Gemengd Nieuws. Financieële Berichten. Laatste Berichten. Telegrammen. Verduistering. Rechtzaken. Ingezonden stukken Afloop Verkoopingen, Aanbestedingen en; Marktberichten. Burgerlijke Stand. Scheepstijdingen. Agentschap: Rotterdamsche Lloyd HENDRIKSE Go's BANK - GOES Advertentiën, eetóga voorbeelden, volgens welke Duits ohland voor onze land- en tuinbouw producten 2050 pet. der waarde aan invoerrechten laat betalen (in totaal in 1027 bijna 4i/2 millioen op een waarde van 19 millioen). Ondanks de voortreffelijke wijze, waar op de Nederlandsohe bedrijven zijn inge richt, hebben ze dan ook met groote moeilijkheden te kampen. Onze handelspolitiek vindt geen aan sluiting' bij die van andere landen. Han delspolitiek is reageer-politiek. Alle lan den rondom ons hebben yan hun tarieven gemaakt onlierhandelings-, wederkoerig- heidstarieven.1 Ze hebben ruilobjecten bij eventueele onderhandelingen met andere landen. Sommige landen passen in nor male omstandigheden een maximumtarief toe en met landen, waarmee een over eenkomst is getroffen, een minimum tarief. Andere landen hebben ©an mini mumtarief en als stok achter de deur een maximumtarief voor landen waar mede ze in! economischer! onvrede leven. Er moet, aldus Spr., ook in Neder land ee-n reciprociteitstarief komen, waar op bij onderhandelingen met andere lan den pen reductie mogelijk is. Dan krijgen wij voorwerpen ter uitwis seling en kan er onderhandeld worden met andere landen. Komen we dan, vraagt ,Spr., niet in botsing met de conferentie van Genève? Volgens ,Spr. niet, yant di© ponferentie keerde zich alleenl cegan b u i t e n s p' o>- r i g e tarieven. Wat de geest van! Genève betreft, zegt Spr., niet recht te weten, wat men daar onder moet verstaan De landen, die in Genève samenwerkten, doen jiiet anders dan, ook na die conferentie, hun tarieven verhoogen. We moeten een open oog hebben voor de realiteit. De handelsbalans wijst wel uit, dat Ne derland voor véle landen een afzetge bied van beteekenis is, zoodat men zeker met ons rekenen zal. We behoeven niet langer de rol van bedelaar te spelen. Wie verkrijgen geen verbetering door met de handen over elkaar te blijven zitten. Laten we hopen, dat er spoedig wat door onze regeering wordt g.edaan in de richting van oen gedifferentieerd tarief. Dat zal ook ia heit belang van land- en tuinbouw zijn. Op dit referaat volgde een geanimeerde bespreking. Slotwoord Ten laatste verkreeg1 ds P. J. Steinz uit Goes het woord om' een slotwoord te spreken. Het is, aldus Spr., noodig, om ook de bespreking van maatschap pelijke en materieel© kwesties, te voeren bij het licht van! Gods Woord. Het leven is kort. Daarom moieten we- al onza krachten geven aan het vervullen van onze roeping. Ons tyldelijik leven heeft zoo'n ontzaglijk rijke beteeke nis. Het is zoo kostbaar. Zoodra wij het leven! zien als een roeping, dan is er sprake van gehoor zaamheid, van dienen. Wij hebben dan1 ook den Heere te gehoorzamen ©n te dien'en. Als wij gehoorzaam zijnl, verzuimen wij niets en forceeren wij niets. Van beide, zoowel het verzuimen' als het forceören, geeft Gods Woord ons voorbeelden. Het waarschuwt er ons tegen. Wij hebben niet alleen den Hoera, maar ook elkander te dienen. Wij1 staan als volk, als stand niet alleen. Welke betrekking wij ook hebben, wij hebben te dienen. Zoo maakt God ons leven rijk en ga- zegtnd en kunnen wijl alle dingen in Zijn hand stellen, de uitkomst aan Hem overlatend. „Hij leeft in den dienst des Heeren", dat moet van ons allen gezegd kunnen worden, wil het, voor tijd en eeuwig heid met ons goed zrjln. Hierna eindigde ds Steinz deze welge slaagde vergadering met dankgebed. Excursie. Na de vergadering volgde een autorit door de omgeving. Was vóór en tijdens de vergadering het weer regenachtig ge weest, gedurende de excursie was het droog, nu en dan zelfs zonnig weer. Zoo kcnlden we des te meer genieten van de schoonheid van het Zeeuwsch- Vlaamsche landschap. De schitterend© stand der gewassen viel allien op. Alles belooft een moeien oogst. Eerst brachten! we een 'bezoek aan de boerderij van den heer Weijns aan den straatweg Neuzen1—Axel en daarna aan de electrische cental© der P.Z-0M. te Westdorp©. Onder geleide van denheer Ir Lindenbergh werd deze. centrale, die een groot deel van Z©®u wsch-V1 a an deren van stroom voorziet, doorgewandeld. Nadat weer was ingestapt, werd, via Sas van Gent naar Axel' gereden. Er stond nog een bezoek aan de Ghr. Land bouwschool aldaar eri aan enkele land bouwbedrijven op het program, maar om des tijds wille konden we de afwerking van. het laatste gedeelte van helt pro gram niet meer bijwonen. Het was een welgeslaagde dag. De afd. -Zeouwsch-Vlaandoren-Oost heeft hare gasten waardig ontvangen. Een woord van 'dank aan hen, dia hun auto voor de excursie beschikbaar stelden, is zeker pip zijn plaats. Wij spreken den wensch uit, dat alle land- en tuinbouwers van phristelijke be lijdenis zich bij dezen Bond voegen am alzoo de geestelijke en stoffelijke belangen gezamenlijk bij het licht van Gods Woord te bespreken Deze Bond kan en moet in Zeeland nog veel sterker worden. De hooge Aardappelprijzen. De 's Gravenhaagsche federatie van vereenigingen van groot- en kleinhande laren in aardappelen,.groenten en fruit deelt o.m. mede, in antwoord op een vraag, in één der bladen, naar een ver klaring van de hooge aardappelprijzen De 'hooge prijzen waren reeds in het najaar van 1927 te voorzien. Toen trad een aardappelziekte op als nooit te vo- 'ren, welke een groot gedeelte van den oogst verwoestte, die voorail in Zeeland toch reeds tegenviel. De handel verlangt de hooge prijzen van thans niet. Zulke prijzen verminde ren den omzet in sterke mate en het gaat toch niet aan om gedurende een bepaalde periode het bedrijf aanzienlijk in te krimpen. Ongelukken. Te Zandvoort is een motorrijder in botsing gekomen met de tram. Hij werd een tiental meters door de tram meegesleurd en ernstig aan het hoofd verwond. Gisterenavond is een 14-jarige loopjongen te Groningen bij het afspringen van een vrachtauto door dien overreden en gedood. Gemeentehuis verkocht voor 600 gulden. Het oude ge meentehuis te Vinkeveen, is bij pubüefoen verkoop, verkocht voor de som van f600. Wisselkoersen. Amsterdam, 8 Juni. 2.45 uur. Berlijn 59.1559.25. Brussel 34.5534.65. ■Parijs 9.721/2—9.771/,. Londen 12.0912.101/,. New-York 2.471/,—,2.481/4. De staking bij „De Schelde". Gisterenavond verzamelden zich in de omgeving van Walstraat, Kleine Markt, Zeiimarkt enz. weer zeer velen. Onder hen waxen weinig stakers, maar wel veel opgeschoten jongens en meisjes. De po litie heeft gedurende geruimen tijd ge tracht langs gemoedelijken weg tot door- loopen te bewegen, maar dit hielp niets en moesten te 10 uur een tweetal char ges met de gummistok worden uitge voerd om daaraan kracht bij1 te zetten. Na 10 uur keerde de rust weder terug. Te Middelburg wordt voor de wonin gen der werkwilligen gepost, bij: een hun ner is de deur met steenen gebombar deerd. Hedenmorgen zjjn weder enkele werk-' willigen niet aan den arbeid gegaan. De stakingsleiding is ernstig ontstemd over de groote nieuwsgierigheid van het publiek, die tot bovenbedoelde ongere geldheden aanleiding geeft. Schietoefeningen Burgerwacht. De zomerschietoefeningen der Vlis- singsche Burgerwacht zullen aanvangen op Zaterdag 9 .Tuni en eindigen op Za terdag 6 October. Elke week zullen twee oefeningen worden gehouden, t.w. des Maandags en des Zaterdags, aanvangende ten 3 ure. GOES. Loop der bevolking. Vertrokken: J. Stravers, dienstbode naar Utrecht, Wil- helminapark 18; J. v. Zwedein, dienst bode naar Kapelle, D 7; D. Korstanje, dienstbode naar Tilburg, Boerhavestr. 31; P. C. Maijs, civ. ingenieur naar Zierifc- zee, St. Jacobstr. D~ 423B. J. Nonne- kens, monteur naar Dordrecht, Matena's pad 52 zwart; W- Bontens, bakkersknecht naar Arnemuiden; E. M. Plompe, dienst bode naar Hillegersberg, Oranje Nassau- straat 6; L- A- Leendertse, dienstbode naar Wemeldinge, C 106, A. J. Lok Jeronimus, naar Haarlem, Padangstr. 12 Ingekomen; A- Gorstanje, Lange Vorst- staat 79, van Bazel; A. W. Vervuren, arbeider Ned. Spoorw., Schengestr. 45, van Dordrecht; J. M. Kloet, dienstbode, Oostsingel 148 van Wolf aarts dijk; F. A- de Coninck, koopman, Lange Vorststr. 61, van Vlissingen; P. A- Lippens, kleer maker, Schengestraat 17, van Kloetinge. TERNEUZEN. De schooldag 1928, uit gaande van den scholenbond „Land yan Axel" zal ditmaal te Terneuzen gehouden worden. D.V. op 26 Juni a.s. Als spr. in middag- en avondvergadering hoopt alsdan op te treden Prof. Dr J. Waterfnk, hoogleeraar in de paedagogiek aan de Vrije Universiteit te Amsterdam. Onder werp enz. zal nog nader worden bekend gemaakt. ROTTERDAM. Door de politie zijn aan gehouden de 39-iarige rechtskundig adviseur P. J. K., wonende Haagsahe Veer alhier en de 31-jarige L. K. v. B. uit de Piet Hein- straat te Den. Haag, verdacht van verduis tering van f5000 ten nadeele van dan land bouwer J. v. d. B. uit Sommedsdijk, die hun dit ter hand had gesteld om het te storten in een N. V., die zou worden op gericht K. wordt tevens verdacht van ver duistering van verschillende kleine bedragen. Ontploffing. KIEL. Door tot nu toe onbekende oor zaak is op den mijnlegger C 12 een mijn ontploft. Op de C 8, die naast de C 12 lag, werden tengevolge van deze ontploffing zes marinesoldaten gedood en drie ernstig gewond. Er zijn bovendien nog vier licht gewonden, De dooden en zwaargewonden zijn naar het militair hospitaal t«t Kiel vervoerd. Samenzwering ontdekt LISSABON. De politie heeft een samen zwering tot omverwerping van de republiek ontdekt. Een lijst van samenzweerders is haar in handen gekomen. Talrijke arresta ties, o.a. van marine-officieren, hadden plaats. Nog meer arrestaties worden verwacht. LONDEN. Volgens particuliere berichten kan herstel van Tsang tso Lin nauwelijks ver wacht worden. Signalen van de „ffalla". EINDHOVEN. In verband met de opge vangen signalen van de „Italia" zal de Phi- lips-zender heden tusschen 16 en 18 uur Gr. tijd Nobile oproepen en hem meedeelen, dat verschillende hulpexpedities onderweg zijn. Hem zal worden verzocht de juiste plaats, waar hij zich bevindt, te seinen. Tegelijker tijd zal te Eindhoven op de korte golf ge luisterd worden. NEW YORK. Een amateur te Altona (Penn- sylvanië) heeft gisteravond te 8 u. 15 n.m. duidelijk opgevangen: S.O.S. S.O.S. Nobile geen besohutting behalve over blijfselen van de Italia, die tegen een berg is verbrijzeld positie 84° 15' 10" N B en 15° 20' 40" O L het vriest hier zend spoedig voedsel allen in leven maar verscheidene» gewond hebben geen seinen gehoord 0300 Gr. tijd S.O.S. S.O.S. Rao Rao Nobile. BADEN. Een radio-amateur heeft Donder dag te 10 u. 30 op korte golf duidelijk, S.O.S. signalen gehoord. In verschillende talen werden oproe- pen gedaan, afkomstig van de „Italia". He denmorgen te 2 u. 20 werd voor 't laatst de S.O.S. oproep gehoord. OSLO. Het draadloos station op de Zita de Milano heelt Donderdagmorgen draadlooze berichten ontvangen, zeer waarschijnlijk van de „Italia" afkomstig. Ze werden op ver zoek herhaald, maar de atmosferische toe standen waren zeer ongunstig, zoodat ont cijfering niet mogelijk was. Rechtbank te Middelburg. Door de Rechtbank te Middelburg wer den' heden de navolgende vonnissen uit gesproken: Overtr. Motor en Rijtwielwet: Jhr II. J. A. B.. ontvanger van den Polder Walcheren, te Oostkapelle. Appelvonnis Kantongerecht te Middelburg. Vernietiging vonnis van den Kantonrechter. Vrij'spraak. Mishandeling: J. R., 30 'j., werkman te Steken© (België), P. D. R., 27 j., werk man te Koewacht; ieder f25 of 25 d. h. Openbare dronkenschap hij herhaling; J. K., 60 j., viscthkooprnam te Terneuzen, appelvonnis Kantongerecht Terneuzen. Be vestiging vonnis van den Kantonrechter met uitz. straf. fl5 of 15 d. h. Overtreding Prov. Reglement: P. van 0- 78 j., brouwersknecht te Hulst; P. X- A-, 35 j. molenaarsknecht te &t. Jansteen, J. A- P., 34 j., arbeider te Graaiuw, appel- vonnissen Kantongerecht Hulst. Voor iü- len'; bevestiging vonnis van den Kanton rechter. Ontslag van rechtsvervolging. Huisvredebreuk: W- J- v. ,V-> 54 j., zonder beroep te Aardenburg, f25 of 25 d. h. Oplichting twee maal gepleegd: K. K-, 49 jaar, vader in! Jact Militair Tehuis te Middelburg. 4 maanden gevangenisstraf. Mishandeling vqn een veldwachter. Door de Rechtbank te Middelburg weid hedenmorgen behandeld de zaak tegen J. J., 52 jaar, landbouwer te Meliskerfce, thans in voorarrest, verdacht van poging tot doodslag, subs, zware mishandeling door op 28 April 1.1. ter uitvoering van zijn voornemen om den gemeente-veld wachter J. Munter opzettelijk van het le ven te berooven, met een ijzeren hamer, die hij in een zijner handen had geno men, naar het hoofd van voornoemden de Munter heeft geslagen, doch hem niet heeft geraakt, doordat de veldwachter snel terzijde sprong, en verdachte den hamer •ontnam. Een tweetal huisgenooten werden in deze zaak gehoord, waarbij bleek dat de huiselijke samenleving tuss-hen man en vrouw niet te best was. Verdachtes vrouw werd op voormelden datum door haat man mishandeld en heeft de hulp van de politie ingeroepen, met het bekende gevolg. Verdachte, door den president onder vraagd, ontkent, ruzie met zrjn vrouw te hebben gehad, en ontkent eveneens den veldwachter te hebben mishandeld. Verdachte zegt, zeer zenuwachtig te zijn, en op den bewusten dag plotseling een duw van den gemeente-veldwachter te hebben gekregen, zoodat hij óp den grond viel. Verdachte erkent wel den hamer in zijn handen te hebben gehad, doch deze is hem ontnomen. De President: U is sterk, hé! Verdachte: Ja, ik kan goed vasthouden De officier van justitie requisitoir ne mende, acht de feiten wettig en overtui gend bewezen. Gezien den hamer, vindt spreker het een ernstig feit; indien ver dachte 'fiad raak geslagen was de ge meenteveldwachter de Munter misschien levenslang ongelukkig geweest. De politie moet beschermd worden en spr. wil in aanmerking nemen dat de man geprikkeld was door hetgeen hij met zijn vrouw had gehad. Hij eisebt 4 maanden gevangenisstraf. De verdediger van verdachte, mr P. C. Adriaanse, advocaat te Middelburg, wil de huiselijke kwestie maar laten rusten. Vol gens pleiter is verdachte geestelijk en li chamelijk 'n wrak. Spr. heeft er nog over gedacht een onderzoek te laten instellen naar verdachtc's geestvermogens Naar do meening van verdediger is verdachte dio reeds 6 weken in voorarrest zit, voldoendo gestraft. De zaak ls veel overdreven. Plet ter roept de clementie van de Recht bank in. Verdachte het laatste woord krijgende, zegt door den gemeenteveldwachter te wor den gezocht. Uitspraak 26 Juni a.s. Kwakzalverij". Een dezer daJ gen maakten we melding van jtakero P- A- S. te Krabbenfiijike, die wegens het onbevoegd uitoefenen van de .ge neeskunst werd veroordeeld tolt f 900 boete of 300 d. h. Thans heeft dezelfde persoon voor eenige soortgelijke üadfcen terecht gestaan' voor het Kantongerecht te Oostburg. De kantonrechter aldaar veroor deelde verdachte tot 4 geldboeten van f200 of 4 maal 50 d. h. Naar we ver- nlemen moet dezelfde persoon, de vol gende week terecht staan voor den Kan tonrechter te Sommelsdijik. B,urenruzie. Voor de Rechtbank te Maastricht is behandeld de zaak tegen C. V. te Sus teren. J/erdachte had een drinkwaterput, welke tusschen twee wo ningen in Jag en welke alleen door haar en haar buurvrouw wordt gebruikt, met carbid en! rottenkruid vergiftigd. Tusschen beide vrouwen was om een kleinigheid ruzie ontslaan. Tegen verdachte, die niet was verschenen, werd bij verstek twee jaar gevangenisstraf geëisoht. (Buiten verantwoordelijkheid van de redactie) Geachte Redactie Met opname van het volgende zoudt U ons zeer verplichten. Bij de oprichting van het Fonds voor Zie kenhuiskosten voor Walcheren werd uit het voorloopig comité een klein-comité of „voor- loopig bestuur" samengesteld. Die samenstel ling vond niet plaats bij stemming, zooals dat te doen voor personen gebruikelijk is, doch bij uitnoodiging en aanwijzing, wat niet gewemscht is. Zeer waarschijnlijk zal dat voor loopig bestuur als definitief bestuur overgaan. Het spreekt van zelf, dat in het bestuur een arts en een wiskundig adviseur op uitnoo diging zitting nemen. Voor de verdere samen stelling was stemming noodig geweest. Nu doet zich het opmerkelijk feit voor, dat niet één der vertegenwoordigde Chr. organisaties daarin is opgenomen, maar uitsluitend van links, waaronder 2 soc. dam. En toch is Walcheren overwegend rechts en is dus het Fonds sterk aangewezen op steun van rechts, ook al staat het Fonds buiten elke pol. richting. Niet juist gezien wil het ons echter voorkomen, dat Reglement en Statuten zou den woeden samengesteld buiten directe mede zeggenschap van een der Ghr. organisaties. Met dank voor de opname, M. de Red. .Het Bestuur der Afd. „Middelburg" van de Vereen, van den Ghr. Ha.n- deldr.- en Industri'elen Middenstand in Nederland. Middelburg, 7 Juni 1928. Middelburg. Door notaris Blaupot ten Cat© is Donderdagavond in „Mercurius" publiek verkocht een huis en erf aan de Nieuwe Haven, wijk I no. 101. Kooper de heer A. P. Cappon alhier q.q. voor-f 3450 Middelburg. Gisteren werd door notaris Hioolen in „Mercurius" publiek verkocht een huis en erf met tuin aan de Lange Singelstraat N 173, groot 353 c.A. Kooper dhr E. W. Neugebauer q.q. 'te St. Laurens voor f 6800. GOES, 7 Juni Groote veiling. Kruisbes sen f 15.20—f 16.30 per 100 K.G. Kleine veiling. Kruisbessen 16.8018, Aardbeien 6380, Postelein 16, Vroege Aardappelen 24 gld., alles per 100 K.G.; Bloemkool 519, Kropsla 1.20 gld., beide per 100 stuks. GOES, 8 Juni. Groote veiling. Kruis bessen f 16.90 per 100 K.G. Kleine veiling. Kruisbessen 18, Aard beien 5874, Doperwten 48, Spinazie 6 18, Postelein 1220, Oude Aardappelen 11.50—12.70 gld., alles per 100 K.G., Bloemkool 620, Kropsla 0.501, Kom kommers 1117 gld, alles per 100 stuks; Wortelen 18, Rhabarber 3.607.70, Sel derij 4.50 gld., alles per 100 bos. MIDDELBURG. Huw.-aang.: J. Antheu- nisde, 27 j. en M. E. W. Snijders, 23 j.; J. A. van Puffelen, 23 j. ent N. van Roo, 25 j. Gehuwd: J. J. Alma, 18 j. en M. G Ooms, 21 j. Bevallen: L. J. Klaasse geb. Griep, d.: T. Biesen geb. Venema, d. Van 31 Mei7 Juni. VLISSINGEN. Ondertrouwd: H. Baars, 23 j. en G. J. Kopmels, 20 j. C. M. Kemp, 24 j. en W. de Jonge, 20 j. Getrouwd: L. J. Huizer, 21 j. en M. C. Bal, 24 j. Bevallen: E. W. Vos geb. Maartense, z. C. P. Strijp geb. Lute, d. J. Gats man geb. Van der Weele, 2d. P. A. M. Geleijn, geb. Scheepers, d. T. de Hondt geb. Janse, d. M. R. Sinke geb. Ludik- huize, d. A. Wiltenburg geb. Verhage, z. Overleden: A. Groenenberg, wed. van M. H. J. Schroevers, 74 j. T, J. van Keu len, wed. van J. W. Verstegen, 80 j, (Vliiss, Crt.) Van 31 Mei—7 Juni 1928. SOUBURG. Ondertrouwd: Engel Meijer, 21 j. en Jansje Batus, 21 j. Getrouwd; Johannes Eiff, jm. 26 j. en Jozina Marijs, jd. 24 j.; Johannes Wou ters, jm. 26 j. en Maatje de Bree, jd. 29 j. Van 18 Juni 1928. IERSEKE. Geboren: Adriana Magdale- na, d. v. Jacobus Adriaan van Boven en Janna Paulina Laban; Grietje Johanna, d. v. Gornelis Pieter Bos en Tannetje Brik; Digna Cornelia, d. v. Jan Bastiaan Ver- heij Pols en Philomena Johanna Frederi- ka Maria Klous. Stoomvaart Mij. Nederland. CHR. HUYGENS, uitr,, 7 v. Southampton, ENGGANO, uitr., 7 v. Penang. JAN PIETERSZ. CO EN J uitr., 6 v. Belawan, MANOERAN, charter, tliuisr., pass. 7 Perirn. BiAIOE, uitr., 6 van Genua. MASiHUD 7 yan. Batavia te Amsterdam, VONDEL 7 van Batavia te Amsterdam:. SALEIER, uitr., 6 te Penang. Kon. Ned. Stoomboot Mij, CRIJNSSEN, thuisr., 6 v. Barbados n. Ply. mouth. SIMON BOLIVAR, 7 van W, Indië te Am- sterdam. Rotterdamsche Lloyd. KEDOE, 7 v. Batavia, 1. v. Londen, M Roth SLAMAT, 7 v. Batavia te Rott. TJERIMAI, uitr., 7 te Marseille. D'JAMBI, thuisr., p. 7 Itaap Del Armi. TELEGRAFISCH WEERBERICHT Verwachting tot den av. van 9 Juni: Aanvankelijk meest krachtige., later af nemende Z. W. tot Zuidelijke wind, be trokken ot zwaar bewolkt, niet tijdelijke opklaringen, waarschijnlijk regen, weinig verandering in temperatuur. Stormwaarschuwlngsdlensf. Geseind hedenmorgen 10 u. 35 aan aüa posten: Weest op uw hoede. Aardappelziekte. Indien het vandaag zwaar bewolkt blijft, zijn in het midden des lands en op de Zuid-Ilollandischio Eilanden de vier voor waarden, gunstig voor het optreden der aardappelziekte, vervuld. Bespuif.ing wordt ■dringend aangeraden. Stand van hedenmiddag 2 uur: Stand van gistermiddag 748. Licht op1 voor fietsers: Zaterdag 9 u. 48. In plaats van kaarten. Geboren DORA dochter van J. H. WITKAM en D. WITKAM—MEIJERING. Goes. 8 Juni 1928. Ziekenhuis „St. Joanna". Heden overleed zacht en kalm onze geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader, CHRISTIAAN MINDERHOUD, in den ouderdom van ruim 78 jaar. Uit aller naam, J. MINDERHOUD. Koudekerke, 7 Juni 1928. Voor de vele blijken van belang stelling, zoowel van hier als van elders ontvangen, bij onze 25-jarige Echtvereeniging, betuigen wij ook namens onze kinderen, onzen har te- lij ken dank. M. P. HAGE. E. HAGE-VAN WAARDE. Nieuw- en St. Joosland, Juni 1928. Voor de zeer vele en treffende blijken van belangstelling, ontvangen bij gelegenheid onzer 50-jarige Echt vereeniging, betuigen wij onzen har- telijken dank. J. WONDERGEM. J. WONDERGEM-DE KAM. Oostkapelle, 8 Juni 1928,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1928 | | pagina 3