Afloop Moopingen, Aanbestedingen enz Gemengd Nieuws. Telegrammen. Financieels Berichten, Burgerlijke Stand. Marktberichten. Scheepstijdingen. Agentschap: Rotterdamsche Lloyd HENDRIKSE Co's BANK - GOES Advertentiën. D 8 R. A. P1 i e s t e r. f Op 59- jar;gcn leeftijd is na een. ongesteldheid, van vier maanden overleden ds R. A. Plies ter, sinds 1898 predikant bij de Ned. Herv. Gem. te Ravenswaaij. Ds J. C. Schuil er. Ds Schul'.er, predikant bij de Ned. Herv. gemeente te Den Haag is Zondag plotseling door een ernstige ongesteldheid getroffen, welke hem zeker een twee, drie maanden aan zijn drukken werkkring zal onttrekken. Hij had 's morgens nog zonder eenig bezwaar de godsdienstoefening in de Willemskerk geleid en 's middags, na een uurtje rast, bezoek ontvangen. Even daarna begon een longbloeding (rechterlongj welke na tuurlijk hem het optreden ra Bethel, waar hij des avonds preeken zou, belette. De schrik in familie en wijklokaal was, zoo- als men "begrijpen kan, groeft. Verleden jaar heeft een longbloeding, maar ze was toen van lichteren aard, den lijder tot zes weken rust genoopt. Gelukkig was gisteren de toestand vrij gunstig. De bloeding herhaalde zich in den nacht niet en do patiënt was geheef koortsvrij. Zendingsfeest. Op den tweeden Pinksterdag zal op Westhowe bij Domburg het Zendingsfeest gehouden worden van de classis Walcheren der Ned. Herv. Kerk. Als sprekers zullen optreden Ds A. Keors van Breskens, Mevr. Tea Slate1 Ten Kate .van Apeldoorn, Ds J. B. Nete lenbos van Hein'kenszand en dhr J. J. van Kempen te Amsterdam. Het Qhr. muziek gezelschap van Grijipskorkc „Soli Deo .Glo ria" zal den .zang begeleiden. Geref. Tra ctaat-gcnoot schap „Filippus". Heden werd in de Begijnekcrk te Utrecht de 34e alge- meene vergadering gehouden van het Ge- reform. Tractaatgenootsch&p Filippus™, die tevens samenvalt met de herdenking van Het öQ-jarig bestaan van mi genoot schap. an den vooravond werd in ditzelfde kerkgebouw een dank- cn bedestond ge houden, waarin voorging Prof. Dr T. Hoekstra van "Kampen. Prof. Hoekstra koe-- als tekst voor deze ure 1 Kon. 22 vrs 34 doze woorden „Toen spande een man den boog in zijn eenvoudigheid cn schoot den Koning Is raëls tusschen de gespen en tusschen het pantser." In zijn toespraak wees spr. er op, hoe „Filippus" in den vorm ,van pijlen mei zijn tractaatjes schiet, waarom hij zijn hoorders opwekte deze pijlen getrouw op den boog tc leggen en to schieten, hetzij in eenvoudigheid, hetzij met opzet op een bewust doel. God zal de pijlen be sturen. Ieder Christen belove zichzelf en belove God, dat hij in zijn leven minstens één. raak schot, hoopt te doen, onder bij stand des H. Geestcs. Na dit ernstige woord Het Prof. Hoek stra' zingen Psalm 141: 2, waarna hij voorging in gebed en de samenkomst werd gesloten met het zingen van Ps. 66 vers 10. Na den bidstond had in het gebouw Irene'' eer> begroetingssamenkomst plaats dank zij de goede zorgen van de rege- lingscommissie, die zich onder leiding van Dr H. K'aajan had gevormd. Te 10 uur ving hedenmorgen de 34c algemeen eveigadering aan. onder leiding van den hoogbejaarden Prof. L. Linde boom van Kampen. De morgenveigadering was gewijd aan de behandeling van diverse huishoude lijke zaken. Tot bestuurslid werd herkozen Ds If. W. Laman te Assen en gekozen in de vacature van Prof. Lindeboom en Ds W. H. Oosten van Scheveningen. die zich niet meer herkiesbaar stelden, de hseren Prof. Dr T. Hoekstra te Kampen en Mr A. J. L. van Beeck Calkoen te 'sGra- venhage. Vanmiddag refereerde ,7 G Feen- stra van Seheyetungen over ..He-- Run be voedend wora'èn meer 'ieejr-.i in hei schrijven en verspreiden van uitgaven van Filippus?" cn dc heer P. van Nes Czr.„ inspecteur L.O. te Nrjkerk over „Samen werking van „Filippus" met de organi saties der rijpere jeugd". Daarvan geven we morgen verslag. Prof. Dr J. A- Cramer. Protf. Dr J. A. Cramer, hoogleeraar te Utrecht, heeft het Diaconessenhuis aldaar, waar hij een ernstige operatie onderging, Zater dag hersteld verlaten. De hoagleeraar zal zich echter voorloopig zeer in acht moe ten nemen. Schoolartsen of niet? Vorige week vergaderde te Klaaswaal de Scho len bond van Chr. Scholen in de Hoekscha Waard ter 'behandeling van) da vraag: „Schoolartsenof niet?" Het pro werd verdedigd door den 'heer H. Redert, te Zuid-Beijerland; het contra door den heer J. O. Diepenhorst, te Strijien. De heer Redert baseerde zich in hoofd zaak op het nut, dat practisch doior het instituut van schoolartsen werd gebra.ht en bepleitte de invoering van dit instituut met warmte. De heer Diepenhorst achtte het prac tisch nut van de invoering van school artsen problematisch, .maar richtte toch zijn hoofdgeschut tegen het principe dezer Overheidsbemoeiing. Hij achtte het instituut een onderdeel van de groep diergenen, die schaolvoetding, -kleeding, -verpleegsters, -baden, enz. willen! hebben en alle zoTg ten slotte denl ouders uit de hand zouden nemen. De vergadering stond .oinlier leiding van Dr H. W. van der Vaart Smit, -Geref. predikant te Zuid-Beijerland. Deze schaar de zich aan de contra-zijde en meende o.a., dat als een Gemeenteraad een schoolarts benoemt, de Öhr. School do taak heeft, om te zeggen, 'dat de Raad uitsluitend voor de Opembare School te benoemen heeft, niet echter oqk voor de Christelijke School, en dat als daarna het Bestuur dezer School meent, dat ook zijnerzijds iets voor de Schooi op dit gebied moet worden gedaan, het Bestuur dan het geld dat ter zake voor de Openbare School uit de publieke kas werd genomen, krachtens art. 101 der L.O.-wet, voor het gelijke deel ook aan vragen kan, en 'dan dit gold. naar eigen inzicht te bestoden heeft. Herdenking van het Voikspetitionnemenl van 1878. In de maand Augustus van dit jaar zal het vyftig jaar geleden zijn, dat hel Volks petitionnement aan Koning Willem. III aan geboden. en dat daarna de wet van Kappeyno door Zijne Majesteit re-teekand werd. Het bestuur der Unie heeft daarom de correspondenten opgewekt, om-, zoo mogelijk in de maand Augustus a.s. het Petitionne ment plaatselijk door een dank- en. bedestond te herdenken. Van. verschillende correspon denten der Unie mocht het bestuur reeds ver nemen, dat er plannen iot zulk een hej don- Ling bestaan. Het bestuur zal desgevraagd gaarne zijn bemiddeling veriecsnen voor het vragen van een Uniespreker in zulk oen herdenkingssamen- korost Een dergelijke redevoering zal uiter aard meer dan een gewone Unierode het, ka rakter van een herdenkingsrede moet dra gen. Het kwam het bestuur der Unie daar om wensc-helijk voor, naast da gewone lijst van Ufliesprekars voor d e z o bijeenkomsten een lijst van Uniesprekers ad hoe samen te stellen. Deze lijst is voor do correspondenten verkrijgbaar bij dan secretaris der Unie, Mr ■I. Terpstra, Sweelinokstr. 39, Den Haag. Geslaagd voor machinisten-examen (voorloopig diploma) de heeren Th. Vis ser en J. Alexander te Vlissingcn. Geslaagd voor examen Stuurman 2e stuurman groote stoomvaart de heeren F- G- S- Philipse en W- Raadsen en voor 3de stuutman groote stoomvaart de hee ren ,R. P„ M. van Schapen en «B- C. Bjloemers. Onderwijzers-kloosterlin gen. Op eeu vraag vani het Tweede Ka merlid den heer Lingbeek betreffende de wijze, waarop ondenvijzers-kl go-s terlingeni, werkzaam aan van Overheidswege gel delijk gesteunde inrichtingen van onder wijs in de nabijgelegen! landen, worden gesalarieerd, heeft de minister van onder wijs, kunsten ejo! wetenschappen geant woord: Ingevolge zijn in! de vergadering van de Tweede Kamer van 3 Maart 1928 gedane toezegging stelt de omdergeteefcende een onderzoek in naar de in verschillende naburige landen: geldende salarisregeling voor onderwijzers-kloosterlingen, werk zaam aan yp,n overheidswege geldelijk gesteunde inrichtingen van onderwas. Hij heeft daarbij tevens gegevens gevraagd aangaande het stelsel van saiarieering voor het landspersoneel in het algemeen in die landen, zoodat hij te zijner tijd in de gelegenheid hoopt te zijn ook hieromtrent aan .de Kamer inlichtingen te verschaffen. Ongelukken. Gisterenmiddag ge - raakte een driejarig jongetje te Uithuizen onder een vrachtauto Een der wielen ging over het knaapje heen, tengevolge waar van de dood onmiddellijk intrad. Op den weg tusschen Etten en Hoeven werd Maandagmiddag het verminkte lijk gevon den van den 42-jarigen V., wonende te Hoeven. De verongelukte, die een rijwiel bereed, is vermoedelijk door een vracht auto aangereden. Te Zoeterwoude is een. 2-jarig meisje in ee-. onbewaakt I ovgo&ui'K tc - alc. .-,«!•««a*i cn vei .ronken Tc -.een i.-. ct- euatguc->ate van den arbeider li. door onbekende oorzaak te water geraakt en verdronken. Oompie uit Limburg op be zoek. Zondagmiddag meldde zich hij de familie R. te Nieuwer-Amstel een heer aan, die voorgaf zijn familie te komen be zoeken. Het dienstmeisje, dat open deed, vertelde, dat de familie uit was. De heer vond dit hoogst onaangenaam, daar hij heelemaal uit Limburg was gekomen om de familie na jaren nog eens op te zoeken Het meisje, hierdoor getroffen, vroeg of mijnheer wellicht wilde wachten. Dank haar aanvaardde de bezoeker dit voorstel en vleide zich gemakkelijk neer in een cra- paud in den salon. Hij liet zich een aan geboden kop thee zeer wel smaken. Na een. drie kwartier ongeveer gewacht te hebben, gaf hij het meisje te kennen, dat hij onmogelijk langer kon wachten, doch vroeg haar de familie te willen vertellen, dat oom K. uit Limburg was geweest en dat hij op zijn terugreis van Rotterdam vermoedelijk Maandag, terug kwam. Bij de thuiskomst der familie deed de dienstbode het verhaal, doch noch de heer noch de vrouw des huizes, kende een oom K. in Limburg. Dit bezoek niet vertrou wende, ging c men den salon inspekteeren en kwam tot de ontdekking, dat eenig zil verwerk, terwaarde van ongeveer f 40, was verdwenen. Het arme meisje kreeg onmiddellijk ontslag. Een inbreker neergescho ten. Zondagavond omstreeks kwart voor 10 zag een rechercheur op de Gedempte Karnemelkshaven te Rotterdam een be rucht inbreker, die zich daar op verdachte wijze ophield. De rechercheur stelde zich in een urinoir op en zag kort daarna een anderen man, welke hem later eveneens een bekend inbreker bleek te zijn, nit een pand komen. De twee mannen liepen naai het Strooveer. Daar hield de rechercheur beiden aan en hij gelastte hen, met hem mee te gaan. Een van de mannen zei, dat zij dat nog wel eens zouden zien. BeideD namen een dreigende houding tegen den rechercheur aan, waarbij de man, die uit het pand was gekomen, een pakje, dat hij onder den arm had gehad, liet vallen. De rechercheur haalde zijn revolver voor den dag en loste ter schrikaanjaging een schot in de lucht, waarop beide mannen er van door gingen. De rechercheur riep hen toe, te blijven staan, maar zij renden door. Hij heeft daarop in hun richting gevuurd. De 'kogel trof den man, die uit het pand was gekomen. Deze viel, maar stond oogenblik- kelijk weer op om zijn vlucht voort te zet ten. Opnieuw schoot de rechercheur op hem en wederom werd de man getroffen. Ook nu viel hij op den grond en ditmaal bleef hij liggen. De andere man wist te ont komen. i hi 11 De getroffene, die twee schotwonden in den rug, even onder den rechter schouder bleek te hebben, is naar het ziekenhuis overgebracht. Het is de 42-jarige bootwer ker M. Het pakje, dat hij had weggeworpen, bleek een ijzeren geldkistje te zijn. Dit kistje, dat f 50 bevatte, was gestolen uit het pand aan de Karnemelkshaven, ten nadeele van den handelsreiziger W. Inmiddels was de aanhouding van den anderen inbreker verzocht en kort daarna is het de politie gelukt dezen vluchteling op den Schiedamschen dijk aan te houden Dit is de 42-jarige bootwerker B. Op hem, zoowel als op zijn kameraad, zijn valsche sleutels aangetroffen. Verduistering? VLISSÏNGEN. Alhier is gearresteerd, verdacht van vefGuistering van -gelden en ter beschikking der Justitie jgesteld, IV. L„ houder van het reisbureau „Zee- Landia Express", die gisteren failliet is verklaard. Kerk Ingestort. DONGEN. Gisteravond Iaat stortte met donderend geraas het middenschip van de sinds jaren ongebruikte Protestantsche kerk in. Steenen en balken kwamen over al in de omgeving terecht; ook op den weg, maar daar het al Iaat was, bevond zich daar niemand. Eenige jaren geleden werden door het Rijk voor de restauratie gelden beschikbaar gesteld, maar later werd het desbetreffende besluit ingetrok ken. ROTTERDAM. De politie heeft een ge scheiden vrouw aangehouden, die zich als dienstbode bij een familie alhier had verhuurd en in die betrekking f1303 had verduisterd. Zij betaalde voor de familie belasting en rekende met leveranciers af, maar gebleken is, dat zij het geld zich toeeigende en valsche kwitanties over legde. PURMEREND. Hedenochtend half 12 is een met volle bussen melk beladen vracht auto, bestuurd door den chauffeur Nat, even buiten de gemeente door een luxe auto aangereden. De mehcauto kwam in 't Noordhollandsch kanaal terecht en zonk onmiddellijk. Pas na een half uur slaagde men er in het lijk van den chauffeur uit de stuurkast op te halen. De „Veendam". NEW YORK. Het stoomschip Veen- dam is aan dg ligplaats, waarheen het was gesleept, gezonken. Het zal worden gelicht, hoewel de lieh tings werkzaamhe den met groote moeilijkheden gepaard zullen gaan. Wisselkoersen. Amsterdam, 22 Mei. 1.30 uur. Berlijn 59.30—59.32. Brass 3->734.59 Parijs 9.75—9.77. Londen 12.09S/4—lg.10. New-York 2.473/4—<2.4f?T/8. Lijst van onbestelbare brieven en briefkaarten, van welke de afzenders on bekend zijn, terugontvangen in de le helft der maand Mei ten postkantore te Goes. Brieven Binnenland. Wascholinefabriek Amersfoort H. Boonman, Harlingen. Hcedekenskerke. Door notaris Oele te 's-Gravenpolder is gisteren publiek ver pacht: Perc. 1. Visscherij in de Sluiskolk, aan A-dr. Menheere te Kwadendamme voor f36. Perc. 2. Dijk (Zuid-Havendijk) tezamen groot 1 gem. 278 roeden, aan Johannes Lukasse Dz., alhier, voor f 32. Perc. 3. Weiland, groot 4 gem. 291 roe den, aan Jb. Kolijn voor f 40. Perc. 4. Bouwland, groot 206 roeden, aan Joost de Waal, alhier, voor f 70. Perc. 5. Weiland, groot 1 gem. 125 roe den, aan A. den Dekker, alhier, voor f 35. Perc. 6. Weiland en weg, 4 gem. 90 roe den, aan Jan Schout Az., alhier, voor f 60 Perc. 7. Dijk, 2 gem. 262 roeden, aan Jan Marijs voor f40. Perc. 8. Weiland en dijk, 3 gem. 289 roe den, aan alsvoren voor f 103. Perc. 9. Bouwland, 1 gem. 9 roeden, aan alsvoren voor f 63. Perc. 10. Weiland, 4 gem. 131 roeden, aan Jacs. Ia Grand voor f 90. Perc. 11. Weiland, 3 gem. 2 roeden, aan alsvoren voor f 41. Perc. 12. Dijk, 4 gem. 250 roeden, aan G. d. Dekker voor f 100. Perc. 13. Weiland, 4 gem. 91 roeden, aan Jan Schout Az. voor f 109. Perc. 14. Weiland, 4 gem. 179 roeden, aan Jan Hoekman voor f 100. Perc. 15. Weiland, 4 gem. 229 roeden, aan G. den Dekker voor f 20. Perc. 16. Dijk, 5 gem. 264 roeden, aan Jacs. la Grand voor f 100. Perc. 17. Bouw- en weiland, 2 gem. 145 roeden, aan alsvoren voor f 75. Perc. 18. Weiland, 5 gem. 128 roeden, aan Wed. G. Jeronimus voor f 50. Perc. 19. Weiland, 7 gem. 6 roeden, aan B. Louisse voor f 70. Perc. 20. Weiland, 2 gem. 123 roeden, aan Jacs. la Grand voor f 60. Perc. 21. Weiland, 2 gem. 45 roeden, aan Adr. v. 't Westende te Kwadendamme voor f 131. Perc. 22. Weiland, 277 roeden, aan G. den Dekker voor f 32. Perc. 23. Weiland, 2 gem. 152 roeden, aan Jan Schout Az. voor f 51. Perc. 24-, Weiland, 3 gem. 55 roeden, aan M. Kesselaar voor f 65. Perc. 25. Weiland, 2 gem. 127 roeden, aan alsvoren voor f40. Perc. 26. Weiland, 278 roeden, aan als voren voor f 20. Perc. 27. Bouwland in den Slahbekoorn- polder, 2 gem. 122 roeden, aan G. de Jonge te Kwadendamme voor f245. Alle bedra gen gelden voor den hoop. K0RTGENE. Ondertrouwd: 7, Hendrik Cor- bijn, 24- j. jm. te Middelburg en Geortruida Boot, 22 j. jd. Getrouwd: 10, Piet er Meerman, 19 j. jm. en Levina Johanna de Moor, 17 j. jd. Geboren: 9 Apr. Jacobus Leemdert, z. v. Jan de Looff en Blazina Kramer; 18 Apr, Willem Abraham, z. v. Lambertus Marinus van de Linde en Suzanna de I,ijzer. Overleden: 16 Apr., Jaooba Johanna Jo. zina de Regt ,73 j., wed. v. Jacobus Verburg, 4, Pieter Smallegange, 60 j., echtg. v. Wille- mina Kesteloo. COLIJNSPLAAT. Ondertrouwd: 3, Jozias Abraham Hollostelle, 22 j. jm. <ja Dina Kor- suize, 29 j„ wed. v. Pieter Freman. Geboren: 20 Apr., Kaatje, d. v. Jaoobus Everdijk en Antonina Amandia Nieuwen- huijze; '29, Santina, d. v. Hendrik da Regi en Janna Ver burg. KATS. Ondertrouwd: 26 Apr., Leemdert van der Weele, 24 j. jm. te Wissenkerke en Maria Jannetje de Waard, 22 j. jd. Getrouwd: 12 Apr., Jacob Cornelis Hage, 29 j. jm. te Golijnsplaat en Jaooba Neeltje de Wilde, 21 j. d. Geboren: 10 Apr., Tona, d. v. Jacob Janse en Jacoba Marousse. Goes, 22 Mei 1928. Eieren per 100 stuks f 4.80, per 25 stuks fl.20, winkelprijs 6 ct. Eendeneieren f4.80 per 100 stuks. Ganseieren 10 ct. Boter per kilo fl.70, per halve kilo f0.85, winkelprijs f0.95. Fabrieksboter a fl. Eierenverkoop onderaifd. Zuid-Bev. Y.P.N. Aanvoer 35054, prijs f 5.20 per 100 stuks. MIDDELBURG. Veiling van 21 Mei. Dunsel 15, zuring 1519, soep-kool 82, ct., alles per kist; kropsla .35, p'lufc- sla 15i selderij 89, postelein 25—32, poters 6, drielingen 78, spinazie 19 23, nieuwe aardappelen 69, nieuwe po ters 27, peulen 85—90, aardbeien 75 150 ct., alles per K.G.; rabarber 611, rammenas 24, peterselie 35, peen 1522, radijs 2 ct. selderie 8—9 ct. alles per bos, bloemkool 940, komkom mers 1144 ct. beide per stuk. VLISSÏNGEN. Veiling van 21 Mei. Spi nazie 15—25, snijsla 1125, postaleijW 25—34, asperges I 83—87, id. II 73. id. HI 54 cent per k.g.; bloemkool 20 45, sla 47, spitskool 8 ct. alles p. stuk; raapsteel 22,5, radijs 2,53, selderie 6,5—11, pTei 12,513, peen 2130, ra barber 712,5, ramanas 46, pioenen 44—58 ct., alles per bos; kervel 1019, zuring 823 ct., beide per bos, aardbeien 6880 ct. p. pond. Stoomvaart Mij. Nederland. ENGGANO, uitr., pass. 19 Perim. PRINSES JULIANA, thuisr., 21 v. Sabang. RIOUW, 19 van Batavia naar A'dam. ROTTI, thuisr., pass. 20 Gibraltar. SIMALOER, thuisr., 21 te Londen. VONDEL, thuisr., pass. 20 Perim. BATOE, uitr., 21 te Antwerpen. BORNEO, thuisr., p. 20 Gibraltar. JOH. DE WITT, thuisr., 20 v. Pt. Said. Kon. Ned. Stoomboot Mi}. SIMON BOLIVAR, thuisr., 23 van Bar bados. COTTIGA, uitr., 23 naar Georgetown. CRIJNSSEN, 17 van Curasao naar Porto Columbia. VENEZUELA, 21 van Hamburg to Am sterdam. Rotterdamsche Lioyd. TOBA, thuisr., 20 te Barcelona. SITOEBONDO, uitr., 20 te Londen, j VARDULIA, thuisr., 21 te Rotterdam, j JNSULINDE, uitr., p. 20 Perim. TABANAN, thuisr., p. 21 5 u. vm. Sa- gres, 23 10 u. v.m. te Cowes verw. DJEMBER, uitr., 20 te Genua. MEDAN, thuisr., 21 te Duinkerken. MODJOKERTO, 20 van R'dam te Ham burg. SIANTAR, 21 van R'dam te Batavia. TAPANOELI, thuisr., 21 te Einisterre. BANDOENG, uitr., pas». 18 Gibraltar. KEDOE, thuisr., pass. 18 Perim. TELEGRAFISCH WEERBERICHT Verwachting tot den avond van 23 Mei: Zwaikke tot matige wind, uit Noor delijke richtingen in het Noorden, in het Zuiden betrokken tot zwaar bewolkt, waarschijnlijk nog regenbuien. Iets zachter overdag. Stand van hedenmiddag 2 uur: Stand van gistermiddag 2 uur 757. Licht op voor fietsers: Woensdag 9 uur 24. Zoo de Heere wil en zij U leven, hopen onze geliefde ®j Ouders SS JAKOB DE H0NDT en CORNELIA MELSE, op 25 Mei a.s. hun 40-jarige Echtvereeniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven, is de wensch van Hunne dankbare Kinderen, Behuwdkind en Kleinkind J. DE HONDT Jz. Biggekerke. Heden behaagde het den Heere op het aller onverwachts van mijne zijde weg te nemen mijn zeer geliefde Man, en wederzijdsche familie, Broeder, Zwager en Oom dhr. JACOB WISSE, in den ouderdom van ruim 65 jaren. De Heere, die geen reken schap geeft van Zijne daden sterke ons, en doe ons berusten in Zijn ondoorgrondelijken wil. Uit aller naam, Wed. WISSE— geb. Wondergem. Serooskerke (W.). Heden overleed, nog onver wachts, zacht en kalm, na een geduldig gedragen lijden, mijn innig geliefde Man en der kin deren zorgdragende Vader, L0URENS VERHAGE Pz, in den leeftijd van bijna 37 jaren. De Heere, die geen reken schap geeft van Zijne daden, doe ons in Zijn ondoorgronde lijken Raad berusten. JOH. VERHAGE— DEKKER. PIETER. ADRIANA. Koudekerke (Z.), 21 Mei 1928.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1928 | | pagina 2