Bij Scheren PUROL iingen, Aanbestedingen en; MVA (Jit de Provincie. Kerknieuws. Portret van H. M. Koningin Emma. Onderwijs. Gemengd Nieuws. Telegrammen. Laatste Berichten. Zoeklichtjes. Scheepstijdingen. linq van Reode Suikerij-per sibajak, thSrd'3iloy(i2.45 n.m.) v. E TREIN -Agentschap: Rotterdamsche Lloyd HENDRIKSE Co's BANK - GOES Radio-Nieuws. Burgerlijke Stand Faillissementen. Door de Arrond.-Rechtbank te Middelburg werd heden het navolgende faillissement uitge sproken: Joannes de Vries, kapper te Mid delburg. Rechter-Gommissaris Mr Th. Portheine. Curator: Mr A. H. Kuipers, proc. te 'Middelburg. Middelburg. Door wijlen mevrouw wed W. J. ZipBenatie, overleden alhier, is aan de Vereeniging tot Werkverschaffing aan Zeeuwsche Blinden f 1000, vrij van suc cessierechten, gelegateerd. Gees. Ad r e s g i d s. Bij de firma Oos- terbaan le Goinitre is verschenen een nieuwe adresgids voor Goes. De bedoeling met dit practisch ingerichte boekje is, stadgenooten en vreemdelingen die zich hier komen vestigen in de gelegenheid te stellen kennis te nemen van de namen der zakenmenschen en hun adressen. Deze adresgids wordt op ruime schaal verspreid terwijl het aan allo nieuw ingekomenen direct bij vestiging wordt toegezonden. Wij deelen den wensch van de uitgeef ster, dat dit boekje in 't belang der ge meente mag blijken te zijn en dat het de voorloopster mag zijn van eon nieuw alge meen adresboek. Hotst ation. Het Bestuur van de Vereen, tot bevordering van het Vreemde lingenverkeer to Goes ontving van de Di rectie der Ned. Spoorwegen het 'bericht, dat op zijn in Februari gedaan verzoek tot het vergrooten van het wachtlokaal op het tweede perron van het station alhier of het bouwen van' een tweede wachtgelegcn- heid, gunstig is beschikt. Aan Weg en Werken is reeds opdracht hiertoe ver strekt. Een verbetering, die ongetwijfeld bij ve len toejuiching zal vinden. Vüssmgert. Morgenavond geeft „Ons Genoegen" een concert op den Boule vard alhier, r Do pogingen om het Framsche stoomschip „Yalöu" af te brengen zijn ook hedennacht mislukt; hedenmiddag zouden zij by hoogwater worden herhaald. Gistermiddag is alhier een contro leur van do Electrische tram door een vrachtauto aangereden. De man is naar het St. ïoz.ephziekenhuis overgebracht. Zijn toestand is bevredigend. Te Amsterdam is op verzoek van de politie alhier aangehouden een 26-jarige jongeman van goeden huize, die aan lager wal is geraakt en verschillende kosthuishouders oplichtte en in een kost huis nog een tasehja met geld wegnam. Hij is naar het Huis van Bewaring te Middelburg overgebracht. Serooskerke. Dinsdagavond is na toe lichting van den heer Onderdijk, een on- derafdeeling opgericht van de Vereeni ging „Ziekenhuisverpleging" Walcheren. Koudekerke. Loop der bevolking van 16 —31 Juli 1928. Vertrokken: J. K. Hubregtse, wijk E no. .143a naar Brussel. Terneuzen. Gisteravond werd het ver keer over de drukke rolbrug over het kanaal bij de Westkolkstraat stopgezet om 11 uur. De brug zon verplaatst worden Ben gewéldige bok met lieren, gedreven door motoren lag in bet kanaal gereed. De catrollen werden aan de brug bevestigd en! zware balken tusschen de brugleuningen: aangebracht voor het indeuken, alles od der leiding van Ingenieurs en anderen van den Rijkswaterstaat. Ben groote me nigte keek belangstellend Waar dit reu zenwerk, doch om één uur waren er nog slechts een honderdtal kijkers over gebleven, Diep in den nlacht had de ver plaatsing plaats en werd de 4 M- breede brug een eind verder geplaatst als hulp brug voor de nieuw te bouwen, die 8 M- breed worden zal. De oude brug moest geheel omgedraaid gelegd worden. géén Pijn en naschrijnen of stukgaan der huid, indian men vóór het inzeepen de ^aardoppervlakte inwrijft met Doos 30, Tube 80 ct. Ned. Herv. Kexk. Beroepen te Longerhouw en Schettens K. F. Pasma te SteenwijkerwoM; te St.-Maartensdijk H. Bax te 's-Gravenhage. Aangenomen naar Grosthuizen H. Buis kool te Frederiksoord; naar Opheus- den H. Japchen te Ede. Geref. Kerken. Aangenomen naar Andel, Giessen-Rrjs- wijk G. Bouwmeester, cand. te Schoon hoven. Bedankt voor Baarland. Heinkfensizaad, Ambt-V ollerihove (A), Blokzijl, Drachtster- Compagnie, 's-Gravemoer, en Krimpen a. d. Lek G. Bouwmeester, cand. te Schoon hoven; voor Utrecht P. C. de Bruijn te Apeldoorn. Chr. Geref. Kerk. Beroepen te Delft A. Ponsteln, cand. te Epe. Geref. Gemeenten. Tweetal te Leiden M. Hofman te Krat bendpft en H. Minderman te Lisse. Doopsgezinde Kerken. Aangenomen naar Krommenie-Wormer- Jisp F, Kuiper te Amersfoort, SaptLstengemeente. Aangenomen naar Emmererfscheidieir- veen üs Barendregt te Harlingen. Synode Ned. Herv. Kerk. In do zitting van gisteren werden de leden van den Raad van Beneer door den president verwelkomd. Ondanks de geestelijke dorheid, ondanks de vele te genwerking en ondanks de algemeen® fi nancieel® inzinking, due kort na de totstandkoming van het Reglement is ge volgd, mag worden gewezen op zeer be langrijke vruchten, die deze helangelooze arbeid in dienst van kerk en koninkrijk Gods heeft opgeleverd. Immers zoo zegt de president uit het verslag over 1927 blijkt, dat niet minder dan 1038 gemeenten henevens 18 Waalsche ge meenten op 30 April 1928 geheel aan hare verplichtingen hebben voldaan. Gaarne echter wil hij thans aan den Raad van Beheer gelegenheid bieden, om over sommige moeilijkheden en over die ver antwoordelijkheid die dat lichaam heeft te dragen tot de Synode te spreken. De voorzitter van den Raad van Be heer, de heer D. Eilerts de Haan dankte den president voor zijn begroeting en stelde daarna in 't licht de bezwaren, welke zich voordoen vooral ook met be trekking tot het bepalen van de gedrags lijn ten opzichte van gemeenten die aan vankelijk in gebreke bleven en later bleken óf niet óf slechts gedeeltelijk aan de ver plichtingen die het reglement oplegt te kunnen voldoen. Hij wees er op, dat thans drie wegen mogelijk zijn. Wij kunnen voortgaan zoo als tot nog toe en de omstandigheden die zich voordoen aanvaarden. Doch men zou ook de kloof tusschen het benoodig- d© en het te verkrijgen bedrag kunnen trachten te dempen, door een wijziging van het reglement in dier voege, dat het benoodigde bedrag worde verminderd, door het recht op uitkieering (de verhoo gingen en kindergelden) te verlagen. Ein delijk zou een principiëele wijziging van het reglement kunnen plaats vinden, waarbij de gedachte zou overheerschen, dat een kas worde gevormd om de trak tementen welke in art. 1 zijn vastgesteld en waarin de gemeenten zeiven voor zien, aan te vullen ten behoeve van die gemeenten die ten gevolge van onmacht niet aan haar reglementaire verplichtingen kunnen voldoen. De Raad van Beheer beveelt den eer sten weg aan en wil daarop voortgaan indien blijkt, dat hij daarbij den isteun van de Synode heeft. Nadat de president opnieuw aan den Raad van Beheer had verzekerd, dat die steun niet zal ontbreken, en dat de Sy node zich aansluit bij 'de door den Raad van Beheer gevolgde gedragslijn, werd de morgenzitting gesloten. Dos namiddags was het woord aan dhr te Winkel, namens de commissie voor de predikantstraktementen en pensioenen, voor verschillend© rapporten die op de pensioenregeling betrokking (hebben. In den loop van 1927 traden 4F nieuwe deelnemexs toe, terwijl 9 predikanten die in 1927 het ambt aanvaardden, zich niet als deelnemer lieten inschrijven. Het jaar sloot met 851 deelnemers, 5 pensioen- trekkers, 8, die na het eindigen van het gratiejaar recht op pensioen zullen krij gen, terwijl 20 een premie-vrije polis heb ben. Van de 851 'deelnemers zijn er 766 verplicht, 17 vrijwillig, terwijl 48 boven 55 jaar zijn toegetreden. Uitgekeerd zijn 8 weduwenpensioenen, 1 emeritaats- ten 1 invaliditeitspensioen, terwijl aan 12 deelnemers die wiskundige reserve is uitgekeerd. In - 1927 is ontvangen aan premies f 192.717.54 en aan rente f 14.288.78. De balans geeft een kapitaal aan van f386.105.47. Overeenkomstig het voorstel van de i&pport.eerende commissie zal aan den pensioenraad dank worden betuigd voor zijn veelomvattenden arbeid. De balans en winst- en verliesrekening wordt goedgekeurd. Getuigenis tegen de Olym piade. Het moderamen van de laatst gehouden Synode van de Gexef. Gemeen ten heeft intake de Olympiade het volgen de gepubliceerd: De Synode der Gereformeerd© Gemeen ten in Nederland acht zich ten duurste verplicht van haar een publiek getuige nis te doen uitgaan tegen de Olympiade, die dit' jaar in de Hoofdstad van ons land staat gehouden te worden. De Olympische spelen toch zijn niet dan heidensche feesten, die in deze God vergeten eeuw herleven. Voorbijgegane tijden gewaagden van het zedeibederveinJd kwaad dier feesten. De oude Christenen, in den staat tot heerschappij gekomen, hebben ze dan ook afgeschaft en nadruk kelijk verboden. De Synode acht het een kenmerkend teeken Voor het diep verval dezer dagen, dat deze feesten nu weder gevierd wor den. Zij spreekt haar innig leedwezen er over uit, dat zelfs Bewindslieden, die zich onder de christelijke banier scharen, aan deze feesten een verheffend karakter toe kenden en subsidie uit de staatskas wil den verleenen. Het bedroeft haar diep, dat namens Hare Majesteit, onze Geëer biedigde Koningin, door Zijne Koninklijke Hoogheid den Prins 'der Nederlanden die feesten zullen geopend worden. De Synode protesteert met kracht daar toch Gods dag ontheiligd; Gods heilig recht met voeten getreden; het lichaam ver boven en ten koste van de ziel ver eerd; de begeerlijkheid der oogen en die des vleesches gevoed; de ijdelheid ge diend; dehartstocht opgiewekt; de zede loosheid, dat knagend verderf aan het volksbestaan, ontketend; het .schepsel bo ven den Schepper, Die te prijzen is in de- eeuwigheid, geëerd wordt. De Synode vreest, dat God Zich ove zulk een kwaad niet zal inhouden, en dat de volkeren, ook het Nederlandsch- volk, zich door dezen weg een oordeel vergaderen zullen als een schat. Hoe klein de Gereformeerde Gemeenten in aantal ook mogen zijn, de Svnod acht zich voor God geroepen om Zijn ee en in het belang van het Nederlandsch' volk tegen dit God onteerend kwaad d? stem te verheffen. De Heere zende den geest der waarachtige bekeering, opdal de dienst van satan en wereld word' verzaakt. De Synode spreekt den wensch ui', dat het heidensch verderf worde gekeerd en het Nederlandsche volk zich voor den God dar vaderen in het stof veroot- moadige. Namens de Synode, HET MODERAMEN. Het is een schitterend portret van H. M Koningin Emma, dat aan de lezers vat' „De Zeeuw" als premie wordt aange boden. Een zeldzame mooie herinnering aai' den 70sten verj'aardag van deze beminne lijke Vorstinne. Men bestelle nog heden bij bet bureau van ons blad te Goes of bij de agenten. De prijs bedraagt slechts f 0.35. Geslaagd voor fraaie handwerken mej. P. Fleurbooy te Rotterdam, vroeger te Koudekerke. Te Rotterdam slaagde voor het exa men handenarbeid (diploma A) mej. G. P Pernambuco, Wolfaartsdijk. Geslaagd voor examen Ehgel'sch M.O akte A de heer D. L- Broeder te Veere; voor Handelskennis L-O- de hoeren A. v de Velde te Thai en en A. P. da Waal te Ovezand; voor Nuttige Handwerken mej. M. J. W- v, d. Staal te Vlissingen en voor examen .Ehgelsch L-O. do dames A. O- Cft'uson te Bireskens en J. J. Bak. te Goes. Examen Fransch L-O. De Mi nister van. onderwijs, kubisten en weten schappen brengt ter algemeens kenlmsi, dat, behoudens onvoorziene omstandig heden, het mondeling gedeelte van' de exa mens tot het verkrijgen van een' akte van bekwaamheid tot het geven van la ger onderwijs in de Fransche taal, voor zoover die in het openbaar zullen worden gehouden, dit jaar zal worden afgenomen te Utrecht, in het gebouw der Rijksuni versiteit (Domplein 29), op dei werkdagen van 6 Augustus tot en met 1 September, van 9 uur tot 11 u. 30 en van 13 u. 30 tot 16 uur (des Zaterdags alleen 's voor middags). Mr V. H. Rutgers-Kamorlid. Bij besluit van den plaatsvervangleinidetn: voorzitter van bet Centraal Stembureau is de heer mr V. H. Rutgers benoemd ver klaard tot lid van de 'Tweede Kamer der Staten-Generaal in plants yah den heer II. Colijn, die zijn benoeming tot lid dier Kamer niet heeft aangenomen. Gemeld is, dat ook Mr Rutgers zijne benoeming niet zal aanVaarden. Ongelukken. Gi Pterenmiddag was de zes-jarige S te Zwijndrecht, spe lenderwijs op den aanlegsteiger- van de veerpont naar Dordrecht geklommen. Bij het vertrek stootte de pont tegen een der ducdalfen; door den schok viel de jongen te water en verdween door de zuiging bij het afvaren der veerpont in de diepte en verdronk. Blijkens een telegram uit Aigle (Zwitserland) heeft zekere G. L., een jongmensch uit Hilversum, die in een pension te Lacomballaz verbleef, toen hij samen met een zevental andere personen den Mont d'Or wilde bestijgen, op een steile helling het evenwicht verloren. De jongen stortte in den afgrond en werd dood opgenomen. Het 4-jarig dochtertje van den spoorwegarbeider G. te Voorthui zen is door een auto overreden en gedood. Gisterenochtend is de timmerman K. te Voorburg van het dak van een in aan bouw zijnde woning -gevallen. Ernstig ge wond werd hij naar het ziekenhuis over gebracht, waar hij is overleden. De onge lukkige was gehuwd en vader van zeven kinderen. Gisterenmiddag is de 17-ja- rige T., metselaar van beroep, in het ka naal bij Wessem bij het baden verdronken. Koningin en Prinses weer terug. AMERSFOORT. Hedenmorgen zijn H. M. de Koningin en de Prinses te kwart voor negen, met een half uur vertraging, met de D. trein uit Berlijn waaraan het Koninklijk salonrij tuig in Apeldoorn was vastgekoppeld aan het station te Amersfoort aangekomen. De Prins was op het station ter begroeting aanwezig. In auto's werd door de vorstelijke personen met gevolg naar Soestdjjk gereden, waar men te tien minuten voor tien arriveerde. De Koningin-Moeder stond de hooge gasten op het bordes op te wachten. Het wederzien en de begroeting Was allerhartelijkst. Velen wachtten voor de paleishekken en juichten do vorstinnen toe. 't Verblijf van H. M. de Koningin te Soest dijk zal vermoedelijk 14 dagen duim- Het Kabinet der Koningin is evenals 't vorige jaar tijdelijk in het Badhotel te Baarn gehuisvest. AMSTERDAM. Het is de politie mogen gelukken een deel van de sieraden die deze week bü een Engelsch echtpaar, verblijf hou dend in 't Amstelhotel, waren ontvreemd tot een waarde van f300.000, bij een opkooper op te sporen. De politie zet haar onderzoe kingen ijverig voort. AMSTERDAM. In de bijeenkomst in het Koloniaal Instituut, waar de opperrabijn de heer A. S. Onderwijzer gehuldigd is, ter ge legenheid van zijn 40-jarig jubileum als rabün der Joodsche gemeente, deelde burge meester de Vlugt mede, dat H. M. de Konin gin den heer Onderwijzer benoemd heeft tot Ridder in de orde van den Nederlandschon Leeuw. AMSTERDAM. Eind Augustus zal te Genéve een internationale pokken-conferentie worden gehouden waar Nederland vertegenwoordigd zal worden door Dr Josephus Jitta en Prof. i Aldershof. ROTTERDAM. Een surveilleerend agent be- merkte in de Oosterstraat te Rotterdam on- raad in een steenhouwerij. Na onderzoek bleek er ingebroken te zijn in de kleermakerij van i de Fa. Kielburger aan den Goudsche-Singel. f Vele stoffen lagen nog gereed om meegenomen te worden. Er ontstond een klopjacht waarbij drie inbrekers werden gearresteerd. Hot waren i de los werkman W. M., de varensgezel P, F. S. en de slagersknecht A. v. d. D, Dit is reeds de derde inbraak, die in den loop van dit jaar bij de Fa. Kielburger is gepleegd. HAARLEM. Dinsdagavond is een 20- jarige schippersknecht uit Dien Haag, nabij het stoomgemaal „Leechwater" bij hel waterscheppen van een motorjacht, 't welk hij bestuurde, in het water gevallen en in do Ringvaart verdronken. HELMOND. Hedennacht is brand uitgebroken aan den Kanaalweg in de opslagplaats van vetwol van de Fa. P. de Wit. De schade die f 17.000.— bedraagt, wordt door verzeke ring gedekt. De brand is waarschijnlijk ont staan door brocierij. Terugkeer van Mobile. ROME. Italië heeft generaal Nobilé en de zijnen een enthousiaste ontvangst bereid, dia reeds begon op het oogenblik dat de trein de Italiaanscho grens passeerde. De fascis tische pers is buitengewoon enthousiast en wijdt lange kolommen aan de Noordpool-Ex- peditio, die thans teruggekeerd is. Heden zouden verscheidene officieele plechtigheden plaats hebben. AUSBURG. Volgens de laatste mededeelingen is het aantal dooden bij de spoorwegramp te Dinkelscherben tot 20 gestegen. KOFNO. Naar uit Moskou wordt gemeld zijn de rivieren de Amoer en Seja reeds tot 8Va M. boven den normalen stand gestegen. Ge bleken is dat niet minder dan 50 plaatsen bewoond door 36500 personen onder water staan. Aviateurs hebben de leiding bij hot reddingswerk, waaraan eveneens door een groot aantal stoombooten wordt deelgenomen-. GOES. Hedenmiddag had de officieele opening plaats van de nieuwe 'bovenzaal in de Lunchroom van den heer Wattez op en vervolgens iederen Dinsdag en Z: De „N. R. Crt." gaf gisteren een spre kende foto van de Olympiade. Die Olympische spelen zijn immers zoo mooi, zoo verheffend. Br gaat zulk een beschavenden en veredelenden invloed van uit. Zelfs kan, wie goed ziet, hier aanrakingspunten .vinden met de religie. Zoo heeft men het voorgesteld. En nu de plaat van de N. R. Ct. Men ziet daar een drietal dames, kam pend om de eer, in den korist mogelijken tijd 100 M- te hebben gedraafd. 't Is een afschuwelijk gezicht deze vrou wen in badcostuum te zien hollen', bekaf, met verwrongen gezicht, de handen uit gestrekt naar het begeerde einddoel. De N. R. Crt. gaf een passend bijschrift. „Wenscht ge zóo Uw moeder, Uw zus ter, Uw dochterUw bruid te zien?" schreef het blad. E|n ik ben overtuigd dat ieder fatsoen lijk mensch met een hardgrondig néén zal antwoorden. Voor geen geld van de wereld. Maar toch veredelend, bescha vend, verheffend, die Olympische spe lend 1 i OPMERKER. Orkestconcert. 4.055-05 Concert. 8-5011.20 Kamermuziek en. zang. t ZEEGEN, 1250 M. 5.20—6.20 Orkest- concert. 9-50 Concert. BRUSSEL, 509 M. 5-20 Trio-concert. 6.55 Orkestconcert. 8.35 Gramofoon- muziek. 8.5010-50 Concert te Spa. Goes. Dinsdag werd alhier door notaris Pilaar publiek verkocht een woonhuis en erf aan den Ouden Singel, groot 99 centi aren, aan Hubrecht Hengstmangers te Goes voor f 1910. Baarland. Uitslag gehouden aanbeste ding bouw nieuw woonhuis voor dhr J. L. OverbeekeMol te Baarland door den bouwkundige J'. A. Hoogvliet aldaar. J. v. d. Poel, Ovezand f4850; W. F. Chamuleau, Ovezand f4937; J. la Grand en J. M. Verheijke, Hoedekenskerke en El- lewoutsdijk f4960; J. Priem, Ovezand, f 5149; P. v. Loo en J. Verheijke, Driewe gen en Ellewoutsdijk f5180; Wed. J. Dek ker, Hein'kenszand f 5520; C. J. Peeters, Kwadendamme f 5795. Gegund aan den laagsten inschrijver. Stoomvaart Mij. Nederland. BALI, thuisr,, 31 v. Genua. KONINGIN DER NEDERLANDEN, 31 v. Amst. n. Batavia. PRINSES JULIANA, uitr., 31 te Sabang. SALAWATI, uitr., 30 Port Swettonham. P. C. HOOFT, uitr., 31 té Port Said. Kon. Ned. Stoomboot Mij. VAN RENSSELAER, thuisr., 31 te Havre. NIGKERIE, uitr., pass. 30 Kaap Finisterre. STUYVESANT, uitr., 29, 30 mijl O. v. Land's End. SIMON BOLIVAR, 28 v. Chxislobal n. Pto Columbia. Cowes. INDRAPOERA, uitr., p. 31 (n.m.) Gibral- tar SOEKABOEMI, thuisr., 30 to Belawan. SIANTAR, 31 van Hamburg n. R'darn. SAMARINDA, thuisr., p. 30 Ouessant. HOOGEND1 tegen regen" - verlichting aangebr Electr. Tech. bqreau te Vlissingen. Waarom zou ik buitenlandsche is zeker zoo goed en voordeeli^erj Wisselkoersen. Amsterdam, 1 Aug., 2.45. Berlijn 59.37—59.40. Brussel 34.6134.64. Parijs 9.72%—9.75%. Londen 12.08 %—12.083/b. New-York 2.485/s—2.487a. TELEGRAFISCH WEERBERICHT Verwachting tot den avond van' 2 Aug.: Zwakke tot matigo Oostelijke tot Wes- «ytelijke wind, betrokken tot zwaar be- pêr i wolkt, aanvankelijk nog regen', later op- klarend, weinig verandering in tempera tuur. 1 Aardappelziekte. In het etmaal van den avon'd van 30 tot 31 Juli zijn iu Zeeland de weersom standigheden giinstig geweest voor het optreden der aardappelziekte. Land- en tuinbouwers wordt daarom dringend aan geraden de planten met Bourgondische of Rordeauxsche pap te bespuiten. Stand van hedenmiddag 2 uutj HUIZEN, 340.9 M. Na 6 uur 1870 M. 12.301.30 Concert. 1.30—2.30 Caril- lombespeling. - 5.307.00 Concert. 8-00 Oranje-avond, v. d. Chr. Oranjever. „Bijbel en Oranje" te 's-Gravenhage. HILVERSUM, 1060 M. 12.30—2.00 Lunchmuziek. 2.004.00 Concert op de Maliebaan te D|en Haag, door het Haagsche Harmonie-orkest. 6.007.15 Dinermuziek. 7.157-45 Lezing door den heer J, Gazenbeek over De Veluwe. 3-0010-00 Nationaal Feestconcert ter gelegenheid van den verjaardag van H. M- de Koningin-Moeder. Het Hilveii sumsche mannenkoor „Apollo",, bariton', Omroep-orkest. Herdenkingsrede door dr N. Japikse. 10.1511 Populair con cert door *het Omroep-orkest. DAVENTRY, 1600 M. 11.20 Gromofoon- muziek. 12-20 Kwintet. 1.20—2.20 Gramofoonmuziek. 4.20 'Concert-orgel bespeling. 6.40 Muziek. 7.35 Scar latti's piano-sonaten. 7.45 Muziek. 7.50 Concert. 9.55 Vroolijke muziek en zang. „RADIO .PARJS". 1750 M- 12-50-210 Stand van gistermiddag 2 uur 758. Licht op voor fietsers: Donderdag 9 u. 21. MIDDELBURG. Bevallen: J. Coumou geb. Karelse, z.; M. Blanker geb. Schrij ver, z. Overleden: C. van Schaik, 73 j., geh. met J. F. Heer&aa,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1928 | | pagina 2