llio) Advertentiën. Te koop of to 'pachten WEILAND, Zaterdag 23 Juli 1927, aanbesteden het bouwen van een Dubbele Woning in Bouwplan III (Voorstad). Docila de Laboureur (B 5853) van G. A. de Bruyckere te Breskens; 3. Emma van Bleijendaal (B 8419) van J. Fr. Brooij- mans te St. Annaland; 4. Klima de Trau (B 6673) van S. de Feijter Lzn. te Axel. Eervolle vermelding: Amanda (B 8l60) van Jan den Hamer Fzn. te Axel. Merriën van 58 jaar, kleine maat: 2. Juliana (B 9356) van F. Dekker Pzn. te Axel. Merriën van 4- jaar, kleine maat: 1. Ju liana (B 11017) door Carnaval d'Ahea (B 907) van F. G. Dieleman de Feijter te Wa terlandkerkje; 3. Hélèna Kiel (B 10909) van Gebrs. Mangnus te Boschkapelle; 3b. Bertha van Dinteloord (B 10754) van Jac. Fr.'Brooymans te St. Annaland; 4e. Flora (B 11096) van F. F. Brooymans te Sluis. Eervolle vermeldingen: Betje (B 10803) van Mij. de Wilhelminapolder te Wilhel- minadorp; Anna (B 11044) van P. Kre- mers te IJzendijke; Annie (B 10907) van Jac. de Feijter Czn. te Boschkapelle; Fleu- rette de Waarde (B 10812) van Corn. Mol te Waarde. Merriën van 3 jaar, groote maat: 3a. Niska (B 12221) van Gebrs. de Dobbelaere te IJzendijke; 3b. Biena (B 12252) van H. J. Cammaert te Hoofdplaat; 4a. Hendrika (B 12069) van J. Q. G. Lenshoek te Kloe- tinge; 5b. Malvina (B 12129) van J. Goede- gebuure te St. Maartensdijk. Merriën van 3 jaar, kleine maat: 1. Bal- zamine (B 12223) een dochter van Ger main de Ganeghem, de kampioen van ver leden jaar, van Gebrs. de Dobbelaere te IJzendijke; 2b. Nelly (B 12285) van D. Luteyn Gijsouw te Zuidzande. Merriën van 2 jaar, kleine maat: 3b. Ir ma (45946) van G. J. de Wilde Gzn. te St. Maartensdijk; 3c. Cora (46407) van Gebr. van Strien te Wolphaartsdijk. Merriën van 4 jaar en ouder: 1. Elza d'Orange (B 8186) van Wed. W. G. Diele man te Hoek. Eervolle vermeldingen: Charlotte (B 9631) van Mar. van OevereTi te Kortgene. Merriën van 4 ja4ar en ouder, kleine maat, met veulen: 1. Imeltje van Kamper land (B 9613) van J. L. Goetheer te Wol phaartsdijk; 4. Cammilla (B 11057) van Iz. Luteijn Leenhouts te Zuidzande. Eer volle vermelding: Minerva (B 11028) van Gebrs. de Dobbelaere te IJzendijke. Hengsten met afstamming: 4. Wilson, van de Hengstenassociatie te Axel; 5. In- gersol de Laboureur, van de hengstenver- eeniging De Toekomst te Axel; 7. Castor, van Lenshoek te Kloetinge. Merriën met afstammelingen: 1. Julia, van Luteyn, Zuidzande. Viertallen: 1. Het viertal van de Dobbe laren, in IJzendijke; 3, 4 en 5 van den Wilhelminapolder te Goes. De kampioen is voor de merries: Jaco- ba, van G. BuiSse te Biervliet, dochter van Fantan, gefokt door Th. Sanders te IJzen dijke. Kampioen van de hengsten: Carlo, 4- jarige volle schimmel-hengst, kleine maat, een zoon van Frans, fokker-eigenaar E. G. Fassaert te Lamswaarde-Hontenisse, die vooral uitmunt in type en korten, sterken bouw. Een goede reserve was Frits, van de hengstenvereeniging Noord-Beveland, met zware beenen, doch die iets te lang is. Zwarte bessen en kruisbessen. Een Reuterbericht uit Londen meldt, dat den minister van landbouw Guinneiss jn het Lagerhuis werd gevraagd of hij de raadzaamheid zou overwegen van het ver bieden van den invoer van buitenland- sche zwarte bessen wegens een ziekte in Nederland als „big" bekend. De Minister antwoordde, dat zijn ad viseurs hem hadden meegedeeld1, dat het risico van het overbrengen van de zwarte- bessen-mijl door uit Nederland ingevoerde bessen, te verwaarloo-zen klein is. Baaroni overwoog hij1 niet de quaestie van een invoerverbod. Een dergelijke vraag werd gesteld no pens beschimmelde Nederlandsche kruis bessen. Guinness z-eide, dat de reigeerings- ambtenaren gcenerlei daardoor aangetaste zending, hadden gerapporteerd en dlat bijl het ministerie van landbouw geen klach ten waren ingekomen. Er was daarom geen reden om den invoer te verhielden. Bessenpluk. Mót schrijft aan 71e M- Crt: In het eiland Thol-en en ook in West N. Bra bant, want ook daar vinden bewoners van het eiland Tholen werk, is de pluk van zwarte bessen aangevangen. Naar ons wordt verzekerd, is het gewas over bet algemeen zeer bevredigend, maar depris is niet hoog; vooral op het laatst der vorige week was deze al zeer minnetjes, maar zou nu weier gestegen zijn, al is hef. nog niet zoo loonend. Elr is nu gelukkig 'n droge periode ingevallen waardoor da pink wordt vergemakkelijkt, maar er staat tegenover, dat nu ook weer meer werk op het veld is gekomen! en dus krijgt men voor den pluk niet zon maar volop handen. De kruishesseinpluk isi gei- heel geëindigd. Ongelukken. Bij de Schiedam- sche politie is bericht ingekomen, dat de ongehuwde visscher P. Huiser uit Schie dam de vorige week aan 'boord van zijn logger Katwijk 39, op zee een ongeluk is overkomen, waaraan hij is overleden. Te Lerwick (Engeland) is hij Maandag j.l. begraven. Het 8-jarig knaapje Netten, dat te 's Hertogenbosch door een auto overreden werd, is aan de gevolgen over leden. Bij het baden is te Gaanderen de 15-jarige Domming verdronken. Zijn lijk is nog niet gevonden. Te Putte is het woonhuis van H. door onbekende oorzaak afgebrand. Bij de sluizen in het Mer- wedekanaal is gisterenmiddag een 15-ja- rig meisje te water geraakt en verdronken. Onweer. Boven Tilburg ontlastte zich een hevig onweer, gepaard met zware slagregens. Op de lijn Baarle-Nassau-Til- burg zijn zes telegraafpalen vernield en op het station te Riel werd een seinblok door den bliksem getroffen, waardoor het on klaar geraakte, zoodat de treinen met on veilig signaal moesten vertrekken. Te Til burg zelf was de regen zóó hevig, dat in een oogenblik tijds tal van straten 'blank stonden. Boven O o s t b u r g heeft gis ternacht een hevig onweer gewoed, waar bij het zóó regende, dat nog gisterochtend tuinen en landerijen als het ware onder water stonden. Bij velen drong het water in de woningen. Door het inslaan van den bliksem is de schuur van H. Remeijn nabij Oostburg afgebrand. Te Schoondijke is in vijf woningen door den bliksem schade aangericht. Van remmer tot directeur. Te Elizabeth (New Jersey) is Woensdag op 77-jarigen leeftijd de heer G. W. Hun tington overleden, gewezen directeur van den Virginiaanschen spoorweg, die zijn loopbaan begonnen was in 1876 als rem mer bii een spoorwegmaatschappij uit Chi cago, bij welke hij geleidelijk opklom tot een bestuursfunctie. In 1914 werd hij ge kozen tot president-directeur van de Vir ginia. Door drinkwater vergif tigd. Bij twee gezinnen in de gemeente Lonneker hebben zich vergiftigingsver schijnselen voorgedaan. Bij onderzoek is gebleken, dat deze waarschijnlijk veroor zaakt zijn door loodhoudend drinkwater. De pompbuis, waardoor het drinkwater wordt aangevoerd, was van een zoodanige samenstelling, dat daardoor gemakkelijk loodvergiftiging kon ontstaan. De toestand van een der slachtoffers was zoo ernstig, dat ze naar een ziekenhuis moest worden vervoerd. Overstrooming. Gistermorgen is do Molsbeek aan dei zijdel van Matkelo doorgebroken, tengevolgo waarvan do broeklanden overstrooimein. De veehouders Krengen hun vee naar de stallen. Enkele huizen moeten ontruimd' worden. A u t o -o n1 g ei v a 1Te Wo ud ent berg vloog een auto met drie inzittenden, rtadat zij van den berg de Pyraimidei van' Austerlitz was afgereden, door een stuur- defecfc over den kop'. D© drie inzittenden! kwamen er met eienige ontvellingen af, doch de auto was geheel ontredderd en moeist door een vrachtautol naar Zeist worden gesleept'. Drie mannen gestikt. Tei Pa rijs zijlnl een groothandelaar in zuidvruch ten, zijn broeder en diens zoon gestikt dooi' het inademen' van gassen, welke rijipe bananen in eein kelder hadden ont wikkeld. De vrachten waren gaan gisten ten gevolge van de onWeiersratmosfeer. Een „volksgerich t". Te Nie- bert in Groningen, zoo schrijft men aan „Het Volk", woont de ruim 30-jarige vee koopman Harm Boonstra. B. is ongehuwd en heeft den laatsten tijd als huishoudster bij zich de vrouw van zijn neef en naam genoot uit Eenerveld, gem. Norg. De vrouw schijnt beter leven bij neef te hebben dan bij haar echtvriend. Ze verkiest ten min ste niet naar haar echtgenoot terug te kee- ren. Haar zes kinderen heeft ze bij zich. Volgens haar zeggen is of zal spoedig haar man de ouderlijke macht worden ontno men. Dit is de voorgeschiedenis van een ru- moerigen nacht, dien men te Niebert heeft beleefd. De dorpelingen vonden het sa menwonen van B. met de vrouw van zijn neef ongepast. Besloten werd een volks gericht te houden. Op den avond van Za terdag 18 Juni verzamelden zich eenige personen voor B.'s woning en begonnen deze met steenen te bombardeeren. Een kleine driehonderd pannen werden stukgegooid. De ruiten en roeden in het voorhuis werden verbrijzeld. Zelfs van de houten blinden voor de ramen in de voor kamer is de helft kapot gegooid. Het huis is verleden jaar opgeverfd en zag er na het bombardement treurig uit. Dit was den baldadigen „rechters" nog niet genoeg. De achterdeur werd ingetrapt en hier door drong men het huis binnen. B. trachtte zich met een revolver te verdedi gen, maar was te zenuwachtig om het wa pen te gebruiken en had ook maar een paar revolver-patronen, die spoedig ver bruikt waren. Een der indringers was ech ter ook gewapend met een jachtgeweer, dat hij zeer goed wist te hanteeren. Een ledige huls is n.l. ter plaatse gevonden. B. en zijn huishoudster werden nu naar buiten gesleept, niettegenstaande de kinde ren van de vrouw hartverscheurend schreiden. Eenmaal buiten, werden beiden in letterlijken zin uitgekleed. Dat geschied de vrij hardhandig. De kleeren waren ten minste aan flarden gescheurd. Toen de arme menschen in Adamskostuum ston den, zijn ze „afgekoeld" met een paar em mers water! Toen kwam het glansnummer! De op tocht! De beide mishandelde lieden werden gedwongen in optocht mee te loopen door een groot gedeelte van de dorpen Niebert en Nuis, waarbij het aan de vrouw gelukte per fiets te ontkomen. Aan g ©hou de n. Te Oss is door de marechaussee aangehouden de loop knecht F. H. van de firma V. D. te Delft, die voor veertien dagen was weggeloopeni met ©en bedrag van onge veer f340, dat hij van de firma onder zijn. berusting had. Van het geld was bij zijn aanhouding ongeveer niets over. Door de t r am ge g r ep en. Gis terenavond acht uur wildé een 72-jarige vrouw in de Bilderdijkstraat te Amster dam op een in beweging zijnde tram springen. Doordat zijl miste viel* zij op straat en werd door de tram gegrepen. Vrij ernstig gewond werd zij naar liet Wilhelmina Gasthuis vervoerd, waar zij ■ter verpleging is opgenomen. Zij' is aan de gevolgen overleden. D.ramairfeen oudemannen huis. In een oudemannenhuis te Zwijn- drecht (O.VI.) is een bloedig drama afge speeld. De 62-jarige van H. kwam, 's avonds omstreeks 9 uur, toen bijna alle verpleegden te bed lagen, op de slaap kamer, waar een 30-tal mannen lagen. In dronken toestand verkeerend, begon hij den 75-jarige medeverpleegde van D. lastig te vallen. Op een gegeven oogenblik wilde van H. van D. slaan, doch laatstgenoemds greep zijn invalide-stok, die naast zijn bed hing en sloeg er op los. Van II. pakte nu den stok van van D. af en ging dezen laatsten er mee te lijf. Een andere verpleegde, de 65-jarige R., sprong daarop uit zijn bed, ontwapende van H. en gooide hem op den grond. Terwijl de verpleegster, die tusschen- beide kwam, water voor van II., die aan het hoofd bloedde, ging halen, gebeurde het drama. Terugkeer end vond zij' n.l. van LI. met een mes tot het heft in den hals. De onmiddellijk ontboden geneesheer kon slechts den dood van den getroffene con- stateoren. Als vermoedelijke dader werd R. ge arresteerd, die eveneens onder den invloed van sterken drank verkeerde. Koninklijk bezoek aan tie staatsmijnen. HEERLEN. Hedenmorgen tei 10-29 is het Koninklijk gezin met den hoftrein uit heit Loo gearriveerd aan het speciaal daarvoor gebouwde perron op hef empla cement van de staatsmijn Maurits. Het Koninklijk gezelschap werd begroet door door den commissaris der Koningin in da provincie Limburg. Verder waren o-a. ter begroeting aanwezig de 3 directeuren der mijnen, en de hurgemeester van Ge leen. Door een dichte haag van juichende menschen wandelde het gezelschap naar de staatsmijn' Maurits, terwijl de muziek corpsen van de staatsmijnen Wilhelmina en Emma, vader]ancteche liederen speelden. Voor het hoofdgebouw werd heit Konink lijk gezin begroet, waarna het in gezel schap van 20 personen in de mijn af daalde. Aldaar werd een bezoek gebracht aan de „458 meter verdieping". Na dit bezoek hegal' het gezelschap zich naar de in verband met het Koninklijk bezoek speciaal gebouwde hadkamers. T'e on- origeveer 1 uur is het Koninklijk gezin weer naar den trein vertrokken, welke naar Heerlen opstoomda ©n daar 4-40 ver wacht wordt. Heerlen is in feesttooi. SOESTDIJK. In verband met den ver jaardag van H. M. de Koningin-Moeder wordt H. M. de Koningin van 25 dezer tot 3 Augustus a.s. ten paleize te Soestdijk verwacht. Bij de K. L. M. is hedenmorgen het vol gende telegram uit Bender-Abbas binnen gekomen: Vertrokken van Karatsji 6.53. Kwamen in Bender-Abbas aan te 4.50. Hadden veel last van groote hitte. Gaan morgen naar Bagdad. Hevig onweer. NIIMEGEN. Gisteravond omstreeks 9 uur ontlastte zich hoven Nijmegen en om geving een hevig onweder, dat vergezeld ging van een geweldige wolkbreuk. De straten in de benedenstad stonden in een oogenblik onder water en verschillende ka mers en kelders kwamen vol te staan. In de Korte Nieuwstraat verzakte de grond en liepen verschillende huizen onder wa ter. In de omgeving van de Broerstraat zat men zonder licht. Het onweer heeft in de stad groote schade aangericht, voorna melijk aan telefoon en telegraafpalen. In de omgeving is de boerderij van den heer P. Broers, gelegen in Ooij, in brand ge raakt door den bliksem. De brandweer kon tegen het vuur niets uitrichten, daar ner gens in de omgeving water te krijgen was. Voordat voldoende hulp kon worden ge boden was de boerderij tot den grond toe afgebrand. Verzekering dekt de schade. Aan de overzijde van de Waal bij Doornen burg werden de hofstede en het café van den heer Peer door den bliksem getroffen. Het huis 'brandde geheel af. Verzekering de schade. Bij beide branden ging ook de inboedel geheel in de vlammen verloren. Ernstige relletjes te Weenen. WEENEIN. V-D- Hedenmorgen is hef. te Weenen tot ernstige relletjes gekomen, in verhand met het gister plaats grihad hebbende vrijsprekende vonnis tegen de drie frontstrijders die in Gattendorf bij een schietpartij een man en eien kind liebhen gedood. In verschillende bedrijven brak een staking uit. De arbeiders: marcheerden!' in optocht door de stad. De politie moest voor de opdringende meinigtei wijken. Té gen! 11 uur werd dei toestand critiek. De menigte bestormde het stadhuis, haalde het meubilair er uit en stak het vervolgens in brand. De politie moest van de vuurwapenen gebruik maken. 9 personen werden gedood en 150 gewond. De omgeving van het Parlementsgebouw is door manschappen van ;de Republi- keinsche Schutszbond bezet. De middag bladen kwamen niet uit. Waarschijnlijk zullen ook de avondbladen niet verschijt nem. ROTTERDAM. Dezer dagen werden aan het postkantoor aan den Goudschen singel alhier 2 postwissels aangeboden. De dienstdoende ambtenaar bemerkte een fout en liet het kantoor sluiten en waar schuwde telefonisch de politie. Deze vond termen aanwezig den man, die de postwis sels aangeboden had, aan te houden en hem naar het politiebureau over te bren gen. Het bleek te zijn een zekere J. B. Q., woonachtig te Nijmegen. Alle stempels en handteekenisgen waren valsch. Q. beken de ten slotte de postwissels zelf gemaakt te hebben in zijn woning te Nijmegen. Bij een huiszoeking te zijnen huize door de recherche aldaar ingesteld werd een" com plete inrichting aangetroffen voor het ver- v.alschen van postwissels. Behalve alle be- noodigde stompels en handteekeningen werden gevonden 236 vervalschte postwis sels, die ter inning aangeboden zouden worden. Hiermede zou een bedrag van f 4000 gemoeid zijn. Alles is in beslag ge nomen en naar het huis van bewaring te Rotterdam overgebracht. Dezelfde man is eenige jaren geleden te Lisse aangehouden, in verband met ver- valsching van postspaarbankboekjes. KASSEL. (V. D.). Hedenmorgen is een personentrein nabij Alpenbeeke op een stilstaanden goederentrein gereden. Twee wagons werden totaal vernield. Eenige an dere wagons ontspoorden. De machinist van den personentrein werd gedood. 2 conducteurs werden gewond. ROERMOND. Hedenmorgen om half acht had bij de in aanbouw zijnde beton- hrug bij den Roer een doodelijk ongeluk plaats. Bij het verplaatsen van een heima chine viel deze om, met het gevolg, dat de 21-jarige stoker J. 0. uit Sliedrecht on der liet toestel terecht kwam. Zijn hoofd werd totaal verpletterd. ÏJftfJJ Middelburg. Bij de op gisterenavond door den not. H. R. Struve alhier gehou den veiling in Mercurius werden publiek verkocht de navolgende onroerende goe deren, staande en gelegen te Middelburg, als: een winkelhuis met erf en tuin en bouwterrein aan de Kromme Weele K 107, samen groot 2 A. 76 cA., in massa aan dhr M. I. de Groot qq. voor f 6100; een liuis en erf aan de Kromme Weele K 109, groot 35 cA., aan dhr A. Jongepier Gz. voor f 1420; bouwterrein aan de Schuttershofstraat, resp. groot 77 en 100 cA., aan dhr J. de Klerk, resp. voor f561 en f821; bouwter rein aldaar, groot 92 cA., aan dhr J. Pol derman voor f 709. Alle koopers wonen te Middelburg. Stoomvaart-Mij Nederland. KONINGIN DER NEDERL., nitr., 14 Juli te Genua. ROEPAT, thuisr., 16 te Marseille v-erw. P. C. HOOFT, uitr., 16 te Colombo verw. MAPIA, uitr., 16 bij Perim verw. i BINTANG, thuisr., 13 v. Singapore. SOEMEA, uitr., pass- 14 Gibraltar. PB^NS DER NEDERL., thuisr., p. 13 Sa- 'gres. SALABANGKA, 14 v. Hamburg te Amst. KRAKATAU, uitr., 12 v. Djeddah. Rotterdamsche Lloyd. BANDOENG, 14 v. Hamburg n- Bremen. JACATRA, thuisr., 1. v. Londen, 13 te 'Hamburg. SIANTAR's uitr., pass. 14 Gibraltar. INSULINDE, uitr., 14 te Southampton). MENADO, thuisr., pass. 13 Finlsterre. TJERIMAI, uitr., 13 van Suez. DJOCJA, 14 v. Hamburg te Schiedam. MIDDELBURG. Huw.-aangiften: D. Sclioe-, 27 j. on R. J. Scheers, 31 j.; W. Veis, 19 j. en C. Polderman, 22 j.; J. Labruijère, 21 j. en K. Corbijn, 18 j.; A. Te vel, 22 j. en M. Antheunisse, 19 j.; P. Toussaint, 27 j. en J. Lampert, 23 j. Gehuwd: C. F. Leeger, 25 j. en J. B. Steijn, 18 j.; G. J. L. van de Ven, 39 j. en H. M. Jobse, 20 j.; J. J. Timmlermans, 32 j. en J. G. Lammens, 35 j. Bevallen: W. J. Louwerse, geb. Breel, d. GOES. Geboren: Anthonius Josephus Maria, z. v. Christianus Johannes Joseph de Valk en Maria Catharina van Beur den; Maria Magdalena, d. v. Pleiter Kros en Catelina Cornelia Visser; Maria Louisa, d. v. Marinus van Stee en Alida Jacoba A litem ia Emans. Van Sla Juli. IERSEKE. Ondertrouwd: Job Adriaan Laurens Bom, 30 j. jm. te Delft en Maria ZweedijK, 30 j. jd. Geboren: Christiaan, z. v. Jan Daane en Jacoba Sonke; Antheunis, z.v. Adriaan Bakker en Catharina Elisabeth Dekker. Van 7—14 Juli. SOUBURG. Ondertrouwd: Martinus Jo hannes v. d. Hoek 27 j- en Jacom'ina Francina Meijers, 25 j. Getrouwd: Jan Bostel aar 26 j- jm. en Wilhelmina Pieterneilla Joziasso 27 j- jd. Geboren: Jan z.v. Jan van Wallenburg en Aaltje Marijs; Willem Jan z.v. Gerar- dus van! Boven en Cornelia Elizabeth de Vroe. Wisselkoersen. Amsterdam, 15 Juli, 215 uur. Berlijn 59.26—59-28 Brussel 34.71-34-73 Parijs 9.77—9.79 Londen 12.117/s—l2.12Vs New York 2.49V2—2.493/i GOES- Groote veiling van 14 Juli. Zwarte bessen 3538, roods bessen 16 16 60 gld. p. 100 k.'g. Kleine veiling: zwarte bessen 30 40, afwijkende id. 2027-40, rooide bes sen 1016, witte hessen 812, kruisbes sen 814, frambozen 620, aardbeien 115, vroege oranjepruimen 2935, ker sen: klerken 2034, zoete morellen 7 12, eierkrieben 15, zw. vleeschkersen 12, witte vleeschkersen' 710, rood© blance 57; madeleinlen 14—23, afval id. 6 8, boontjes 5862, postelein 10, aard appelen groote 5—9, poters 45 gld., alles p .100 k.g.; meloenen 84, komkom mers 45, bloemkool 13, witte kool 1.10, perziken 6 gld., alles p. 100 stuks. ZIEiRIKZEE. 14 Juli. Hooi f 28 p. 1000 k.g.; kipeieren 5205.50; oendeiereri 5-10, ganzeneieren 9-75, kalkoeneiereirr f 7-50f 7.60, parelhoeneieiren 4 404.50- gld., alles p. 100 stuks, boter fO-95f 1.12 p. pond. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 16 Juli: Zwakke tot matige Noordelijke tot Ooste lijke wind, gedeeltelijk bewolkt met nevel of betrokken in den ochtend; waarschijn lijk droog behoudens eenige kans op on weer; waarschijnlijk iets warmer. Stand van hedenmiddag 2 uur. Stand van gistermiddag 758. Licht op. vooc fietsers: Zaterdag 9 u. 43. Maandag 18 Juli a.s. hoopt onze geliefde Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgroot- grootmoeder, Mej. Wed. A. DOURLEIN—De Vos, haar vijf-en-tachtigsten Geboor tedag te herdenken. Uit aller naam, P. DOURLEIN. Middelburg, 15 Juli 1927. Segeerssingel V 68 Heden overleed ons geliefd Dochtertje en Zusje CLARA, ruim 2 maanden oud. Sterke de Heere ons in dezen weg van beproeving. J. BOON. T. BOONKempe en KindereD. St. Laurens, 15 Juli 1927. DANKBETUIGING. Voor de vele blijken van deel neming ondervonden tijdens de ziekte en bij het overlijden van onzen geliefden Vader, Behuwd- en Grootvader en Zwager, ABRAHAM VERHULST, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, Familie VERHULST. Kamperland, Juli 1927. vosr 7 jaar, ing. 25 Now. 1927 i nabij den Schroeweg, achter Douwendaale te Middelburg, gioot 18800 H A. (4 G. 237 R.) thans in pacht bij P. Boogaard Cz. Briefjes worden ingewacht vóór 29 Juli 1927 ten kantore van No taris STRUVE, alwaar nadere in lichtingen worden verstrekt. HET BESTUUR van de Woning bouwvereniging „Nieuw Goes" te Goes, zal op 's nam. 2 uur, in het hotel „Cen traal", Groote Markt te Goes Bestek en 2 teekeningen zijn te verkrijgen a f 3 per stel bij den Boekhandel PIETERMAN te Goes. De Architect B. N. A., F. G. C. ROTHUIZEN.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1927 | | pagina 3