Leestafel, Bargeripi Steal. Gemengd Nieuws. Telegrammen. laatste lerlcMei. Rechtszaken. Marktberichten. Fiiiancieële Berichten. Openbare Verkooping Het Woonhuis ANNA «RINA SCHODWENAAR, op Vrijdag 26 November 1926, met Timmermanswerkplaats, Schuur en Erf, mijn persoon blijf ik aandringen op vrij stelling, wettelijke vrijstelling van den plicht bij de brandweer te dienen. TJ, zeer geachte Redactie, hartelijk dank zeggend voor de opname dezer regelen, hoogachtend, Uw dw. Ds W. DE KAM, Ned. Herv. Predi Zoutelande, Nov. 1926. Ongelukken. Te Schiedam werd een 4i/2-jarig meisje door haar moeder vermist. Later vonden de buren het lijkje van het kind in het Spuikanaal. Zekere V. te Mierlo Hout was bij het uitwijken voor 'een auto tegen een boom gereden. Naar het gasthuis te Helmond vervoerd is hij daar overleden. Te Lichten voorde is een 12-jarige jongen bij het vangen van eenden in een sloot geraakt en verdronken. Te Delft is uit het water het lijk opgehaald vau de 40-jarige mej. Van der L. Men vermoedt, dat zij bij het water scheppen voorover in de vaart is gegleden. Brand in het Rotterdam se h e postkantoor. Zaterdagavond is te Rotterdam brand ontdekt op de derde verdieping van den noordelijken vleugel van het nieuwe Postkantoor. Pogingen om door Minünaxen den brand te blus- schen, mislukten. Met twee stralen op de eigen brandleiding is later met behulp van de brandweer het vuur gebluscht. Do schade is niet groot. Tengevolge van den brand is de interloeale telefoonver binding met 7 plaatsen in ons land hoofdzakelijk in de noordelijke provincies gelegen, korten tijd gestoord geweest. Gratis onderdak b ij depoli- tie. Een 61-jarige zwerver, die geen dak boven zijn hoofd had en toen de luwe lucht Vrijdagavond plotseling begon af te koelen, gaarne nachtverblijf wou hebben zonder betaling vervoegde zich aan het politiebureau te Rotterdam. Hij zette een zeer zondig gezicht en vertelde met een stem waarin de wroeging reeds merk baar was, dat hij zoo juist een Spiegel ruit had ingeslagen. Een agent ging onder zoeken of dit waar was en inderdaad ter plaatse, door den man aangeduid, lag een ruit in scherven. De oude baas werd in een cel opgesloten kreeg een stroozak en dekens en ging lekker slapen. Toen men Zaterdagmorgen proces-verbaal te gen hem wilde opmaken vertelde hij, dat die ruit allang kapot was geweest en dat het hem alleen maar om een be hoorlijk nachtverblijf was te doen geweest. Groot© schoonmaak! Te En schedé bestaat een gemeentelijke veror dening, waarbij de Reinigings- en Ont- smettingsdienst ter plaatse de macht wordt gegeven, om desnoods met behulp der politie, tegen den wil der bewoners, een pand, dat in vervuilden toestand verkeert, van wandluizen enz. te zuiveren. Deze verordening is vorige week toegepast. Een bewoner van de Oranjestraat bleef, hoewel hij herhaalde malen daartoe werd aan gemaand, in gebreke zijn woning, welke in 'een danig vervuilden toestand ver keerde, schoon te maken. Daarop bega ven zich werklieden van den Reinigings- en Ontsmettingsdienst naar het vervuilde huis in de Oranjestraat. De toegang werd hun echter door den bewoner geweigerd. Later heeft toen de commissaris van po litie in zijn kwaliteit van hulpofficier van justitie, vergezeld van eenige politiebe ambten, toegang tot de woning geëischt, wat ten slotte verleend werd. De koppige bewoner, een kleermaker, was toen wel genoodzaakt, om de werklieden van den Reinigingsdienst hun gang te laten gaan! Negen autobussen ver brand. Donderdagavond brak brand uit in de garage van den autobus-onderne mer H. te Overdinkel, waarin juist 9 autobussen waren opgeborgen. Het ge bouw brandde tot den grond af en de autobussen werden allen een prooi der vlammen. Ook het belendende buis van dein beer H., bevattende woning, bakkerij en winkel, werd door het vuur vernield. Oorzaak van den brand onbekend. Bloedvergiftiging. De arbei der K. te Oostwolde, die eon puistje had opengekrabd, is tengevolge van bloedver giftiging overleden. Een speculatie in ma rken. Dön laatsten tijd komen in enkele bladen advertenties voor, waarin meegedeeld wordt aan bezitters van oude Duitsche rijks-banknoten, dat deze biljetten nog waarde hebben. Men moet zich om in lichtingen wenden tot de firma Schrader in Dubbeldam en een 10 centspostzegel voor antwoord insluiten. Stuurt men een brief om inlichtingen, dan krijgt men een Iraai gedrukte circulaire terug, waarin de fcnna Schrader meedeelt, dat zij. een mid del weet, de Duitsche regeering te dwin- 6®®, voor elke oude mark 60 cent uit Je betalen. De firma verklaart zich bereid, de gemeenschappelijke belangen van oude- jjuarkenbezitters te behartigen. Men heeft daarvoor slechts 1 cent per oude mark te leenen, of 1 cent per 1000 in flatie-marken, maar dan tot een minimaal bedrag van f100. De firma zal over dit leende bedrag een rente van vier percent petalen en het geleende na 10 jaar terug betalen enz. De politie heeft echter een onderzoek naar de firma Schrader te Dub- peidam. doen instellen en daarbij is ge- dat een firma Schrader niet be- w-aat. De brieven moeten gestuurd wor- öaP' en de circulaires gaan uit van caféhouder J. H. F. Schrader te Dub- l J™11' cen Duitscher, wiens café den Isten tijd slecht rendeert, maar die desondanks toch goeden sier maakt. Men zij dus gewaarschuwd. De storm. Een hevige storm heeft gewoed boven Napels. Een groot gebied is overstroomd. De schade is zeer groot. De orkaanachtige storm welke sedert eenige dagen boven Frankrijk woedt, heeft vooral in het Zuiden groote schade aange richt. Telefoon- en telegraafverbindingen zijn verbroken. Een vloedgolf heeft aan de havenwer ken van Casablanca (Spanje) groote scha de aangericht. De storm aan de Atlantische kust blijft aanhouden. In de haven van Casablanca zijn vijf bootwer kers verdronken. Ook te Fedala heeft een vloedgolf groote schade aangericht. Tien arbeiders zijn er gekwetst. Die stormen, die sedert Vrijdagavond aan de Fransche kust woeden, hebben het scheepvaartverkeer zeer belemmerd. Bijna alle passagiersschepen hebben ver traging. De „Leviatan" en de „Olym- pia", die Vrijdag te Cherbourgh zijn aan gekomen, rapporteeren zeer zwaar weer op den Atlantischen Oceaan. Een mailboot, die Vrijdag uit Marseille naar Beiroeth vertrok, is gestrand. Sleepbooten zijn ver trokken om hulp te verleenen. V a 1 s c h e bankbiljetten. In Drente zijn valsche bankbiljetten van f25 in omloop. Deze biljetten hebben de vol gende kenteekenen: het papier is slapper; datum van uitgifte 20 Juli, Serie D. U. en voorts zijn aan de voorzijde de figuur (links), de kop (midden) en het scheepje (rechts) niet zoo fijn als op> de echfje biljetten; ook schijnen de handteekeningen met de pen overgetrokken te zijn, terwijl aan de achterzijde1, achter het woord Am sterdam, geen komma staat. Een bra ndende kachel om gevallen. Te Delft is Zaterdagmiddag ten hnize van den werkman ter W. de brandende kachel omgevallen, doordat een kind er al spelend tegen aan liep: Drie kin deren van 1, 2 pn 4 jaar kregen fi&n inbond van een pan water, welke op de kachel stond te koken, over het lichaam. Met ernstige brandwonden wer den zij naar het Gasthuis vervoerd. Van twee is de toestand vrij. ernstig. De vader kreeg brandwonden aan het onderlichaam. Een lijken-auto aangere den. Te Weenen heeft tusschen een lij kenauto en een vrachtauto een botsing plaats gehad, die heel wat consternatie verwerkte. Tengevolge van het ongeval werden namelijk drie personen ernstig gewond, terwijl de carrosserie van den lijken-auto, die werd omvergeworpen, ver brijzeld werd. Bij het omvallen van den auto stortten de daarin aanwezige twee lijkkisten op de straat. Een der kisten sprong open en voor de verbijsterde om standers werd het lijk van een vrouw zichtbaar. Het ongeval maakte begrijpe lijkerwijze een pijnlijken indruk. Die treinramp in Enge land. Bij da treinramp te Rotberham zijn acht man om het leven gekomien. Een vrouw, wier echtgenoot onder de gedooden was, moest half krankzinnig worden weggevoerd. In een der vernielde wagons heeft slechts één persoon het er zonder verwondingen afgebracht. Hij zat gezellig met een aantal reizigers in den coupé te praten, toen opeens een vreese- lijke schok werd gevoeld; de coupé werd doormidden gesneden en hij: zag zijn twee overburen tusschen verwrongen ijzer en hout verdwijnen. Beiden waren oogemblik- kelijk dood. Hij zelf haalde hen even later levenloos onder de puinhoopen vandaan. Dokters en ambulances waren binnen wei nige minuten op de plaats van de ramp. DELFT. V. D. Een Pool, tijdelijk hier vertoevende, deed bij de politie aangifte in den nacht van 17 op 18 Nov. in een logement te Haarlem beroofd te zijn van eenig .bankpapier door een onbekenden man, die zijn slaapkamer binnendrong. Toen de Pool zich tegen dezen diefstal verzette, werden hem eenige messteken toegebracht. Later kreeg hij een zenuw toeval en moest eenige dagen in een ziekenhuis worden opgenomen. DELFT. V. D. 'Het 3i/2-jarig jongetje, dat door het omvallen van de kachel brandwonden heeft gekregen, is aan de gevolgen overleden. De toestand der twee andere kinderen is zorgwekkend. NAALDWIJK. V.D. Op 57-jarigen leeftijd is overleden de heer H. J. H. Modderman, burgemeester 'dezer gemeente. BERN, V. D. Boven het Rijndal beeft '.een geweldige storm gewoed. Honderden hoornen ^ijn ontworteld. BATAVIA. (Aneta.) 22 Nov. Een nieuwe dictator der communisten, Soeriosoepar- mo, die zich als zoodanig had opgewor pen, is te Weltevreden gearresteerd. De dames, die uit Bantam uitgeweken waren, keeren terug. Het Bestuur zegde de goed gezinde bevolking aan naar de kampones terug .te keeren, wil zij niet onder de verzetslieden worden .gerekend. MIDDELBURG. Gisteren is alhier een kleine jongen, zoontje van de G., op de punt van een ijzeren hek in de Molstraat gevallen en liep daarbij een vrij ern stige verwonding aan een been op. Op de reede van Vlissingen is ge sleept het Engelscbe stoomschip Yöw- forest, van Londen naar Antwerpen, dat een defecten stoomketel heeft bekomen. De jeugdjaren van den voormaligen Duitsehen keizer. De gewezen Duitsche keizer lieeft op nieuw een boek doen verschijnen, waarin hij den menschen over zichzelf, en vooral over zijn jeugdjaren, vertelt. Ondanks den glans van een schoone toekomst, heeft de jonge Wilhelm geen gelukkige jeugd gehad. Dat lag aan verschillende dingen onder meer ook aan veel verschil van meening met zijn ouders, met zijn moe der vooral. Dit moet, op zijn levenshou ding invloed hebben gehad, en vooral, zal hij gemist hebben wat andere kinderen van gewone stervelingen in zoo ruime mate ten goede komt, de rechtstreeksche karaktervorming door de ouders, hun da- gelijksch woord en voorbeeld. Wilhelm houdt veel terug, maar toch leest men tusschen de regels wel eens wat hij niet wilde zeggen. Als schooljongen is hij ook tweemaal in Nederland geweest. Beide malen ging1 de reis in hoofdzaak naar Scheveningen' Van de eerste reis, in den zomer van' 1874, vertelt Wilhelm II, dat hij herhaaD Gelijk onder leiding van Hinzpeter, zijn' opvoeder, uitstapjes maakte naar 'het Mauritshuis, het Rijksmuseum en het Fr. Halsmuseum, yooral verdiepte hij zich' in schilderijen, die zeeslagen voorstellen, en thuis probeerde hij die na te teeke nen. „Terugkeerend van zulke uitstapjes", schrijft de keizer, „namen we gewoonlijk de tram van Den Haag naar Scheveningen. We hadden bijzondere vriendschap ge sloten met. een conducteur, die den oor log van '70 in het legercorps van mijn vader meegemaakt had en zich in den' slag bij Wörth had onderscheiden; hij vertelde ons daarom Jieel wat uit die' dagen en van de geestdrift van "de troepen voor mijn vader. Bij een plaats, waai* de tram een zeer scherpe bocht maakte (bet was toentertijd nog een paardentram) liep de wagen vrijwel geregeld uit de rails, waarop dan de conducteur com mandeerde: „Mijne heeren! schuift deri wagen weer in de rails 1" Wij jongens sprongen dan uit de tram, drukten tegen' den wagen, schoven hem weer in de rails, en waren wat trotsch, als de pas sagiers ons daarvoor bedankten." Mishandeling van een jachtopziener. De jachtopziener E. te Odoorn, ging in den nacht van 23 op 24 September na het sluiten van de café's, die ter gelegenheid van de jaar markt aldaar tot één uur des nachts waren open geweest, huiswaarts. Hij werd door een tweetal personen geroepen, die een praatje met hem maakten. Zeer onver wachts gaf een van beiden E. ©en staeik met een mes in den rug, waarop vervol gens ieder van hen nog een messteek toebracht, waarna beiden op de vlucht gingen. Het mocht de politie gelukken A. en I., beiden woonachtig te Valthie, aan te houden. Dezen moesten zich voor de rechtbank verantwoorden en legden een volledige bekentenis af. Na het hooren van de getuigen eischte het O. M. voor den eersten verdachte 8 maanden en voor den tweeden verdachte 1 jaar gevangenis straf. Dierenmishandeling. Op de zitting van het kantongerecht te Apeldoorn werd een ernstig geval van dierenmishan deling berecht. Beklaagde was niet ver schenen. De getuigen verklaarden, dat bekl. bezig was met zandrijden. Het paard kon de beladen kar niet uit het losse zand trekken, waarom beklaagde het dier met do zweep bewerkte. Toen dit naar zijn zin niet de gewenschte uitwerking had, trapte hij het dier eenige malen tegen het onderlijf en ten slotte nam hij' de schop van de kar en sloeg daarmede het arme dier over de ribben. Toen ge tuigen aanmerkingen maakten, voegde hij hen toe: „Kom maar hier dan kun je van hetzelfde krijgen!" De ambtenaar van 'tO. M. meende, dat Iron Speyart van Woerden, meende, dat bier een strenge straf moest worden toe gepast en eischte een boete van f75 subs. 75 dagen. De kantonrechter ver oordeelde overeenkomstig dien eisch. Door S- R., 65 jaar, landbouwer, te Groeide is hooger beroep aangeteekend' te gen het vonnis valn den kantonrechter te Oostburg d.d. 2 November j.l. waarbij hij ter zake van overtreding der Vleasch- keu rings wet is veroordeeld tot f 100 of 10 d. h. Door A. D j 46 landbouwer te Bier vliet is hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis van den kantonrechter te Oostburg van 16 Nov. j.l. waarbij hij wegens overtreding der Wapenwet is rer- crordeteld tot f40 of 40 d. h. Verduistering. Do Advocaat- Generaal voor het Leeuwarder Gerechts- bof Jieeft tegen den 58-jarigen R. L. W., oud-gemoente-ontvanger van Franeker, die door de rechtbank te Leeuwarden was ver oordeeld tot 1 jaar gevangenisstraf we gens voortgezette verduistering van onge veer f38.000, dezelfde straf geëischt we gens voortgezette verduistering en het voortgezet valscheljjk opmaken van regis ters. Lot er ij. wet. De rechtbank te As sem heeft in hooger beroep K. de H. en A. van R., beiden zeepfabrikanten te Apeldoorn, vrijgesproken van de bun ten laste gelegde overtrading van de Loterij- wet (n.l. het doen van bonnen in pakjes gloor en zeeppoeder) met vernietiging van bat vonnis van den kantonrechter te Mep- pd. „Het Schouwvenster" geeft o.m. een aantal kiekjes van het huwelijk van prinses Astrid. Interessant zijn eenige foto's van een te Londen gehouden op tocht van allerlei middelen van vervoer in den loop der eeuwen gebruikt. Van Ds v .d. Vegt te Strijen, die zijn zilveren ambtsfefcst viert en Ds Schuuriman te 's Gravemhage die binnenkort emeritus wordt, zijn portretten opgenomen. „Ons Zeel a n d" heeft de foto-pa- ginai gewijd aan de tentoonstelling' der amateur-fotogravenvereeniging te Goes. Hieruit blijkt in da eerste plaats dat ook een amateur in de fotografische kunst wat bereiken kan, maar ook, dat de technische uitvoering van „Ons Zeeland" boven allen lof verheven moet worden geacht. „Ti mot heus" van "deze week be vat o.m. bijdragen van J. N. V. over de kracht van het gebed; van J. Lens, de geschiedenis van „Mientje" waaruit blijkt, dat Gods Woord niet ledig wederkeert; van A. v. H.S. Kantteekeningen op din gen die gebeuren en van J. H. v. R. over „Opstandigen". Verder als gewoon lijk Geschiedenis van den dag; Indrukken van den Hoofdredacteur; Vervolgverhaal door C. Penning en voorts nog geïl lustreerde artikelen over „Het Koloniaal Instituut" en Benito Mussolini". De schrij ver van het laatste artikel heeft bewonde ring voor het talent van den Italiaanschen dictator, maar niet voor den mènsch Mus solini, een pocher en praalhans, die een gevaar kan worden voor Europa. Rotterdam, 22 Nov. 1926. Veemarkt. Aanvoer: 510 vette run deren, 197 vette kalveren, 1528 schapen en lammeren, 1129 varkens. Prijzen per Y K.G.: koeien 2830, 41 43, 47,550, ossen 33, 3941, 45, vette kalveren 52,555, 7072,5, 8587,5, schapen f 17f 24 p. st., lammeren f 14 f 18 p. st., varkens 35. Koeien en ossen aanvoer flink, handel tamelijk, prijzen vrijwel stationnair. Een enkele puik-beste koe tot 2 cent boven no teering. Stieren weinig aanvoer, geen no teering. Vette kalveren aanvoer iets rui mer dan vorige week Maandag, handel williger, de prijzen toch nog op dezelfde hoogte. Een enkel puik-best kalf nog 7% 10 cent boven noteering. Schapen en lam meren aanvoer ruim, handel iets beter, prijzen onveranderd. Varkens aanvoer ruim, handel tamelijk, lagere prijzen. Een enkel puik-best ex. nog Y c. boven no teering. Zaden. Geel Mosterd f 26f 28, Blauw Maanzaad f 62f 64, Karwijzaad f 43 f 45, Lijnzaad (blauw) f 18f 20 (voer), Lijnzaad (wit) f 21f 22 (zaai), Kanarie zaad f 14f 15, Koolzaad f 24f 25. Vlas. 2320 K.G. blauw f 0.75—f 0.80, 1000 K.G. wit Zeeuwschf 0.80f 0.90, 12600 K.G. Holl. geel f 0.80—f 1, 3600 K.G. Groningsch f 0.70—f 0.85, 2100 K.G. Dauw root f 0.70—f 0.75. Aardappelen. Brielsche Eigenhei mers f 3.60f 4.10, Zeeuwsche Eigenhei mers f 3.40f 3.70, Blauwe Eigenheimers f3.75f4, Zeeuwsche Bonte f4.70-f 5.10, Zeeuwsche Blauwe f 4.40f 5, Poters f 2 —f2.50, Bravo's f3.70—f4.20. Aanvoer behoorlijk, vraag kalm. lil II11 lil mil— Ml—milI. m Wisselkoersen. Amsterdam, 22 Nor., 2.30 u. Berlijn 59.36i/2—59.37i/2. Brussel franc 6.951/26.96i/2. Brussel belga 34.77i/234.82i/2. Parijs 8.838.86. Londen 12.123/412.13. New-York 2.501/ls2.508/le. MIDDELBURG. Bevallen: E. C. J. van Leeuwen, geb. Drost, z.; J. A. Alewgnse, geb. Kok, z.; J. C. Spruit, geb. Step, d. Huw. aangiften: C. Geervliet, 25 jr ell L. Boone 23 jr; S. J. Zandee, 27, jr en P. S. Walraven 25 jr. Gehuwd: M. A, Marsh 30 jr en M. S. Davids© 32 jr; J. de Voogd 30 jr en M. L. Hertogs 36 jr; J. J. F. C. M. Schmeink 28 jr en A. M. Lemmens 22 jr. Overleden: K. A. van Waarde, 46 jr., ongeh. d.; J. v. d, Bosse, 67 jr, weduw naar S. Luteijn. GOES. Overleden: Cornelia Mol, 14 d., a. v. Machiel Mol en Johanna Christina Mijnsbergen. Vah 11—18 Nor. KRUININGEN. Geborem: Albertus z.v. J. v. d. Pa'rol en "0. Duindam; Margo- retha Maatj-e Gomel ia d.v. H. A. Polder- man en N. 0. Wisse; Feliciana Gatharina Pieternella, d.v. G. P. H. r. eb. Borgt en J. Raas; Willam Francois z.v. J. G P. Jansen Verplanke en J. H. Klaassen. Overleden: Anthonie Acda, 65 j. echtg. Y. 0. Driedijk; Gatharina Nieuwenhuize 75 j. echtg. r. A. Mi eras; Jacob Krombeen 67 j. echtg. van P. Mahu. (Kr. Ot.) TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 23 Not.: Meest krachtige, Z.-W. tot W. wind, zwaar bewolkt met opklaringen, nog kans op re genbuien, mogelijk iets kouder. Getrouwd 1 B. J. KUNST en JEANNETTE DE BOER, die hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. Veendam, 18 November 1926. Zoo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Groot ouders, JACOB HARTH00RN en ADRIANA N0USSEN, op Diüsdag 30 November hun 50-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Krabbendijke, Oostdijk, 1926. De Heere nam van ons weg onzen geliefden Oom JACOBUS WATERMAN, in den ouderdom van ruim 74 jaren. Namens de Familie M. WATERMAN Mz. Waarde, 20 Nov. 1926. Heden overleed onze ge liefde Broeder, Zwager en Oom, JAC. VAN DEN BOSSE, in den ouderdom van 67 jaar. Namens de Familie, Uit aller naam, C. VAN DEN BOSSE. Middelburg, ;19 Nov. 1926. Heden overleed tot onze groote droefheid na een kort stondig, doch ernstig lijden, in het St. Elizabetbgesticht te Alkmaar, onze geliefde Doch ter en Zuster, in den leeftijd van ruim 22 jaren. JOHS SCHOUWENAAR, Kinderen en Behuwdkinderen. Oudelande, 20 Nov. 1926. Eenige en Algemeene ken nisgeving. Voor de vele bewijzen van deel neming, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder WILLEMINA BOOGAARD, Wed. W. de Visser, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, J. POLDERMAN. Westkapelle, 22 Nov. 1926. Voor de vele bewijzen van deel neming, betoond bij het overigden van onze geliefde Zuster CRISTINA SUZANNA DOMINICUS, betuigen wij onzen hartelijken dank. Koudekerke, H. DOMINICUS. PIETERNELLA DOMINICUS— Butler en Kinderen. Nieuwdorp, J. DOMINICUS. Nieuwdorp, 22 Nov. 1926. De Commissie geeft kennis dat de Rekening en Verantwoording harer administratie zal plaats heb ben op Woensdag 24 November, des avonds te acht uur, in h«t lokaal boven de Spijskokerij. T. VAN HEEL, Voorzitter. T. FABERU DE JONGE, Secr.-Penn. des namiddags te 2 uur te 's Heer Arendskerke, in de herberg bij D. van Dajime, ten overstaan van Notaris PILAAR te Goes, van: op het dorp 's-Heer Arendskerke, groot T Aren 46 c A Op gebruik 1 Januari a.s. Thans bewoond door H. Schout. Inlichtingen te bekomen ten kantore van den Notaris.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1926 | | pagina 3