Leestafel. Land- en TainMw. DAMMEN. Pluimveetentoonstelling. In de Eierhal te Barneveld wordt op 1, 2 en 3 November een groote pluimveetentoon stelling gehouden. Bij de opening der tentoon stelling waren vele belang stellenden tegenwoordig. Onder de aanwezigen merk ten we o m. op den Commis saris der Koningin in Gelder land, Mr. Baron van Heemstra en Mr. A. G. A. Ridder van Rappard, voorzitter der Gel- dersch Overijsselsche Maat schappij van Landbouw te Tiel. IN adat de voorzitter van het tentoon stellingsbestuur, de heer H. A. Bremer, allen had welkom geheeten, sprak de voorzitter van het Eere- Comité, de heer W. baron van Nagell, de openingsrede uit. Onder de geëxposeerde dieren munten vooral „De Barnevelders" uit, van welk ras ditmaal een groote collectie is ingezonden. De tentoonstelling mocht zich in een druk bezoek ver heugen. Hiernaast een Indische loop eend (reekleurige woerd) van J. van Dronkelaar uit Apeldoorn, die een eerste prijs behaalde. Vier arbeiders werden onder het puijri) begraven, een, hunner werd op slag ge dood, twee overleden tijdens het transport naar het ziekenhuis, twee anderen zijn zwaar gewond. Geraamte gevonden. Men meldt uit Vriezenveen: De arbeiders werkzaam ter verbetering van de Stouwe-waterleiding onder deze gemeente, deden gisterenmiddag een zeer griezelige vondst. Zij vonden namelijk een menschengeraamte op een diepte van on geveer een halven meter. In den schedel was een klein gat, zoodat het vermoeden van een misdaad bestaat. De politie stelt een onderzoek in. De gevolgen van baldadig heid. Gisterenmiddag pleegden op 't ter rein van de Nieuwe Kaasmarkt te Leiden eenige twaalfjarige jongens baldadighe den tegenover de daar aan 'twerk zijnde straatmakers. Een dezer, G. uit Den Haag, maakte zich daarover driftig en gooide een keisteen naar de jongens, welke den 12-jarigen V. aan 't hoofd trof. De jongen werd zeer ernstig gewond en is in het Aca demisch Ziekenhuis opgenomen. Bedrieger gearresteerd. Een handelsreiziger, Pinjalet geheeten, wist, dat er veel vraag was naar Lind- bergh-relikwieën. Hij toonde een vriend een met olie bevlekt stukje zeildoek ter grootte van een zakdoekje en zeide hem, dat het een gedeelte was van één der vleu gels van Lindbergh's vliegmachine. De faam van deze relikwie was weldra ver spreid en spoedig werden er door Pinjalet tal van kleine relikwie-stukjes „op de markt" geworpen- Ongelukkig voor hem echter staken vele koopers de koppen bijeen om hun verwon dering er over te uiten, dat er uit de „re likwie" zooveel kleine „relikwietjes" kon den komen. Een onderzoek werd ingesteld en daaruit bleek, dat de hoeveelheid „reli kwietjes", door Pinjalet verkocht, vol doende zou geweest zijn om er de vleugels van twee gewone vliegtuigen uit te con- strueeren. Toen de politie den man arres teerde, vond zij te zijnen huize 45 meter zeildoek, flink van olievlekken voorzien en direct voor den verkoop gereed. Dood verklaard en begra- v e n. Te Purmerend overleed kort geleden een man, wiens identiteit werd vastgesteld uit op hem bevonden papieren, waarin duidelijke gegevens stonden vermeld, om trent den 50-jarigen nabij Halfweg in Haarlemmermeer wonenden arbeider P. B. Op grond van deze gegevens werd te Purmerend de aangifte van overlijden ge daan en verlof gegeven tot de teraardebe stelling, die daarop aldaar heeft plaats gehad. Toen men dezer dagen bij de familie B. te Halfweg een informatie zou inwinnen, is gebleken dat genoemde P. B. nog ge zond en wel in het land der levenden ver keert en geregeld naar zijn werk gaat. De bewuste te Purmerend reeds begra ven overledene moet dus een geheel ander persoon zijn dan waarop de gevonden pa pieren betrekking hebben. Vermoed wordt, dat het iemand was, die op de een of andere wijze in het bezit is gekomen van de ten name van P. B. ge stelde papieren en daarmede misschien al verre reizen had gemaakt, omdat hij kort voor zijn dood nog vertelde, dat hij o.a. in Amerika en Duitschland verblijf had ge houden. Het is nog raadselachtiger geworden nu genoemde P- B. heeft te kennen gegeven van de bewuste te zijnen name gestelde en op den overledene gevonden papieren, in het geheel niets af te weten. De trek der kokmeeuwen. Eenigen tijd geleden is er vanwege het Rijksmuseum van Natuurkundige Histo rie te Leiden een aantal kokmeeuwen en andere vogels opgelaten, welke aan de pooten van ringen waren voorzien, ten einde den trek en den ouderdom dezer vo gels te kunnen nagaan. Dinsdag is een der kokmeeuwen, welke in den zomer van het vorig jaar was opgelaten, te Leiden op gevangen en ter beschikking gesteld van het museum. De moord in de De Riemer- straat. De arrestatie inzake den moord in de De Riemerstraat te Den Haag (de man was kort na den moord naar Ameri ka vertrokken, en werd gearresteerd, toen hij niets vermoedend in Rotterdam terug kwam) steunde o.m. op twee stukken touw. Het eene was gevonden om den hals van het slachtoffer, het andere ontdekte de recherche in een koffer, die vroeger aan den verdachte had toebehoord. Op het oog leek het eene stuk sprekend op het andere. Het was bovendien een soort touw, dat vroeger door behangers gebruikt werd, maar tegenwoordig niet meer in den han del is. De politie en de justitie verkeerden dan ook in de meening, in deze stukken touw een sterke aanwijzing te hebben. De justitie heeft het touw echter opge zonden naar het Rijksvezelinstituut in Delft. Het onderzoek aldaar heeft uitge wezen, dat de stukken niet geheel over eenkomen. Dit resultaat is een der voor naamste redenen geweest, dat de justitie besloot den verdachte weder op vrije voe ten te laten- De fabrieksbrand te W O' r m er ree r. De ruïnes van de j.l. Zater dag verbrande perceel en der stoom olie- slagerij „De Engel", van de firma Crok en Laan ,te Wormerveer, bevatten nog steeds een groote massa smeulende en branden de copra e.d., zoodat voortdurend nog water moet worden gegeven. Gisteren nacht wakkerde het vuur, mede door den vrij kraehtigen wind, weer dusdanig aan, dat met vijf stralen gespoten moest wor den, welke den brand slechts ternauwer nood konden bedwingen. Het blusisohingswerk wordt thans zeer bemoeilijkt door de omstandigheid, dat in de vloeren hier en daar gaten ontstaan, waardoor het brandende vet wegloopt. Het vuur onder de intact gebleven vloer doelen is daardoor lastig te bestrijden. Aanvankelijk was men voornemens, de wrakke ruïnes met behulp van dynamiet- patronen te laten springen, teneinde liet proces zich sneller te doen voltrekken, doch men heeft om technische redenen daarvan moeten afzien. Incident in een k cr k. Op Al lerheiligen heeft in de St. Aloysiuskark te Glasgow een incident plaats gehad. Terwijl van den kansel af een pastoraal schrijven werd voorgelezen, waarin met het oog op de a.s. gemeenteraadsverkie zingen tegen de twee socialistische can- didaten werd gewaarschuwd wegens anli- Katholieke beginselen (in verband met de kwestie der geboortenbeperking), stond een vrouw op en maakte den parochie geestelijke uit voor een „verrader van de arbeidersklasse in, het district". Zij verklaarde voorts, niet meer in de kerk te zullen komen, vóórdat hetgeen in den brief gezegd werd, herroepen werd. Daar na verliet zij de kerk on kon de dienst verder doorgaan. Noodlottig luchtreisje. B o ven Hadley Field (New Jersey) maakte de vlieger Leroy Thomson met drie vrien den als passagiers een pleizierreisje door de iucht, toen de machine, die hij1 be stuurde, plotseling van 500 voet hoogte omlaag stortte. De vier inzittenden wer den op slag gedood. De oorzaak van het ongeluk is onbekend. Het vliegtuig, een Fairchild-macliine, was pas 2 weken oud. Thomson was een buitengewoon bekwaam vlieger, een veteraan van den luchtpost dienst. Dit is het tweede ernstige ongeluk te Hadley Field in 6 weken tijds, Op 17 September 1.1. werden 7 personal gedood en 5 gewond bij het vallen van een aearo- plaan in die omgeving. Mislukte berging- Te IJmui- den is binnengekomen de stoomtreiler Annie IJ M 104, die op zee een eigen aardig geval heeft gehad- Hij ontmoette namelijk een Noorschen driemastmotor- schoener, geladen met hout, van welk schip de motor defect was- Met. goedvin den van den kapitein van het Noorsche schip werd dit door da Annie op' sleep touw genomen- Bij het vastmaken van den sleeptros botste de schoener tegen het voorschip van dein treiler, die daar door schade boven de waterlijn, kreeg en water maakte, wat echter met pompen kon worden bijgehouden- De Annie heeft het Noorsche schip :9 uur lang gesleept, malar toen brak de sleeptros, en daar het nacht was ge worden, kon men den tros niet meer vastmaken. Dus wachtte men op* de Annie den morgen af, maar toen de dag aanbrak, was er tot groote verbazing van' de op varenden van den treiler niets meer van het Noorsche schip te zien- De AnUie kon wegens de schade aan het voorschip niet meer ter visscherij gaan en kwam zonder visch en met schade binnen. Een brutale dief- Gisteren] meldde een 61-jarige man zich aan de woning van eein tandarts te Rotterdam, De dienstbode liet hem in de wachtkamer, waar al eenige patiënten zaten te wach ten. Even later zag zij den man weer dei trap afkomen. Op1 haar vraag, of hij nu al was geholpen, antwoordde hij', dat het hem te vol was en dat hiji nog wel eens terug zou komeln- D© dienstbode1, mee- nende, dat den man op het laatste moment den moed was ontzonken, sprak hem moed in en zei hem, het toofa! imaar te probeeren. Hij zou heusch wel gauw worden geholpen. De man ging weer naar de wachtkamer terug, maar even later zag de dienstbode, toen zij het hondje van den tandarts uitliet, den man de woning uitkomen. Het viel haar op, dat hij nu een winterjas aan had, hoewel hij zonder jas was gekomen- Zij volgde den man, wees hem a.an een agent, en deze hield den man aan- Heit bleek dat hijl de jas inderdaad had gestolen- Hijl is opgesloten. Een dronken inbreker. De po litie hield op den Overschieschen weg bij Rotterdam een man aan, die in kannelij'. ken staat verkeerde enj zljin zakken vol bleek te hebben met chocolade, kauwgom en die twee flesschen bier droeg- Men vroeg hem, waar hij deze artikelen van daan had en de man antwoordde met dubbelslaande tong: ,,'sls (goed spul; ge stolen hoor!" Inderdaad bleek dit waar te zijn- De man, het was de 25-jarige v. M-, had in gebroken in een voetbalkleedtent te Ovetr- schie en zich daar eerst te goed gedaan, waardoor hij dronken was geworden- Na verhoor en ontnuchtering is hij weer op vvijb voeten gesteld. Stemmen des T ij d s, maanblad voor Christendom en Cultuur. Het No- vember-nummer van dit tijdschrift bevat verschillende belangrijke bijdragen, nl. „Anna Maria Sandra" door L. E. „Een nieuw tijdschrift" door P. J. Molenaar", een critisehe beschouwing over het alge meen maandblad „Nu". „Luther Studie", door Dr A. Eekhof. „Bismarck's laatste le vensjaren" door T. J. van der Tak, een interessante beschouwing over den ijzeren kanselier, en „Terug tot Thorbecke" door Prof. Dr P. A. Diepenhorst, een overdruk van een paar Standaard-artikelen en te gelijkertijd een fragment uit een binnen kort verschijnend boek. Verder bevat deze aflevering gedichten van Willem de Merode, W. ten Kate Jz en van A- J. D. van Oosten. Evangelisatie-bibliotheek Van den uitgever J. N. Voorhoeve te 's Gravenhage ontvingen wijt de derde of laatste zending van den loopenden jaar gang der Evangelisatie-bibliotheek. Deze zending bestaat uit: M i r ren, het zigeunermeisje, een uit het Engelsch ver taald boekje van bijna 100 bladzijden, waarin de verlossende kracht van het Evangelie duidelijk tot openbaring komt. Verder, een kinderboekje, Onder ver denking, een pakkend en leerzaam verhaal. Voorts een werkje van J- N. Voorhoeve: „Die B;ij!heileen wonder", een wonder, zooals de schrijver op verschillen de gronden aantoont, van universeel© be- teekenis- Eindelijk nog een aajntal goed geschre ven, pakkende traetaten en het bekend© weekkaleridertje, eenvoudig maar toch en hij uitstek geschikt voor evangelisatie- doeleinden. Gaarne vestigen wij op deze Evangelisa tie-bibliotheek bij, vernieuwing de aan dacht. Er wordt veel geklaagd in dezen tijd over achteruitgang op elk gebied- Maar klagen alleen helpt niet- D'aarom verdient het aanbeveling ook dit evangelisatiewerk met kracht te steunen- INDISCH FRUIT NAAR NEDERLAND. Een proefzending. De „Sumatra Post" maakt melding van het feit, dat er, in samenwerking met de Mij. Ne derland en den Rotterdamsehen Lloyd, een hoeveelheid Indische vruchten naar Neder land is verstuurd, voorloopig alleen nog maar met het doel om propaganda te maken. Het is niet de eerste maal, dat men in die richting proeven neemt, schrijft het blad, doch, voor zoover we weten, waren ze nog niet op zoo groote schaal ondernomen. En deze pogingen verdienen stellig de belang stelling. Er is reeds op gewezen, dat de schepen van onze groote stoomvaartlijnen koelruimte over hebben op de terugreis, wel ke ruimte natuurlijk prachtig zou kunnen wor den gebruikt bij den vruchten export. Boven dien is de koeltechniek zooveel vooruitgegaan, dat met betrekkelijk geringe kosten verschil lende schepen gedeeltelijk zouden kunnen wor den ingericht voor het vruchtentransport op groolero schaal. Mochten deze pogingen succes hebben en nu de zaak goed wordt aangepakt, ge- looven we, dat de kansen niet slecht staan, al zal nog heel wat ervaring meer moeten worden opgedaan dan zou een niet onbe- langrijk deel dér minder kapitaalkrachtige be volkingsgroepen hiervan kunnen profiteeren. Het interessante van dezen vruchtenexport is vooral, dat. In®, in een periode van het jaar, waarin in Europa een bepaald soort vruchten niet of alleen buitengewoon duur te krijgen is, 'n ongeveer gelijksoortige vrucht be trekkelijk goedkoop zal kunnen leveren. We denken hierbij vooral aan djeroeks, voor welker teelt de gouvernementeele voorlichtingsdienst zich reeds veel moeite heeft getroost en aan verschillende andere vruchten of zelfs groenten. De voorsprong, dien Indië op andere gebie den heeft hij den vruchten export op Zuid- Afrika loopen zelfs schepen, die geheel zijn ingericht voor vruchtentransport in koelruim te is gelegen in de geringe kosten bij de productie en het bij uitstek geschikte kli maat, dat een vrijwel doorloopende uitvoer mo gelijk maakt. De Varkensstapel op I November 1927. Omtrent de sterkte van' den varkenssta pel op het bovengenoemde tijdstip kan het volgende worden medegedeeld, waarbij als basis van vergelijking is genomen hel: overeenkomstige tijdstip van het jaar 1926. Ofschoon de wijzigingen in de. sterkte van den varkensstapel niet alleen in de onderscheiden provincies, maar ook in de verschillende deelen daarvan, nog al uil- eenloopen, waardoor het moeilijk is de verandering voor het geheele land samen te vatten, kan uit de gegevens toch met zekerheid worden afgeleid, dat het aantal gedeikte zeugen kleiner is dan een jaar geleden .Hetzelfde geldt, ofschoon in iets geringere mate voor de biggen- Loopvarkens daarentegen zijn eir, mot uitzondering voor Groningen en Drenthe meer dan' in Nov. 1926, terwijl ook het aantal zouters, welke tot een1 gewicht van 75 tot 95 K-G worden' ge mest, grooter blijkt te zijn- Voor opleggers is het aantal in] vergelij king met 1926 over het algemeen! weinig veranderd; vette varkens zijh er over het algemeen iets minder. Voor Zeeland wordt de toestand als volgt aangegeven: gedekte zeugen plm. 10 pbt. minder, big gen 5 a 10 pet- minder, loopvarkens plm. 5 'p'et. meer, opleggers en vette var kens iets minder. De vette varkens voor den handel wor den in de Zuidelijk© provincies Zeeland, Noord-Brabant en Limburg gemest tot een gewicht van 100 tot 125 k.g.;jn Gronin gen, Drenthe, Overrjsel en Gelderland wor den zij bij een gewicht van 125 tot 150 k.g. verhandeld, terwijl in Friesland, Utrecht, Noord-Holland en Zuid-Iiolland in den regel wordt doorgemest tot een ge wicht van 150200 k.g. De uitvoer van varkens en varkens- vleesch overtrof ver dien van 1926, toen tot 1 October 2433 varkens, 18-755 ton versch varkensvleesoh en 20-758 ton ge zouten varkensvleesch werden uitgevoerd, terwijl op 1 October 1927 55-603 var kens, 39.249 ton versch varkensvleesch en 37.372 ton gezouten varkensvleesch waren uitgevoerd.Het versche varkensvleesch vond voor ongeveer 65 pet- aftrek in Frankrijk, terwijl van 't gezouten varkens vleesch ruim 95 pet- naai" Engeland werd uitgevoerd. Ondanks den sterk vermeerderden ex port waren de fokker ijl en' m e s t e r ij over het algemeen niet voor de e 1 i g- De zesweeksche biggen golden begin Augustus f7 tot f9, liepen tot eind Augustus in prijs opl tot f9 a f12, waar na een daling intrad, welke zich gelei delijk voortzette lot f6 a f8 bij' het eind der maand October- Alleen onder gunstige omstandigheden kan de fokkerij bij deze prij'zen voordeel opleveren; hij eenigen tegenslag echter is vooral bij de laatstgenoemde prijzen! met do fokkerij' geen voordeel te behalen- De zouters golden begin Augustus 60 63 cent per k-g.; tot de eerste helft van September liep de prij-s op tot 64 a 66 cent, om daarna weer te dalen, waarbij eind October de prijs was teruggelooipen tot 56 a 58 cent per k-g. In den prijs der vette varkens whs min der schommeling- Zij golden' begin Augus tus 66 cent per ksg., liepen in die maand op tot 69 cent en brachten eind October 65 cent op- Bij: deze prij'zen is de mesterijf n'og wel ©enigermate loonend, ais men de beschik. Icing heeft over voldoende ruw voer, zoo dat minder gebruik vani krachtvoer be hoeft te worden gemaakt- Moet echter veel gebruik van maas en rogge of ander krachtvoer worden gemaakt, dan kan de mesteriji, zelfs als men niet met tegensla gen te kampen heeft, nauwelijks loonend worden geacht- Hygiëne op de markt. Jarenlang had het van de autoriteiten te Den Haag, belast met de nakoming van wetten op de keuring van genot- en voe dingsartikelen, de aandacht getrokken, dat de op het marktterrein aldaar geëtaleerde genots- en voedingsartikelen, door stof en anderszins, of tengevolge van de warmte in de zomermaanden, besmeurd werden, en toch verkocht werden, waardoor gevaar voor de gezondheid ontstond. Brood, koek, bescuit, kaas, dadels, bonbons, vijgen en chocolade lagen soms uren op de kraam, en ondervonden de nadeelen van stof en hitte, en het was lang niet denkbeeldig, dat te eenigertijd de consumenten van der gelijke artikelen zich bloot stelden aan de een of andere ziekte. De nieuwe warenwet verbiedt evenwel het ongedekt verkoopen van al de hiervoren genoemde artikelen, en staatsblad No. 262 bevat onder den ti tel Algemeen Besluit art. 2 een verbod, luidende: „De bereiding, verpakking, be waring, behandeling, en het vervoer van eet- en drinkwaren mag uitsluitend ge schieden op zindelijke wijze en zoodanig, dat verontreiniging voldoende wordt voor komen". Om in deze materie een uitspraak te krijgen, heeft de directeur van den Ge meentelijken Keuringsdienst dato 1 Juli 1927 tegen een der marktkooplieden pro ces-verbaal laten opmaken, en heeft de Kantonrechter destijds den verbaliseerde een boete opgelegd. De marktkooplieden in genoemde ge notsartikelen hebben aanzegging gekre gen, ervoor te zorgen, dat hun respectie velijke artikelen in afgesloten bakken ach ter glas stofvrij worden geëtaleerd. Vanaf Maandag 7 dezer zal tegen de overtreders van dit verbod procesverbaal worden opgemaakt. Gelieve alles, deze rubriek betreffende, to adresseeren aan P. Mons, Westerstraat 221, Amsterdam. Oplossing probleem nr 1. Auteur: C- Kerkhof, A'dam. Stand: Zw- 7 sch. op: 7, 8, 9, 17„ 23, 26, en 29- Wit: 6 sch. op: 24, 31, 32, 33, 37, en 38. Oplossing: Wit: 33—28, 37x48, 24x4 Zw. 22x42, 26x48. Oplossing p'robleean, nr 2- Auteur: P. Mons, A'dam. Stand; Zw. 10 sch. op: 7, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 24, 27 en 30- Wit 10 sch. op; 23, 28, 32, 33, 35, 37, 38, 39. 44 en 47. Oplossing: Wit: 37—31, 47—41, 32—27, 44—40, 40x9 35x2- Zw-: 27x36, 36x47, 21x34, 47x18, 13X4. Oplossing p'robleem nr 3- Auteur: J. Rendering, A'dam. Stand: Zw- 8 sch. op: 8, 10, 11, 12, 14, 17., 19 en 38- Wit 8 sch. op: 22, 26, 28, 30, 32, 34, 40 en 43. Oplossing Wit: 32—27, 26—21, 22—18, 21x3, 3X7. Zw. 38x49, 49x24, 12x32, 32x21. Oplossing p'robleem nr 4. Stand; Zw- 7 sch. op: 8, 9, 14, 15, 20, 22 on 23- W5lt': 6 sch. op: 25, 33, 38, 39, 43 en 44. Oplossing; Wit: 33—28, 43—38, 39x10, 25x12- Zw.: 22x42, 42x33, 15x4. Oplossing probleem nr 5- Stand: Zw. 7 sch. op: 6, 7, 8, 9, 16, 19, en 29. Wiit 6 sch. op: 18, 21, 31, 38, 39 en 41. Oplossing: Wit: 39—34, 34x1, 1x8- Zw. 16X47, 47x12. Goede oplossingen' van: F- N. Rruihaoge te Wemeldinge, A- Braamse te Nieuwdorp (1, 2, 3), W. Dommisse te Bergen op Zoom, J- Daane (3, 4, 5) te Zoutelanide, „Dammer" (3, 4, 5) te Goes, H- de Jonge, te Goes, J. Looise (1, 2, 3) te Gapinge; D. de Hullu (1) te Oostburg, A- de Putter, te lerseke, M- P- Pleijte (1, 3) to Nieuwdorp, B- Verburg (4, 5) te Sint Laurens en M. Verburg Mz. te Kam perland- De cijfers tussehen haakjes duiden! aan de oplossingen!, welke faalden of niet werden ingezonden. Waar geen nadere aanduiding staat, werden alle vijf prohle. men correct opgelost- Gorres p©indent ie- A- de P. te IJerseke. Wend u tot den heer J. W- v. Dartelen, Raadhui sstr. 61, Heemstede. J. Lte Gapinge. Alle begin is moeilijk, Re Competitie. In afd. A behaalde de Amsterd. Ver. G. S- een overwinning op de aamver. D.OJS. met 119 en een 155 overwinning op de damvereen. Zaandam. In afd. B behaalde C.D'A. een overwinning op de damvereen. Jos. Blankenaar met 128. De stand der competitie is op het ooigenhlik als volgt: Afd. A. gesp. gew. gel. verl. pnt. voor. teg. Gez. Samenzijn 4 4 8 57 23 D. 0. S. 2 1 1 2 27 13 Ans de Heer 2 1 1 2 14 26 Wormerveer 2 0 2 0 15 25 Zaandam 2 0 2 0 14 26 Haarlem 2 0 2 0 11 29 Afd. B. gesp. gew. gel. veil. pnt. voor. teg. „Van Elmbden'' 1 1 2 11 9 Haarl. D-club 3 2 i 4 36 24 C. D. A. 4 3 i 6 46 34 U. D G. 2 1 i 2 21 19 J. Blankenaar 2 0 2 0 25 35 Gooi 2 0 2 0 12 28

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1927 | | pagina 6