Wat er deze week voorviel. Gemengd Nieuws. Voor huis en hof. Ingezonden stukken Dammen. Het Vrouwenhoekje. Voor tie Jeugd. Ons overzicht kan deze week kort zyn daar door de beide Kerstdagen de hoe veelheid nieuws dit keer kleiner dan ge woonlijk is. In den .politieken hoek was het rus tig. De Tweede Kamer is, na bijna gereed ekomen te zyn met den begrootingsar- eid met een langdurige Kerstvacantie uiteen gegaan. Vooraf is ook nog aan genomen de wijziging der .L. O.-wet, die, als de Eerste Kamer haar ook goedkeurt, de mogelijkheid opent, dat weer meer leerkrachten by het onderwijs kunnen worden te werk gesteld. De heer Smeenk, lid der Tweede Ka mer, schreef deze week in „Patrimonium" dat in Februari de Ziektewet wel in be handeling zal komen bij de Tweede Ka mer. Als nu ook de Eerste Kamer met spoed werkt, bestaat de mogelijkheid, dat aan den langen lijdensweg met deze wet een einde 'komt. Een ander Kamerlid, de heer Albarda, deed deze week veel van zich spreken, door een geruchtmakende Kerstrede, die hij voor de S. D. A. P. hield. Waar de Kerstdagen al niet voor dienen 1 Het einde der vorige week "bracht voor een deel onzer provincie '(Walcheren en de Bevelanden) na jarenlang wachten het heugelijke bericht, dat eindelijk de electri- ficatio voor de middengroep zal komen. Uit enkele berichten viel op te maken, dat het water, dat in de vorige maand tal van polders in ons land overstroom de, weer daaruit geloosd is. In België is men zoover nog niet. "Er werd zelfs melding gemaakt van nieuwe overstroo mingen in de reeds zoo zwaar geteisterde streken. De toestand van den koning van En geland ,is nog steeds blijkens de berich ten der laatste dagen, hoogst ernstig. Uit enkele landen werd melding ge maakt van felle koude, van epidemische ziekten, hongersnood en aardbevingen. Zoo herinnert ook 1928 bij zijn weg sterven ons nog op ernstige wijze aan de voorzegde teekenen der tijden. Geweldpleging op den openbaren weg. Te Hollandsche Veld werd eenige weken geleden des avonds de weg onveilig gemaakt; verschillende personen werden aangevallen en mishan deld, terwijl hun rijwielen werden ver nield; de nachtwaker werd in het kanaal geworpen. Als verdacht van deze open lijke geweldpleging zijn gisteren te Assen in arrest gesteld de arbeiders A. V., G. B., S. M., B. 0., R. G., B. P. ert B. B., allen woonachtig te Hollandsche- veld. Inbraak. Door twee jongens werd aan een slootkant te Gouda, een ijzeren geldkistje gevonden, hetwelk blijkbaar met geweld was opengebroken. Zij deponeer den 'taan het bureau van politie te Gouda waar bleek, dat er zich waardevolle pa pieren in bevonden. Het kistje behoorde aan een zekeren v. W., wonende te Reeuwijk. Uit een ingesteld onderzoek is komen vast te staan, dat tijdens de afwezigheid der bewoners men bij v. W. te Reeuwijk had ingebroken. Het kistje was van zijn geldelijken inhoud ontdaan. De onveiligheid in Ooste- 1 ijk Noord-Brabant. Ter bestrijding der onveiligheid in Oostelijk Noord-Bra bant zijn in de streek van Cuyk en Box meer particuliere nachtveiligheidsdiensten ingesteld, welke samenwerken met de po litie en ambtenaren. In weerwil dezer veiligheidsmaatrege len gaan de inbrekers blijkbaar toch hun gang. Kerstnacht werd ingebroken in de hoeve van J. te Heesch, toen de vader met zijn gezin naar de Nachtmis was. De boeven, die er met een som gelds vandoor gingen, dreven hun brutaliteit zoo ver met te schrijven: „Waarschuwt maar niet, we zijn zoo vlug, dat men ons toch niet snapt". Bijl uitgeschoten. Bjj' het hout hakken deed zich Donderdagmorgen op het erf van een landbouwer te Nw. Am- stel een ernstig ongeval voor. Terwijl de knecht aan het hakken was,"kwam het zesjarig: zoontje van bedoelden landbou wer bij het oprapen van een houtsplinter te dicht bij de bijl', tengevolge waarvan het ventje in het gelaat geraakt werd waarbij het neusbeen versplinterd werd en één der oogen 'zoodanig gewond, dat voor het behoud hiervan wordt gevreesd. Bunzings. Nog nooit zijn te Bar- neveld de bunzings zoo hoog in prijs geweest als thans het geval is. Zelfs voor een klein exemplaar wordt al spoe dig f 10 k f 12 betaald en voor grootere wordt tot f 15 k f 16 per stuk gegeven. Dientengevolge wordt er een geweldige jacht op dit roofdier gemaakt. Kamerplanten en warmte en dierlijke parasieten. Voor vele kamerplanten is het weer de kwade tijd, waarin vele planten, dank zij een onoordeelkundige behandeling, een ontijdig einde vinden. Voor alles hebben do kamerplanten licht, versche lucht en ook warmte noodig, doch dit laatste punt levert altijd de grootste moeilijkheden op. Licht en versche lucht is er in den regel wel voldoende aanwezig, doch praat lie ver niet over een juiste en doelmatige warmte. Voor eenige dagen moeiten we dit nog eens aanschouwelijk ondervinden. We genoten gastvrijheid by vriendelijke men- schen en zaten in een kamertje, waar de kachel stond te branden, dat het een lust was. Resultaat een veel te warme atmosfeer en waar het nuttige keteltje op de kachel ontbrak, was deze warmte eenvoudig ondraaglijk. De gastvrouw be klaagde zich in het gesprek over het feit, dat haar bloemetjes het zoo miserabel deden en kon zich maar niet begrijpen, waarin dit nu lag. Wij van onzen kant waren meer verwonderd over het feit, dat er nog eenig leven te ontdekken viel in de geslachtofferde plantjes, welke in deze atmosfeer groote kans hadden in den winter le worden géhooid. Gelukkig zyn tal van planten niet zoo heel kieskeurig en juist zulke zijn ge schikt voor kamercultuur. De schomme lingen tusschen de dag- en nachttempe- ratuur is voor heel wat planten fataal. Zooveel mogelijk moet de temperatuur constant zjjn en blyven en sterke schom melingen moeten vermeden worden. En vooral de warmte ook weer niet overdrijven. Dit is niet alleen voor de planten, doch ook voor onszelf totaal verkeerd. De hooge temperaturen zijn in den zomer veel gemakkelijker te verdragen, dan in den winter. Het verschil ligt in den vochtigheidstoestand van buiten en kamerlucht. In een kamer en vooral daar, waar geen keteltje water staat te stoomen, drogen we letterlijk uit. En voor de dun ne, sappige organen der bladeren, is zoo'n drogerij in het klein nog heel wat onaangenamer en gevaarlijker. In het algemeen de planten zoo ver mogelijk van de kachel af. Staan ze te warm dan zijn we gedwongen weer meer te gieten en dat moet juist voorkomen worden. Een ander gevaar in den winter voor kamerplanten is de tocht. Hierop wordt veel te weinig gelet en niets is verrader lijker dan dit. Hoe vaak treffen we geen planten in de kamer aan, die op hun natuurlijke standplaats, nooit aan een zijdige afkoelingen als tocht blootstaan. Ook met het oog op parasieten moet tocht vermeden worden. Gevleugelde vr. luizen, die te zwak zijn om anders in een volkomen rustige lucht in een wille keurige richting te vliegen, worden door den luchtstroom gedragen in de richting waarin deze waait. Met tocht komen ze dus van buiten en een neerstrijkend exemplaar verwekt in een minimum van tijd een heele schare van nakomelingen. Hoe talrijk ze zich zullen ontwikkelen, hangt geheel af van de min of meer gunstige omstandigheden. Bjj onze gastvrouw troffen we by een Aspidistra een heele kolonie van Aphorua ambulans aan. Dit zijn 'kleine diertjes, wit van kleur met zes pooten en tamelijk lange voelsprieten. Vooral by het gieten komen ze duidelijk voor den dag, aan gezien ze bij rijkelijk gieten naar boven komen dryven. Komen ze in groot aantal voor, dan 'kunnen ze wel degelijk scha delijk zijn. Hun aanwezigheid is vaak het gevolg van een al te natten toestand, waardoor de grond min of meer ver zuurd. Verpotten in een goede frissche aarde is dan een uitstekend middel. "Ze kunnen echter eveneens onder normale omstandigheden voorkomen. Waar ze by rijkelijk gieten boven ko men drijven, is dit ook een gemakkelijk middel om ze op te ruimen. We plaatsen de aangetaste planten eenvoudig in een emmer water (eerst dit water op tem peratuur brengen in den winter) en de kleine rakkers spoelen over den rand van den pot heen. Herhalen we dit eenige malen, dan zijn de meesten wel verdwe nen. Letten we de volgende dagen wat scherp op, dan laten de overgeblevenen zich eveneens gemakkelijk verwijderen en is het euvel verholpen. (Buiten verantwoordelijkheid der redactie) NIEUWJAARSDAG. We naderen weer het nieuwe jaar den Nieuwjaarsdag. Misschien zyt ge, 'lezer, van plan drank te schenken. Mogen we U er dan even op wijzen, dat juist op Nieuwjaarsdag (feestdagen, verjaardagen) bij meer dan één do trek trek naar alcohol (onopzettelijk) is ge kweekt... de drankzucht is geboren En toenvan drank aan tafel tot drank in de kroeg. In 't klein begonnenin de wereld met zijn groote boeveelheden en zijn vele gelegenheden... een drinker, een dronkaard geworden! Wilt U met dit feit rekening houden? Ter wille van uw kinderen, uw familie, uw vrienden, uw naaste- De Kerstzegen worde in geen huisgezin door onze schuld veranderd' in een vloek met het nieuwe jaar. „Vrede op aarde!"... Maar het leven van een drinker, een dronkaarden zijn huisgezin De drank-duivel Laat ons, Christenen, voorzichtig zijn Bovenal: om Gods wil. M. DE BORST. Secr. Afd. Goes van de Geref. Vereen, voor Drankbestrijding. December 1928. Gelieve alles, deze rubriek betreffende, te adresseeren aan P. Mons, Westerstraat 221, Amsterdam. Probleem No. 79. Auteur: P. Kleute Jr., Den Haag. 12 8 4 6 Zwart: 9 sch. op 7, 8, 12, 14, 17, 19, 20, 21 en 27. Wit: 9 sch. op 23, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 47 en 49. Wit speelt en wint. Oplossingen December-problemen vóór 1 Jan. in te zenden aan bovenstaand adres. Om het wereld-kampioenschap. Thans ter afwisseling een tweetal slag zetjes, voorkomende in „Het Damspel", officieel orgaan van den Nederlandschen Damhond. 1. Molimard. 1 2 3 4 5 47 48 49 50 Springer. Zwart heeft in dezen stand een gering nadeel, doordat in zijn stukkenformatie minder mogelijkheden schuilen dan in die van wit. Molimard speelde 1924? Sprin ger antwoordde met 48—43! en zwart is niet meer te redden. 2.13—19A; 3. 32—27, 3—8 ('11 16 verliest ook); 4. 3328, 1420; 5. 3833, 812; 6. 4721! en wint. Op 1116 volgt 2823 en 3430 en op 12 18, 28—22 en 34r-30. A. Ook het volgende verliest: 2. 14—19; 3. 34—30, 25X34; 4. 39X30, 8— 9; 5. 43—39, 13—18; 6. 39—34, 18—23 gedw.; 7. 4742 en win't. 2. Springer. 1 2 3 4 5 47 48 49 50 Molimard. De party uit de eerste helft van het tournooi moest beslissen wie van de beide tegenstanders voorloopig de leiding zou nemen. Springer's laatste zet was 1823. Molimard paste een van Weiss' bekende slagzetten toe door 1. 3024, 20X29; 2. 39—33??, 3—9; 3. 33X24, 19X30; 4. 28X10, 30—34; 5. 40X29, 9—14 en wint. De meeste analytici zetten bij 1. 3024 een vraagteeken, m. i. is deze zet echter zoo kwaad nog niet, mits voortgezet met 2. 3530. Er dreigt dan 3933! Zwart kan geen 1420 spelen wegens 3024 en 4034. Het beste is nog 1218; 3. 39 33, 2934!! (wit kan nu den damzet niet nemen). 30X39 met voordeel voor zwart. Voor Oud- en Nieuwjaar. Indien maar even mogelijk, willen we met Oud- en Nieuwjaar een extraatje heb ben. Welnu, hier volgen enkele recepten, Misschien is er iets bij' naar den smaak onzer lezeressen. Gevulde beschuitbollen. 12 kleine beschuitbolletjes (of 6 groote), 1 rolletje amandelpers, Vi L. kookroom (of desnoods melk), 50 gram (3 afgestreken eetlepels) boter. Snijdt de bolletjes met een scherp mes het bovenste kapje af: hol ze daarna voorzichtig uit. Breng den room (of de melk) aan de kook, wrijf er het uitgeholde broodkruim in fijn, roer er de suiker en de amandelpers door en vul met dat mengsel de bollen. Leg er het bovenkapje weer op, be smeer de bollen rondom met de gesmol ten boter en laat ze in den oven (op een bakblik of in een braadslee) knap pend worden (ongeveer een kwartier). In plaats van beschuitbollen kunnen ook andere slappe kleine broodjes dienst doen. Kruidtaart- 1*4 ons boter; 11/4 ons bloem; H/* ons donkerbruine suiker; IVi on» krenten; lty* one ruitenen; 3 eieren; 8 theelepels fyno kaneel; 8 theelepels nagelgruis; 2 stuks geraspte noot. Bereiding: Wrijf een springvorm of cakevorm goed m met boter; bestrooi hem met bloem. Roer in een kom met een houten lepel de boter tot ze zeer zacht is geworden. Roer hierdoor één. voor één de heele eieren, daarna de suiker en alle kruiden. Roer deze massa lang en luchtig. Zeef de bloem en werk ze in een paar slagen door de massa, eveneens de zeer goed lewasschen, opgewelde, afgekoelde en op sen hoekje van de kachel gedroogde krenj- en en sultanen. Doe de massa in den vorm, zóó, dat ze in het midden wat ager is dan aan de kanten, en bak le taart gedurende plm. 1 uur in een vrij varmen oven, gaar en mooi bruin. Sneeuwpudding. »4 L. melk, 50 Tam (1/2 ons) maizena, 89 gram (V5 ons) suiker, 3 eiwitten, een half stokje vanille. De melk wordt met de vanille aan •Ie kook gebracht, dan worden de aan gemengde maizena en de suiker er door geroerd en de pudding in 5 minuten gekookt. Het eiwil wordt zeer stijf ge- dagen en door den kokenden pudding eklopt. Deze pudding kan zonder saus gegeven vorden of met citroen- of bessensap- •aus. Chocolade-bonbons. Neem een •lak chocolade, waarvan 250 gram geraspt noet worden. Bij dit raspsel voege men een ons poe dersuiker en 1/2 ons fijngestampte no en of amandelen (van de schillen ont daan). Men roert alles goed door elkaar n voeg er eenige druppels melk bij' om oen kneedbaar deeg te maken. Hiervan vormt men balletjes en andere figuren die men door een mengsel Van poeder- uiker en cacao-poeder rolt- Enkele pracfische wenken. Wollen kleeren. Vaak hoort men de klacht, dat wollen truien, sjaals, kin aerjurken, enz. door het wasschen hard en stijf worden, dat de wol in elkaar gaat zitten endat het kleedingstuk dus liet meer gebruikt kan worden. Hier is meestal niets meer te verhelpen. Maar men dient bij het wasschen nauw- teurig hierop te letten: le. Gebruik water, dat even lauw, bil iet koude af, is voor het reinigen zoo goed als voor het spoelen. 2e. Wasch en wring nooit, maar i n ij p het wollen kleedingstuk tusschen le handen. 3e. 'Gebruik geen scherpe zeepsoorten. 4e- Leg het kleedingstuk neer om te Irogen. Door het op te hangen zou het uitrekken en uit zijn model gaan. Dus: by na koud water gebruiken, en zachte zeep; en alléén knypen en druk ken. Benzine en te tra. Nog eens waar schuwen wij tegen benzine-gebruik. Want benzine ontploft zeer spoedig, en niet slechts in de nabijheid van een vlam, maar ook op afstand. Benzine verdampt 3nel, en de dampen bewegen zich voort- Wanneer men bijv. gewerkt heeft met ben zine, en men had daarbij wollen plui zige mouwen aan, dan kan het voor komen, dat, wanneer men een paar mi nuten later een kachel aanmaakt of een gasvlam aansteekt, de mouwen en dus ie armen vlam vatten. Men werke er ius mede buiten of bij open ramen, ver verwijderd van vuur of lucht; en spoelt alle doeken, die gebruikt zijn, dadelijk in water uit. Tetra is te verkiezen boven benzine. Wel is het goed, bdj een open raam er mede te werken. Beste Jongens en Meisjes, Onze laatste correspondentie in dit jaar. Als jullie dit briefje ontvangt, dan is 1928 zoo goed als voorbij1. Wat 'lijkt het, als we terugzien, kort, en wat is er toch veel' in gebeurd. Als we zoo eens nagaan hoe andere landen door aardbevingen en stormen werden geteisterd, en hoe onrustig het overal' in de werel'd was, dan hebben wij zeker wel' reden om dankbaar te zijn. Wel' heeft ook in Zeeland een oogen- blik het water gedreigd, maar gelukkig werden we voor overstroomingen als in andere streken bewaard. Bij het einde van het jaar denken we als vanzelf aan onze zonden en tekort komingen, en daarnaast ook aan de ze geningen die God ons wilde schenken. We denken aan de prettige dingen die we beleefden en we denken ook aan ons vriendje dat op zoo noodlottige wijze om het leven kwam en aan andere neefjes en nichtjes die nu in rouwkl'eeren gaan en en die met weemoed denken aan de ge liefden die hun ontnomen werden. We staan aan het einde van het oude, en aan 't begin van het nieuwe jaar en daarom wensch ik jullie allen een goed einde en een goed begin. Moge 1929 alle neefjes en nichtjes bren gen veel heil en zegen. En nu moét ik eerst nog even een verzuim herstellen. De vorige week is vergeten boven de raadsels te zetten, dat het prijsraadsels waren. Wil len jullie daarmee rekenen? Hier volgt nu eerst de correspondentie: 's-H. H. Kinderen. „Het Viertal". Je vind het zeker wel jammer, dat de meester weg is, maar 'tis ook weleen3 leuk om weer een andere te krijgen. Hebben jullie prettig kerstfeest van de Zondagsschool gehad. Fijn, dat Marien ook mee pu$cht. „De Gebroeders". Ja hoor de raadsels waren goed. Wat een Srachtige teekening was aat, heeft Adri ie zelf bedacht? Nu moeten je broers er eigenlijk ook eens een sturen. „Made liefje". Je brief was de vorige keer wel erg laat, maar 't kon er net nog by. Nee, dat is niet prettig als er iemand ziek is met Kerstmis, is ie zuster nu alweer beter? Dat was zeker wel eon mooie kerstboom. 's-H. Arendskerke. „Leesgraag". Het ftas maar een kort briefje deze keer, had je het zoo druk, of wist je niets te schryven? Volgende keer maar weer een langere hoor. „Duifje". Leuk, dat ze al in je poesie-album hebben geschre ven, zeker je vriendinnetjes en hebben ze er pok mooie plaatjes by geplakt, of doen jullie dat nooit? St. Laurens. „Rozeknop". Ja, het is jammer, dat er geen ijs is, nu kan je ook niet leeren rijden. Dat boekje heb ik ook gelezen, 'k vond het prachtig, je bent er vast wel erg blij mee is het niet? Kortgene. „Azalia". Je schuilnaam vind ik best hoor, 'kheb hem meteen maar gebruikt, 'k Heb heelemaal niet om je raadsel moeten lachen, want je hebt het goed geraden. Goes. „Leergraag". Ben je nog in Burgh? Dat vind je zeker wel fijn zoo eens uit logeeren te gaan, vooral als je zoo hard geleerd hebt. Had je een goed rapport. „Gladiolus". Wel bedankt voor (de ansicht, ook je broers, ik vond hem erg mooi. Fijn dat je je verstellap zoo gauw af had, dat zal wel een snoezig zakdoekje worden. Moest je het randje zelf bedenken? „Talbot". Jij hebt denk ik kleursels van „"Fiat" gebruikt is 'tniet? Maar je moet in 't vervolg de raadsels niet zoo door elkaar schrijven, dan kan ik er niets uit wys worden. „Fiat". Wat hub jij een leuken koker" met kleurtjes gekregen, je hebt er zeker al heel wat mee gedaan. Ja hoor, volgende keer krjj- gen jullie weer boekjes. „Mignon". Ja hoor, nu heb ik jou ook gezien en den eersten kerstdag weer geloiof ik, toen we uit de kerk kwamen, je moet maar eens schrijven of het zoo is. „Voxhuma- na". Heb je al .veel photo's in den al bum gedaan, je moet maar maken, dat hij gauw vol wordt en dan laat je 'tmaar eens zien. Wat hebben jullie weer lang vacantia. Middelburg. „Blauwlentertje". Zoo, probeer jy al om er nog meer nichtjes bij te krygen, dat is flink hoor. Je vrien dinnetje mag dan wel met de kleineren mee doen, dat is toch niet zoo moeilijk en dan help jij haar eerst maar wat. Nieuwdorp. „Bloemenmeisje." Wat heb jij' veel' cadeaux gekregen, was je niet bang ,van die olifant? Hoe is 't nu met „Mulderinnetje", is ze al wat beter? „Winterkoninkje." Je had zeker al vroeg vacantie, dat je verleden wéék aj uit logeeren bent geweest, ik kan me voorstellen dat je het daar leuk vond. Je vergeet toch niet de raadsels in te sturen? „Dagbloem en Wilde Wingerd." De brief was nog op tijd hoor. Hebben jullie al veel ansichten in de album? Dat is wel een gezellig werkje hé. Krijg ik volgende week weer een langere brief? C o 1 ij n s p I a a t. „Bakkerinnetje." Dat lis wel gezellig, diat jullie een logé hebben nu je zuster uit is. Je trof het niet, dat je niet naar dat feest mocht, maar 'tzal nog -wel eens gebeuren en dan ben je misschien wel oud genoeg. ^Zwartoogje." Had je je tekst voor de Zondagsschool' goed geleerd? 'kBen erg nieuwsgierig welk boekje je gekregen hebt. 't Geeft niet' zooveel1 noe oud je bent, maar als je ze kunt raden mag je wel' met de grooteren meedoen. Terneuzen. „Roodwangetje." Die teekening vond ik heel mooi en 'k begreep direct wat het was. Wat een beeldig postpapier heb je gekregen. Meiiskerke. „Groenrok." Jij vroeg ook al hoe oud je moet zijn om met de grooteren mee te doen. Ik denk dat het voor 'kinderen beneden de 12 jaar wel wat moeilijk is, maar 't mag natuurlijk wel. In D. ben ik wel eens geweesit, tenminste er door gereden mét een 'auto. Dat van die kaarten vind ik erg leuk. O os tkapel'I e. W. L. Het zou erg jammer zijn als je ophield met April, maar gelukkig is het nog niet zoo ver. Wat hebben jullie een fietstochten ge maakt. Vind je het niet koud, zoo in de winter? Dat boek vind ik erg mooi, "kheb het zelf ook. Hier volgen de raadsels: 1. Voor de grooteren: Mijn geheel bestaat uit 45 letters. Een hert is 31. 36. 37. 40. 41. 30. 3. 1. 19. 44. 34 doet men langs de huizen. Bij vele huizen wordt een 7. 18. 2. 11. 26. 32 gebouwd. Fen flesch heeft een 42. 6. 23. 35. 5. 33. 13. 16. 27. 9 zijn dezer dagen veel gebruikt. 22. 15. 20. 28 is een grondsoort De 10. 29. 38. 4 is een hemellichaam. 39. 29. 7. 43. 4 zijn tijdperken. 17. 12 is een bevestigend antwoord. 22. 19. 24. 8. 45. .14. 25. 21 in den nood, honderd in een lood. II. Voor de kleineren: Mijn geheel bestaat uit 25 letters. 2. 10. 7. 25 is geen 'hout. 5. 15. 4. 12. 21 is niet oud. Een 22. 1. 24. 25 is weer bijna voorbij. 8. 20. 13. 14. 18. ,16 is niet lief. 3. "6. 19. 16 is niet vol. 11. 23. 17. 9 is niet kort. Vela groeten van ■TANTE DOLLIE.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1928 | | pagina 6