N. S. F. Radio-Toestellen Rechtzaken lifszoMlei Stikken. Radio-Nienws. land- en ïiiiMw. iarklericfeten. Burgerlijke Stamt. SskngstptsM. Advertenties. Politie. J. POLDERMAN - GOES AgentschapRotterdamsche Lloyd HENDRIKSE Co s BANK - GOES. de mededeeling ontvangen van den officier van justitie te Arnhem, dat hun zaak voor de rechtbank zal worden vervolgd. Geheimzinnige brandge- schiedenis. Zaterdagavond ontstond door tot nu toe onbekende oorzaak een be gin van brand in een perceel te Santpoort. De bewoner was even afwezig geweest en bemerkte bij zijn terugkomst een sterke brandlucht, waarvan de oorzaak op den zolder gevonden werd, waai- een bed flink smeulde. Met emmers water wist de be woner, geholpen door buren, het gevaar af te wenden. Zondagmorgen sloeg de vlam echter we derom uit, toen een kast geopend werd, maar ook nu doofde men zelf het vuur. De geheimzinnige brandgesehiedenis werd evenwel nog geheimzinniger. Zon dagmiddag namelijk brak ten derden male brand uit. Nu was de voorkamer aan de beurt, wat bleek, nadat de buren de voor deur hadden ingetrapt. Hel geheimzinnige zat vooral hierin, dat een bed, hetwelk ge- ruimen tijd bij een der buren had gestaan, in de voorkamer teruggebracht, vrij spoe dig daarna brandde. Met vereende krach ten wisten de buren ook dit begin van brand weer te blusschen. Voor alle zekerheid werd door den op- perbrandmeester hierna een wacht bij het „brandgrage" perceel geplaatst. Belasting op kort haar. In Griekenland is ze erdoor, de nieuwe be lasting, waarvan men hoopt, dat ze stroo men geld in de schatkist zal doen vloeien: do belasting op het korte haar dat vrou wen willen dragen. In Griekenland be schouwt men dat korte haar als een uiter lijk toeken van rijkdom, van luxe, en voor luxe moet belasting betaald worden. Ook een klein Amerikaansch staatje zal weldra vijf dollar belasting gaan heffen van alle vrouwen boven de vijftien jaar met kort haar. En tien-dollar belasting van alle getrouwde vrouwen met kort baar! De Amerikaansche dames hebben echter het geval heel anders opgevat dan de Grieksche, zij vinden zoo'n belasting voorstel een aanval op haar persoonlijke vrijheid. Waarom niet ook een belasting aan een mannen-haardraolit opgelegd?.. Waarom laat men bij voorbeeld niet alle. kaalhoofdigen iets betalen? Die hebben immers zoo goed als niets uit te geven aan ■kappers-kosten. Pr i ss c ho toestanden te Wc esp. Men schrijft aan: „het Volk": Db vorige week Vrijdag kon men hier het zonderlinge schouwspel zien, dat een man, die op demonstratieve wijze eert bezem droeg, daarmede post vatte voor de woningen van verschillende gemeentelijke autoriteiten. (Deze eigeniaardigo en sym bolisch bedoelde demonstratie moet in| verband gebracht worden met de volgen de omstandigheden: De aannemer K- P. heeft bij, de justitie een klacht ingediend tegen het hoofd cler waterleiding wegens laster; deze betreft eeta beschuldiging van brandstichting. Een andere aangelegenheid, waarbijl het hoofd der Waterleiding op ©enigerlei wijze betrokken moet zijn geweest betreft een geheime branderij, die reeds in 1922 door de anrfhtenaren der accijnzen in beslag is genomen. De rijkspolitie onderzoekt thans welk aandeel bedoelde ambtenaar daarin heeft gehad en of de gemeente daarbij gedupeerd werd. Vervolgens schijlnen er onregelmatighe den geploegd te zijn bijl do leveranties: van puin en klei aan het zandpad Amster dam"VVeesp, welke zaak ook door de rijkspolitie wordt onderzocht- Achteraf is nu ook gebleken, dat de ont slagen gasdirecteur 50 cent per geleverde ton kolen heeft, opgestreken, wat neer kwam op een extra,tje van plm. f1200 per jaar. Veiligheid vóór alles. Een Amerikaansch blad herinnert aan een koe die in 1871 te Chicago een stallantaarn omverscliopte en zoo den vuurdood van 200 menschen veroorzaakte. Deze koe is thans nog bet symbool'van de zorgeloos heid, waarmede zoovele menschen met vuur omgaan: in 1926 is in de Vereen. Staten voor niet minder dan 570 millioen dollars 'door het vuur vernietigd. Maar van nog veel meer beteekenis moet ge acht worden, dat daar jaarlijks ongeveer 15.000 menschen door vuur om het leven komen. Om den menschen te loeren, zich in acht te nemen voor elft alles vernieti gende element, is van 9 tot 15 October in Chicago een vuur-veiligheidsweek ge houden, waarin vooral de jeugd gewezen is op het gevaar van het vuur. Alle scho len kregen een aanschrijving, dei' jeugd op deze anti-vuurcampagne en het doel ervan opmerkzaam te maken. Voorts is een plaat uitgegeven, om in de scholen op te hangen. Zo stelt de „daemon des vuurs" voor met een fakkel jn ;de eene hand, in de andere een. plak kaat, dat meedeelt, dat de daemon eiken dag veertig menschen doodt. Tutegrawn. UITHUIZEN. Tengevolge van kortslui ting is brand uitgebroken in het Luxor theater alhier. In een oogenblik stond het geheele gebouw in .lichte laaie. Het is geheel uitgebrand. Een naast gelegen, café kreeg groote waterschade. Het ver brande gebouw was laag verzekerd. Doodelijk ongeval. APPINGEDAM- Bij de werkzaamheden' voor den aanleg van een persleiding, is de 27-jarige L- uit Leeuwarden zoodanig tusschen een heimachine bekneld geraakt, dat de dood onmiddellijk iiitrald- De on gelukkige was gehuwd en vader van twee kinderen. f I Een aanslag. WEEN EN- Naar hot None Wiener Tage- blat, uit Boedapest meldt, werd de Staats secretaris, Minister van Riimenhuulsche Zaken in het dorp Ersrekva, door een. 20-tal boeren overvallen. De auto waarin, hij zich bevond werd met sleenen beko geld. De Staatssecretaris werd zoodanig gewond, dat hij naar het ziekenhuis moest worden overgebracht. STOCKHOLM- Bijna alle arbeidsovereen komsten dio gisteren afliepen en waarbij! 65.000 arbeiders zijn betrokken, zullen ook het volgend jaar van kracht blijven. Een klein aantal contracten is opgezegd. De onderhandelingen over een nieuwe overeenkomst in de papierindustrie zijn gisteren begonnen. Hierbij zijn 23.000 arbeiders betrokken- NEW-YORK. Tengevolge van het ont ploffen van een petroleumtank, ontstond te New-York een lievige brand. Drie kan toorgebouwen weiden totaal vernield. Boor J. L 69 jaar, auLobusonder. numer te Wèmeldinge, is hooger beroep aanjgeteekend tegen een vonnis van den Kantonrechter te Middelburg, waarbij bij wegens overtr. van de mlotor- en rijwiel- wet (als bestuurder valm een! auto, daar mede op zoodanige wijze den' openbaren weg berijden, dat de veiligheid van! het verkeer wordt in gevaar gebracht), werd veroordeeld tot f 25 of 25 d- h. en' 1 jaar ontzegging van de bevoegdheid motor rijtuigen te besturen1. Hoe Amerika over ons wordt ingelicht. In het Amerikaansche blad „The tea and coffee trade journalêê geeft naar de „Ned." meldt do heer II. D. Forster eenige beschouwingen over het gebruik van kof fie in verschillende landen. Na het gebruik van koffie elders be sproken te hebben, komt d'o schrijver ook tot ons land1: De Hollanders zijn zoo zeer overtuigd vertelt de beer Forster van de buitengewone beteekenis van het gebruik van koffie in hun koud en regen achtig klimaat, dat men in de straten van de voornaamste steden tegenwoordig overal koffiewagens kan zien. Deze wagens hebben twee wielen en zijn zóó gemaakt, «teut ze wanneer ze stilstaan niet kunnen omkantelen. Een stuk of drie groote geel koperen kannen staan hoven op de kar. Hoewel de wagen in zijn geheel maar 21/2 M. lang is-, doet het reizend restau rant enorme zaken. De drankzuchtigen komen van alle kanten opzetten en de verkooper heeft het zóó druk, dat hij weinig gelegenheid heeft om luchtveran- dering voor zijn vehikel te zoeken. Het hoofdartikel van „The tea and coffee trade journal" zou niet volledig zijn in dien het niet geïllustreerd was. Het blad geeft dan een foto, die hij het artikel werd afgedrukt en waaronder geschreven staat: A street coffee redler in the Hague. En wat zien we dan'? Een melkwagen van de Sierkan met groote koperen bus- sen en een mandje met. flesschen ge steriliseerde melk Zoo wordt het publiek van Amerika in 1927 over Nederland ingelicht. (Buiten verantwoordelijkheid van de redactie.) Mijnheer de Redacteur, Met belangstelling nam ik gisteravond kennis van het ingezonden stuk van wet houder Janse. Mijn opmerking na het lezen der notu len der laatst gehouden raadsvergadering als zou de-heer Janse het woord rechts niet gebezigd hebben is juist. De heer Janse verklaarde na zijn ver kiezing tot wethouder deze benoeming tij delijk te zullen aannemen, zoolang de an dere heeren er geen prijs op stelden, waar op de voorzitter zelfs nog vragend het woord tot den heer Janse richtte „tijde lijk"? Het woord rechts is door den heer .janse niet gebezigd. Mijn. opmerking deelden ook de heeren Puijpe, Crucq en van de Ketterij. In de discussie die op mijn opmerking volgde zeide de heer Janse: dan zeg ik het nu; is het dan voldoende? Voor mijn persoon behoeven de notulen niets meer te vermelden dan de gezegdes. Ik heb na deze opmerking den voorzitter gevraagd, hiervan nota te willen nemen; dit acht ik voldoende en zullen de notulen der laatste raadsvergadering wel bevatten. En wie nu geen vreemdeling binnen on ze veste is zegt, dat het ingezonden stuk van den heer Janse weer een verkeerde boodschap is. I A. SCHUIT. Arnemuiden, 1 Nov. 1927. Programma van Woensdag 2 Nov. HUIZEN, 1840 M- (na 8 uur 1950 MJ 12.30 —1.30 Concert N.C.R.V. 5 15— 6.15 Kinderuurtje N.C.R.V. door Lauron- tius- 7 007.30 Stenografieles, 8-00 N.C-R.V. Uitzending uit de Zendingsffiap pel der Herv. Stadszending te Amsterdam. Ds A- G- H. v. Hoogenhuijize, voorz- Direct. H.S.Z. Ds Wi. v .Limburgh, Herv. Prod, to Amsterdam, Joh J. v. Kempen, reizend Evangelist der Il-SZ- Fred. G. Beekman, dir. II. S. Z. Mej. C. v. Hoogeni. huijze, mezzo-sopraan- F- Hasselaar, orgel. Onderwerp: De geestelijke nood der groote Stcl'Cl 4 t HILVERSUM- 1060 M. 12.35—2.00 Lunchhiuziefc. 3004.00 Maak het zelf! Rubriek van mevr. Schanke.Verko zen. 6.00—7.45 Dinermuziek. 7.11 7.45 Gezondheidslial uurtje door mevr. Dt' Chr. Bader, over Kleuterzorg- 8.10 Concert dooi- liet, ANRO-orkest- 10 00 Persberichten. 1010 Populair concert door het ANRO-orkest- DAVENTRY, 1600 M- 11,20 Daventry kwartet. 120 2.20 Orkestconcert. 2.50 Engolsclie les. 3.10 Concert 3.20 Lezing over Shakespeare. 3.50 Daventry-kwartet. 4.05 Lezing. 4.20 Concert. 5.35 Kinderuurtje. 6.20 Daventry-kwartet. 6.40 Tuinbouw', praatje. 705 Daventry-kwartet. 7.20 Lezing. 7 35 Fransche piaïiosuiten van Bacli. 7.45 Lozing. 8.20 .„King David", symph. psalm in drie doelen Koor, sopraan, alt, tenor. 1035 Nieuws- 10 40 causerie. 10.55 Ge dichten en muziek. PARIJS- 1750 M. 10.50—11.00 concert. 12.50 —2.10 Orkestconcert. 5.05 5.55 Trioconcert (piano, viool, cello). 8.50—1050 Concert. LANGENBERG, 469 M- 1120—12.15 Declamaties- 1301.50 Kamermuziek. 4.505 50 Orgelconcert. - - 7.25 „Der Kömg der dunklen Kamini r", van Tagore- Orkest en koor- Daarna concert grosso van Handel. HAMBURG, 395 M- 5 20—6.20 Orkest- concert. 720 Kerkconcert. BRUSSEL, 509 M- 520—6.20 Tiiocon- ccvrt (piano, viool, cello). 8 35 -10.35 Orkestconcert Nieuwe zender te G e 11 v e, ten dienste van den V 0 1 ke 11 b 011 d. Het bestuur van de Zwitsersche Mar- coni-maatschappij heeft naar het Ned- Tel Ag- meldt, met het oog op de toenemende publiciteitsbehoofte van den Volkenbond, besloten een nieuw sterk telegrafisch uijt- zendstation op te richten met een ver mogen van 50 kilowat, waarmede ruim 3000 K-M. te overbruggen zijn en dus den zetel van den Volkenbond ten allen tijde kan verbinden met ieder punt in Europa. Voor-Azië en Noord'-Afrika'. Te gelijkertijd worden de bestaande zenders versterkt, zoodal. de Volkenbond' en het overige verkeer den volgenden zomer zul len kunnen beschikken over vier tele grafische zenders, die geheel in overeen stemming zijn-nnet den modernsten stand van de techniek- Het zal mogelijk worden emissies van twaalf buitenlandsche uit- zenidstationS tegelijkertijd op te nemen. Met den bouw van uitzend- en ontvaing- inrichtingen maakt de Mareoui-Maatschap- pij to Genèvo een eigen aanneem-bureau, van waaruit berichten direct radiotelegra- iisch kunnen worden uitgezonden- De kos ten voor don bouw worden berekend op 650.000 Zwitsersche francs, waardoor do gezamenlijke uitgaven van de Zwit sersche maatschappij voor draadlooze in stallaties met drie millioen Zwitsersche francs stijgen. De uitvoer van kruisbessen. Op de vragen van den heer Van den Heuvel betreffende de te nemen maatrege len in geval van slopzetting van den in voer in Engeland van met Amerikaan- schen kruisbessenmeeldauw besmette Ne- derlandsche kruisbessen, heeft de minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw geantwoord, dat hij uit den aard der zaak van oordeel is, dat tijdig alles gedaan moet worden om een stopzetting van den in voer in Engeland van kruisbessen uit ons land te voorkomen. Het aanwijzen van bepaalde uitvoersta- .tions voor kruisbessen zou in de Meel- danwwet geen steun vinden en een doel treffend toezicht op de naleving van zulk een bepaling zou groote moeilijkheden op leveren. Zulk een maatregel schijnt ook niet noo- dig, 'daar voor invoer in Engeland een cer tificaat vereischt wordt, als gevolg waar van geen zending naar Engeland ons land ongeïnspecteerd verlaat. Door in daarvoor in aanmerking ko mende gevallen binnenlandsch vervoer van besmette bessen onder strenge voor- waarden toe te staan, wordt clandestien ongecontroleerd vervoer en noodelooze schade voor de kweekers en verdere be langhebbenden voorkomen. In zijn antwoord of> de in het Lagerhuis gestelde vragen heeft de Engelsche minis ter van Landbouw trouwens medegedeeld, dat zich geen enkel geval van meeldauw bij ingevoerde Nederlandsche kruisbessen heeft voorgedaan en dat het Ministerie geen enkele klacht heeft ontvangen. Gevonden voorwerpen. In de maand October 1927 zijn aan het bureau van politie te Goes onderstaande voorwerpen als gevonden aangegeven en zijn aldaar verdere inlichtingen betreffen de deze voorwerpen te bekomen. Twee- gouden broches, vier rijwielbelas- tingmerken van 1927, een sleutel met blokje, een vulpenhouder, twee rozenkran sen, een motorring, een bureausleutel, een studentenmuts, een gebrand zilveren vul potlood, een kokertje met dubbeltjes, zes portemonnaies met en zonder inhoud, een hond, twee zinken afvoerbuizen, een haar- strik, een Engelsche sleutel, een ring met drie sleutels, een hoornen armbandje, een mantel of jasceintuur, een paar dames kousen, een schaar, een kist flesschen, een parapluie, een zilveren gulden, twee ledige teerbussen, een zilveren armbandhorloge met riempje, een etui met inhoud, een breipriem, een bankbiljet van tien gulden, een alpacabeursje met inhoud, een heeren rijwiel. Goes, 1 November 1927. De Commissaris van Politie, E. C. WIERTS VAN COEHOORN. Hoop Veitapiip, fesltftp, eiz. lerseke. Uitslag dor aanbesteding van een politiebureau voor de gemeente ler seke is als volgt: J. M. Goeman f 4289, C. Bruijnzeel f3870, van Doorn, Krabben- di.jke f3786 en J. Marteijn f3295. GOES. 1 November. Eieren: .per 100 stuks f9.80. Rei** 25 f(2.45. Aan part. ver kocht 11 cent per stuk. Eendeieren verk. voor 7 ct per stuk. Poeleieren verk. v. 61/2 cent per stuk. Boter per kilo f2.10, Per pond fl.05. Aan part. per pond f 1.15. Fabrieksboter verkocht a f 1.15. Afwijkende boter ver kocht a f 0.75. Graan m a r k t. Nieuwe Tarwe f 10— f 14, Goudgerst per 100 K.G. f 12—f 12.75, Haver f 11, Bruine Boonen f20f30, Schokkers f 35f 38. Aanvoer zeer gering. V- P. N. Aanvoer 4200 eieren. Prijs per J00 stuks f 10.10. GOES, 29 Oct. Peren: Beurré Biel 22, Be. Glairgeau 18, Nouveau Poiteau ,10 20, Comtesse de Paris 1021, Groene Ghaumontel 46, Bruine dito 3-5, Jo- denperen 36, Doroteha Royal 37, Rietperen 7, Winter suikerijen 4-6, IJzer- peren 35, Pondsperen. 36, Kleiperen 49, Gieser Wildeman 6:I2, afval- en kroetperen 1—5 gulden, alles per 100 Kg. Appels: Goudreinelten 1019, Princes- se Noble 69, Eng. Winter Gold permain 46, Groninger Kroon 79, Sterappels 1117, Reinette d'Or 10, Bramley Seed ling 12, zure Bellefleur 711, Fransche dito 45, Court Pendu 35, Zoete Rib- heling' 812, id. Armgaarde 711, id. Campagner 7—9, id. Bellefleur 58, Pomme d'Oranje 79, Geldersche Holaart 8, Kandijzoet 57, afval- en kroetappels 14 gulden, alles per 100 K.G. Diversen: Mispels 8, Spruiten 13—20, stekuien 2 gulden, alles per 100 K.G.; Bloemkool 48, Roode Kool 3, Groene Savoijekool 8 gulden, alles per 100 stuks; Hazen 1.752.90, Eenden 0.50 "gulden, beide per stuk. VLISSINGEN, 31 Oct. Op de heden ge houden veiling- zijn de volgende prijzen be steed: Jodenpeer 9, Marie Louise 712, Rietpeer 1011, Br. Durandeau 11, Br. Glairgeau 1131, Br. Arendsberg 1128, W. Duohesse 823, Cbaumontel 3, Soldat Laboureur 11 27, P. Peer 57, Kleipeer 1—2, G. Wild. 5—7, N. Poiteau 13—17, Hondsmuil 68, G. Zoet 210, Tuinzoet 613, Blomzoet 13, Grauwzoet 14, Goudr. 213, Jacques Lebel 11, Zure Belief!. 6 12, Zoete Bellefleur 79, Gr. Kroon 5 1:1, Ermgaard 14-15, Bismarck 711, Cox Pomona 7, Prinses Noble 12 cent, al les per K.G.; Aardappelen 7,5, Poters 2,5 3,5, Uien 3, Spinazie 23, Koolraap 2,5, Spruiten 2,520, Posteleijn 1518, Tomaten 814 cent, alles per K.G.; Roode Kool 210, Witte Kool 4,510, Savoije Kool 110, Bloemkool 19, Sla 1, Net- meloenen 4 cent, alles per stuk; Selderie 2,5—8, Prei 6,58, Peeën 7,512,5, Kro ten 5,57, Rapen 1—4,5, Dahlia 7, Cry- sant 520, Pompoenen 4 cent, alles per bos; Andijvie 1737, Peterselie 14, Sla 14 3y, Bloemkool 750 cent, alles per kist. Van 19—21 October 1927. MIDDELBURG. Ondertrouwd: J. P. Vriens, 24 j. en M. J. Kloosterman, 22 j.; B. Goudswaard, 31 j. en N. de Buck, 27 jaar. Getrouwd: C. van Oversteeg, 25 j. en L. J. de Smidt, 26 j.; A. Jonkheer, 31 j. en J. Leijnse, 30 j. Bévalien: M. C. G. Verhage göb. de Wil de, z. Van 1631 October 1927. KOUDEKERKE. Ondertrouwd: K. Wie- lemaker, wednr., 37 j. en L. Wielemaker jd 29 j.; A. Brasser, jm. 20 j. en J. Vos, jd. 22 j.; P. Marijs, jm. 67 j. en T. Koppejan, wed., 53 j. Gehuwd: P. L. Maas, jm. 24 j. en M. de Lange, jd. 22 j. Bevallen: G. J. Flipse geb. Jöosse, d. KATTENDIJKE. Over de maand Octo ber 1927. Geboren: 10, Martinus Jan, z. v. Salomon de Visser en Maatje Prins. N Stoomvaart-Mij. Nederland. GROTIUS, Ihuisr., 30 v. Algiers. JOHAN DE WITT, uitr., pass. 31 Gi braltar. KON. DER NEDERLANDEN, uitr., pass. 29 Perim. RIOUW, uitr., pass. 30 Dungeness. SEMBILAN, 30, v. Macasser te -Soera- baja. SIMALOER, uitr., 31 te Port-Said. SOEMBA, thuisr., 30 ie Marseille; zette 31 de reis voort. P. C. HOOFT, uit.r., 30 te Batavia. SALE1ER, thuisr., 29 van Batavia. RINTANG, uitr., 29 te Batavia. MANOERAN 28 van Calicut naar Genua. Kon. Ned. Stoomb. Mij. PR. FRED. HENDRIK. Amsterdam naar WeSt-lndië. 29 van Dijver. COMMEWIJNE, 28 van New-York naar Port au Prince. SIMON BOLIVAR, 30 van Amsterdam te Hamburg. STUYVESANT, 28 van Curasao naar Pt. van Cabello. VENEZUELA, 28 van Curasao naar Pt r. Colombia. CRIJNSSEN, thuisr., 31 van Plymouth naar Havre. Rotterdamsche Lloyd. BLITAR, Ihuisr., 30 te Londen. TAMBORA, thuisr., 31 van SabaiTg. TERN ATE, uitr,, 29 van Colombo. SLAMAT, thuisr., 30 van Port-Said. TJER1MA1, uitr., 30 van Colombo. DELI, 30 van Sydney naar Brisbane. Goes. Lijst van onbestelbare brieven en briefkaarten, van welke de afzenders onbekend zijn, terugontvangen in de 2e helft der maand October .1927. Brieven Binnenland: J. H. Kok, Kampen; Theodoras Niemeyer, Groningen; Natio naal Instituut Zelfontwikkeling, Amster dam. Briefkaarten Binnenland: P. Schip per, machinist, zonder plaats van be stemming. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 2 Nov.; Matige, wellicht tijdelijk krachtige Z- Westelijke tot Zuidelijke, later weer rui mende wind. Zwaar bewolkt, tot betrok ken waarschijnlijk eenige regen- Aanvan kelijk iets zachter. Stand van hedenmiddag 2 uur: Sland van gistermiddag 758. Licht op voor fietsers: Woensdag 4 uur 59 min. Heden overleed na een langdurig lijden onze geliefde Moeder, Behuwd- en Groot moeder JANNA VAN DENBOOMGAARD, Weduwe van Pieter Butler, in den ouderdom van 69jaar en 7 maanden. De Familie BUTLER. Kapelle, 31 October 1927. Heden overleed zacht en kalm, in het Gasthuis te Goes, onze geliefde Man, Zoon, Broeder en gehuwdbroeder dhr. HENDRIK KOSTEN, in den ouderdom van 31 jaar en 3 maanden. Trooste de Heere de diep bedroefde familie, Uit aller naam, Wed. H. KOSTEN—den Boer. Goes, 31 October 1927. Eenige en algemeene kennis geving. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde en zorgzame Echt genoot en Vader IZAAK DEKKER Jz„ in den ouderdom van 45 jaar en 10 maanden. Wed. I. DEKKER—Dekker. JAN DEKKER. IZAAK ADRIAAN DEKKER. 's-H. Arendskerke, 31 Oct. '27. Bij deze betuigen wij onzen har- telijken dank voor de betoonde belangstelling bij ons 40-jarig Hu welijk ondervonden. Ph. PHILIPSE. M. PHILIPSE-Mol. 's-Heer Arendskerke, 1 Nov. 1927.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1927 | | pagina 3