Laatste Berichten. Telegrammen. lecMszakei laitthsriehtei. Burgerlijks SM. Scheepstijdingen. Financieële Berichten. Mvertentiën. De sigaar en 'tluchtballon- netje. Een vader wandelde te Arnhem met zijn zoontje; de jongen had een lucht ballonnetje. De wind dreef het ballonnetje naar de sigaar, waarvan de vader liep te genieten, en op een gegeven oogen- blik deed het vurige puntje zijn verwoes tend werk en vloog de ballon met een geweldigen knal uiteen. Een kleine, maar hevige vlam sloeg den rooker in het ge laat, die zulke ernstige brandwonden bet- kwam, dat hij *icli onder dokters!) ohando- ling moest stellen. Eigenaardige kruiden. In verband met de aangifte van berooving van f340 is te Amsterdam een 40-jarige vrouw aangehouden, in den IJpolder. Zij verklaarde in den polder kruiden te zoe ken, doch bij een op de plaats, waar zij die kruiden zou zoeken, ingesteld onder zoek, werd een bedrag groot f 355 ge vonden. Lippenstift en servetten. Een aantal eerste klas restaurants te Boe dapest zijn tot den oorlogsmaatregel te ruggekeerd om de couverts op te maken met papieren servetten in plaats van met linnen. Een en ander lokte protesten uit van de gasten. In alle restaurants bleek men dezen maatregel getroffen te hebben wegens de lippenstift van de dames, die op de linnen servetten een vlek naliet, die niet meer weg te wasschen was, ter wijl het serveeren van een nieuw servet bij elk couvert niet in den prijs van spijs en drank was te berekenen. De bran dk astdiefstal te Zwolle. In verband met den diefstal van de brandkast met f 250 uit het kan toor van de Automaat aan den Meppe- lerweg wordt medegedeeld, dat een' der daders van den diefstal is gevat. Hij heeft 'een' volledige bekentenis afgelegd en 'is thans ingesloten in het huis van bewaring alhier. Een aluto-bo tsing in B e 1 - gië. Op den grooten weg te Thulin heeft een botsing plaats gehad tusschen een Limousineauto waarin zich vier Neder landers, afkomstig uit Breda en Rotter dam, bevonden en een andere auto, wel ke laatste omver werd geworpen. Zeven passagiers werden gewond, van wie twee levensgevaarlijk. Trambotsing. Te Beetsterzwaag is een extra tram, bestaande uit vijf per sonenwagens, waarin een 1000-tal kinde ren van Groningen naar Appelscha werd vervoerd, op een stilstaanden tramtrein gereden, waardoor een personenrijtuig uit ide rails werd gelicht en veertig meter voortgeschoven. Ruiten werden vernield en buffers en verbindingsstangen braken of werden verhogen. Persoonlijke ongeluk ken hadden niet plaats. De lijn was eeiï uur versperd. De inbraak in een juweu ïierswinkel te Amsterdam. OmL treilt den diefstal, dia 'Woensdag-avond in deinl juwelierswinleeJ van da firma Roelof Citroeta. ini de Kalverstraat, is gepleegd, kunnen wij nog het volgende! mededeelen: D« insluiper heeft zich blijkbaar, op tot nog toe .onopgehelderde wijze, toegang verschaft tot den kelder, die zich oni. der den winkel bevindt. iVoordat de winkel des avonds om zeis uur wordt igelsloten, doiet steeds een der bedienden de. ronde door liet huis, doch deze had geen onraad bespeurd. Om zes uur waren de beide! firmanten', die op' 't oogetablik in Zandvoort wonen, naar bui ten vertrokken. Elven te voren hadden' zij de stukken die van groots waarde waren, uit de etalage genomen en ze naar gewoonte, in de brandkast oipgti boageta. Des avonds moet da insluiper Haar den winkel zijln gegaan en heeft daar een groot aantal armbanden, ringen en brochesi uit de etalage: genomen'. Daar da rolluiken voor de vemSters gesloten waren beeft geen' enkele want delaar .onraad bespeurd en kon da dief kngesitoord zijn slag slaan. 'Aan da achterzijde van hiet liuis', dat aam .een nauwi slo.p; de „Elleboog" get. niaamd, grenst, heeft hij tenslotte het ter rein1 zijner werkzaamheden verlaten. Toen een der firmanten des Dondert, dagsmorgens de voordeur opende, zag hij terstond dat er dieven .aan het werk waren geweest. Ontsteld .snelde hijj naar dei brandkast, doch tot zijn geruststelling bemerkte hijl, dat de dieven; de' kast, waarin zich voor verscheidene tonnen aan Sieraden bevon den, hadden gespaard. Dei politie, die onmiddellijk van bet gebeurde op de hoogte werd gesteld, be. gon dadelijk haar onderzoek. D® gezamenlijke, waarde der ontvreemde voorwerpen wordt, zooalsi wij reeds meld den, geschat op vijftien a twintig duij- zend gulden. Belasting op p agekop1 j es. lós Wartenburg (Oost-Pruisen) is een voorstel tot invoering van belasting op den jon genskop (bij dames) door den gemeente raad aanjgenomen. Gehuwde dames met ^jongenskoppen" mo.eten tweemaal zoo veel belasting betalen voor beur haar als «hgehuwde. Meisjes met pagekopjes zijn belastingvrij. Of zulk een. belasting wet telijk toelaatbaar is, wordt intussclien be twijfeld. Een beer dringt ©en ho'tel binnen. In de nabijheid van Höxter bad onlangs een kermistroep zijln tenten opgeslagen, om een voorstelling te geven. Terwijl de vrouw naar de stad ging, om vergurmteg voor bet geven der voorstel ling te vragen, bleven da beide zoontjes .Van resp. 14 en 8 jaar bij de beren da wacht houden, die mep' aan boomen bad vastgebonden. Plotseling wist een der dieren zich los te rukken en zich van zijn muilkorf te ontdoen, waarna hij het in de nabijheid gelegen hotel „Dreizebn Linden" binnen drong. Hier viel hij een 19-jarig meifsje aa!n, dat daar leerde koken. Op. haar hulpgeschreeuw kwamen een kellner en een huisknecht toesnellen, dia het meisje uit de klauwen van den baar wisten te be vrijden. Het woedende beest rukte zich tot driemaal toe los en viel telkens opnieuw het meisje aan. Ten slotte sleepte hij haar zelfs naar den waterput maa, waar hij haar onder water hield. Nadat nog meer mannen waren kou men toesnellen, slaagde mén er eindelijk in den beer buiten gevecht ta stellen. Het meisje en de kellner zijn echter zóó ernstig .gewond, dat men voor hun laven vreest. Gevaarlijk automobilist. Woensdagavond werd te Leiden zekere 0'. uit Ilazerswoude door een agent van po litie slapend en in beschonken toestand naast zijn auto liggend aangetroffen. Toen de agent hem wakker had gaschüd, wil de O- in zijln auto stappen, wat dei agent echter verhinderde die 0- meenam naar hat politiebureau. Daar bleak, dat hij en kele uren te voren eveneens in beschon ken toestand onder ZiOieibarwoude bijl café „Ik leer nog" tegen een andere auto was opgereden, tengevolge waarvan dte'ze tegen een bragleuning terecht kwam, waardoor brug en auto vrij ernstig weit den beschadigd. O- was na de aanrijding doorgereden. Tegen hem is prqces-ver- baal opgemaakt. -Inhethartjevandenzomeir. Giisteróacht heeft het te Almelo en in de omgeving gevroren. E en vergissing. Te Muiden wil de een moeder haar kindje van een jaar abdijsiroop toedienen. Bij vergissing gaf zijl het lysol. Hoewel hef kind enstige inwendige brandwonden bekwam, heeft men toch alle hoop', het in 't leven te kun nen behouden. Brutale' inbrekers. In Spefc. holzerheide, gemeente Kerkrade, worden den laatsten tijd vooral vele diefstallen! met en zonder braak gepleegd. Een sterk staaltje van' brutaliteit leverden dieven, toen zij een dezer nachten een] bezoek brachten .aan de woning van een politie agent. Zij .aten en dronken van levensl middelen en verdwenen met medenetaingi van kleedingstukken en een dienstrevolver van den agent. Eerst deis ochtends werd de diefstal met braak ontdeikt. Naast den bestolen agent woonde! een andere agent van politie. In den nacht van Dinsdag, op Woensdag is ingebroken in den confectiewinkel van den heer H. De winkel is; in het hart van de kom gelegen. Met een stuk ijizer hebl ben de dieven de voordeur geforceerd'. Blijkbaar zijln de dieven1 op hun gemak ta werk gegaan, to.en ze in den winkel waren. Toen 's morgens een bediende den diefstal had gemerkt en de, politie en de ta Kerkrade wonende' eigenaar waren ge waarschuwd, bleek, dat de dieven' ver schillende oostuums hadden' geipast. Deze la'gen verspreid in den winkel. Voor zoo ver kon worden gecontroleerd zijln ten minste '20 costuums ter waarde van 1000 gulden ontvreemd. Ook was eieo winkel- cassa opengebroken en het aanwezige geld, een flink bedrag, was meegenomen. Verder was 'door de dieven een damesrijl. wiel gestolen. Op de toonbank lag: een bijl, die de dieven uit den kelder hadden jgehaald; op den vloer lagen tal van uitgebrande witte lucifers. i De dieven zijh spoorloos verdwenen, met achterlating van een gummi-regenjas. Een schipbreuk. De motor- schoener (E'leonoïa uit Dronth'eim is Woienisdaig,avond aan de Zweedsche kust gestrand en binnen vijif minuten gezonken1. De bezetting van zeveni man dreef ver scheidene ureïi op ©enig wrakhout op zee rond, daar verschillende voorbijvarende schepen hun noodseinen niet opmerkten. Twee mannen verdronken. Tenslotte heeft bet Zweedsche s.s- Greta de overgeble venen opgenomen. Bijna de maninplaat.s de koe geslacht. Woensdagavond zou bij den slager De Boer te Oranjewoud een koe worden geslacht. De slager hield, aan een touw, het koebeest vast; juist toen de knecht het schot loste, vertrok de koe den kop met het gevolg, dat de kogel in een der schouders van De Boer terecht kwam. In het ziekenhuis te Heerenveen is de kogel nog denzelfden avond ver wijderd. Brand ta Bergen op Zoom. Gisteren brak een felle brand uit in de Koepelstraat te Biergen op> Zoom. Een groote schuur met stal van den heer Mus ters brandde totaal uit. Een paard kon worden gered, doch «enige landboiuwget reedsehappen en paardentuig1, werden een prooi der vlammen. De, oorzaak van den brand kon nqg niet worden uitgemaakt. Niets is verzekerd. Een doode, die leefde. Te Casabermeja (prov. Mtoaiga) „stierf" dezer dagen een dame. Een geneesheer kwam het overlijden op deugdelijke wijze oonsta- teeren en, verpakt in een soliede lijkkist, werd het „stoffelijk overschot" grafwaarts gedragen. Maar op weg naar wat haar laatste rustplaats dreigde te worden, be gon de „doode" plotseling alle belang in het leven te stellen en tegen het deksel der kist te bombardeeren. Toen dit tenslotte omhoog weiek, riep1 de dame door de opening, dat zij bijna flauw viel van den honger. De begrafenisgasten werden' door eien paniscben schrik bevan gen en sloegen op de vlucht De „overle dene" wandel-Sa naar huls, waar zij zich dadelijk van haar doodskleed ontdeed. Zij maakt het nu opperbest. NEW YORK. De Communistische Arbei derspartij heeft in den afgeloopen nacht in een massa-vergadering allen arbeiders in de Vereenigd© Staten last gegeven, Dinsdag a.s. ta 12 uur een algemeene staking te doen aanvangen als protest tegen de terechtstelling van Sacco en Vanzetti. De politie bewaakt dia banken vanuit versterkte posten, uit vrees voor bomaan slagen. Te Washington bewaakt de geheime politie de thessauriei en de overige staatsj gehouwen. PARIJS. De „Humanité" deelt mede, dat de Communistische Federatie besloten heeft tegeto, Maandag een proteststaking!, van 24 uur af te kondigen, indien het doodvonnis vjcn Sacco en IVanzetti geL handhaafd blijft. PARIJS. In verband! met de jongste] communistische agitatie in Frankrijk, in zake de executie van Sacco eü Vanzetti, worden de Amerikaansche ambassade be nevens de Amerikaansche consulaire ge bouwen door versterktei politie bewaakt. PARIJS. In het congres van bet LV-V. werd geprotesteerd tegen het doodvonnis, van Sacco en Vanzetti, dat als een mis daad tegen de menschbeid werd afget keurd. Besloten werd a-s. Zondag arboi- dersrdemonstraties tegen dit vonnis te doen 'houden. LONDEN. Diei Engelscha bladen houden zich alle bezig met del mislukkihg van] do vlootconferentiei 'en geven uitinig aan hun leedwezen over den negatieven af loop der onderhandelingen. Het falen wordt algemeen toegeschreven aan de on voldoende voorbereiding van de zijde der Vereenigd^ Staten. De hoop wordt uitga sproken dat de onderhandelingen hervat zullen worden. PARIJS. Volgens berichten uit Amerika zou Coiolidge als- zijn oordeel hebben uit gesproken, dat bet mislukken der vlooit- conferentie geien definitieve breuk betee- kent. Hij zou voornemens zijh een nieuwe conferentie te doen bijeenroepen. -Schieten. Door de destijds do.or Z. M. Koning Willem III opgerichte schijef). vereenigimg „De Koninklijke Scherpschut ters van de Veluwtei" te Apeldoorn isi in Juli een nationale Schietwedstrijd ge houden. De igouden medaillei, geschonken' door H. M. de Koningin, werd met 137 punten I. s- 44 behaald door „Ons: Genoegen" te Bergen op Zooim. Verschillende Zeeuwen' hebben zich in deze^ wedstrijden ook onderscheiden. Bij afd. A II, korpswedstrijld, waaraan, 21 vijftallen deelnamen, behaalde het (Vrijwillig Motorkorpsi Zeeland den 4en prijs met 212: p. en 36 als laagste. Bij dezen wedstrijd was de heer P. Kloosterman te Nisse de hoogste korps- schutter met 49' punten. Bij den personee- len wedstrijd (max. 50 punten) behaalde de heer C. J- Bos. tel Nisse den eersten,' prijs met 48 punten. Bijl afd- A- V., jubileum geweer was; kapitein J. G- van Ni el, Middelburg de vierde met 47 ,p. Op de vrije baan geweer was, de- heer C. J- Bios de 14e met 89 punten. Op 22 Juli behaalde de beier Bos den dagj. prijs meft 2 maal 30 en 2 maal 29. Biji den wedstrijd voor meester scherpschutter was de heer Bos de 19e en! behaalde op 100 M. km 45 Cart 443 p. lanbestedmgen. Aug. ,6 Driewegen, bouwen van een woon huis, Wed. Bruggeman. Bienoemd is' tof vice-president der arr. rechtbank te Middelburg del heer mr W- M,- G- Jollels, thans; rechter. Voor den aanvang der strafzitting van heden werd Mr W. M. G. Jolles_, be noemd tot vice-president der Arronidisse- ments-Rechtbank alhier, met deze be noeming gelukgewenscht door den heer Mr W. F. E,. Baron van der Feltz, substi tuut officier van Justitie. Het deed spr. genoegen dat na een langdurige beslissing door II. M. de Koningin en Z. E. den Minister van Justitie de keus was ge vallen op Mr Jolles en sprak de wensch uit, dat Z. E. A. vele jaren deze betrek king mag vervullen. Mr Rink, wnd. grif fier, feliciteerde, ook namens de (griffie, Mr Jolles met zijn benoeming. De nieuw benoemde vice-president dankte de heeren voor hun felicitatie en de hartelijke woorden tot hem gesproken. GOES. Veilingsvereen. „Zuid-Beveland". Groote veiling van 4 Aug. 1927. Roode Bessen ,20—20.40 per 100 K.G. Kleine Veiling. Pruimen: Blauwe Wijnpruimen 49 Wijnkrozen 29, Tragedie 3041, Vroege Oranje's 3242, Engelsche Krozen 23 —34, Prince pruimen 23—3.4, Okkelanen 2731, Marbelanen ,25—129, Blauwe prui- men 1838, Sierpruimen 14, Kouwelij- nen 916, Diverse pruimen 1830, Af- valpruimen 225. Peren: Rrecose de Trevoux 1629, André Desportes 917, Poire Madame 1526, Oomkinderen 22 37, Wijnbergamotten 13, Noor-Hollandsche Suikerperen 1015, Zomer Stokerijen 6 9, Roode Stokerijen 512, Dirk jesperen 514, Langstelen 911, Pol- lemansperen 7, Zomer Louwtjes 8 11, Afval- en Kroetperen 517. Ap pels: Madeleinen 1444(, Perzik Roode Zomerappels 1020, Beauty of Bath 17 Mr Gladstone 916, Duch. d'Oldenburg 810, Zomeraagt 912, Codlin Keswick 913, Zoete St. Jansappel 13, Diverse appels 715, Afval- en Rroetappels 18. Diversen: Roode Bessen 1721, Zure Mo rellen 3135, alles per 100 K.G. Perziken 7 per 100 stuks; Eenden 0.41 per stuk; Bloemen 1517 per 100 bos. KAPELLE. Groote veiling van 3 Aug. Roode Bessen 18.9019.50 per 100 Kg. Kleine veiling. Zwarte Bessen 18, Tomaten 1222, Mi' Gladstone 10, Zomeraagt 9, Zomer Perzikappel 1017, Eairly Victoria 14, Witte Astrakan 1320, Oldenburger 8. .Madeleinen 1231, Keswick 812, Lord Suffield 10, Oomskinderen 2636, Precose de Trevoux 1321, Roode Sto kerij 711, Pollemanspc-ren 15, Poire Madame 16, Brandsperen 1015, Jan Baasjes 1218, Oranjeprtomen 3340, Okkelanen 3036, Citroenprtomen 27, Prinsepruimen 3037, Abrikozenpruimen 47, Kruisbessen 1214, Zure Morellen 3640, Perfectboonen 30, Gele boonen 15, Groene boonen 20, D. Prinsesseboonen 30, Stamsnijboonen 22, Stokprincessen 37, Postelein 13, alles per 100 K.G. Perziken 611, Komkommers '16, Roodekool 15 Eenden 3637, Kipeieren 5.9, Eenden eieren 6, Koolplanten 0.25, Augurken 30 33, alles per 100 stuks, Snijboonen 0.70 Uien 0.03 per bos. MIDDELBURG. Huw. aangifte: J. Schuit 21 j. en G. M. Will, 21 j. Gehuwd: F. Sandijck, 25 j. en J. P. Verburg, 21 j. Overleden: M. E. Gielliet, 2 m., z. GOES. Gehuwd: Johannes Pieter Liip- lijn, jm. 25 j. te Rotterdam en Susanna Weststrate, jd. 24 j. Geboren: Foort Marines, z. v. Pieter Nieuwenhuize en Elizabeth van der Vliet. VLISSINGEN. Van 28 Juli—4 Aug. '27. Ondertrouwd: P. Sanderse 27 jr en M. V. Tismeer 24 jr; 0. A. van Quekkelbeighe 31 jr en M. W. Limonard 30 jtr; F. J. van Nimwegen 29 jr en A. J. M. van den Burg 22 jr. Getrouwd: L. F. Adam, 67 jr en J. J. M. P. C. Dunnes 42 jr; J. van der Velde 34 jr en A. J. Kooijman 38 jr; J. J.- Kokké 24 jr en E. J. Keersemaker 23 jr; H. E. Beltjens 29 jr en H. A. de Groen 24 jr. Bevallen: G. Naerebout, geb. van der Veen, z.; G. van de Ketterij, geb. Schroe- vers, z.; R. M. van den Berg, geb. Mor tier, d.; A. W. Jonckheere, geb. Louwer- se, z.; "T. S. Bakker ,geb. Joosse, z.; J. Schreurs, geb. Buijs, d.; S. Fliers, geb. de Bree, d. Overleden: S. Hamelink, vrouw van D. C. de Smidt, 73 jr; J. de Fajjter, wed. v. C. M. van Dixhoorn, 95 jr; A. yan Nieuw - kerk, vrouw van A. Meuldijk, 35 jaar. (Vliss. Crt.) SOUBURG. Van 28 Juli—4 Aug. 1927. Getrouwd: Martinus Johannes van den Hoek, j.m. 27 jr en Jacomina Francina Meijers j.d. 25 jr. Geboren: Willem, z. v. Pieter Geljon en Leintje den Engelsman; Jacobus z. v. Petrus Schreurs en Nathalia Christina Heijdens. IERSEKE. Van 29 Juli5 Aug. 1927. Huw. afk.: Jacob Adriaan Datoëlse, 26 jr j.m. te Goes en Cornelia Adriana Ztojd- weg 20 jr j.d. E.sdra Eversè, ,28 .jr jm. en Maatje Kosten 23 jr j.d. te Kapelle. Geboren: Jacobus Marinus, z. v. Ja cob Verlare en Maatje Pieternella Ver- schuure. Over de maand Juli 1927. VEERE. Geboren: 19, Adriana, d. v. J. Baaijens en M. Cornelisse; 22, Leuntje d. v. M. Brouwer en M. Brouwer. Overleden: 13, C. v. d. Broeke, 79 jr; 23, C. v. d. Broeke, 20 jaar. KAPELLE. Geboren: 20, Christoffel Adriaan Hage, z. v. Cornells Hage en van Pieternella Korstanje; 22, Pieter Jan, z. v. Jan Balkenende en van Jacoba Wolfert; 30, Willem, z. v. Andries Brtonooge en van Adriana Bakker; 30 Jacob Johannes, z. v. Gerard van Wülegen en van Ja comina Wagenaar. Overleden: 3, Anna Hoogstrate, oud 22 jaar, echtgenoote van Willem Oele. Huwelijken: 1, Johannes Oele, oud 36 jaren, en Christina Glas, oud 17 jaren. Ondertrouwd: 22, Pieter van de Kreeke oud 26 jaar en Jacoba Laurina van Wil- legen oud 25 jaar; 28, Esdra Everse, oud 28 jaar en Maatje Kosten .oud 23 jaar. GRIJPSKERKE. Gehuwd: 6, Jan' de Kam, jm. 25 j. en Christina Verhage, jd. 28 j. Geboren: 3, Willem, z. v. Jan Wisse, en Hendrika Coppoolse; 6, Jentje, z. v. Jan Dijkstra en Fokeltje Abma; 31, Jan, z. v. Adriaan Vos en Elisabeth Johanna Volkers. MELISKERKE. Overleden: 23, Jacobus 7 m., z. v. Adriaan Jan Huijsman en Catharina Sanderse; 27, Jacomijna, 2 j., d. v. Abraham Houterman en Jacomijna de Keijzer. 1 Stoomvaart-Mij. Nederland. PRINS DER NEDERLANDEN, totr., 4 v. Southampton. KONINGEN DER NEDERLANDEN, totr., 3 v. Belawan Deli. KARIMATA, thuisr., 4 van Genua. BALI, totr., 3 v. Genua. SINGKEP, 1 Aug. van Padapg n. de Md- draskust. Rotterdamsche Ltoyd. KAWI, thuisr., pass. 4 Ouessant, wordt 6 te Rott. verwacht. M0DJ0KERT0, thuisr., pass. 3 Sagres. PALEMBANG, thuisr., 4 v. Colombo 5 te R'dam verwacht. (SLAMAT, thuisr., 4 v. Cowes wordt 5 6 u. vm. te Rott. verwacht. TAMBORA, thuisr., 4 v. Perim. TOBA, thuisr., 4 te en v. Sabang. SITOEBONDO', thuisr., 4 te Londen. INDRAPOERA 3 van Batavia n. Rotter dam. BUITENZORG 2 v. Batavia te Soerabaja. 'MERAUKE, 2 v. Batavia te Soerabaja. KERTOSONO, thuisr., 4 van Padang. GAROET, thuisr., 3 te Duinkerken, vertr. 5 v. Duinkerken. TELEGRAFISCH WEERBERICHT Verwachting tot den avond van 6 Aug-: Zwakke tot matilge, Oostelijke tot Zuid), Oostelijke wind. Half tot zwaar bewolkt. Droog weer, behalvéi later wellicht kans; op onweer. Stand van hedenmiddag 2 uur. Stand van gistermiddag] 2 uur 763 Licht or voon flettero: Zaterdag 9 u. 13. Wisselkoersen. Amsterdam, 5 Aug. 2.30 U- Berlijh 59.33—59-37 j Brussel 34-70—34.72 i Parijs 9.769.78 1 New York 2.491/2'2.49s/s 1 i 1 Londen 12.121/8—12.12% In plaats van kaarten. Ondertrouwd i LEENDERT ABRAHAM WOUTERS en LEINTJE FRANSE. V66F6 Öostkapelïe, Augustus 1927. Heden overleed zacht en kalm, na een langdurig en geduldig lijden onze geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, de heer PHILIPPUS MAAS, in den ouderdom van 61 jaar en 4 maanden. Familie MAAS. Schore, 4 Aug. 1927. Voor de vele bewijzen van deel neming, ondervonden bij het over lijden van mijn Vrouw, betuig ik hiermede mijn hartelijken dank. Inzonderheid aan den Kerkeraad ter plaatse en aan mijn Zoon Keijn. Uit aller naam, W. JANSE. Vrouwepolder, Aug. 1927. Hierbij berichten wij dat de sehade door ons geleden ten gevolge van den brand in ons magazijn op 2 Juli j.l. tot onze volle tevredenheid vergoed is door de Groninger Brand waarborg- Maatschappij te Gronin gen (Kantoor voor de Zuidelijke Provinciën, Vlasmarkt K 145 te Middelburg). Voor het sluiten eener brandverzekering bevelen wij deze Maatschappij dan ook gaarne aan. FIRMA MAAS DE GROOT. Voor de Geref. M. V. „Bidt en Werkt" te Vrouwepolder, hoopt a.s. Zondagavond 7 uur op te treden Os. G B. WURTH, van Souburg, met het onderwerp: „Is het moeilijk Christen te zijn? HET BESTUUR.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1927 | | pagina 3