Poeders A.M KATJESDROP Wit Drop Drogisterij Scholfe&Thiene Semengl Miens. Megramma. Laatste BericMen. Leestafel. Rechtszaken Burgerlijke Stink Marktberichten. Advertentiën. Ta hom al la kaap gairaagd Een Woon- of Winkelhuis Drogisterij Schuite Ihiems - M'burg DANKBETUIGING. Schouwing Voetpaden en Kunstwerken Openbare Verhuring op Donderdag 11 November 1926, BOUWLAND, Middelburg Fransche Melange Drop de vraag gesteld of de leiding van het Comité van Actie op haar eerewoord zou durven verklaren, dat alle gelden uit Ne derland zijn gekomen. Het antwoord op deze vraag .behoeft aan duidelijkheid niets te wenschen over te jaten: Ondergeteekenden verklaren, op hun eerewoord, dat geen cent niet-Neder- landsch geld in de kas van het Comité is gestort noch door het Comité is ge bruikt. Het Nationaal Comité van Actie, Cen traal Bestuur: Mr J. LIJDEN, Alg. Voorzitter. Ir A. A. MUSSERT, Alg. Secr. E. A. VAN WELY, Alg.-Penn. Weldadiffheids-postzeqeis voor het Kind. Gedurende de maand December zul len ook dit jaar „Weldadigheids-post zegels" worden verkocht ten bate van het bescherming- en hulpbehoevende kind. De opbrengst er van zal, volgens het Be sluit van den Minister van Binnenland- sche Zaken en Landbouw verdeeld wor den onder dezelfde groepen van kinderen als het vorige jaar. De postzegels, vier in getal, zijn vervaardigd naar het ont werp van den heer Molkcnhoer. Zij hebben een frankeerwaarde van 2, 10 en 15 cent en worden verkocht resp. voor 4, 8, 13 en 18 cent. Op den 2-cents zegel is afgebeeld het wapen der provincie Utrecht (met ijs- sneeuwbioem), op den 5-cents zegel het wapen van de prov. Zeeland (met zwel lende golf en zeewier), op den '10-cents zegel dat van Noord-Holland (met oranje* appel), op den 15-cents zegel dat van Friesland (met plompehladen). De zegels Üie alleen in de maand December worden: verkocht, behouden hun geldigheid ook na afloop van den tijd van uitgifte. Op verzoek van den Ned. Bond tot Kinderbescherming, die den verkoop der zegels organiseert, werd door den Armen raad te Middelburg wederom eene Com missie gevormd om den verkoop der zegels te bevorderen. Met den voorzit ter, den heer P. Dumon Tak en den Secre taris van den Armenraad hebben in deze Commissie zitting: Mevr. Dumon Tak, mevrouw Weijl-Snuyf, Mej. J. Ermerins, Mej. Mr E. de Visser, de heeren Ds de Ligt, Dr van Maren Bentz van den Berg G. M. Mes en Mr van der Weel. Deze Commissie doet nu reeds een krachtig beroep op aller medewerking om deri verkoop der zegels te vermeerderen. In 1924/'25 bedroeg de totaal-opbrengst f56.723.32; in 1925/'.26 was dit f 77.356.77 De opbrengst is dus stijgende, toch_ kan zij aanzienlijk grooter worden als ieder b.v. in den Kerst- en Nieuwjaars tijd bij het zenden van gelukwenscben Weldadig heidszegels gebruikt voor het Kind. De opbrengst van de vorige uitgifte wordt of is dezer dagen uitgekeerd aan' de onderscheidene vereenigingen op het gebied der kinderbescherming, met uit zondering van de „Zuigelingenbescheir- ming". Ieder werke mede om den ar beid dezer vereenigingen te steunen dootr zelf de zegels te koopen en anderen daar toe op te wekken. Vanaf 1 December tot 31 December a.s. zijn zrj verkrijgbaar aart het Postkantoor en bij de leden der boven genoemde commissie. Namens de Commissie, L. B. 'TJEBBES, Secretaris. Kiespijn- Hoofdpijn- Maag- Hoest- Griep- Influenza- Rheumatiek- Zenuwhoofdpijn- Verkoudheidspoeders. In doosjes van 6 stuks 45 ct. Bij de goede drogisten. Op elke poeder staat A. M. Let|«L^ yLLlljj hierop. L.osse poeders BWWBW—WWBaWBPWMflBWWB—WMHMI Ernstig auto-ongeiluk. Uit Ba. tavia seint Aneta: Do hoofdvertegenwoordiger van de Bataaf- sche Petroleum-Maatschappij in Ned..Indië, dhr W. Muurling, vertrok eergisteravond naar Ban doeng in een Buick. De heer Muurling zat naast den chauffeur. Vóór Paroengkoeda bij Soekaboemi is de wagen, na het passeeren van een bocht, blijkbaar den berm opge reden, van den weg afgeraakt en drie meters naar beneden gekanteld, waarna een boom den verderen val stuitte. De chauffeur werd den wagen uitgeworpen, evenals de beer Muur ling, die blijkbaar den wagen over zich heen gekregen 'heeft. De Bataviasche medicus Dr Olivier, die vlak achter den heer Muurling reed, kon al leen diens dood constateeren. De heer Muur ling is blijkbaar op slag gedood. De tweede chauffeur werd onder den gekantelden wa gen vandaan gehaald, hy had slechts schram men, evenals de andere chauffeur. Turf naar Engeland. Te Delfzijl wordt thans turf uit de veenderijen aange voerd, die' de volgende week per stoomschip naar Engeland vervoerd zal worden. Een brutale overval van een kassier. Toen Woensdagavond de kassier der Boerenleenbank te Nieuwe Pekela zitting had gehouden in het café Huls te Boven- Pekela en daar veel geld had ontvangen ter betaling van verschenen kunstmest-gelden, ging deze de heer O. Oosting daar niet rechtstreeks mee naar huis, doch begaf hij zich1 naar het hotel Pijbes, by de Doorsnede, een druk kruispunt, teneinde ook daar zitting te kunnen houden en eenige betalingen te kunnen doen. Om half acht was de zitting afgeloopen en zou de gehuwde zoon van den kassier de heer W. Oosting de boeken mee naar huis nemen, terwijl de heer O. Oosting nog een beelje in het café bleef praten. De woningen van de heeren O. staan tegenover het café, aan den anderen kant van het kanaal. Men behoeft niet meer dan tweemaal 50 Meter te loopen om het huis te bereiken. Toen Oosting Jr echter bijna het erf had bereikt, werd hij plotseling aangegrepen dooi een tweetal, betrekkelijk netjes gekleede jon ge mannen. De eene aanrander legde hem de hand op den mond en fouilleerde zijn zakken, terwijl de ander trachtte hem de beide boeken, een dagboek en een grootboek afhandig te maken. Dat liet Oosting' echter zoo maar niet toe, men ging worstelen, terwijl het den aangevallene gelukte, een der onverlaten een trap te geven. Maar Oosting werden toch zijn boeken afgenomen, waarna de mannen er ijlings van door gingen, een naar het Noorden en een naar het Zuiden. Oosting zette laatstgenoemden persoon na, wijl deze de boeken had gestolen. Toen do dief dit begreep, loste hg" een schot uit een revolver en vond O. het verstandiger eigen leven niet verder aan gevaar bloot te stollen Onmiddellijk werd de politie gewaarschuwd en de rijksveldwachter Lok van Iieiligerleó ontboden met diens politiehond. Het dier kreeg lucht en liep in de richting van Boven-Pekela, wat te begrijpelijker werd, wijl daar des mid dags veel geld was ontvangen, wat de beido aanranders moeten hebben geweten. In dio buurt wonen meer mensohen, die voor geen kleintje vervaard zijn en in die richting zoeki de politie verder ijverig door, daar de hond tenslotte het spoor is kwijtgeraakt. Het feit zelf is een buitengewoon brutaal stuk, wijl de overval plaats greep in een volgebouwde buurt, met veel passage. Tijdens hetgeen voorviel, stonden zelfs enkele per sonen voor het café te praten. Toen die een schot hoorden, snelden ze naar de plaats waar geschoten was. Maar de schutter was toen natuurlijk reeds uit de voeten. Rijks- en Gemeentepolitie zijn druk in de weer om het geval tot klaarheid te brengen. - Het oproer in de New-ïort. scfae gevangenis. Omtrent het oproer in de Tombs-gevangenis te New.York wordt nog gemeld dat de 3 gevangenen, die zich revolvers hadden weten te verschaffen, zich regelrecht naar den portier begaven, om de sleutels op te eischen. De portier echter weigerde ze af te geven, en hij slaagde er in aan do op hem afgevuurde kogels te ontsnappen. De hoofdbewaker snelde toe, om te hooren wat er gaande was, maar een kogel trof hem en zwaar gewond viel hij neer. Toen deze eerste poging om te ontsnappen mislukt was, begaven de gewapende gevan genen zich naar de binnenplaats, óm te trach ten van daar uit te ontkomen. Zo bevalen den bewaker de handen op te steken, waar aan deze gehoorzaamde. Alvorens ze evenwel de deur konden bereiken, waren de muren met politie-agenten afgezet, evenals de beien, dende gebouwen. Dekking zoekend achter een steenen gebouwtje op de plaats, schoten de gevangenen nu op de politie. Deze be antwoordde het vuur, dat ongeveer 20 minuten aanhield. In totaal werden wel een 500-tal schoten gelost. Toen het vuren ophield bleken' er twee der gevangenen gedood te zijn, terwijl de andere gewond was. Van de bewakers was er een als slachtoffer van zijn plicht ge vallen, terwijl er twee verwondingen hadden opgeloopen. De gouverneur van de Tombs-gevangenis te New-York, die bij een oproer der gevan. genen ernstig werd gewond, is aan zijn won den oveileden. De politie heeft 2 mannen gearresteerd, van wie er een bekende, dat hij1 den gevangenen twee revolvers en munitie had verschaft. Hij had een en ander over den muur van de gevangenis geworpen. Een luchthaven in Twente. Gisteren heeft te Enschede een bijeenkomst plaats gehad van burgemeesters van Twent- sche gemeenten inzake do vestiging van een. luchthaven in Twente. Een die niet bij. de pakken gaat neerzitten. De bewoners van Kollumerzwaag en Westerein (Zwaagwest- einde) zijn van ouds bekend als lieden, die niet bij de pakken neerzitten. Het is daar bet stamland van de rasechte venters en reizende kooplieden; het lever de de kaaskooplieden, die met hunne waar geheel Groningerland afreisden en grove Friesche kaas inruilden voor oude paar den (vandaar den naam „paardenvillers") de vegkoopers van heidebezems en boen ders, de ouderwetsche marskramers in goedkoope galanterieën. De tijden zijn veranderd en met hun de levensomstandigheden, maar nog steeds zien de afstammelingen van het oude ventersras er niet tegen op, om ver van eigen haard het dagelijksch brood te winnen, als thuis de kost te schraal wordt. In den trein naar het Zuiden stapte een montere, frissche, gladgeschoren boe renman met een zwaren koffer en een schop. Nadat hij gezeten was en met veel zorg een sigaar had aangepuft, informeer de hij: „Weet u ook of ik in Nijmegen moet overstappen? Ik moet naar Sittard." „Ja, dan moet je i,n Nijmegen een uur wachten. Zoo, zal 't naar de mijnen?" „Nou, ja en nee. Ik moet van die mijn werkelijk niets hebben, zoo diep onder den grond." „Zoo; dus je wordt geen mijnwerker?" „Nee hoor; ik ga er heen om mijn werkers te vangen." „Ja zeker. Ik ben mollénvanger. 'k Woon: in Zwaagwesteinde en ik ga ieder jaar vier weken naar het landgoed van mijn heer Ruys de Beerenbrouck te mollert- vangen". „Wordt je daar dan voor be taald?" „,Nee, de risico is geheel voor mij zelf. 'kMoet in die vier weken' duizend mollen vangen, zoo'n veertig 'per dag en dat is me nog nooit mislukt. Het kri- iöelt er." „En wat heb je dan verdiend?" „Achttien cent per vel. 'tKan wel uit. maar 'tis ook den heelen dag sjouwen om de vallen na te zien en weer uit te zetten. En dan gaat natuurlijk het kost en 't reisgeld er ook nog af. Maar je moet wat doen voor je broodje en van thuis zit ten wordt de pot niet vet." We hebben in stite den eenvoudigen man bewonderd om zijn ondernemingslust. Die zal van werkloosheid wel niet veel last ondervinden! Als je de mollen na reist tot in Zuid-Limburg toe, dan is er overal nog wel een stuk brood te ver dienen! Smok kei -auto in beslag geno. men. Ambtenaren van den dienst der di recte belastingen, invoerrechten en accijnzen, inspectie Maastricht, hebben Woensdag daar ter stede een spiritus-smokkelaar aangehou. den. Op den Maagdendries werd aangehouden een vrachtauto van Fr. G. uit Jabeek, die reeds lang verdacht werd van fraud'uleuzen invoer van spiritus. De auto werd medege nomen naar het gebouw der directe belas tingen, en daar onderzocht. In de ruimte voor het benzine-reservoir bleek een geheime afdeeling te zijn aangebracht, welke na af tapping bleek te bevatten een hoeveelheid van 43 L. spiritus, van 96 pCt. Deze spiritus is waarschijnlijk uit Duitschland afkomstig. De vrachtauto is na opgemaakt procesverbaal in beslag genomen. Een eigenaardige broed plaats. Een fazantenpaar, men weet niet vanwaar gekomen, heeft zijn nest gebouwd in een boschje van de uitgestrekte tuinen van -het Buckinghampaleis te Londen. De ka merdienaar van koning George ontdekte de vogels en vertelde het geval aan zijn meester. De koning en de koningin waren nieuws gierig genoeg om de merkwaardigheid, dat fazanten in 'het hartje van een zoo rumoerige wereldstad hadden genesteld, persoonlijk in oogenschouw te gaan nemen en de koning gal bevel, dat men het paar rustig moest laten broeden. Vijf kleinen kwamen weldra de fa milie vermeerderen. De -koning en de koningin stonden er op, hun zelf voedsel te gaan bren- -gen, en zoo -kan men eiken morgen koning George zich met een zak broodkruimels en andere lekkernijen naar het boschje zien be geven, waar steeds zijn -komst met ongeduld wordt verwacht. Schip- gezonken. In het Volkc rak is gisteren gezonken het zeilschip Nieuwe Zorg, schipper H. Tersteeg, van Sommelsdyk, geladen met suikerbieten. De opvarenden wer den met moeite gered. Wapens uit Duitschland. In de Groninger grensplaatsen wordt thans in de woningen van verscheidene personen onder zoek gedaan naar de aanwezigheid van wa pens, die vooral in de laatste weken over de grens zijn gehaald. De prijs van de wa pens is in de Duitsche grensplaatsen ongeveer 60 pet. lager dan hier te lande. De burge- meesters der grensgemeenten kondigen by her haling af, dat wapens ten gemeentehuize die nen te worden ingeleverd. - Vliegtuig verbrand. Bij1 ma noeuvres van de Engelsche vloot bij- Malta is een marine-vliegtuig in brand gevlogen. Het- toestel viel in zee en zonk dadelijk met de vier man, die erin zaten. Brand in een schaftlokaal. De te Boedapest verschijnende Pesti Naplo ver neemt uit Szenter, dat daar brand is uitge broken in een met arbeiders gevuld schaft lokaal. Twee mannen zyn levend verbrand, vijf werden zwaar gewond en ongeveer 50 licht Twee personen worden nog vermist. G o ud per vliegtuig. Donderdag middag is een groot Britsch vliegtuig met een lading goud in staven tot een gewicht van 1650 K.G. uit Londen te Brussel aan gekomen. Dit goud, voortkomend van de Bank van Engeland, was bestemd voor de Nationale Bank van België. Het werd per vrachtauto onder geleide van twee gendarmen van het vliegveld naar het bankgeboulw gebracht. BERLIJN. V. D. Uit Bogota wordt ge meld: Bij de aardverschuiving zijn meer dan 100 personen gedood en 30 gewond. BERLIJN. V. D. Uit Weenen wordt ge meld: de vertegenwoordigers der ambtena ren besloten de voorstellen der regeering te aanvaarden. LONDEN. V. D. De onderhandelingen, gevoerd over de oplossing in bet mijncon- flict schijnen snel te vlotten. De bemidde laars der TUG deden mededeeling, dat de mijnwerkersfederatie hen bad gemachtigd districts-overeenkomsten te aanvaarden als basis van onderhandeling, op voor waarde, dat enkele algemeene beginselen, voor het geheele land geldig, zullen wor den vastgesteld. De premier stemde toe in een conferentie met de executieve en de mijnw erker sf eder atie ROME. Y. D. De ministerraad besloot met alg. st. tot de aanneming van enkele politiemaatregelen tegen de anti-fascisten. Dientengevolge moeten alle oppositioneele partijen en vereenigingen ontbonden wor den en mogen geen anti-fascistische bla den meer verschijnen. Alle buitenlandsche passen voor Italië zullen worden ingetrok ken. De grenzen zullen sterk bewaakt wor den. De doodstraf zal worden ingevoerd. GOES. Vrijdagavond had dei voortzetting plaats om het kampioenschap voor Goes tusschem de heeren A. CorstanjeiJac. van Zweeden. De heer A. Corstanje had het genoegen deze partij te winnen en werd hiermede dus kampioen. Aan hem zal een diploma uitgereikt worden. Aantal behaalde punten in totaal: dhr A. Corstanje 18, dlu- Jac. van Zweeden 15, dhr I. van Houte 12, dhr KL L. ■Kramer 10, dhr J. van Calmthout 10, dhr B. Magielse 10, dim J. J. Snoodijk 9. T i m ot h e u s" bevat deze week o.aL een artikel van Mevr. WesterbrinkWirtz over de onlangs gestorven schrijfster Alet- ta Hoog met portret en een opstel vaïi v. d. W. waarin het leed der Armeniërs op aangrijpende wijze geteekend wordt. Interessant is het vervolg v.an de be schrijving die Drewes geeft van een tocht naar Noorwegen. Een paar goed geslaagde kiekjes geven een indruk van het sehoo- ne landschap. Verder geeft Penning be halve het vervolg va'n zijn verhaal, de geschiedenis van den dag en bepaalt de hoofdredacteur de aandacht bij de won dere redding van schipper v. d. Toorn, welke redding een beeld is van geeste lijke redding. Als alles verloren is, kan God redding geven. „Het Sch o uw venster" geeft weer esi overvloed van illustratiën. Wij noemen o.a. het afscheidscollege van Prof. Geiet- sink, de algemeene Zendingsconferentie te Amsterdam, het feest van „Nederland en Oranje" te Amsterdam!, enz. Een tiental fraaie kiekjes geven een indruk van mooi Den Haag. Verder portretten van Ds G. Veen en Ds J. II. Landweer. Aan den inhoud is als gewoonlijk de grootst moge lijke zorg besteed. „Het Kleine Schouwvenster" maakt als altijd een prettigen indruk. Ge zellig, boeiend, leerzaam. „Ons Zeeland" brengt een aiantal dorpsgezichten, die het bewijs leveren dat met recht van „mooi Zeeland" mag wor den gesproken. Souburg is met twee keu rige kiekjes bedacht en verder geeft de foto-pagina een viertal kiekejs die 'een hoogen dunk geven van de fotokunst. Druk en rangschikking van dei platen vol doen aalr hoogeeischen van techniek. Gebruik van oude Rente- zegels. De rechtbank te Amsterdam heeft den 28-jarigen gewezen employé van de Rijksverzekeringsbank wegens het opplakken van' reeds gebruikte rente zegels veroordeeld tot 4 maanden ge. vangenisstraf. De oom uit Amerika. De Brë- dasche rechtbank deed Donderdag uit spraak ia de zaak contra F. v. Dr. te Doornspijk, verdacht van verduistering van ruim f50.000, afkomstig van' de pa latenschap van een oom uit Amerika. Op grond van verschillende overwegin gen werd verdachte vrijgesproken. De eisch luidde 1 jaar gevangenisstraf. ■Over dei maainid October. DOMBURG. Gehuwd: Willeim Gel dof 25 j. en Martina W|isser23 j.; Luc'as Bastiiaan Veerman, 26 j. en Jacoba Vreeke, 23 j. Geboren; Gerrit z.v. Simon de Pagter en Jacoba Passemier. Overleden; AbrahaSm Francke, 56 j.; Francinal Trielier 27 j. VROUWEPOLDER. Bevallen: 3, P. Franse geb. Ovaa, d.; 12, S. Mersie g'eb. Marteijn d. Overleden: 30, A. II. Midavaine wed, G- Schiettekatte, 81 j- GOES. Veilingsvereeniging „Zuid-Beve land. Veiling van 5 November. Peren: Zepherin Gregoire 1819, Nouveau Poi- teau 12, Gomtesse de Paris 58, Joden- peren 4—7, Winter Suikerijen 5, Winter touwtjes 57, Dorothea Royal 7, Ponds- 'peren 67, Gieser Wildeman 718, Klei- peren 58, Afval- en Kroetperen 14, Appels: Goudreinetten 1828, Reinette d'Or 912, Sterappels 1927, Court Pendu 14, Zure Bellefleur 1825, West landsche Bellefleur 1014, Zoete Belle fleur 1016, Zoete Campagner 1015 Zoete Armgaarde 1218, Pomme d'Oran- ge 1218, Afval- en Kroetappels 310. Diversen: Mispels 912, blauwe drui ven 2531, Tomaten. 58, Spruiten 2 15, Witlof 13, Wortelen 1.80 gld. p. 100 k.g.; andijvie 1, bloemkool 1, roode kool 3, savoijekool 4.10, koolrapen 2 gld. p. 100 stuks; prei 10 gld. p. 100 bos; hazen 3.023.76 gld., eenden 0.41 0.58 gld. p. stuk. MIDDELBURG, 5 Nov. Op de veiling' wer den de volgende prijzen besteed: Erwten 26, Suikerboonen 35, Spruiten I 1016, idem II 6—9, Witlof I 32—35, idem II 20—25, Nero 12, Veldsla 718, Postelein 22, Kool raap 23, Ajuin 25, Spinazie I 1319, Idem II 610, Goudreinet 1320, Reine d'Or 913, Notarisappel 31, Zoete Bellefleur 1115, Zure Bellefleur 914, Grauwzoet 11 13, Roode Ribber 14, Peperappel 1011, Jao. Lebel 30, Groninger Kroon 1117, Bis- mark 12, Kleipeer 35, Wilde Gieserman 4 8, Bergamot 5, Reurré d'Aremberg 20, Br. Clairgeau 1522, Nouveau Poiteau 914, To maten 620, Blauwe Druiven 5861, Mis pels 1213 ct., alles per K.G. Bloemkool I 621, And vie 0,51, Boerekool 2, Savoye <kool 25, Witte kool 2, Roode kool 24 ct., alles per stuk. Prei 38, Peen 36, Rapen 25, Karoten 25, Rammenas 1, Selderie 0,52 ct, alles per bos. VLISSINGEN, 5 November 1926. Br. Clair- Ogeau 1624, Nouveau Poiteau 1018, Pond* peer 89, Kleipeer 45, Gieser Wild erna* 513, Br. Diel 9, Soldat Labourour 29— 31, Rietpeer 911, William Duchesso 17, Marie Louise 19, Ribston Pipping 26, Goud reinet 2127, Groninger Kroon 23, Zure Bel lefleur 1922, Zoete Bellefleur 15, Grauwzuur 13, Perzikappel 19, Landsberger Reinet 19, Hondsmuil 19, Tuinzoet 2126, Huysmanzoek 12, Reine d'Or 1215, Hondsmuil 2527, Bruine boonen 2329, Mispels 10, Uien 2,9 4, Poters 34, Spruiten 1423, Kroten 23, Wijnpeen 2, Kleine peeën 34,5, Wit lof 2933, Schorseneeren 416, Tomaten 2021 ct., alles per K.G. Kipeieren 84101, Eendeiren 89 ct., beiden per 10 stuks. Boe rekool 1,54, Roode kool 2,53,5, Savoye kool 37, Bloemkool 1228 ot., alles per stuk. Selderie 45, Prei 5,57, Peeën 4— 6, Kroten 3,54, Rapen 14,5 ct., alles per- bos. Veldsla 11—21, Andijvie 13—63, Poste lein (fransohe) 1518, Pieterselie 11, Sla 3047 ct., alles per kist. Heden overleed zacht en kalm onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, MARIA BROUWER, Wed W. Louwerse, in den ouderdom van ruim 71 jaar. JAC. LOUWERSE. C. LOUWERSE— Van Wallenburg en Kinderen. Serooskerke (W.), 5 Nov. 1926. Mijn hartelijken dank aan allen, die op mijn 75sten geboortedag blijk gaven van hunne belangstelling. Wed. J. MELISVerhoeff. Serooskerke, Nov. 1926. Hartelijk dank aan allen, die be langstelling gaven op 29 October 1926, zoo van hier als elders, bij mijn 80en geboortedag ondervonden. WILHELMINA BESUIJEN. A. OSTE. Ritthem, 4 November 1926. In Het Huis met de Roode Pilaren per ons 25 cent. r 'il a AANVANG: Serooskerke (W) 15 November a.s Oostkapelle 16 November a.s. des namiddags 2 uur in het hotel „De Koophandel" van den heer Otte te Krabbendijke, ten verzoeke vau den heer L, K. STRAUB te Rilland en ten overstaan van den Notaris J. J. VAN DIJKE te Kruiningen, van: 4 Hectare 55 Are 65 Centiare (It Gem. 184 R.) in perceelen, gelegen in den Nieuwlande Polder, onder de gemeente Krabbendijke, ingaande rooven oogst 1927 en eindigende op gelijk tijdstip in 1934. Alles breeder bij biljetten om schreven. Nadere inlichtingen te bekomen ten kantore van genoemden Notaris. per ons 50 cent. op goeden stand te BOES. Brieven met volledige inlichtingen onder No. 22, Bureau van dit blad te Goes. in Het Huis met de Roode Pilaren per ons 40 en 25 cent.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1926 | | pagina 3