Gemengd Nieuws. Land- en Tuinbouw. Radio-Nieuws. ftotfw mM(d«tfcsid wwd b«alot«a aiet aan to dringen op hot gar «a ran rappor ten. Op een vraag of de schoolbibliotheek nog niet root vernieuwing in aanmer king kwam, deelde het hoofd mede dat dit jaar begonnen aal worden met gelei delijke vernieuwing der bibliotheek. Woifaartsdijk. Op het groote concours toot brood en banketbakkers, gehouden te Lille, werden door J. Verboom, bak ker alhier, de volgende prijzen en bekro ningen verworven: Voor tarwebrood en wittebrood een gouden medaille met diploma, voor ontbijtkoek en krentenbrood eveneens een gouden medaille met diplo ma, voor beschuit een zilveren medaille met diploma, voor koekjes idem, tevens een eereprijs, allerhoogste onderschei ding met diploma voor mooiste inzending. Wel een bewijs dat onze Zeeuwsche bak kers niet ten achter staan wat vaikkennis betreft bjj onze naburen. De Geref. Jongel. vereen. „Samuel" en de Geref. Jonged. Vereen. „Jehova Nissi", alhier bestaan thans 25 jaar en daarom werd besloten gemeenschappelijk dit jubileum te vieren. Gisteravond was daartoe een openbare vergadering belegd in de Geref. Kerk, waarin Ds Lanting, de eere-voorzitter van beide vereenigingen een feestrede uitsprak. De vaandels der vereen, waren terzijde van den kansel geplaatst. In het eerste gedeelte van zijn rede bepaalde spr. zijn hoorders bij Fil. 3 vs. 14, bij het verleden, het heden en do toekomst. Na de pauze gaf Spr. een kort overzicht over het ontstaan van de Jongel. vereen, in 't algemeen, over den tijd van het Reveil, over Bilderdijk en Da Costa. Daarna werd geschetst op welke wijze de Jongel. vereen, was opgericht door wijlen Ds H. Differs. De Meisjes- vereen. werd door mevr. Differs opgericht en heette eerst Jiska, d.w.z. „Zij zal uit zien", omdat ze allereerst arbeidde voor het oprichten van een Chr. School. Nadat deze school opgericht was, veranderde men den naam in „Jehova Nissi". Bij den aanvang van het samenzijn zong de Chr. Zangvereen. „Psalm en Lied" het Bondslied van de Geref. Jongelingsbond. In de pauze zongen de dames het Bonds lied van den Geref. Meisjesbond. De or ganist de heer C. Remijnse speelde „Zo- mernachtsdroom", begeleid met vioolspel. Aan het eind van de vergadering klonk het „Dankt dankt nu allen God" en „God is mijn lied", van J. N. Bosch door het kerkgebouw. Het samenzijn stond onder leiding van den voorz. der Geref. Jongel. vereen, den heer II. Luikenaar. Na afloop was er in de keurig versierde consistorie kamer der Geref. Kerk nog een gezedlig samenzijn van de beide vereenigingen. Nls86. Donderdagmiddag was het de le jaarvergadering van de aandeelhouders der weegbrug „De Palmboom". Meege deeld werd dat de oprichtingskosten heb ben bedragen fl673.39V2- De geplaatste aandeelen brachten op f 1679.40, alzoo een saldo van f G-OO1/^- De exploitatiere kening gaf de volgende cijfers. De inkom sten over 1927 waren f354.45 plus saldo oprichtingskosten ad f 6.OOV2, is in totaal f360.45Va. De uitgaven waren f 2OI.O6V2 alzoo een goed slot van f 159.39. Het di vidend werd vastgesteld over het tijdvak van 1 Juli tot 31 Dec. 1927 op 8 pet. Gewogen werd in dat 'tijdvak aan ver schillende producten 1.741.101 k.g. Het loon van den weger werd bepaald op 50 pet. van het weegloon. Het salaris van den secretaris-penningmeester op f 25 per jaar. Besloten werd tot het beslaan met jj'zer van het brugdek. Met voldoening kon men op het le levensjaar terugzien. Krabbendijke. In onze gemeente is een cursus opgericht voor eerste hulp bij on gelukken, waaraan 12 personen deelne men onder leiding van Dokter Hondelink. Woensdagavond werd in de Chr. school in de Wilhelminastraat een ouder avond gehouden. De voorz. sprak na opening op de gebruikelijke wijze, over de verbondstrouw Gods, zoowel in de natuur als in de genade. Hij wees op de beloften Gods in Zijn verbond toege zegd, aan degenen die Hem vreezen, ook voor hun zaad. Het onderwijzend personeel, benevens dhr Haverhoek en dhr Schwartz, leverden ieder een keurig, opbouwend, leerzaam en aangenaam onderwerp; welke alle met onverdeelde aandacht werden aange hoord, en die den band aan de school versterken. Deze onderwerpen werden af gewisseld door eenige liederen, door de Chr. Zangvereen. „Halleluja" gegeven. Twee lokalen, tot één vergaderlokaal ge maakt, waren vol. Het was een genoege- lijke en zeer leerrijke avond, welke door Ds Andree met dankzegging werd be sloten. Domburg. Men schrijft ons: Bij het einde van de laatste der vier lezingen in dit seizoen gehouden, slaan wij een terugblik pp wat achter ons ligt en mogen wij gerust zeggen, dat ons Chr. volksdeel iets heeft ontvangen tot ver dieping van eigen geestelijk leven. De trouwe opkomst en het aandachtig gehoor telkens weer opnieuw deed blgken dat deze zaak levensvatbaarheid vertoont. Wij durven daarom de meening uitspreken dat deze eerste vier lezingen niet de laatste zullen geweest zijn en dat zoodra weer plannen gemaakt worden voor 't nieuwe seizoen 1928'29 wij op den steun re kenen mogen van alle leden en allen die heil stellen in verrijking van hun geest ten opzichte van de dingen van Gods Koninkrijk. Veere. Toen Woensdag schipper de Boer van Nieuwpoort, komende van Mid delburg, zijn motorboot „Gios" aan den steiger voor de sluis alhier wilde vast leggen, geraakte het beon van zijn veer tienjarige dochter in een staaldraad ver ward «a ward onder de knie afgeklemd. Het meisje is naar het Gasthuis te Mid delburg overgebracht (M. Ct.) Blggekorke. Woensdag bad de landbou wer J. Dekker het ongeluk toen hij een pijp tabak stopte, een geladen flobert patroon, die hg in zijn tabaksdoos be waarde, eveneens in de pijp te stoppen, met het noodlottig gevolg, dat toen hij aan het rooken was, de patroon ont vlamde, de pijp uit elkaar sprong en hem zoodanig aan het oog verwondde, dat de behandelende geneesheer dr Drijber van Koudekerke, opname in het gasthuis te Middelburg noodig oordeelde. St Laurens. (Slot gemeenteraadsver- slag.) Inzake het verieenen van subsidie aan emigranten naar Canada wordt op voorstel van dhr Roon besloten elke aan vrage op zichzelf te beoordeelen. Z.h.st. wordt beslaten het verzoek van de wed. P. Boon in te willigen om tot 1 April a.s. in het gemeentehuis als con cierge te mogen blijven. Aan het bestuur der Chr. school worden de noodige gelden toegestaan voor aankoop van een kast, welke noodig is doordat de in bruikleen afgestane kast eenigen tijd geleden is teruggevraagd. Aan den heer M. 0- Marinissen werd' eervol ontslag verleend als onbezoldigd ambtenaar van den burgerl. stand. In zijn plaats werd benoemd weth. J. Francke. Tot lid van het burgerlijk armbestuur werd herbenoemd dhr C. Marinissen. Aangenomen werd een voorstel van B. en W. om de politieverordening aan te vullen met een verbod om dekbokken te houden in de bebouwde kom en binnen een afstand van 60 meter van openbaren weg of voetpad. Aan B. en W. wordt de bevoegdheid toegekend uitzonderingen on der zekere voorwaarden toe te staan. Z.h.st. wordt goedgekeurd de kosten van het bezorgen van telegrammen voor personen, welke buiten den kosteloazen bestellingskring vallen, voor rekening der gemeente te nemen. De kosten hiervoor zullen ongeveer f 6 h f 8 per jaar bedra gen. Bij de rondvraag vestigt dhr Boon nog maals de aandacht op het opsnoeien van de boomen in de Van Cittersstr.; de voorz. deelt mede, dat hiervoor gezorgd wordt. De heer Kwekkeboom vraagt waarom bij het uitvoeren van de werkzaamheden aan het bouwplan geen rekening is ge houden met de weersgesteldheid; hg be treurt het, dat bij nat weer toch is ge werkt en dat personen zijn te werk ge steld welke geen lid zijn van de werk- loozenkas. B. en W. deelen mede, dat zoo veel mogelijk rekening is gehouden met de weersgesteldheid, doch dat spoed moest worden betracht in verband met het oponthoud door de vorst en de sneeuw en de wenschelijkheid van spoe dige beplanting. Er is wel degelijk reke ning gehouden met den toestand van het land. Koudekerke. Bevolking van 1 tot 15 Februari 1928. Ingekomen: Mej. M. Jobse, wed. C. Vader, A no. 87 uit Oostkapelle; Mej. J. I/O uwer se, wijk B no. 94 uit Zaandam; m M. van Dixhoorn, wijk E no. 90 uit Vlissingen; A. Sutherland, wijk E no. 182b uit Vlissingen, met gezin; Mr P. Loeff, wgk A no. 48 uit Middelburg; C. Clement, wijk D no. 177 uit Middel burg met gezin. Vertrokken: C. van der Ende met ge zin, wijk E no. 182b naar Goes; Mej. A. Brielsman, wjjk B no. 144f naar Hals teren; M. van Wezel met gezin, wijk A no. 195 naar Middelburg; Mej. J. A. de Priester, wijk B no. 58 naar 0. en W. Sou burg. P. Jongepier met gezin, wijk A no. 23 naar 0. en W. Souburg. - Gisterenavond vergaderde de ko- reeniging „Ons Belang" alhier. De vereeniging telt 397 leden; 71 waren ter vergadering opgekomen. Ontvangen was f 13.469.131/2 en uitgegeven f 11.881.8O1/2, goed slot van f 1584.33, waaronder be grepen was een door de leden gestort bedrag voor de volgende levering van f 954.02. Het saldo der vereeniging was f 630.31. Aangekocht waren in 1927 410 ton kachelkolen, 222 ton eierkolen en 26V2 ton anthraciet, samen 658i/2 ton. De aftredende bestuursleden C. Jonge ier, F. N. Grims en J. Geldof werden met groote meerderheid herkozen. Aagtekerke. Donderdagavond vergader de de vereeniging van oud-leerl. van den Landbouwwintercursus alhier. Dhr B. de Visser sprak over de „Stalziekte" en wel- le. gebreken in de voeding en slecht drinkwater; 2e. gebreken in de stalin richting; 3e. onvoldoend© verzorging, on reinheid en vervuiling en ten 4e. invloed van smetstoffen, schimmels en dergelijke parasieten. Nadat dit onderwerp breed voerig was besproken, kwam dhr S. Bos- selaax met het onderwerp „Groenbemes- ting", ten le. als stoppelvrucht en ten 2e. als ondervrucht. Vervolgens werd be sloten dhr C. Stevens, rijfcslandbouw- consulent te Goes, uit te noodigen in begin Maart een lezing te komen houden met lichtbeelden. Kortgene. In de raadsvergadering van 13 dezer werd o.m. aan den heer M. C- Maas, sedert Nov. 1902 hoofd der O. L- school alhier, met ingang van 1 Mei a.s. op de meest eervolle wijze ontslag als zoodanig verleend, onder dankbetuiging voor de langdurige diensten in die be trekking aan de gemeente bewezen. Aan het harmoniegezelschap „Een dracht maakt Macht" werd een jaar! ijk- sche subsidie verleend van honderd gul don. Nog werd besloten een rekening- courant overeenkomst aan te gaan met de N.V. Bank voor Nedêrl. Gemeenten te 'e Gravenhage. ÜMrsdtyk. Woansdigavaad ward (n d* Chr. School alhier een ouderavond gehou den. De voora. dhr P. L». Dees, sprak een openingswoord naar aanleiding van 2 Kon. 13;1420, aansporende tot een volhardenden geloofsstrijd voor ons Chr. Schoolonderwijs. De kinderen der hoogste klas zangen eenige liederen. Het hoofd der School, dhr M. de Looff, gaf een lezing over „Onze Voortrekkers". De hee- ren J. Koster, P. de Wit en M. A. Dijke gaven resp. iets ten beste over Chr. op voeding, Obadja en een kijkje in een 17e eeuwsche school. Mej. H. v. d. Linde las een stukje „Het eerste schooljaar". Het werk der leerlingen lag uitgestald. Dhr Dangemanse sprak een woord van dank namens de ouders tot het onder wijzend personeel voor hetgeen het de kinderen had doen presteeren. Het ge tuigde van netheid en vooruitgang. Alles werd afgewisseld met zang en trao tatie. De opkomst was goed. De voorz. sloot de gezellige samenkomst met een kort slotwoord en dankzegging. *tr*M* t* Bulgn geplunderd. D» *t*iag* was nog verlicht, toen plotseling de groot* spiegelruit werd ingeslagen. Voordat de juwelier, die zich in den winkel bevond, toe kon snellen, hadden de dieven de kostbaarste briljantstukken gegrepen en waren er vandoor. Sohlp gezonken. In de Dordt sche Kil is de motorboot van schipper Cornelisse, uit Bergen op Zoom, aange varen en gezonken. Man, vrouw en zes kinderen zijn gered. Het vaartuig is ge licht en naar een werf gesleept. In den val. Te Passau in Beie ren is een afperser op eigenaardige ma nier in den val geloopen. Hij had aan een vermogend ingezetene een dreigbrief geschreven met den eisch "s avonds op "n bepaalde plaats aan den spoorweg een pakje met 5000 Mark uit den trein te gooien. In overleg met de politie deed de bedreigde dit ook. maar het jakje was in aniiine-verf gedrenkt, zoodat de afperser blauwe vingers kreeg, die on- D. W. STORK, t De heer D. W. Stork, wiens overlijden wij hebben gemeld, was 4 April 1855 te Oldenzaal geboren en werd i n 1876 deelgenoot in de machinefabriek van Gebr. Stork en Go., te Hengelo, welke zaak onder zijn beheer tot grooten bloei is geko men en zich een wereld- reputatie heeft verwor ven. Onder leiding van den overledene zijn aan de machinefabriek be langrijke werken onder nomen: eerst werd de gieterij, later de ketel makerij vergroot, daar na een groote stelplaats gebouwd, samengaande met uitbreidingen van de draaierij. Het is bekend, dat de overledene veel heeft ge daan voor het personeel der fabriek. Helersbende gearresteerd. De centrale recherche te Rotterdam heeft een inval gedaan in de woning van een ouden bekende van de politie en bij dezen een groote pairtij, gestolen goed aange troffen. Bij de huiszoeking bleek, dat de zolde ring van een bedstede in de gang los lag en dat men op die manier kon komen tusschen de binten, welke de bovenver dieping dragen. In deze geheime berg plaats werd een groot aantal artikelen aangetroffen, zooals een heele partij vul penhouders en potlooden, alle afkomstig van een inbraak, welke in het begin van September is gepleegd, bij de firma Lissauer, manufacturen, gedistilleerd, fleschjes eau de cologne en kostbaar heden. Alles bleek van inbraken afkomstig te zijn. Op donkere plaatsen in de woning o.a. was een spidometer verstopt in een klok werd nog het een en ander gevonden, zooals een revolver, met pakjes patronen. Toen de politie den persoon arresteerde drukte deze zijn vrouw ten afscheid de hand, maar tegelijkertijd gaf hij haar daar bij een heele verzameling beleenbriefjes. De politiemannen zagen dit nog juist en namen de briefjes in beslag. Op deze briefjes bleken ook al weer vele van mis drijf afkomstige voorwerpen af te halen te zijn, zooals sieraden, een naaimachine, een stofzuiger enz. In verband met deze zaak zijn nog twee andere verdachten aangehouden. Deze drie zijn naar het politiebureau overge bracht en daar opgesloten. De waarde van het in beslag genomene wordt in het geheel op duizenden gul dens geschat. De voorwerpen zijn niet al'een afkomstig van te R'dam gepleegde inbraken, maar ook van diefstallen in andere gemeenten. Gistermiddag is op nieuw een huiszoeking gedaan in de wo ning van den waterstoker, die reeds in het huis van bewaring is opgesloten. Nu is er weer een groote partij gedistil.eerd aangetroffen. Ook deze partij is van dief stal afkomstig en in beslag genomen. In verband met deze vondst is ook de vrouw van den waterstoker aangehouden en op gesloten. .Van twee vechtende hon den en nog iets. Een petroleumventer te Nieuwer-Amstel had, terwijl hij even een klant bediende, zijn met een hond bespannen petroleumwagen op den Am- steldijk laten staan, zonder het slot op de wielen te gooien. Op een gegeven moment kwam een groote herdershond, die den voor de kar gespannen hond wil de bijten, met het gevolg, dat de honden begonnen te vechten, waardoor de kar aan het roLen ging en met de twee honden 1 er bij, in den Amstel terecht kwam. Door het sluksnijden van het tuig werd de aan gespannen hond van den dood gered. De petroleum, ongeveer 200 liter, ging verloren. Een leelijk schadepostje voor den venter. Een j u weliers winkel ge- plunde r d. Gisternacht om half één is oen juwelierswinkal in de Stralauer- 1 danks wasschen en poetsen blauw bleven. Toen de politie hem arresteerde, viel hij ook al gauw door de mand. Hoog water. Door de vele re gens der laatste 'dagen wordt weer van alle kanten was gemeld. Gistermorgen werd te Nijmegen 0 c.M.. was geconsta teerd, terwijl Keulen 10 c.M. was seint over het afgeloopeo etmaal. Venlo had over de laatste 21 uur hog 18 c.M. val, doch hier is thans ook kentering ingetreden, daar Maastricht gis termorgen weer 10 c.M. stijging noteerde. Uil Grave werd 10 c.M. was gemeld In dit stadje is het water thans binnen gedrongen. Op last van het gemeentebe stuur worden de rioolopeningen omgemet seld om het verder binnendringen van het water te verhinderen. Op den Geldersehen Maasdijk is de dijk- wacht ingesteld. Een bericht van een persbureau meldde gisterenavond, dat de Maas zoo'n hoogte had bereikt, dat de dijk bij Nederassilt gevaar liep door te breken. De zwakke plek lag op eenigen afstand stroomaf waarts van de plaats waar de dijk op Oudejaarsdag 1925 is doorgebroken. In den dijk was een wel ontstaan, waardoor water drong, dat in een polder terecht kwam. Met. man en macht was men bezig den dijk te versterken en men hoopte hem te kunnen behouden. Later werd echter gemeld, dat er van een drei gend gevaar geen s /rake was. Gelijk he kend is de dijk het vorig jaar versterkt. In verband met den hevigen Westerstorm heeft men nu, daar het mogelij-c is. dat er van deze versterkte deelen stukken zouden kunnen afslaan, als voorzorgs maatregel om eventueel terstond te kun nen ingrijpen, gisternacht wachten uit gezet. Wat het ontstaan van een wel betreft, dat is inderdaad juist. Doch ook dit behoeft geen zorg te baren, daar het een verschijnsel is, dat bij hoog witer zeer dikwijls voorkomt. Op de plaats van de wel zijn zandzakken gelegd, zooals dit gebruiKelijk is. Diefstal in een pastorie. Een dezer dagen is ingebroken in de R.K. pastorie te Iiempde. De dieven heb ben een bedrag ontvreemd van plm. f 4000, waarschijnlijk de opbrengst der verpachte banken. Tomaten. Te Middelburg had Woensdag een ver gadering plaats van tomatenkweekers. Door den directeur der Veilingsvereeni- ging' Walcheren werden op deze vergade ring plannen ontwikkeld om een aparte veiling van tomaten te houden in het a.s. seizoen. Contact was gezocht met verschillende handelaren, die hun volle medewerking toezegden de tomaten te koopen, ten einde ze via Vlissingen naar Engeland te ver zenden. Een sorteermachine zal aan de veiling worden geplaatst. Na gesorteerd te zijn onder toezicht van het Uitvoer Controle Bureau zullen de tomaten in z.g. eenma lige kisten worden verpakt. De voornaamste tomatenkweekers uit Walftharta «n 2uid-Bev«l*nd irar*n a&n- watig «n verklaarden zich eenparig bereid aan de plannen mede te werken. Op de eerstvolgende ledenvergadering zal getracht worden verplicht veilen van tomaten in te voeren. Bijenteelt en Fruitteelt. De bijenteelt is van groot belang voor dr fruitteelt en de laatste jaren wordt dit meer en meer ingezien. In „De Pract'ische Imker" wordt hierop nog eens de aandacht gevestigd en aange toond, dat de fruittelers geheel en al zijn aangewezen op de bijen, die ze zelf en en kele liefhebbers houden. De hijenteelt verdient de volle aandacht der fruittelers, die door hun bestrijdings middelen van parasieten het aantal insec ten, dat voor de bevruchting der bloemen zorgt, kleiner maken. De bijen kunnen daarom een prachtig middel zijn voor de bestuiving der vrucht- boomen in de boomgaarden,, waardoor zij het resultaat van den fruitoogst verhoo- gen. Vooral in jaren met een vochtige weersgesteldheid en weinig wind zijn het in hoofdzaak de honingbijen, die voor de bestuiving hebben te zorgen. In een fruit- centrum als Zuid-Beveland, waar de fruitteelt zich sedert 1912 met 70 pet. uit-- breidde, heeft het aantal imkers zich in vijf jaar tijds meer dan verdubbeld. Emigratie naar Frankrijk. De heer J. M. C- E. le Rütte, direc teur der Holland-Frankrijk Landbouw Mij deelt over vestiging van Nederlandsche landbouwers in Frankrijk het volgende mede: In Januari 1928 is een accoord in wer king getreden tusschen het Internationaal Trust Bureau te Amsterdam admini- nistrateur van de Holland-Frankrijk Land bouw Mij in Normandië en de Société Générale dTmmigration, te Parijs, welke instelling in dezen de beschikking heeft over de landbouwtechnische diensten van de Société des Agriculteurs de France, de bekende landbouw-organisatie in Frankrijk. Door deze organisatie kunnen Neder landsche boeren die zich in Frankrijk willen vestigen onder de beste voorwaar den aan bedrijven worden geholpen, onder aanbod van de volgende diensten: Opsporing van vrije boerderijen zooveel mogelijk bij elkaar gelegen, deskundig on derzoek en inlichtingen over deze bedrij ven, den eigenaar, de streek en de afzet mogelijkheden. Voorlichting en wegwij- fcing bij bezoeken tot koop of pacht en het verkrijgen van gunstige voorwaarden. Regeling der koop- of pachtcontracten. Blijvende voorlichting na vestig'ng be treffende voorkomende moeilijkheden met taal, afzet, wisselbouw, aankoop kunst mest, zaaizaad, machines, enz. Gelden deze diensten voor geheel Frankrijk, op zichzelf staande aanvragers zullen zooveel mogelijk aan bedrijven worden geholpen in een zelfde streek Dordogne of Normandië aanvragers in groepsverband kunnen hun eigen keus bepalen aangaande de streek van vesti ging- IVat de vooruitzichten in Frankrijk be treft, deze zijn over het algemeen gun stig, meer speciaal voor landbouwgezin- nen met drie of vier werkende leden, die een eigen boerderij zoeken, voldoende ka pitaal ter beschikking hebben, niet te groot beginnen, en zich goed laten voor Üchten. Koopprijzen van land variëeren van 3 0 tot 800 gulden het bunder, pachtprijzen van 25 tipt 60 gulden. Hierbij dient men rekening te houden met de gewoonte om pachtprijzen in producten uit te drukken, b.v. 3 centenaren per H.A. is 3 maal 100 K.G. tarwe, is 3 maal 16 gulden is 48 gulden het bunder. Voor bedrijfskapitaal moet men reke nen op minstens 300 gulden de H.A. Men wordt aangeraden de eerste moei lijkste jaren vooral niet te groot te be ginnen en niet te koopen hiervoor tn de plaats een pachtcontract op langen termijn te sluiten, met recht van koop. Verder rekene men niet vóór de eerste jaren op maximale opbrengsten, en wèl op mogelijke tegenvallers, zoodat men ka pitaal in reserve moet houden. Het eerste jaar kost veel geld. Programma van Zaterdag 18 Febr.: HUIZEN, 340.9 M. Na 5.35 1950 M. 12.301.30 Lunchmuziek 3—4 R.K. Kinderuurtje. 66.35 Orgelconcert. G.557.25 Cursus Hollandsch. 7.35 8.05 R.K. Spr. Mr F. Vorstman uit Haarlem: De Koning en zijne bevoegd heden. 8.05 R.K. Uitzending uit Heer len. Harmonie, Fanfare, Zangvereen. S re- ker de burgemeester van Heerlen, enz. HILVERSUM, 1060 M. 12 Politie-be richten. 12.302 Lunchmuziek 3 3.45 Handelswetenschappelijke Lezing. 4 Italiaansche les. 4i.305.15 Fran- sche les. 5.156 Duitsche les. 6 7.15 Vooravondconcert. 7.157.45 Tuinbouwhalfuurtje. „Een rozenpraatje". 7.45 Politieber. 8.10—10.30 Soc. dem. Cabaret-avond. DAVENTRY, 1600 M. 10.35 Kerkdienst. 1.202.20 Octet. 4.20 en 6.20 Orkest concert. 6.55 tenor. 7.35 Beetho ven's pianovariaties. 8.05 Mi'itair or- Irocf/'on/'hrf PARIJS, 1750 M. 8.50—11.20 Gala con cert. LANGENBERG, 469 M. 12.25—150 en 5.206.20 Orkestconcert. 6.507.35 Uit de werken van Felix Timmermans. 7.40 Vroolgke avond. HAMBURG, 395 M. 4.20 Orkestconcert. BRUSSEL, 509 M. 8.20 Orkestconcert. 10.20 Speciaal conceit

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1928 | | pagina 6