geen vliegen muggen meer Kerknieuws. Onderwijs. Predikbeurten. Gemengd Nieuws. Rechtzaken Land- en Tuinbouw. Marktberichten. Radio-Nieuws. Scheepstijdingen. Agentschap: Rotterdamsche Lloyd HENDRiKSE Do's BANK - GOES dankbaar gebruik gemaakt van de voor lichting van de verschillende reeds ge noemde heeren en van den heer H. M. Beunier, opzichter van de Heidemaat schappij, die met het dagelijksch toezicht is belast, omdat het werk door die maat schappij wordt uitgevoerd. Na de bezichtiging, ook van de aanplan tingen, speciaal van dennen, die alhier door de gemeente Middelburg ondernomen worden, werd 't belangrijke werk verlaten en over Middelburg naar Vlissingen gere den, waar de minister aan boord van de motorveerboot van den Provincialen Stoombootdienst ging om naar Breskens over te steken. Hier was de Minister met andere autoriteiten, onder wie de Com missaris der Koningin in Zeeland, Jhr. mr J. W. Quarles van Ufford, do gast van den burgemeester, den heer D. H. van Zuijen, om na de lunch naar Schoondijke te vertrekken voor de opening der tuin bouwschool aldaar. Zigeuners. Woensdag kreeg Krabbendijke bezoek van een groot aantal z.g. zigeuners, die hieT den nacht door brachten. De mannen drijven handel in paarden. De vrouwen loop en te bedelen en trachten alles op een koopje te pak ken te krijgen en zijn geen welkome klanten van de winkeliers. Extra politie toezicht was niet overbodig. De brug te Tholen zal zeker 15 Oct. voor het verkeer kunnen worden opengesteld. Door den Commissaris der Koningin is tot voorzitter van de gezondheidscom missie, zetel Goes, met ingang van 7 Sept. jl. aangewezen de heer L. H. van Berk, lid dier commissie te Goes. Krabbendijke. De arbeider Joh. Staal, werkzaam in de conservenfabriek alhier, had het ongeluk met een drijfriem in aan raking te komen, zoodanig, dat de hulp van Dr Nieuwenhuijze werd ingeroepen Deze constateerde, dat zijn heen gebroken was; hij is dadelijk naar het ziekenhuis te Goes overgebracht. lerseke. Oesterverzending gedurende de maand Augustus. Nederland 777-4, België 11.630, Duitsch- land 5500, Engeland 160.420, Denemarken 2600. Totaal 187.924. Vorig jaar Augustus 149.735. Meliskerke. Gisterennamiddag sloegen de paarden van -don landbouwer W. alhier op hol. De voerman en zijn broeder wer den van den wagen geslingerd, waardoor de bestuurder kwam te vallen, zoodat hij den wagon over het lichaam kreeg, en on middellijk geneeskundige hulp moest wor den ingeroepen. Do andere kreeg kwetsu ren aan 'het gelaat. De wagon was erg ge havend; de paarden bleven ongedeerd. Arnemuiden. Dezer dagen had de 76- jarige vrouw van R. Schroevcrs alhier hot ongeluk te vallen over een emmer water, tengevolge waarvan zij haar linker heup been kneusde. Dr W. F. Th. v. d. Bijl ver leende heelkundige hulp. Daar de vrouw in haar val langs een brandend gascomfoor is heengegleden, mag het wel als een wonder beschouwd worden, dat haar kleeren geen vlam heb ben gevat. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Oosthem, Ohr. J. Schweit zer te Workum; te Leflans, A. Loodsma, cand .te Warns. Bedankt voor Cubaard, D. J. Peterse te Hi en en D oodewaardvoor Gouda, Chr. J. Schweitzer te Workum. Ds A. Grif fijn. f Te Kollumer- zrwaag is, 58 jaar oud, overleden Ds A. Griffijn, in leven Hervormd predikant daar ter plaatse. Ds Griffijn deed 27 September 1896 daar ter plaatse zijn intrede. Hij heeft dus bijna 32 jaar het ambt van Evangelie dienaar mogen bedienen. DsJ. Bakker. Naar de Stand, verneemt, 'heeft Ds J. Bakker, na de op heffing der Oud-Geref. Kerk van Gronau in Westfr, zich metterwoon te Soestdijk ge vestigd. Zijn adres is: Waldeck Pyrmont- laan 6a. Gaarne is hij bereid de Gerefor meerde Kerken in Nederland in de predi king des Woords te dienen. Emeritaat. Ds J. van Dijk, predikant der Nederl.-Herv. gemeente te Oldemarkt en Paasloo, is voornemens te gen 1 Januari a.s. na ruim 40-jarigen dienst eervol emeritaat aan te vragen. Naar wij vernemen zal Ds W. Breukelaar, Geref. predikant te Zaandam, met ingang van 1 November emeritaat aanvragen. Ds B. heeft thans 40 jaar het ambt bediend. De kleine kerk van Santpoort, die nog geen vasten predi kant kan beroepen, beeft hem thans ver zocht des Zondags in de bediening des Woords voor haar te willen voorgaan. -Ds J. L. Jaspers, emer. predi kant van de Geref. Kerk te Lunteren, die de laatste jaren nog optrad als voorgan ger der Geref. Kerk te Santpoort, zal thans om gezondheidsredenen ook dit ambt neerleggen. Ds G. v. Halsema, Geref. predi kant te Nijeveen, beeft tegen 1 Februari 1929 emeritaat gevraagd. Geslaagd voor de hoofdakte te Rot terdam de beer P. L. Everaert te Honte- nisse. Zondag 9 September 1928. Ned. Herv. Kerk. Goes, vm. Ds Homburg, nm. geen dienst, av. Ds Steinz. Wilhelminadorp, vm. Ds Hoogendijk van Kats, nm. Ds Homburg. Geref. Kerken. Seroos'kerke, vm. leesdienst, nm. Da D. Scbeele. Het ongeval met de schipbrug te Deventer. De schipbrug te Deventer, is by het ongeval van gistermiddag niet zoo ernstig beschadigd als he!t zich aanvan kelijk liet aanzien. Men hoopt heden het ry ver keer weer over de brug te kunnen toe laten. De te water geraakte kinderen zijn door een voorbijganger gered. Daarentegen zijn twee dames verdronken, namelijk mej. Waanders, die gedurende de aanvaring met haar twee kinderen op de brug was. Bovendien kwam om het leven de negen tienjarige mej. De Weerd uit Twello, die naar het kantoor te Deventer onderweg was. Gistermiddag verscheen te Deventer Prins Hendrik, die zijn bezoek aan de tentoon stelling te Zwolle had bekort om zich hier door den burgemeester over het onheil te laten inlichten. Ook de commissaris der Ko ningin, baron Van Voorst tot Voorst, won bij den burgemeester do noodige gegevens in omtrent de ramp. De hoop der toekomst. Behalve de stoomtram, welke op den Linker Maas oever den Groenen Hilledijk te Rotterdam onveilig maakt, zijn er ook de opgeschoten jongens en meisjes. Van deze heeft men daar, vooral in de avonduren, veel last. Er is door schrijvers van ingezonden stukken enkele malen over dezen terreur der opge schoten jeugd, die blijkbaar uit een groot deel van Rotterdam-Zuid onder de hooge boomen tezamen komt tot het organiseeren van pretjes in heel bijzonderen stijl, geklaagd. Het is, zoo niet onmogelijk, dan toch wel heel bezwaarlijk zich oyer de trottoirs te bewegen zonder met één van de groepjes, die er gevormd worden, in contact te komen. Slierten jongens en meisjes het is een duel der sexen wat brutaliteit betreft hossen en zwieren gearmd langs de straat; voetzoekers worden van een afstand tusschen de argelooze, étalages-bekijkende menschen ge worpen, waar zo uiteenspatten en den voor bijgangers een doodsschrik bezorgen. Niet al leen de voorbijgangers, ook de bewoners en vooral de winkeliers, vinden deze liefheb berij der straatjeugd er zijn jongens met- hoeden en als dametjes uitgedoste meisjes bij hinderlijk onaangenaam. Vrouwen en meisjes, die boodschappen hebben te doen, worden dikwijls lastig gevallen en beschouwd als tot de bende te behooren. Gelukkig grijpt, nu deze vroeger spora disch voorkomende festijnen zich eiken avond herhalen, de politie krachtdadig in. Uiteen jagen helpt blijkbaar weinig en zeker niet afdoende; daarom wordt er af en toe met den gummistok gekwispeld, en ziet men de belhamels soms bij bosjes opbrengen naar den politiepost aan de Paul Krugerstraat, waar zij moeten blijven tot zij door de ouders worden afgehaald. Vermoedelijk krij gen deze de vermaning, wat beter op hun kroost te letten. Of dit helpen zal, is een andere vraag. ,Toen dezer dagen zoo'n stel letje jongens en meiden werd opgebracht, riep één van hen tot de anderen, die ston den te kijken; „Daar gaan we weer voor niksl Een sjofele boel daar: ik heb er gister avond 'ook een paar uur gezeten!" Blijkbaar had in dit geval de les niet veel geholpen. Voor een lichamelijke tuch tiging hebben zij veel meer respect. Als de politie den gummistok presenteert, stijgt er een Indianengehuil op en decentraliseert zicb de beweging naar de zijstraten. Dan is, al thans voor eenigen tijd, de rust op den Groenen Hilledijk verzekerd. Verduistering van een nala tenschap. Op 21 Mei 1925 overleed te Deventer ten huize van C. E., bij wien hü inwoonde, de oud-spoorbeambte H. v. d. P. Eerst enkele maanden later kreeg V. d. P.'s dochter, die elders woonde, bericht van het overlijden van haar vader, terwijl haar bij haar bezoek, dat zij omstreeks Kerstmis 1925 aan C. E. te Deventer bracht, werd medege deeld, dat haar vader haar niets had nage laten. Eenigen tijd geleden rees bij de marechaus see te Deventer, naar aanleiding van enkele opgevangen uitlatingen over deze zaak, het vermoeden, dat de nalatenschap van V. d. P. door E. was verduisterd. Bij het daarop ingesteld onderzoek bleek, dat o.a. een drie wieler en andere voorwerpen, tot die nalaten schap behoorende, door E. waren verdonkere maand. De marechaussee heeft nu tegen hem proces-verbaal opgemaakt. Hevige brand te Barneveld. Donderdagavond is brand uitgebroken in de houtwol- en kistenfabriek van Nico de Boer te Barneveld. Enkele perceelen in de nabijheid van de fabriek werden mede aangetast. Voor het blusschingswerk werd de brandweer van Amersfoort, alsmede die van Ede, Lunteren en Putten, benevens militairen uit Ede gere- quireerd. De schade wordt geschat op ongeveer een half miljoen. Alles is op beurspolis ver- zekerd. Ete oorzaak is nog onbekend. Rechtbank te Middelburg. fitting; van 7 September 1928. In-en uitbreker. Voor de Recht bank te Middelburg stond gisteren terecht J. V., 24 chauffeur te Gent, thans in voorarrest, verdacht dat hij te Middelburg op 12 Juli 1928 te zamea en in ver- eeniging met een anderen man, tien bank biljetten van 10 gulden, een van f25 en en een horloge, alles toebehoorende aan Joos Polderman, een geldsbedrag van f23 benevens een horloge, toebehoorende aan J. Joosse, heeft weggenomen. 2e. verdacht van diefstal van een rij wiel, ten nadeele van A. de Jonge te 's Gravenpolder, op 12 Juli 1.1. Zooals men zich zal herinneren, hadden voornoemde diefstallen met braak plaats op klaarlichten dag, terwijl de bewoners naar het land waren. De mededader is 'tot nog 'toe niet ge vonden, terwijl verdachte V. toen hij op het politiebureau te Middelburg in bewa ring was gesteld, op een avond daaruit wist te ontsnappen, waarna den geheelen nacht een drijfjacht volgde van politie en burgers, dio zich uitbreidde over de da ken der huizen, totdat V- des morgens bij een bewoner uit de schoorsteen, waar in hij was gevallen, te voorschijn kwam; tot schrik der huisgenooten. Alstoen vluchtte V- de straat op in de gedaante van een schoorsteenveger, en kon hij spoedig wederom in arrest worden ge steld. Tegen verdachte, die ter terechtzitting aanwezig was, waren de noodige maatre gelen voor ontvluchting genomen. Een tweetal getuigen (benadeelden) leg de verklaringen af aangaande ,het ver missen der gestolen voorwerpen. Verdachte zeide op den uitkijk te heb ben gestaan en ontkende den diefstal. De Off- van Justitie, requisitoir ne mende, acht de 'ten laste gelegde feiten bewezen en merkt op, dat verdachte her haaldelijk is veroordeeld en dat vanuit België was medegedeeld, dat 'twensche- lijk is, dat aan dezen verdachte de grootste straf worde opgelegd. De Offi cier eischt oen gevangenisstraf van 2 jaar. De verdediger van verdachte Mr Hugen- holtz, advocaat te Goes, zegt, dat aan verdachte is ten laste gelegd te samen en in veroeniging met een anderen man goederen te hebben gestolen. Volgens Spr. had het O.M. moeten aantoonen dat deze verdachte de wetenschap had dat de an dere de diefstal zou plegen. Volgens g;pr. staat de diefstal niet vast. Verdediger zou dezen verdachte wil len vergelijken met een stuk wild dat steeds opgejaagd wordt en daarom dingen doet die hij bij kalm nadenken niet zou hebben gedaan. De man is getrouwd, heeft kinderen en hij verlangt naar zijn land terug. Na de 2 jaar zou hij in België waar hij ook nog straf tegoed heeft, lan gen tijd zijn vrijheid moeten missen. Vol gens spr. verkeerden de 2 menschen in een berooiden toestand en spr. vindt 2 jaar een veel' te zware straf. De man is nog jong, geeft hem de kans zijn leven te beteren. Deze man is niet zoo ge vaarlijk, aldus spr. De Off- van Justitie repliceerende heeft met 'belangstelling het pleidooi van den verdediger aangehoord. De diefstal is ge pleegd en de vermiste goederen zijn bij verdachte gevonden. Hier wordt, zooals gewoonlijk „de groote onbekende" bijge haald. Uit de verklaringen van verdachte zelf blijkt dat hij medeplichtig is aan den diefstal. 'Wegens wangedrag in de gevangenis is hij in een dwangbuis ge stoken, dat later netjes opgevouwen naast hom lag. Hieruit blijkt volgons den Off. wel, dat we hier te hoen hebben met iemand, die nog. al wat mans is. Hij is ongeveer 20 maal veroordeeld. De Off. persisteert bij zijn genomen requisitoir. De verdediger dupliceerende zegt, dat nergens uit blijkt, de wetenschap van verdachte dat zij samen zouden gaan stelen. Verdediger blijft er bij dat de straf te zwaar is. De veiligheid in Nederland lijdt geen gevaar want hij wordt na uit- zitting van zijn straf aan België uitgele verd. Uitspraak 21 Sept. a.s. Verder werden 'behandeld de zaken tegen: -G P. P., 33 jaar, werkman te Souburg, verdacht van vernieling van een kruis- net toebehoorende aan A. Arendse te Souburg op 30 Juli 1.1. Eisch f 25 of 25 d. h. C. E. G., 26 jaar, handelsreiziger te Zwolle, gedetineerd, Verdacht van dief stal van een portemonnaie, inhoudende zeven gulden, ten nadeele van M. Bak te Vlissingen op 8 Juni 1.1. TeVens is gebleken, dat deze Verdachte verschillen de 'kellners tijdens zijn verblijf te Vlissin gen had opgelicht, Voorgevende een reis naar Groningen te-moeten doen, doch daarvoor niet de noodige contanten te bezitten. Verdachte erkende de portemonnaie met geld gestolen te hebben, daar hij geen geld 'had om naar huis te gaan. De officier: Jij wou naar huis gaan? Dat geloof ik niet, want bij je tbuÏ3 wil len ze nietsi Van je weten. De Officier requisitoir nemende zegt, dat deze ver dachte meerdere malen is veroordeeld) en acht het in het belang van den ver dachte hem een flinke straf te geven en eischt 1 jaar gevangenisstraf. De ver dediger van verdachte, mr Hugenholtz, bepleitte clementie, aangezien verdachte nog in Breda, Amsterdam enz. moet te recht staan. C. B., 40 jaaT, koopman', A. R'., 48 jaar, J. M., 41 jaar, W. S., 38 jaar, Z. M-, 50 jaar, allen landbouwers en wonende te Oostkapelle, waren in hooger beroep gekomen tegen vonnissen van den Kantonrechter te Middelburg, waarbij zij wegens overtreding van de Leerplichtwet waren veroordeeld ieder tot een geld boete van f10 of 10 dagen hechtenis. Aangezien meerdere malen personen vut Oostkapelle wegens gelijke overtredingen waren veroordeeld, ook in hooger be roep, overwoog de Kantonrechter des tijds in zijn vonnis, dat van een princi- piëele kwestie, zooals verdachten dat wenschten, geenszins sprake was. Verdachte thans door den President ondervraagd) beweerde, dat in Oostkapelle het 7e leerjaar wel theoretisch is doch niet praktisch. De kinderen krijgen 2 jaar achtereenvolgens dezelfde lessen. Deze zaken werden aangehouden, tot 28 September a.s., teneinde den Inspec teur 'van het Lager Onderwijs en den Hoofdonderwijzer te hooren. 1 Uitspraak in al de andere zaken! 21 Sept. a.s. Kantongerecht te Middelburg, Terechtzitting van 5 Sept. 1928. De Kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld wegens: Met een motorrijtuig een weg, die voor bet verkeer met motorrijtuigen in één richting is gesloten „'in die richting be rijden: P. R. te 's-Heerenhoek fö b. s. 5 d. h. Rijden met een motorrijtuig zonder krachtige remmen; G. J. P. te Veere fö b. s. 5 d. h. Fietsen zonder licht: L. V., te Vlis singen f 5 b. s. 5 d. h.; W. R., te Nieuw en St.-Joosland f5 b. s. 5 d. h. De tuinbouwfeesten te Schoondijke. De gemeente Schoondijke is al's een vrien delijke gastvrouw in feestdos gestoken, alom eerepoorten, sparren vlaggen en guirlanders, om de 50 jarige jubilaresse, de Maatschappij tot Bevordering van ooft en Tuinbouw in Zeeuwsch-Vlaanderen (W, D.) te ontvangen. De jubilaresse zelve heeft bard gewerkt aau haar feest. Zij organiseerde eeno groote ten toonstelling op een zeer geschikt terrein, een groote weide vlak bij de kom van het dorp, en een bezoek daaraan heeft ons overtuigd, dat zij in alle opzichten geslaagd is en de tentoonstelling, die hedenmiddag door den minister van Binnenlandsche Zaken en Land bouw wordt geopend, en tot en met Maandag geopend blijft, bfj goed weer een groot succes moet worden. Een 7-tal groote tenten zijn met kinderen flora's, met groenten en vruch ten en wat dies meer zij gevuld en verschil lende buitenstands volmaken het geheel. De kweekersfirma's H. van Uxem te Groede, J. J. Droog te Breskens, M. M. v. d. Plassche te Aardenburg, J. C. Aers te Oostburg, D. 1. v. d. Have te Kapelle en C. M. van den Broecke wedijveren in mooie en doelmatige stands en de laatste geeft daarbij een dui delijke demonstratie van de behandeling van het fruit vanaf het plukken tot* het ver zenden toe alsmede van de behandeling en ontsmetting. 1 Aan de leden der vier afdeelingen doj maatschappij, werden voor eenigen lijd stek jes verschaft cn daarvan hebben zij nu veel al zeer mooie fuchsia's geraniums en hang- planten gekweekt, terwijl ieder der afdoe lingen Breskens, Biervliet, Schoondijke er) Oostburg ook een collectie inzond, evenals de vereeniging van oud-leerlingen der cur sussen in landbouwhuishoudkunde. Maar ook op veel ander gebied is er te zien en te leeren en dan noemen wij de inzendingen van bijen, de gewassen keuring der Z. L. M. de zaden en pootgoederen van den Wilhelminapolder, den fraaien stand van do veilingsvereeniging „Avicultura" te Oost burg, de landbouwwerktuigen van den heer A. I. Leenhouts te Oostburg en de hangar, ontworpen door het ingenieurs- en architec ten bureau van Ir I. A. van Cruijningen te Oostburg en uitgevoerd door de firma Steen- hart te Schoondijke, die ook draineerbuizen exposeert. Op de opening en het verdere verloop der tentoonstelling komen wij in het volgende nummer terug. MIDDELBURG, 7 Sept. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed: Fruit: Netmeloenen 2850, Zesweeksche meloenen 2540, Annanas meloenen 20 30, Suikermeloenen 1832, Perziken 8 10 ct, alles, per stuk. Reine Victoria I 4042, Reine Victoria II 2529, Blau we druiven 5860, Witte druiven 41 ct., alles per K.G. Tomaten A 3—5, Tomaten B 24, Tomaten C 13 ct., alles per pond. Groeinten: Stokprincessön 2431, Stam- princessen 1416, Stoksnijboonen 24'— 28, Stamsnijboonen 1520, Blauwe Eigen heimers 33,5, Zeeuwsche blauwe 4 4,5, Spinazie 710, Postelein 813, Uilen 57, Wag enaarsbo oneri 812, Suiker- boonen 615 ct., alles per K.G. Rapen 5 —8, Karoten 24, Peen 35, Uien 4f—5, ct., alles per bos. Savoye kool 43.0, Roo- de kool 25, Witte kool 24, Andijvie 3590, Kropsla 40120, Bloemkool 20- 124 ct., alles per kist. Augurken I 3035, Augurken II 1620, Augurken III 10 14 ct., alles per honderd. VLISSINGEN. Veiling van 7 Sept. Witte aardappelen 27, eigenheimers (blauwe) 3032, late blauwe 3850 ct. per 10 K..G; uien 66V2, spinazie 516, sprui ten 1516, postelijn 551/2, suikerboo nen 22231/2, princessen 25331/2, wa genaars 13171/2, snijboonen 1828, as trakan 16, B. Merode 917, Maagdepeer 14, S. d'Esperen 1720, Clapps 2732, Keswiek 1016, B. Amanlis 1921, Tr. de Vienne 2331, Scharlaken 8—14, blau we druiven 5066, witte druiven 55, f Bonne Louise 24, M. de Maribot 16, Cox Pomona 12, Carbonkel 10, Herfstpit- ten 23, Bon Cliretien Williams 14—16, moerbeien 19, bramen 22—24, tomaten 48, Soppe de Groene 78, W. Du- chesse 8—16, Lemoenappel 14—15, No riFI.IT tarisappel 17, Jacq. Lebel 14, Dr Julius Guyot 17, Marsepijn 12 ct., alles per K.G-.; kipeieren 6368 ct. per 10 stuks roode kool 21/26, savoije kool 41/2 IO1/2, bloemkool 1030, komkommers I1/251/2, Carbonkelmeloen 3240, Net- meloen 3541, Suikermeloen 2535 ct., alles per stuk; selderie 25, prei 11, uien 31/2, peeën 5—8, kroten 41/25. ramanas 31/241/2) rapen 2, gladiool 2— 4 ct., alles per bos; andijvie 2781, ker vel 13, petersèlie 7, sla 26—125 ct., alles per kist; augurken 2631 ct. por 100. KAPELLE-BIEZELÏNGE, 7 Sopt. 1928. Groote veiling: Rijnsche Spekhoonen f 14.90, Kroetappels f 6.10, beiden per 100 K.G. Kleine Veiling: Perfectboonen 2022, Princesseboonen 1217, lleine Victoria 1836, Witte Pruimen 40, Groene prui men 1824, Beurré Hardy 16(25, Beurré de Merode 1016, Beurré d'Amanlis 10 18, Beurré Diel 712, Margaretba Ma- rillat 1220, Beurré Clairgeau 10- 14, Beurré Durandeau 1014, Beurré Le brun 1222, Triomphe die Viï-nne 18 35, DulfjespeTen 6—12, Maatschappij pe ren 619, Diamantperen 510, Berga motten 810, Jutten 1830, Duches Williams 10—20, Bon Chretien Williams 8-12, Rietperen 6—12, Perzilqveren 8 12, The Queen 1530, Manks Codlm 12 —27, Jacques Lebel 1220, Fransche Schijfjes 1016, Hondsmuil 1016, Ges- wieck 812, Reinctte de Tom 612, Me loenappels 18, Sterappels 14—20, Kool appels 812, Diverse boenen 1223, To maten 28, Blauwe Druiven 7075 ct., alles per 100 K.G. Diversen: Augurken 1232 ct., Kom kommers f 2, Snijboonen 2032 ct., Per ziken 14 gulden, alles per 100 K.G. Programma van Zondag 9 Sept. HUIZEN, 340,9 M. Na 6 uur 1870. 8.309.30 R.-K. Morgenwijding 9.50 Dienst in de Ned. Herv. Kerk te Utrecht. Voorganger: Ds J. F. Beerens 12.30 1.30 Lunchmuziek 2.304.30 Concert in „Artis 5.05 Dienst in do Geref. Kerk to Zaandam (II. V.). Voorganger: Ds G. W". v. Deth 7.45 Concert. HILVERSUM, 1070 M. 10.30 Concert 12.30 Lunchmuziek 3 Aanslui ting van het Kurhaus te Scheveningen Het Residentie-orkest 6.30 Vrijz. dienst te Hilversum. Voorganger: dr J. N. v. d Heyden 8.15 Aansluiting van het Kur haus te Scheveningen. Solistenconcert. DAVENTRY, 1600 M. 3.50 Concert 5.55 Bijbelsche liederen 6.05 Bach's kerkcantate 6.508.15 Kerkdienst 8.20 Kerkdienst 9.25 Concert van Os- tendo. StGomvaart Mij. Nederland. JOIIAN DE WITT, thuisr-, Zondagochtend 6 u. v. Ralavia te IJmuiden en te 10 uur te Amsterdam verwacht. iMAPIA, uitr., pass. 6 Perim. PRINS DER NEDiERL., uitr., 7 v. Genua. iSALAWATI, thuisr., 7 v. Colombo. KAMBANGAN, thuisr., 6 te Medan. ROEPAT, thuisr., 7 van Marseille. Kon. Ned. Stoomboot Mij. OOMMEWIJNE, 7 v. Amst. n. Suriname. CIUJNSSEN, 7 v. W.-Indië to Amsterdam. Rotterdamsche Lloyd. DJAMBI, uitr., pass. 6 Gibraltar. KERTOSONO, 7 v. Hamburg te Bremea TAMBORA, thuisr., 6 v. Colombo. iTERNATEi, thuisr., pass. 7 Kaap del Armi. TJHRIMAI, uitr., 7 v. Southampton. MEDAN, thuisr., pass. 7 jPt. de Galle. SAMARINDA, uitr., 7 van Suez. Stand van hedenmorgen 10 uur: Licht en voor fietsers: Zondag 8 u. 5. Maandag 8 u. 4.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1928 | | pagina 2