De Kracht in ons Hoofdhuid ie Bsrgerliike Stand. JOHANNA CATHARINA JANSEN Voor WINKELIERS m ZAKENHIENSCHEN, die hun Dinsdag- en Woensdagavond 7 en 8 September SEVENS&ÜA, van Amsterdam. 2 vlugge Trekhonden met Tuig en Hokken. Openbare Verkooping. Aan het Silvikrin Laboratorium Uw Hoofdhuid wordt vrij van roos en Uw haar wordt zacht en handelbaar indien U de gewoonte aan neemt om er des morgens een weinig doorheen te wrijven. aan de verwachting voldaan, niet in het minst omdat men van de meening uitging, dat een dergelijk instituut «ich zelf kon bedruipen uit do opbrengst van het ge produceerde. Dit nu is ten eenenmale onmogelijk, omdat er eerstens zeer be kwame technische leiders en voorm'annen noodig zijn en slechts beschikt wordt over minder handige arbeidskrachten. Ook in Nederland zijn proeven genomen d-och slechts op zeer kleine schaal, o.a. te Deventer. Gebleken is wel, dat er wat te bereiken 'is, mits men zich veelzijdig kan toerusten en voor de financiëering niet is aangewezen op de opbrengst der producten. De wensehelijkheid tot het stichten van arbeidskolonies werd algemeen gevoeld, en begrepen, dat alleen door samenwer king van allen die op het terrein der volks welvaart werkzaam zijn, iets te bereiken valt. De mogelijkheid hiervan nam vastere vormen aan toen het Diamant-bewerkers koperen stelenfonds Nieuwe Levens kracht", 'het ruim 100 H.A. groote land goed „Zonnestraal" gelegen tusschen Loosdrecht en Hilversum, gratis hiervoor ter beschikking stelde. Een door de Nederl. Vereeniging Het Roode Kruis, in het leven geroepen stu diecommissie, waar naast verschillende Vereenigingen en Corporaties op het ge bied der Volksgezondheid en Vakvereeni- gingen, ook ons Christelijk Nationaal Vak verbond, vertegenwoordigd was, heeft de mogelijkheid nader overwogen en besloten werd tot oprichting eener Vereeniging met rechtspersoonlijkheid met 't doel het op^ richten van arbeidskolonies in Nederland. Deze Vereeniging verkreeg' den naam van het landgoed, waarop de kolonie zal worden gesticht, den naam van „Z onne- straal" N edér 1 an dsche Ver eeniging tot het oprichten van' Arbeidskolonies voor Tuber- culoselijders in Nederland. Namens ons Tuherculosefonds werd in den Raad van Bijstand dezer vereeniging zitting genomen door onzen Penning meester, J. S. Ruppert Jr. Dank zij den steun van Provinciale Sta ten van Noord-Holland en verschillende Gemeentebesturen is de bouw der inrich ting verzekerd. De Prov. Staten van N.-II. stelden zich hiervoor tot een bedrag van f 300.000 garant. Voorzien moet echter worden in de mid delen welke noodig zijn om gratis verple ging mogelijk te doen zijn, zonder welke de uitvoering niet doenlijk is. Er is dan ook besloten een Zonnestraal-Verpleeg'fonds te vormen en hiervoor jaarlijks een Zonne straaldag te organiseeren, waarvan de da tum voor dit jaar aanvankelijk was vast gesteld op Dinsdag 21 September, doch la ter om tactische redenen werd bepaald op Zaterdag 25 September 1926 en waarop het Zonnestraalteeken ten verkoop zal worden aangeboden. In een 60-tal plaatsen, waar deze col lecte gehouden zal worden, zal ons aller medewerking hiervoor noodig zijn en onze Plaatselijke Commissies zijn hieromtrent voldoende geïnstrueerd. Wij vertrouwen dan ook dat, indien door het hiervoor ter plaatse gevormde Comité, waarin onze PI. Commissies zitting hebben, een oproep tot onze leden wordt gericht, zich beschik baar te stellen als collectant of collecirice, men niet achterblijve, doch toone dat het doel der vereeniging ons aller sympathie heeft. Daarmede wordt voor de leden onzer Christelijke Vakbonden, die voor rekening van ons T.b.c.-fonds in een sanatorium worden verpleegd, de mogelijkheid tot te rugkeer in de maatschappij geopend. Het Bestuur van het Tuherculosefonds „Draagt Elkanders Lasten". Beschaafder maar in wezen een. Wij lezen in „Patrimonium": Wanneer communisten en sociaal-de mocraten. felle aanvallen doen op, wat wij noemen, de christelijke grondslagen onzer maatschappij, dan huiveren we wel eens; de felle, vaak opruiende taal, vindt in menig hart maar al te gretig gehoor. Maar, waar onze ooren zoo langzamer hand gewend raken aan de hoogdravende en revolutionaire redevoeringen, mogen we nimmer vergeten, dat de liberalen met hen één van beginsel zijn. Ze zeggen het wat mooier, maar het eindresultaat is het zelfde. Dat bleek dezer dagen weer in de Sta ten van Noord-Holland. Daar was een voorstel voor weduwen- en weezenpensi- oen, voor de leden van Gedeputeerde Sta ten aangenomen. Maar nu kwam Mevr. Boissevain-Pijnappel, en stelde voor niet alleen pensioen te geven aan de weduwe, maar ook aan den weduwnaar. Mocht er dus 'te eeniger tijd een vrouw gekozen worden tot lid van Gedeputeerde Staten, dan zou bij overlijden de man dus pen sioen ontvangen. Dit voorstel werd verdedigd met de argumenten van gelijke rechten voor man en vrouw; man en vrouw gingen er toch samen op uit om voor het gezin te zor gen; de tijd was voorbij dat de gehuwde vrouw Thuis moest zijn, enz. Men merkt hier, men is wat beschaaf der, maar in wezen loopt er van liberaal tot communist een beginsel; de één zegt wat mooier, en een ander gooit het er wat ruwer uit, maar tezamen wil men los van. datgene wat Gods Woord ons leert ten opzichte van huwelijk en gezin. Laat ons dus ook voor het „beschaaf de" oppassen. weer, de begaafde mode-teekenares;. Ver volgens C. Kijne, de opvoeder-onderwijzer en Dijkman, de radio-man. En ten slotte ds Van Arkel die de mooie bijschriften schrijft, en prof. Jurres, die de Bijbel- sche platen schept en de tafereelen uit beeldt, waarvan ook dit Prospectus weer een prachtproeve bevat: de zalving van David door Samuel, in de Koning-David- reeks, die ds van Arkel zich voorstelt in den nieuwen jaargang te doen verschijnen. Op de overige bladzijden volgt een in woord .en beeld uitnemend uitgevoerde reclame, waaruit wij met het oog op onze 'geringe plaatsruimte alleen maar de aan dacht kunnen vestigen. De lezer oor- deele zelf of hier niet veel schoons wordt beloofd, en vertrouwe vast dat hetgeen hier wordt toegezegd, ook en naar genoegen I zal worden uitgevoerd. Ook het nommer van heden, 3 Sep tember, is keurig. De foto's zijn schitte rend, ook die uit Vlissingen. En vooral die van de Weeneche correspondente hoe vinden de heeren haar zool de feestzaal in het keizerlijk zomerpaleis te Weenen. En lest niet minstde jonge leeuw in den Londenschen dierentuin; en het viertal „asylisten". Het Schouwvenster van deze week heeft als Bijvoegsel een Prospectus (dat er -keurig uitziet, en de verwachting wekt dat velen op den nieuwen jaargang zullen inteekenen. Die begint 1 Oct. a.s. Op de voorzijde een binnenplaats in N. Brabant. Op de beide volgende bladzijden de sprekende portretten van de redacteu ren en medewerk(st)ers. Van der Hilst en Hesseling, twee redacteuren die saam ook de meditaties voor hun rekening namen; eerstgenoemde is de bekende dichter- oomponist van het Reislied, dat zoo uiterst in staat bleek „den moed erin te houden". Voorts Hooigewerff en Penning; de plooien om den neus doen het contrast tusschen die beiden sterk uitkomen. Eerstgenoemde de ernstige, laatstgenoemde de luimige verteller. Deze schrijft de Buitenlandsche Overzichten; gene het vervolgverhaal „De Profeet", hetwelk wij met belangstelling tegemoet zien. Dan: de drie dames, die geroepen zijn de lezeressen te „vriend" te houden, en hierin reeds lang geslaagd zijn: Mevr. van Hoogstraten-Schoch, die voor haar de „Indrukken" schrijft; mevr-. We sterbrink-Wirfz, die de leiding heeft van de Vrouwenrubriek, en mejuffr. Land De diefstal bij de Haarlem se lie B an k ver eeni g i n g. Voor de Blaarlemsche rechtbank stond opnieuw terechl de 19-jarige J. C. M., die eenige maanden geleden reeds 8 maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest tegen zioh hoorde eischen wegens diefstal van f 2500 ten nadeel© van de Ilaarlemsche Bankvereeniging, waarbij hij' in dienst was. Er was nu een onderzoek naar beklaagdes geestvermogens ingesteld. De conclusie hiervan was, dat beklaagde psy chopaat is, doch niet ontoerekenbaar is te achten. De officier van justitie persisteerde hij zijn eisch. De verdediger pleitte vrijspraak en onmiddellijk ontslag uit de hechtenis. Dit laatste werd door de rechtbank geweigerd. Uitspraak op 9 September. De Nederlandsohe spomrwe- gen en de autobussen. Do kanton- 1 rechter te Borgen op Zoom, heeft uitspraak gedaan in de bekende zaak tegen den auto busondernemer wegens het innemen van een standplaats op het Stationsplein te Bergen op Zoom. In het eerste gedeelte van het vonnis stelt do kantonrechter vast, dat de stationschef, die verbaliseerde geheel volgens de voor schriften heeft gehandeld, tevens dat ver dachte formeel weigerde aan het gegeven bevel zioh te verwijderen te voldoen. Vervolgens wordt de situatie van het Sta tionsplein besproken en toont de kantonrech ter aan dat sinds 1874 het Stationsplein te Bergen- op Zoom een onbelemmerde verkeers verbinding vormt, waarover toezicht en be heer aan de spoorwegen is opgedragen, zoo dat art. 2 Regl. van- Vervoer van toepassing kan zijn. Verder wordt overwogen, dat het Alg. Regl. van Dienst (door den verdediger mr Groot te sprake gebracht) eveneens be palingen bevat betreffende het toezicht op openbare pleinen en toegangswegen in be heer bij de Nederlandsche spoorwegen. Art. 28 van da treglement geeft de politie be voegdheid volgens verordening door den raad der gemeente vastgesteld. Artikel 41 der plaatselijke verordening der politie is het eenige artikel dat op deze kwestie slaat; dit bepaalt het toezicht op het verkeer op het Stationsplein. Zoo dus zou de politie belast zijn met het toezicht. Aangezien echter deze verordening niet op wettige wijze is tot stand gekomen, wijl de spoorwegen niet gehoord zijn bij; de vaststelling, is deze ver ordening niet van kracht en was de politie niet bevoegd. Ingevolge art. 2 was dé ehef dus de eenigst bevoegde en had het recht, te gelasten dat verdachte zich zou verwijde ren. Deze heeft zulks opzettelijk nagelaten. Deswege veroordeelt de kantonrechter hem tot een geldboete van f 1 subs. 1 dag hech tenis. Het O. M. had eveneens op art. 2 Reglement Vervoer f 1 boete of 1 dag hechtenis gere- quireerd, terwijl de verdediger, mr Groot op verschillende gronden vrijspraak had ge vraagd Do Haagsche politierechter heeft den 20jarigen J. P. K., van beroep boomkvveeker te Hazerswoude, wegens het niet verschij nen in de kazerne op de oproeping van den burgemeester, veroordeeld tot f 400 boete, bij niet betaling te vervangen door vier maan den opsluiting. KAPELLE-BIEZELINGE, 3 Sept. Triumph de Vienne 2035, Br. Hardy 1526, Dr J.ules Guyot 1523, Jutten 2532, Margue rite Marillat 1220, Williams Duchesse 916, Bon Chretien William 812, Spaanscho Wijn peren 1216, Wijnperen 1016, Db. Ber gamotten 68,50, Diamantperen 58, Dulf- jesperen 69, ICaleboutsperen 47, Br. Du- randeau 812, Rietperen 810, Calebasse Calefon 1218, Seigneur d'Espeien 1218, Marsepijnperen 68, Souvenir de Congres 6 12, Br. Lebrun 1020, Clapps Favorite 1220, Kroetperen 14, Transparante de Croncels 1026, Mancks Codlin 1018, Lady Hennekons 1216, Signe Tillish 1215, Gan- zebout 1014, Gulderlingen 1014, Cox Po mona 1216, Swedenappels 14—18, Reinet- to d'Automne 812, Hondsmuil 812, L. G, Calville 1216, Nelsons Glorie 1218, Tuin- zoet 1014, Roode Rihbeling 14, Vlaamsche Ilollart 12, Zoete Rihbeling 10—14, Kroetap- pels 36, Snijboonen 28 gulden, alles per 100 K.G. Bloemkool 1—6, Witte kool 2—4 gulden-, beiden per 100 stuks. Moerbeziën 12, Reine Victoria 618, Witte pruimen 2030, Jeffersonpruimen 26, Blau we Druiven 50 gulden, alles per 100 K.G. VLISSINGEN, 3 September 1926. Foppo- peer 5, Clapp's 1220, Scharlaken- 69, Kei zer Wilhelm 10, Bergamot 510, Bonne Loui se 14, Beurré de Merode 8, Br. Hardy 16, Br d'Amanlis 1318, Muskuspe.er 711, Wil liam Duchesse 810, Maxsepijn 8—10, Maag depeer '16, Seigneur d'Esperen 16, Bismarck 7, Keswick 611, Transparant de Cronoel 1011, Lord Suffield 10, Jaoq. Lebel 11, Excleville Seedling 12, Cox Pomona 9, Dant- ziger Kant 12, The Queen 13, Manks Cod lin 810, Blomzoet 8, Pruimen 1839, Aard appelen 2,54, Uien 5, Spruiten 1214, Princessen 1022, Dubbele idem 7—13, Wa genaars 78,5, Snijboonen 1522, Blauwe Druiven- 5056, Witte Druiven 37, Tomaten 37 ct., alles per K.G. Roode kool 22,5, Witte kool 0,5, Savoye -kool 2,55, Komkom mers 13,5, Perziken- 11-14 ct., alles per stuk. Selderie 0,55, Prei 2,5—5, Peeën 2 3,5, Kroten 2,53, Rammenas 1,52, Ra pen 22,5, Gladiool 1015 ct., alles per bos. Andijvie 555, Postelein 413, Spinazie 1 8, Pieterselie 2-10, Sla 2980 ct., alles per kist. Augurken 1721 ct. per 100 stuks. MIDDELBURG, 3 September. Op de vei ling werden de volgende prijzen besteed: Blauwe Eigenheimers 23, Late Blauwe 3 4, Stokprinses 1520, Stamprinses 613, Slo-ksnijboonen I 1324, Idem II 812, Stamsnijboonen 24, Spinazie 13, Postelein 25, Spruiten 1018, Ajuin 46, Tomaten I 4—6, idem II 2—3, Reine Victoria extra 35—36, idem I 28—30, idem II 16—20, Blauwe Druiven- 3060 ct,, alles per K.G. Bloemkool 1—3, Roode -kool 1—2, Savoye kool 3—4, Sla 1—3, Andijvie 1—2, Kom kommers 1—3, Meloenen 30—60, Vijgen 2, Perzik 27 ct., alles per stuk. Karotem 1 3, Rapen 2—4, Peen 2—5, Rammenas 1, Selderie 13 ct., alles per bos. Van 27 Aug.3 Sept. COLIJNSPLAAT. Geboren: 25, Jacob Cor nells, z. v. Jacob Pietcr de Fouw en Ma ria van der Weele; 28, Willem; z. v. Leen- dert Willem Leendertse en Lijdia de Pree Overleden: 26, Geertruida Suzanna, 10 m., z. v. Willem Karreman en Adriana Maria Koster. Van 20 Aug.2 Sept. WEMELDINGE. Gehuwd: J. Leunis, 35 j. jm. en J. C. Fluijt, 27 j. ]d.F. de Groene, 26 j. jm. en J. G. Lindenbergh, 22 j. jd.; J. Hamelink, 28 j. jm. en J. Wabeke, 23 j. jd.; J. Zuidweg, 29 j. jm. en J. A. van Oosten, 24 j. jd. Geboren: Willemina Maatje, d. v. J. Schipper en A. Koster; Leendert, z. v. L. de Rover en Klazina Konijnenburg. Overleden: Abraham Johannes, 6 m., z. v. A. Leendertse en J. op 't Hof. KRUININGEN. Van 26 Aug. tot 2 Sept. Geboren: Maarten, z.v. J. de Bat en Z. Poortvliet. Overleden: C. Koeman 71 jr echtge noot van M. Pieterse. Over de maand Augustus. BIGGEKERKE. Geboren: 13, Suzanna, d. v. Cornells Vos en Adriana Wielemaber; 14, Jakobus z. v. Pieter Cla.risse en- Jacomina Mesie; 16, LouwTens, z. v. Johannes Sim pelaar en- Cornelia Cijrat. SCHORE. Geboren: 7, Adriaan, z. v. Al- bertus Paauwc en Catharina Timmerman. Overleden: 23, F. M. Hoogerheijde, 77 j., wed v W He...mmekam. ARNEMUIDEN. Getrouwd: 6, Bast ia an Mar- teijn, 21 j. jm. en Cornelia Jaooba Poort vliet, 21 j. jd.; 7, Klaas van de Ketterij. 59 j., wed», en Blazina de Nooijer, 40 j,. wed.; 18, Jacobus Meubneester, 26 j. jm. en Adriana Wijkhuis, 23 j. jd.20, Daniël Cornells van Dalen, 22 j. jm. en Maria Ja- coba Leenbouts, 24 j. jd.21, Cornelis Ma rijs, 22 j. jm. en Maatje Menlmoester, 21 j. jd.Joos Schroevers, 18 j. jm. en Corne lia van Belzen, 18 j. jd. Geboren 13, Adriaan, z. v. Abraham Leen- -houts en- Geertje Marteijn; 22, Cornelia, d. v. Joos van B-elzen en Geertje Schroevers; 29," Adriaan, z. v. Jan van Belzen en Neeltje Siereveld. OOSTKAPELLE. Geboren: Catharina Jaco mina, d. v. Abraham de Visser en Pieter- nella de Kam. Overleden: Elizabeth Jasperse, 57 j., ongeh. Sept. Goes, beestiaal, de Wilde eli Heij- boer. 7 Goes, huis v. Dissel. 7 Goes, huis en werkplaats, Verbist. 8 Middelburg, hofstede, bouw- en wei land, Blaupot ten Cate. 8 Kapelle, woon- en winkelhuis met schuurtje en erf, Kram. 8 Biezelinge, meubilaire goederen, Kram. 8 Ovezand, bouwland, Pilaar. 8 Middelburg, meubilair. Notarisbis. 8 Heinkenszand, melkerij-inventaris, de Wilde en Heijboer. 9 Middelburg, winkelhuizen, huizen, Hioolen. Kruiningen, huis, inboedel, v. Dijke. Ierseke, woonhuis met werkplaats, waranda, erf en tuin, Kram. Middelburg, heerenhuis, winkelhuis, woonhuis, Blaupot ten Cate. 9 15 15 Zoo de Heere wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders, Be huwd- en Grootouders JANUS DE RIJCKE en JOHANNA BOSTELAAR op Woensdag 8 Sept. hunne 50- jarige EchttfereemigJaig te her denken. Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Oost- en W.-Souburg (Abeele) 1 September 1926. Voor de vele blijken van deel neming gedurende de ziekte en bij het overlijden van mijn geliefde Echtgenoote SARA L U T E IJ N, betuig ik mijn hartelijken dank. JAC. v. d. BOSSE. Middelburg, 4 September 1926. Heden overleed na een kortstondig en zacht lijden, Mejuffrouw laatst Wed. van Johannes Kats, in den ouderdom van ruim 83 jaren. Ds. G. H. KERSTEN. Ierseke, 3 Sept. 1926. debiet in de provincie Zeeland wen- sehan uit te breiden, is „BE ZEEUW het aangewezen Dagblad voor adver- tsntie-reclame. VRAAGT ADVERTENTIE-TARIEF MI£UW»OBP. hoopt voor de C. J. V. te Mieuw- dorp in de Hervormde Kerk op te treden, de heer Aanvang half acht (Oude Tijd). TE KOOP: M. A. DE PREE, Meliskerke. Ge\ raagd een net Kindermeisje. Adres te bevragen bij Boekh. VAN DER PEUL, Souburg. Allen, die iets te vorderen hebben van- of verschuldigd zijn aan de nalatenschap van den heer JACOB KRAMER, in leven meester schilder, gewoond hebbende te Ierseke en aldaar overleden 12 Augustus 1926, wordt verzocht daar van opgaaf of betaling te doen vóór 15 September 1926, aan den heer L. K. KRAMER, Rijwielhandelaar te Ierseke of ten kantore van Notaris J. C. KRAM te Kapelle. Mevrouw WOLFSON, L. Gortstr. K 24, Middelburg, vraagt een QieiiatkoiSe-alfééii, eenigszins met koken bekend. Klein gezin. De Notaris E. C. VAN DISSEL te Goes, zal op SBinsdag 7 Sepfsmber 1926, des avonds om 8 uur iu „De Prins van Oranje" te Goes, voor de Erven van dhr. OINGs SCHRIJVER, publiek verkoopen: EeS Woonhui*» en Erf te Goes, nabij den 's Heer Hendriks- kinderendijk, groot 2 A. 58 c.A. op gebruik bij de betaling. Te bezichtigen, eiken werkdag ca 5 uur, waarvoor zich aan te melden bij dhr. C. Bolle, 's Heer Hendrikskinderenstraat 21. Inlichtingen te bekomen bij den Notaris. TEKOOP: Eesn hemt® SVielkkar, bij B. KOOLE, Souburg. DE WILDE HEIJBOER, Deurw. te Goss, zullen op Dinsdag 7 September 1926, des namiddags om 1 uur (n. t.), aan het café „Tivoli" te Goes (bij 't Station), WERKOOPENi Kalfkoeien, Kalfvaarzen, gekalfde Koeien en gekalfde Vaarzen en een partij Loopvarkens. Betaaldag 1 Januari a s. Bestelt bij Boekhandel D'HUIJ uw Leerboeken en andere Schoolbeboeften. Spoedige en correcte bediening. Wie kent niet de sage van Simson, die egelijk met zijn hoofdhaar ook zijn gewel- 'ge kracht verloor? Hoe stevig het haar net den haarwortel verbonden is, kan men opmerken bij Ghineesche artisten, die ^stgebonden aan ^un haarvlechten in de Peat kunnen zweven. Levende haren laten 'eb slechts met pijnlijk geweld uittrekken, aren, die vanzelf uitvallen of in de kam bven zitten, zijn dood, of wanneer ze J® bepaalden ouderdom bereikt hebben uitgegroeid en moeten plaats maken oor nieuwe haren, Het haar van den man e een levensduur van 4, -dat van de r°uw een van 6 en meer jaren. Ons hoofdhaar is van overheerschende beteekenis voor ons uiterlijk. Achterlijke haargroei en kaalhoofdigheid zouden af breuk doen aan onze voorstelling van een krachtige persoonlijkheid. Begrijpelijk is het daarom, dat onze fantasie zich voort durend bezig houdt met het wonder van den haargroei en allerlei verkeerde denk beelden hierover verbreid zijn. Het door gronden van het haargroeiprobleem is slechts enkele mannen der wetenschap gelukt, die zich jarenlang met onderzoe kingen hebben bezig gehouden en hun vin dingen aan die van anderen hebben ge toetst. Autoriteiten op dit gebied zijn Prof. Friedenthal, Prof. Zuntz en Dr Weidner. De kracht, hierboven kort omschreven, is in elk haar aanwezig, waarvan de cel- lenvorming niet gestoord is. Alle onder zoekingen hiernaar hebben dit bevestigd. In ons lichaam worden voor den groei ac tieve substanties gevormd. Deze substan ties, drijvende fermenten (Cystine en Cy steine) of groei-aanzetters, bevinden zich gebonden in ons haar. Wanneer men aan menschenhaar heete loog toevoegt, worden deze fermenten uit de molekuulbinding vrij gemaakt. Door het op het juiste oogenblik onderbreken der inwerking van de loog, verkrijgt men deze groei-aanzetters in geïsoleerden toestand. Dit door Dr Weidner gevonden procédé geeft houdbare oplossingen, die bekend zijn onder den naam Silvikrin. Het heeft in de wetenschappelijke we reld veel opzien gebaard, dat door het in wrijven der haararme plekken met Silvi krin, de verzwakte haarwortels tot nieu wen groei worden aangezet en de door on dervoeding tot den dood gedoemde haren weer nieuw voedsel krijgen. De oplossing Silvikrin geneest ook de verhoornde huid (bij kale schedels waarneembaar door hun glans) en brengt de hoofdhuid en de ver- groote vetklieren tot normale functie. Ver- hoorning der hoofdhuid en vergrooting der vetklieren zijn oorzaken van haaruit val en kaalhoofdigheid. Bij lichtere geval len van Haaruitval gebruikt men Silvikrin- Shampoon. Het bevordert, door zijn ge halte aan Silvikrin, den haargroei en voorkomt en geneest roosvorming. Het procédé van Dr Weidner is in alle landen gepatenteerd. De vinding is in een interessant werkje nader toegelicht, in een ook voor den leek verstaanbare taal. Wij zenden u dit boekje gaarne en voegen 3 pakjes Silvikrin- Shampoon bij, voldoende voor 6 hoofd- wasschingen. Schrijf er direct om, met gebruikma king van onders taanden bon. Schiefcade 295 - Rotterdam, Als lezer van „De Zeeuw" verzoek ik om toezending van het boekje „De Haargroei, zijn Behoud en Herstel" en drie pakjes Silvikrin-Shampoon, dat het werkzame Silvikrin bevat. Ik sluit hierbij in 40 cent aan postzegels, ter vergoeding van kosten en porto. Naam Straat Plaats I Duidelijk schrijven en verzenden s. v. p. als brief Knip dezen bon direct uit, uitstel is veelal afstel.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1926 | | pagina 3