RHEUMATIEK Kerknieuws. Predikbeurten. Onderwijs. Gemengd Nieuws. Weder een verrassende genezing. IN VIER WEKEN GENEZEN. Rechtzaken Burgerlijke Stand. Marktberichten. Radio-Nieuws. Scheepstijdingen. Agentschap: Rotterdamsche Uoyd HENDRIKSE Go's BANK - GOES Sindsdien is dit program de uitdrukking geweest van de belijdenis der Anti-Her. partij voor het staatkundig Ijven. Wan neer spreker deze periode overziet is er alleszins reden om dankbaar te gedenken wat God in de Anti-Rev. partij aan ons volk heeft geschonken. Allereerst wijst hij op het optreden van Groen van Prinsterer. Een man van Anti- Revolutionair beginsel, zooals er wellicht geen tweede te vinden is. Hij heeft een feilen strijd moeten voe ren voor zijn overtuiging, in welken strijd hij alles opgeofferd heeft. En, aldus spr., als we zien op hetgeen nu verkregen is, dan klimt onze dank op tot God, die ons gezegend heeft. Werd Groen „de veldheer zonder leger" genoemd, thans is er een georganiseerde partij met 700 a 800 Kiesvereenigingen en 50 h 60 duizend leden. Een partij, dio plm. 400.000 stemmen in ons Vaderland op zich heeft weten te vereenigen. In die vijftig jaren zijn vooral drie hoofdmomenten te ondierscheiden, vol gens spreker. In de eerste plaats ,jïe strijd om de geestelijke vrijheid. Een strijd niet alleen van Staatkundige beteekenis, maar ook voor de consciëntie der onderdanen. De A.-R. partij is geboren in den strya om geestelijke vrijheid. Daarbij herinnert spreker aan den schoolstrijd. Sedert van Liberale zijde het woord is uitgegaan: „Dan moeten de minder heden maar worden onderdrukt", is het politieke geweten van ons A.-R. volk ont waakt. Toen is de kiem gelegd voor onze georganiseerde partij. In de tweede plaats wijst spreker op den strijd voor burgervrijheid, het gelijk recht voor allen. Maar een klein deel der natie was ge rechtigd zijn stem uit te brengen, n.I. zij die over een dikke beurs de beschikking hadden of een deftig heerenhuis hewoon- den. Tegen dit uitsluitingsstelsel is Groen opgekomen en heeft gestreden voor ,,het. volk achter de kiezers". Deze strijd is door Dir Kuyper voort gezet. Ook dit is verkregen, al is het ideaal dat uitgaat naar organisch kiesrecht neg niet bereikt, maar het stemt tot dank baarheid. In de derde plaats wijst sprekdr op de oorlogsperiode, waarin ons volk door een ernstig gevaar werd bedreigd. In die periode heeft men ons grond gebied ontzien, mede omdat onze Ko ningin op den troon zat en we een behoorlijke weermacht bezaten, die in critieke oogenblikken voor de strijdende partijen van groote beteekenis wajs, het geen van Duitsdie zijde is erkend. Maar er is nog meer, dat tot dankbaar heid stemt voor een partij dia getoond heeft de waarachtige belangen van ons volk te willen dienen. Spr. doelt op het misdadig avon tuur van 1903, waarover men van So cialistische zijde nota bene nog feest heeft gevierd, niet minder dat van 1918 en het feit dat door het optreden van een anti revolutionair staatsman, als dhr Colijm, een financieel bankroet is voorkomen. Daarvoor komt God de eer toe, maar Hij heeft bjj dat alles de A-R- partij als middel willen gebruiken. Spreker beslooit ten .slotte zijn gedocu menteerde redevoering met ons op te wekken toch steeds op het A.R. stand punt te blijven staan. Dhr den -Boer vertolkte de gevoelens der aanwezigen door dea spreker dank te zeggen voor zijn keurige rede. Ned. Herv. Kerk. Zestal te Nisse W. J. r. Lindonk t« Hoe- dekenskerke, J. Kalshovm te Ovezand, P. Warners te Nederhorst den Berg, J. H. Bui- nink te BiedenDe Steeg, J. H. G. Kam steeg te 'sHeer Hendrikskinderem en H. C. J. Hoogendijk te Kats. Drietal te Hilversum- (4e pr. pl.)H. J. Dijckmeester te IJmuiden; A. Hg mans te Tha- men a. d. Amstel en A. K. Straatsma te Zandvoort. Beroepen te Dorkwörd (Gron.) J. J. van Oosterzee te Bsrgentheim; te Hornhuizen- Kloosterburen G. J. Romijn te Heenvliet; te Wassenaar H. W. te Winkel te Smeek. Bedankt voor Oud-Bederland J. J. Timmer te Ermelo. Geref. Kerken. Beroepen te Lioessems K. v. d. Menden te Kommerzijl. Vrjje Evamg. Gemeenten. Beroepen te Apeldoorn W. Du Linthout te Dordrecht Gerei Gemeenten. Bedankt voor Ierseke door H. Kieviet te Veenendaal. Hulpdienst gevraagd. De classis Zierikzee der Geref. kerken besloot voor de prediking, gezien de vele vacatu res, hulpdienst aan te vragen aan de clas sis Middelburg. De heer A. de Redelijkheid, gods dienstonderwijzer te Ouderkerk a. d. IJssel en benoemd tot voorganger der Ned. Herv Evangelisatie te Middelburg, heeft voor deze benoeming bedankt. In Den Haag is gisteren in den ouderdom van bijna 85 jaar overleden de heer D. W. L. Offerhaus, vroeger NedL Herv. predikant te Noordwolde, ridder in de orde van Oranje Nassau. DrJ. Hania. Naar we vernemen treedt in den toestand van Dr J. Hania, predikant bij de Geref. kerk van Gelder malsen en bekend Zendingsdeputaat, nog steeds geen verbetering in. De krachten nemen langzaam af. D s G. E. Meloen. Morgen viert Ds G. E. Meloen te Arnhem, em.-predikant van de Ned. Herv. Gem. te Kloetinge (Z.) zijn 45-jarig ambtsjubileum. Geboren in 1857 werd hij in 1882 can- didaat in Drenthe, om 20 Mei 1883 te Kortenhoef het predikambt te aanvaarden. Vandaar vertrok hij in 1887 naar Golijns- plaat, welke standplaats in 1890 met Kloe tinge werd verwisseld, waar hem 1 Nov. 1925 eervol emeritaat verleend werd. Zondag 20 Mei 1928. Ned. Herv. Kerk. Go-es, vm. ds de Vries, nm. ds Stednz, av. ds Homburg. Wilhelminadorp, vm. ds Steinz, nm. ds de Vries. Koudekerke, 9.30 u. Dr Ubbink van Sou burg 2 u. Ds Ten Kate. 't Zand, 10 u. D3 Ten Kate; 6 u. Ds Postma. 's-Heeremhoek, 9 u. leesdienst. Nieuwdorp, vm. leesdienst, 1.30 u .Ds Wege- ling (H. Doop). Geref. Gemeenten. Ierseke, Woemsdagav. 7.30 u. Ds Kersten. Geslaagd aan de Rijks Universiteit te Utrecht theoret. tandheelkundig examen le gedeelte mej. M. J. Pols. Bij Kon. besluit is benoemd tot lid van de commissie tot het afnemen van het Staats examen, de heer dr W,. F. Stutterheim, rec tor van het gymnasium te Middelburg. GOES. Voor de leerlingen der Pitmansohool alhier werden Woensdag 16 dezer in hotel „Centraal" alhier de praktijk-examens Maohine- sohrijven en Stenografie „Pitman" -afgenomen. De volgende leerlingen slaagden: voor Ma- chineschrgven(Folmer's tienvinger-systeem) Mej. E. J. de Groot te Goes; Mej. C. Louisse te Goes; Mej. P. M. F. van der Peijl te Goes; dhr E. E. Straub te Kloetinge. Voor Stenographie „Pitman" A: dhr A. P. C. van Leeuwen te Wolphaartsdijk. Voor Stenogra phie „Pitman" A en B: Mej. P. M- F. van der Peijl te Goes; dhr W. J. van den Berge te 'a-Heer Hendrikskinderen. Voor Stenogra phie „Pitman" C: dhr A. M. Carol te St.- Maartensdjjk. Voor aanmelding voor de nieuwe cursus sen verwjjzen wjj naar de advertentie in dit nummer. Ernstige veeziekte in N. Brabant, In Noord-Brabant komen onder het ree gevallen van „Brabantsche ziekte" voor De dieren bloeden uit den neus en sterven vaak aan deze gevaarlijke kwaal. Meer dere stuks vee gingen reeds verloren. De dieren worden voor de consumptie afge keurd. Inbraken. Te Roermond is gister nacht ingebroken in de douaneloods der Ne- derlandsche Spoorwegen. Kasten en- laden werden overhoop gehaald en een schrijfbureau opengebroken. Denzelfden nacht is nog inge broken in de papierfabriek Maasniel. Op beide plaatsen werd niets vermist. Inbraken. Op 27 September van het vorige jaar in den laten avond, is tijdens afwezigheid van de bewoners in de woning van den heer Blitz, aan het Haagsohe Veer te Rotterdam ingebroken. Uit de brandkast die met behulp van een valschea sleutel was opengebroken, was f2500, eenige Dniit- sche Marken en gouden sieraden gestolen. Door de politie is toen de dienstbode M. v. H. en zekere A. K. in bewaring gesteld, ver dacht van K. te "hebben binnengelaten'. Men heeft hem echter weer op vrije voeten ge steld. Toen zijn in bewaring gesteld een zekere G. v. d. H., die de inbraak vermoedelijk heeft gepleegd en een zeeman A. P. v. V. en de losse werkman M. de J., die vermoedelijk voordeel van de opbrengst hebben genoten, De inbraak is toen op touw gezet door A. K., dezellde die onlangs te Rotterdam de beroo- ving van een kantoorbediende heeft gepleegd voor een bedrag van f25.000 en die daar voor toen in bewaring is gezet. Deze heeft de dienstbode bewerkt, die den huissleutel heeft afgegeven om er een afdruk van te maken. Daarna is de inbraak gepleegd. Een motorfiets tegen een boom; twee slaohtoffers. J. L. van der Linden en L. H. Peeters uit Eindhoven zjjn Donderdagavond onder de gemeente Ber- kei en Schaft met een motorfiets tegen een boom gereden. Peeters werd op slag gedood en Vaa der Linden ernstig gewond. Laatst genoemde is gisteravond ook overleden. Treinbotsing. Donderdagmorgen zeer vroeg is een goederentrein uit Utrecht in het station in Deo Bosch op een ran geerenden locomotief gereden, waardoor bei de machines geringe schade opliepen. Onder leiding van den chef werd onmiddellijk met het opruimingswerk begonnen, zoodat het per sonenverkeer geen vertraging ondervond. Een der beide machinisten is door een onveilig sein gereden. Vechtpartij om een kwatta- reep. Gisterenmiddag heeft te Boxtel een ernstige vechtpartij plaats gehad tusschen den 20-jarigen Verheyden en den 16-jarigen Van Munster. De ruzie was potstaan om een stuk Kwatla-chooolade. Plotseling trok van M. een mes en bracht daarmede V. een diepen steek in de borst toe. In bewusteloozen toestand werd V. opgenomen en op advies van den geneesheer naar het ziekenhuis te Den Bosch overgebracht. Zijn toestand ia van dien aard, Bezoek van H. M. de Koningin- Moeder aan Zee land. Een foto van haar aankomst bij het Grand Ho tel „Brittannia" te Vlissingen. dat voor zijn leven wordt gevreesd. De jeug dige dader Van M. is in arrest gesteld. De moord te Maartensdijk. Het was de politie te Maartensdijk uit gevoerde briefwisseling bekend geworden, dat de ver moedelijke moordenaar van den landbouwer Floor, de gezochte De B.A zich in Den Bosch of omgeving ophield en het voornemen had te gaan biechten .Woensdagochtend ging hij daartoe in Den Bosch naar de St. Janskerk. De koster vond zijn verschijning zoo ver dacht, dat deze meende, van zijn indruk aan de politie mededeeling te moetan doen. De B. kreeg dit in de gaten en nam ving do autobus naar Grave. Bij aankomst daar heeft de politie uit Den Bosch hem aange houden. De B. had zich als heer verkleed en droeg een bril. Zijn oude plunje had hij per boot naar Utrecht verzonden, met de aanduiding, dat het pakje zou worden afgehaald. De verdachte is overgebracht naar Maartensdijk, Bij het verhoor aldaar speelde hij den on- noozele. Hoewel het bewijvaatTÊa»! wr b^zwnread is, heeft het verhoor van den verdachte tot nu niet veel resultaten opgeleverd. Hij ont kent iets met het misdrijf te hebben uit te staan. Vergeefs overal baat gezocht. - Door mij Probeer mijn Behandeling Gratis. Eea nieuw bewijs^ voor dc wondere krachtdadigheid van mijn „Duo-Formula" behandel ng voor Rheumatlck, Ischias (Heupjlckt). Jicht. Zenuw-. Spier- en Lendenrheumatiek en aile Urinezuuruekten levert de totale genezing van den Heer E. van Veldhuizen. Arnhemschewcg 10. Otterloo. Geru. Ede, Gld. Vier lange jaren leed hij aan Ischias en Spierrhcumatlek. Alles had hij gedurende dien tijd geprobeerd, electrischc be handeling. massage, heete lucht, doch alles tevergeefs. Ten einde raad bijna, besloot hij nog êënmaal te trachten genezing te vinden en zich van zijn -reesclijke folteringen te bevrijden. En nu 7 Lees hetgeen i) mi} schrijft: „Ik ben volkomen van m jn zware Heupjicht en Spierrheumatlek genezen binnen den tijd van een maand. Welk een verlossing van zulk een knagende pijn. Allea kraakte bij mijbulten had Ik in knieën en henpgcv-r.chten. Na uw behandeling stipt te hebben ge volgd, gevoel dc mij nu weder zoo jong en vlug - alle. zware werk valt mij weder gemakkelijk en doe mijn tuin- en land- bouwwerk weder met groot pleizier. Nu een ieder hier mij weder vlug ziet loopeu en werken, waar het gehtele dorp wist hoe zwaar ik heb geleden, terwijl mijn linkerbeen en voet z ifs verlamd waren, komen dagelijks lijders bij mij om info.n jtie te nemen aangaande zulk een gunstige geneeswijze. Mijn hartelijken dank voor de voorspoedige genezing." Mijn gratis aanbod- Laat ieder lijder die dit leest, mij om een gratis 10 dagen voorraad dezer merkwaardige behandeling schrijven. Het geval van den Heer van Veidhuiz.n bewijst, dat er geen te ernstig is om door deze behandeling genezen te worden. De Heer Arthur Richards, in wiens prlvé-laboratorium zij gevonden werd, zrgt: „Ik zat niet rusten alvojena ik ieder lijder aan Rneumatlck. Ischias, Jicht. Knobbeljicht of eenige andere Urlnezuurziektc de gelegenheid gegeven heb mijne Behandeling gedurende 10 dagen op kosten te beproeven." Hoe dit aanbod aan te nemen. Zend noch geld, noch postzegels. Zend eenvoudig Uw naam en adres met de woorden: „Gratis Voorraad", per 10 cta. briefkaart, waarna de 10 dagen Gratis Behandeling' te zamen met verklarende Brochure ea de beschrijving van meerdere wonderlijke genezingen, U per keerende post franco sal bereiken. Adresseert Mr. Arthur Richard*. Room 257 50, Gray a Inn Rond» R London. W.C.L Engeland. Porto oav Eogcllnda blieftjMCtas i# cmU friHM Zeilsloep omgeslagen. Gister middag is tijdaas de zeilwedstrijden van de Koninklijke Marine Jachtclub in het Malzwin achter het fort Harssens, nabij Nieuwe Diep, een fantasie-zeilsloep omgeslagen. De sloep was bemand met 6 personen, waarvan 5 konden worden gered. De 19-jarige zeemili- cien J. Kolk wordt nog vermist. Ernstig geval van bedwel ming. Vrijdagmiddag werd te A-mhern oen werkman, van de gemeente, een zekere T., die in de Oogststraat, bij een open riool werk te, bedwelmd en viel naar beneden. Een zekere de G., chauffeur bij het trambedrijf, wilde hem redden, werd eveneens bedwelmd en viel ook naar beneden. Daarna kwam een andere werkman der gemeente, G-, die met een touw om zijn middel in het riool afdaalde. Ook hij werd bedwelmd en moest direct opgehaald worden. Tenslotte waagde een particulier, zekere heer W-, nog een poging, doch hü moest deze direct staken wegens bedwelming. Men kon eindelijk den eersten bedwelmds boven halen en eerst na lang werken met een haak, gelukte het de G. boven te krijgen. De bedwelmden wer den onmiddellijk naar het stedelijk zieken huis vervoerd, waaruit G. spoedig kon ont slagen worden. Da twee anderen eohter ver- keeren in ernstig levensgevaar. Sterfgeval onder verdachte omstandigheden. Voor een paar dagen overleed plotseling, zander voorafgaande ziek te, het SVa-jarig zoontje van den landbouwer J. v. K. te Diergaarde, gem. Echt. In ver- Ijand met het feit, dat voor een achttal maan den ook het oudste kind van v. K., een meis je van 12 jaar, 's morgens dood in bed gevonden werd, doen omtrent deze sterfgeval len thans aflerlei geruchten de ronde. In een onderhoud met de ouders deelden deze mede, dat het zoontje zioh j.l. Zondagavond onwel gevoelde en dat dos Maandags de toe stand van dien aard was, dit. de hulp werd ingeroepen van Dr G., die na gedaan onder zoek het kind deed braken. Denzelfden dag overleed het Naar aanleiding van een pn ander heeft de Justitie te Roermond op dracht gegeven, om braaksel van het kind alsmede water uit de pomp, dat dient voor drinkwater te Roermond te deponeeren ter verdere doorzending voor scheikundig onder zoek. De oplichting bij de .jtloba- v e r". De rechtercommissaris mr Suringar heelt mededeeling gedaan, dat de gearresteer de secretaris van de directie der Rotterdam- sche Rankvereeniging een volledige bekente nis heeft afgelegd terzake de oplichting van 12500 gulden. Het geheele plan moet bij, volgens .zijn zeggen zelf in elkaar hebben gezet, zonder er ook met iemand over te spreken. Bij de uitvoering van zijn plan, heeft v. d. E. Bi. zioh bediend van een hem be&ende Rotter- damsche dame. Da bewuste correspondentie- kaart geteekend met den naam van deze dame, is echter door den secretaris zelf on derteekend. Wel is deze dame tweemaal op de Bank geweest Zij diende zich dan aan onder dan naam van juffrouw L. echter op instructie van v. d. E. B. Aan het misdrijf is zij echter onschuldig. De Rijswijksche dame, mevr. W. B.L. die als verdacht van medeplichtigheid aan de oplichting in het Huis van Bewaring was opgesloten is inmiddels reeds op vrije voeten gesteld, daar gebleken is, dat zij op geen enkele wijze met da oplichting iets te maken heeft gehad. De portier van. de Rott. Bank Vereeniging zeide wol haar te hebben herkend, doch deze man moet zioh vergist hebben. De rechter commissaris sleit ei dan pok prijs op mevr. W. B.L. te rehabiliteeren. Op het oogenblik gaat het onderzoek nog door, daar de secretaris van de directie der „Robaver" ook nog verdacht wordt van ver duistering van 4000 gulden. Het gerechtshof te 's-Gravenhage heeft arrest gewezen in de zaak J. B„ zon der beroep, te Zierikzee, die door den po litierechter te Middelburg wegens mishan deling was veroordeeld tot 14 dagen ge vangenisstraf voorwaardelijk, met een proeftijd van 3 jaar. Het Hof legde deze straf onvoorwaardelijk op. Van 10—17 Mei 1928. SOUBÜRG Ondertrouwd: Johannes Wouters, 26 j. en Maatje de Bree, 29 j.; Johannes Adriaan Pieter Versluijs, 26 j. en Jacoba de Nooijer, 24 j. Getrouwd: Hendrik de Smit, jm. 25 j. en Jansje Hooft, jd. 23 j. Overleden: Jannetje Blok, 71 j., vrouw van Willem Machielse. Van 1—15 Mei 1928. KOUDEKERKE. Ondertrou ,v;i: F. H. Drijver, jm. 30 j. en N. J. Theune, jd. 27 j. Getrouwd: W. Ova, jm. 30 j. an A. J. Roose, jd. 26 j.; P. Wielamakar, jm. 23 j en N. Vos, jd. 24 j.; J de Keijzer, jm. 30 j. en J. P. de Kuijper, jd. 24 j.: W. Huiszoon jm. 28 j. en A. de Voogd, jd. 23 j.; J. Kes- teloo, jm. 23 j. en W Bosschaart, jd. 23 j.; R. Feenstra, jm. 28 j. en L. T. de Looff, jd. 25 j. Bevallen: M. de Steur geb. van Moolen- broek, d.; T. de Pagter geb. Maljaars, z.; P. Geldof geb. Maas, z. Overleden: A. Gatsman, wednr. P. Krok- ké, 63 j. MIDDELBURG, 18 Mei 1928. Op de veiling werden de volgende prijzen, besteed: Peulen 204, Kervel 16—17, Sla 15, Bloemkool 58 264, Soepkool 48, Moskrul 25 ct., alles per kist. Drielingen 67, Poters 5—6, Spi- nazie 923, Postelein 2732, Kropsla 25, Zuring 820, Nieuwe aardappelen 6368, Witlof 2124, Snjjsla 11, Aardbeien 85144, Tomaten 7276 ct., alles per K.G. Rabarber 410, Prei 614, Radijs 12, Rammenas 45, Selderie 89, Wortelen 1019 et., allea per bos. Bloemkool 9—38, Komkommers 23 38, Raapstelen 2 ot., alles per stuk. VLISSINGEN, 18 Mei 1928. Aardappelen 8, Poters 56, Spinazie 1231, Postelein 2633, Moskrul 1516, Asperges I 8591, Asperges II 6365, Asperges III 45, Bruine boonen 33 cl, aflos per K.G. Kipeieren 5861, Eendeieren 5455 ct., beide per 10 stuks. Bloemkool 28—43, Sla 4—6,5 ot., beide per stuk. Raapsteel 2—2,5, Radijs 2 8,5, Selderie 710, Prei 1013, Uien 3,5, Peeën 2028, Rabarber 712, Rammenas 4, Pioenen 1567, Gentouria 12, Iris '11, Tulpen 26, Narcis 1415 alles per bos. Zuring 1331 ot. per kist. Programma van Zondag 20 Med. HUIZEN. (Na 6 uur 1870 M.J. R.-K. kerk dienst ook 1870 M. Overige K.R.O.-uitzen- dingen op 340.9 M. N.C.R.V. morgenwijding op 1870 M. 8.30—9.30 N.C.R.V. Morgen wijding o. I. v. Ds W. A. Wiersinga. 9.30 R. K. Kerkdienst. 12.301.30 Lunchmu- ziek. 2.304 Uitzending van het Concert in „Artis" te Amsterdam. 45 R. K. Ziekenuurtje. 6 Kerkdienst i. d. kerk der Evang. Gom. te Hilversum. Voorgangers: Da Joh. J. van Pategam en Ds M. v. d. Via. 8 Concert en aria-avond. HILVERSUM, 10G0 M. 9.30—10.30 SJX.A.P. 10.30 Vrijz. Dienst te Haarlem. Voorgan ger: Ds W. Banning. 12.30—2 Lunchmu- ziek. 22.30 Gramofoonmuziek, 2.30 —4 Concert. 44.30 Lezing over Mooi Twento. 4.306 Concert. Mannenkoor Gem. Koor, Postharmonie. 67.15 Dmer- muziek. 7.158 Pianosonaten van Beet hoven. 8.15 Symphonieconcert. Het Utrechtsch Sted. Orkest DAV ENTRY, 1600 M. 3.50 Concert door de militaire kapol. 5.20 Kinderkerkdienst 6.056.50 Bach-cantate. 8.20 Studio kerkdienst. 9.05 Liefdadigheidsoproep. 9.40 Concert. Stoomvaart Mij. Nederland. JOHAN DE WITT, thusr., p. 16 Perim. SIMALOER, thuisr., p. 16 Gibraltar. KARIMATA 18 v, Arnst. te Hamburg. CHR. HUYGENS 18 v. Batavia te Arost J. P. GOEN, uitr., 18 van Genua. ROTTI, thuisr., 17 te Marseille. RADJA, uitr., p. 17 Gibraltar. SALEIER, uitr., 18 v. Suez. MADOERA, uitrp. 17 Perim. RONDO, uitr., 17 te Batavia. SAPAROEA, uitr., 17 te Batavia. Kon. Ned. Stoomboot Mij. VAN RENSSELAER 18 v. W.-Indie te Amsterdam. Rotterdamsche Lioyd. BANDOENG, uitr., p. 18 Gibraltar. SIBAJAK, uitr., 17 v.m. te Southampton. TABANAN, thuisr., 18 6 v.m. te Marseille. TOBA, thuisr., 17 te Marseille. DJEMBER, uitr., p. 17 Gibraltar. SLAMAT, thuisr., 17 12 midd. v. Colombo. SITOEBONDO 17 v. Rott. te Bremen. KEDOE, thuisr., p. 18 Perim. SAMARINDA 18 v. Rott. te Batavia. JACATRA, uitr., 18 te Belawan; MEDAN, thuisr., p. 18 Finisterre. Stand van hedenmorgen 10 uurj Stand van gistermiddag uur. 747. Ucht op voor fietser*: Zondag 9 uur 21. Maandag 9 uur 22-

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1928 | | pagina 3