4-5 pers. r uws. urten. uinbouw. Gemengd Nieuws. Rechtzaken. Afloop Verkoopinp. Aanbestedingen enz. Marktberichten. Radio-Nieuws. N. S. F. RADIOTOESTELLEN Scheepstijdingen. Adyertentiën. f 80 „DE PROFEET EHA" WIJS. J. POLDERMAN - GOES Agentschap: Rotterdamsche Lloyd HENDR1KSE Go's BANK - GOES EIERVEILSNG - MIDDELBURG. H.H. Pluimveehouders! KAPITAAL. 2 Crapeauds en 4 Eiken Stoelen P. Slabbekoorn - Goes A.C.DANCKAERTS, Piel HeiDsiraail03, Deoüaag Voor WINKELIERS en ZAKENMENSCHEN, die hun ag werd alhier do den cursus fruit- Door de cursis- vragen vlot beaat- len Rijkstuiribouw- t_ diploma werd uit- Adam, P. Traxn- bbezoo, Joh. Tram- C. Welleman, A. J, de Vrieze, B. helleman, allen te Walraven, W, utersen, Gorry van Werf, H. van Gor- r. van Gorsel en J. ijkstuinbouwconsu- het onderwijs en op den ingeslagen dankte voorts den tissie van toezicht, en het veilingsbe- rilligheid en mede- van Gorsel namens hr Mol dank voor gegeven en sprak kaar zouden weer ouden verpakkings- de hem tevens als boekwerk toe. n n Kerk. W. vaal Lok. tterdam); to Go», ta Suawouda; S alver da ta Heino. erken. •an-Gelselaar M. El- Tan. 1923. Kerk. nam. ÜS d« Vri <S( ideling ran flor Re*fc, de lagera van het Stedelijk hebben een adres ister van Onderwijle, da volgende dfesi- op de lagera schoof um aansluit, vveeï ;e tussch'ensch'ool looi en de 8dfl lium opgericht Wöfr 3rd Idasset-IeeffaWB' I in den uitslag va» ie-examen er. vaal aan verklaringen! betrokken lagere! wie tot het gym- en, wie tot de tu»« ■ordt afgewezen; der gymnasia, en »8 et programma van ien worde in dief A-leerlingen en da B-Jeerlingen, uitge- luurkundigo vakken, 1, uitgezonderd da da oude talen bet- zigd worden, aldus, md der essentieels elementen van het en, de omvang der .anmerkolijk worde Ned. Trekpaard. ouden vergadering ■d-Brabant van het ederlandscb© Trek- het bestuur mede- Tentoonstelling in even zullen plaats leeling Zeeland om .ale Tentoonstelling l te weren door uit- t volgend amende- stuur aangenomen, is niet van toepas- e vóór 15 Februari ;ijn ingeschreven en van den eigenaar ïeer A. J. Bom, om met f3000 te ver dijk te maken ham aan te stellen, adat de algemeena iging, jhr. J. van medewerking van ruime, doelmatige :egd. vroeg inlichtingen der de leden-paar- h Vlaanderen, itter jhr. van Vre» e, dat aldaar ee^ ien van ontevrede- suiaoA bt&aski s$a «B öpgwfoon, met Kot resultaat, dat ongeveer 45 leden aldaar thans een nieuw Stamboek hebben opgericht. Het spreekt vanzelf, dat de vraag, op de voornoemde vergadering gedaan, of men tegelijk lid van het nieuwe en van het oude Stamboek kan zijn en die met ja beant woord werd, ontkennend moet beantwoord worden. Overleg heeft nooit plaats gehad over vermeende onrechtvaardigheden en het ligt allerminst op den weg der vereeniging, een dergelijke actie minzaam tegemoet te treden. Relatie met dergelijke personen kan niet meer onderhouden worden en evenmin hunne dieren nog worden er kend. (Applaus.) Het bestuurslid de heer Cox onder schreef geheel het betoog van den vorigen spreker. Er heeft in ons Stamboek steeds harmonie geheerscht, óók in de vergade ringen van het hoofdbestuur heersclite al tijd de grootste eenstemmigheid. Spreker wilde streng optreden, en stelde de vol gende motie voor, die eenparig aangeno men werd: De afdeeling Noord-Braibant van het Stamboek van het Ned. Trekpaard in ver gadering bijeen op 22 Januari 1928 te Til burg; gehoord het verlangen tot afschei ding van ons Stamboek door eenige fok kers van Zeeuwsch-Vlaanderen; verzoekt het hoofdbestuur die maatregelen te ne men, waarbij mot bekwamen spoed zal worden overgegaan tot royement van die leden, welke onze belangen schaden, en gaat over tot de orde van den dag. Woning ingewaaid. Te Tiende- veeii ia gisterennacht tijdens den. hevigen wind da woning, bewoond door den arbeider K. ingewaaid. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. TBS-smokkeleö. De Duitsche kom mieze» hebben Woensdag bij' Wezel negen koeien ea negen kalveren, uit Nederland naar Pruisen gesmokkeld, in beslag genomen. Yalsch-munterij. In de .voorstad Yjtiy is een werkplaats van valscbe munters ontdekt, die in een villa waa ondergebracht. Duizenden valsche Engelsche, Amerikaansche, Duitsche, Fransche en Italiaansche bankbil jetten werden in beslag genomen. Auto in brand. Te Eexterveea is da passagiersauto der Maatsohappij Dago te Veendam onder het rijden in brand geraakt an geheel verbrand. De inzittenden konden tijdig da auto verlaten. Kind onder de tram. Gisteren middag is op den Rjjnsburgerweg te Leiden een 2-jarig 'kindje R. genaamd, bij het over staken van den weg door een stoomtram gegrepen. Het kwam voor den baanschuiver te liggen en werd eeniga meters voortgeduwd. Met oen ernstige wonde aan het hoofd werd da kleine naar het Academisch ziekenhuis overgebracht. Overreden en gedood. Te Oud- Karspel werd gisterenmiddag de schuitema- ker K., die reeds op gevorderden leeftijd is, door een achteruit rijdende auto aangereden, tengevolge waarvan hij kwam te vallen. Een der wielen ging het slachtoffer over het hoofd, waarop de dood bijna onmiddellijk intrad. Ongeluk voorkom an. Toen de bestuurder van een zwaarbeladen vrachtauto met aanhangwagen van de Gebrs Looms, expediteurs te Almelo, den onbewaakten, over weg aan de Snippeling bij Deventer wilde passeeren, weigerde de motor juist op het moment, dat da beide wagens zich midden op den overweg bevonden. Inmiddels was sneltrein 156 uit Deventer op komst. Aan de groote activiteit van den wachter Klaassen en de oplettendheid van dan machi nist is het te danken, dat de sneltrein niet Op da zware vrachtwagens is ingereden. Met Oen rooden lantaarn liep de wachter eenige honderden meters den sneltrein tegemoet, het geen door den machinist werd waargenomen, dia onmiddellijk remde. Met vereende krach ten is daarop de overweg weer vrij gemaakt. Na Ben korte vertraging kon da sneltrein eijm reis vervolgens. 7 Door gas vergiftigd. Een 30- jarige conducteur der Oostenrijksche spoor wegen is ta Ween en in zijn woning met zijn beide kinderen van 6 on 3 jaren, alsmede pen vreemde, 25-jarige vrouw dood ge- Vonden. Ze waren door lichtgas vergiftigd. Vijfvoudig doodvonnis. Het Rijksgerechtshof te Leipzig heeft gisteren het vijfvoudig doodvonnis bevestigd, dat in No vember j.l. werd geveld tegen den fabrieks- srbeider Karl Müller, die in den tijd van Februari 1925 tot Mei. 1926 zijn eerste vrouw 0a schoonvader, zijn twee kinderen uit het herste huwelijk en een kind uit het tweede huwelijk heeft vergiftigd. Müller had gehoopt, Mdus universeel erfgenaam te worden van het vermogen van zijn eerste vrouw. De tweede vrouw, die beschuldigd was van mede plichtigheid is vrijgesproken. i— Nekkramp. In het gezin van W. K. te 'Sidde- buren (gem. Slochteren), is bij drie kin deren nekkramp geconstateerd. De toe- Stand van een der patiëntjes is ernstig. Hoe fle pest zich verspreidt, dagen werd te Balik Papan" (N.O. I.) geval van pest geconstateerd b® een contractkoelie. Da man zoo toeldt de „Loc." fwas af komstig van het s.s. „Buyskens", dat hem "ad overgebracht van Soarabaja. Bjj het on derzoek, door den D. V. G. Ingesteld, bleek «stier, dat de man op de „Buyskens" was Bosomen, direct van de „Op ten' Noort" af, schip hem had aangebracht uit Sama- Daar was hij op 19 December aan boord gekomen. Gebleken is, dat hij te Se- «wang kwam op 10 December, uit Temang- «M, tuuut ta® «nat um nuk jut besmette «treek. Ton ld Deoember tot 19 December heeft hij gewoond in het koeliehuis van het A. D. E. K. te Semarang. Uit dit onderzoek blijkt, op welke wijze de pest kan worden overgebracht. Auto fa water. De heer P. C. Tijnagel uit Reeuwjjk reed met zijn auto op den Bloemendaalschenweg te Waddinxveen door tot nog toe onbekende oorzaak in flinke vaart te water. Do bestuurder had de tegenwoordigheid van geest het portier te openen, waardoor hij zich uit zijn benarde positie kon bevrijden; het mocht hem echter niet gelukken den wal te bereiken. Do bij hem in de auto zittende 3ame ver keerde in nog grooter moeilijkheden. Door het kantelen van de auto was zij niet in staat deze te verlaten. Op hun hulpgeschreeuw echter kwamen de bewoners van nabijgele gen woningen naar buiten en wisten ten slotte na veel moeite de beide drenkelingen op het droge te brengen, In het ijs bekneld. De bemanning van de ijsvlet, die gistermiddag naar de Friesland vertrok, was gisteravond 9 uur nog niet te Lemmer .teruggekeerd. Men veronder stelt, dat zij vannacht aan boord zijn ge- bleven om dan hedenochtend terug te keeren. Het zou onverantwoordelijk zijn zich bij don. ker op het ijs te bevinden, temidden van de vele verraderlijke kuilen. Men weet te Lemmer niet of da mannen zijn aangekomen (aan boord) en met kijkers hoeft men hen tusachon de ijsbergen door niet kunnen volgen, doch ver ondersteld wordt, dat zo wel aan boord van do Friesland zijn. Vervalsching doof e©u bur gemeester. De Hooge Raad heeft gis teren conclusie genomen in de zaak tus- schen de gemeente Maasdam als eischeres in cassatie en de N. V. De Ned. Spaarkas als Verweerster. K., de vroegere burgemeester vam Maas dam, maakte zich schuldig aan verval- schingen en is deswege door de rechtbank te Dordrecht veroordeeld tot 2Y2 jaar ge vangenisstraf. O.m. had hij door middel van een valsch stuk op naam der ge meente f2000 geleend bij de Ned. Spaar kas. De Spaarkas vorderde het geld van de gemeente terug, hetgeen echter door de gemeente geweigerd werd -op grond, dat zij nooit gelden had ontvangen.'. Rechtbank en Hof wezen deze vorde ring toe, maar de Hooge Raad overwoog, dat vaststaat, dat op de akte van geldlee- ning een valsche handteekening van den ontvanger der gemeente voorkomt, zoodat moet worden aangenomen, dat de hand teekening van den ontvanger niet op het stuk voorkomt. Ten onrechte heeft het Hof, volgens den Hoogen Raad, beslist, dat het aan de ge meente te wyten is, dat op de akte geen echte handteekening van den ontvanger voorkomt. Waar nu 8© fiandteekehing van den gemeente-ontvanger noodig is, om de ont vangst van gelden ,door de gemeente te bewijzen, achtte de Hooge Raad het voor gedragen cassaliemiddel gegrond en ver nietigde bet arrest van het Haagsche Hof. De zaak werd ter verdere afdoening naar het Hof teruggewezen. NEDERL. MIJ. VAN KUNSTMATIGE OESTERTEELT. Vrijdag had ta Bergen op Zoom een bui tengewone algemeene vergadering plaats van de N.V. Nederl. Maatsch. voor Kunstmatige Oesterteelt v.h. onder de Firma C. L. da Meul- meester Co. te Iorseke. Aan het verslag van deze zeer druk be zochte vergadering in de „Midd. Crt." is hot volgende ontleend De voorzitter de heer C. A. van Woelderon ta Vlissingen, deelde mede, dat eerst '19 Januari van den heer Kloppenburg te Dan Haag een schrijven met de 12 bekende vra gen, die de voorzitter voorleest, inkwam. Deze tormijn was te kort en zoo kon slechts een alge meene beschouwing der vragen door het be stuur plaats hebben. Belangrijk is, dat de voorraad oesters op 1 Juni een waarde had van f 180.150, wat verminderd moet wor- den met f 31.000 voor pacht, zoodat dus rest f 149,150, terwijl op de balans 145.000 is uitgetrokken, wat dus niet geflatteerd is. Na zoo'n korten tijd kan spr. niet in finesses afdalen. De heer Kloppenburg vraagt of de raming van 10 millioen oesters roer f 180.000 ook nu nog geldt. De directeur, de heer Verhaart, zegt, dat dit ongeveer hetzelfde is. De heer Kloppenburg wijst nu speciaal op zijn eerste vraag, waarop de voorzitter ant woordt, dat het juist is, dat 2300 aandeelen zijn uitgegeven en wel 647 aan dr Pomp© van Meerdervoort, 263 aan de N.V. Mij de Mollusk, 1140 aan mevr. de wed. de Meul- meester, 198 aan Labeuchere Oyens en 122 aan verschillende andere personert. Of de door sommigen ingebrachte pachtrechten enz. daarmede niet te duur werden betaald, zal spr. laten nagaan. Bij de verdere bespreking stelt de heer Mr Telders van 's-Gravemhaga, die als ad viseur aanwezig is, voor, alleen vraag 12 in behandeling te nemen, waarin gevraagd wordt of het bestuur bereid is mede te werken aan een taxatie van de i waarde der activa van de vennootschap door onpartijdige vaklieden, opdat voor aandeelhouders een betrouwbare basis gevonden wordt voor de berekening van de waarde van hun bezit. Dit te meer, waar het bestuur gaarne bereid is alle inlichtingen te verschaffen; het zit in een glazen huisje en heeft niets to ver bergen. Men zal met iedere overige vraag moeite hebben. Het zou goed zijn da vragen schriftelijk te beantwoorden. Bri hua ¥1 masking iuiahi tttf iaj bet bestuur het volle licht wil laten eehflneo. Het spijt hein wel, dat de andere vragen niet in groote trekken in deze vergadering kunnen worden beantwoord. Hij beklaagt er zioh over, dat zijn brieven van 2 en 14 No vember onbeantwoord bleven, eveneens toen hij later vroeg of gezien het feit, dat hij namens de bezitters van de meerderheid der aandeelen sprak, niet beter in het midden van het land kon worden vergaderd; nu zijn velen hunner naar het Zuiden moeten reizen. Spr. geeft toe, dat men niet in finesses kan afdalen, maar wil toch wel gaarne weten hoeveel natuurgronden en hoeveel H.A. pacht grond de Mij. heeft en welke waarde daar aan moet worden toegekend. Berokend naar het geval men ze nu zou moeten koopen. De voorz. zegt dat tot nu toe alles paix en vree was, nimmer kwam een aandeelhouder ter vergadering en nu in eens deze actie. Het verbaast spr .dat de heer KI. niet weet, dat do maatschappij geheel geen gronden hoeft in eigendom, slechts in pacht, wat thans is 47 H.A. voor f20.548. De waarde der pacht rechten zijn niet te waardeeren, die hangen af van do behoefte en den algemeenen toe- stand van het bedrijf. Do heer Willemsen zegt, dat do zaak geheel in orde is, en het zeer juist gezien was veel af te schrijven. Maar al zou er £10.000 te veel zyn afgeschreven, wat zou dat dan nog beteekenen voor de aandeelhouders. De zaak is tot nu toe goed behoord on kan niet anders beheerd worden. Er wordt wel eens veel geld in don handel verdiend, maar dan door den handel en niet bij do cultuur. De aandeelen van flOO zijn echter nog te hoog, omdat een oesterbedrijf aan oestercultuur zoo weinig waard is, en men is op den hoogsten top. Da aandeelen zijn schandelijk hoog op gevoerd. Als de zaak aan een taxatie onder worpen wordt, dan zal blijken, dat dit zoo is. Van! heel deze actie kan niets terecht komen. De heele oestercultuur is te hoog opgehemeld. Een kleine concurrentie kan de prijzen sterk naar beneden doen gaan. De heer Kamphuisen deelt nu eens uitvoerig mede, wat z!i. de bedoeling is met de op richting van het Syndicaat op 4 Novembei j.l. door den heer KI. zrlks met een kapitaal van f 135.000, gedeeltelijk in aandeelen en gedeeltelijk in contanten. Volgens spr. is het meest frapanta art. 10, waarin wordt be paald, dat het Syndicaat is aangegaan tot 31 Deo. 1928 en dat dan wordt bepaald wanneer da winst zal worden verdeeld. Dit zal geschieden in verhouding tot den koers op den dag van ontbinding. Het is niet moei lijk dien koers tijdelijk hoog ta doen zqn en dan krijgt da heer KL, volgens da bepa- lingen der winst in contanten, en zal hij verder bepalen in welken vorm anderen hun deel krijgen. Spr. weet heel goed, dat deze mededeelingen niet voor publicatie be stemd waren, maar spr. wil laten zien, dat del heer KI. er een slaatje uit wilde slaan. Het is een gevaar voor 'de financieels wereld als da menschen zoo doen. De heer Kloppenburg meent, dat het met da oesterteelers nog wel los zal loopen. Spr. wil toch nog altijd gaarne hooren waar de f2 millioen zijn gebleven. Men heeft eigenlijk nooit resultaten van het goed gaan van het bedrijf gezien. Nadat nog verschillende heeren het woord hadden gevoerd, werd besloten eene com missie in te stellen om ingevolge de 12e vraag rapport uit to brengen over de waarde van de aandeelen en dit in een volgende vergade ring te behandelen. Deze oommissie zal be staan uit twee leden aan te wijzen door het bestuur en twee §an te wijzen door het Syndicaat, terwijl deze vier heeren dan samen een vijfde zullen kiezen. NIEUW- EN ST.-JOOSLAND. Door notaris Blaupot ten Cate is Vrijdag alhier publiek verkocht: De hofstede „Molenzicht" alhier, groot 15 H.A. 36 A. 60 c.A., aan M. P. liage voor f49779; 1 H.A. 87 A. 40 c.A. bouwland in den Molenpolder, aan D. van Leerdam Pz. voor f6495; 72 A. 10 o.A. idem, aan J. van Leerdam Pz. ta Middelburg voor £2600 60 A. 60 c.A. idem, aan A. Moens voor f 257556 A. 60 c.A. idem aan J. J. Poppe Az. voor f2211; 56 A. 40 o.A. idem, aan G. v. Sluijs, Middelburg voor f2229; 39 A. 90 c.A. idem, aan J. v. Eenennaam, voor f 141132 A. 40 c.A. idem, aan W. Duvekot Sz. te Vrouwepolder, voor f 1210. Voor zoover niet anders gemeld, wonen alle 'koopers ta Nieuw- en St.-Joosland. VLISSINGEN, 27 Jan. 1928. Poters 3—3,5, Uien 811, Koolraap 33,5, Spruiten 21— 34, Kroten 611, Wijnpeeën 24, Kleine peeën 35, Witlof 3031, Sehorseneeren 8 9, Gieser Wildeman 810, Kleiperen 36, Pondsperen 711, Bergamot 34, Hollaert 12, Ermgaard 1219, Goudreinet 823, Zure Bellefleur 810, Roodbakker 78, Zoete Bel lefleur 510, Grauwzuur 5, Grauwzoet 611, Meigroen 3, Campagnezoet 8, Huisnianszoet 47, Reine d'Or 46, Bruine boonen 22— 25 ct., alles per K.G. Kipeieren 7378 ct. per 10 stuks. Boerekool 35, Roode kool 821, Savoija kool 6,5—7,5 ct., alles per stuk. Selderie 720,5, Prei 7,511,5 ct., beiden per bos. Spruitkoppen 819, Veldsla 4268 ct., beiden per kist. Programma vam Zondag 29 Januari. HUIZEN. 1950 M. 8.30—9.30 N.C.R.V. Morgenwijding. De morgenwijding z,al ge leid worden door ds Jhr J. L. Martens van Sevenhovien, Herv. .pred. te Utrecht. 10 K.R.O. Uitzending van den Hoogd. uit de St. Michaelskerk, ie Zwolle door kapelaan J. A'. Q. Mets. 12.30—1.30 a.ifr oadwricüt voor ouövröa fltoror eten heer D. Bont, pr. leeraar Semenaris Hageveld Heemstede, H.R.O. 2.304 Artis-pro- gramma 45 Ziekenuurtj© door den heer A. Schoenmakers, pr. van het Seme- riarie Ypelaar, K.R.O. 6.20 N. C. R. V, Kerkdienst uit de Geref. Kerk H. V. te Haarlem. Voorganger ds P. A. E. Sillevis Smit, Geref. pred. H. V. aldaar. 7.30— 8. K.R.O. bijbel-exegese door prof. dr R Jansen. 8 Concertavond, viool, piano, en het K.R.O. orkest spr. dr A. G. A Hofman, uit Gouda, onderwerp: de gene zingen van Christus, zooals in de Heilige Evangeliën verhaald. J0.30 K.R.O. pers berichten. 10.45 K.R.O. Epiloog o.l.v. den heer Jos. H. Pickkers. HILVERSUM, 1060 M. 12.30-1.'40 Lunch muziek. 1.404C30 Beethoven- en Schubert-programma. Bijzondere kamer- muziekuitvoering. 4.306.15 Concert, door het omroeporkest. '6.30 V.P.R.O. uitzending uit de Remonstrantsche kerk ia Utrecht. Jeugddagviering. 8.10 Sym* phonieconcert, Mia Peltenburg, sopraan, Stoomvaart Mij. Nederland. PRINS DER NED. (thuisr.) 27 v. Sou thampton. KON. DER NED. (uitr.) 27 v. Genua. KAMBANGAN (thuisr.) 26 te Belawan. KARIMATA (thuisr.) pass. 25 Sagres. SIMAL0ER (thuisr.) 25 Gibraltar gesign. Kon. Ned. Stoomboot Mij. SIMON BOLIVAR, 27 van Amsterdam pi. West-Imdië. I I J J ORANJE NASSAU 24 v. Curacao n. Pt Cabello. COTTICA Amst. n. W.-Indië p. 26 Ma deira. Rotterdamsche Lloyd. ROTA INTEN (thuisr.) p. 27 Perim. KEDOE (thuisr.) 27 te Londen. TAB AN AN (thuisr.) 27 van Marseille. BUITENZORG thuisr. 26 te Gibraltar. Stand van hedenmorgen 10 uur 770. Stand van gistermiddag 763. Licht op voor fietsers: Zondag 5,11 u. Maandag 5.13 u. Op 2 Februari a.s. hopen wij, zoo de Heere wil, in dankbare blijdschap met onze geliefde Ouders JACOBUS BU1JSE CORNELIA WABEKE hunne 40-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hunne liefhebbende Kinderen en Behuwdkinderen Nijmegen M. BUIJSE. Enschedé A. BUIJSE. D. BUIJSE—Peddemors en Kinderen. Goes: F. D. BUIJSE. Nijmegen D. VAN DALEN-Buijse. W. VAN DALEN en Kinderen. Zierik zee J. BUIJSE. H. BUIJSE—Nieuwenhuis en Kinderen. De Bildt: A. C. ORANJE—Buijse. D. A. ORANJE. Palembang A. BUIJSE. Nijmegen: Ha BUIJSE. Goes: J. A. BUIJSE. Terneuzen: I. BUIJSE. Nijmegen, Ruisdaelstraat 47. Voor de zeer vele blijken van deelneming, ontvangen bij het over lijden van onzen innig geliefden Zoon, Broeder en Behuwdbroeder CORNELIS QUAKKELAAR, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, M. QUAKKELAAR. Goes, 28 Januari 1928 Voor een ouderlooze jongen, 15 jaar, Nederduitsch-Hervormd, wordt plaatsing gezocht op Boerderij- Liefst in Walcheren. Brieven letter M., Bureau „De Zeeuw", Goes. Een Kleermaker vraagt het ge- heele jaar door werk of, zoo lang de voorraad strekt, het zij Maat- of Confectie, ook Werkmansklee- ding, Beverteen of Manchester broe ken, enz., enz., tegen billijk tarief. Br, onder Lett. K. aan het Bur. van „De Zeeuw" te Goes. dlegeen binder willen bobben vtmV onaangename» nosmaah of tabakslucht, nemen na bet roeken en voor den nacht 'n paar Linla jt Tabletjes in den mond Vanaf de oprichting In Februari j.l. tot 31 December j.l. werden I.200.000 eieren geveild. Zegt U dat niets? HOOGENDIJK. Dir. voor Landhypotheken. met ruime overwaarde, beschikbaar. Rente vanaf 47a °/0, Te bevragen onder letter A,' Bureau dezer Courant te Goes. 20 P.K., zes cylinders, keurig ducolak en nikkel, 4 schokbrekers enz., be slist zondt-r gebrek, wegens aankoop gesloten wagen te koop voor f 1300. Proefrit en deskundig onderzoek ?aarne toegestaan. J. C. DEKKER, )ostslngel 70, Goes, Vergelijkt deze prijzen met andere. alles veerend met trijp of moquette Geen reclame met rommel, doch alles goed eigen gemaakt werk. Meubelstoffeerderij, Wijngaardstr. 37. A. ill ilnn It I Te Goes bij Gebrs. Mulder te Wemeldinge bij M. Kooman. Verschenen het boekwerk door W. M. 8. C. VAN FRANCKENBERG en PROSCHLITZ. Prijs f2.20. Gebonden f2.80 2e herziene en vermeerderde druk. Verkrijgbaar bij alle Boekhande laren en bij den Uitgever debiet in de provincie Zeeland wenschen uit te breiden, is „DE ZEEUW" het aangewezen Dagblad voor advertentie reclame. Vraagt Advertentietarief. I 1 at ter i

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1928 | | pagina 3