Furol bij doorzitten, stnkloopen en smetten der Huid. Uit de Provincie. Kerknieuws. Dr.H. MANNING'S HAEMOFERRIN Bond van Jong. Vereen, op G. G. Zoo we reeds hebben gemeld zal de jubileum-bondsdag van den Ned. Bond van Jongelingsvereenigingen op Ger. grondslag ter gelegenheid van het 40- jarig 'hestaan Woensdag 16 en Donder dag 17 Mei a.s. in het circusgebouw te Sciieveningen worden gehouden. De herdenking za! aanvangen met een ure des gebeds in de Prins Willemskerk te Scheveningen, waarin zal voorgaan Dr K. D^k van Den Haag-West, vice voorzit ter van den ho-nd, die spreken zal over „Woderkeeren met groolo blijdschap". Om 2 uur vangt in hot Circusgebouw de eerste feestvergadering aan. De be kende historicus, Ds J. C. Rullmann van Mrecht, zal na een openingswoord van den bondsvoorzitter, den heer A. Zijlstra, lid der Tweede Kamer, spreken over „Dit do nachtschool". Enkele Ministers dor Kroon zullen deze samenkomst mede bijwonen. Daarna zal het bondsbestuur recipieeren en zullen afgevaardigden van verwante corporaties een woord van ge- lukwensch spreken. 's Avonds om half acht vangt de tweede feestvergadering aan onder leiding van den eere-voorzitter der Ilaagsche rege- lingscommirsie, Dr K. Dijk. De Tweede Kamerleden, Oud-Min. Mr II. Bijleveld en J. Schouten, raadsman van den bond, zullen ieder een korte toespraak hou den. Medewerking zullen verleenen de Ger. zangveroeniging „Asai" te 's-Graven- hage en de heer W. Siebesma van Voor burg (declamatie). Hemelvaartsdag zal 's morgens om half elf de derde feestvergadering aanvangen. De bondsvoorzitter, de heer A. Zijlstra, zal dan zijn groote openingsrede houden getiteld „Voor het gericht onzer histo rie", terwijl de 2e secretaris, do heer J. Wijnbeek, een historisch overzicht ge ven zal getiteld „Van 40 jaren". Enkele huishoudelijke zaken zullen in deze zitting medo worden afgedaan. 's Middags om half drie zal de vierde en laatste feestvergadering aanvangen. Ds J. E. Vonkenberg van Huizen, stichter en eerevoorzitter van den bond, zal als dan een rede houden getiteld „V.V.V.: K.S.M.", terwijl het Tweede Kamerlid, weihouder Mr J. A. de Wilde, spreken zal over „Vastheid en beweging". Alle toespraken worden radiografisch uitgezon den. Oud -Minister König. Naar wij vernemen za! de heer ir A. A. H. W. König, oud-minister van Water staat, thans hoofdingenieur-directeur der Groote Rivieren aan Waterstaat, met standplaats den IlaAg, als hoofdingenieur directeur naar Maastricht worden ver plaatst, om den heer Ir Fr Bauche op te volgen, die te Arnhem is benoemd. Ned. Taal- on Letterkundig Congres. Voor het eerst na het uitbreken van den oorlog zal in 1929 weer een Neder- landsch Taal- en Letterkundig Congres worden gehouden. Het drie-en dertigste congres, dat in 1914 te Haarlem zou bijeenkomen, maar toen moest worden afgelast, zal in den loop van het volgend jaar plaats vin den te Antwerpen. Een wethouder die nietwegwil. In de gisteren te Apeldoorn gehouden raadszitting was ingekomen een brief van de aJ'iee.ing der S.D.A.P., behelzende, dat de heer K. van Trigt opgehouden heeft lid te zijn dezer partij en tengevolge daarvan geen deel meer uitmaakt van de s.-d. raadsfractie. De heer Van Trigt begreep niet, waar om het noodig was, dat de S.D.A.P. iets, waf, iedereen te Apeldoorn weet, nog ter kennis van den raai moet brengen. Hij heeft niet bedankt als lid dier partij, doch is er uitgedrongen. In het eerste geval zou fcuj zijn wethouderszetel ter beschikking van de partij hebben gesteld. Hot Kamerlid Stenhuis. Naar „Het Volk" verneemt, is de heer R. Stenhuis, voorzitter van het N. V.V., de laatste paar weken aardig opge knapt. Als deze vooruitgang aanhoudt, kan hij over 14 dagen in de kliniek worden opgenomen, waar een nauwkeurig onderzoek zal worden inge steld naar den werkelijken aard van zijn ziekte. tMdcmairogeEi 35 JAAR BEPROEFD Korfbal- Ie klasse Z-K-B. Goes: V.V.C-Zeelandia O3; Kloetinge: E-L. T.O.—D-O-S. 3—2. 2e klasse Z.K.B. Kapelle: Olympia W.K.d. 3—1. Comp-etitiestmd van de le klasse; D.O.S. 3 2 0 1 4 8—6 Zeelandia 2 1 1 0 3 41 E.L.T.O. 2 1 1 0 3 4—3 V.V.C. '41123 S—11 V.I.O.S. 10 10 1 6—6 L.O.V. 2 0 0 2 0 4—7! V.V.C.Zeelandia 03- Door groote onsportiviteit van Bolder man c.a.' is Zeelandia er in geslaagd een geflatteerde overwinning te Behalen. Zeofjndia, dat steeds den naam droeg van do sportiefste club uit Zeeland, heeft mot de traditie gebroken. Over den wedstrijd zal weinig gezegd De brandweer poogt de veenbranden in Drenthe te blusschen. worden, daar ze een tamelijk ruw ka rakter droeg. Scheidsrechter Everaars hield echter gelukkig do teugels strak. Aan den heer Mr J. Jrioeff te Koude- kerke is door den Commissaris der Ko ningin eervol ontslag verleend als lid der Gezondheidscommissie, zetel Yccre. In de op Zaterdag 1.1. gehouden vergadering van het bestuur van de Zeeuwsche afd. van Jongelingsverecn. op G-G. is tot secretaris gekozen de heer Clir. Melse van Nieuwdorp en tot pen ningmeester de heer K. B. bij de Vaato van Nieuwerkerk. StëlddeSburg. Voor de Woensdag a.s. te hcuden vergadering van den gemeente raad van Middelburg zjn de volgende stukken ingekomen: Een procesverbaal van kasopneming ten kantore van den gemeenteontvanger dd. 27 Maart 1.1. Een verzoek van dr J. P.. Ciannegieter om ontslag als leeraar in het Hebreouwsch aan het gymnasium tegen 1 Sept. a,.s. Wederom adressen van H. Hendrikse en G. J. Lambertz inzake de reeds meerma len door beide naar voren gebrachte kwes ties. Een adres van W. M- Max, scheepsbou wer, waarin hij er aan herinnert, dat in 1925 door don Raad gedeeltelijke ont heffing van den canon der bij hem in erfpacht zijnde terreinen is verleend voor den tijd van 3 jaar en wel door den canon in plaats van op 20 cent op 12 '2 cent per vierk. M. te bepalen. Thans hebben B. en W. geweigerd voor te stellen dit te verlengen op grond, dat adressant sedert 1 Mei 1927 een deel van den erfpa"htsgrond voor f300 onder verhuurd heeft. De adressant schrijft, dat hi) zeker een volledig ingerichte smids- werlcplaats, die op ongeveer 75 M- vierk. M. van het terrein staat, heeft verhuurd, doch de opbrengst van die huur betreft toch grootendeels het gebouw en niet den grond. Hij zou het gebouw niet heb ben verhuurd, als hij geweten had dit niet zonder toestemming te mogen .doen. Verder wijst hij er op dat de huiui'der werkloos was en meent hij dat dit ver huren eerder op prijs is te stellen dan af te keuren. Ten slotte verzekert adres sant dat de toestand, van zijn bedrijf er niet beter op is geworden en verzoekt hij a'snog den canon van 121/2 cent te verlengen. De Straatbelasting. In vervolg op het Zaterdag gemelde voorstel inzake wijziging der verordening op de heffing der straatbelasting. willen wij er nog even aan herinneren, dat op 4 April 1927 ook het art. 1 "opnieuw is vastgesteld, maar dat, daaraan thans zijn toegevoegd de woorden: ,,en wegens ar ot niet in die gemeente gelegen, gebouw de eigendommen, die zelve of wier aan- hO'Origheden in de onmiddellijke nabijheid van openbare straten of wegen gelegen in die gemeente, gelegen zijn". Zooals men "zich zal herinneren werd in de vergadering van 4 April de wen- schelijkheid uitgesproken, de verordening in dezen geest te wijzigen, toen de be zwaarschriften van bewoners van de aan ■de gemeente grenzende deelen van Kou- dekerke werden behandeld. Opgemerkt zij verder, dat de thans na een opmerking van „financiën" geschrapte woorden „van de fn de belasting val lende eigendommen" ook voor kwamen in de redactie van 4 April 1927 en in die van 26 Maart 1924. Ten slotte laten wij hier volgen art. 242 al. c van de gemeentewet, waarmede B. en W. de verordening in overeenstemming wenschen te brengen. Dit artikel luidt: Wegens gebouwde eigendommen en de daarbij "behoorende erven, die aan open bare land- of waterwegen in de gemeente belenden, of in de onmiddellijke nabij heid daarvan gelegen zijn, en wegens on gebouwde eigendommen, die aan deze wegen belenden of op deze wegen uit gang hebben, kan eene belasting geheven worden naar grondslagen, volgens welke eene billijke bijdrage gevorderd wordt in de kosten ten laste der gemeente komende voor aanleg en onderhoud dier land- of waterwegen, van hunne verlichting en van afvoer van water en vuil". Het was 3 Mei 25 jaar geloden, dat de heer W. van den Driest fn dienst trad bij den heer Coma Henning, fotograaf te Middelburg, Sedert tal van jaren staat hij aan het hoofd van dienst te Vlissingen. Door de drukte in de zaak werd tot heden gewacht met de viering van dit jubileum, lieden had de jubilaris een extra vrijen dag en werd hij van morgen in de zaak door zijn patroon toegesproken, onder overhandiging van een gouden horloge, en een geschenk in enveloppe, terwijl ook de familie van den heer Henning, alsmede de andere leden van het per soneel hom niet vergaten. Goes. A.s. Donderdag 10 Mei, hoopt de Harmonie Hosanna een volksconcert te geven op de Groote Markt alhier. Aan vang 's avonds 8 uur. Het programma vermeldt de volgende nummers 1. „Souvenir de Driebergen", marefte mi litaire, L. Langlois. 2. „ürphée aux Enfers", ouverture, Jac. Olfenbach. 3. „Reves sur l'Ocean", valse, J. GungT 4. „La Villa des Roses", suite mélo- dique, J. Martin. Pauze. 5. „3me Bataillon for ever", marche dé filé, Fr. Wangermée. 6. „Ludomatychello", ouverture de con cours, L. Langlois. 7a. „Engelenlied", Sponheimer. b. Zalig zijn de barmhartigen", idem. 8. "„Suite Ballet", in 5 deelen, Fr. Popy. 9. „A Bon Port", marche, A. Meeus. Wemeldinge. Door de rijks- en gem'.- politie is alhier aangdhoraidea een zekere IC., varensgezel, verdacht van verduiste ring van een damesrijwiel, gepleegd te Dirksland, waarheen hij: is overgebracht. Biezelinge. D© Kon. Erk. pestduivenver- eeniging „De Snelle Vluicht" hield Zater dag 28 April haar eerste buitenlands: he wedvlucht in dit seizoen van Lier (B Uitslag: le, 7e en 15e prijs M. Wülem- stein, Schore, 2e, 9e, 10e en 14e pr. J. M. Fraanje te Biezelinge. 3e pr. D. J. v. d. Have, Kapelle, 4e pr. A. J. Koeriers te 's H. A ronds kerke, 5© en 6e pr. J. L- de Jager te Kapelle, 8e pr. J. Hengsdijk te Biezelinge; 11e pr. Gebr. de Pree te Schore, 12e pr. H. R. Clhris- tiaanse te Kapelle, 13e pr. A. S. Lu-ijk te Biezelinge. Wedvlucht Mons (België) op Zaterdag 5 Mei: le en 7e pr. J. Mi Fraanje te Biezelinge, 2e en 4e pr. gebr. de Pree te Schore, 3e en 8e pr. J. de Jager te Kapelle, 5e pr. A. X Koeijers te 'S H. Arendskerke, 6e pr. *M. Willeanstein te Schore. Kapelle. Op initiatief van burgemeester Eiorens is ook hier een comité gevormd voor het inzamelen van hindteekc ningen en gelden voor een huldeblijk aan H. M. de Koningin-Moeder. Dit comitc bestaat uit de dames: BierensDe Kam, voor zitster, v. d. HaveLucieër, Zuidweg Kramer, Lenshoekv. Wageningen, Per- sant Snoep—de Lange, v. Lierev:0eve ren, Blokde Koöijer, v. WingenMol, v. OeverenSandee, Scheelede Putter, v. d. LindeWabeke en Slabbakoornop 't Hof. Hoedekenskgrke. Het Comité door den B-urgemeester samengesteld inzake het huldeblijk aan H. M. de Koningin-M-oeder is gevormd door de dames Mevr. J. A. P. Groenewege—Lindenbergh (voorzitster), Joha. Bakker, M. J. de Regt, Joha. de Jonge Hdr., Coma. van Bremen, Joha. Chamuleau, Ma. Bal Adr.dr., T. van Dam me en Corna. La Grand Jansdr. Westkapelle. Vrijdagavond vergaderde de Raad voltallig. Voorgelezen werd een schrijven van don inspecteur der Dir. Belastingen, waarin deze, naar aanlei ding van een tot hem gericht verzoek, mede tot de conclusie was gekomen, dat Woslkapelle bij een herclassificatio in de 7e klasse thans achtste gerang schikt zou kunnen worden. Aan de orde kwam daarna do behandeling over even- tueele wijziging op de heffing van de gemeentelijke ink. bal. en vaststelling van het percentage van heffing. Dit punt bad roods in de vorige ver gadering een meer algemeen© bespreking uitgelokt. Tlians kwam men van de zijde van B- on W. en van andere leden' met meer concrete, voorstellen ter tafel. Een voorstel van den heer B- Lo uwe ree in do vorige vergadering gedaan, om al leen den kinderaftrek van 50 op f75 te brengen, was dooï B. en W. overge nomen. B. en W. stelden tevens voor het percentage van heffing voor 1928 '29 te stellen op 3. Daarna kwam de heer W- Huibregtse met het voorstel om eten aftrek voor noodzacelijik levensonder houd to brengen van f4C0 op f600 en den kinderaftrek op f75. 8pr toonde met verschillende cijfers aan, dat dit zou kunnen geschieden, zan der dat de inkomens tot f 1200 er onder zouden lijden, wanneer naast vaststelling van het percentage ink. bel. door den Raad werd besloten tevens 59 opcenten te heffen op de Rijksirik. belasting. Ook zou, naar sprekers meening, veel bereikt kunnen worden, als het percentage van heffing van 2.75 op 3.75 word gebracht, zonder opcenten. llij vond hef nu juist een mooie tijd om voor kleine inkomens tot verlaging der belasting over te gaan. Dhr Jac. Mindeihoud wees op de be trekkelijk kleine inkomens van de kleine landbouwers. Dhr Huibr. Cijsouw wees er op, dat dhr Iluibregtse nu weer met ean voorstel komt, van veel verdere strekking dan vroeger. De voorz. meende, dat de cijfers van dhr Huibregtse niet alle juist zijin, en zei, dat. hij geen rekening heeft gehoudieu mot kinderaftrek. Do heer Hendr. Cijsouw waarschuwde er voor een te grooten druk to leggen op hen, die eenig inkomen hebben boven het gemiddelde. Spr. vond, dat er meer getracht moest worden om te bezuini gen. Hij, wees b.v. op de benoeming van een kweekeling met akte, die z.i. gemist kon worden, waarop do heer Huibregtse antwoordde, dat er dan nog meer bezui nigd zou worden, als er geen bijz. SCTiool was. De heer Hendr. Oij'souw sprak zich uit vóór het voorstel van B. en W. De voorz. zei, dat de gemeente steeds voor hooger uitgaven komt te staan; zoo achtte hij o.a. noodzakelijk, dat in de toekomst uitbreiding van het secretarie- personeel geschiedde, daar de werkzaam heden op de secretarie steels toenemen. Daarop kwam het voorstel-Huibregtse n.l. den aftrek voor noodzakelijk levens onderhoud op f6C0 en den kinderaftrek op f75 te bepalen, in stemming; het werd verworpen met 5 st. tegen. Vóór de hoe ren. Huibregtse en K. Cijsouw. Het voorstel van B- en W. om den kinderaftrek op f75 te stellen, werd aan genomen met 6 st'. Do heer Huibregtse? bleef buiten stemming. De voorz. deelde nog mede, dat deze wijziging in de verordening vermoedelijk wel niet zal ingaan voor 1 Mei '29. Daarna kwam de heer K. Cijsouw nog, met een voorstel, dat door den heer Huibregtse gesteund werd, om den aftrek voor noodzakelijk levensonderhoud op f 500 te brengen. Dhr Huibregtse zei, dat dit to bereiken zou zijn, met vermoedelijk 30 opcenten op de Rijksink. belasting. Dhr Hendr. Cijsouw antwoordje daarop, dat de verlaging op de Rijks ink. belasting dan te niet gedaan werd door de opcen ten op de Rijksink. belasting votor de ge meentelijke inkomstenbelasting. De heer Miuderhoud vroeg, wat de uit komst zou zijn, wanneer de aftrek voor noodzakelijk levensonderhoud voor ge huwden op f450 en die voor ongehuw- den op f350 bepaald werd. De voorz zei. dat zeer zeker een aftrek, ook voor ongeh'uwden, van beneden de f4C0 niet zal worden toegestaan. Dhr Huibr. Cijsouw wees ook nog op den gunstigen toestand van groote gezin nen in deze gemeente, waarin de va der en verdienende zoons allen aftrek genieten voor noodz. levensenderh. Na nog eenige bespreking werd het voorstel-K. Cijsouw verworpen met 5 st. Vóór de heeren Huibregtse en K. Cij souw. Het voorstel van B. en W. om het percentage van heffing te stellen op 3 wexd daarna m.a.st. aangenomen. Vastgesteld werd daarop een wijziging n de begrooting 1927, waarbij de post can f2000 voor aanleg van nieuwe stra- ten gedekt werd door overbrenging van bet goed slot van den vleeschkeurings- iienst van den gewonen dienst naar den kapitaaldicnst. Dan werd besloten tolt het aangaan van een geldleening, groot f500, 5 pari, tegen een jaarlijksche rente van ten hoogste vijlf pet.; het kapitaal af te lossen in hoogstens 10 jaar. Deze leening wordt aangegaan tot dekking van ge maakte kosten van aangelegde afz. lei ding voor de electr. straatverlichting, aan koop van grond voor het slachthuis en te •naken kosten voor den bouw van het slachthuis. Daarop gaf de voorz. een uiteenzetting van de voorbereidende plannen tot ver betering van den weg WestkapelleMid delburg, en vroeg den Raad om een. erudiet, teneinde de plannen kant en 1 laar te laten opmaken, teneinde deze aan de Prov. Staten te kunnen overleggen. Een dergelijk besluit is ook genomen door Zoatelaiide, Biggékerke en Koude- herke. De voorz. meende dat deze kosten vermoedelijk f500 zullen bedragen. De r: nd ging er mede accoord. Daarna slui ting. Eiggekerke. Zaterdagmiddag vergaderde <:e Hulpvereeniging voor Geref. schoolon derwijs tot het opnieuw aanvragen van rechtspersoonlijkheid brj de regeering. De concept statuten en het huishoude lijk .reglement werden goedgekeurd. Tholen. Vrijdag hoeft de gemeenteraad na een geheime vergadering van ruim 2 uur besloten de, thans stilliggende, werkzaamheden aan den brugbouw in eigen beheer ter hand te nemen. Tot nu toe was de uitvoering opgedragen aan een ingenieur, wiens veelvuldige ge schillen met de aannemers, aanlei'.ing gaven tot de schorsing der werkzaam heden. J Terneuzen. Het Belgische motorschip Pauline, geladen met kole.n, is Vrijdag avond bij vallend water omhoog geloopen op het Westelijke hoofd der ouilo haven alhier. Het schip geraakte geheel ontzet. Een deel der lading is in eon lich'tar overgeladen. Toen het water voldoende gewassen was, is de Paulino door twee sleepbooiten, die met hun stoompompen het schip drijvende hielden, op slikken in de voorhaven gezet. Axel. Zaterdag is op het terrein van de gasfabriek alhier een ernstig onge'ufc gebeurd. Bij het verplaatsen van een bok is deze omgevallen, met hst ongelukkig gevolg, dat de werkman dpn Engelsman er onder geraakte. Met hoogst ernstige kwetsuren aan rug en schouders werd de ongelukkige opgenomen en huiswaarts vervoerd. Bloedvonmend versterkingsmiddel f 2.€>0 p.'/i flesch. ƒ1.60 p Vz flesch Ned. Herv. Kerk. Bedankt voor Amsterdam A. J. Worm goor te Bussum: voor Ridderkerk B. G. C. Steenbeek. te Wierden; voor Borne E. H. Blaauwendraad te Öudwoude. Geref. Kerken. Beroepen te Wormer U. Elgersma, cand. te Ligtaard. Aangenomen naar Andijk door H. Steen te Helder. Bedankt voor Puttershoak Dc P. Kalkman te Krimpen a. d. Lek. Geref. Gemeenten. Aangenomen naar Nieuw-Bejjerlanrl A. van Djjke te Kalamazoo. Bedankt voor Goes J. I). Barth te Bode- graven. Chr. Geref. Kerk. Tweetal te Haarlem-Noord H. Biesma to Groningen en. K. G. v. Smeeden te Kampen, te Hillegom D. J. v. Brammen te Driebergen en J. A. Riekel te Sliedrecht. NISSE, Bij de Zaterdag gehouden herstem ming voor een notabele in de Hervormde kerk (vacature-Eckhardt) is gekozen M. A. Zonne- vfjlle. j Beroepbaar. Tot de Evangeliebedie ning in de Ned. Herv. Kerk zijn toegelaten: door het prov. kerkbestuur van Utrecht, D. J. Politiek, cand. te Velp: door het provinciaal kerkbestuur van Groningen, H. S. van Rijs, te Tjerkwerd, cand. te Groningen en Ch. de Beus, te Wassenaar, cand. te Utrecht; door het prov. kerkbestuur van Noord-Holland H. v. d. Loo, te Rotterdam, cand. te Utrecht; door het prov. kerkbestuur van Noord-Brabant en Limburg: H. v. d. Linde te Utrecht en J. M. Snetblage, te Spaamdam, beiden cand. te Utrecht; door het prov. kerkbestuur van Utrecht, J. C. Fritsehe, cand. te Leiden. De heer J. A. Winter, candidaat te Bierum, is door de classis Appingedam van de Gereformeerde Kerk en beroepbaar ver klaard in die kerk. Ds J. S. Hartjes te Rilland-Bath is voornemens Zondag 1 Juli a.s. zijn intrede te doen bij de Ned. Herv. Gem. te Vlissingen, na vooraf te zijn bevestigd door Dr Joh de Groot te 's-Gravenhage, die van 19181922 te Vlissingen stond. Afscheid en intrede. Gisteren had te Gouderak een ongewone plechtigheid plaats. Ds C, J. Leenmans, de 70-jarige emeritus predikant van de Ned. Herv. Gem. te Ga meren, had zich weer beroepbaar gesteld en deed zijn intrede bij de Ned. Herv. Gem. aldaar. Vooraf werd hij des morgens beves tigd door zjjn broer, den 84-jarigen Ds H. A. Leenmans van Hariingen, die dit deed naar aanleiding yan Jesaja 527, aan het einde waarvan de gemeente haar nieuwen, leeraar staande toezong Ps. 1342 en 3. Toelagen voor predikanten. De raad van beheer voor de predikantstrac- tementen in de Ned. Herv. kerk heeft aan ongeveer 500 predikanten den volgenden om zendbrief gezonden. (De cijfers van verleden jaar staan tussehen haakjes). „Nadat 31 Maart 1928 de tijd was gesloten der gemeenten, die over 1927 haar bedra gen geheel hadden, voldaan, bleek er voor uitkeering II beschikbaar te zijn f 231.556 (f243,446). Hiervan is f 11.683 (f 11.425) uitge keerd aan kindergelden van predikantswedu wen en emeritus-predikanten, krachtens art. 5 van het reglement op de predikantstracte- m en ten. Voor de predikanten, die voorkomen op de lijst van 31 Maart j.l. bleef dus nog beschikbaar f219.868 (f232.021). Deze gel den worden als volgt verdeeld: Iedere predikant, wiens gemeente op die lijst voorkomt, ontvangt 47 pet (50 pet.) van zijn totaal bedrag aan recht op verhoo gingen en kindergelden over 1937, tenzij hij met de 93 pet van de bijdrage van zijn gemeente, welke hij reeds heelt ontvangen a

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1928 | | pagina 2