PU Nagekomen Advertentie. Rechtszaken. Marktberichten. Briefwisseling. MTertenliën. EERSTE ZftUWSCHE JUTO-GARIIGE Vereeniging tot bevordering van Chr. Schoolonderwijs - Goes. Nutslezing te Krabbendijke Brofikhuys- ob ligatiesZij kosten 10 gulden per heele obligatie, doch zijn ook per kwart-obligatie verkrijgbaar. Men kan er ongelooflijke sommen mee winnen en bo vendien worden, zoo maar, op een wille keurig tijdstip douceurs uitgedeeld van 5 gulden tot veertig mille. Bij een der verkoopers van deze Monte- Carlotjes was een groot biljet opgehangen, waarop stond op welke combinatie van obligaties enorme prijzen waren gevallen. Het onderzoek wees uit, dat deze prijzen nimmer zijn uitbetaald. Bij de „Onderlinge Credietverschaffmg" en 'de Onderlinge Crediet Bemiddeling wordt het publiek op haast nog onbe schaamder wijze bedrogen. Oogenschijnlijk lijken de aanbiedingen om geld te kunnen krijgen zeer aanlokke lijk. Men behoeft o.a. slechts 2 procent rente te betalen. In werkelijkheid krijgt men echter bijna nooit geld in handen en wordt die dupe voor een groot of klein bedrag. Men moet n.l. om later bijv. 20 gulden te kunnen leenen (men kan van 20250 gulden ter leen krij gen) eerst een kaart koopen, welke drie gulden kost. Pas als door agenten, van wie men de handelingen niet kan nagaan, in dezelfde serie als waarin de gekochte kaart ressorteert, acht andere kaarten a 3 gulden verkocht zijn, krijgt men recht op de 20 gulden, welke goed te verstaan, slechts geleend worden tegen twee procent met andere woorden: de Crediet Vereeni- gingen hebben dan 8X3 gulden 3 gulden, is 27 gulden in handen en leenen dan 20 gulden, welke 2 procent rente moet opbrengen. Om het voorbeeld ver der uit te werken zij gemeld, dat een bepaalde serie, bijv. serie E bestaat uit 32768 kaarten, welke, indien alle verkocht zouden zijn aan de uitgevers 32768 X 3 gulden, is f 98.104 zouden opbrengen. Met dit geld in liet handje wordt dan geleend, aan 4096 personen de somma van 20 gulden, dit is in totaal een bedrag van f81.920, zoodat de menschenvrienden f 16,284 schoon zouden winnen, terwijl het bedrag van f81.920 langzamerhand met 2 procent rente bij; hen terugkeert. Het spreekt echter vanzelf, dat het sneeuwbalsysteem, dat uitteraard verder felijk is, omdat de verkoop doodloopt, verhindert, dat al de kaarten van een be paalde serie zouden worden verkocht. Het komt dan ook hierop neer, dat het over- groote deel van het publiek, dat de kaar ten a f3 kocht, ermee blijft zitten en nooit geld ziet. Spoorwegongeluk. Tengevolge van een botsing tussohen twee treinen te Parkgate nabij Rotherham in Yorkshire (Eng.) zijn 9 personen gedood en velen gewond. Storm aan de Fransche kust. Een hevige storm, die af en toe het ka rakter van een orkaan had, heeft de West en Zuid-Westelijke kust van Frankrijk ge teisterd. Tal van schepen, die moesten bin nen komen, zijn over tijd. Fraude? Gisteren is de heer J. S., directeur van de Ho-llandsche Handelsbank to Haarlem, in arrest gesteld, nadat naar aan leiding van klachten bij de justitie over on regelmatigheden, waardoor benadeeling voor groote bedragen moet hebben plaats gehad, door rijksaccountants een onderzoek was in gesteld naar de boekhouding van de bank. Ongewone warmte. Sinds 1830 is het in Duitschland in November niet zoo warm geweest als de laatste dagen. De ge middelde temperatuur was 12.3 graden, ter wijl in dit seizoen een temperatuur van 5,6 graden normaal is. Gisteren steeg de ther mometer zelfs tot 15.9 graden, fn Scandina vië vriest het intusschen 15 graden. Een bruiloftstoet veronge lukt. Te Madras is bericht ontvangen, dat er 55 personen van de 70, dio aan een brui loftsfeest hadden deelgenomen, onder wie de jonggehuwden zelf, in de rivier Godivari ver dronken zijn, door het omslaan van de stoom- sloep, die het gezelschap naar den andieren •ever zou brengen. B©n aids pi ran t-deig en s 1 ik" k e r. Bern paar weken geleden werd' in het Stadsziekenhuis te Alkmaar een man op genomen die in de gevangenis aldaar c enig en tijd had vertoefd, maar wien het tiaar blijkbaar was gaan vervelen. In het ziekenhuis te worden opgenomen lachte hem mier toe, omdat je daar beteren kost en verpleging hebt. Het gewone middel simulatie dat hij bij vorige gelegenheden al met succes had toegepast, 'had nu geen gunstig resultaat, doordat de gevangenisdokter hem doorzaig. Hij nami nu tot een ander middel zijn toevlucht, een middel dat succes moest hebben: hij brak een me talen lepel doormidden, slikte den steel in en deelde dit toen aan het gevangenis, personeel mee, in de overtuiging dat men nu wel haastig tot opneming in het zie kenhuis zou besluiten. Edoch men ge loofde hem niet. Maar de man wou en zou de gevangenis uit en brak daarom het oor van eien tinnen kroes, boog het recht en slikte ook dat in. Met succes, want nu! schonk men geloof aan zijn beweringen. Ee röntgenfoto werd geno men, waardoor uren de vreemde voorwer pen kon opsporen. Dei gevangene ging nu terstond naar het ziekenhuis, waar lepel- steel en kroesoor langs operatieven weg werden verwijderd. Drie weken werd de man verpleegd nu is hij weer in de cel terug. Het toegepaste middel is henr intus schen toch niet te best bekomen naar het schijnt, want hij heeft verzekerd, zulko grappien niet meer te zullen uithalen. W'edstrijd' in het ma'chine- s n e 1 s c h r ij v e n. Bij ©en wedstrijd in het sneisohrijven op de machine te Londen gehouden, bereikten acht heeren en acht dames de* „eindstrijd'', die onder elkan der moest worden uitgevochten. Hierbij behaalden de dames een gemakkelijke overwinning, doordat zij de eerste vijf plaatsen bezetten. Pas op de zesde plaats kwam de vlugste heer. Winnaar werd juffrouw Mayne uit Peckham met 340 lettergrepen per minuut. Loeren en rook en. In Tsje- cho-Slowakije overweegt men het invoeren van een prijsverhooging voor de goed koop© s igarettensoorten, om uit de op brengst de tabaksverkoop is staatsregie da onderwijzerssatarissen te kunnen verbeteren. Als dan de onderwijzers voortaan maar niet het rooken onder hun knapen gaan aanmoedigen, in stee van het tegen te gaan. Koning van het huis van Diavid. Na! een zeer uitgebreid onder zoek, dat sedert 1923 gevoerd is, heeft de politie) van Michigan tenslotte Benjamin Purneill, „den konig van het huis van David" gearresteerd. Purnell stichtte 20 jaar geleden een godsdienst:ge secte in Michigan. De leden van deze secte stonden al bun bezittingen af aan den „koning". Zij werkten als landbouwers en sloten huwelijken, welke door Purnell werden vastgesteld. Toen drie jaar geileden een vrouwelijk lid der secte 'n aanklacht tegen Purnell indiende, verdween deze. In de afgeloopen drie jaren heeft Purnell geleefd in het admi nistratiegebouw der kolonie, dat door hoo rnen aim dei buitenwereld onttrokken werd. De politie omsingelde het huis en toen zij de woning binnendrong, vond zij „den koning' 'in' pyjalma gezeten opl zijn troon. Purnell is later vrijgelaten tegen een borgstelling van 50.000 dollar. IWenkelnl voor Veiligheid pn Volks gezondheid. Werp geen water in een brandend transformatorhuisje. Da doodelijke stroom] zou u langs den waterstraal kunnen tref fen. Gezondheidsraad. Nov. 24 Souburg, huizen, Struve. 25 Ovezand, beestiaal, de Kok. 26 Wemeldinge, huis en meubilair, not. Neervoort. 26 'sHeer Arendskerke, huis met tim- mersmanswerkplaats, Pilaar. 26, 'tZand, inspan, Struve. 26 Heinkenszand en Ovezande, afbraak, De Wilde en Heijboer. 27 's-Gravenpolder, afbraak, De Wilde en Heijboer. 27 Arnemuiden, weiland, Blaupot ten Gate en Van Mourik Broekman. 29 Middelburg, boomen, Struve. Wolphaartsdijk, woonhuis en bouw terrein, v. Dissel. Wolphaartsdijk, bouwlanden, v. Dis sel. Wolfaartsdijk, inboedel, v. Dissel. Dec. 2 Wolfaartsdijk, woonhuis, bouwland en meubilair, v. Dissel. 8 Serooskerke, huis en bouwland, Blau pot ten Cate. 9 Middelburg, wei- en bouwland, Slruve. op MAANDAG 22 NOVEMBER, des nam. 5 uur, in het Schoolgebouw. HET BESTUUR Vlissingen. Naar wij vernemen hebben Ged. Staten bun goedkeuring onthouden aan het besluit van den Raad dezer ge meente van 24 September j.l. om aan de aannemers J. Loois Az. en Joh. Loois Hz. voor den bouw van 5 huizen, omvattende 10 woningen aan den Boulevard Bankert 'n bouwcrediet te verschaffen van f 43,500, dit kapitaal als eerste hypotheek op deze woningen met grond te vestigen en ten behoeve van deze hypotheek met een in stelling een geldleening aan te gaan groot f 4-3.000 tegen een rente van ten hoogste 5 pet. af te lossen in ten hoogste 50 jaar. KRABBENDIJKE. Wij verwijzen onze lezeressen naar de advertentie in! dit nr., waarin een lezing van dr Folmer uit Driewegen op Maandag a.s. wordt aan gekondigd. Weg met het huwelijk. De sovjet-Russische wetgevende ver gadering heeft eindelijk de laatste bar rière weggenomen en de vrije liefde tot een wettelijk instituut in het holschewis- tisch paradijs verklaard. Met slechts één stem tegen werden Woensdag n.l. de re- geeringsvoorstellen aangenomen om de re gistratie van het huwelijk, de eenige wette lijke band, welke in Rusland voor het huwelijk bestond, af te schaffen. Een huwelijkssluiting in Rusland zal derhalve van nu af aan slechts weinig moeite kosten; het zal voldoende zijn zich naar een pepaald commissariaat te begeven om voor een paar dubbeltjes op, de identiteitskaart den gehuwd'en staat te doen afstempelen. Dan kan men, zoo vaak men wil, van' vrouw veranderen, en zoo lang er geen kinderen zijn, kan er nooit eenige moieilijkheid ontstaan. Is er een kind uit een dergelijk „huwe lijk" voortgesproten, dan zal er een eenigszins ingewikkelder .procedure ge volgd moeten worden om echtscheiding te verkrijgen. Een speciale commissie ver gadert nu om voor dit punt een oplossing te zoeken, echter nadat het beginsel der vrije liefde is vastgesteld. Alles, wat in een christelijke samen leving tot schande strekte, is in sovjet- Rusland .officieel geoorloofd en goedge keurd. Rechtbank te Middelburg. Ter terechtzitting' van de Rechtbank te Mid delburg werden gisteren de navolgende za ken behandeld H. M. S., 22 ,j, arbeider, J. J. S., 26 j., werkman, J. J. S., 25 j., landbouwers- knecht, allen te Hoofdplaat, Tb. E. de P., 19 j„ arbeider te IJzendjjke en E. P., 19 j., arbeider te Schoondijke, verdacht van m i s- hian deling in vereeniging van P. A. Die- rick te Biervliet, op 15 Augustus 1.1. Eisch: voor ieder hunner f 20 of 20 d. h. L. v. G., 19 j„ straatmaker, A. L. v. C„ 21 j., straatmaker; E. de W., 22 j., visscher en J. E. de W., 31 j., visscher, allen wo nende te Philippine, verdacht van mishan deling in vereeniging van J. de Smit te Sa9 van Gent op 30 Augustus 1.1. Eisch no. 1, 2' en 4 f 20 of 20 d. h.no. 3 vrij spraak. E. B., 42 j., nachtwaker te Brussel, in voorarrest te Middelburg; verdacht van op lichting te St.-Jansteen, in September 1926 ten nadeele van J. Herrewegh, door zich aan dezen voor te doen als ordebroeder en te zeggen, dat men hem zijn valies ontstolen had in den trein, waarin zich gelden' bevonden om betalingen te doen voor zijn gest'oht, waar door hij den benadeelde bewoog hem een geldsbedrag af te geven. Eisch: 3 maanden gevangenisstraf met aftrek voorarrest. L. II., 22 j., werkman te Serooskerke, thans te Schoondijke, verdacht van mishande ling van den gemeenteveldwach ter te Serooskerke (W.), op 25 September 1.1. Eisch: 1 maand gevangenisstraf voorwaar delijk met 3 jaar proeftijd. F, S., 34 j., boekhouder te Middelburg, in voorarrest aldaar, aan wien bij' dagvaar ding was ten laste gelegd valschheid in gesohrifte en verduistering; Verdachte zou n.l. een valsche machtiging hebben opgemaakt, waarbij de firma Denevers Freres te Middelburg', bij wien verdachte in dienst was, hem machtigde ten postkantore voor haar in ontvangst te nemen de opbrengst van de door de post geïnde quitanties en wissels, benevens de onbetaald gebleven qui tanties en wissels. Gebruik makende van die valschelij'k opgemaakte machtiging heeft ver dachte de ambtenaren der Posterijen bewo gen hem meerdere malen en tot een vr® aan zienlijk bedrag gelden af te geven, die zijn patrones de Firma Denevers toekwamen, ter wijl hij' die gelden niet afdroeg doch voor zichzelf gebruikte. Als eerste getuigen in deze zaak werden gehoord eenige postambtenaren, die verkla ringen aflegden over de aan verdachte uit betaalde geldsbedragen. Vervolgens werden als getuigen gehoord de heerai G. T. en J. E. Denevers, wijnhande laren te Middelburg, die verklaaiden, dat ver dachte ruim een jaar als boekhouder in hun dienst was. De quitanties en wissels hun zaak betreffende, gingen vorgens deze getui gen per post of kassier. Het was verdachte uitdrukkelijk verboden de handteekeningi van' de firma Denevers op de afrekeningen te plaatsen. De door den President aan getui gen vertoonde handteekeningen voorkomende op de ter zitting! aanwezige quitanties; her kennen ziji niet als van hen afkomstig. De gepleegde fraude door verdachte werd door getuigen ontdekt .doordat er te weinig kas geld was1 .Zijl hebben toen de boekhouding door een accountant doen conitroleerein, waar bij toen bleek, dat er een te kort was van ruim f 3200. Verdachte door den President ondervraagd, zegt zich omtrent een verbod tot het onder teekenen van borderellen enz., dat hem zou zfjn opgelegd, niets te herinneren. Hij: erkent de ter terechtzitting aanwezige stukken met den naam Denevers te hebben onderteekend; Het geld heb ik opgemaakt, zegt verdachte. De getuige Boucberie, boekhouder te Middel burg, werkzaam zijnde ten kantore van de firma Denevers, zegt, dat de posten, waarover het gaat wel in het kasboek waren geno teerd, doch dat de gelden door verdachts niet in de kas werden gestort. De Officier van Justitie requisitoir nemende, acht de feiten volkomen bewezen. Hij ziet geen enkele verzachtende omstandigheid voor dezen ver dachte, die ongehuwd is, een goede positie bekleedde en het geld enkel stal, om te brassen en zich aan uitspattingen over te geven. Hij acht hier een strenge straf op zijn plaats en eischt een jaar gevangenis straf. De rechtskundige raadsman van verdach te, Mr P. C. Adriaanse, meende te kunnen volstaan met zich aan het oordeel van de Rechtbank te refereeren. R. M., 32 j., werkman te Antwerpen, in voorarrest te Middelburg; verdacht zich in da maand Augustus j.l. te hebben schuldig ge maakt aan oplichting door in verschil lende gemeenten in Zeeland in hotels te heb ben verbleven en na aldaar pension te heb ben genoten met de Noorderzon verdween, waarbiji hij! de hotelhouders wijs maakte, dal hij zijn vacantie doorbracht in verschillende voorname hotels, en zijn ouders te Rotterdam woonden ,en aldaar een groot makelaarskan toor hadden, aldus het vertrouwen dier hotel houders winnende. Door verschillende getui gen ter terechtzitting afgelegde verklaringen, bleek, dat deze verdacht© over een eerbied waardige fantasie beschikt. De Officier van Justitie die in zijn requisitoir opmerkte, dal achteraf ook is gebleken, dat verdachte' ook te Domburg, Breskens, Scherpenisse en elders zijn truc heeft toegepast en hij: zich boven dien t© Hoofdplaat heeft schuldig' gemaakt aan diefstal, eischt mede gelet op het ver leden van verdachte, die reeds eenige jaren in de gevangenis heeft doorgebracht, een jaar gevangenisstraf. De verdediger van verdaohto achtte de straf van een jaar te zwaar en verzocht diens in vrijheidstelling, welk laatste door de Rechtbank werd geweigerd. M. II. V., 32 j., huisvr. J. H., zonder be roep, wonende te Veere, verdacht van b e- leediging van den hoofdagent van politie M. Verhage te Middelburg op 21 September 11. Eisch f 15 of 15 d. h. P. M. H., 42 j., z. b. te Middelburg, ver dacht, dat zij' op 1 September 1.1. te Mid delburg een van Rijkswege uitgegeven post zegel van 10 cents, heeft vervalsoht, door opzettelijk van een gebruikte en gestem pelde postzegel van 10 cents hiet gestempel de gedeelte te verwijderen en 't ongestempelde gedeelte op een brief op een ander stuk postzegel te bevestigen, zoo dat deze twee stukken oogenschijnlijk een geheel vormden; waarna zij' den brief ter verzending in een brievenbus heeft geworpen. Eisch 14 dagen gevangenisstraf. Uitspraak in alle zaken Woensdag over 8 dagien. Diefstal uit oolleotebusjes. Voor de rechtbank te Amsterdam heeft te recht gestaan een 47-jarige kleermaker, zijn 47-jarige echtgenoote en zijn 22-jarige zoon, eveneens kleermaker, wegens diefstal uit col lectebussen. Verdachten was ten laste gelegd, dat zij' uit drie collectebussen, waarmede op 24 September j.l. de moeder, dè zoon en do dochter, (die niet is vervolgd) collecteerden voor het herstelfonds Zonnestraal, geld heb ben genomen om dit ten eigen bate aan te wenden. Het O. M. eischte tegen den zoon 1 jaar en tegen de ouders 2 jaar gevangenisstraf. Poging tot doodslag. Voor de rechtbank te Breda heeft terecht gestaan de 29-jarige V., sjouwer te Tilburg wegens po ging tot doodslag, althans dreiging met dood slag, ten aanzien van den Tilburgscjhem po litieagent K. Op 16 October hoorde deze agent om hulp roepen. Het bleek, dat V., die onder den invloed van sterken' drank verkeerde, trachtte een vrouw te mishandelen. Toen de agent den aanvaller wilde verwij deren, trok deze zijn mes en voegde den politieagent toe: „Ik steek je kapot". Met de hand aam de keel van den agent stak V. hem met zijn mes in de borst, zoodat hjj' bloedend werd verwond. Eisch wegens poging tot doodslag 1 jaar gevangenisstraf. Het doodeilijk ongeluk alan da HaarleimnVeirstraat te Lei. den. De kantonrechter te Leiden heeft vrijgesproken A. de K„ trambestuurder der Haagscha Tramwegmaatschappiij, d'ie ha'd terecht gestaan, dat hij op de Haar lemmers 1 raat te Leiden, toen de weg niet vrij was, er stond namelijk een hand wagen naast de rails was doorgereden, tengevolge waarvan de handwagen door de train werdi aangereden èn een 8-jarig jongetje tusschen den walgen en een miuur werd doodgedrukt. Dei kantonrechter over woog, dat niet is komen vast tei staan, dat de tram niet vrij kon passeeren, aan gezien da mogelijkheid' niiet is uitgeslo ten, dat dei handwagen door de trilling van den grond in beweging is gekomen en de aanrijding aldus is ontstaan. Die bakkersgezel J. v. H„ die terecht had gestaan, dat hij' deizen handwagen onbeheerd op den openbaren weg had laten staan, werd eveneens vrijgesproken. MIDDELBURG, 19 Nov. Op de veiling wer den do volgende prijzen besteed: Peen 13, Koolraap 12, Karoten 2, Groote ajuin 2 4, Kleine ajuin 1, Spruiten 512, Spinazie 11, Veldsla 12—16, Molsla 42—60, Witlof L 27—31, Witlof II 15—20, Nero 10—14, Klei- peren 58, Gieser Wildeman 10, Rietperen 7, Jodenpeer 13 ,Beurré Clairgeau 3132, Tomaten 6, Groene Chaumontelle 11, Zure Bellefleur 1622, Zoete Bellefleur 1116, Pipping 14, Tulpappel 1622, Goudreinet I 33, Goudreinet II 2026, Roode Ribber 15, Grauwzoet 14, Peperappel 10, Reine d'Or 13 et., alles per K.G. Bloemkool 1 821, Bloem kool II 26, Roode kool 13, Witte kool 2, Savove kool 25, Boerekool 11,5, An dijvie 12,5, Sla 1 ct., alles per stuk. Peen 24, Prei 35, Rapen 23, Karoten 24, Rammenas 1, Selderie 0,52 ct., .alles per bos. VLISSINGEN, 19 Nor. 1926. Foppepeer 7, Kleipeer 34, Pondsperen 1316, Gieser Wildeman 8—11, Br. Clairgeau 2133, Nou veau Poiteau 1518, Cure 8, Doyenne de Cornice 3044, Due. de Brabant 20, Le Lec- tier 24, Winterlouwtje 9, Triumphe de Jo- doigne 18, Rietpeer 19, Goudsappel 21, Reine d'Or 16, Campagne zoet 18, Goudreinet 24 41, Zure Bellefleur 1724, Zoete Bellefleur 19, Warnersking 17, Grauwzoet 2022, Ster appel 2231, Ermg'aard 23, Landsbergerrei- net 15, Ribston Pipping 26, Bruine boonen 19, Mispels 918, Poters 3, Uien 23, Sprui ten 712,5, Witlof 2733, Wagenaars 70, Tomaten 819 ct., alles per K.G. Kipeieren 131132 ct. per 10 stuks. Boerekool 1 3, Roode kool 1,52, 'Savoye kool 2,55, Bloemkool 824 ct., alles per stuk. Selderie 1,54, Prei 45,5, Peen 2.5, Kroten 13, Rammenas 1, Rapen 13, Chrysanten 5 9 ct., alles per bos. Veldsla 17, Andijvie 1348, Kervel 17, Sla 46 ct., alles per kist. GOES, 19 Nov. 1926. Appels: Goudreinet 1640, Zure Bellefleur 1227, Courtpendu 1014, Zoete Campagne 1219, Zoete Arrn- gaard 1018, Diverse appels 1220 gulden, alles per 100 K.G. Peren: Doyenne d'Alencon 9, Gieser Wil deman 611, Kleiperen 5—8, Groene Chau- montel 613, Wintersuifcery 6, Pondsperen 48, Diverse peren 610 gulden, alles per 100 K.G. Diversen: Mispels 12, Spruiten 310 gulden, beiden per 100 K.G. Bloemkool 310, Roode kool 5, Witte kooL 2—4, Savoye kool 3 gulden, alles per 100 stuks. Prei 34 gulden, Kroten f 2.60, beiden per 100 bos. Hazen f 3.94 f 4,81, Fazanten f .136—f 1.81, Houtsnip 75 ct., alles per stuk. Een hoofdartikel en een driestar moes ten evenals meerdere berichten wegens plaatsgebrek blijven wachten. De Heer en Mevr. HOFSTRA van Os, geven kennis van de ge boorte van een Zoon AREND GOBEN. Goes, 19 Nov. 1926. Donderdag25 November a.s. hopen enze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders KRIJN CIJVAT en „PIETERNELLA VAN SLUIJS, hun 45-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare Kinderen, Behuwd en Kleinkinderen. Oostkapelle, 19 Nov. 1926. Heden overleed plotseling tot onze diepe smart onze innig geliefde Doch! er, Zuster en Tante JANNA OELE, in den jeugdigen leeftijd van bijna 25 jaar. Hare diepbedroefde Ouders, Broers en Zusters. Namens allen, A. OELE. Ellewoutsdijk, 19 Nov. 1926. Heden overleed onze ge liefde Broeder en Zwager JAC. VAN DEN B0SSE Wednr. van 8. Luteijn. in den ouderdom van 67 jaar. Uit aller naam, C. KLEINIPIER. Middelburg, 19 Nov. 1926. Voor de vele blijken van vriend schap en deelneming betoond, ge durende de ziekte en bij het over lijden van onzen Broeder, Zwager en Oom CORNELIS SLABBEKOORN, zeggen wij allen hartelijk dank. En ook ODzen dank aan allen, die blijken van deelneming hebben betoond bij het plotseling overlijden van onze Zuster, Behuwdzuster en Tante JACOBA SLABBEKOORN. Namens de Familie, J. SMIT Wz. 's-Heer Arendskerke, Nov. 1926. op MAANDAG 22 NOV. a s-, in het Veilingsgebouw. Spr. Dr. FOLMER, Arts te Driewegen. Onderwerp: „Het kraambed en het kind in vroeger eeuwen", met lichtbeelden. Aanvang half acht. M Moeders en Dochters, bezoekt deze vergadering 1 HET BESTUUR. CALJ0UW.& BLAAS Luxe Verhuurinrichting. Lange' Noordstraat C 19, Middelburg. Telefoon Infterc. No. 141.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1926 | | pagina 3