DE ZEEÜW TWEEDE BLAD. .LANGS DEN AFGROND. Staten-Generaal. Uit de Provincie. J FEUILLETON. MAN WOENSDAG 22 FEBR. 1928. No. 123. DE RADIO IN DE KAMER. Do „Maasbode" wijdt oen beschouwing aan het ontwerp tot regeling van de radio, dat waarschijnlijk deze week in de Twee de Kamer aan de orde komt. Het geldt hier een zaak van zeer veel belang, een geestelijk verkeersmiddel, dat weldra in nagenoeg elk gezin aanwezig zal zijn. Maar juist daarom heeft de „Maasbode" tegen het ontwerp zeer ernstige bezjvaren. „Immers de wettelijke bepalingen, welke men in de Telefoonwet wil aanbrengen, hebben niet veel anders ten doel dan de bevoegdheid der Kroon vastleggen om de geheele materie in een algemeenen maat regel te behandelen. Over de geheele linie zal er aan de Kroon vrijheid tot regeling overgelaten worden. Wanneer de ontworpen wetsbepalingen nog het een en ander bevatten hetgeen op beperking dier bevoegdheid schijnt te dui den, dan late men zich niet van de wijs brengen. In het ontworpen artikel 3 der Tele graaf- en Telefoonwet wil de regeering doen lezen, dat bij algemeenen maatregel van bestuur „onder meer" bepalin gen worden gesteld dit „onder meer" duidt reeds op onbeperkte bevoegdheden: a. ten aanzien van den aanleg, het ge reed voor het gebruik aanwezig hebben en het gebruik van de inrichtingen; b. ten aanzien van den inhoud van en de controle op hetgeen wordt uitgezonden alsmede ten aanzien van de beschikking over hetgeen met de inrichtingen wordt opgevangen; een en ander ter bescher ming van de rechten van derden en ier voorkoming van gevaar voor de veilig heid van den Staat, de openbare orde of de goede zeden; c. ter regeling van de heffing en de invordering van met betrekking tot de inrichtingen 'te betalen rechten; d. ter voorkoming en opheffing van belemmering, welke de inrichtingen te weegbrengen, aan de exploitatie van tele grafen en telefonen of aan het gebruik hetwelk door het Rijk van zoodanige in richtingen wordt gemaakt. Zoo is vrijwel het geheele gebied dei- radio afgegraasd. Mocht er nog eenige andere mogelijkheid op dat gebied be staan, dan zai er gebruik gemaakt wor den van de woorden „onder meer". Jn de wet wil men dus lezen, dait een aigemeene maatregel alles omtrent de radio regelen zal. Zoowel de otprichting v,an zenders, als het gebruik ervan; dan de inhoud van hetgeen uitgezonden wordt en hoe daarop controle zal worden ge oefend; voorts de heffing van een soort bestemmingsbelasting. Hoe die regeling zal moeten zijn, niets daarvan wordt in de wet bepaald." D© „Maasbode" kan er desnoods ge noegen mee nemen, dat het heffen van een radio-belasting aan de Kroon wordt overgelaten, maar het verlies van de zendvrijheid kan in geen geval worden goedgekeurd. Daarvoor is deze zaak van teveel be lang. „Wij zien nog eens even af van den tegenwoordigen minister, in wien noch tans ons vertrouwen ook niet onbe grensd is. Straks komt er een liberaal van het genre-Treub, die met alle bijzondere lief hebberijen in den aether zegde korte met ten te willen maken; straks komt er een radicaal of socialist, die misschien wat anders voor ons in het vat heeft. Hoe één man van rechts vrede zoo kunnen hebben met dit ontwerp; kunnen wij ons niet voorstellen. Temeer waar reeds ieder, die de ge wone burgervrijheid wil en den Stijl van ons staatsrecht niet hopeloos wil beder ven, absoluut zijn veto tegen dit ontwerp moet uitspreken." Resumeerend zegt het blad: „Dit ontwerp is niets anders dan een (Vrij naar het Engelsch.) 16) o „Waarom schrijft gij toch nooit een hoek?" had Paul Vivian jaren geleden eens tot hem gezegd. „Ik weet zeker dat het een heel mooi boek zou wezen, Mr Tobias". De jongens noemden hem altijd Mr Tobias als zij met hem spraken. Alvorens te antwoorden had Tobias een flinke pruim tabak genomen, eens aan zijn das getrokken en toen het eene oog toe knijpende sprak hij eindelijk met neerbui gende vriendelijkheid: „Gij zijt een schrandere jongen, Paul; buitengewoon schrander. Kijk, dat was juist mijn plan. Maar op het oogenblik ontbreekt mij de tijd, ik heb het juist bij zonder druk. Maar als ik den boel aan kant heb zooals het vrouwvolk zegt en ik begin,eenmaal aan het boek, dan zal de geheele wereld er van staan te kijken." „Ja, dat wil ik graag gelooven," be aamde Paul. „Ik zou het al lang gedaan hebben," vervolgde Toby, weer een ruk aan zijn das gevend», en nu mat het andere oog knip pende: „Je, ik aou het el leng gedaan heb al geheele delegatie aan de Kroon. Algeheele bevoegdheid d,és Ministers, dus zonder wettelijke waarborgen, mo gen wij nimmer aanvaarden. Wettelijke waarborgen kunnen ter zitting niet worden geïmproviseerd, doch moeten in veelzijdig en rustig overleg ge vonden worden. Gezien het onberekenbaar beséhavings- belang, met dat der school en der pers vergelijkbaar, is tegenover dit ontwerp slechts één conclusie mogelijk: renvoy- eeren." TWEEDE KAMER. Begrooting van Curasao. Met 57 tegen 28 stémmen heeft gisteren de Tweede Kamer de begrooting voor Curacao goedgekeurd. Gewoonlijk geschiedt zulks na ver d e- d i g x n g van de begrooting door den Minister. Maar dat kan men in dit geval moeilijk zeggen. Het is meer overeenkomstig de waar heid als gezegd wordt dat de begrooting werd aangenomen nadat de minister voor de Kamer volledig- was g e c a p i t u - leer d. Het Was gisteren de Kamer die regeerde en niet de Minister. Dr Beumer maakte bezwaar dat de nieuwe politieorganisatie werd opgetrok ken op een naar veler meening onwettig Kon. Besluit. En hoewel Minister Ko ningsberger dit Besluit nog onlangs vu rig verdedigd had, zegde hij nu een wij ziging toe. Aan de bezwaren zal volledig worden tegemoetgekomen. En alleen nadat de Minister met do meeste stelligheid beloofd had het over leg met den Kolmfalen Raad over de politio-herziening te heropenen, was de Kamer bereid hem op dit punt haar vertrouwen te schenken. Daarna kwam de heer van Vuuren na mens de R. K. fractie volledige uitvoe ring van de financieela gelijkstelling voor het onderwijs eischen. De Minister wals onmiddellijk bereid hierop de aandacht te vestigen van den Gouverneur. Maar, daarmee was de heer v. Vuuren niet. tevreden. Hij wilde een meer positieve toezegging. En hij kreeg ze. De Minister verklaarde zich bereid a p dracht te geven tot verdere doorvoe ring van de financieele gelijkstelling. En toen werd de begrooting goedge keurd. De Staatsmijnen. Vervolgens was aan de orde de begroo ting van de Staatsmijnen in Limburg, welke begrooting na 'n kort debat z.h.s. werd aangenomen. In hoofdzaak liep het debat over de vraag of de staatsexploitatie niet beter door particuliere exploitatie vervangen zou kunnen worden. De heer Knottenbelt (V-B.) was van meening, dat de Staatsmijnen in elk geval geen eigen verkooporganisa tie behoeven te hebben, een opvatting die door den Minister en den heer Krij ger (C-H.) bestreden werd. Het debat werd nog een oogenblik pi kant toen de Minister tegenover den heer Drop verklaarde, dat hij naast de Kerken ook andere cultureelo vereenigingen finan cieel wilde steunen. Tegen deze „gelijkstelling" kwamen de heeren Krijger (C.H.) en Beumer (A. R.) in verzet. De 'Steun aan godsdienstige belangen, zoo betoogde laatstgenoemde, is een quaestie, die geheel gesteld moei worden naast die van den steun voor cultureelo doeleinden, een vraag van gansch andere orde. Dat voor godsdien stige belangen geld wordt beschikbaar gesteld kan niet pleiten ten gunste van steun voor cultureele belangen. De Mi nister stelle deze twee dingen toch niet gelijk. Hij bescliouwe zo, toch niet als een en hetzelfde! De M i n i s t e r verklaarde daarop dal hij in geen enkel opzicht de Kerken en de vereenigingen op een lijn wil stellen. Alleen als voor cultureele doeleinden gel den beschikbaar worden gesteld, zullen daarvan alle vereenigingen moeten pro- fiteeren. De begrooting werd daarna goedge keurd. ben, maar ik ben een nederig mail, al zeg ik het zelf, en ik laat mij niet graag iets voorstaan op hetgeen ik gedaan heb; maar ik geloof, dat ik het aan de Britsche natie verplicht ben zulk een boek te schrijven. En gij zult eens zien hoe de menschen er van zullen opkijken." „Dat zullen zij zeker, Mr Tobias," ver zekerde Paul. „Röbinson Grusoë en Sinbad de zeeman zullen er niets bij zijn, al zeg ik het zelf," verklaarde Toby. „Geloof mij Paul, die zijn dan niets meer waard." „Neen, niets meer waard," herhaalde Paul. Dit gesprek kwam Paul gedurig in de gedachten, als hij Toby zag, en telkens vraagde hij zich af, wanneer dat wonder bare boek, waarbij Robinson Crusoë en Sinbad de zeeman in het niet zouden ver zinken dan toch zou verschijnen. Maar in den laatsten tijd had hij die vraag niet meer gedaan. Toen hij ouder werd had bij Toby's zwakke zijde ontdekt, en de waarde van diens verhalen leeren kennen. Op dien achtermiddag deed het hem echter werkelijk genoegen zijn ouden vriend te zien. „Wel Paul," riep Toby. „Hoe gaat bet, mijn jongen? Ik heb u in geen honderd jaar gesproken." „0, dank u, heel goed," antwoordde P r o v. S t o o m b o o t d i e n s t op de 0 o s tersch elde. Door de Ver- keerscommissie uit de Zeeuwsche Han- delsreizigers-Vereeniging is tot de leden ter behandeling in een op 3 Maart a.s. te Goes te houden algenieene vergadering der Vereen, het volgende schrijven ge richt, naar aanleiding van een schrijven van het bureau der Kamer van Koophan del en Fabrieken voor de Zeeuwsche eilanden over de wenschelijfcheid van het weer doen doorvaren van de booten der Oosterscheldelijn naar Middelburg. In tegenstelling met de diensten op de Westerschelde waarvan het rijk 80 pet. draagt in het tekort, mocht het de Pro vincie ook na herhaalde pogingen niet gelukken voor den Oosterscheldedienst eveneens een bijdrage uit 's Rijks kas te ontvangen. Waar het tekort over 1922 ruim 1' 58000 bedroeg en de be grooting voor 1923 sloot met een kwaad slot van f74000, wendden Ged. Staten zich op 17 November 1922 met een voorstel tot de Prov. Staten om dezen dienst in plaats van met 2 met 1 boot to onderhouden, waardoor het tekort met f 37000 minder geraamd werd. Er zou dan niet verder gevaren worden dan het Wolphaartsdijksche veer en zou tusschen dat veer en Middelburg v.v. een autobus in dienst gesteld worden, waarvoor een contract zou gesloten worden met de N.V. Autobusdienst Walcheren te Middel burg. Uit de desbetreffende stukken bleek toch, dat aan goederenvervoer van en naar Middelburg over 1921 ongeveer f4900 werd ontvangen en niet meer dan 4 tot 5 passagiers de reis van en naar Middelburg per dienst medemaakten. Toen de dienst met 2 booten werd onderhouden vertrok de boot volgens de dienstregeling van 19221923 in Nov., Dec. 1922, en Jan. 1923 uit Middelburg om 6.40 v.m. en 1.30 u. n.m. en boven dien nog een reis van Katsche veer naar Zierikzee om 10.15 en van Zierikzee naar Middelburg om 5.55 u. v.m. en 2.30 n.m. en van daar tot Katsche veer om 10.15. In de maanden October en Februari gingen de middagdiensten uit Middelburg 2.30 u. en uit Zierikzee om 3.30 u., in de maand Maart resp. om 3 en 4 u. De dienst GoesKatsche veer en .terug werd toen onderhouden met een autobusdienst van f 1 per enkele reis. Een en ander is toen vanaf 2 April 1923 veranderd en kwam de boot niet meer door tot Middelburg. Met de nieuwe regeling kreeg Middelburg op Zierikzee en omgekeerd via het Wol phaartsdijksche veer 3 verbindingen in plaats van 2 toen de boot nog door voer naar Middelburg. Over 1926 was het tekort op den dienst, met inbegrip van den autobusdienst op Middelburg, die intusschen in andere Handen was over gegaan en doorrijdt tot Vlissingen, nog slechts f5475 en is het tekort wat de gewone exploitatie betreft over 1927 in elk geval de helft minder. Over 1926 werden 2066 reizen gemaakt van Zierik zee naar Wolphaartsdijksche veer en terug 1 7~~ Paul van den grond opspringende, en To by de hand reikende. „Hoe gaat het u, Mr Tobias?" „Best Paul. Opperbest mijn jongen." „Maar buitengewoon druk, zooals gewoon lijk." „Ja, gij hebt het altijd druk," zei Paul met een glimlach; maar ik loop een eindje met u mee; dan houd ik u niet op." „Wanneer iedereen zoo verstandig was als gij Paul, dan zou ik het vrij wat ge makkelijker hebben. Gij weet niet hoe de menschen mij gedurig komen ophouden zonder rekening te houden met mijn kost baren tijd. De hoeren willen alles weten van het weer; en de vrouwen, wier man nen op reis zijn, van de mailbooten; en de mosselvisschers van het getij. Ik heb veel van een wandelend woor denboek, Paul." „Gij hebt veel ondervinding gehad," zei- de Paul. „Ja, dat heb ik, meer dan iemand an ders, dat durf ik gerust zeggen. Als ik nog denk aan den dag, toen ons schip te gen de rotsen van New-Foundland ver brijzeld werd." „Ik dacht, dat de kust van New-Found land geheel uit zandbanken bestond," merkte Paul op. „Menschen, die nooit verder zijn ge weest dan hun dorp, meenen altijd, dat zij en werden Vervoerd ongeveer 32000 per sonen van Zierikzee naar Katsche veer en terug en 11.900 van en naar Wolphaarts dijksche veer, wat voor laatstgenoemd traject gemiddeld 5 tot 6 personen per reis is. Intusschen werden ook de tarieven tus schen Goes en Katsche veer (busdienst) belangrijk verminderd; een ondernemer maakte er 25 en een ander 30 cent per rit van. Velen toch van en naar Middelburg reizende, gaan over Goes, wat tijdsbesparing is, men kan later uit Mid delburg vertrekken en omgekeerd eerder aankomen. Wat de kosten betreft deze zijn 3e kl. trein MiddelburgGoes, auto bus GoesKatsche veer en 2e kl. boot vandaar tot Zierikzee f2 of f2.05- Per autobus van Middelburg naar Wolphaarts dijksche veer en per boot 2e kl. tot Zie rikzee kost f 1.95. Het prijsverschil is dus miniem en waar het eerste tijdsbe sparing geeft, is het wel te begrijpen, dat geen prijs wordt gesteld op: doorvaren naar Middelburg, temeer waar de reis over Goes voor velen de- voorkeur ver dient, wanneer men daarbij nog in aan merking neemt, dat voor hen die in het bezit van een spoorwegabonnement zijn, die route nog voordeel brengt. Thans kan men van Zierikzee vertrekken 6 u. v.m. 10.35 v.m. en 16.50 n.m. en uit Middelburg per bus om 6.45, 11.15 en 17.30 dus belangrijk later dan in den winterdienst 19221923. Trouwens hoe grooter de bootreis des te meer kans op vertraging en waar het buiten Veero in den laatsten tijd alles behalve is ver beterd, zou men zeker minder kans heb ben dan thans om op tijd aan te komen. Wat betreft het goederenvervoer, wordt opgemerkt, dat er tusschen Zierikzee en Middelburg een beurs :hipper is, die één reis per week maakt, en wanneer de han del tusschen die twee plaatsen zoo be langrijk was, zouden er allicht meer beurt schippers zijn of zou de bestaande wel licht meer dan een reis per week doen. De verkeerscommissie meent dan ook dat er hier van geen verbetering sprake zou zijn en adviseert de Kamer van Koophan del te 'berichten dat er door haar geen prijs gesteld wordt op doorvaren der boot tot Middelburg. Tramweg Hoofdplaat—Bres- kens. Verschenen is het voorloopig ver- 'slag der Tweede Kamer over het wets ontwerp tot toekenning van een renteloos voorschot uit 's Rijks schatkist ten be hoeve van den aanleg en het in exploi tatie brengen van een tramweg van Hoofd plaat naar Breskens. Blijkens dit verslag hadden eenige le den zich verwonderd over de mededee- ling, dat de bedoeling van den aanleg is om het tramwegnet in het oostelijk deel van Zeeuwsch-Vlaanderen in verbinding te brengen met de haven van Breskens, Zij betoogden, dat de beoogde tramverbin ding niet korter is dan die, welke thans reeds bestaat. Bezwaren zouden te onder vangen zijn, als de maatschappijen, die bij de bestaande verbinding betrokken zijn, wilden samenwerken. Van andere zijde werd er op gewezen, dat overeen stemming niet gemakkelijk is, omdat iede- precies weten, hoe het er in vreemde stre ken uitziet," zeide Toby geraakt. „Neem mij niet kwalijk, Mr Tobias. Wij weten natuurlijk niet anders als hetgeen wij op school en uit de boeken geleerd hebben. Het wordt daarom hoog tijd, dat gij uw boek schrijft om de menschenmeter op de hoogte te brengen." Het gelaat van Toby klaarde onmiddel lijk op bij dit voorstel. „Gij hebt gelijk, ik zal er aan beginnen, zoodra ik den boel aan kant heb. Ik ben het verplicht aan het Britsche volk." ,,'t Is jammer, dat gij het altijd zoo druk hebt," zeide Paul. „Om u de waarheid te zeggen wilde ik graag eens het een en ander over Califor- nië van u hooren. Ik zou daar graag heen gaan, zoodra ik er kans toe zie." „Over Californië!" riep Toby. „Nu dan ben ik uw man, Paul. Er is niemand, die u zooveel van dat land vertellen kan, al zeg ik het zelf." „■Zijt ge er dan geweest?" vroeg Paul. „Dat zou ik denken. Ik ken elk plekje van het land; van het Noorden naar het Zuiden, en van het Westen naar het Oos ten." En ik dacht, dat gij mij misschien goe den raad kondt geven betreffende de reis en andere dingen." „Dat kan ik aeker, indien gij dat ver re maatschappij rekening houdt met de eindpunten van haar eigen lijn: eenerzijds Sluis, Brugge en Maldeghem, en ander zijds Terneuzen en Sas van Gent. De hier aan het woord zijnde leden wezen er op, dat de nieuwe lijn voor de streek van groote beteekenis zal zijn, vooral met het oog op de bietencampagne. Biezelinge. Onder voorzitterschap van dhr M. Verhulst kwam Maandagavond j.l. de werkliedenvereniging „Eendracht m. Macht" bijeen. Van de 70 leden waren er 25 tegenwoordig. De heer F. Wisse, penningmeester, deed rekening en ver antwoording over het dienstjaar 1927. De ontvangsten waren f 60.06, de uitgaven f26.35, alzoo een goed slot van C 33.71. Dhr W. Nieuwdorp, penningmeester van het ziekenfonds, deelde mede, dat de ont vangsten waren f 704.49, de uitgaven f 560.45, alzoo een goed slot van f 144.04. Aan 19 leden werden 300 ziekedagen uitgekeerd tegen f 1.25 per dag. In de plaats van dhr W. Nieuwdorp, die bedankt heeft als penningmeester van het ziekenfonds, werd benoemd door het be stuur de heer J. v. d. Linde. Tot lid van den Raad van Toezicht werd gekozen dhr M. Dekker. Verder we*d door den secretaris nog medegedeeld, dat door hem namens de vereeniging aan het Burg. Armbestuur van Kapelle-Biezelinge was verzocht, om voor de ouden van da gen zitting op Biezelinge te doen plaats hebben voor de uitbetaling van hun gel den. Op dit schrijven was nog geen ant- woord ontvangen. Mocht men geen schrij ven ontvangen, dan besloot men zich te richten tot den Raad. Woiphaartsdijk. Dinsdagavond vergader de alhier de A.-R. Kiesvereeniging. Door ongesteldheid van den voorzitter stond de vergadering onder leiding van den vice-voorzitter, den heer J. van Wuijclc- huijse. De penningmeester, de heer G. Ileijnsdijk, deed verslag van de financiën, en ook van de Centrale. De aftredende bestuursleden, de heeren G. Ileijnsdijk en J. van Wuijckhujjse werden herkozen. De heer J. Snoodijk leverde een onder werp over lipt spiritisme en behandelde de volgende vragen: le. Wat is spiritis me? 2e Wat wordt er mee beoogd? 3e Is het werkelijkheid of zinsbedrog? 4o Hoe moet de Christen staan tegenover het spiritisme? Hierop volgde een breedvoe rige gedachtenwisseling. Dinsdag j.l. had de arbeider C. Proos bij het verhandelen van pakken geperst stroo, op de hofstede van dhr Linden- bergh in den Wilhelminapolder het on geluk te vallen, en hierbij een zijner en kels te breken. Dr Meijnen bracht hem met zijn auto naar Goes, van waar hij na, behandeld te zijn, naar zijn woning alhier werd vervoerd. 's-Gravenpolder. Maandagavond kwam de Groene Kruisvereeniging in jaarverga dering bijeen. Van de vereeniging die thans 168 leden lelt, waren 22 leden op gekomen. De secretaris las het jaarver slag. De penningmeester was wegens ziek te afwezig. De voorzitter las de ontvang sten en uitgaven voor, die door een com missie werden onderzocht en vastgesteld in ontvangst op f 312,96 in uitgaaf op f 267,42; batig saldo f 45,54. De begrooting werd opgemaakt in ont vangst en uitgaaf groot f 285,54 met een post onvoorzien groot f 15,19. De afgevaardigde naar de provinciale vergadering bracht verslag uit, benevens ook van de vergadering waarin propa ganda gemaakt werd voor schoolartsen. De voorzitter Ds Gerritsen werd met bijna alg. stemmen herkozen. Grijpskerke. Maandagavond sprak Ds Kamsteeg van 's Heer Iieridrikskinderen als tweede spreker voor de winterlezin- gen, over het onderwerp„De Wande lende Jood". Hij liet zien hoe deze le gende wortelt in enkele uitspraken van het Nieuwe Testament, en verder dat deze legende de tragedie behandelt van net Joodsche volk dat Christus verloo chende. Geen rust totdat Hij wederkomt. Dit verhaal heeft ook den enkeling iets te zeggen. Voor ieder mensoh die huiten Christus leeft geen rust totdat Christus ook jn zijn leven is ingetreden. Ds Kam steeg was de tweede en laatste spre ker voor dezen \yinter. Wo gaan met nieuwen moed verder voor het volgend jaar. Aagfekerke. Maandagavond 20 Febr. vergaderde de Landbouwvereeniging langt," antwoordde Toby. „Maar dat plan om naar Californië te gaan is u toch geen ernst?" „Het is mij volkomen ernst," zeide Paul. „Ik verlang om van hier weg te komen en een nieuw leven te beginnen." „Och, Paul," sprak Toby op meewarigen toon, „alle jongelieden zijn precies hetzelf de. Zij denken, dat het overal beter is dan waar zij zich bevinden, 't Is mij eveneens gegaan. Maar 't is een groote dwaling, mijn jongen, een groote dwaling. Ik voor mij geloof niet, dat gij er veel bij winnen zult wanneer gij weg gaat." „Maar als gij uw geheelé leven tehuis waart gebleven, waar zoudt gij dan nu zijn?" vraagde Paul. Deze onverwachte vraag bracht den ouden man geheel van de wijs. Hij stond eensklaps stil, gaf een geweldigen ruk aan zijn das, sloot eerst het eene, en daarna het andere oog, en toen beide wijd openen de staarde hij Paul verwonderd aan, alsof hij niet recht begreep wat de knaap be doelde. „Waar of ik nu zijn zou, wanneer ik al tijd thuis gebleven was? wel, die is mooi, dan was ik immers nog thuis?" (Wordt vervolgd.) Binnen een jaar tijds had dezer dagen de zesde doorbraak plaats van den rechter Biolksbeekdijk nabij de spoorlijn LoehemGoor. Alles werd in het werk gesteld om het gat in den dijik te dichten, van welke werkzaamheden hierbovei^ een foto. Links op den voorgrond het lid van Gedep. Staten van OverijSel 'J. W- J. Baron de Vos v. Steenwijk.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1928 | | pagina 5