T Kersen bonbons Afioop Verkoopinp, Aanbestedingen enz. op Kirsch Kerknieuws. Onderwijs. Land- en Tuinbouw. Gemengd Nieuws. Telegrammen. Rechtzaken. Burgerlijke Stand. Marktberichten. Radio-Nieuws. Financieële Berichten. Scheepstijdingen. Agentschap: Rotterdamsche Lloyd HENDRIKSE Go's BANK - GOES Adyertentiën. DE Kersen jattoir of te lis geopend. veeten zijn >g niét. noodig nog Tijd te her- ;ich van den jntatief weg niet. ar over be- gestredcn hen wakker een prikkel loodig acht, >etrachten. en mokken. !>rt men over steken en gemeen wei een mooie, ite als Goes aeening, een ijken in een lar beginnen oud gewor- attoir af te a kracht te ontwikkeling |vain de elec- DPMERKER. vrees voor |len bijl den onder en zijn ziel. wie telkens van recht de Middel- fet gaoirgani- egenwoordig daar zoo: of moiéi- 0 dragen in jijn fatalisten oog krijgen |k voor hen voor orde ctief arbeids- laarde. j dat otpzicht hr. boeren Groningen, overal col- ten. In Gro idarbeiders- Iden de boe- J opvattingen, Arbeiders. boeren niet leen contract St. Philips- Ichtige afdee- lersbond, een reeds meer lop Zeeland. als er geen omt, de mo- Jsal schieten. Ig oog. Daar- fiend betoog dringen de maken. jid Februari /"ilhelm Hen- lage; Jacoba lecht. Kievit, naar naar Frahk- Jverbeeke en rina Visser Id Shield de fste j,aar verg. bitter, dhr L. |g bleek, dat 4, nog steeds leren. |aagt f 865.44'. het reserve-, iiurslid werd en tot lid v. J. Janse Lz. W. de Regt, Ide bestuurs- |d weSd, dat als het vo egen en 5 pCt. Ird herinnerd |ig jaar, om 2 geven voor- 1 ■Soes. woord gö- mr Li«- |teur-generaal Gemeente*- dit abattoir, fom gekeken, niet de laat- van de rij jttoir opricht- tet alleen die en hun jvamt het zal pmmel betee- varing durft labalttoir een- rder men- prouwen van1 de heer mx lenschen aan aan. Gedep- silijkheden, ,ttoix gerezen zijn. Het ging hier om een strijd tus- schen individualisme en gemeenschapszin. Goes is zonder abattoir een centrum gemeente geworden. Spr. hoopt, dat met deze inrichting de vooruitgang van Goes nog grooter moge worden. Spr. meent, dat de exploitatie van het abattoir op den duur voor de gemeente wel winst zal opleveren. Een abattoir is niet iets nieuws. Reeds in de oudheid kende men centrale slacht plaatsen en pas in den tijd van over dreven individualisme is men daarvan afgeweken. Spr. wijst op het oude Israël, waar alle offerdieren op één plaats wer den geslacht. In de Mozaïsche wetgeving vindt men nog altijd, principes, die nu nog voor de sociale en hygiënische wet geving van belang zijn. Nadat een der aannemers, dhr Voet uit Hontenisse, dank had gebracht voor de complimenteuze woorden tot hem gericht en een vertegenwoordiger van net In genieursbureau Van Biurkom en Son te Amsterdam een schilderij voor de Direc tie-kamer had aangeboden, werd die ope ningsplechtigheid beëindigd en namen de genoodigden een kijkje in bet gebouw. Daarna werden in de kantoorlokalen der gasfabriek ververschingen aangeboden. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Gramsbergen, Job. van Dorssen te Schraard. Te Middelburg P. J. F. van Voorst Vader te Lochem. Geref. Kerken. Beroepen te Sellingen, G. Lugtigheid, cand. te Oldebroek; te Oud-Vossemeer, D. Ligter te Nieuwerbrug. Bedankt voor Koog-Zaandijk, A. G. Wolf te 's Graveland. Chr. Geref. Kerk. Tweetal te VGravenzande A. M. Berk- hoff te Amsterdam en G. Salomons te Amersfoort. Beroepen te Dokkum, B. Oosthoek te Soest. Geref. Gemeenten. Tweetal jte Leiden J. Overduin te Wer kendam en J- Vreugdenhil te Bruinisse. Beroepen te Aagtekerke, M. Hofman te Krabbendijke. Evang. Luth. Gem. Beroepen te Bergen op ZoomZierik- zee, Mr D. G. Hoevers, cand. te 'sGra- venhage; te Middelburg (toez.) Br J. E. B. Blase, te Helder. Middelburg. Tot diaken der Ned. Herv. kerk te Middelburg in de vacature ont staan door het vertrek van den heer K. van Boeijen, is benoemd de heer P. I. Roth. DsA. vanVeen. f In den ouder dom van 70 jaar is te Voorburg overleden Ds A. v. Veen, emeritus-predikant van de Ned. Herv. Kerk. De overledene werd in 1880 candidaat in Friesland om 3 April 1881 te Scherpenisse het predikambt te aanvaarden. In 1884 vertrok hij naar Terneuzen, welke standiolaats in 1889 met Benschop werd verwisseld. In 1891 deed Ds v. Veen zijn intrede te Ravenswaay, waar hij in 1892 de bediening neerlegde. Het volgend jaar aanvaardde hij het predikambt wederom te Acquoy, vanwaar Ds v. Veen in 1895 naar Hillegom vertrok; 1 Nov. 1903 ont ving hij eervol emeritaat en vestigde zich metterwoon te Voorburg. Ds P. van der Staay heeft Zondag middag afscheid genomen van de Ned. Herv. Gem. te Westerbork. Ds v. d. Staay hoopt 11 dezer te Renesse zijn intrede te doen, na er bevestigd te zijn door Ds J. Boogaard van Burght. Benoemd tot onderwijzer aan een O.L. school te Den Haag de heer J. P. Wage te Schoondijke. Veel liefhebbers. Voor dë be trekking van onderwijzeres laan de Chris telijke school te Oud-Sohoonebeek heb ben zich 83 sollicitanten aangemeld. Te 'Utrecht is bevorderd tot doctor in de wis- en natuurkunde de heer H. P. Hoestra, geb. te Biervliet. Ovezand. Onze vroegere dorpsgenoot de heer B. Elsman, thans eerste onderwijzer te Pernis, is benoemd tot hoofd der Chr. school te Gorredijk (provincie Friesland). Contractprijs Bietenteelt, De Centrale Suiker-Maatschappij te Tiel zal in deze streek voor het komende sei zoen oontracteeren voor f 18 per duizend K.G., zonder termijnlevering, tot 17 No vember 1928. Actie Inzake pachtvraagstuk. Naar het „Hbld." vermeldt, zijn de po gingen van den te Assen gevestigden Bond van Landpachters, om uit vertegenwoor digers van landbouw- en landarbeiders organisaties een comité van actie inzake wettelijke regeling van bet pachtvraagstuk te vormen, niet naar wensch geslaagd. Vier vereenigingen toch, namelijk: de Bond van Melkveehouders, de Flakkeesche Boerenbond, de Ned. Ohr. Landarbeiders- bond en de R.-K. Landarbeidersbond „St. Deus-Dedit", welke aan de besprekingen op de oprichtingsvergadering deelnamen, 'hebben om verschillende redenen besloten in het comité geen zitting te nemen. De Bond van Landpachters en de Ned, Bond van Arbeiders in het Landbouw-, Tuin bouw- en Zuivelbedrijf, welke wèl toetra den, zullen nu nog overwegen of onder deze omstandigheden het benoemd comité zijn werkzaamheden zal (beginnen. Ongelukken. Zondagmorgen werd te Valkenburg uit de Geul opgehaald het lijk van een man, Het bleek te zijn dat van den beer J. v. d. P. Omtrent het te water geraken tast men in het duister. Gistermiddag is het 4-jarig dochtertje van den spoorwegarbeider L. te Nieuwer-Am- stel in een onbewaakt oogenblik voorover in een waschkuip gevallen en jammerlijk gestikt. In de kuip, welke op het erf achter de woning was geplaatst, bevond zich slechts 10 c.M. zeepsop. Het meisje is vermoedelijk tijdens een korte afwezig heid der moeder spelenderwijs voorover gevallen. Geheime distilleerder^. Bij den veehouder P. te Kamerik is een ge heime distilleerderij ontdekt. Zaterdag nacht is een inval gedaan. De distilleer ketel is in een Sloot gevonden. 70 liter jenever is in beslag genomen, die 'reeds aan boord van een schip voor verzending gereed lag. Te O. Pekela zijn bij den arbeider U. een volledig disti'.leertoestel. en een be langrijke hoeveelheid gedistilleerd in be slag genomen. Die fraude bij de Incasso- bank. Omtrent de fraude, gepleegd bij het filiaal van die Incassobank te Rot terdam, kan nog worden gemeld, dat de drie bij deze affaire betrokken employé's gedurende bijna; zes jaar hebben geknoeid Zijl speculeerden voor rekening van de bank en de verliezen, die geleden werden, stortte men uit da kas van de bank bij terwijl eventueel© winst voor eigen reke ning zou worden gehouden. Zoo hebben de directeur en de eerste bediendezich ieder in den loop der jaren f2000 f3000 toegeëigend. Er werden veel ver liezen geleden, zoodat zij telkens meer geld van de bank aanspraken. De posten werden verantwoord met valsche boekin gen en met gefingeerde stortingen. Hier bij is de procuratiehouder in het complot geweest. Hij1 heeft, hoewel hij: wist, dat de boekingen frauduleus waren, zijn hand- teekening onder de verschillende geschrif ten gezet. Voordeel heeft hijl niet gehad van zijn handelingen. Men is aan de controle ontkomen, door dat het bij de controle niet mogelijk bleek, op één datum alle kassen van de verschillende bijkantoren te controleeren. Van de speling tusschen de laatste van de maand en de eerste "dagen van den vol genden maand hebben de heeren listig gebruik weten te maken. Toen ze nu eind December van het vorig jaar fondsen haaden verkocht, welke zij eerst in Ja nuari d.o.v. op het hoofdbureau hebben verantwoord, heeft men achterdocht ge kregen. De zaak is toen onderzocht met het bekende gevolg. Doordat zq met het oog op de balans financieel geen vrijheid van beweging had den, hebben zij hun fondsen niet vlug genoeg weten te koopen om zoo voor het hoofdkantoor gedekt te kunnen zijn. Eerst hebben de bedriegers in Fransche francs gespeculeerd, maar weldra verloren zij 10.000 francs en toen zij later gingen speouleeren in kunstzijde, heeft dat al evenmin baten opgeleverd. Bij deze specu laties heeft de bediende nog voor onge veer f 10.000 aan eigen paoieren inge boet; het overige is alles" ten laste van de bank gekomen. Hoeveel er precies ver duisterd is, wordt nog onderzocht, al blijven de gearresteerden bij het reeds genoemde bedrag van f 150-000. Inbraken te Neer (L.). Ten slotte gearresteerd. Zondagnacht is in Neer bij Roermond een inbreker aan het werk geweest, die getracht heeft op vier plaatsen zijn slag te slaan. Tegen middernacht bemerkte een land bouwer in zijn stal onraad. Toien hij! daar op naar beneden ging, zag hij een onbe kende, met wien hij een kort gesprek voerde. De dief wist echter het hazen pad te kiezen om vervolgens te probeeren elders zijn slag te slaain. Bij een ander probeerde hijl met een vjschen sleutel zich toegang te verschaf fen. Ook hier bemerkte men echter on raad. De veldwachter, die inmiddels was gewaarschuwd, zocht, geassisteerd door inwoners, den omtrek af en hield in den vroegen morgen den vermoedelijk en dader aan, die in het bezit was van verschil lende gouden sieraden. Spoedig bleek, dat nog op twee andere plaatsen was ingebroken en dat deze sieraden van diefstal bij een postbeambte waar het geheele huis was doorzocht, afkomstig waren. De gearresteerde, die direct door de mand viel, bleek een goede bekende van de justitie te zijn. Het is een man uit Roermond, dia reeds meer malen voor dergelijke feiten is veroor deeld, en eerst sedert kort uit da gevan genis was ontslagen. De gemeente-secretaris van Rheden. De heer H. P. J. Bloemers, burgemeester van Rheden, deelt mede, dat er geen grond is voor veronderstelling, als in een bericht dezer dagen geuit. In onderzoek zijn de eenige oude administra tieve kwesties, welke het noodig maken, dat d.e secretaris nog in functie blijft. Er is absoluut geen sprake van frauduleuze handeling of iets, wat in die richting op een oneervol ontslag zou wijzen. In de wittebroodsweken. Een verlofhouder te Veenendaal, die pas eenige weken geleden met een meisje van 18 jaar in het huwelijk was getreden, heeft zijn vrouw Zaterdagavond zoo ern stig mishandeld, dat zij uit wanhoop, ge tracht heeft, zich van het leven te be- rooven. Een dokter heeft het slachtoffer nog in het leven weten te houden. Haar toestand is echter ernstig. Autobus met 15 inzittenden gekanteld. Zondagmiddag had te Ter- wolde een ernstig ongeval met een auto bus plaats. Een aantal leden van ver schillende muzie..gezelschappiein warein met een autobus op weg naar Dieren. Even buiten het dorp Terwolde, juist waar de weg een scherp© bocht maart, ligt een groote steen in d© binnenbocht van den weg. Bij zijn poging om dezen te ontwijken, kon de chauffeur het stuur niet geheel meester blijven, hoe krachtig hij ook remde. Het gevolg was, dat de wagen helde en op de beide buitenwielen een eind over den weg sleurde, waarna bij ongeveer 10 M- verder geheel kantelde en met een plof gedeeltelijk: over dein weg gedeeltelijk op den berm terecht kwam. Door den nooduitgang in het dak van de bus konden de vijftien inzittenden den wagen verlaten. Dte meesten kwamen met den schrik vrjjL Zekere N. uit Hattem bezeerde zich ernstig aan de heup, een ander kreeg een arm uit het lid, terwijll enkelen, onder wie de bestuurder, ver wondingen aan hoofd en voeten bekwa men. De autobus werd zwaar gehavend. Alle zij- en voorruiten en ook de voorzijde van den wagen werden ingedrukt. Een Hongaarsch meisje ver mist. Op Maandag 27 Februari is de 'laatste trein met Hongaarsche kinderen (ongeveer 2000) van Utrecht naar Boe dapest 'teruggekeerd. Nu is bij het comité Zaterdag j.l. een brief ontvangen met verzoek om ophel dering, waarom de vijf-jarige Emma Nos- zal, uit Alag bij Boedapest, niet was mee gekomen. Dit meisje, dat sinds September 1925 bij pleegouders te Delft is geweest, was blijkens onmiddellijk ingesteld onderzoek, wèl vertrokken en had in het 13e rijtuig van den trein plaats genomen. Men tast volkomen in het duister, waar het kind gebleven kan zijn. Een 17-jarig reisge- noote had zich met het bijzonder toezicht op het kind belast, doch deze is te Wee- nen uitgestapt. Men is te meer ongerust over het kind, omdat het niet naar huis wou en hajar pleegouders heeft gezegd, in ieder geval weer naar Delft te zullen terugkomen. Ze zou iemand met een uniformpet wel aanspreken, 'en dan was ze zeker, dat die er wel voior zou kunnen zorgen, dat ze weer te Delft kwam. Den geheelen Zondag is getracht, zoo wel telefonisch als telegrafisch inlichtin gen te krijgen, echter zonder eenig ree sultaat. Postpaard op hol. Op het Sta tionsplein te Amsterdam is een paard, gespannen voor een postwagen, op hol geslagen. Het paard rende het Stations plein op; een op post staande agent pro beerde bet tot staan 'te brengen, maar greep mis en werd omvergeloopen. Hij is overreden en bleek het rechterbeen te hebben gebroken. Door een aap gebeten. Te Delft is het tweejarig dochtertje van den woonwagenbewoner L. zóó dicht bij een kooi gekomen, waarin een groote aap zat, dat het dier kans zag een vinger van het meisje gedeeltelik af te bijten. Het kind moest in het gasthuis ter verpleging worden opgenomen. Goed afgeloopen. Dezer dagen is in de Usselincxstraat te Den Haag een ongeluk gebeurd, dat ^merkwaardig goed is afgeloopen. Een heer en dame, die "s middags om vijf uur waren uitgegaan, hadden hun vijfjarig kind alleen thuis gelaten. Men had het naar bed gebracht en gemeend, dat het wel zou blijven slapen tot 's avonds laat. Om tien uur echter werd het kind wak ker en begon te huilen. Maar vader en moeder waren er niet. Het is toen uit bed gekropen alles in bet donker en naar het raam, gegaan, dat open stond Opeens werd door de buren een gil ge hoord. Het kind was uit het raam der eerste verdieping gevallen. Nu wilde het ougeluk, dat de benedenburen niet thuis waren, zoodat een buurman genoodzaakt was, over de schutting te klimmen om te zien of het kind iets mankeerde. Geluk kig bleek het, wonder boven wonder, geen enkele verwonding te hebben. WILNIS. V-Di. Per ecsrtra trein arriveer den hier vanmorgen plm. vijftig werk- lcozen uiit Amsterdam, die hier te werk worden gesteld aan het droogmaken en in cultuur brengen van gronden. GENEVE. V-D. Tegen hedenmorgen is de vijf-mogendheden-conferentie belegd (n.l. Engeland, Frankrijk, Duitschland, Ita lië en Japan), ter bespreking, van het Amexikaansche voorstel inzake bet ar bitrage pact. SEMARANG- (Aneta.) Te Koedoes is een vuurwerkfabriek in de lucht gevlogen. Er werden 100 huizen verwoest. Tot dus ver werden 20 lijken geborgen ein 50 ge wonden weggehaald. Door ,J. J. B., motor- en rijwielherstel ler te Middelburg, is hooger beroep aange- teekend tegen een Tonnis van den Kanton rechter te Middelburg, waarbij hjj wegens overtr. van de Motor- en Rij wiel wet (als be stuurder van een motorrijtuig, daarmede een openbaren weg op zoodanige wijze berijden, dat de veiligheid van het verkeer wordt in gevaar gebracht) werd veroordeeld tot f 50 boete of 14 d. hts en betaling schadever goeding tot een bedrag van f25.25. Moord en brandstichting. De 36-jarige coiffeur G. M., door de recht bank te Roermond veroordeeld tot twintig jaar gevangenisstraf terzake van moord op zijn echtgenoote en brandstichting, stond gisteren voor het gerechtshof te 's-Hertogenbosch in hooger beroep terecht. De advocaat-generaal liet in zijn requi sitoir het opzet om te dooden los en eischte overigens bevestiging van bet vonnis in eerste instantie. De uitspraak is bepaald op 19 Maart. Doodslag te Maastricht. De bekl. G. C., lijndrijver te Maastricht, die op den Cannerweg aldaar met een mes den 17-jarigen Moermans zoodanig in het hoofd stak, dat hij spoedig overleed, werd door het Hof in Den Bosch met bevesti ging van (het vonnis der Maastrichtsc'he rechtbank veroordeeld tot tien jaar gevan genisstraf. MIDDELBURG. Gehuwd: C. F. Wïesssner, 26 j. en A. A. Bogaars, 20 j. BevallenM. Hendriks, geb. Geervliet, z. Overleden: M. D. Wes^els, 67 j., geh. met C. M. Frelier; S. A. van den Abeele, 69 j., wed. D. L. Caljouw; J. 't Hart, 82 j.. wedn. v. H. A. Biuesink. GOES. 6 Maart. Geboren: Anthonie Ja cobus, zoon van Jan Looij en van Alber- tina 'Geertruida Vermaire; Jan, zoon van Jacobus van Zweeden en van Janna de Dood. Over de maand Februari. SEROOSKERKE (W.). Geboren: 26, Clazina, d. v. Cornells Ton en Clazina Cornelisse; 29, Catharina Jacoba, d. v. Leunis Cornelis de Rijke en Jacomina Mesu. GOES. 6 Maart 1928. Graanmarkt. Aan voer klein; handel gewoon. Nieuwe Tarwe f 11f 14, Goudgerst f 13.50f 14,Kook- erwten f27f £0, Kroonerwten f (24f27, Schokkers f 26f 3£. Boter per kilo f2, Per pond fl. Aan part. f 1.10 per pond. Fabrieksboter fl.15. Eieren per 100 st. f4.60. Per 25 stuks f 1.15. Per stuk aan part. 6 cent. Eend eieren f4.60 per 100. Poeleieren 4: cent. Ganseieren kleine 10 ct. groote 12 ct. V.P.N. Aanvoer 37500 stuks. Prijs f4 90 per 100 stuks. Programma van "Woensdag 7 Maart. HUIZEN, 340,9 M., na 6 uur 1950 M. 12.30—1.45 Concert. 5.15—6.15 N.C. R. V. Kinderuurtje. 77.30 StenogTa- fieles. 7.308 N.C.R.V. Lezing door K. Lantermans: Idealen van jonge menschen. 8 N.C.R.V. Concert vanuit de Zuider- kerk te Rotterdam. Spr.: Ds J. J. Stam, Herv. Pred., sopraan, 'bariton,, orgel, kerk koor. HILVERSUM, 1060 M. 12 Politieber. 12.302 Lunchmuziek. 2.303 Cursus leerbewerking. 34 Maak het zelf door mevr. Schaake-Verkozen. 5.307.15 Concert. 7.15 Gezondheidshalfuurtje over de consultatiebureaux voor de zuige lingenbescherming. 7.45 Politieber. 8.059.10 Joodsch uurtje. 9.10 Lezing over Curagao. 10 Persber. 10.15 11.15 Vroolijke avond door Volendammers. DAVENTRY, 1600 M. 10.30 Kerkdienst. 11.20 Kwintet en solisten. 1.202.20 Orkestconcert. 3.10 en 3.50 Concert. 4.20 Licht klassiek concert. 6.40 Tuinh. causerie. 7.35 Pianoduetten van Mozart. 8.05 Licht orkestconcert. RADIO-PARIS, 1750 M. 10.50—11 Con cert. 12.502.10 Klassieke 'kwartetten. 4.055.05 Orkestconcert. 8.50 11.20 Concert. LAN'GENBERG, 469 M. 12.25—1.50 Or kestconcert. 5.206.20 Harmonicacon cert. KöNIGSWUSTE'RHAUSEN, 1250 M. (Zeesen). 8.20 Orkestconcert. Grosse Fuge, Beethoven. Vioolconcert op. 77, Brahms. HAMBURG, 395 M. 5,20 Orkestconcert. 7.35 Werken van Mendelssohn door or kest. BRUSSEL, 509 M. 5.20—6.20 Triocon cert. 8.3510.35 Peter Benoit-feest. „De Schelde", oratorium voor orkest, gem. koor en soli van Peter Benoit. Wisselkoersen. Amsterdam, 6 Maart. 2.30 uur. Berlijn 59.40—59.42. Brussel 34.64*34.66. Parijs 9.77—9.781/3- Londen 12.125/812.123/j. 'New York 2.481/2-2.485/8- KAMPERLAND. Door het bestuur van den Anna Frieso, Onrust- en Jakobapolder werd gisteren aanbesteed het verzwaren van een gedeelte zeedjjk. Biegrooting f74605. Inschrijvers waren: G. J. van der Hoeven, Den Haag f 86000; A. de Wilde, Middelburg f 84920; C. van der Klippe, Oosterland f76000; F. van der Hulle, Oosterland f73900; A. van Hea, Kamperland f73080; C- Ver- watere, Made f69666; Hoeke en Groeneveld, Nieuwen dijk f68500; Firma Roovers en Co., Made f68400; A. Timmerman, Dordrecht f 67759. Gunning aangehouden. Stoomvaart Mij. Nederland. CHRISTIAAN HUIJGENS, uitr., pass. 4 Gi braltar. KAMBANGAN 4 v. Amst. te Hamburg. MOENA 4 v. Amst. n. Java; 5 te Antwerpen. PRINSES JULIANA, thuisr., 4 v. Algiers. SALAWATI, uitr., 4 te Port Said; 5 van Suez. JAN Pz. COEN 4 van Amsterdam te Batavia. BATOE, uitr., 4 te Sabang. PRINS DER NEDERLANDEN, uitr., pass. 4 Perim. SEMBILAN, uitr., pass. 4 Vlissingen, van Antwerpen. KARIMOEN, thuisr., 3 van Singapore. Kon. Ned. Stoomboot Mij. NICKERIE 3 van Paramaribo n. Madera. VENEZUELA '5 van Hamburg te Amsterdam. PRINS FREDERIK HENDRIK, uitr., p. 4 Ouessant. Rotferdamsche Lloyd. INDRAP0ERA, thuisr., 4 v. Port-Said. MEDAN, uitr., 4 v. Singapore. SIBAJAK, uitr., 4 te Sabang. SIANTAR, thuisr., pass. 3 Kaap Bon. TJERIMAI, thuisr., 5 van Sabang. TOSARI, uitr., 4 v. Suez. BLITAR, thuisr., pass. 5 Ouessant, wordt heden 11 u- nm. te Rotterdam verwacht. B0ND0W0S0, uitr., pass. 5 Sagres. BJEMBER 4 van Batavia n. Rotterdam. KERT0S0N0, thuisr., 5 van Suez. S0EKAB0EMI, thuisr., 3 van Sabang. MERAUKE, thuisr., p. 5 Ouessant. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 7Mrt; Zwakke tot matige wind, tuit Westelijke richtingen, toenemende bewolking', waar schijnlijk nog weinig ©f geen regen. Des nachts zachter, overdag iets kouder. Stand van hedenmiddag 2 uur: Stand van gistermiddag 2 uur 764. Licht op voor fietsers: Woensdag 6 uur 17. Voor de vele bewijzen van deel neming, ondervonden bij het plotseling overlijden van onzen geliefden Zoon en Broeder LEIN LOUWERSE betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, JAC. LOUWERSE Lz. Gapinge, 6 Maart 1928. Onzen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling ondervonden bij het overlijden van onzen geliefden Vader, Behuwd- en Grootvader C. MALLEKOOTE. Uit aller naam. A. MALLEKOOTE. Heinkenszand, Maart 1928. f '*fl f I i I

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1928 | | pagina 3