone ondersteuningen. Het is te hopen, dat onze Christelijke arbeiders in dergelijke dorpen steeds meer wakker worden. Zij moeten hun organi satie versterken en ook politiek meer in vloed gaan uitoefenen. Gelukt het hun niet, om het sociaal- politieke leven in andere banen te leiden, dan dringt hier op den duur bij een jon gere generatie afval, vervreemding van de Christelijke beginselen. Een sociaal-conservatisme als op derge lijke dorpen heerscht, is in strijd met de Christelijke beginselen. Dat kwaad wordt gestraft. Provinciale Almanak voor Zeeland Van dezen almanak, samen gesteld door J. F. Magendans en uitge geven dóór de firma Littooij en Oltho-ff is thans de vijfde jaargang verschenen Behalve de zaken van algemeenm aard die men in iederen almanak vindt, geeft dit boekje alle bijzonderheden, die voor Zeeland en de Zeeuwen maar eenigszins van belang kunnen worden geacht. Daar is om te beginnen een volledige opgaaf van "het Provinciaal Bestuur, den Prov. Waterstaat, het verkeerswezen, de Ge meente-besturen, de polder- en water schapsbesturen, rechtbank en kantonge rechten. Hoogere Burgerscholen en an dere onderwijsinrichtingen enz. Deze almanak is daardoor geworden tot een onmisbare gids voor allen, die in het Provinciaal gebeuren belang stel* len. Men wil b.v. iets weten omtrent de grootte bet zielental vaa «en bepaalde gemeente, of ook wel omtrent de belast bare oppervlakte van een of anderen pol der, de stembevoegdheid, het jaar van bedijking, of wat dan ook. Welnu, deze almanak, tot op den allerlaatsten tijd bij gewerkt, geeft het antwoord. Ook het vereenigingswezen, voor aoo-ver van al gemeen belang, is niet vergeten- Voorts bevat deze almanak, naast een welgelijkend portret, nog een mooie en van veel waarfleering getuigende levens schets van het toen nog (deze schets werd in October geschreven) oudste Sta tenlid P- F. Fruijtier, door Mr P- Diele- man. Verwacht mag worden dat deze betrouwbare en zoo als gezegd voor velen onmisbare gids, ook in 1929 veel zal worden geraadpleegd- Aan samensteller en uitgevers ko-mt een woord van lof toe voo>r de wjjze waarop zij zich van hun taak hebben gekweten- P. Z. E- M.-kalender. De P. Z. E- M. verraste hare afnemers met oen buiten gewoon fraaien en zeer karakteristiek- n kalender. Deze maandkalender geeft op ieder b al een plaal, wiario- lo ort wikkeling van het v-erlichtingsvraagstuk wordt aangegeven. Op het eerste blad ziet men den oud sten voorganger van het electrisch licht: het spaandervuur. Dan volgt op 't tweede bad de catacombenlamp, vervolgens rle snotneus, de was'-aTS, de patentolielamp, de stearinekaars, de pe troleumlamp. de gasverlichting, de boog lamp, de gloeilamp, en dan tenslotte de diffusoren en reflectoren, die de licht- uitstraling der electrisrhe lampen ver volmaken en het Neon-licht, de meest doeltreffende lichtbron voor reclame doel einden. De platen zijn met zorg gekozen. Achter de platen op de schlden, zijn in'eirorante en leer ame bijschri ten aan gebracht. Inderdaad een pakkende en zeer ka rakteristieke reclame. AMSTERDAM. Naar het Persbureau V. Dias meldt, is bij de K-L.M. het vol gende bericht ontvangen: De P.H.-A.EN. is hedenmorgen 6.30 van Bangkok ver trokken en te 12.58 te Akiab aangeko men. AMSTERDAM. Ter aanvulling van het bericht, dat per vliegtuig melk en room naar Londen voor den Engelschen ko ning zou zijn verzonden, meldt men ons nog het volgende: De JV.A.MJ. te Am sterdam produceert de z.g. Acidophitus- melk en -room, een Amerikaansch pro duct, dat voor herstellende zieken groote geneeskrachtige waarde heet te hebben- De Directie van de V-A.M.T. heeft dezer dagen op eigen gelegenheid aan den Ko ning een zending van dit product doen toekomen, vergezeld van de daarbij' be- hoorende geneeskundige verklaringen. MAASTRICHT- In verband met de rood vonk-epidemie te Maastricht is thans be sloten in overleg met den inspecteur der Volksgezondheid de vacantie voor deleerl- van de lagere en 3e mulo-scholen te verlengen tot 1 Februari a.s. In het ge meente-ziekenhuis worden op 'toogenb-lik ongeveer 50 roodvonk-patiënten verpleegd terwijl er ook nog een 40-tal thuis ver pleegd wordt. MAASTRICHT. De 15-jarige M. A., uit Kerkrade kreeg in een kolenmijn van de domaniale mijnen een kolenwagen over het lichaam, aan de gevolgen waarvan hij1 in het Ziekenhuis is overleden. MAASTRICHT. Te Geulle brak in ,den nacht van Maandag op Dinsdag brand uit in de woning van J. R. Thans is bij een ingesteld onderzoek gebleken, dat het dak met petroleum was begoten. In verband daarmede is de bewoner op last van den officier van justitie naar het Huis van Bewaring overgebracht. SCHIERMONN'KOOG. De postboot heeft in verband met de vorst, den dienst moe ten staken, zoodat Schiermonnikoog thans geïsoleerd is. L0NDFN- De Amerikaansche vlieger Chobel kondigt aan. dat hij voornemens is in den loop van dit jaar een on-onder- broken vliegtocht van 24000 mijl rond de wereld te maken, zoodra het hem gelukt is, de daarvoor noodige geldmid delen bijeen te brengen- LONDEN. In de katoenspinnerijen te Hankow en te Shanghai zijn in totaal 80.000 arbeiders in staking gegaan om dat een Japansche militaire auto een koe lie overreed en Japan weigerde de ge- eischte schadevergoeding te betalen. De toestand wordt ernstig geacht. De suiker-Industrie. De Kamer van Koophandel en "Fabrie ken voor Westelijk Noord-Brabant heeft besloten, in den loop van Januari een groote vergadering te houden te Berden op Zoom, tot welke vergadering autoriteiten van land en district en belanghebbenden zullen worden uitgenoodigd en die gewijd zal zijn aan de bespreking van het drei gende gevaar, dat industries'© on lome mingen in de suikerindustrie uit dit district zullen verdwijnen. Er zuilen mid delen worden besproken, welke 'dit drei gende gevaar kunnen afwenden. Dr P. v. Ginneken, lid van de Kamer van Koophandel en Fabrieken, afd. groot bedrijf, heeft zich bereid verklaard, in die vergadering het woord te voeren. Nog verscheidene anderen sullen bun meening doen kwam. Kantongerecht te Gees. Door den Kantonrechter te Goes zijn veroordee.d wcgiens overtreding: 's avonus mot een auto rijden zonder dat dit voor zien is van een rood achterlicht: P. A. M. O-, Eilewoutsdijk f3 of 3d.; 'savonds rijden met een auto zonder dat nummer en letter aan de achterzijue is verlicht: P. A. M. O., Lliewoutsdijk f3 of 3 d.; 'savonds fietsen zonder licht: J. v. d. V., Schone, P. R., Ovezauie, A. A., Nisse, ieder 13 of 3 d. h.; dronkenschap: P. C. R., Kortgene flö of 10 d. h. Ambtenaar van het O. M. laat verdachte gevangen ne men. in de namiddagz.t.ing van de Rot- tordamsche recKbamc h^eu z ca gisaren bij de voorgezette behandeling van de bekende suiuezsmok e zaace.i eigenaar dig incidont voorgedaan. Nadat de rijksadvocaat en d-3 verdedi gers re- en dupliek hadden gehouden, vroeg het Openbaar Ministerie, waargeno men door mr C. F. J- Gombault, oa- midduiiijKe gevangenneming van Van K. In do vorige z.t iag heeft de rech bank daizo.fdo verzoek geweice'd H t .is het O. M. nadien echter gebleken, dat Van K. zich niet alioen aan een liscaai, maar ook aan een ernstig burger ijk misdrijf heeft schuldig gemaakt, n.l. het uitlok ken van het doen van een vatsche op gave. Spr. vroeg derhalve opnieuw on- middc.lijke gevangenn ming. De rechtbank wegerde ook thans dit verzoek in te wil.igen. Mr Gombault verhief zich toen van zijn zetel en sprak: „Indien de rechtbank niet bereid is mijn verzoek in te willigen, zal ik van mijn bevoegdheid als offic er van justitie gebruik maken om Van K. op grond van het vermoeden, dat hij zich aan een erns ig misdrijf heeft schu- dig gemaakt in hechtenis te laten stellen. Veldwachter, neem dezen man gevangen en breng hem naar hot huis van b ^waring. Aldus geschiedde. De pes dent merkt^ nog op, dat d -ze gevangen em'ng geheel buiten de rechtbank om geschied is. Van K. is echter na 2 uur weer in vrijheid gesteld, daar tot een verdere gevangenhouding geen termen aanwezig waren. Geachte Redactie, In uw blad van 9 Jan. komt oen ad vertenlie voor van heeren aardappelhan delaren, om bij de heeren landbouwers er den nadruk op te leggen, dat zij geen gekochte aardappelen meer in ontvangst zullen nemen, die op de weegbruggen te Middelburg (Loskade?) gewogen zijn. Dit geeft mij aanleiding tot de vraag, zijn de bruggen niet in orde? of worden zij niot geregeld aan een controle onder worpen? zoo ja, is èr dan eenige ver dachtmaking van frauduleuze wegin"? Zoo ja, dan kan ik met hun advertentie instemmen, zoo neen, dan doen heeren handolaren er goed aan, geen verdere vcr- dachtmaknig jegens de wegers te doen plaats hebben. Maar veel eer hun commis- sionnairs raan een strenge controle te onderwerpen. Door mij is men-'gmaal de brug gecon troleerd via kleine bascule en niet een maal heb ik een tekort dan wel eenige verdachtmaking kunnen constateren. Hopende, dat heeren landbouwers zich aan den ouden toestand zullen blijven aanpassen, en niet zichzelve met derge lijke bemoeiingen zullen inlaten. Met dank voor de plaatsing. Hoogachtend, J. DE PRIESTER. Aardappel-, Groente- en fruithandel. Koudckerke, 10 Jan. 1928. Tilburg. Het afbreken van het hotel „De Zwarte Ruiter" met diverse woonhuizen en daar nevensstaand fabrieksgebouw in het Wilhelminapark is onderhands opge dragen aan de heeren F. C. A. Hoornick en Zn. te Goes. Krabbendijke. Gisteren werd door nota ris J. J. van Dij'ke van Kruiningen voor de erven van J. Peman Kakebeke publiek verkocht het weiland in de gemeente Waarde in 7 perceelen van 1 tot 3 groot 6 gemeten 158 roeden voor f 1950 per ge- met. Kooper Jasper Bom te Waarde; per ceel 45, groot 4 gemeten 44 roeden, aan Joh. Kok Jz. te Krabben dij'ke voor f 2240 per gemet; perc. 67, groot 8 gemeden 177 roeden, aan L. van Fraassen te Waarde voor f 1820 per gemet; 10 -gemeten 274 roe den dijk, liggende te Krabbendijke. Koo per H. Nijssen te Kapelle voor f 690 per gemet. 1 perceel bouwgrond te Krabben dijke, groot 1 gemet 197 roeden. KoopeT M. Weststrate te Krabbendijke voor f 4100 per gemet. Biezelinge. Donderdag werd aMer ten overstaan van Notaris J. C. Kram te Kapelle, in het openbaar voo-r 7 jaren verpacht: a. voor de Diaconie der Herv. Gemeente van Biezelingo en Eversdifk14 perceelen bouwland, samen g-oot 4 36.63 H A. voor de som van f 770 03 per jaar. b. voor de gemeente Kape'Io: 2 percee len bouwland samen groot 0.44.45 H A. voor do som van f 120.84 por jaar, Do prijzon por H.A. varieerden van f120— GOES. Geboren: 11, Lena Johanna, d. v. Mariuus Openneer en Adriana Keeltje Hibels. Van 310 Januari. VLISSINGEN. Ondertrouwd: J. van Belzen, 48 j. en A. Jasperse, 45 j. Getrouwd: L. Bosselaar, 28 j. en L. P. Kroon, 22 j. Bevallen: A. L. J. van Eekelen, geb. Hoornick, d. M. G. Vonk, geb. Broek-, sma, z. R. de Waart, geb. van der Sluijs d. N. G. Drop, geb. de Croo, z. C. M. M. de Jonge, geb. Warman, d. Overleden: G. M. Reins, wed. van A. H Robers, 81 j. F. Kolijn, z., 21 mnd. J. Schaap, man van C. Schot, 81 j. H. A. Brons, 77 j., ongeh. B. M. Wijten- burg, man van Th. G. M. Perquin, 53 j (Vliss. Crt.) Van 310 Januari. SOUBURG. Geboren: Elizabeth Johan na, -d. v. Jan Gevaal en Johanna Pouwer Cornelia Maria, d. v. Jan Janse en Gor nelia de Rijcke. Van 411 Januari. IER'SEKE. Ondertrouwd: Johannes Adriaan Poleij, 24 j. jm. te Kruiningen en Jacomina Johanna Carolina Kooman, 31 jaar jd. Geboren: Adriana Catharina, d. v. Krijn Kanaar en Cornelia Adriana van Os. Overleden: Janna Koster, 66 j., wed van Pieter van der Endt. Stoomvaart Mij. Nederland. BORNEO, 10 v. Hamburg te Amsterdam P. C. HOOFT, thuisr., Zaterdagmorgen 6 u. te IJmuiden en te 10 uur te Amsterdam verwacht. RADJA, 10 v. Amsterdam naar Hamburg SOEMBA, thuisr., 10 te Genua. KON. DER NEDERLANDEN, thuisr., pass. 9 Jan. Perim. Kon. Ned. Stoomboot-Mij. ORPIIEl'S, 10 v. Kopenhagen te Aarhus PROTEUS, 10 v. Amst. n. 'Kopenhagen Rotterdamsche Lloyd. INDRAPOERA, thuisr., 10 v.m. 7 u. 'te Marseille. 1NSLLINDE, thuisr., 10 v. Colombo. KOTA GEDE, 10 v. Batavia, l.v. London te .Rotterdam. MERAUKE, 10 v. Ro't. n. Hamburg. P \TR1A, uitr., 9 v. Suez. SL1MAT, 10 v. Rott. n. Batavia, '8 u 4"; v.m. in zee. TJERIMAI, 10 van R'dam te Batavia. BANDOENG, thuisr., 9 nam. 2 p. ter reedo v. Havre. Wisselkoersen. Amsterdam, 11 Jan., 2.30 u. Berlijn 59.24—59.26 Brussel 34.6334.65 Parijs 9 739.75 Londen 12.091/4I2.O91/2 New York 2.491/42.493/8 TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 12 Januari: Matige tot zwakke Noord-ooste lijke tot zuid-oostelijke wind. Nevelig tot licht of half bewolkt; droog weer, matige tct lichte vorst. Stand van hedenmiddag 2 uur: Stand van gistermiddag 2 uur 780. Licht op voor fietsers. Zaterdag 4 u. 39. Aangesloten bij het Nederlandsch Spaarbank-Bureau. Eiken dag geopend van 101 uur. Donderdags van 10—12 uur en 12 uur. Woensdag- en Zaterdagavond van 78 uur. Rente 3 pCt. van één tot lOOOO gulden, per dag berekend. Sedert jaren gelegenheid tot be taling van belasting door tusschen- komst der Spaarbank, sinds 1 Jan. 1926. dito van schoolgelden. Inlichtingen hieromtrent, omtrent spaarbusjes, het ontvangen van traktementen en pensioenen per giro Spaarbank No. 92296 worden gaarne verstrekt, gasaaa Zoo de Heere wil en zij leeft, hoopt onze geliefde ffl Moeder, Behuwd-, Groot- en |j[ Overgrootmoeder CATHARINA CORNELIA VAN TATENH0VE, Wed. A. Verschuure, den Hen Januari haar 80sten Geboortedag te herdenken. Dat zij nog lang gespaard moge blijven is de wensch van hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Kruiningen Wolfertsdijk 10 Jan. 1929. Nog treurende over het verlies van onzen geliefden Vader, werden wij weder getroffen door het overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder. Mejuffrouw ELIZABETH DIELEMAN, in den ouderdom van 67 jaar en 8 maanden. De Heere sterke ons in dezen zoo zwaren weg van beproeving, Uit aller naam, PETRUS DiELEMAN. Kamperland, 8 Januari 1929. Heden ontvingen wij uit Vianen het droevig bericht van het overlijden van onzen ge liefden jongsten Kleinzoon, HENDRIK JAN BIERLING, in den jeugdigen leeftijd van ruim 11 maanden. G. VAN DE PUTTE N. VAN DE PUTTE- DAANE, Vlissingen, 10 Januari 1929. Eenige en algemeene kennis geving. Heden overleed na een ernstig doch zeer geduldig gedragen lijden, onze geliefde Man. Vader, Groot- en Over grootvader PIETER EVERSDIJK, in den ouderdom van ruim 82 jaren. Mede namens de familie, Wed. P. EVERSDIJK— DE WAARD. Biezelinge, 10 Januari 1929. Naast God mijn dank aan allen die blijk gaven en nog geven, van hulp en deelneming, in de laatste jaren des levens, ziekte, en in, en na het sterven mijner geliefde Vrouw, ook aan Zuster Allaard, voor haar, schoon korte, doch minzame verpleging. IJOB WISSE Mz. Biggekerke, Januari 1929. Voor de vele bewijzen van deel neming ondervonden bij het overlijden van onzen geliefden Zoon en Broeder SIMON. betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam. Wed. J, DE VISSER— COPPOOLSE. Middelburg, 10 Januari 1929. ROTTERDAM Goudschesingel 239 - Tel. 6740 3 maal bekroondjop de Internationale Tentoonstelling te Waalwijk 1925. Spreektijd van 7—9 uur, in Hotel Centraal. Markt. Spreektijd van 10-1 uur, in Hotel Van Oppen. Veder op verzoek aan huis. Gratis inlichtingen met voetonderzoek. Geheel zonder verplichting. Aanbevolen door Prof. NOOR DENBOS, voorheen Hoofdchirurg. Groote Ziekenhuis, Rotterdam.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1929 | | pagina 3