J. HOOGKAMER, èraeht J)enmuhosdi a. s. Donderdag ÏwooJeT reChtbank h6bben 16 yer" laatste ^ricMan Aaniiesteciingen. isf faswpiiasiiiiiit Riektszakdi. Ilgflerifci SiaM. HarktlieilcktML Mvertentië». .an een Dennen Borst Caramels Koop ze direct Keel-, keus- Oorziekten. Spreekuur van - Geneesheer specialist te Vlissingen Badhuisstraat 53, van ©-12, 2-4 uur. Industrie- en Huishoudschool Lezing ever kantwerk XSe tegen Professor Visscher ingebrachte „j-ief was juist, dat hij zijn medeleden a n- |ere motieven toedichtte: zich krommen in het gareel van Nolens, enz.; kortom dat zjj zich niet hadden laten leiden door het belang van het land. Een andere grief tegen Prof. Visscher hebben w ij althans nooit geuit. In de derde plaats beschuldigt Prof. Visscher de 1 e i d i n g der partij de eigen lijke oorzaak der moeielijkheden te zijn, wat dan zijn verklaring zou vinden in a f- wijking van beginselen, die hoog (lehouden hadden moeten worden. Een na dere aanduiding van die afwijking van de beginselen wordt niet gegeven, zoodat het nioeielijk is op dit verwijt in te gaan. Trouwens, al had Prof. Visscher wèl aangegeven, waarin de leiding der partij schuldig staat aan afwijking van de begin selen, dan zouden wij er toch niet op kun nen ingaan, omdat niet het liberale .Utrechtsch Dagblad", maar het Centraal- Comité en c.q. de Deputatenvergadering de adressen zijn waar klacht behoort te wor den ingebracht over prijsgeving van begin selen door de leiding der partij. Wij zien in polemiek met Professor Visscher geen heil. Voor wat hij zegt, brengt hij geen en kel argument bij, en indien hij zulks wel deed, zou het geschil op geheel andere wij ze behandeld moeten worden. Daarom doan wij er het zwijgen toe. Prof. Visscher kent evengoed als wij het juiste adres, waai' hij zijn klachten over de partijleiding kan indienen". Ongelukken. Een 60-jarige boot werker te Rotterdam, die Woensdagmid dag op een schip in een ruim gevallen is en daardoor een hersenschudding be kwam, is in het ziekenhuis aan de gevol gen overleden. De 25-jarige K. te Rot terdam, die Woensdagmiddag door een j bint aan het hoofd werd getroffen en een schedelbreuk bekwam, is aan de gevolgen overleden. De aardbeving in Califor nia Te Calexico in Oalifornië werden gis teren opnieuw aardschokken waargeno men, welke nog veel heviger waren dan die van onlangs. De muren, die bij de laatste aardbeving nog waren blijven staan, zijn nu ook ingestort. Onder de bevolking heerscht een paniek. Een treinramp voorkomen. Toen de Oriënt Express (Calais, Parijs, I Boedapest, Boekarest) eergisteren het sta- j tion Augsburg passeerde bemerkten be- ambten dat de salonwagen zeer sterk 1 schudde. Zij waarschuwden telefonisch het j nabijgelegen station Kissing. Een bediende j van <jit station slaagde er met levens- J gevaar in den trein tot staan te brengen. Uit een onderzoek bleek dat een der assen van den salonwagen was gebroken, waar door de wagen even verder zou zijn ontspoord. De twee spoorweg beambten die liet ongeluk hebben weten te verhinderen, zullen worden beloond. De defecte wagen werd afgehaald en ter re paratie naar Augsburg gebracht. Hersengriep. Een zestienjarige jongen uit Tholey, die de handelsschool te Necinkirclien (Saar) bezoekt, verloor op weg daarheen plotseling zijn geheugen. Hij wist niet meer waarheen hij ging, of wie hij was. Door de politie naar huis gebracht bleef hij in een toestand van versuftheid verkeeren. Men meent hier te doen te heb ben met een geval van hersengriep, die zich in de streek Neukirchen-Saarbrü- chea den laatsten tijd herhaaldelijk voor doet. Ouderdomsrecord. Dezer da- gqa werd melding gemaakt van het zeld zame feit, dat vier gezusters te Sunder land in Engeland tezamen 334 jaar oud waren. We blijken hier intusschen niet met een record te doen te hebben. Uit Amsterdam wordt gemeld, dat daar vier gezusters, Franken van naam, leven, twee weduwe en twee ongehuwd, van onder scheidenlijk 93, 89, 83 en 80 jaar, wat met haar vieren 345 jaar uitmaakt. Een zonderlinge geschie denis. De volgende ^zonderlinge geschie denis vertellen de Berlijnsche bladen. 28 Juli 1018 dus in de laatste dagen van den wereldoorlog werd de grenadier Karl Schulz uit Berlijn Lankwitz aan het wes- -rogk. front gedood. Enkele papieren en voorwerpen van waarde die Schulz bij zich had, ontving de weduwe. Deze trouw de in April 1924 en leeft zeer gelukkig met haar tweeden man. Enkele dagen geleden werd de vrouw ontboden op het bureau van de Pruisische verzekeringsbank, men had aldaar een zoogenaamde invalidenkaart ontvangen op uaam van Karl Schulz, die in 1918 was gesneuveld. Men verzocht de vrouw aan het opgegeven adres te gaan constateeren w man van de ingezonden kaart haar tend was. De vrouw begaf zich onmid- ettyk naar de nabij het Stettiner Bahnhof aOegen woning en vond daar haar man en zij sinds acht jaar dood waande. e vrouw kreeg een zenuwtoeval toen zij uovendien nog vernam dat Schulz reeds f^buwd was, toen hij met haar in het hu- eiijk trad. Hij bevond zich thans bij zijn ren heeft°UW' V£m Wi® °°k twee kinde~ fcchulz schijnt op het slagveld zijn pa- leren en enkele voorwerpen uit zijn bezit m ae zakken van een gesneuvelden kame- viir, 6 hebben gestoken en vervolgens te t n,.ro eSertcerd' Hij zal zich thans na Mimm'Ait?1 fhhuivende berg. De he«f< ?Jno 111 't'cssino, nabij Bellinzona, - zich over een afstand van een meter verplaatst. Deskundigen stellen ter plaatse een onderzoek in. Zij constateeren dat een berg-massa van 12 vierk. km. in voortdu rende beweging was. De geheele berg glijdt langzaam, maar zonder onderbreking in de richting van Bellinzona. Het verschijn sel wordt verontrustend geacht. Het auto-ongeluk te Vlissingen. In verband met het op 30 December voorgekomen droevig ongeluk op de pon ton van den Prov. Stoombootdienst te Vlissingen en naar aanleiding van eenige ingezonden stukken over de gevaren aan het pp en af rijden van de boot verbon den, komt het wenschelijk voor er aan te herinneren, dat in de Prov. Staten van Zeeland reeds meermalen op die gevaren is gewezeq, en dit ö.a. door den lieer mr. J. Adriaanse in de .zifting van 15 De cember 1924 bij de behandeling van het voorstel van Ged. Staten, tot het in de vaart brengen van een groote boot voor autovervoer, op de lijn Vlissingen-Brea- kens, zooals blijkt uit de notulen van de vergadering blz. 235, door liet volgende te zeggen „Allen, die dikwijls met de boot over-' •gaan, weten, hoe zeer er 'behoefte be staat aan een groote boot en speciaal aan. een boot, die als .ferryboot geschikt is voor auto's over te brengen. Wie met een auto eenmaal over is geweest, doet het voor de tweede maal niet weer, want men houd t z ij n hart vast, dat of de auto in het water zal r ij den of beschadigd zal worden. Ik zal niet in details treden en er niet over uitweiden hoe de Statenleden geschokt zijn in hun vertrouwen in Ged. Staten, nu Ged. St. eerst zijn gekomen met een voorstel om een schip te bouwen dat 10 mijl zou loopen, terwijl zij nu zeggen, dat het schip maar 8 mijl zou hebben. Die aanschaffing van de boot is zoo dringend noodig, dat het mij zou spijten, wanneer deze, indien dit voorstel (in do sectievergadering gedaan om een com missie in te stellen aan wie een nader onderzoek zal worden opgedragen) wordt aangenomen, ad calendias graecas zou worden uitgesteld. Jan. 1121 Goes, kleeding, de Kok. 12 'sHeer Arendskerke, huizen en in boedel, Pilaar. 12 Oostkapelle, meubilair, Blaupot ten Cate. 13 Kapelle, varp. bouw- en weiland, Armbestuur, Kram. 13 Ierseke, schilderswerkplaats, Pilaar. 14 Oostkapelle, hout, Blaupot ten Cate. 15 Biezelinge, verpachting bouw- en wei land, Kram, 19 Kapelle, verpachting boomgaarden, wei- en bouwlanden, Ned. Herv. Kerk, Kram. 19 's Beerenhoek, huis en meubilair, Neervoort. 19 Middelburg, hout, Blaupot ten Cate. 20 Rilland, inspan, de Kok. 20 Ierseke, huizen, v. Dijke. 20 Ierseke, inboedel, v. Dijke. 20 Kwadendamme, afbraak, Verbist. 21 Ellewoutsdijk, hoefje, Pilaar. 21 Krabbendijke, heerenhuis, Van Diijke. 'sHeer Abtskerke, weiland, v. Dissel. 's Gravenpolder, twee woonhuizen, er ven bouwland, v. Dissel. Ftbr. 3 Wemeldinge, 2 woonhuizen, schuur, varkenshok en grond, v. Dissel. 16 Heinkenszand, inspan, Pilaar 16 Nieuwdorp, landbouwersinspan, Itt- mann. 18 Baarland, inspan, Beth. 18 Borsselen, boereininspan, v. Dissel. 23 Nisse, inspan, Neervoort. Jan. 19 Middelburg, aanbrengen en onderhou den van beplantingen langs enkele Prov. wegen in Z.-Vl., Ged. Staten. 26 Middelburg, onderhoud rijks groote wegen op Z.-Beveland en Tholen, etc. gedurende 1927. 26 Middelburg, onderhoud kanaal door Walcheren gedurende 1 Mrt. '27 31 Dec. 1928. 26 Middelburg, vernieuwen en onderhou den verf-, behang- en glaswerk, kunst werken, gebouwen, enz., behoorende tot het kanaal van Terneuzen, gedu rende 1927. Kloetlnge. Vrijdag werd ten overstaan van notaris Van Dissel, ten verzoeke van de erfgenamen Mw. de Wed. P. van der Bliek, geb. Timmerman, publiek ver kocht: Een woonhuis met erf en tuin, aan den straatweg naar het dorp, groot 4 A. 52 c.A., aan den heer J. Vreeke voor f4510; een woonhuis met erf en tuin, aan den straatweg naar 's-Graven- polder, groot 7 A. 9 c.A., aan Johanna Hagenaar, voor f1790; een woonhuis met erf en tuin, aldaar, groot 6 A. 57 c.A., aan J. v. d. Velde Czn te 's-Gravenpolder voor f1685; een woonhuis met erf en tuin, aldaar, groot 6 A. 2 c.A., aan I. de Laat, voor f1560; een woonhuis met erf en tuin, aldaar groot 7 A. 2 c.A., aan P. de Jonge te Ellewoutsdijk voor f 1810. Arrond.-Rechtbank te Middelburg Ter terechtzitting van de Arrondisse- ments-rechtbank te Middelburg werden gisteren de navolgende zaken behandeld: J. E. de K., 40 jaar, arbeider te Honte- nisse, verdacht van diefstal van scheeps- benoodigdheden, afkomstig van een ge strand schip te Ossenisse op 10 Oct. 1926. Eisch Vrijspraak. *P. M. H., 27 jaar, chauffeur te Goes, verdacht dat hij in Augustus 1926 een geldsbedrag van f35 toebehoorende aan E. J. F. Zonnevijlle, welk geldsbedrag zij aan verdachte had ter hand gesteld om te betalen aan K. van Dalen, voor een door haar van dezen gehuurde autobus, wederrechtelijk zich heeft toegeëigend. Eisch vrijspraak. J. de J., 18 jaar, landbouwersknecht te Hoofdplaat, verdacht van diefstal van ongeveer 15 K.G. appelen. Eisch f20 of 20 d. h. J. van L., 27 jaar, werkman te 's Gra venpolder, appellant van een vonnis van den kantonrechter te Goes, waarbij hij wegens strooperij werd veroordeeld tot een geldboete van f 10 of 10 d. h. Eisch Vrijspraak. Door verdachte werd aan den benadeelde ter terechtzitting de veroor zaakte schade van f 5 betaald. J. G., 27 jaar, landbouwer te St. Lau rens appellant van een vonnis van den kantonrechter te Middelburg waarbij hij wegens overtreding van het Reglement op de wegen en voetpaden werd veroor deeld tot een geldboete van f 10 of 10 dagen hechtenis. Eisch Vernietiging van het 'vonnis van den kantonrechter en uitgesteld tot 4 Februari a.s. tot het hooren van den verbalisant H. Schipper, Rijksveldwachter te Serooskerke. (W.) II. B., 38 jaar, arbeider te Kattendijke verdacht dat hij op 22 November 1926 te Kattendijke in tegenwoordigheid van een 15-tal mensehen mondeling heeft op geruid tot eenig strafbaar feit, door toen de Rijksveldwachter brigadier Bakker al- dqar aan een viertal personén die zich aan een overtreding van de Motor- en Rijwielwet hadden schuldig gemaakt een oproeping uitreikte, cm voor het kanton gerecht te verschijnen opzettelijk die per sonen toeriephad die vent voor zijn dgetrapt, dan kon liij je niet be keuren, trap hem in de dulve als hij je bekeuren wil, dat doe ik ook Eisch: f 25 of 25. Verdachte ter terechtzitting aan wezig, ontkende het hem ten laste ge legde, terwijl de verbalisant bleef bij zijn op 22 Nov. j.l. opgemaakt procesverbaal. H. S., 23 jaar, werkman te Borssele verdacht van diefstal van een houten balk toebehoorende ban den Staat dei- Nederlanden, welke balk hij aan het strand gevonden had. Eisch: f10 of 10 d.h. L. M. de B., 19 jaar, dienstbode te Vlissingen, vroeger te Biervliet verdacht van diefstal van een reismand. Eisch f 20 of 20 d.h. A. W„ 50 jaar, ploegbaas te Breskens, thans gedetineerd, verdacht dat hij op of omstreeks October 1926 te Groede op zettelijk een door diefstal verkregen mag neet van C. L. Wille uit winstbejag heeft vervoerd, bewaard en verborgen. Eisch6 maanden gevangenisstraf. C. L. W., 29 jaar, grondwerker te Groede, verdacht van diefstal van een magneet. Eisch 3 maanden gev. straf. J. S., .28 jaar, arbeider te St. Jansteen verdacht van mishandeling. Eisch 14 d. gevangenisstraf. K. L., 38 jaar, kok, zonder vaste woon- or verblijfplaats, thans in voorarrest, ver dacht dat hij op 11 December 1926 den caféhouder F. H. Timmerman te Vlissin gen heeft opgelicht, door tot dezen te zeggen dat hij van den Berg genaamd was, dat hij reiziger was in sterken drank waarna deze hem voeding en logies ver strekte en verdachte zonder te betalen verdween. Eisch 6 weken gevangenisstraf. S. B., 66 jr, landbouwer ie Groede, appellant van een vonnis van den kan tonrechter te Oostburg, wegens overtre ding der Vleeschkeuringswet (vleesch dat aan keuring is onderworpen, doch niet is gekeurd, ten geschenke geven) werd veroordeeld tot f 100 en f5 of 50 en 5 d. h. Eisch: Vernietiging vonnis van den kantonrechter doch bevestiging van de straf. Uitspraak in alle zaken 21 Januari a.s. Alsnog werd behandeld de strafzaak tegen J. van de V., 31 j., melkveehou der te Kloetinge, die in hooger beroep was gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te Goes, waarbij hij we gens het verkoopen van melk van een koe, die aan wonden leed, waarbij de melk met etter of andere uit di-e wond afkomstige stoffen ernstig verontreinigd werd, werd veroordeeld tot een hechtenis- straf van 14 dagen. Verdachte was ver schenen. T. Tissing, van beroep keurmeester, als getuige gehoord, verklaarde op 13 October j.l. een monster melk bij verd. in beslag te hebben genomen. Get. had de opdracht al de boeren, die melk leverden, te con troleeren. Nadat hij een monster van verd. had genomen, heeft hij dit verzegeld en naar den Keuringsdienst te Goes over gebracht. Naar aanleiding van dat onder zoek heeft getuige zich begeven naar de hoeve van verdachte en aldaar geconsta teerd, dat een koe vol met zweren zat, n.l. aan de tepels. De stukjes van de zweren lagen in den emmer. Getuige heeft toen tegen verd. gezegd, dat hij die melk niet mocht verkoopen, waarop ver dachte zeide: „dan gebruik ik ze zelf". Verdachte door den President onder vraagd, zegt, dat als hij vermoed had, dat die melk niet goed was geweest, hij ze niet afgeleverd zou hebben. Ver dachte zegt, het waren geen zweren, doch opens speenen, wat dagelijks voorkomt bij de koeien. Verdachte geeft toe, dat er wel wat bloed in de melk zat, doch volgens de veearts is dit ook niet zoo erg, zegt verdachte. Getuige mej. Beekman, scheikundige te Goes, verklaart het inbeslaggenomen mon ster melk te hebben onderzocht, en uit het onderzoek bleek, dat de melk zeer verontreinigd was, n.l. door etter en bloed. De Officier van Justitie requisitoir ne mende, meent, dat de feiten wettig en overtuigend zijn bewezen, doch het vonnis van den Kantonrechter zal niet gehand haafd kunnen worden. Het bewijs rust niet op de verklaring (erkentenis) van verd. voor het Kantongerecht, alwaar verd. ge zegd heeft, „dat de melk best was". Al zijn er eenige verklaringen van verdach te, die tot bewijs kunnen dienen, in het geheel houdt de verklaring van verdach te een ontkentenis in. Spr. vindt de straf door den Kantonrechter opgelegd, veel te weinig. Hij noemt het een buitenge woon ergerlijk feit. Meenende, dat een strenge straf hier zeer zeker op zijn plaats is, vraagt de Officier van Justitie vernie tiging van het vonnis van den Kanton rechter, en veroordeeling van verdachte tot 1 maand hechtenisstraf. De verdediger van verdachte, Mr Kegge, advocaat te Goes, vindt de straf veel te zwaar. Hij vraagt zich af, of dat feit wat verdachte gepleegd zou hebben, zoo erg is, dat verdachte eenigen tijd zijn vrijheid zou moeten missen. Spr. vindt, dat door de ambtenaren van den Keu ringsdienst wel eens te bruut wordt op getreden. Bij mondeling vonnis heeft de Kantonrechter te Goes de zware straf waartoe verdachte is veroordeeld, uitge sproken, zonder er eens rustig over na te denken. Pleiter zegt, dat verdachte al zwaar genoeg is gestraft, door de publi- catie's in de bladen, waar men zelfs niet na kon laten er boven te zetten: „Zoo'n Vuilik" x). Bovendien heeft verdachte zijn melkveebedrijf opgeheven, hij is iemand waar overigens niets op te zeggen valt en die hard werkt voor zijn huisgezin. Nadat de verdediger nog gewezen had op eenige fouten in de dagvaarding, waar op volgens spreker al geen veroordeeling kon volgen, verzoekt hij de Rechtbank, indien deze verdachte mocht straffen, een geldboete of een voorwaardelijke straf op te willen leggen. De Officier van Justitie repliccerende zegt, dat, indien het primair bij dagvaar ding ten laste gelegde niet bewezen kon worden, dan toch wel het subsidiaire ten laste gelegde, wat even erg is. Spr. zegt, dat verdediger deze ernstige feiten in bescherming schijnt te willen nemen doch volgens spr. is er geen enkele reden een lagere straf te eischen. De verdediger dupliceerende, zegt, dat hij de daden van verdachte niet goed keurt, doch deze zaak is, volgens hem, in een verkeerde sfeer gekomen. l) Deze bewering is in hare algemeenheid onjuist. Mr Kegge schijnt in zijn pleidooien bijzonder graag de pers te betrekken. Dat deed hij bij vorige gelegenheden (gevallen van dieren mishandeling te Goes en Wolfaartsdijk) ook al. Hij stelt het gaarne zoo voor, of de pers dergelijke gevallen verzint of opblaast en zou blijkbaar maar liever willen, dat over dergelijke gevallen, als zij zich voordoen, maai niets werd gepubliceerd. Wü kunnen hem ech ter hierin niet ter wille zijn. Er zijn hier ook andere en hoogere dan persoonlijke belangen bij betrokken. Red. Donderdagmiddag heeft voor (ld rechtbank te Rotterdam in hoogér be roep terechtgestaan de meubelmaker-café houder, raadslid van de Rapalje-partij, de heer L. G. A. Coremans, die door den kantonrechter, wegens het verstoren van de orde en het veroorzaken van een volksoploop en ten tweede bet niet vol doen aan 'den last der politie zich te verwijderen, was veroordeeld tot tweemaal f10 boete, subs, tweemaal vijf d. h. De heer Coremans verklaarde, dat hij als lid van den gemeenteraad een op merking had gemaakt tegen twee recher cheurs van de zedenpolitie, die hij niet voor hun taak berekend achtte en dat zij daar moesten gaan, waar zedenmisdrijven gepleegd werden. De beide agenten, als getuigen géhoord, verklaarden, dat het raadslid een heftige redevoering had ge houden tegen een volksoploop van min stens 150 personen. Aan hun verzoek hiermede op te houden, en door te loopen had hij niet voldaan. Het O.M. eischte bevestiging van het vonnis. De heer C-, die daarna het laatste woord verkreeg, zeide, dat hij bleef vol houden, dat de Rotlerdamsche politie voor 80 pet onbetrouwbaar is. Uitspraak over 14 dagen. Over de maand December: WESTKAPELLE. Geboren: Willem z. v. Kor- nelis Roelse en Adriana Wisse; Martina, d. v. Levines Hengst en Franoina Lievense Jacob, z. v. Lein de Hondt en Adriana Hui- bregtse; Adriaan, z. v. Andries Kaland en Pieternella de Witte. Overleden: Pieternella Jobse 73 j. echtg. van Kornelis Minderiioud; Johanna 9 j. d. v. Johannis Lous en Leintje Daane; Johanna Marinissen 79 j. ecihtg. v. Andries Rimmel.' MIDDELBURG, 7 Jan. 1927. Op de vei ling werden de volgende prijzen besteed: Peen 1.52, Uien 15, Rapen 1—2, Koolrapen 12, Spruiten 412, Lof I 2326, Veldsla 20—25, Winfferpostelein 9—12, Molsla 45—50, Nero 8—10, Arm- gaard 21, Zure Bellefleur I 2830, Zure Bellefleur II 20—24, Roode Ribber I 18 22, Roode Ribber II 1618, Reine d'Or 18, Groninger Kroon 26, Zoete Bellefleur 1417, Goudreinet 2736, Roode Bakker 17—21, Grauwzoet 20, Gieser Wildeman 1215, Kleiperen 1114, Pondsperen 16, ct., alles per K.G. Boerekool 18—25, An dijvie 40—120 ct., beide per kist. Karo- ten 2—3, Roode kool 24,5, Bloemkool 522, Prei 35, Savoye kool 26, Sel derie 25, Rapen 2—4 ct., alles per bos o fper stuk. Kipeieren f 8.60 per 100 stuks. VLISSINGEN, 7 Jan. 1927. Kleiperen 39, Pondsperen 13, Gieser Wildeman 1016, Josephine de Malines 11, Goud reinet 2842, Zure Bellefleur 2332, Zoete Bellefleur 15, Grauwzoet 2325, Roodbakker 22, Ermgaard 25, Campagne- zoet 2122, Witte Calville 30, Roode Bibber 16, Bruine boonen 1019, Poters 3, Uien 2,53, Koolrapen 11,5, Spruiten §—13, Kroten 23,5, Wijnpeeën 12,5, Kleine peeën 3, Witlof 2026, Scborse- neeren 7 ct., alles per K.G. Kipeieren 88 89 ct. per 10 stuks. Boerekool 13, iRoode kool 14, 'Savoije kool 27. Bloemkool 1020 ct., alles per stuk. Sel derie 1,5—3,5, Prei 3,56, Rapen 1,5 3 ct., alles per bos. Veldsla 620, An dijvie 6785, Pieterselie 1415 et-, al les per kist. zit in de Doctoren noemen zeHet eenige afdoende middel bij Hoest, HeeschhewJ, Catarrhe, Keelpijn, vastzittend slijm. Gr. doos 60 cents bij Apoth. en Drog. Let op bet merk: „De 3 Dennen". Depot: Firma. GEBR MULDER, hoek Kerkstraat, Goes. TE MIDDELBURG. Tentoonstelling van kantwerk in het gebouw der Vereeniging, Korte St Pieterstraat, op DINSDAG II JANUARI 1927, nam. 8 tot 6 uur, en WOENSDAG 12 JANUARI 1927, voorm. 10 tot 12 uur. Toegangs prijs f 0.26 -f- f 0 04 Sted. bel. door Mevr. VAN DER MEULEN— NULLE te Apeldoorn, in de So ciëteit „St. Joris", Balans, op DINSDAG 11 JANUARI 1927, des avonds acht uur. Toegangsprijs f 0 26 f004 Sted. bel. Leden der VereenigiDg hebben persoonlijk GRATIS toegang tot tentoonstelling en lezing.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1927 | | pagina 3