Talegrammen, Afloop Verkoopinp, Aanbestedingen enz. EXAMEN. Rechtzaken. Land- en Tuinbouw. Laatste Berichten. PARIJS. V. D, De Seine, Rhone en Loire zyn zeer gewassen. Overstroomin gen worden uit versohillende deelen van Exfittkrjjk lamfili, Ftnancfeële Berichten. Marktberichten. Burgerlijke Stand. Radio-Nieuws. Scheepstijdingen. Agentschap: Rotterdamsche Lloyd HENDRIKSE Co's BANK - GOES Advertentiën. In plaats van kaarten. Het Bestuur van de greep Water* bouwkundige Ambtenaren in Zeeland van den Bond van Technische Ambte naren In Overheidsdienst, maakt fee* kend, dat in do maand Se»torn* ber 1928 eon examen voor Waterbouw- kundig Qpzlehtsr Van der PeiJI's Radiotoestellen BSj Inschrijving 4© koop of 4© paohton 0.75.80 H.A. Weiland, Benoemingen en ontslag. Naar gemeld wordt, is benoemd tot bur gemeester der gemeente G o r ss e 1 de heer L. R. Wentholt, gep. O. I. hoofd ambtenaar, laatstelijk resident van Riouw en onderhoorigheden. Tot secretaris van Heerlen is be noemd de heer P. W. H. Suilen, hoofd commies ter secretarie aldaar. rust, per auto op onderzoek uittrok, even wel zonder resultaat. Dinsdagmorgen, toen de kerkelijke plechtigheid zou plaats heb ben, was de heer J. nog steeds niet terug. De familie verkeert in doodelijke ongerust heid. Mishandeling. Te Hellendoorn is de landbouwer J. Bakhuis door twee jonge mannen ernstig met touwknuppels mishandeld. De daders zijn gearresteerd. Omtrent de drijfveer tot deze daad geeft de „Tel." de volgende toelichting: Twee jonge mannen, K. B. en J. D. te Daarlerveen, die meenden door J. B. al daar bedrogen te zijn met den aankoop van een hond', vernamen van een waar zegster, die zij over dit geval raadpleeg den, dat zij in de toekomst met de gevan genis kennis zouden maken. En daar deze voorspelling een feit zou worden hebben zij 't is haast niet te ge- looven B. als slachtoffer uitgekozen voor een daad, die hen in de gevangenis zou brengen. Met touwknuppels hebben zij hem Zaterdagavond mishandeld. B. werd zoodanig op het hoofd gesla gen, dat hij bewusteloos neerzakte. De Hellendoornsche politie slaagde er in de daders van hun bed te lichten. Zy zijn thans opgesloten in het Huis van Bewa ring te Almelo. Beruchte inbrekers gear resteerd, Gisterennacht is de Haagsche politie er wederom in geslaagd twee be kende inbrekers, die reeds langen tijd ge zocht werden, aan te houden. Een agent bemerkte, dat zich een per soon op verdachte wijze ophield bij een der woningen van het Canteloupenburg. Hij hield den man aan en vond op hem een party inbrekerswerktuigen. Nadat de man op het Hoofdbureau was gebracht, bleek hij te zijn de 27- jarige v.. W., schoenmaker van beroep. In een zijner zakken vond de politie nog een gouden ketting. Daar hij op het bureau geen onbekende was, wist men, ook wie zijn kameraad was, die hem op nachtelijke expeditie meestal vergezelde. Deze de 3Ö-jarige van B. viel al spoedig door de mand en bekende, dat zijn vriend en hij „er wel eens op uitgingen". De gouden ketting was afkomstig van een inbraak, op 4 Fe bruari j.l. gepleegd in een perceel aan de Laan van Meerdervoort. De politie kon by benige opkoopers in Delft een sigarettenkoker en een prismakijker in be slag nemen. Beide personen zyn in verzekerde be waring gesteld. Rare kostgangers. Te Res- sen bij Eist waren in een bakkersgezin twee Duitschers in den kost, werkzaam by de uitbreiding van het station Ressen- Bemmel. Maandagavond bemerkte de vrouw des hu&es ongewoon gerucht op haar slaapkamer; toen ze het licht aan knipte bemerkte zij een der kostgangers die zich juist van het geldkistje had meester gemaakt en daarmede vluchtte. Onmiddellijk word de politie gewaar schuwd, maar tot heden is hot zoeken naar de twee Duitschors, die alles heb ben achtergelaten behalve den gestolen buit, vergoefsöb. Da moord te Los Angeles, Naar gemeld wordt, is de moordenaar Hickman gisteren door bet gerechtshof te Los Angelos tor dood veroordeeld we- fens moord op de 12-jarigo Marion Bar er, De executie heeft den tf? April plaats, Yervalsehta en vuile melk. v üware straffen. Voor het kantongerecht te Middelburg heeft terecht gestaan de landbouwer C. J. te Middelburg, verdacht van overtre ding der Warenwet. Verdachte was ton lasto gelegd, dat hij in December 1927 melk heeft afge leverd, welke door toevoeging van onge veer 80 pCt. water ondeugdelijk van sa menstelling was. Tevens stond hij te recht voor het afleveren van melk, in Januari j.l. waaraan ongeveer 70 pCt, water was toegevoegd. Verdachte ter te rechtzitting aanwezig, verklaarde, niet fe weten, hoe het water in zijn melk was gekomen, hy zelf had het er niet in gedaan. Getuige W. te Middelburg, melk- slijter, die vanaf September J927 melk van verdachte betrok, had meermalen, van ?yn klanten klachten over die melk ont vangen. Zelf had hij eveneens ontdekt, dat de door verdachte geleverde melk slecht was, temeer daar zyn dochter,, wel ke voor haar gezondheid veel melk moesl gebruiken, meermalen over de slechte smaak der melk klaagde. Bij het koken van die melk, bleek dat de samenstelling daarvan niet was zooals ze wezen moest, Getuige achtte toen het tydstip gekomen, den Keuringsdienst van Waren in te lich ten. De Ambtenaar van het O. M. Mr Sikkel, noemde dit een zoo frappant geval van watertoevoeging, dat hy veronder stelde, dat een zoo sterk geval van melk- vervftlsc-hing nog wel nimmer voor dit kantongerecht behandeld zou z\jn,. en ho- penlyk nimmermeer behandeld zal wor den, Niettegenstaande verdachte in 192? da eaute maal voor bat toivaagea xan watvr mm de melk wee bekeurd gewor den is verdachte toch met die ontoelaat bare handelingen doorgegaan. Het O. M. noemde dit het ergste geval van melk- vervalsching dat door hem nog ooit is behandeld, en vroeg zich af wat voor straf aan dezen verdachte moest worden opgelegd. Daar na onderzoek is gebleken, dat verdachte niet kapitaalkrachtig is en twee hooge geldboeten niet in staat is te betalen, en toch een zware straf zal moe ten worden opgelegd, eischte het O. M. ten slotte voor het eene feit f1000 boete of 100 d.h. en voor het tweede feit 3 maanden principale hechtenis. De kanton rechter onmiddellijk uitspraak doende, veroordeelde den verdachte ter zake het eerste feit tot f800 boete en terzake het andere overeenkomstig den eisch. Verder stonden nog terecht een 40-tal melkveehouders van verschillende plaat sen uit Walcheren, voor het afleveren of het doen afleveren van vuile melk. De meesten dezer verdachten waren ver schenen en verklaarden de melk wel te hebben gezeefd, maar geen wattenzeef te hebben gebruikt. Overigens was het hun onbekend, hoe het vuil in de melk was gekomen. De verschillende watten, verpakt achter glas, waren als stukken van overtuiging ter zitting aanwezig en werden den verdachten vertoond. By ver schillende waren buiten het gewone koe- vuil, hetwelk in onderscheidene gevallen in zeer groote hoeveelheid werd aange troffen, andere vieze zelfstandigheden aanwezig, o.a. stukjes karton van zeep- verpakking. Al deze verdachten werden op een enkele uitzondering na, veroor deeld overeenkomstig den eisch van het O. M. tót geldboeten variëerend tusschen f25 en flöO, terwyl een dezer verdach ten die intusschèn de hem toebehoorende koeien had verkocht een mildere straf ontving. De inbraken in de mijn streek. De 30-jarige Duitscher C., die te Heerlen had ingebroken in een winkel en daarbij op twee kostgangers, die naai' beneden kwamen en hem in de weide naliepen geschoten, waardoor beiden in het been gewond werden, stond gisteren terecht. In het geheel had hij 25 k 30 inbraken gepleegd. Het 0. M. te Maastricht haid, met het oog op die feiten, zes jaren gevangenis straf gevraagd. De rechtbank veroordeelde hem thans tot vier jaren en voor twee inbraken (te Vaals) bovendien nog tot 3 maanden gevangenisstraf. Vergadering van den Bond van oud-leer lingen der Landbouwwintercursussen. (Slot.) In de namiddagvergadering hield Idhr Ir J. Siebenga, secretaris der Z. L. M. een inleiding over „Veearbitrage". Aan de hand van het werk van Prof. Dr J. Wester, „Verborgen gebreken bij dieren", werden de bepalingen van het Burgerlijk Wetboek betreffende koop en verkoop en verborgen gebreken nader toegelicht, en gewezen op de bezwaren, die zich voor doen. Ons Wetboek is afgeleid van de Code Napoleon (1804) en dateert van 1838. Hoewel in Frankryk reeds in 1838 herziening heeft plaats gevonden, en in 1850 in België nieuwe regelen zijn gesteld is in Nederland de oude redactie van da Code Napoleon vrywel behouden, Verschillende juridische uitspraken wij zen er op, dat van rechtszekerheid moei lyk gesproken kan worden en in ons land wordt dan ook steeds geklaagd over de onzekerheid van de uitspraak, den lan gen duur en groote kosten der processen, In 185? is de eerste poging gedaan om tot verbetering te komen; op het Elfde Landliuishoudfcnndig congres werd de conclusie aangenomen, dat onze wetgeving op het stuk van verborgen gebreken b(j verkochte dieren zoowel wat aangaat de vraag, welke gebreken aanlei ding geven tot vernietiging van den koop, als omtrent den termijn, binnen welken zoodanige vordering moet aangelegd en andere rechtsvragen, herziening behoeft. Wel heeft een commissie een wetsont werp uitgezocht, en dat is aan den Koning aangeboden, doch verder ia er niets van gekomen. In 1906 richtte het Kon. Ned. Landb.- Comité een adres tot den Minister van Justitie, waarin gewezen werd op de on voldoende wetgeving en aangedrongen op een herziening. Ook Maatschappij tot Bevordering van Veeartsenijkunde bemoeide zich hier mede. Bij de ingestelde commissie kwam het denkbeeld naar voren van de instel ling van arbitrage door wettelijke arbi trage-oommissies, alleen uitspraak doende omtrent geschillen over verborgen gebre ken bij dieren. De grondslagen voor de arbitrage zyn neergelegd in het Wetboek voor Burger lijke Rechtsvordering Art. 620 e.y. Op het 63e landhuishoudkundig congres in 1911 leidden de heeren Dr A. A. Over- beek on Mr J. L, Linthorst-Horaaa het vraagpunt in: „Is het. wenschelyk en uit voerbaar, dat vaste arbitrage-commissies in het leven worden geroepen, om in voorkomende geschillen betrekkelijk tot den veehandel, meer in het bijzonder tot koopvernietigende gebreken in den vee handel, op verzoek van' partyen uitspraak te doen." Hiermede werd de vrijwillige arbitrage ingeleid. Na deze prae-adviezen bespro ken te hebben, waarbij vooral gewezen werd op hetgeen de heer Linthorst-Ho- man over de rechtspraak had gezegd, bo» aprak de inleider de pogingen om tot de vrijwillige arbitrage te komen. In 1912 iraod Aouc bat Nwarlandatth Laadhuttw- - «Somftfi «n rwghearat »anrengi»tfild be vattende Arbitrage-voorschriften in zake paarden- en veehandel (op vee-arbitrage). In bijna alle provincies zijn commissies ingesteld, doch yeel resultaat is niet be reikt. In 1921 is opgericht de „Vereeniging voor Veearbitrage" op initiatief van den Nederlandschen Bond van Veehandelaren. Deze bestaat nog en heeft verschillende gevallen behandeld, waaruit duidelijk is komen vast te staan de groote waarde van een veearbitrage-instituut, waardoor met weinig kosten, een spoedige en bil lijke uitspraak kan worden verkregen. Van algemeene toetreding is geen spra ke, het eigenaardige is, dat de veehande laren meer toetreden'Van de landbouwers. Dat is te betreuren, omdat er in den handel in vee en in paarden nog vaak verkeerde dingen gebeuren. Wanneer er meer algemeene toetreding kwam. zouden langzamerhand de slechte felementen, die natuurlijk voor arbitrage biets gevoelen, kunnen worden aangewe zen en zouden de landbouwers alleen zaken moeten doen met by de Vereeni ging aangesloten leden, om zich te vry- waren voor chicanes en bedreigingen met processen etc., zooals nog wel voorkomt en waarby de boer vaak het loodje legt. Spreker wees er op, dat deze poging van de vereeniging wel do laatste zal zjjn om tot een vrywillig arbitrage-insti tuut te komen. Wanneer deze opzet mislukt, dan zul len de stemmen sterker worden die aan dringen op wettelijke arbitrage, want van herziening van het B. W. en van ons rocesreeht ziet spreker niet spoedig iets omen, aangezien dergelijke vraagstukken niet de volle belangstelling hebben van de politieke partijen. Over het algemeen is het moeilijk, om tot wetswijziging te komen en dan zou er een algeheele aandrang uit alle be langengroepen moeten .komen, om het oude spreekwoord: „Die pleit voor een koe, geeft er liever een toe" uit de we reld te krijgen. Hoewel het te betreuren is. dat in een geciviliseerd land men op grond van de bezwaren aan de recht spraak en het procesrecht verbonden men zijn recht niet durft zoeken en dus ver keerde toestanden kweekt, zal daarvan voorshands niets komen. Met' een krach tige opwekking om het streven van de vereeniging voor vee-arbitrage, waardoor een spoedige, vlotte en rechtvaardige be slissing zonder veel kosten kan worden verkregen te steunen door de aansluiting te propageeren, besloot de spreker zijn causerie. Nadat nog enkele vragen door spreker waren beantwoord, werd door den voor zitter aan den heer Siebenga dank ge bracht en besloten deze zaak nader te behandelen. Besloten werd, de zomervergadering te Zierikzee te houden. Na rondvraag werd de vergadering ge sloten. ARNEMUIDEN. Dinsdagavond vergader de .alhier de afdeeling van „Vrederust" in de Chr. School. De voorzitter, de heer v. d. Graaff opent op gebruikelyke wyze. Het eenige punt wordt aan de orde ge steld, n.l. het benoemen van afgevaardig den naar de op Donderdag 23 Februari te houden buitengewone vergadering van „Vrederust", welke gehouden zal worden te Middelburg, Het doel dier vergadering is te voorzien in de vacatures van ds de Ligt en ds Donner. Na eenige bespreking worden eenige personen besproken, wel ke in aanmerking zouden kunnen komen voor deze niet gemakkelijk te vervullen vacatures. Rij acclamatie worden tot prtmi afge vaardigden benoemd A, Dlngemanse en L. v. Eenennaam As., tot secundi O, v. Waarde en F. v. Relsen, Een voorstel om voorhands niet te voorzien in een bostuursvaeature, om zekere redenen, wordt aanpnomen. Nog twee personen werden als lid der afdeeling opgegeven. LEEUWARDEN, V. D. Voor hot Ge rechtshof werd heden in hooger beroep behandeld de zaak tegen den 33-jarigen R. R. te Schottershuizen (Zuidwolde), be klaagd van doodslag op D. Wit. De ad vocaat-generaal eischte bevestiging van het vonnis der rechtbank. (16 jaar gevan genisstraf.) ARNHEM. V. D. Het Gerechtshof heeft de verdachten in de Culemborgsche moordzaak, Sweris en Vroege, vrijge sproken. ARNHEM. V. D. Hedenmorgen is de auto-garage van F. W. Duprez geheel uit gebrand. Een vrachtauto en vijf luxe- auto's gingen mede in de vlammen op. TERSCHELLING. V. D. Op de Makku- mer Waard is de Dokkum II, op weg van Rotterdam naar Leeuwarden, gestrand. Aan boord bevinden zich vijf leden van de bemanning. PARIJS. V.B. In het dal van de Arve te Chamonix is een lawine neergestort. Het verkeer is gestremd. BAZEL. V. D. De plotselinge dooi heeft in geheel Zwitserland een aantal lawines veroorzaakt. In het gebied van den hoven- Rijn bestaat ernstig gevaar voor overstroo mingen. Hier en daar is bet verkeer ge stremd, Wisselkoersen. Amsterdam, 16 Febr. 1.30 uur. Berlyn, 59.25—59.27. Brussel 34.5834.60. .Parijs 9.75—9.77. Londen 12.11—IjS.lU/i- New-York 2.48%^•481/a- MIDDELBURG. 16 Febr. 1928. Op de graanmarkt was de aanvoer gering. Tarwe fll.50f 13.50, witte boonen ongelezen f27f30, gelezen f34f35, Maanzaad f24f34', overige artikelen zijn geruimd. Kipeieren 6, part. 7. Eendeieren 6.50, part. 7.50 gld per 100 stuks. Boter fl. part. fl.10. KAPELLE. 15 Februari 1928. Appels: Goudreinette 1246, Zure Bellefleur 9— 21, Court Pendu 79, Reinette d'Or 4 8, Adams Permain 6, Baldwin 714, La- nes Prinse Albert 7, Grauwzuur 58, R. Jeruzalem 6—10, Zoete Campagne 69 Hollandszoet 79, Pomme d'Oranje 7 10, Byenkorf 8—10, Armgaard 8—12, Pondsperen 7—10, St. Remy 6—8, Gie- ser Wildeman 8—19, Kleiperen 8—12, alles per 100 K.G. Diversen: Stek-uien 3—5, Uien 6—9, Spruitkool 1928, Sja lotten 46, Tuinpeeën 1, alles per 100 K.G. Roodo kool 21, Savoyo kool 14, Kipeieren 6.80, Pooleieren 5.50, Eenden eieren 7.70 alles per 100 stuks. GOES. Gehuwd: Marinus Burgs, 28 j. on Paulina Jacoba Nonnekens, 22 j.; Franciscus Josephus Fronka, 21 j. en Maria Johanna van dor Peijl, 19 j.; Adri- aan Cornelia de Kooning, 21 j. en Pietcr- nella Koens, 21 j. i Zierikzee. By de gisteren door de com missie van beheer over den straatweg van Zierikzee naar Brouwershaven ten stadhuize gehouden aanbesteding voor het uitvoeren van werk en ter verbreeding van den straatweg (le deel Zierikzee- Noordgouwe) met de levering van straat klinkers, enz. en bybehoorende werken (raming f 110.700) was laagste inschrij ver W. Wandel te Nieuwerkerk met f103.250. Kortgene. Door den architect S. de Koning te Goes werd Woensdag aanbe steed het bouwen van een Landbouw- schuur, een Varkenshok en bijbehooren- de werken, namens den heer L. de Vos alhier. Inschrijvers: M. F. Goedemondt Goes f 13.385, M. Schrijver, Goes, f 12.693 J. M. de Kater, Kortgene f 11.979, P. A., Remeeus Co. te Kats f 11.470, Gebr. J. A. en A. M. Schippers, te Kortgene, f 11.160. Gegund aan Gebr. Schippers. Programma van Vrijdag 17 Februari: HUIZEN, 340.9 M. Na 5,35 1950 M. 12.30—1,30 R.K, Lunchmuziek. 8—4 R.-K. Vrouwenuurtje. 4—5, Gramofoon muziek. 6 Vooravondoonoevt. 7.35 Vrij*. Lezing. Spr, P. Gortenbaeh: Liederen uit den Hervormingstijd, Muzi kale medewerking. Vrijs, Cursus van Pref. Dr 1. D, JSerdmans, HILVERSUM, 1060 M, 12,80-9 Lunch muziek, 5,80—6 Lesing door 0, F. H, Tuekermann, oud-oommandant van de Haagsche Beroepsbrandweer. 6—7,15 Veoravondconeert, 7,18—7.45 Land- bouwhalfuurtje, 8 Sehippersles, —8,80 Kamermuziek, DAV1NTRY, 1600 M, 10,38 Kerkdienst, 11,10 Pianokwartet, 19,20 Sonaten-- ooncert, 12.80 Orgeleoneert, 1,®0 =2^0 Orkesteoneert, 8,48 en 405 Concert, 4,10 Coneert voor geheelkin deren, 8,08 viool, 6,20 en ?,©5 Or kesteoneert, 7,88 Beethoven's piano- variaties. 8,20 Nationaal Symphonic- concert. 10,55 Harpconcort. PARIJS, 1750 M. 10.50-11 Concert. 12.50-2.10 en 4.05—5.05 en 8.50— 11.20 Orkestconcert. LANGENBERG, 469 M. 12.25—1.60 en 5.206.20 Orkestconcert. 7.35830 .„Fastelowends-IIochzeit", gemoedelijk fa miliefeest. v— 8.35 Orkestconcert. ZEESEN, 1250 M. 8.35 Kamermuziek. Stoomvaart MIJ. Nederland. KANGEAN, uitr., 14 v. Sabang. KONINGIN DER NEDERLANDEN, oitr., 14 te Sabang. SALEIER, uitr., 12 v. Penang. J. P. COEN, uitr., 16 van Suez. KAMBANGAN, thuisr., 15 te Suez. Boottrein Stoomv. Ml) Nederland. De boottrein van het stoomschip Von del, dat Zaterdag 18 Febr. te Genua ver wacht wordt, zal Zondagmorgen 19 Fe bruari om 9,45 u. voorm. aan het Staats spoor alhier aankomen. Kon. Ned. Stoomboot Mi). VENEZUELA, thuisr., 14 v. Havre, 15 te Amsterdam. Rfitterdamscht Lloyd. INDRAPOERA 15 v. Batavia a. Rotter- dam JACATRA, «ttr, 1* W Boartftaga. PALEMBANG 15 v. Rotterdam ru Ham burg. SIANTAR, thuisr.. pass. 15 Point de GBlle. TAMBORA, thuisr.jj pass. 15 Perim. KOTA INTEN, thuisr., 15 te Londen. TOSARI, uitr., 15 te Antwerpen, MODJOKERTO, uit.?.,, 15 van Port Saf3. T— i mm ii i. ii TELEGRAFISCH WEERBERICHT, Verwachting tot den av. van 17 Fehr.i Aanvankelijk afnemende, later opnieuw, krachtige tot stormachtige, Westelyke tot Zuidelijke wind, zwaar bewolkt, of betrok ken met tijdelijke opklaringen, waarschijn lijk aanvankelijk nog, en later opnieuw regen, aanvankelijk iets kouder. Stand van hedenmiddag 2 uur: Licht op voor fietsers Vrijdag 5 u. 46. Heden werd ons door Gods goed heid een welgeschapen Zoon geboren. Ds. en Mevr. BUININK- Gerretsen. Rheden, Herv. Pastorie, 15 Februari 1928. B Heden overleed plotseling zacht en kalm, in den ouder dom van 71 jaar en 3 maanden, onze geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader, JOHANNES BAAS, Uit aller naam, Ha. BAAS. Kapelle, 15 Februari 1928. i a i i ii Voor de zeer vele blijken van be langstelling ondervonden bij de ge legenheid van hun 50-jarige Echtver- eeniging, op 7 Februari j.i., zeggen ondergeteekenden hartelijk dank. A. FELIUS Czn. en Echtgenoote. Kruiningen, Febr, 1928, n i!»ul>WWWiWliH_ll> JiJUüWrm'flHC'-S HWIHI vanwege die greep sal wetdaa af» genesaea. Hun, die aan de gestelde eitêfeea hebben voldaan, wordt een Diplasa van voldoend afgelegd examen uit* gereikt, 5£i), die aan het examen wenaeha» deel te nemen, kunnen aieh vöór 1 Augustus 1928 met overlegging van een geboortebewijs bij onder- geteekende aanmelden. Ter bestrijding der te maken kos ten, wordt door iederen candidaat bij aanmelding een bedrag van twintig gulden en door iederen gediplomeerde nogmaals twintig gulden gestort. Programma's 25 cent zijn ver krijgbaar bij den Secretaris de? Examen-Commissie, P. L. BOLIER te Veere. zijn te hooren en te baziohtigan bij CHR. VAN DALSEN te S»roaske?ka - i uainn■■■«■■«■lii mm tb p ~"TT 'fin i voor 7|jaren van den bstt' D, D0B87 te Sint Maartensdijk; aan'den Molenweg te Hoëdêksssksrks, Terstond te aanvaarden. Inschrijvlngsbiijettea worden tot eiterlljk 22 Februari 1923 ingewacht tea kan tore van den Notaris M. OELE te 's-Graveapolder, waar sisdarc &- lichtingen zijn te bekomen

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1928 | | pagina 3