Kerknieuws Onderwgs. Staten-Seneraal gemengd lienws. Telegrammen Bethtszako. Burgerlijke Stani larMkrishten. Scheepstijdingen. Mvertentiën. Kring Walcheren Z. L. M. Ml TELEGRAFISCH WEERBERICHT, TENTOONSTELLING 1927. L. VAN SIGHEM. GERRIT VAN SIGHEM. jjlacht H. een! paar steken in diens arm toe, waalrvoor direct heelkundige hulp moest worden ingeroepen. Tegen V. is proces-verbaal opgemaakt. Hansweert. De uitgaande Engelsche zee. boot „Arizona" is dezen morgen met hoog water nabij Bath gestrand. SleépbboL ten zijn ter assistentie aanwezig, maar konden de boot niet vlot sleepen. Met hoog water zullen nieuwe pogingen aan. gewend worden. Da kommies te water Th. Hemelaar nan boord van het stoomschip „Albatros", wordt met ingang van 16 Juni aan den w.al verplaatst. 's-H. Arendskerke. De heer G- de Rui. ter, oud-l-erlihg valn den cursus voor waterbouwkundig opzichter te Goes, is benoemd tot buitengewoon' opzichter bij den Rijkswaterstaatsdienst ter standplaats Dieren (G-). Souburg. De agenda' voor den Ge meenteraad van a.s. Vrijdag bevat de volgende punten: 1. Benoeming leden schattingscommissie. 2. Benoeming lid commissie van toezicht op het lager on, Herwijs. 3. Adres D. J. de Visser inzake aaïileg nieuwe straat. 4. Faillissement Alg. Woningbouwvereen. 5. Vaststelling per centage gemeentelijke inkomstenbelasting. 6. Benoeming commandant brandweer en beJoonibg brandmeester. 7. jaarverslag toestand gemeente over 1926- 8. Riotee- riüg paspoortstr.; 9 Rekening Burg. Arm. bestuur. 10. Adres bewoners Nieuwe Vlis- singsche weg betreffend© tramhalt© te Abeele. Ned. Harv. Kerk. Beroepen te Stedum, Joh. Steho-uwer te Weesp. T-e Engelen (N.-B.), R. C. G. Troelstra, cand. te 's-Gravenhage. Te As sen, W. A. Eerdbeek te Standaardbuiten. Aangenomen naar Soest, J. Ch. W. Kruishoop te Arnemuiden. Bedankt voor Katwijk aan Zee, G. Groot jan» Jr. te Heierjansdam. Voor Nieuw- Veönep, A. Hijmans te Thamon. Geref. Kerken. Tweetal te Hilversum, S. v. Dijken te Nieuweroord en J. Wijmanga te Char- lois. Beroepen te Dokkum, D. Scheel© te Oudewater. Te Ooster-Nijfcerk, G. C. kerk bouwer cand. te 's-Gravenhage. Te. Schoonrewoerd, J. W. van Tol te Scha- rendijka. Chr. Geref. Kerk. Beroepen te Werkendam, D. Driessen te 's-Gravenzande. Geref. Gemeenten. Bedankt voor Nieuw-Beijerland, A. de Blois te Dirksland. Baptisten Gemeente. Beroepen te Groningen, K. Reijling te Nieuw-Weierdinge. Part. Synode Geref. Kerken. Vandaag werd te Middelburg de parti culiere Synode der Geref. Kerken in Zee land gehouden. Het moderamen werd als volgt samen gesteld: Ds Telkamp, praeses, Ds v. Dijk, scriba, en Ds v. d. Veen, assessor. Een nieuwe kerk. Donderdag 16 Juni a.s. zal te Apeldoorn de eerste steen worden gelegd voor de Julianakerk aan den Deventerweg, welke plechtigheid door Prinses Juliana verricht zal worden. Vrijziunigeactie. De Vereeni- ging van Vrijz. Hervormden te Groningen heeft 'besloten over te gaan tot de aanstel ling van een eigen predikant. Te Amster dam zullen tweè vrijzinnige predikanten worden aangesteld. De schuld afgelost. Te Hil versum heeft de Geref. kerk een schuld te haren laste, die in enkele jaren tijds opge- loopen was tot een bedrag van f 3400, mo gen afdoen door een bijzondere collecte, j.l. Zondag gehouden, die f 3585,67 opbracht. Mooiegift. Voor den bouw van de Ned. Herv. Jeugdkerk te Winterswijk is een gift van f 1500 geschonken. Bij het te Amsterdam gehouden exa men voor het makelaars-diploma der N. O. S. zijn o.a. geslaagd de heeren W. Hu- son te Vlissingen, J. Scherp te Kortgene en L. Sandee te 's-Heer Arendskerke. Het zevende leerjaar. Ge meld wordt, dat er thans door het geheele land onderzoek gedaan wordt naar het aantal leerplichtige leerlingen in het ze vende leerjaar. Dit staat in verband met 'de verplichte invoering van het zevende leerjaar en het daarover aanhangige wets ontwerp. Te Rotterdam slaagde voor Rijks klerk bij de Directe belastingen, invoer rechten en accijnzen de heer And. de Vis ser Lz., geboren te Domburg. Art. 101 L. O.-wet 1926. Ged. Sta len van Noord-Holland hebben het Be stuur van de Geref. School te Street in de gemeente St. Maarten in het gelijk gesteld tegen het besluit van den gemeenteraad, 'dat niet wenschte uit te-betalen een ver goeding voor de z.g.n. na-acten (diploma Schoolraad) en de contributie voor het Ge reformeerd Schoolverband. Gedep. Staten gronden hun besluit op de overweging dat die uitgave geschiedt in het belang van goed onderwijs in de richting, die de school voorstaat en de uitgaven dus vallen Onder Art. 101 der L. O.-wet 1920. Geslaagd voor het voorloopig machi- uistendiploma de heeren J. Trouw, P. de Wit, A. Sok, A. J. N. Nauta, allen leerlin gen van de „de Kuyterschool" te Vlissin gen. V er betering. Het Schoolmuseum te Middelburg is des Woensdags- en Za terdagsmiddags niet van half drie tot half vier, maar van drie uur tot half vijf ge opend. Tweede Kamer. Ter afwisseling vain de vele en lange vacanties is de Tweede Kamer weer eens voor een paap weken bijeengekomen, oan dan aian de groote vacantie, die tot half September duurt, te beginnen. Eerst werden enkele kleinere ontwer pen afgedaan, waaronder dat tot ovema minig in beheer ©n onderhond bij het Rijk van een bij den Polder Walcheren in beheer en onderhoud zijnd gedeelte zeedijk met rijshoofd bij de Buitenhaven te Vlissingen. Dit ontwerp werd z.h.s. aangenomen. Hierna kwaim aan de orde het wetsont werp tot nadere regeling van de f collectieve arbeidsovereenkomst Diep ingrijpende veranderingen brengt dit ontwerp niet. Hier is feitelijk niets anders dan een pogen om zich aan te sluiten bij de practijk, om vast te leggen het historisch geworden©. De OA.O. hebben zfch sterk ontwik keld de laatste jaren en zijn van groote beteekenis geworden voor het maatschap, pelijk leven en den maatschap pel ij ken vrede, waarom dan ook indertijd de S. D. A- P. van dit instituut niets moest hebben. Zij vreesden er van en, naar de practijk uitwees, niet ten on rechte1, tempering van den! klassenstrijd'. De heeren Oud, Stenhuis ert Veraart hadden bezwaren tegen het ontwerp om. dat het niet ver genoeg gaat, terwijl do heer Kersten, die van alle sociale wet geving afkeerig is, bezwaar maakte om- dat het te ver gaat.. Een belangrijk punt heeft mr Sannes ter sprake gebracht, de rechtspraak bij geschillen, welke uit een C3.A.O- voort vloeien. Het ontwerp laat de berechting over dergelijke geschillen bij; den kanton rechter. In de practijk is arbitrage in d© meeste collectieve arbeidscontracten opge nomen. Verplichte arbitrage door mr Sannes voorgestaan wijst de Regeering met een beroep op art. 1-57 Grondwet af. Mr Sannes wil nh uitvoering geven aan art. 156 lid 2, waarbij bepaald wordt, dal tde wet kan bepalen, dat aaM de bteu rechting van door haar laan1 te wijzen ge- dijngen als in art. 154 bedoeld jover eigendom of da'aruit voortspruitende rech ten, over schuldvordering en' andere bur gerlijke rechten) mede wordt deelgenomen door niet tot de rechterlijke macht behoo- rende personen. Daartoe heeft de heier Sahnes een motie ingediend, waarin mét spoed een wetsontwerp gevraagd wordt, dat deelneming van leekeu aan de berech ting van Cl A. O.-geschillenl, dus door gemengde rechtscolleges, zal mogelijk ma ken, een gedachte waarvoor mr Heems kerk sympathie bleek te koesteren!, mits de voorzitter een jurist is. De voorzitter wilde de motieuSatanes later afzonderlijk behandelen!, maar de Kamer was met een kleine meerderheid van oordeel, dat deze quaestie voldoende voorbereid was en besloot tot onmiddel lijke behandeling. Hoe de Regeering over deze kwestie denkt zal vandaag blijken als Minister Donnar aan het woord komt. Ongelukken. Gisteravond is bij Brammen een 8-jarig doof meisje onder een auto geraakt. Het kind was oogenblikkeljjk dood. Bij Den Bosch' is de stoker van O. werkzaam aan een heimachine, te water ge raakt en verdronken. Te Dusseldorp is een ernstig auto-ongeluk gebeurd. De heer Van Groningen uit Deventer, voor zaken op reis, reed met zijn auto in volle vaart tegen een tram. Een der inzittenden, een ongeveer 40-jarige dame werd zwaar gekwetst en be wusteloos opgenomen. De beide andere in zittenden en de bestuurder van de auto werden ook ernstig, maar niet levensgevaarlijk gewond. De zangeres en de muis. In het operagebouw te Buxton h'eeft zich een aardig voorval afgespeeld. Terwijl de sopraanzangeres Moody bezig was met zingen, zag' zij plot seling een muis over den grond loopen. Zij sprong op en gilde om hulp. Intusschen was de tbeaterkat op de plaats des onheils geko men en zette de muis achterna. De pianiste, die de zangeres begeleidde was op een stoel gesprongen. Die stoel zakte in en de angstige pianiste viel languit op den grond. Het pu bliek in de zaal vermaakte zich' kostelijk, zoo'n klucht had bet nog nooit gezien. Op een smokkelaar gescho ten. Te Arcen hebben Zondagavond rijks ambtenaren op een Duitschen smokkelaar geschoten. De Duitscher werd aan een been verwond en is ter verpleging naar het r.-k. gasthuis te Venlo overgebracht. Er is geen levensgevaar. Door postzegels weer ver moge ndEen huiseigenares te Kranichsfeld (Thüringen), die in den inflatietijd haar ver mogen verloren had, vond dezer dagen tus- schen oude boeken een werk uit het jaar 1782, waarin oude zeer goed bewaard geble ven postzegels zaten, o.a. een zeldzame Sak sische zegel, twee zeldzame zegels van Kaap de Goede Hoop en nog andere zeer waarde volle exemplaren. Door het verkoopen dezer postzegels kan de vrouw zich! thans een on- bezorgden ouden dag verzekeren. Een stoker in brand gevlo gen. Gisterochtend werden de politie en 1 de geneesk. dienst gealarmeerd voor een ontploffing, welke plaats geihad zou heb ben in een wasscherij-fabriek te Den Haag. Een ter plaatse ingesteld onderzoek wees echter uit, dat men hier niet met een explosie te doen had, maar dat toch groote ongelukken hadden kunnen gebeu ren. De oven in de wasscherij wordt met heete lucht verwarmd. Met een handle wordt de luchttoevoer door den stoker geregeld. De stoker moet de luchtventi- latie-klep sluiten, alvorens hij de deur van den vuurhaard opent, verzuimt hij dit, dan slaan door den grooten trek de vlammen naar buiten. Indien hij echter de handle tevoren omdraait, is dit on mogelijk. De stoker was reeds eenige malen door den directeur der wasscherij en door den hoofdmachinist gewaarschuwd, dat hij ver gat de handle om te- draaien. Ook gister ochtend, toen hij kolen op het vuur wilde doen, sloot hij den luchttoevoer niet af, maar opende dadelijk den oven. Terwijl hij zich omdraaide, sloegen de vlammen naar buiten en tastten den sto ker in dein rug aan. In een oogenblik stond de man, de 50-jarige v. d. B., in lichte laaie. De hoofdmachinist, die in de nabijheid was en het ongeluk zag gebeuren, snelde dadelijk toe met een de ken, waarin hij den stoker wikkelde en bluschte op deze wijze de vlammen. De stoker was over het geheele lichaam deer lijk verbrand en moest naar het ziekenhuis vervoerd worden. Een sterke jongen. Gisteren avond is een veertienjarige jongen te Schevemingen door een luxe auto overreden, zonder eenig letsel te bekomen. R. was geklauterd op een vrachtauto, doch door een schok viel hij van den auto af en kwam op straat terecht. Juist achter de vrachtauto reed een personen-auto. De chauffeur kon niet meer stoppen en reed den jongen over het lichaam. Tot verbazing van chauffeur en voorbijgangers stond de jongen echter on middellijk op en wilde zich waarschijn lijk van den schrik zoo gauw mogei- lijik uit de voeiten maken. De politie hield hem echter staande teneinde zijn naam en adres te noteeren. Ontegenzeggelijk een sterke jongen. Onweer. In den afgeloopen nacht is te Veghel een boerderij door den blik sem getroffen en totaal afgebrand. Het vee was in de weide. Verzekering dekt de schade. Een boerderij op het Haveld werd even eens door den bliksem getroffen, doch hier werd brand voorkomen. Een duur militair blok huis. Het blokhuis, dat voor eenige ja ren te Ulft voor de politietroepen gebouwd werd en aan het Rijk f 14.000 kostte, is thans verkocht voor de som van f989. Naar een trein gegooid. Gis terenavond is tusschen het station te Lei den en de Haarlemmertrekvaart op ver schillende plaatsen met harde voorwerpen geworpen naar den trein, welke om 18 uur 50 min. uit Leiden naar Haarlem vertrok. Drie ruiten zijn verbrijzeld'. Geen der reizigers werd getroffen. Een windhoos boven Axel. (V. D.) Gisteravond heeft te Axel een hevig onweer gewoed, gepaard gaande met een ernstige windhoos en hevigen hagel slag. Er is voor duizenden guldens schade aangericht. Op de akkers heeft de oogst veel -door den hagel geleden. Een landhon- wersschuur, waarin 6 menschen voor het noodweer een schuilplaats gezocht had den, stortte in. 2 van de arbeiders, van den Vijver en Wolfert, werden vrij ernstig ge wond. Eerstgenoemde bekwam een gebro ken dijbeen, de andere borstkneuzingen. In sommige straten bleef nagenoeg geen enkele woning zonder gebroken ruiten. In een straat werden meer dan 400 ruiten vernield. Vele boomen zijn ontworteld. Het onweer duurde niet langer dan ongeveer een kwartier. De schuur, welke instortte, is 7 jaar geleden eveneens door een hevig onweer getroffen. Toen werden er 3 men schen gewond, waaronder ook genoemde van den Vijver. De Koningin te Eindhoven. Nadat Prinses Juliana gisteren haar toe spraak beëindigd had, begaf het gezel schap zich naar het lokaal, waar de zendinstallatie is opgesteld. II. M. liet zich hier omtrent verschil lende onderdeelen voorlichten en zich in het bijzonder de groote watergeko-elde zendlampen toon-en. Vervolgens begaf het gezelschap1 zich naar de bibliotheek van het laboratorium. Hier overhandigde H. M. de Koningin persoonlijk aan den heer A. F. Philips directeur van de N.V. Philips' Gloeilam pen Fabrieken de eere-medaille in goud voor voortvarendheid en vernuft, ver bonden aan de Huisorde van Oranje. Verder deelde II. ML dei Koningin mede, dat zij den heer J. J. Numans en' Dr lBl- v .d. Pol Jr. hald benoemd tot ridder in de Orde vahi Oranje.Nassau, f Ondanks het midernachtelijk uur bevond zich nabij het laboratorium een groote menigte, die H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana bij aankomst en vertrek hartelijk toejuichte. De redevoeringen goed overgekomen. Uit West-Indië ontvingen wij heden- na'cht eenige officieel© telegrammen, meL dende, dat zoowel de toespraak van H.M, de Koningin als die van H. K. H. Prinses Juliana uitstekend waren! overgekomen en dat woord voor woord kon wórden ver staan. (V.D.) Ook in Oost-Indië zijn de toespraken van de Koningin en de Prinses goed ont vangen. Gevonden voorwerpen. Gevonden een kindermantel. Inlichtin gen aan het bureau van dit blad te Goes GOES. Naar aanleiding van! het bericht betreffende het op 9 Juli tel houden- Fes tival der Harmonie „Eupho-nia" alhier, ter gelegenheid van haar 40-jarig bestaan) vernemen we na'der dat zulks dit jaar niet plaats zal hebben, aangezien enkele in den weg getreden bezwaren van dien aard zijn, dat kans van slagen te ge ring is. MIDDELBURG. Heden herdenken de heeren J. Wink en M. de Jong, wagenhe stuurders bij de Electrische tam Vlis singenMiddelburg r-esp. bun 40- en 35 jarig jubileum in dienst van de tram. Eerstgenoemd© mocht de Zilveren me daille van de Oranje-Nassauoirde in ont vangst nemen, 'beiden werd door de Di rictie een -gratificatie ter hand gesteld terwijl ook op andere wijze de dag tot een .onvergetelijke werd gemaakt. MIDDELBURG. Vrijdagavond geeft bet 'Midd-elburgsch '.Muziekkorps weder een uitvoering op het Molenwater. Door de Arrondissements-Rechtbank te Middelburg is heden failliet verklaard: B. J. Slager, koopman te Vlissingen. Rech- ter-Commissaris Mr M. Bij'bau, Rechter. Curator Mr P. Die-leman, advocaat te Mid delburg. Heien werd door den hoofdingenieur- directeur van den Rijkswaterstaat te Middel burg aanbesteed: het verbeteren van de -kei- bestrating, met bijkomende werken, op ge deelten van -den Rijksweg door Westelijk-Z.- Vlaanderen, behoorende tot de Rijks groote wegen in Zeeland. Raming f 19000. Inschrij vers: L. G. J. v. d. Ven, Koudekerke f18600; J. II. v. d. Ven, Vlissingen f 18.429P. J. v. d. Sande, Breskens f18.300; M. Wandel, Sohoondijke f 17997A. J. Cambier, Breskens f 17.481en Iz. C. Dubois, Breskens f 16.883. Door den Kantonrechter te Goes zijn veroordeeld wegens overtreding: Wa. penwet: J. W., Mariaburg (B.) f5 of 5 d.; Bouwverordening: J. J. B., Goes, ont slagen v.ain rechtsvervolging; Paardenwet (geien dekb-ewijzen vartoon'en): M. B., Nmiwdorp 3 maal f 10 of 3 maal 10 d.; Motc-r- en Rijwielwet: P. D., Krabben- dijke, vrijgesproken; in staat van dron kenschap het verkeer in geivaJar brengen: (M. J. de K., N. en St. Joosland, viïj-gesproi. ken; Straatschenderij: A. N., Go-es f10 of 10 d.; eieren van wild zoeken; J. K-, Wemeldinge f15 of 15 d.; J. K. aldaar, een berisping; woonwagen gebruiken zon. der dat daiarin een vergunning is opgeham. gen: S. L., Eindhoven f10 of 10 d.; rijden met een voertuig over de wallen: A. I., Goes f2 of 2 d.; venten zo-njd-er vergunning: A. K. Bergen op Zo-om 50 cent of 1 d.; Visschen' zonder vergtuni- nita-g: L. M., Ierseke f5 of 5 d. L. d. O., aldbar f3 of 3 d.; vischtuig bij zich hebben biji een vo-o-r hen' verboden visch. water, A. v. H., F. M-, J. v. II., Goes, f 15 of 15 d., uitlevering viischtuig of f2 of 2 d.; over Spo-o-rwe-goverweg te hard rijden', H. J. F. A., Roosendaal, G. J. P. T., Maartensdijk f2 of 2 d., B. J. S., Goes f5 of 5 d.; met een rijwiel niet de linkerzijde houden: J. F. J., Go-es f5 of 5 d.; P. Q. D., Kloe-tïnge f3 of 1 w-. t.sch.; fietsen zonder b-e-l: L. K., 's Gravenpolder f3 of 3 d.; met e-en auto over een steiger niet ophou den: J. S .d. R., Wissenkerke f10 of 10 d's avonds fietsen' zonder licht: J. d. L., Wissenkerke, A. B-, Goes1, J. M-, Nieuwdorp, f7.50 of 5 d.; Dronkenschap: J. v. d. W-, Borssela £10 of 10 d. Door A .v. H., en J. v. H. te Goes is hooger beroep aahgeteelkend teigen het vonnis van den Kantonrechter te Goes waarbij- zij zijn veroordeeld wegens het bij' zich hebben van een! vischtuig nabij een. vo-or hen verboden vischwater. Over d*e maand Mei. BIGGEKERKE. Ondertrouwd en getrouwd: Paulus Polderman, 24 j. en Pieternella Kop- pejan, 21 j. Wisselkoersen. Amsterdam, h'alf twee uur. Berlijn 59.3859.40 Brussel 34.7034.72 Parijs 9.78—9.79 Londen 12.131/8—12.133/s' New-York 2.495/s2.497/s ROTTERDAM. Ter Rotterdamsc-he eierveilingï Warmoezierstraat 3739, werden 225.000 eie ren aangevoerd. PrijsKipeieren f 4.50f 6.55, Eendeieren' "f 4.85—f 5.30. GOES, 31 Mei 1927. Groote veilingKruis bessen f 15.90—f 18.10 per 100 K.G. Kleine veiling: Kruisbessen f 17.20, Aard beien f 112f 156, Sjalotten f 3.20, Aardap pelen (groote) f4, id. (poters) f2.80f3.20, alle sper 100 K.G. Bloemkool f 4f 16, Kom kommers f 8f 14, Kropsla f 0.30f 2.10, alles per 100 stuks. Wortelen f 12 per 100 bos. Stoomvaart-Mij. Nederland. KAMBANGAN (uitr.) pass. 29/5 nam. Wight. KARIMOEN (uitr.) pass. 29/5 nm. Wight. SAPAROEA (uitr.) 30/5 v. Belawan. SUMATRA 31 v. Amst. te Hamburg. KRAKATAU (tbuisr.) 31 te Marseille. JAN PIETERSZ. COEN (uitr.) 31 v. Al giers. ROTTI (uitr.) pass. 30 Perim. SEMBILAN 1/6 v. Hamburg te Amst. SINGKEP (uitr.) 31 te Antw. P. G. HOOFT (tbuisr.) p. 30 Gibraltar. SOEMBA (thuisr.) 31 te Aden. Rotterdamsche Lloyd. KAWI (uitr.) 31/5 v. Suez. KERTOSONO (uitr.) pass. 31/5 Finisteire. MERAUKE (tbuisr.) 30/5 te Havre. TOBA (uitr.) pass. 31/5 Perim. DJAMBI (uitr.) 29 v. Medan. SAMARINDA (tbuisr.) p. 31 Gibraltar. MENADO 31 v. Batavia n. Rott. SITOEBONDO 31 v. Rott. te Soerabaja. Verwachting tot den avond van 2 Juni: Zwakke tot matige veranderlijke wind, meest uit Oostelijke richting, meest zwaar bewolkt, waarschijnlijk regen- of onweers buien. Weinig verandering in tempera tuur des nachts. Overdag wellicht iets warmer. Stand van hedenmiddag 2 uur. Stand- van gisterenmiddag 750. Licht op voor fietsers: Donderdag 9 u. 40. -1 In plaats van kaarten: Ondertrouwd i L. MEIJERS EN E. LUIJK. Veere, 1 Juni 1927. Huwelijksvoltrekking D.V. 15 Juni, Zoo de Heere wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders, JACOBUS WATTEL en MARIA VAN OEN BR0EKE op Zaterdag 4 Juni hunne 25-j. Eehtvereeniging te herdenken. Dat zij nog lang voor hen j gespaard mogen blijven, is de wensch van hun dankbare Kinderen. Middelburg, 4 Juni 1927. j Oud-Arnemuidschepad T 154. i Mijn hartelijken dank aan allen, die hebben medegewerkt, bij mijn herkiezing tot lid van den Gemeente raad, en ook voor betoonde be langstelling. P. DE VISSER. Aagtekerke, Mei 1927. De uiterste termijn van aangifte voor alle afdeelingen voor de Tentoonstelling is bepaald op f5 Juni a.s. De Secretaris J. DOMMISSE. Ondergeteekende maakt het ge- i achte publiek van Westkapelle en omstreken bekend dat hij zijn Bakkerij en Winkel met ingang van 1 Juni heeft overgedaan aan zijn Zoon GERRIT VAN SIGHEM. Dankende voor het vertrouwen zoovele jaren ruimschoots te hebben mogen genieten, beveel ik mijn opvolger minzaam aan. Verwijzende naar bovenstaande maak ik het geachte publiek van Westkapelle en omstreken be kend, dat ik de zaak van mijn Vader met ingang van 1 Juni heb overgenomen, hopende door een vlugge en nette bediening het ver trouwen waardig te maken, beveel ik mij in ieders gunst minzaam aan.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1927 | | pagina 3