School der Seref. BBmeenti ianyiite mLeerlingen RECLAME-WEEK Rechtszaken Marktberichten. Scheepstpingen. Openbare Vergadering PADL-KOUSEN P. A. DE L1GNT, GOES. Land- an Tuinbouw, Wetesscbap en Kunst. Mi !nrh«lpi,|gsii®iia,« Telegram». Laatste BeriGMen. Burgerlijke Stand. Z. Exeell. OndMinister JJ.tra» Dik, Trouwboekjes s.i.p. meebrengen! Nieuw- en St.-Joosland i. W. VAN 't H0FF Anti-Revol. Kiesvereeniging MIDDELBURG. vóór of op 9 April a.s. 's avonds van 7—8, bij het Hoofd d. Sch. A. KASSE. L. GOEDBLOED J. C. KRIJGER. L. G0EDBL0E0. 10 procent korting op onze genvcwkfte-i' zal te Deventer een oud gebruik in effse worden hersteld. Den tweeden Paaeohdag zal op de Bolwerksweide een groot Paasckvuur worden ontstoken. Het plan bestaat, door middel van muziek aan de herleving van dit oude gebruik eenigen luister bij te zetten. Een jeugdig^ avonturier. Onder een der wagens van den sneltrein MarseilleParijs werd Donderdag door den controleur van den trein bij aankomst te Parijs een jongen van een jaar of tien ontdekt. Het ventje had de heele urenlange reis in zijn allesbehalve gemakkelijke po sitie doorgebracht. Hij was met slijk be dekt. Nadat men hem wat te eten had ge geven, vertelde hij, dat de reis hem wel wat vermoeid had en dat hij een slaap plaats ging opzoeken. Men verschafte er hem een, wel wat tegen zijn zin, op het politiebureau, waar zijn ouders^ van wie hij te Marseille was weggeloopen, hem kunnen terughalen. De vervuiling van de zee. Be^ langhebbenden bij de visscherij uit Swansea en omstreken hebben zich bij de regeering beklaagd dat heele mosselbedden verloren zijn gegaan door het uitwerpen van olieresten op zee. Zij vragen dringend om maatregelen te gen dit voor het leven van vissclien en planten zoo fnuikend euvel. H n w e 1 ij k s r e i s per K. I,. M. Onder de zes passagiers, die eergistermorgen 10.15 uur per K. L. M.-vliegtuig H-NADG van Am sterdam naar Parijs vertrokken, bevonden zich ook de heer en mevrouw Van Weerden Poel man D.e bekende NederlandIndië vlieger was Dinsdag j.l. in het huwelijk getreden en begon aldus zijn huwelijksreis met een vlucht per K. L. M. Na een staking. Men zal zich her inneren, hoe verleden jaar op 14 Maart tijdens het conflict aan de tram Zutphen—Emmerik in de Haare door verkeerden wisselstand een trein ontspoorde. Voor het aanwijzen van den dader is destijds een premie van f500 uit geloofd. In verband met dit feit is thans gearresteerd een oud-stoker en gewezen ha venmeester bij de ZutphenEmmerik-lijn. Hij is naar Arnhem overgebracht. Grootmeester van het die vengilde. De 28-jarige kellner Arthur Jo- hann Spiesz is waarschijnlijk de „grootste" dief en inbreker van Duitschland. Vrijwel alle ambtenaren van het O. M. hebben nog wat met bean te verrekenen. In den zomer van '25 werd hij, juist op het oogenblik, dat hij de stacf wilde verlaten, gearresteerd. Spiesz, wiens schitterend ingeflbhte inbrekersuitrus ting in het crimineele museum van Stuttgart een plaatsje heeft gekregen, had toen 236 inbraken op zijn geweten 1 Te Stuttgart kreeg hij anderhalf jaar tuchthuis; te Leipzig negen, te Frankfort 10 jaar. Toen hij in den zomer van '26 naar München werd gebracht had hij in het geheel 97 jaar en elf maanden straf voor den böég. Men maakte daarvan 12 jaar tuchthuis. Thans moeten o.a. nog de rechtbanken te Kassei, Hannover, Breslau en Berlijn met Spiesz afrekenen. Arrend .-Rechtbank te Middelburg Door de Arrond. Rechtbank te Mid delburg, werden heden de navolgende von nissen uitgesproken; Kindermoord; J. v. huisvr. da G-, 28 jaar, wonende te Dreaschor, thans in voorarrest, 2 jaar gevangenisstraf met aftrek voorarrest- Mishandeling: E- de R., 23 j., landbou wer, en A- de R., 25 j., werkman, beiden te Oostburg, ieder f20 of 20 d- h- Weigeren zijn naam op te geven aan de politie: O- W- de Wl, 26 j-, werkman te Middelburg, ontslag van rechtsvervolging. Overtr. Warenwet (op een kar aanwezig hebben van sterkriekende groenten, ter wijl zich eveneens op die wagen een bus melk bevindt)A- W-, 37 j., koopman te Middelburg. De Kantonrechter te Mid delburg, verklaarde verdachte schuldig, doch legde geen straf op. De Rechtbank nu sprak verdachte vrij, met vernietiging vonnis van den Kantonrechter. Overtr -Motor- en Rijwielwet. Appelvon- nis Kantongerecht Goes: A- v. d. W-, 21 j., chauffeur te Goes, bevestiging vonnis van den Kantonrechter f 25 of 25 d. h. Poging tot diefstal: G- D-, 21 j-, werk man te Vlissingen, thans in voorarrest, 6 maanden gev.straf voorwaardelijk met 3 jaar proeftijd Oplichting: D. A- v. T., 28 j-, colporteur ■wonende te Amsterdam, thans in voor arrest, en M. v. d. W., 30 j-, colpor teur wonende te Amsterdam'. Vrijspraak voor beiden. Overtr. Pol. Verordening Groede: I. V-, 23 j., straatmaker te Groede, appelvon- nis Kantongerecht Oostburg, vernietiging vonnis van den Kantonrechter, O.M:- niet ontvankelijk in zijn vordering- Eenvoudige beleediging: A- M- O-, 35 j., onderwijzer te Goes, Vrijspraak. Door P- de V- 30 j-, landbouwer te Vrouwepolder is hooger beroep aangetee kend tegen een vonnis van den kanton rechter te Middelburg, waarbij hij wegens overtr. van het Prov. Reglement op de wegen en voetpaden werd veroordeeld tot 2 maal f 15 of 2 maal 15 dagen hech tenis- Aagiekerke. Onder leiding van den heer G. Beukelman, landbouwonderwijzer te Meliskerke, werd alhier Woensdagavond een Vereeniging opgericht van Oudleerlin gen der Iandbouwwintercursussen. 21 le den traden toe. In het Bestuur werden ge kozen: S. de Visser Lz. voorzitter, en voorts P. de Visser Cz., P. de Visser Pz.,' J. de Lange, L. Bosselaar, P. Wisse Lz. en A. de Visser Lz. Met algemeene stemmen werd besloten aan te sluiten bij den Zeeuwschen bond, den B. V. G. De secretaris van den B. V. G. was mede tegenwoordig. In een volgende vergadering zal een reglement en werk plan worden vastgesteld. Hoenderpest. Uit Amersfoort meldt men, dat korten tijd geleden bij een pluimveehouder in de naaste omgeving dezer gemeente een ernstige ziekte onder de pluimveestapel van 200 hoenders uitbrak. Het bleek te zijn de zoo gevreesde en gevaarlijke hoenderpest. Toen deze ziekte door den dierenarts A. Winter -te Amersfoort was geconstateerd, zrjn terstond alle maatrege len genomen, om het besmettingsgevaar tegen te gaan. In samenwerking met de Vereeniging van Pluimveehouders voor Amersfoort en omstreken is terstond de geheele boerderij met het omliggende erf ontsmet. Toch kon niet meer voorkomen worden, dat nagenoeg de geheele pluim veestapel op deze boerderij te gronde ging. Wel is het mogen gelukken deze gevaar lijke besmettelijke ziekte tot dit ééne erf te beperken. Thans is hét besmettingsge vaar geheel en al geweken. Harp-Recital door Rosa Spier te Goes. Voor de goed bezette groote zaal in de Prins van Oranje te Goes trad gisteravond Rosa Spier op, met een programma, dat deze gevierde en beroemde harpiste ruim schoots de gelegenheid bood, haar schitte rende talenten en virtuositeit ten toon te spreiden. Reeds vanaf haar tiende jaar treedt zij als soliste op en trok als kind aller aandacht door liaar gevoelig spel. Zij werd in 1919 door de Fransche Regeering' benoemd tot Officier d'Académie. Men verwachte van ons niet, dat wij den indruk, dien zij maakte met haar kunstvol spel, onder woorden .kunnen brengen Ieder, die haai' heeft gehoord, zal toestem men, dat dit onmogelijk is. Maar toch willen wij iets zeggen over dien beurtelings forsch'en en voorzichtigen greep in de harpsnaren, voortbrengende ontroerende accoorderuen onzegbaar tee- dere klanken. Een wonder van techniek noemen wij het optreden van Rosa Spier. Indien uliaar nooit hoorde, treedt haar dan tegemoet met de stoutste verwachtingen en zij overtreft verre uw sterkste verbeel dingskracht; ge ontkomt niet aan den in vloed, die van haar harpspel uitgaat. Wanneer wij haar hoorden verklanken „Le Coucou" van Cl. Daquin, met de fijn zilveren klankjes en het forsche „Passaga- glia" van G. F. Handel, met de bronsgelui den der bassnaren, de prachtige „Schubert Fantasie" van Hanus Trnecek, waarin verwerkt: „Lob der Tranen", dan schijnt ons haar muzikaal gevoel en kunstzin on beperkt. Stralénd van fijn uitgebeelde ge voelsuitingen en rijkdom van gedachten waren ook het „Old Song" en de drie laat ste nummertjes, n.l. „Menuet" en „Petite marche" van Alph. Hasselmans en „Al Ruscello" van L. Tedesci. Bij haar verschijning reeds met applaus begroet, behoeven wij nauwelijks te ver melden, dat zij den geheelen avond door op ondubbelzinnige wijze werd gehuldigd, na het beëindigen van haar programma zelfs in die mate, dat zij niet ontkwam aan eèn toegift. In de pauze werd haar een welverdiende bloemenhulde gebracht. Met een „tot wederziens" brengen wij onzen hartelijken dank aan Rosa Spier, dat zij Goes met een bezoek heeft willen vereeren en aan de commissie, die daartoe het initiatief nam. Deze laatste heeft haar lofwaardig streven met succes bekroond gezien. KLOETINGE. Door notaris Van Dissel is publiek verkocht: 1. voor de erven van dhr en mej. C. GijzelMol een woonhuis met schuurtje en erf, groot 1 A. 79 c.A. Kooper dhr A. v. d. Velde Az. te Biezelinge, voor f 3320. 2. voor de erven van dhr D. Toore- naar, een woonhuis met schuurtje en bouw land, in Abbekinderen, groot 32 A. 96 O.A., hiervan werd kooper dhr P. Oele Johsz. te Goes qq. voor f 2680. OUD-SABBINGE. Woensdag werd alhier door notaris Pilaar publiek verkocht een woonhuis met schuur en schuurhok, groot 3 A. 39 o.A., aan J. Pb. van Strien Az. voor f2370, ac cessoir f 35, samen f 2405. f NIJMEGEN. V. D. Gisteravond te half twaalf is de auto van den heer B. te Maastricht in de St. Annastraat te Nij megen in botsing gekomen met twee wiel rijders, waarvan de 19-jarige G. S, onder de auto kwam. De fiets werd geheel ver nield. S. bekwam een bekkenbreuk en ernstige verwondingen aan het hoofd. Zijn toestand is ernstig. NIJMEGEN. Op den Berg- en Dalschen weg is de 8-jarige H. door een auto gegrepen, met het gevolg, dat zijn beide beenen gebreken werden. Zijn toestand is zorgelijk. LEEUWARDEN. Minister Kan bracht vandaag een bezoek aan de veemarkt te Leeuwarden waar hij door den voorzitter van den Alg. Bond van Ned. Veehande laren werd rondgeleid. GOES- Hedenmiddag werd in een der lolialen van de Ambachtsschool de uit slag der overgangsexamens bekend ge-, maakt, terwijl tevens de eind-diploma's werden uitgereikt- Tevens werd het feit. herdacht, dat dhr Grucq 2-5 jaar geleden als leeraar aian de school werd benoemd- Van het gebouw wapperde dan ook de driekleur. De voorz. der vereen., dhr mr Zaaijer, verwelkomde Bestuursleden, den burga-, meester den gemeentei-secretaris, de leer-" aren, d e leerlingen, en verdere belangstel lenden. De scholen, aldus spr. hebben zich verheugd in gróoten bloei, een bloei, die, eigenlijk voor de Ambachtsschool te sterk was. Helaas .bleek tot spijt van- het Be stuur de school niet te kunnen vol doen aan de eischen dezer streek. Er moesten weer leerlingen worden afgewe zen. Spr. kan echter meedeelen, dat met den Inspecteur-generaal, den heer De Groot, is gesproken over den toestand der school. Toestemming is verkregen om de kosten voor verbouwingen en ver- grooting te plaatsen op de begrooting voor 1928. Er zal dus eindelijk eens iets voor de Goesche school gedaan worden. Het is de bedoeling, het oude gedeelte der school af te breken en de school naar achteren uit te breiden. Spr. hoopt -dat het nieuwe gebouw iu 1928 in gebruik zal kunnen worden genomen. Hierna memoreerde Spr. het overlij den van liet Bestuurslid, den heer de-' Looff en het vertrek van den heer Vie- nings, gedelegeerde van het Gemeente bestuur. Spr. richt daarna een woord van har telijken gelukwensch tot den heer Crucq en dankt hem voor den ijver en de toe wijding, steeds betoond. Namens het Be stuur biedt Spr. den heer en mevrouw Crucq een kamergasstel aan. Dhr Engels, directeur, biedt den heer Grucq in enkele hartelijke bewoordingen namens de leeraren een pendule met coupes aan. Dhr v. d. Meulen Bosma richt daarna het woord tot den heer Crucq, als voorz. van de afd. Goes van den Bond van Leeraren bij het Nijverheidsonderwijs en offreert hem een bloemstuk. Namens de leerlingen werden den heer en mevr. Grucq aangeboden een palm, een bloemenmand en een boekwerk. Dhr Grucq dankt harte lijk voor de tot hem gerichte felicitaties en voor de aangeboden cadeau?;. Hierna werden door den Directeur de diploma's uitgereikt. TERNEUZEN. Gisteravond vergaderde de Ghr.-Hist. Kiesvereeniging alhier, ten einde de candidaatstelling voor de a.s. ge meenteraadsverkiezing nader te bespre ken. In afwijking met de reeds vastgestelde volgorde en mede doordat dhr P. A. Leu- nis zich niet beschikbaar stelde, werd de candidatenlijst als volgt vastgesteld: B. N. van Dijke (aftr.); J. van Riet (aftr.); W. Bedet; D.-van Aken (aftr.); J. de Bruijne; D. Maas. Lijk gevonden. Hedenmorgen is op de schorre van den Braakman onder de gemeente Biervliet gevonden het in verren staat van ontbinding verkeerend lijk van den inwoner dier gemeente B., die sedert 30 Januari 1.1. werd vermist. In den kieskring Sluis werden door de Antirevolutionaire partij candidaat gesteld de heeren A. Catsman lz. te Aardenburg. 2. P. de Bruynevan Cruyningen te Oost burg. 3. J. ScheeleDekker te Schoondijke. 4. P. van Cruyningende Hullu te Zuid- zande. Van Jkiespijn én kunsttanden. Wie dan alleen tandheelkundige hulp in roept, als hij kiespijn krijgt, loopt gevaar, zijn tanden vroegtijdig te verliezen. Wie zijn tanden regelmatig laat onderzoe ken en zoo noodig vullen, behoudt deze en bljjft verschoond van kiespijn. De natuurlijke tanden zijn voor het kauwen veel meer waard dan kunsttanden. Gezondheidsraad. Wisselkoersen. Amsterdam, 1 April, 2-30 u. Berlijn 59.26—59.29 Brussel belga 34.7434 77 Parijs 9-78—9.81 Londen 12.14—12-141/4 New York 2.4915/lfi—2.501/ie MIDDELBURG. C,oöp. V. V. Walcheren Eierveiling van 31 Maart 1927. Aanvoer 48.000. Prijzen 50—52 f4.70, 52—54i f4.80 54—56 f 5, 56—58 1 5.20, 58—60 f5.30 —f5.40, 60—62 f5.50, 62—64 f5.50, C8 f6.10. Eendeieren f4.6015.30. Gans-eie ren 1015 cent. Kalkoeneieren f 10.60. GOES. Veihngsvereeniging „Zuid-Beve land". Veiling van 1 April 1927. Witlof 1315, witte kool 3.20, aardappelen groote f6.20, poters f3.40, koolrapen 0.101, wortelen 0.90 per 100 K.G. Bloemkool 13, kropsla 3.405.50, knolselderie 2, per 100 stuks. Prei 6.70 per 100 bos. ZIERIKZEE. Noteering op 31 Maart. Tarwe f 13.75f 15.50, bruine boonen 11 —13, Bonte aardappelen en blauw f4.50 f500. Kipeieren f4.90, Kleine kipeiaren f 4.45, Eendeieren 4.60f 5.00, Kalkoeneieren f7.40f9, Ganseieren 1213 cent. Boter f 0.88—f 1. MIDDELBURG. Gehuwd: A. _C. P. Treffers, 25 j. en A- C. M. Snoep, 26 j.; A. A. Cal- jouvv, 26 j. en E. C. Tinbergen, 20 j.C. J. van Hese, 22 j. en M. L. Emans, 18 j.; C. Gilde, 28 j. en P. Gabriëlse, 23 j. Bevallen: P. J. van Cheemput, geb. de Bukviel, d.J. I. P. van Keulen, geb. Schel- lings, d.J. L. Jobse, geb. Samuelse, z. P. M. Bierens, geb. Minderhöud, z.M. C, de Pagter, geb. Schelfout, z. Overleden: M. J. Besuijen, 81 j., wedn. v. N. Hovijn; H. J. Heeren, 5 j., z. v. C. J. C.: Heeren, geb. Kroon; I. P. Rosier, 64 .j., geb. met A. H. Pannij. GOES. Geboren: Geertruida Cornelia, d. v. Cornelis Johan van Beugen en Geer truida Steutel; Cornelia Maria, d. v. Adri- aan Vereeke en Elizabeth Dodmond. Overleden: Adriaan Priester, 71 j., van Borssele. Van 24—30 Maart. VLISSINGEN. OndertrouwdH. F. M. De- schepper, 22 j. en J. Helm, 22 j.M. van Wezel, 24 j. en A. P. Koolwijk, 22 j.; J. Aarnoutse ,24 j. en C. Jasperse, 24 j.; F. Scbmiicker, 24 j. en E. Nischk, 22 j.; K. H. van Reijn, 25 j. en Tj. Kuiper, 21 j. Getrouwd: L. Kijzers, 23 j. en M. L. Murk, 19 j.J. de Voogd, 24 j. en J. Ane- maet, 22 j.; V. Lauwereins, 21 j. en A. C. de Vries, 18 j.; P. E. Meijer, 28 j. en J. E. Jurry, 24 j. Bevallen: B. H. Hartelust, geb. Cohen Ter- vaert, z.F. A. Auer, geb. Gazan, d.; J. Sleketee, geb. Van Dijk, z.; E. Gerritzen, geb. Van Gelderen, z.J. Stroo, geb. Cal- jouw, d,; A. van de Grijp, geb. Schuurbiers, z.J. S. Stroo, geb. Maas, z. (levenl.). Overleden: P. J. de Kruijter, m. v. P. M. Maas, 77 j.; S. C. van Pienbroek, wed. van J. de Mol, 86 j.J. Antheunisse, vr. v. A. Schuit, 50 j.J. Dommisse, m. v. J. van der Harst, 74 j.; J. Hoekstein, m. v. A. P. Beckholdt, 62 j. (Vliss. Crt.)- Van 2431 Maart. SOUBURG. Geboren: Willem, z. v. Christi- aan Stroo en Janna Joziasse; Johannes Ma- rinus, z. v. Josepbus Marinus van der Roest en Neeltje Boon; Gerrit, z. v. Arend Mijnheer en Janna Sara Tiersen. Van 2 öMaart1 April. IERSEKE. Ondertrouwd: Petrus Jozef Luijk, 26 j. jm. te Scïore en Elizabeth Johanna Cornelia van Sprundel, 23 j. jd. Gehuwd: Marinus Mudde, 26 j. jm. te Lek- kerkerk en Maria Huijsse, 26 j. jd. Geboren: Anthonie, z. v. Frans Sanderse en Janna Houtekamer; Krijn Jacobus, z. v. Abraham Johannes Verwijs en Jannetje Sara Janse; Francois Jan, z. v. Jan Cornelis Wa- verijn en Cornelia Antonia Stolk. Over de maand Maart. KATTENDIJKE. Geboren: 9, Hubrechl, z. v. Bartholomeus Smits en Adriana van Kleunen, TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 2 April: Krachtige tot matige, Noordelijke tot Westelijke wind. Zwaar bewolkt met aan vankelijk nog regen en misschien hagel buien. Later opklarend. Weinig verande ring in temperatuur. Stormwaarschuwingsdienst. Hedenmor gen te 8.15 u. geseind van de Bilt: We est op uw hoede. Barometerstand van hedenmiddag 2 uur: Licht op; voor fietsers: Zaterdag 7.01. Stoomvaart-Mij. Nederland. GROTIUS (uitr.) 30/3 v. Belawan. KONINGIN DER NEDERLANDEN (uitr.) 31/3 v. Southampton. RADJA (uitr.) 31/3 te Port Said. RIOUW (thuisr.) 31/3 v. Padang. RHESUS Batavia n. Amst. 30 mijl v. Land's End. Rotterdamsche Lloyd. DJEMBER 31/3 v. Rott. n. Batavia. JACATRA (uitr.) 31/3 v. Catania. PATRIA (thuisr.) wordt hedenochtend 4 uur te Rotterdam verwacht. TAPANOELI 30/3 v. Hamburg n. Bremen. SAMARINDA (uitr.) 31 te Batavia. SITOEBONDO 31 v. Hamburg te Rotterdam. TERNATE (uitr.) 30 v. Londen. DELI (uitr.) 30 v. Genua. BANDOENG 31 v. Moulmein n. S1LVEBONDO 31/3 v. Hamburg te Rotterd. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een lang durig en smartelijk lijden, mijn zeer geliefde Echtgenoote en der kinderen zorgdragende Moeder, Behuwd- en Groot moeder MARIA WAGENAAR, in den ouderdom van 64 jaar en ruim zes maanden. Uit aller naam, J. BOSMAN, Kinderen, Behuwd- en Klein kinderen. Driewegen, 80 Maart 1927. Allen die iets te vorderen heb ben van, of verschuldigd zijn aan wijlen den heer CORNELIS THEO- D0RUS DE J0NGH, in leven gewoend hebbende en overleden te Heln- kenszand, den 10 Maart 1927, wor den verzocht daarvan opgaaf of betaling te doen ten kantore van den Notaris F. VAN CLEEF te Heinkenszand, vóór 15 April as. Maandag 4 April a.a. hoopt voor de Anti-Rev. Kiesver. te in de Consistorie der Ned. Herv. Kerk op te treden, de heer te St. Laurens, met het onderwerp Bewaren door bouwen en strijden. Aanvang des avonds 7,30 uur. TOEGANG VRIJ. VLISSINGEN. Maandag 4 April, 's avonds 8 uur, in de bovenzaal van het Mil. Tehuis, Bellamypark. Spreker: Onderwerp: De politieke toe stand in verband met de ver kiezingen- Toegang vrij voor mannen en vrouwen. HET BESTUUR. Ondergeteekende i. C. KRIJGER, Autodienst-Ondernemer te Goes, deelt hierdoor mede, dat hij in gaande 3 April de lijn Middelburg— Wolfaartsdijkscheveer heeft over gedaan aan dhr. te Vlissingen. Tevens dankt hij het publiek voor het hem zoo ruim schoots genoten vertrouwen. In aansluiting op bovenstaande beveelt ondergeteekende zich be leefd bij het publiek aan, belovende een nette en prompte bediening. De extradienst op Donderdags om 9 30 vanaf het Veer, wordt door mjj ook uitgevoerd. modernste kleuren en zwart. Coton Arab 22, 27,30,40,45, 50, 60, 70, 80 ets. Fil d'Ecosse 60, 70, 90, 125, 130, 160, 170, 175, 225 ets. „Non Ladder" Kousen (laten geen steken vallen) 125,150, 190 ets. Zijden en Waschzijden Kousen 90, 129, 250 ets. Zware Waschzijde en Pijlkou sen 300, 375 ets. Wol kousen 90, 125,150,160, 185, 200, 250, 275, 300 ets Kinder lange en halve Kousen 22, 27, 29, 35, 37, 40 ets. Sportkousen (jongens en meis jes) wol, 125, 135, 150, 165, 175, 200, 225, 250, 275 ets. Heeren Sportkousen 250,280, 300, 325, 350, 375 ets

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1927 | | pagina 3