w Gemengd Nieuws. Laatste Berichten. Advertentiën. Vreemdelingenverkeer. C. WILLEBOORDSE GEVESTIGD: MIDDELBURG ïo* net- met tel va* celijken T. S., srooni voL xgwal- het gebouw acbool, va* kleening kunne* optrad met wee» waar eer» in hel kaar op- rog va* le heer- spreekt len ech- ils oor schuld tr Chris- lok ein- kome* pldruïne. roeping i a m e r, ater, ge- pr", met cultuur- ^oo moet cultuur inwer- Maas- „Kerk pngerepte ier slap- gloedvol jaar de» einde I mede te Ier (leor- [en oud- iiool) is ia Boefc- aren. In boek- I leeraren Jdelburgv lerair bij zilveren de h eer oeger te, i 1 jstewz, ar. ds do o« ar raa dienst ia voor- |en M. M., iacht van lie van A. \pril 1927. phen, ver- haver ten Lilland-Bath' J gev. straf, vcphea, ver- listal, door, nelde dief- staan ten arsehuwen. te Hulst, Kanton lens overtr. ■en bestuur- Tiiet zorgen, Jroldoet aan seven voot- 15 of 2 d, pen Kanton- straf, en pgelegd. Vlissingen, oplichting, te komen nond en ta ette en in toe te voe- ps had laten huren om <ieo» op te halea e» hij dit rijwiel voor 12 *ur wear zou terugbrengen, waaraan hij echter *iet voldaan heeft en het rijwiel tot zich heeft gemomen. Meerdere oplichtingen wer den door verdachte den laatsten tijd gepleegd t» T&wr'mgen. Eisch 1 jaar gevangenisstraf. Politierechter. Zitting van 24 Juni 1927. Da v«tgende personen waren gedagvaard: 1. F. T. H., 23 j., werkman te Goes, wegens B»iaha*deling van R. M. de Bock te Goes. Eiscb 115 of 15 d. h. Uitspraak flO of 1* d. i> J. d. W., 36 j., landbouwer, 's-Heer Arends- kecfc» (Mieuwdorp) wegens beleediging van C. J. Torhulst te Goes. Eisch en uitspraak flO at 10 d. h. C. ®L, 41 j-, conuuis3ionair te Stoppeldijk, woga* beleediging. Eisch en uitspraak vrij- ipraak. C. K. v. A., 43 j-, landbouwer, St.-Jansteen, wegen» mishandeling van E. Lausue. Eisch en «itspraak f 20 of 20 d. h. P. L., huisvr. C. D., 22 j., Kloetinge, wegen» benadeeling van de gezondheid van Catfcarina Bruel, door haar een emmer met water over het hoofd te gooien. Eisch en uitspraak f 15 of 15 d. h, H. W. K. F. H. S., 27 jaar, koopman, O.- W.-Souburg, wegens verduistering van «eu rijwiel, toebehoorende aan L. Hermess t» Middelburg. Eisch en uitspraak 14 d. gev. M. K., 41 jaar, werkman Aardenburg, wegens wederrechtelijke toeëigening van een kuip, toe- kehoorende aan Jos. Coppens te Aardenburg. Ëisch eo uitspraak f20 of 20 d. h. J. J. B., 53 jaar, werkman, Goes, wegens mishandeling van J. A. G. L. Nijenbuur te Kloeting» op 16 Mei 1927. Eisch1 en uitspraak f20 of 20 d. h. A. H. H., 18 jaar, arbeider, Ellemeet, wegens «en ho*d pijn of letsel veroorzaken, door dat beest tegen zijn kop te schoppen. Eisch en uitspraak f 10 of 10 d. h. J. C. S., 26 jaar, schipper, Ierseke, wegens beleediging van Johs Prins te Middelburg. Eisoh e» uitspraak f 10 of 10 d. h. i. de T., huisvr. A. B-, 24 jaar, Vlissingen, wegen» diefstal van een bankbiljet van f 10, toebehoorende aan Wilhelmina Florusse. Eisch m uitspraak 14 d. gev. P. P., 26 jaar, arbeider, Hoogerheide, we gens diefstal van 50 K.G. aardappelen, toe behoorende aan J. A. Colpaart. Eisch en uit spraak f 25 of 25 d. h. Ongeluk. Donderdagmiddag is het 4-jarig dochtertje van dert heer de Gr. te Leidschendam spelenderwijs te water ge raakt «n verdronken. Onregelmatigheden bij de verkiezingen. De justitie te Tiel heeft in verband met vermoedelijke onre gelmatigheden twee der lijsten, ingeleverd foij de jongste raadsverkiezingen te Ophe- mert, in beslag genomen. Een wolkbreuk boven Den Haag. Omstreeks kwart voor elf gister ochtend kon men te Den Haag in de toch *1 grauwe lucht een zwarte wolk zien ko men aandrijven. Bijna op hetzelfde oogen- folik, tegelijk met eenige flinke windstoo- ten, viel er zooveel water neer, dat de stra ten in een oogwenk blank stonden. Het ve ie water viel met zoo groote kracht neer, dat parapluies eenvoudig neergedrukt werden. De voorbijgangers vlogen overal de portieken binnen, eenige dames pro beerden zelfs weg te kruipen onder het af dak van een reclamewagen! Men zag slechts een watergordijn, 't Geheel duurde slechts eenige minuten. Ongelukken tijdens mil. oefeningen. Woensdagmorgen bij oefeningen op de G. Heide nabij Breda, kwam de huzaar M. zoodanig te vallen, dat hij ernstige kneuzingen bekwam; zijn toe stand is zeer ernstig. Donderdagmiddag tijdens springoefe ningen op het Chassé-terrein aldaar stoot te het paard van den huzaar le kl. Q. te gen de hindernis, het paard viel daardoor op den ruiter. In zorgwekkenden toestand moest hij in het Mil. Hospitaal worden opgenomen. Dreigbrief. Aan den heer V., te Norg (Dr.), is een brief geschreven, waar in gedreigd werd met het in brand steken van het huis, wanneer niet vóór een be paald tijdstip f400 aan een zeker adres werd bezorgd. De politie doet onderzoek. Brutalediefstal. Op den Park weg te Enschede heeft op klaarlichten dag «en brutale diefstal plaats gehad. Een 12- jarige jongen reed daar op zijn rijwiel, toen plotseling een man kwam opdagen, die het belastingmerk van de fiets trok en er mede van door ging. De straatroover is nog niet opgespoord. Is er al nieuwe haring? Er is al nieuwe haring, ten minste deze wordt overal reeds verkocht. Is deze eerste nieuwe haring ook de bes te? „Voeding en Hygiëne" geeft de volgen de nuttige les: De zaak is deze: Op 8 Juni jl. is, over eenkomstig de traditie, „de eerste Holland- eche haring aan de Koningin aangebo den". Het seizoen van de haringvangst is dus geopend, ongeveer op denzelfden tijd als vorige jaren. Toch heeft men meer dan een maand ge leden reeds echte Scheveninger haring vrouwtjes met on-eehte „Hollandsche nieuwe" aan de deur gehad. Dat was geen nieuwe haring, doch z.g. koelhuismaatjes haring, dat is haring van het vorige jaar, die gedurende den winter in koelhuizen bewaard is geworden en daar goed blijft tot het voorjaar. Deze haring is vet, smaakt veelal uitstekend, en wordt veel voor z.g. nieuwe verkocht. Bovendien verschijnen er in de maan den Mei en Juni, nog vóór de feitelijke ha ringvangst begonnen is, steeds z.g. kol- maatjes aan de markt, dat is haring die met het z.g. kolnet gevangen wordt als aas voor andere vischvangst en waarvan een eventueel surplus aan de markt wordt gebracht als de nieuwe kolmaatjes. Inderdaad is dat dus nieuwe haring, evenals de echte nieuwe, die thans reeds door de eerste haringlossers gevangen wordt. Doch dit is alles nog maar jong, klein, onrijp goed, dat zeer uiteenloopt in kwali teit, een enkele vette haring naast veel ma ger, slap, waterig goed. Het is nl. nog te vroeg in de teelt, zoodat nog geen mooi vet product is te vangen. De goede haringsoort wordt eerst gevan gen half Juni, begin Juli, zoodat we steeds elk jaar als vaststaand kunnen aannemen, dat de maanden Juli en Augustus de maanden zijn van onze echte blanke vette Hollandsche nieuwe maatjesharing. Dit feit is niet te forceeren door er maar eens vroeg op uit te trekken met een haringlog- ger en te trachten reeds eerder dat mooie vette zeebanket te vangen, want de natuur laat zich niet forceeren. De haring is niet eerder rijp en is niet eerder te vangen. Een slaper. Een 17-jarig jong- mensch bracht Donderdagavond een be zoek aan een bioscoop te Rotterdam. Tij dens de voorstelling viel hij in slaap. Het herhaalde aan- en uitgaan van het licht, de muziek van het orkest, noch het ge stommel van het publiek, dat na afloop van de voorstelling de zaal verliet, ver mochten hem te wekken. Het personeel sloot de zaak, zonder den slaper op te mer ken. Deze werd eerst te half drie met stijf heid in alle ledematen wakker. De deuren waren op slot en hij zat gevangen. Het ge lukte hem, bij het hek aan de straatzijde te komen. Daar heeft hij staan wachten tot een late wandelaar hem ontdekte. Deze heeft den directeur van het theater uit bed gebeld en deze heeft toen zijn bezoeker de vrijheid hergeven. Gepakt. Donderdagavond bemerk te een surveilleerende agent van politie, dat er in het groote kleedingmagazijn der firma Meddens en Go. in Den Haag iets niet in orde moest zijn. Nadat de agent as sistentie had gevraagd en de chef der fir ma gewaarschuwd was, werd een onder zoek ingesteld. Na eenig zoeken vond men in de lift een man, die zich onder een bank wilde verstoppen. Hij bleek zich toegang verschaft te hebben door verbreking van het kelderraampje. Langs het kabeltouw in den liftkoker was hij naar boven ge klommen om zoo te trachten in de kan toorlokalen te komen. De man was in het bezit van een revolver, geladen met 6 scherpe patronen; bovendien had hij nog 20 scherpe patronen in voorraad en een groot dolkmes. De aangehoudene is de 21- jarige. M., slager van beroep, wonende te Berlijn, die sinds korten tijd in Den Haag vertoeft. Zeer waarschijnlijk was dit zijn eerste inbraak in Den Haag. Hij is opge sloten. Klooster door roovers overvallen. Uit Bessarabië wordt ge meld, dat roovers het klooster Cornesti in het district Balti overvallen en bijna ge heel uitgeplunderd hebben. De monniken barricadeerden zich in de kerk, die de roovers echter ook niet spaarden. De ban dieten openden het vuur op de monniken, waardoor één monnik gedood en de abt zwaar gewond werd. Daarna roofden zij de kostbaarheden der kerk. Door de sterke regens van den laatsten tijd is een gedeelte van den Trans- fa aikail-spoorweg in de buurt van Irkoetsk onbetrouwbaar geworden, 300dat het ver keer gestaakt moest worden. Verschillen de stationsgebouwen en bruggen zijn ver nield. Ook de telegrafische verbindingen zijn gestoord. De Irkoet en de Angare zijn buiten haar oevers getreden. Vossenjacht. Door eenige jacht opzieners zijn in de buurtschap Leuve- num bij Harderwijk 3 vossennesten mot te zamen 16 jongen uitgeroeid. Ook een der moedervossen werd onschadelijk ge maakt. Voor de kippenhouders is deze vangst van niet weinig beteekenis. ,,'tMeezennestj© is uitge brokenTe Molkwerum bouwde 'n koolmeezenpaar zijn nest in de brievenbus Door de vriendelijke zorg van den post bode, die van karton een schermpje fabri ceerde, liet men de vogeltjes hun gang gaan, en thans heeft, zoo meldt de _,,Tel." het nestje niet minder dan 12 jonge mees jes. Kersen en Aardbeien. Men schijft uit de Betuwe: Met de verzending van rcode ketrsen. voor Engeland is men in de Betuwe begonnen. De prijs was in den aanivang 50 ct^ later 45 ct. p. fc-g. Eind dezer week wordt overal voor export ontvangen; verwacht wordt dat de eigenlijke kersencampaigne begin en de helft der nieuwe week een aanvang zal nemen,'"dan zal tenminste in de meeste boomgaarden met den pluk worden begonnen. Van verschillende zijdenl mochten we vernemen dat de qualijteit der kersenf, dank zij het tegenhoudende weer, uitmun tend schijnt, beter als in jaren het ge val is geweest. Hard en flink van stuk wachtfn de vruchten thans op warmte om aan te rijpen, te kleuren en smaak te krijgen. Over het algemeen heeft de storm van afgeloopen Zaterdag in de kersenboom- gaarden weinig schade gedaan. Aan de windzijde hebben misschien wat vruchten kneuzingen opgedaan, maar daar is het bij gebleven, afgeslagen goed was niett noe menswaard. De aardbeien geven blijkbaar goed be schot, dat thans nog behoorlijke prijzeii doet. De qualiteit is echter nu niet zoo heel best. Het rijpen van de vrucht wij niet zooals het zijn moet en de insecten houden in de aardbeien geducht huis. Groene kruisbessen werden ter veilin gen met duizenden kilo's tegelijk van de hand gedaan. Plantenziekten. Het Britsche Imperial Bureau of En tomology heeft in het dorp Turham Royal een kweekplaats ingericht voor insecten, die de natuurlijke vijanden' zijln van de verwekkers van ziekten onder de produc ten van land- en tuinbouw. De Empire Marketing Board stelde een bedrag be schikbaar voor dit doel. WESTKAPELLE. Vrijdagmiddag ver keerden velen in dezen gemeente een oogenblik in groote onrust. Ongeveer 3 uur streek over het dorp een windhoos, die haar richting nam van het westen naar het oosten, en wel langs de huizen .aan den noordkant van de Zuidstraat. Van verschillende huizen, schuren en kippenhokken werden veel dakpannen ge slingerd; bij een bakkerij kwam de schoor steen naar beneden. Veel personen in hun woning, waarlangs de hoos ging, kregen een gevoel, alsof het dak zou instorten. In de Smidsstraat zagen bewoners van uit hun woning lichtstralen op het erf, ■waarop een ontploffing volgde, zoodat deu ren in huis en de schuur openvlogen. Men denkt aan een vuurbal, die daar neer kwam. Op een! paar plaatsen werden! planken' over de huizen geslingerd. Een hevige regenbui ontlastte! zich over da gemeente, zoodat in een oogwenk verschillende erven blank stonden. Gelukkig kwamen geen persoonlijke on gelukken voor en heeft dije kracb!ti|ge windvlaag slechts eenige materieele schade toegebracht aan de gebouwen. (Buiten verantwoordelijkheid der redactie) De teelt van kruisbessen op Z.-Beveland. De laatste jaren is een groote uitbrei ding aan deze cultuur gegeven en de handelaren schatten de productie voor 1927 op van 3.500.000 K.G. tot 4.000.000 K.G., alleen voor het eiland Zuid-Beve land. Rekent men nu als gemiddelde prijs 121/2 cent per K.G. en 3 cent per K.G. als plukloon, dan komt er van dit artikel heel wat binnen. Reeds voor den aanstaanden aanplant in den winter 19271928 zijn er al veel struiken besteld, hier voor 4 gemeten ginds voor 6 gemeten en zoo gaat men maar door. Nog steeds hebben wiji als fruitkwee- kers te vechten tegen de zoo zeer ge vreesde schimmelziekte Spaerotheca mors uva de Amerikaansche Kruisbes sen Meeldauw. (A. K. M.) In onze tuinbouw vakpers wordt er op gewezen, hoe wij Nederlandsche tuin bouwers bij den dag leven, omdat wij niet weten, welke sanitaire maatregelen de landen waarheen wij onze tuinbouw- artikelen exporteeren, op morgen .zullen nemen. Vorige week hadden wij "het alarm uit Wisbech en staat ons wellicht als gevolg in de toekomst een embargo op Holland sche kruisbessen in Engeland te wach ten. Dan maar naar Duitschland geëx porteerd! Alsof de Duitsche agrariërs slapen en dat zouden toestaan. We hebben thans een handelsverdrag piet Duitsch land voor 7 jaar geldig, waarhij de kruis bessen met 5 mark per 100 K.G. wor den belast, maar we missen in de „meel- dauwwet 1912" eene bepaling, waarbij de Nederlandsche Overheid de bevoegdheid heeft, den uitvoer van kruisbessen naar Duitschland over bepaalde stations te leiden en daar na te gaan, of er al dan niet A. K. M. zit in de voor Duitsch land bestemde bessen. De campagne 1927 is thans bijna af geloopen, maar het staat bij mij vast, dat in de toekomst de export van kruis bessen naar Duitschland spaak loopt, wan neer er geen verandering in de „meel- dauwwet 1912' 'komt. De kruisbessenmeeldauw valt te be strijden en nog steeds blijft afdoende, het zoo vroeg mogelijk verwijderen van aangetaste scheuten in het najaar. Maar zulks moet zqrgvuldig geschieden. Jk be hoor tot diegenen, die deze gevaarlijke zwam niet met praten oftewel zwammen bestrijden, doch met de daad, en heb dit getoond door mijn gift van vijfduizend gulden aan den Ned. Tuinbouwraad voor bestrijding van den A. K. M. Ik hoop, dat een of ander Kamerlid het initiatief moge nemen tot een voorstel van wijziging van de „Meeldauwwet 1912" en dat dan gebiedend voorgeschreven wordt lo. vernietiging van de aangetaste bessen en niet zooals thans geschiedt, machtiging te verleenen, deze bessen te doen verwerken in Nederlandsche jam- fabrieken, 2o. uitvoer naar het buitenland slechts over bepaalde uilvoerstations toe te staan. Niet schipperen, zooals thans- F. KAKEBEEKE, Goes, 24 Jupi 1927. Elizabeth! van der Weele, 24 j. jd.16, Louis Kramer, 34 j. jm. te Wissenkerke en Cor nelia Adriana van der Weele, 26 j. jd.; Machiel Jan van Hee, 25 j. jm. te Wissen kerke en Maria Cornelia Nioolina Haringman, 20 j. jd.; 23, Johan Carel Anton Varei, 25 j. en Cornelia van der Peijl, 24 j. Ondertrouwd: 14, Johannis Adriaan Karre- man, 25 j. jm. en Maria Cornelia van den Adel, 22 j. jd. Geboren6, Thomas Adriaan, z. v. Cor- nelis de Fouw en Maatje Hoogerheide; 22, Lena Pieternella, d. v. Marinus Cornelis Janse en Anna Adriana Fortuin. Overleden: 7, Hendrika Goulooze, 79 j. wed. van Jan Janse; 22, Adriana Pieternella Kra mer, 3 jaar. KORTGENE. Ondertrouwd: 23, Jacobus Jo hannes Kuzee, 32 j. te Goes en Adriana Kleppe, 28 j.; Leendert Jacobus de Korte, 19 j. en Adriana van den Berge, 19 j. Geboren: 23, Maatje, d. v. Daniël Verhulst en Grietje de Smit. MIDDELBURG. 24 Juni. Op de vei ling werden de volgende prijzen besteed: aardappelen .1012, poters 5—6, tuin- bOonen 68, postelein 1825, spinazie 10—12, peulen 2325, doperwten 16 20, stamsnijboonen 45—50, stoksnijboo- nen 70, alles per K.G. peen 68, bloem kool 1025, kropsla 8, ijsfcrop 12, kunne 6 zuring jO20, selderie 46, andijvie 2840, komkommers 614, sjalotten 2, rabarber 35, alles per bos, stuk of kist, aardbeien 1533 per K.G. VLISSINGEN. Spinazie 19—20, poste lein 2025. Princessen 108, wagenaars 68 —80. snpfaoonen 7695, tomaten 48 55, doppers 2033, aardappelen 1011.5' poters 49, tninboonen 8.514, aard beien 1624, kruisbessen 20, peulen 34 49, alles ,per K.G. Kipeieren 4850 eendeieren 5052 per 10. Bloemkool 15' 21, sla 0,52.5, komkommers 8.59, spitskool 6.5, alles per stuk, radijs 2 2.5, selderie 38, uien 26.5, peeën 6.5! 10, rabarber 13, kroten 812, rama- nas 22,5, anjers 2,53, pioenen 20— 36, rozen 417, galardia 2.58, alles per bos. Andijvie 80159, kervel 18'29 peterselie 2232, zuring 1820, alles per kist, aardbeien (Bredasche) 2833 per mandje. f GOES. Vcijing van 24 Juni. Groote veiling: kruisbessen f 10.20—f 10-70 p. 100 k.g. Kleine veiling: Kruisbessen' 11.40, af wijkende kruisbessen 3, aardbeien 13 23, kersen 1821, Wagenaarsboonen 61 tuinboon en 11, peulen 1719, vroege aardappelen' 1117 gld., alles pi 100 k.g., kropsla 2.203-10, komkommers 410 gld. p. 100 stuks- KAPELLE. Groote veiling van 24 Juni, Kruisbessen .10.2010.70. Kleine veiling. Kruisbessen 89, Aardbeien 1030, Roode Kersen 1419, Hollanders .77, pos- teleinkersen 17, frambozen 51, perfect boonen 96, aardappels 1111.50, poters 56.50, peulen 31, alles per 100 K.G. Bloemkool 611, koolplanten 0.140.18 Selderijplanten 0.16 per 100 stuks. TELEGRAFISCH-WEERBERICHT. Stand van hedenmorgen 10 uur. Stand van gistermiddag 753. LWht «r voor ftetMtt; Zondag 9 u. 54. Maandag 9 u. 54. Sfoomvaari-Mij. Nederland. J. PIETERSZ. COEN u(itr. 23 v. Belawait. RADJA (thuisr.) 24 te Londen. SEMBILAN (uitr.) pass. 23 v-m. Wight. BALI 24 v. Batavia 1. v. Lomdem te Amsterdam. JOHAN DE WITT (thuisr.) 24 te Genua. Rotterdamsche Lloyd. INSULINDE (thuisr.) 25 v.m. 11 u. te Rot terdam verwacht. PALEMBANG (uitr.) 22 te Singapore. BUITENZORG (thuisr.) pass. 23 Finisterre. KAWI (uitr.) 24 te Soerabaja. KERTOSONO (uitr. pass. 24 Suez. MEN ADO (thuisr.) pass. 23 Perim. MADIOEN (uitr.) pass. 24 Suez. PATRIA (thuisr.) pass. 23 Perim. COLIJNSPLAAT. Getrouwd: 9, Leunis Mari nus Karreman, 24 j. jm. te Goirle en Maria Deurwaarder bij Rechtbank en Kantongerecht Kantoor: Latjjnsche Schoolstraat C49 (achter het Postkantoor). Heden overleed, zacht en kalm, tot onze diepe droef heid, na een langdurig doch geduldig lijden, in de stichting „Vrederust" te Bergen op Zoom, onze innig geliefde Dochter, Zuster en Behuwd zuster, JACOBA LENA, in den jeugdigen leeftijd van 26 jaar. Uit aller naam, J. C. KRAMER. H. L. KRAMER— Meulenbebg en Kinderen. Biezelinge, 24 Juni 1927. Heden overleed, na een kort, maar benauwend lijden, op den leeftijd van 48 jaar onze zeer geliefde Echtge- noote en zorgzame Moeder, Mevrouw SUZANNA MAARTJE STOOF. Wij zijn diep bedroefd, doch het is ons tot troost, dat zij heenging, zich verlatende al leen op de gerechtigheid van Christus. Ds. G. DE JAGER. CO. COR. WILLEM. MARIUS. LUCAS. Doornspijk, Past. Geref. Kerk, 24 Juni 1927. Zoo de Heere wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Groot ouders 1AC. VAN LANGEVELDE en CATHARINA SMIT, op Woensdag 99 Juni as. hunne 40 jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van Hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen Familie VAN LANGEVELDE Krabbendijke, 25 Juni 1927. Hel meest betrouwbare merk Goed en toch zeer goedkoop Wie wil de vereeniging helpen, al of niet tegen betaling, om vreemdelingen rond te leiden bij de bezichtiging van enkele merkwaardigheden in Middel burg Aanmelding schriftelijk bij den voorz. H. J. G. HARTMAN of mon deling aan het Informatiebureel, Groote Markt I 14, Middelburg. De Notaris E. C. VAN DISSEL te Goes, zal op Donderdag 30 Juni 1927, des nam 2 uur (N.Taan de Oostsingel no 50 te Goes, voor de Familie M. POTTER, a contant publiek verkoopen Mah. Linnenkast, Tafels, Stoelen, Spiegels, Gas en andere Kachels, 8 veeren Bedden met toebehooren, Doofpot, Vloerbedekking, Glas en aardewerk, Keukengerief; Voorts: 2 Handkarren, Kruiwagen, Bascule en gewichten, Boomgaard- en andere ladders enz enz. Bezichtigen 30 Juni 1—2 uur. v

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1927 | | pagina 3