«E ZEE UW' Bil ie Pers. Bit lie Proróie Kerkbanken^ ;ster(s). 9 Dienstbode, TWËEDË~BLAD. KRONKELENDE PADEN. Zoeklichtjes. ulp-Smidsknecht FEUILLETON. te ERBERICHT >nd van 7 Btec. ht krachtige E.~ vind. GedotiteML n regen. VfMwe Idag 2 u*r: iddag 760 fl«tMra: KOOP: de oudo kerk der ite te Meliskerke. gedeelten. Adres Meliskerke. »en Kalf vaars, 3 rekening. JFHOUT, Seroos- KOOP: kruiwagens en Wi len. Hofplein E eval terstond een paard kan be- J. BLABBEKOORN, tinge. Co.. Goes vragen kster(s) louden der kantoEe». jor terstond dag en nacht, niiet NEELEMAN, Nei. Krabbendflke. rlANVeere, vraagt te Dienstbode, ag en nacht. b. f 1.10, Schapenvl. zei 95 ctRund vet 8© ipskoppen 50 ct„ alles MINK, Vlasmarkt (min. Justitie); □schappen); Pavtl inamiën); Jaspar e Congo). VAN DINSDAG 6 DEC. 1927, No. 57. De geest van Genève. De heer Hetiri Polak, de voorzitter van de S.D.A.P., die geleerd door de ervarinig, eindelijk genoeg heeft gekregen van het stelsel van den eenzijdigen vrijein invoer, schrijft over bovenstaand1 onderwerp: „De Geest van Genève", zoo roepen de aanbidders van den vrijen handel. Jawel, „de geest van Genève", maa;r de tastbare werkelijkheid, te Genève wa,ar te nemen is van dien geest nu niet be paald sterk doortrokken. [Wie do handelingen der thans te Ge nève zetelende, onder leiding vain den heer Colijn staande conferenties betref fende beschermende rechten en in- en uitvoerverboden heeft gevolgd, wie acht geslagen heeft op de magere n* ui taten, tot welke zij heeft geleid, moet wel met een zeer buiten gewone portie optimisme gezegend zijn geworden, om hoop te kunnen koesteren op iets anders dan op een stuk of wat onbeteekenende, of scliijn-maatregaten, die in de werkelijke toestanden en verhou dingen geenerlei verandering zullen bren gen. Er was, of is, ook een „geest van Locar no". Deze geest waart nu reeds een paar jaren rond. Heeft iemand iets bemerkt van noemenswaardige verbetering in de; be trekkingen tusschen de natiën? Heeft iemand jets bemerkt van ontwapening, onder den invloed van dien geest? Het, omgekeerde is veeleer het geval. Het zal met den „geest van Genève" niet anders gaan. Misschien zal er na zeer vele jaren eenogen invloed van uitgaan. Wellicht zul len wij na zeer langen tijd in de fiscale en economische politiek der meeste lan den eenige verandering in de richting van den vrijen handel zich zien vol trekken. .Doch vooreerst zal daarvan geen sprake zijn. De vertegenwoordigers der natiën, thans te Genève om de confe rentietafel gezeten, maken zóóveel captie, werpen zóóvele excepties op, maken zóó veel voorbehoud, wenschen zóóvele ge legenheden tot het innemen van uitzon deringsposities, dat slechts pessimistische verwachtingen voor een reeks komende jaren gekoesterd mogen worden. Moeten wij nu intussclien maar blijven afwachten? Moeten wij met het oog op den „geest van Genève", hot er maai' op aan laten komen, dat wij den geest geven Moet onze deur open blijven staan, terwijl nagenoeg alle deuren van anderen voor o.ns gesloten zijn? Moet ook de Indische deur openblijven, zóó dat Japan en andere landen met hongertoonen do voortbrengselen' der Nederlandsche nijver heid van daar kunnen verjagen, zoodat er hier nóg grootere werkloosheid komt, flati wij reeds „genieten?" TWEEDE KAMER. DE QORLOGSBEGROOTING. Memorie van Antwoord. Aa.il de memorie van antwoord op het voorl. verslag der Tweede Kamer is het volgende ontleend Algemeen defensiebeleid. De regeering, erkentelijk voor de waardee ring, uitgesproken voor het optreden van de Nederlandsche delegatie op de jongste Volkeinbondsvei'gadering, zal uiteraard be vorderen dat volgende delegaties voort gaan op dén ingeslagen weg. Intussclien zou het van Weinig beleid getuigen; in dien de thans ingediende begroeting reedis rekening zou houden met een ideaal, flat, hoezeer nagestreefd, nog geen werke lijkheid is geworden. Het ontmoet dan ook overwegend bezwaar reeds thans tot een eenigszins belangrijke inkrimping van de weermacht over te gaan. Dat Nederland door handhaving van het bestaande legerstelsel .zou blijven Naar het Engelsch. 40.) —o— „Emily", sprak haair echtgenoot opi ze keren morgen aan 't ontbijt, „je moest deze gelegenheid eenis aangrijpen om te profiteesren van mevrouw Hill's onder vinding en van haar loeren hoe ze zoo gelukkig is geweest in de opvoeding van haar kinderen; feiten spreken sterker dan welke theorie ook. Het zijn zulke flinke jongens, in hun spelen vroolijlk en leven dig en als ik met hen uitrijdt, prettige gezellen om mee te praten!- Ze zijn klaar voor elke school, onverschillig welke hun ouders voor heu maar zullen uitzoeken- Ze zijn den meesten jongens van hun leeftijd ver vooruit." „Ik zou het heel prettig vinden," ant woordde Emily, „als je hun leerkamer ziet, krijg je al den indruk, dat ze een flinke opvoeding hebben gehad." Majoor Butler was met dit voorstel voor den dag gekomen om haar afleiding te bezorgen en haar den schok te boven doen kouien ,dien ze in den nacht van den brand ontvangen had. Ze voelde zich min- der goed in den laatsten tijd en daar had die laatste treurige gebeurtenis veel toe deelnemen aan den wedstrijd in bewape/ ning, moet beslist worden ontkend. Hoezeer de belangrijkheid der stelling fronten geenszins over het hoofd wordt gezien, neemt dit niet weg, dat het veld leger steeds het belangrijkste orgaan van de weermacht zal blijven; het zoo hoog mogelijk opvoeren van de kracht is dus een belang van de eerste orde. Ten aanzien van de vraag omtrent het schenken van voldoende aandacht aan de "kustverdediging wordt medege deeld, dat deze aangelegenheid een on derwerp va,n ernstige studie heeft uitge maakt. In het ontworpen stelsel van kust verdediging, waarbij de hoofdtaak weder om toevalt aan het veldleger, is in een behoorlijke bewaking en verdediging van de Westersohelde voorzien. Bezuiniging. Bij het beoordeelen wan het op de begrooting 1928 bezuinigde bedrag van f 627,000 moet niet worden voorbijgezien, dat de legeruitgaven, na Ui trek van de pensioenen en wachtgelden, van 1922 tot 1927 van bijna 65 millioen tot 45V2 millioen, dus met bijna 20 mil lioen of met 30 pet. zijn teruggeloopen. Het spreekt dus vanzelf, dat het thans zeer moeilijk wordt verdere bezuinigings objecten te vinden, vooral omdat, zooals terecht in het voorloopig verslag wordt opgemerkt, zeer zuinig wordt huisgehou den. Contingent. De minister is van meening, dat de algemeene politieke toe standen in Europa voorshands geen ver mindering van de oorlogssterkte van ons leger toelaten; voor liet bereiken van die sterkte is het thans vastgestelde con tingent noodig, zoodat vermindering daar van voor het tegenwoordige niet in over weging kan worden genomen. Kostwinnersvergoeding. Ver schillende maatregelen, de laatste jaren door den minister genomen en strekkende in het belang van de verwanten van dienstplichtigen, getuigen, dat het insti tuut der kostwinnersvergoedingen xbij- zondere aandacht en zorg geniet. Met betrekking tot de vrijwilligers van Landslormkorpsen, stelt de minister zich voor, de totstandkoming te bevorderen van een regeling, die toekenning van kostwinnersvergoeding aan verwanten van deze vrijwilligers, althans voorzoover deze gewoon-dienstplichtigen zijn, moge lijk maakt. Herhalingsoefeningen. Inder daad kan met voldoening worden gecon stateerd, dat de herhalings-oefeningen in het afgeloopen jaar een gunstig verloop hebben gehad en dat de geest der troepen over het algemeen zeer goed is geweest. Met dankbaarheid erkent de minister den goeden invloed, die voor een belang rijk gedeelte van de Nederlandsche pers 'is uitgegaau, een steun, welken hij bij voortduring op prijs zal blijven stellen. W,at betreft het instituut der leger- predikanten komt het den minister voor, dat de verdeeling over de verschil lende richtingen alleszins aan de eischen van billijkheid voldoet. Tegen het in de cantine ophangen van goede platen en spreuken ter bestrijding van alcoholgebruik heeft de mi nister geen bezwaar. Evenmin als het vorige jaar kan de minister thans inzien, dat een verruiming der grenzen, door de Dienstweigeringswet aan de voor /erkenning vatbare gewetensbezwaren ge steld, noodzakelijk zou zijn. Sinds de be handeling der begrooting voor het loo- pende dienstjaar zijn de gewetensbezwa ren van 8 dienstweigeraars erkend, van 2 niet erkend. Ten aanzien van de verlangens, welke in het Voorloopig Verslag zijn geuit met betrekking tot de z.g. o u d-g epension- neerden, meent de minister te mogen verwijzen naar hetgeen hij als minister van marine a.i. te dezer zake heeft mede gedeeld. Aan het verlangen van verschillende leden om over te gaan tot verhooging van de aan de z.g. mobilisatie slacht- offers toe te kennen bedragen kan geen gevolg worden gegeven. De bewering, dat verscheidene van de „ergste" slachtof fers geheel van steunverleening zouden zijn uitgesloten door de beperkende bepa ling, dat betrokkenen reeds vóór 1 Jan. 1923 een verzoek orn steun moeten heb ben ingezonden, kan de minister niet. on derschrijven, te minder, waar destijds aan de steunregeling voldoende bekendheid is gegeven. Tramweg van Hoofdplaat naar Breskens. Bij de Tweede Ka mer is een wetsontwerp ingediend tot toe kenning van een renteloos voorschot uit 's Rijks schatkist ten behoeve van den aan leg en het in exploitatie brengen van een tramweg van Hoofdplaat naar Breskens Deze lijn moet niet beschouwd worden als een op zich zelf staande tramweg, doch als een verlenging van de lijn Pyramide- Hoofdplaat. De lengte van de ontworpen lijn be draagt 9025 M. Zij vangt aan hij Hoofd plaat-Tol en doorsnijdt geheel op eigen baan cle gemeenten Biervliet, IJzendijke, Hoofdplaat, Schoondijke, Groede en Bres kens. Het eindpunt van den tramweg ligt op het Rijkshaventerrein te Breskens, waar een emplacement zal worden aange legd. Los- en laadplaatsen met halten zijn ontworpen te Roodenhoek, Sasput en aan den dijk tusschen de Nieuwe Haven- en den Klein Baarzandepolder. De kosten zijn geraamd op f 499.500 of f 55.300 per K.M. De provincie Zeeland en het Rijk zullen elk een voorschot verleenen van f 166.500, welk bedrag wordt verminderd met f 29.807 als bijdragen van belanghebbende gemeenten, polders en derden. Be Rotter- damsche Bankvereeniging heeft aan de Tramweg-Mij. reeds een crediet verleend van f200.000. De opbrengsten van den tramweg kun nen uit den aard der zaak slechts wor den geschat. Naar de gemaakte bereke ningen zullen echter niet alleen de exploi tatiekosten en de verplichte stortingen in fondsen gedekt zijn, 'doch er zal een vol doende overschot worden verkregen voor rente en aflossing van het door de maat schappij op te nemen kapitaal. Vakopleiding voor bak kers. De Zeeuwsche Bakkersbond heeft besloten, ingaande den tweeden Woensdag van Januari 1928, een vakcursus met tweejarigen leertijd te openen te Middel burg, Oostburg, Goes en Zierikzee. Reeds ongeveer 100 leerlingen, zoowel gezellen als bakkerszoons, gaven zich op voor de zen cursus, waarvan de algemeene lessen in Nederlandsch, Boekhouden, Handels kennis, Handelsrekenen en ook in natuur- en scheikunde zullen worden gegeven in lokalen der ambachtsscholen in genoemde gemeenten, terwijl de practische lessen door een specialen deskundige plaats heb ben in daarvoor beschikbaar gestelde bak kerijen van leden. Het is de bedoeling, dat deze cursus een blijvende zal zijn, zoodat volgend jaar weer leerlingen voor het eer ste cursusjaar worden aangenomen. Voor loopig worden de kosten geheel door den Bond en de leerlingen gedragen. Kapelle. Aan den aannemer A. de Bour- graaf alhier is gegund het houwen van drie houten broeikassen te Krabbendijke. Krabbendijke. Toen men bij den heer K. alhier aan het slachten was, had het 12- jarig zoontje het ongeluk met zijn vinger in aanraking te komen met de worst- machine, zoodat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. De gehouden collecte voor de Kerst feestviering der Zondagsschool alhier heeft opgebracht de som van f 175. (Be langeloos bericht.) Wemeldinge. Loop der bevolking gedu rende November 1927. Ingekomen: A. G. M. Segers, dienstbode, van Goes; K. Noels, bakkersknecht van Borssele; II. Rosmalen, bankwerker, van Amsterdam M. J. G. Visser, hulpprediker, van Groningen. Vertrokken: Ant. Boot, bakkersknecht, naar Zierikzee; II. van Rosmalen, bank werker, naar Amsterdam, Ternatestr. 24. Vrijdagavond had alhier in tegen woordigheid van den Rijkstuinbouwcon- sulent en de commissie van toezicht, de eindles plaats van den cursus in het sor- teeren en verpakken van fruit. Na een toepasselijk woord van den Rijkstuinbouw- consulent werd door dezen aan 13 deel nemers een diploma uitgereikt. De oudste leerling, dhr M. de Schipper, sprak na mens allen woorden van dank en bood den onderwijzer A. Provoost een stoffelijk blijk van waardeering aan. Nieuw en St. Joosland. Door B. en W dezer gemeente is met ingang van 1 Janu ari 1928 tot ambtenaar ter secretarie aan gesteld de heer Ch. J. Toebes, thans vo lontair aldaar. Op de weegbrug alhier zijn in de af geloopen bietencampagne gewogen een ge wicht van 5.337.215 K.G. bieten (684.000 minder dan in 1926) en 614.795 K.G. pulp (85.530 K.G. meer dan in 1926). Westkapelle. Vrijdag vergaderde de Raad alhier in voltallige zitting. De voorz. deelde mede, dat hem als bur gemeester een verlof is toegestaan van 16 Dec. tot 2 Jan. Het verzoek betreffende in stellen van een vloekverbod werd voor Het Bestuur der Ned. Ver. voor Roode Kruishonden hield Zaterdag een keuring, waarbij ook Z. K. H. Prins Hendrik zgn belangstelling betuigde. Een foto van het bestuur met den Prins in het midden terwijl ook de bekende hond Astor voor den fotograaf poseerde. bijgedragen. Ze zag er nu. echter veel vroolijker uit en toen zij1 wegging zei hij: „Zorg, dat je vanmiddag om drie uur klaar bent, dan zullen we een rijtoertje gaan maken." Emily stond klaar op het afgesproken uur, maar Harry was minder punktueel; even later zag ze hem aanko men, maar niet in het open rijtuigje doch te voet. Maai; maar, wat ben jij laiat vandaag," schertste ze, toen ze hem de deur opende- Hij ging echter niet op haar plagerij in, maar ging zwijgend naar binnen. „Heb je iets, dat je hindert,, Harry?" vroeg ze, ongerust geworden door zijin zwijgen. „Ja, lieveling en ik zal het je maar in eens vertellen. Ik heb order gekregen om mlet het detachement naar Birkfield te gaan. Majoor Bragg blijft hier." „Ach, wat jammer dat we hier vandaan moeten", antwoordde ze opgeruimd, „maar Harry, we zullen ons daar wel gauw een ander thuis schoppen." „Neen Emily, dat is juist het ergste; je kunt niet met me meegaan- Er is daar geen huis, geen dokter, niets- Ik heb al eenigen tijd gevoeld, dat mevrouw Burke iets tegen me had en dit is het gevolg." „O Harry, dat is wreed, maar de ko lonel is zoo goed, kunnen we op hem geen beroep doen?" „Hij zelf heeft het zoo bevolen en daar hij mSjfn chef is, moet ik gehoor zamen. De fout is, dajt voor de buiteri wereld de kolenel beveelt, maar dat in werkelijkheid zijn vrouw bet heft in han den heeft. Het dringt niet tot hem door dat zij hem tot die onrechtvaardige daad gebracht heeft, hoewel ieder ander het wel weet." „E;n er is niets meer aan te doen?" vroeg Emily terneergeslagen- „Neen. Zoolang officieren de dienstzat ken thuis tot onderwerp van conversatie maken, en zich door hun vrouwen laten beïnvloeden, zullen dergelijike gevallen zich blijven voordoen. Toch begrijp ik niet wat mevrouw Burke eigenlijik teg-en me heeft. De drie volgend© dagen gingen droe vig voorbij. Gedurende zijn afwezigheid overdag maakte Emily alles voor Harry's vertrek in orde- De laatste Zondag was gekomen- 's Maandags moest hij vertrek ken. Samen stonden ze voor het venster te kijken naar de rivier, die zoo rustig vloot. De zon ging juist onder en kleur de de oppervlakte met de schoonste tin ten. „Harry, het is hard, gescheiden te wor den door de onbillijkheid en onvriendelijk heid van anderen- Als het maar eerlijk jouw beurt was geweest, dan zou ik het geduldig kunnen dragen." Trainen druppel den neer op zijn hand. „Eimily, lieveling",, antwoordde hiji, „liet is Gods wil, die zich door hen openbaart, zóó m'oet je het bezien- Als we slechts trachten heit pad der plicht te be wande, len, geloovig opziend tot God en nimmer vergetend, dat het Zijn wil is en niet. der menschen die ons leidt, dan mogen wij zegen verwachten, zelfs uit datgene, wat ons door onrechtvaardigheid van' on zen evennaaste wordt berokkend. „Maar Ha.rry, ik kan kolonel Burke niet vergeven, laat staan zijfn vrouw-" „Ban, lieveling, mag je niet tot God bid den, Zondag niet naar de kerk gaan. Emii. ly, moeten we alleen in naam Christenen zijn? Kunnen we anderen leeren, dat Christus voor ons is gestorven, en zelf niet leven naar Zijin Woord en zoo den naain „Christen" te schande Waken? Emi ly, we moeten vergeven en de besta ma nier is te bidden voor hen, die ons onrecht aangedaan hebben." Harry opende zijn zakbijbeltje en na de laatste tien verzen van Mattheus zes voor. gelezen te hebben, sprak hiji; „Het is niet gemakkelijk een waarachtig Christen te 1 zijn, maar Emily, het is de eemigie manier om God te toonen, dat we Hem liefheb ben. We zien onzen plicht duidelijk voor ons- We moeten deze beproeving aanvaar den als ons door God geizanden en het kruis opnemen, waar Hij het op ons pad: heeft geplaatst. Emily, wil je me helpen. Zullen we salmen deze eerste beproeving in ons huwelijksleven dra- Een der Staatk. Gereformeerde lezersl van ons blad, deed prij weten, dat naar zijn inzien het vorige zoeklichtje voor Ds Kersten .beleedigend was. Ik meen dat dit niet het geval is. Ik heb alleen willen wijzen op het m.i. hoogstgevaarlijk drijven van den leider der Staatkundig Geref- Partij, waardoor mocht het tot resultaten leiden, niet hij zelf, maar de armen en in de eerste plaats de armslen onder de armen op zeer ge voelige wijze gedupeerd zullen worden. Iemand persoonlijk onaangenaam te zijn lag niet in mijn bedoeling. Daarmee be reikt men niets, of 't moest dit zijn, dat de strijd die er nu eenmaal is, onnoodig wordt verscherpt. Ter toelichting van mijn bedoeling haal ik hier nog aan, wat Minister Slotemaker de Bruine met grooten ernst aan Ds K. voorhield: „Gij en uw geestverwanten heb ben gewetensbezwaren. Gij wordt vrijge steld, maar gij moogt niet vergen, dat de voorziening in de nooden van het volk wordt ondergraven." Gewetensbezwaren moeten wprden ont zien. Maar men mag niet lerwille daarvan de invalide en oude arbeiders en hunne gezinpen terugstorten in (Ie ellende en voor hen den maatschappelijken druk in ernstige mate verzwaren. OPMERKER. kennisgeving aangenomen, daar reeds een dergelijk verbod in de politievex-ordening is opgenomen. Naar aanleiding van het verzoek van Ged. Staten om in het regle ment van het Burg. Armbestuur de bepa ling op te nemen, dat alleen in gezinnen, waarvan de leden eerst geneeskundig on derzocht zijn, armlastigen kunnen worden opgenomen ter verpleging, merkte de voor zitter op, dat hij, hoewel hij dezen maat regel goedkeurt, vreest, dat vele gezinnen bezwaar zullen hebben zich aan een ge neeskundig onderzoek te onderwerpen, en het dus bezwaarlijk zal zijn de armlastigen onder dak te brengen. Na nog eenige op merkingen werd evenwel m. a. s. besloten, de gevraagde bepaling in het reglement te doen opnemen. Herbenoemd werd tot lid van het Burg. Armbestuur de heer Huibr. Cijsouw met 4 st. Op den heer Huibr. Job- se waren 3 stemmen uitgebracht. Daarop kwam in behandeling aankoop van grond voor het te bouwen klein slacht huis. De keuze van B. en W. als geschikte terreinen daarvoor viel op de perceelen vanaf de woning van Jak. Roelse naar den Molenweg en van Jan Lievense naar de Rookstraat. Besloten werd m. a. s. het eerstgenoemde terrein, als het gunstigste onder nadere hoogere goedkeuring aan te koopen voor f 20 per roede. In bespreking kwam daarop het aan leggen van een afzonderlijke leiding voor de straatverlichting. Nadat door den voor zitter het resultaat was medegedeeld over de gevoerde bespreking tusschen het Dag. Bestuur en de Commissie voor de electri- ficatie, ging de Raad accoord met de vol gende voorstellen: De aanleg van de afz. leiding zou geschieden op kosten van de gemeente, welke zullen bedragen f 575 met inbegrip van den Meter. Aan de commis sie zal een garantie gesteld worden, min. f 500 en max. f 525. De regeling zou aangegaan worden voor één jaar, de gemeente zal van zooveel stroom gebruik maken als zij zelf noodig oordeelt, terwijl na dit jaar, gezien de ver bruikte stroom, een nieuwe regeling vast gesteld zal kunnen worden voor volgende jaren. M. a. s. werd alzoo besloten. Naar aanleiding van den post uitgaaf straten en wegen in de gem. begr. 1927. welke post met een bedrag van f 674,87 YÏ is overschreden, vroeg de heer W. Hui- bregtse de begr. voor straten en wegen in het vervolg te doen opmaken door den gem.-opzichter. Hij was van meening, dat beter de juiste kosten zouden aangegeven worden. De voorz. deelde daarop mede, dat deze hoogere kosten voornamelijk ko men door de verbreeding van de Zuid- straat, en doordat meer bestrant is dan aanvankelijk de bedoeling was. De heer Hendr. Cijsouw meende ook, dat de be- grooting, betreffende de bestrating tame lijk goed was. Na de gegeven inlichtingen nam de heer Huibregtse genoegen met de gen?" Armte Emily. Ho© zwaai viel het haar een welgemoed antwoord te geven! Den volgenden morgen waren allen in huis al vroeg in de weer. Emiily maakte het ontbijt klaar. Hoe droef te moede was het haar. Maar hij zulke gelegenhe den zijn er altijd zooveel kleinigheden te doen, dat men geen tijd heeft om bij de pakken neer te zitten- Arthur Nugent kwam nog even aanloopen om te zien, of hij misschien vart dienst kon zijn. Maar hij voelde, dat de beide echtelied/en lie ver alleen zijn wilden, deze laiatste oogen- blikken. Dus vertrok hij weer spoedig, na beloofd, te hebben nog even aan cLen trein te zullen komen. Hiji was voor Hairry en Eimily als een' jongere broeder en hun invloed ofp helm had hem reeds veel goed gedaan- „Als ik weg ben," zei Harry, „kun je Arthur zoo vaak mogelijk uitnoorligen als het je lust- Maar denk er om, dat me vrouw Burke een babbelkous is. Als hij te vaak komt, terwijl juffrouw Stewart bij je logeert, zal ze er wat achter zoeken en zullen er praatjes komen. En nu, lieveling, God zegen© je. Laten we, zoo lang we gescheiden zijn, hopen ©p het weerzien. Tot dan zal ons motto zijln: „Werk, zoolang heit dag is." (Wordt vervolgd.)

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1927 | | pagina 5