Telegrammen. Marktberichten. Aanbestedingen. in RB6M8Htaa FORD COUPE 77 lepe-, Kastanje-, Linde- en Esscheboomen, 2 Kandbrandspuiten, 2 dames, diö K. hielpen aitstapipen, heiri tot aan de deur brachten maai- zich toen zoo snel mogelijk met de auto verwijder den. Omtrent deze daimes is nog niets bekend. Toen K. in huis was, bleek dat hij er slecht aan toe was. Hij had een vrij diepe wond boven het rechteroog, terwijl hij aan zijn rechterzijde geheel verlamd was. Ook kon hij geen woord uitbrengen. Zijn moeder oordeelde het raadzaam) een dokter te laten komen. Deze oordeelde den toestand van E. van dien aard, dat hij opneming in heit ziekenhuis noodzar kelrjk achtte. De ziekenhuisdoktoren von den het gewenscht de politie van een en ander op de> hoogte te stellen, waarop een nauwgezet onderzoek volgde. Het is nog een raadsel hoe de man plotseling is verlamd'; eveneens is nog niet opge helderd-, hoe hij zijn spraakvermogen ver loren heeft. Tot heden heeft hij nog geen wo.ord kunnen uitbrengen. E ei n 1 ij k met gebonden han den en voeten. Gisteren- heeft een schipper dn de Willemsvaart nabij Zwolle drijvende gevonden het lijk van een man, als heer gekleed, met grijze regenjas. Bij het ophalen ble-e-k, dat de voeten boven de enkels heel stijf aan elkaar waren gebon den en de handen op den rug vastge maakt, waarvoor omwonden electrische geleddingsdraad was gebruikt. Aan het achterhoofd was -eien kleine wonde. Uit de op het lijk gevonden papieren heeft men kunnen opmaken, dat het is den sedert 18 October vermisten onder wijzer W. G-reiiwe-, oud 25 jaar, geboren te Me-ppel. Hij heeft dien dag per motor fiets zijn kosthuis te Kloosterveen, ge meente Smlilde-, verlaten en nadien heeft men niets mie-er van hem gehoord. Zijn motorfiets is nog niet teruggevonden. De drank! Zaterdagavond ging te Weesp een drietal minder gunstig be kende personen „op jacht" in den Aerts- veldschen polder. Tot de ingrediënten, die voor dit ongeoorloofde bedrijf werden medegenomen, behoorde o.rni. ook een kruikje jenever. Nadat men eenigen tijd1 bezig was geweest om de sl-ootan af te visschen, wilden twee van het drietal naar huis gaan; de derde man had daar echter geen zin in. Deze was echter zoo onder den invloed, dat hij reeds eenige) malen door zijn kameraden uit de sloot was gehaald. Toen B. nu niet met lien mede wilde gaan, hebben zij hem aan zijn lot overgelaten. B. die slechts enkele meters van den slootkant was blijven' liggen, heeft later getracht er alleen van door te gaan. Een melkboer, die in den vroegen morgen naar het land ging, heeft hem tenminste nog hooren razen en vloe ken, doch, meenende dat er een vecht partij plaats had, is hij terug gegaan om zijn broer te halen. Toen men terug kwam hoorde men niets meer; doch later bij daglicht vond men de ongelukkige B. in de sloot liggen, verdronken! Hoewel ter stond gedacht werd aan misdaad, heeft men deze gedachte na het onderzoek, waarbij ook de twee anderen werden ge hoord, laten varen en,is vast komen te staan, dat B. zelf in de sloot is ge- loopen. Kindermoord. Zondagmorgen werd door de politie te Tilburg uit het kanaal aldaar opgehaald het lijkje van een pasgeboren kindje, hetwelk tusschen een schip en de wal was komen aandrijven. Een schipper had het lijkje bemerkt en aangifte bij de politie gedaan. Het kind had een prop in den mond. De typhus. Te Bergen op Zoom wordt thans nog slechts 1 typhuslijder een militair verpleegd. Zijn toe stand is goed vooruitgaande. Alle andere patiënten hebben thans de barak verlaten. Ook de Zuster, die door typhus was aangetast, is thans zoo goed als geheel hersteld. De typhus kan daar dus als geweken worden beschouwd. Een mislukte kinderont voering. Het 11-jarig dochtertje van mevr. de wed. R„ te Leiden, dat 's avonds öen boodschap voor haar moeder deed, werd aangesproken door een als heer gekleed persoon, die haar naar een adres en een nabijgelegen straat vroeg. Toen zij, om den man het huis te wij-zen een eindje meeliep, greep deze haar vast, zette haar op den lastdrager van de fiets en reed snel weg. Van een oogenblik, dat hij haar even losliet, maakte het kind gebruik van de fiets te springen, waarna zij om hulp roepend, het op een loopen zette. Eerst wilde d-e man haar nazetten, doch toen hij menschen zag aankomen, sprong hij op zijn fiets en verdween. Ondanks het feit, dat het meisje een vrij duidelijk signalement van den man kon opgeven, is het, volgens het „N. v. d. D." nog niet gelukt hem fa vinden. ïte „N. L. Crt." meldt hieromtrent nader: „Toen wij naar de juistheid van dit alarmeerend-e bericht ter bevo-egder plaatse informeerden, bleek ons dat daar van het volgende waar is: In de Wasstraat vroeg een fietsrijder aan een groepje spelende kinderen, waar do Fruiastraat was. Een der meisjes zou hem die straat wijzen, als hij haar even op zijn fiets meenam. Dit geschiedde en bij de Fruinstraat sprong zij eraf, en de fietsrijder reed door. Ziedaar de heele geschiedenis!" T."~ een kuil graaft.... Te tentele onder Aalten (Gld.) schoot iemand mt oen jachtgezelschap een haas op het ^ogpve-ld van een boer, die het dier in nani en aan de politie over gaf. legen den jager werd proces-verbaal _Pgemaakt, doch de geverbaliseerde wist P Z1jn. beurt gedaan te krijgen, dat de °oi eenzelfde lot onderging wegens het 5 vervoer van wild buiten openbare wegen zonder de vereischte documenten. Een kranige jonge dame. Zondagmorgen zou mej. J. de V. met haar verloofde even per auto haar ouders uit de kerk te Jutphaas halen. Of zij te snel gereden of niet voldoende aandacht aan haar stuurrad en den weg gewijd heeft, zekerheid hierover bestaat niet, maar hal verwege in d-e Jutphaasche Buurt moest zij plotseling remmen voor een hond, die den weg overstak, waardoor de auto in een greppeltje langs den weg terecht kwam en over den kop sloeg. Zonder eenig letsel, alleen erg geschrokken, kwam het tweetal uit den auto- kruipen, waarvan de motor nog werkte en de wielen in razende vaart rondvlogen. 'Nog even in den omgekeerden auto kruipen en den motor stil zetten was voor de jonge dame het werk van een oogenblik. Ondertus- schen kwamen de bewoners van deze stille buurt van alle kanten toesnellen en met vereende krachten keerde men den auto weer om en plaatste hem weer op den weg. Daar aan den motor en de verdere machine niets mankeerde, stapte het tweetal weer in en snorde de jongedame, terwijl ze tegen het pu bliek wuifde of er niets gebeurd was, verder o-p Jutphaas aan. Een 103-j a r i g e. De oudste inwo ner van Utrecht, het oud-lid van het korps genietroepen, Timp, heeft gisteren onder veel blijken van belangstelling zijn 103en verjaardag gevierd. Prettig be z o e k. In Tottenham braken een paar dieven in een Bouw bureau in. Ze openden een safe en nadat ze f 150 hadden meegenomen, krabbelden ze op den achterkant van een bank biljet: „We komen nog eens terug!" Een bewogen huwel ij k. Ka pitein A. Konow van het Noorsche stoom schip Jacob Christensen, dat op het oogen blik in Plymouth ligt, is eenige dagen geleden getrouwd met miss J. Neass. De inzegening had plaats op een motorboot in de branding, vijf en dertig meter van den vuurtoren af. Kapitein Konow had niet de noodige Britsche papieren om op het vasteland te trouwen en hij bedacht toen maar het huwelijk op zee te doen sluiten. Daar het echter stormachtig weer was, bleef rlo boot geankerd in de bran ding. Een leeuwenjager gedood. E>en Noord-Transvaalsche landbouwer, van den Merwe genaamd, die reeds 38 leeuwen gedood heeft, is van de negen-en-dertigste het slachtoffer geworden. Hij en een vriend volgden te paard een bloedspoor, toen plotseling uit de struik een gewonde leeuwin te voorschijn sprong. Beide man nen gaven vuur; maar de leeuwin viel van den Merwe's paard aan en trok den berijder op den grond. Van der Merwe liep zware verwondingen op en stierf aan bloedvergiftiging. M©t zijn schoonmoeder ge trouwd. De Ameirsfoortsche corres pondent van het Volk schrijft: Hen stadgenoot is dezer dagen te Gro ningen in het huwe-lij'k getreden. Toen ten stadhuizei d« -gebruikelijke plechtigheden waren afgeloopen en het huwelijk daarna kerkdijk zou worden voltrokken, bleek dat de bruidegom inplaats van mteit zijn uitverkorene gehuwd was metzijn schoonmoeder. Door het verkeerd behan delen van de huwelijksformulieren was do naam van de a.s. echtgenoote met die van da moeder van de bruid verwis seld. Storm en sneeuw. Hevige stormen hebben Etigeland Zaterdag en Zondag geteisterd. Verscheidene vaartui gen zijn gestrand en de reddingsbooten hebben veie levens gered. 'Aan het s.s. Aldworth, dat 500 mijl ten ZW. van Ierland draadloos om hulp seinde, verleende -de Andanja, een passa giersschip van de Gunard-lijn, hulp. De boot-en van da Aldworth waren wegge slagen en de ruimen overstroomd. Het schip kampte miet zware zeeën en ver keerde, volgens de laatste berichten, in hachelijken toestand. Boven het Zwitsersche kanton Tessino heeft Zondag een zware storm gewoed'. De waterstand in de- rivieren steeg snel en aan dei meren stonden tal van dorpen blank. Ook Spanje wordt door storm en regen geteisterd. Bijna alle rivieren zijn buiten da oevers getreden en er worden veel ongelukken gemeld. De storm hoeft aan de Fransche kust een waren springvloed teweeggebracht. Tal van visschersbooten werden in zee gesleurd of vernield. De borstwering van den strandweg te Marseille werd over eenige honderden meters stukgeslagen. In het Zwaïtei W-oud begonnen dichte sneeuwbuien te vallen. Het vriest op 300 M. hoogte 2 graden. IWenkem voor Veiligheid en Volks gezondheid. Bij olie- of b-enzinebrand, Blusch niet met water, doch met zand. Gezondheidsraad. *27 's-Gravenpolder, afbraak, De Wilde en Heijboer. 27 Arnemuiden, weiland, Blaupot ten Cate en Van Mourik Broekman. 29 Middelburg, hoornen, Struve. Wolphaartsdijk, woonhuis en bouw terrein, v. Dissel. Wolphaartsdijk, bouwlanden, v. Dis sel. Wolfaartsdijk, inboedel, r. Dissel. Dec. 2 Wolfaartsdijk, woonhuis, bouwland en meubilair, v. Dissel. 8 Serooskerke, huis en bouwland, Blau pot ten Cate. 9 Middelburg, wei- en bouwland, Slrure. 9 Goes, inspan, de Kok. 10 Nisse, huis, Neervoort. 15 Nieuwdorp, hofstede, Ittmann. 22 Goes, vendutie, de Kok. 'Middelburg, hofstede, Ittmann. Goes, boomgaard, woonhuis en berg plaats, Pilaar. Nov. 24 Middelburg, onderhoud havenwerken Breskens, gedurende 1927, '28 en '29. 25 Vlissingen, éénjarig onderhoud mil. gebouwen en werken te Vlissingen en Middelburg. Dec. 1 Middelburg, het onderhouden tram weghavens aan 't Zijpe, gedurende 1927, 1928 en 1929. 1 Middelburg, onderhoud Pujksz sewe ring en en -havenwerken te Vlissingen en Veere gedurende 1927, 1928 en 1929. 8 Middelburg, -onderhouden Rijkswater leidingen bewesten en beoosten het kanaal Terneuzen gedurende 1927, '28 en '29. 8 Middelburg, 't onderhoud kanaal door Z.-Beveland gedurende 1927, '28 en '29. DOORN. V.D. P-e gezondheidstoestand van d-en -ex-keizer was hedenmorgen iets beter dan gisteren. HAARLEM. V. D. Hedenmorgen is'op de Catharijn-ebrug dhr J. uit Vijfhuizen -onder een auto geraakt. Hij kreeg een achterwiel over het hoofd en was op slag dood. HOEK VAN HOLLAND. V. D. Het s.s. Nieuw-Amsterdam is bij het binnenkomen van den Nieuwen Waterweg aan den grond gevaren. Sleep booten zijn ter assis tentie vertrokken. Later wordt gemeld, dat het schip te half twee zonder assis tentie is yl-otgekomenl en oqgenschijnlijk onbeschadigd d-e reis naar Rotterdam heeft voortgezet BREDA. V. D. Gisteravond heeft op den filburgschen weg een belangrijke ar restatie plaats gehad. Een beruchte jene ver-smokkelaar, zekere V. uit Princenl- hage, is gearresteerd. Hij smokkelde be langrijke partij-en jenever -over de grens. Gisteravond passeerde hij rijdende in een lux-e auto een p-olitiepost. De politie-agen- ten achtervolgden hem daarop met een andere auto. Het gelukte de politie door een omweg te maken, V. vóór te komen. De agenten zetten hun auto dwars over Üen weg en legden aan weerszijden enkele balken. Zij namen bij de barricade plaats met geladen revolver. Toen V. aankwam -gaf hij zich over. Hij en zijn: vriend werden gearresteerd. In d-e auto werden 5 vaten jenever en 50 L. Elix-er d'Anvers gevonden. De politie had acht dagen op de "loer gelegen om V. te pakken. TILBURG. V. D. De 11-jarige A. T. kreeg gisteravond een glazen bol van een electrische booglamp-, die men repareerde, -op het hoofd. .Het kind bekwam een hersenschudding en overleed na enkele uren. LONDEN. V. D. De conferenties tus schen mijneigenaren en mijnwerkers over het afsluiten van districts-overeenkomsten zijn h-ed-en aangevangen in verscheidene groote districten. UMb IgricMei Nov. 24 Souburg, huizen, Struve. 25 Ovezand, beestiaal, de Kok. 26 Wemeldinge, huis en meubilair, "not. Neervoort. 26 'sHeer Arendskerke, huis met tirn- mersmanswerkplaats, Pilaar. 26 'tZand, inspan, Struve. 26 Heinkenszand en Ovezand-e, afbraak:, De Wilde en Heijboer. MIDDELBURG. Gisterenmiddag ginlg in de Lange delft alleen een paard van een wtagen van Van Gend en Loos, toen het dier blijk!jaar schrok van het leven van een wagen met zink er op, er van door, een eindje verder pakte de wagen een handwagen en werd deze mede getrok ken. Het paard liep zoo hard, dat de voeT- man het niet kon inhalen. Verschillende personen trachtten door armzwaaien enz. h-et paard 'tot stilstaan te bewegen, maar niemand scheen voldoende met paarden te kunnen omgaan, om het dier te grijpen totdat de heer J. F. Vermeulen, direc teur van den Reinigingsdienst aan kwam en zonder bedenken den teugel greep. De li-e-er Vermeulen moest nog een 50 meter m-edeloopen, alvorens hij het paard tot stilstaan kon krijgen en aan den voer man kon overgeven. Persoonlijke onge lukken kwamen er niet bij voor. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting to-t den avond van 24 Nov.: Matige tot zwakke Zuidelijke tot Z.-W. wind. Nevelig tot zwaar bewolkt. Wei nig o-f geen regen. Weinig verandering in temperatuur. Sto-rmwaarschuwingsdienst. Geseind van die Bilt hedenmorgen 9 u. 35 aan alle po-sten: Attentiesein neer. Wisselkoersen. Amsterdam, 23 Nov., 2 u. Berlijn 59.35—59.39. Brussel franc 6.95V26.97. Brussel belga 34.771/2—34.821/2. Parijs 8.828.86. Londen 12.123/4—12.131/4. New-York 2.50—2.50Vt. Aankondigingen van een bazar en een zanguitvoering te Wolfaartsdijk kunnen wij niet in de nieuwsrubrieken plaatsen. Het spreekt vanzelf, dat daarvoor de adverten tiepagina de aangewezen plaats is. Rotterdam, 22 November. Tarwe met tamelijker aanbod in de puike kwaliteiten f 14.90f 15.25. In bij zondere gevallen iets meer. Verder naar kwaliteit f 14.50f 14.75, Rogge f 11.50 f 12, Gerst Chevalier lager, f 12f 12.40. Haver eveneens lager f 9.50—f 10.25, ex tra blanke daarboven. Erwten kl. groene lager f 16f 23.50, Schokkers ruim ter markt, beste f37f44, terwijl afwijkende aanzienlijk lager waren, f 16f 25, Bruine Boonen ruim ter markt. Puike gezocht, afwijkende lager f 16f 19. (Door bijzondere omstandigheid ter graanbeurs van Rotterdam, te laat voor ons nr van gisteren.) MIDDELBURG. 22 N-ovember. Op de veiling werden de volgende prijzen be steed: spruiten 612, peeën 2, karoten 1, koolrapen 12, nero 14, witlof Ie 2527, witlof lie 1516, molsla "46 57, veldsla 1014, gr-oote ajuin 23, kleine ajuin 1, beurré clairgeau 2531 Duchesse d'Angoulème 2728, Bergamot 89, gieser wildeman 911, Kleipeier 7, nouveau p-oiteau 17, goudreinet Ie 29 33, Idem He 1722, notarisappel 28, zoete bellefleur 1012, zure bellefleur 1722, jeine d'Or 16, xioode ribber 12 20, p-ep-erappel 11, grauwzoet 20, roode kool 13 ^savoije kool 26, boerekool 2, witte kool 12, andijvie 0.52, bloem kool le 23, Idem I 1027, alles p-er stuk, Peeën 26, Prei 34, rapen '2—4, selderie 0.52, karoten 12, ram menas 1, alles p-er bos. Goes, 23 Nov. 1926. Nieuwe talrwe "f14f 14.50, goudgerst f12—f 12.25, haver f9.50—f 10, kook- -erwten f 18f23, kroon-erwten f 18f25, bruine boonen f 14.50f 17. Maanzaad f60f 64. Aanvoer goed, vooral bruine boon-en. Haïid-el -gedrukt. Eieren p. 100 f 11.50, middenpr. p. 25 f 2.87V2, winkelprijs 13 ct. Boter per kilo f190; midd-enpr. p. pond 95 ct., winkel- prijs fl.05. Eend-eieren 8 ct., poeleieren 7 ct., fal- brieksboter 84 a f 1.10. Eieirenverkoop Onderafdeeling Zuid-Be veland V.P.N. Aanvoer 4900 stuks. Prijs f 11.90 per 100 stuks. larffSj'ljjlra SM. GOES. Geboren: Piaternella Jannetje, d. v. Johannes Kole en Kornelia Eva de Jonge. f Rechtbank te Middelburg. Politierechter. Zitting van 23 November. D-e volgende zaken werden behandeld: A. F. d-e K., 19 jaar, landbouwer, Koe wacht, wegens belemmering van de poli tie bij haar onderzoe-k. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitspr. f15 of 15 d. h. r K. B., 28 jaJar, werkman, Ter Neuzen, wegens mishandeling. Eisch f 25 of 25 d. h. Uitspr. f25 of 25 d. h. CL M., 24 j„ visschersloiecht, Breskens idem. Eisch f 20 of 20 d. Uitspr. f20 of 20 d. Clh. L. CL, 63 j., metselaar, S-as van Gent, wege-ns beleediging. Eisch en uitspr. vrijspraak. E. D., 40 boomsnoeier, Biervliet, we. gens mishandeling, Eisch f '20 of ,20 d. Uitspr. f 15 of 15 d. F. 37 j., werkman, Zuiddorpel, we gens mishandeling. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitsp-r. f 15 of 15 d. h. E. M R.. huisvr. B. L. de Z-, 55 j-, zonder beroep, Sluis, wegens beleediging van dei Marechaussees. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitsp-r. f 15 o-f 15 d. h. M. P. M-, 19 j-, voerman en M. S., landbouwersknecht, be-iden te Sas van Gent, wegens oneerbare handeling. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitspr. f 15 o-f 15 d. h. J. W, F. H. dei R., 57 j., koopman, Vlis singen, werd verdacht, dat hij op 15 Oclo-b-eT 0. L J. van Vrede-gem tegen zijn borst heeft ge-stompt. Eisch f 15 af 15 d. h. Uitspr. f 15 o-f 15 d. h. A. v. d. W-, 51 gro-entenkoopoiah. Middelburg, we-rd ten laste gelegd, dat hij op 15 Oct. 1.1. P. J. v. Ouwerkerk heeft geslagen en geschopt. Uitgesteld. N. G-, 21 j., zonder beroep, 'Arnemuiden wegens diefstal van aardappelen te N. en St- Joosland, tpeibehoorend-e aan A. v. Nieuwenhuijz-en. Eisch f 15 of 15 d. Uitspr. vrijspraak. C. M., 37 jaar, visscher, Arnemuiden, idem. Eisch f 15 of 15 d. Uitspr. f 15 of 15 d. G. B., 49 j., visscher, Arnemuiden, idem. Eisch en uitspr. vrijspraak. J. P. A., 30 j, werkman, Middelburg, we-gens beleediging van den agent van politie dei "Witte. Eisch f 15 of 15 d. Uitspr. f 15 of 15 d. P. A. de W1., 31 j., koopman, Goes, werd verdacht dat hij op 11 Oct. 1.1. te 's II. Arendskerke, m-et behulp van een wagen heeft weggenomen 309 K.G. aard appelen, die toebehoorden aan A. Pladdet. Eisch f25 of 25 d. h. Uitspr. f25 of 25 d. h. L. H., 22 j„ werkman, wonende- te Schoon-dijke, werd beklaagd dat hij op 22 September 1926 te Serooskerke P. An- theunisse heeft geslaigen en geschopt. Eisch f25 of 25 d. h. Uitspr. f 25 of 25 d. h. D-oor M. d-e J., 23 j„ landbouwers knecht te Borssele is hooger beroep aan- geteekend tegen een vonnis van den kan tonrechter te Goes waarbij hij wegens overtreding van de Jachtwet werd ver oordeeld tot f 50 of f 50 d. h. met ver beurdverklaring van de inbeslaggenomen lantaarn. Door het O. M. werd eveneens appèl aangeteekend. Advertentiên. Zoo de Heere wil eD zij j$ leven hopen onze geliefde U Ouders, Behuwd- en Groot ouders, JACOB HARTHOORN S en i ADRIANA N0USSEN, op Dinsdag 30 November hun 50-jarige Echtvereoniging te herdenken. Hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Krabbendijke, Oostdijk, 1926. Hedee overleed in het St.- Elisabeth-gesticht te Alkmaar, onze geliefde Zuster in den jeugdigen leeftijd van 22 jaar en 4 maanden. Haar diepbedroefde Broeder, Zuster en Zwager: F. SCHOUWENAAR. MARIA ZOETE WEI schouwenaar. Fr Z0ETEWEI. Schore, 20 Nov. 1926. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming ondervonden tijdens de ziekte en het overigden van onzen geliefden Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, dhr. CORSTIAAN VAN PUTTEN, betuigen wij onzen hartelijken dank. Namens de Familie, Ierseke. JAN VAN PUTTEN. Gesloten Fordwagen, voor twee personen, motor best, ziet er goed uit, spotprijs, moet weg. 195 Guëden. A KLAVER, Groote Markt 12, Middelburg. Notaris J. C. PAAP zal op Vrijdag 26 November 1926, voorm. 11 uur, aan de Smederij van den heer Kakenberg, aan de Nieuwstraat te Vlissingen, in het openbaar a contant verknopen i 1 lederen en 1 cylinder Blaasbalg, 2 Aanbeelden, Amaril Slijpmachine, Bandenbuigmaehine, Pons enKnip- machine. Boormachine, gecombi neerde Wals, Buis enKraalmachine, Plaatschaar, Bascule met gewich ten, Handwagen, een partij Ladders en verdere Smidsgereedschappen. Te bezichtigen 's morgens vóór den verkoop. De Notaris H. R. STRUVE te Middelburg, is voornemens op Maandag 29 November 1926, des voormiddags te 10 uur, ten verzoeke van het Gemeentebestuur van Middelburg, publiek te verknopen i wassende op Den Dam N Z. Rou- aansche Kade, Kinderdijk, Seisdam, Beenhouwerssingel, Londensche Kade, West Havendijk en langs de Singels en Bolwerken te Middel burg, alle met een witten band ge merkt en genummerd, benevens eenig Brandhout en een- en ander opgeslagen en van af heden te bezichtigen aan da Stadsschuur, waar de verkooping een aanvang zal nemen. Ook de boomenverkoop vangt aan bij de Stadsschuur.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1926 | | pagina 3