DE LIGNY'S "gas* OKKINGA'S UIERZALF IS! 1RSIWERI ine. ANTOINE MES de kapitale Hofstede „Hollenpolder' de kapitale Hofstede 125 Dekkleeden, N. P. DEKKER Allerlei. Rechtszaken Bnrgerlflke Stand. Heerenrijwielen f 40.--, - Damesrüwielen f 45.-, met 10, IS en 20 pCt. korting. KLEEDIHG MAGAZIJN Een Huis met Eii en fiiuwland ongeveer 2 gemeten Veldvruchten, UWE/IS lol nadere aankondiging: Dr. J. M. PLANTEYDT uitsluitend voor Inwendige Ziekten. Een party Paardedekken RADIO-RIEPER. Aanbestedingen. PROVINCIALE BIBLIOTHEEK. GESLOTEN zal zijn. Gortstraat - Middelburg verkoopen: Donderdag 22 Juli 1926, Een Winkelhuis en Erf Een Huis en Erf met Tuintje Wegens vergevorderd seizoen: met volle garantie. Buitenbanden a f2. ROZEMOND Gravenstraat Middelburg. OPRUIMING aan spotprijzen i. op Vrijdag 30 Juli 1926, ii. op Zaterdag 31 Juli 1926, weet, dat Het adres voor 00STERBAAN LE C0INTRE, Dinsdag 27 Juli a.s., publiek a contant verkoopen: M. J. RIEPER, Een perceel Weiland, lauffeur te Venl0 >e arbeiders, resp' 'erdaehte, een li Heerlen gearres een volledige be O Of es -d gehouden. Bowstreet (L0n. behandeld teeea die kans gezien te houden en 0p verzekeringsmaaf. 3000 pond heeft begin van 1923 aar zoon vermaakt verdween zij spoor! •en aan het strand ring wei-d verzocht November sprak het ten van overlijden «rde de maatschap was, het verzeker- pond aan den exe net de doodgewaan- harer verdwijning tehuis voor meisjes 1 uitgaf voor een iweerde, dat zij a| reis verloren had, „meisje" wel wal nam men haar op diende zij op ver- eukenmeid. In Fe ►danig naar Nieuw- erdocht, dat haar zonden kreeg uj| ngeland teruggezon iar aanhouding t, leer te herinneren, het complot was ge van een ongeval ocht had van voor wachten stond van Gestolen goed uriers. In Ham- gaan, drie jongens et op een behoor- een zeilbootje van én meter breedte, heel wat kan pres- t bediend. Nu, aan ït! De jongens wa- overtuigd, dat zij :eegat uitstevenden oor van de Noord- En dat allemaal kompas aan- boord nautische middelen de knapen heb- iet IJ bereikt ei» le hoofdstad. de moeilijkheden; ipen zich heer en ad stonden zjji hul- bben de halve we- 1 aan bij den sluis- sluis. De sluismees- ;e jongens en bleek msmiddelenvoorraad vaartuigje, waarin overnachtten, kreeg ns niet om slapen en, nu zij eenmaal wat van het lage :n. De sluismeester le firma Varekamp, avonturiers op een nemen naar Rot- met hun zeilvaar >o'n motorboot. Zij Kagermeer worden niging zal de mor gezorgd de komen de jorfge .erug, om dan nog- Noordzee te wagen. (Hand.) de Dobroed- renbevolking in de rsche provincie van door een in de comitadji's, welke jonge vrouw, Eva bijnaam „de witte .t Constanza wordt dagen geleden het or een dertig man bende werd over- gelegerde militaire de bandieten aan dat met den te- igde. Toen de dag le comitadji's een baar zwaar gewond inden en zoo mee- t, welke ondertus- had, trok op ach- Het gelukte niet, bij het afzoeken van een der roo* hoofd ontbrak; comitadji's als dezen bet hoofd nemen, zoodat be lentificeerd. In di g der autoriteiten vrouw voor zich ekerheid heeft kun algemeen geloofd- Ie witte schrik der overval beeft 8e („Msbd.") te ige Hemixem, bij c brand in df products impel' t gebouw, 30 i»e' liep, dat veel O? eheel uitgebrand ente was niet uiten. De brand- onder bevel van en ter plaatse 9 spuiten, sa» van de geme va» het legerdepot van St. Bernard. De schade wordt op 2 millioen francs geschat. Twee soldaten liepen bij het opwerpen van een dam, om de nabij gelegen huizen te be schermen, verwondingen op. Gisteravond zijn in de haven van Duinkerken vier branden aangestoken, waardoor groote schade, ongeveer 250000 francs, is aangericht. De eerste drie branden konden tamelijk snel ge doofd worden, maar de vierde nam groote afmetingen aan. Op de plaats van den brand vond men stukken van een commu nistische krant. Tegen twee New-Yorksche expor teurs, die kisten met volgens hun op gaven kostbare schilderijen hadden ver zonden, die voor 25.000 waren ver zekerd, is een aanklacht ingediend, daar zij verdacht worden een poging te heb ben gedaan om het schip, waarmede de kisten werden vervoerd, te doen stran den Het is gebleken, dat de kisten slechts waardelooze schilderijen bevatten. In het Noorden van Berlijn werd eer gisterenavond de arbeidersvrouw Schar- mowski, wier mau zich sedert eenigen tijd in 'een ziekenhuis bevindt door een kok uit ijverzucht door twee revolver schoten in de slaap en in de hals ern stig gewond. Toen op 't hulpgeroep der vrouw hulp opdaagde, schoot de kok zich zelf een kogel door het hoofd en sprong vervolgens uit het raam van de tweede verdieping op de binnenplaats. Zwaar ge kwetst werd hij door de politie naar het ziekenhuis van de gevangenis overge bracht. Uit Boekarest wordt gemeld, dat Prinses Helene, de jongste dochter van het Roemeensche koningspaar, tijdens haar verblijf in de koninklijke villa te Bal- cip hij Constanza, uit een venster is ge vallen. In het gebouw van de universiteit van Santiago is een bom ontploft, welke vermoedelijk daar was neergelegd door on tevreden studenten. HetongelukopdeKaraDe- n i t z. Gebleken is dat de Turksche consul aan boord van de Kara Denitz niet door den bliksem werd getroffen, zooals bet aanvankelijk heette, maar dat bij een zon nesteek kreeg en daaraan overleed. Opesbsre TerkoopiDoen «n TerpichllBges Juli. 1 19 Ierseke, inboedel, de Kok. 20 Westkapelle, bouwl., Loeff. 20 Vrouwepplder, veldvruchten, Struve. 21 Meliskerke, verburen land, Loeff. 21 Nieuwdorp, inspan, Pilaar. 21 Ellewoutsdijk, huis, vruchten en in boedel, Beth. 21 Serooskerke, veldvruchten, Blaupot ten Cate. 21 Ellewoutsdijk, bouwland, Beth. 21 Goes, inboedel, enz., Heijboer. 22 Nisse, inboedel, Püaar. 22 Middelburg, buizen, Hioolen. 22 Middelburg, buis, de Neeling. 23 Kamperland, veldvruchten, Heijboer. 23 Koudekerke, land, Loeff. 23 Nisse, verpachting bouwland, Neer voort. 27 Goes, winkelhuis en huis, Pilaar. 27 Goes, dekkleeden en paaxdedekken, de Wilde en Heijboer. 28 Middelburg, kap. hofstede te Veere. Blaupot ten Cate. 28 Heinkenszand, weiland, Verbist. 29 Nisse, boereninspan, Pilaar. 29 Kortgene, veldvruchten, Heijboer. 29 Nisse, inspan, Pilaar. 29 Colijnsplaat, huizen, Verbist. 30 Colijnsplaat, veldvruchten, Heijboer. 30 Goes, huis, bouwterrein, 's H.H.k.dijk, Verbist. 30 'sHeer Arendskerke, dijk met hoo rnen, Pilaar. 30 Goes, hofsteden, Blaupot ten Cate en v. Dissel. Waarde, hofsteetje, v. Dissel. Aug. 4 Grijpskerke, inspan en veldvruchten, Blaupot ten Cate. 4 Nisse, boereninspan, v. Dissel. 4 Kamperland, kap. boereninspan, Ver bist. 31 Goes, huis, Pilaar. Kapelle, woon- en winkelhuis met bergplaats en erf. Kram. Kloetinge, bouwland, v. Dissel. Goes, hofstede, Blaupot ten Cate en v. Dissel. Juli. 22 's Gravenpolder, bouwen gemeente huis, Arch, de Koning. 26 Kortgene, verbouwen pastorie. Arch, de Koning. 30 Vrederust (Bergen op Zoom), bouw van ketelhuis, woning en garage. Ar chitect Knevel. Wielrijder! Bedenk, dat Gij gemak kelijker kunt uitwijken dan een voetganger, en vergeet nimmer, dat er slechthoorende voetgangers zijn. Gezondheidsraad. Sinn Fein wil zeggen: door ons zelf. Het is een Iersche vereeniging, die tot voor enkele jaren Ierlands onafhan kelijkheid eischte. Zij verwierpen hïle sa menwerking met Engeland teneinde zelf bestuur te verkrijgen. Wat Ierland nu heeft. Apokalypse. Apokalypjse is een Grieksch woord dat het wegnemen van ©en beletsel beteekent. In dien geest spre ken wij van het onthullen van een stand beeld. De symboliek is het streven om een geestelijke waarheid, die uiteraard bui ten heit bereik onzer zinnen valt, voor te stellen onder een beeld dat wij wel met onze zinnen kunnen waarnemen. Getallen-symboliek. In de apokalypti- sche getallen ligt een religieuse beeld spraak, zoodat de heilige bladen een soort cijferschrift bevatten, gelijk nu nog on der diplomaten gebruikelijk is. De cijfers zooals zij oorspronkelijk geschreven wer den, zijn eenvoudige afbeeldingen of sym bolen geweest van 's menschen hand met haar tien vingers. Taal. Van waar de uitdrukking politieke tinnegieter"? In'n blijspel van Holbein komt 'n „kan- destöber" (kannegieter) voor; die, tinne gieter van zijn ambacht, vele bokken maakt in alle vakken van kennis, waar mee hij in aanraking komt. Zoo kan 't ook gaan in de staatkunde, vandaar de naam: politieke tinnegieter. Boycotten. De zaak kent men, maar den oorsprong van het woord allicht niet. Hij is deze: Kapitein Boycott, te Flexton in het En- gelsche graafschap Suffolk, was admini strateur aan de goederen van lord Ernes. Op zekeren dag liepen wegens een verschil alle knechts van hem weg. Geen bakker wilde hem meer brood verkoopen, zelfs zijn linnengoed kon hij niet gewasschen krijgen. Niemand wilde voor hem meer eenig werk verrichten. Die toestand duur de maar kort, want de rentmeester liet spogdig volk uit Ierland komen. Maar zijn naam bleef verbonden aan de min aange name positie, waarin later nog menig werkgever gebracht is. Akrostikon een naamvers, waarvan de eerste letter van eiken regel saam den naam vormen. Monogram (van monos alleen, gramma letter) is een naamtrek waarin slechts een paar letters door elkander geslingerd zijn. Bios coop in onze taal levenskij ker. K i n e m a-t o g r a a f een bewe gingschilder. Kantongerecht te Middelburg. Zitting van 14 Juli 1926. De Kantonrechter heeft veroordeeld wegens: Met een ryjwiel de linkerzijde van den weg houdenJ. de S„ Koudekerke f3 b. s. 3 d. h.J. B. en A. M. W., beiden te Middelburg, ieder f5 b. s. 5 d. h.A. M. K„ Vlissingen f3 b. s. 3 d. h.; J. H. O., J. L„ A. J., P. B. en J. de B„ allen te Middelburg, ieder f3 b. s. 3 d. h.; met een rij- of voertuig de linkerzijde van den weg houden: A. van G., Goes f3 b. s. 3 d. h.; J. J., Westkapelle f2 b. s. 2 d'. h.; fietseD zonder licht: G. B., Arnernuiden f5 b. s. 5 d. h.; met een motorrijtuig over een weg rijden, terwijl dit rijtuig niet voorzzien is van twee onafhankelijk van elkander krachtig werkende remmen: E. F. G. S„ Koudekerke (3 b ,s, 3 d. h.Als bestuurder van een motorrijtuig niet op de eerste vordering hel nummer- en rijbewijs vertoonen: E. F. G. S., Koudekerke 2 'maal f3 b. s. 2 maal 3 d. h.; niet zorgen, dat eene, op zijn last op een openbaren weg gedane opgraving behoorlijk is verlicht: W. S„ Serooskerke f3 b. s. 3 d. h.; loopen op verboden grond: A. V., Vlissingen f 2 b. s. 2 d. h.W. S., Vlissingen f2 b. s. 2 d. h.C. V., Middelbrug f 2 b. s. 2 d. h.in de gemeente O.- en W.- Souburg op een hondenkar zitten: D. F,, O.- en W.-Souburg f3 b. s. 3 d'. h.; in de gemeente Middelburg als marskramer, niet in de gemeente woonachtig, alvorens zijn waren aan de huizen der ingezetenen ten verkoop aan te bieden, geen kennis geven aan het bureau van politie:, H. H. K., zonder be kende woon- of verblijfplaats f5 b. s. 5 d. h.in de gemeente Middelburg de wegen i riverboden richting berijdenA. F. G., A. J. de G. en J. C. M., allen te Middelburg, ieder f 2 b. s. 2 d. h.in de gemeente Mid delburg op straat op een rijwiel meer per- sone nvervoeren dan waarvoor het bestemd is: P. K., Oostkapelle f3 b. s. 3 d'. h.; in de gemeente Middelburg zich tegen het goedvinden van de bewoners van eenig buis op de daarvoor gelegen stoep ophoudenP. B., Middelburg f2 b. s. 2 d. h.in de ge meente Middelburg op de straat op verbo den tijd een voorwerp uitslaan: E. V., Mid delburg f3 b. s. 3 d. h.; in de gemeente Vlissingen een voorwerp op den openbaren weg uitslaanM. G. B„ Vlissingen f 3 b. s. 1 w. t. s.in de gemeente Vlissingen de wegen in verboden richting berijden: A. v. d. B„ Vlissingen f 1 b. s. 1 w. t. s.; C. G„ Koudekerke f3 b. s. 3 d. h.' Dr van BlankensteiniProf. Gerretson. Gisteren is voor de Haagsche Rechtbank aanhangig gemaakt de vordering wegens beleediging van Dr van Blankenstein, tegen Prof. Gerretson. De zaak is aangehou den tot 7 September. Terhaopiageï, BestedingtD, cm. Door notaris H. C. Ittmann is Donderdag in „Mercurius" publiek ver kocht: de villa „Overdamme", gelegen aan den Seissingel R 70a, met een daar naast gelegen perceel weiland met op gaande boomen, ter gezamenlijke grootte van 0.93.70 H.A. in 3 perceelen. Het hoogst werd ingeschreven voor: perc. I, de viüa „Overdamme", door de heeren G. en J. van Sluijs voor de som van f20.600. Perc. II, weiland, naast de viüa, groot ongeveer 25 A. voor de som van f 4099 door den heer A. Looten. Perc. III, weiland, alsvoren, groot onge veer 28.20 A. voor de som van f4280 door den heer A. Pluijmers. Combinatie perc. II en III, voor de som van f8500 door de heeren G. en J. van Sluijs. Dé combinatie I, II en III werd gekocht voor de som van f30.200 door de heeren G. en J. van Sluijs. Alle genoemde heeren wonen te Mid delburg. (M. Ct.) lartttfftrttw. GOES. Veilingsvereeniging „Zuid-Beve land". Veiling van 16 Juli 1926. Bloemkool 0.605, Komkommers 48, Augurken 0.310.49, alles per 100 stuks. Groene boonen 3138, Zilveruien 211, Kruis bessen 7, Aardbeien 1015, Kersen: Zw. Vleeschfeersen 20, Klerken 35, Uitschot Kersen 10, alles per 100 K.G. MIDDELBURG, 16 Juli. Op de veiling wer den de volgende prijzen besteed: aardappelen 23,5, Poters 1—2, Doperwten 814, Peulen 8, Tuinboonen 45, Snijboonen 4045, Sui- kerboonen 32, Wagenaars 2833, Spercie- boonen 3234, Capucijners 510, Postelein 13, Zilverajuin 1112, Spinazie 34, Aard beien 1025, Witte bessen 1623, Roode bessen 15—30, Kruisbessen 918, Madeleine 1215, Frambozen 4462, Tomaten I 41 46, Idem II 3137 ct., alles per K-G. bloemkool I 710, idem II 16, Komkom mers 6—12, Savoye kool 2, Andijvie 0,5— 1, Sla 01, Meloen 57, Perzik 46 ct., alles per stuk. Karoten 4, Peen 8, Rabarber 1,52, Pootajuin 24, Selderie 23 ct.-, alles per bos. VLISSINGEN, 16 Juli 1926. Aardappelen 2,5 4,5,. Poters 11,5, Suikerboonen 3847, Princesseboonen 6065, Wagenaars 4158, Snijboonen (smalle) 35—40, Snjjboonen 58 60, Tomaten 49—59,'Doppers 513, Tuinboo nen 33,5, Aardbeien 2031, Roode bessen 1522, Witte kruisbessen 818, Roode kruis bessen 1520, Madalaine 1325, Morellen 2856, Spuitjes 1922, Dikstaart 17, West- friesch 21, Zomerlouwtje 912 ct., alles per K.G. Roode kool 9, Savoye kool 4,55, Bloemkool 1/416, Komkommers 1017 ct., alles per stuk. Selderie 1—1,5, Uien 2 3,5, Peen 48, Rabarber 12,5, Kroten 13, Gladiool 2245, Dahlia 24 ct., alles per bos. Andijvie 150, Postelein 1018, Pie terselie 1327, Zuring 614, Bloemkool 1 48, Sla 745 ct., alles per kist. Augurken 2530 ct. per 100. KRABBENDIJKE, 16 Juli 1926. Roode bes sen f 14.40—f 15.40, Madeleine f20.10, f 11.10 en f 7.70, beiden per 100 K.G. KAPELLE-BIEZELINGE, 16 Juli 1926. Groo te veilingRoode bessen f 15.10f 15.30 per 100 K.G. Kleine veiling: Roode bessen 818, Kruis bessen 812, Oranjepruimen 2835, Klerken 3245, Eierkrieken 2835, Ronde krieken 2532, Zwarte Blance 2832, Zuurtjes 38 45, Morellen 2226, Madeleinen le s. 20 35, id. 2e s. 1218, id. val 612 gulden. Aardappelen f 2.50f 3.50, Spuiperen f 12 f 18, Jan Baasperen f 7f 15, alles per 100 K.G. Bloemkool f 3f 12, Augurken 2035 ct„ Perziken f 4—f 7, alles per 100 stuks. Van 9—16 Juli. IERSEKE. Ondertrouwd: Marinus Timmer man, 31 j. jm. en Catharina Jozina van Bo ven, 24 j. jd. Huw.-afk.: Izak de Wee, 24 j. jm. te Zie- rikzee, onlangs te Ierseke en Martina Krij ger, 27 j. jd. te Zierikzee. GeborenLevinus Marinus, z. v. Adriaan Sander van Stee en Nettalie Paauwe. Heden overleed zacht en kalm na een langdurig doch geduldig gedragen lijden, onze lieve Man, Vader en Behuwd- vader PIETER ZEEVELD, in den ouderdom van 54 jaren. H. ZEEVELD—Sanderse. P. ZEEVELD. M. M. ZEEVELD— Kwekkeboom. Oostkapelle, 16 Juli 1926. Aan allen die deelneming hebben betoond tijdens de ziekte en bij het overigden van mijn geliefde Echtgenoote, Moeder, Dochter en Zuster WILLEMINA SCHOUT, zeg ik mijn diepgevoelden dank. Namens allen, J. BOOGAARD. Meliskerke, 16 Juli 1926. De Bibliothecaris der Provin ciale Bibliotheek van Zeeland maakt bekend, dat deze inrich ting van 1 tot en met 15 Augus tus voor het publiek Bij het aankoopen van een piano of orgel is het uw voordeel ook bij ons prijs en conditie aan te vragen of een bezoek aan ons Magazijn te brengen. Wij kunnen U met onze meer dan 50-jarige ervaring zeer zeker goede en voordeelige aanbiedingen maken. Ook verschillende Duitsche merken piano s en orgels voorradig. De Notaris W. HIOOLEN te Middelburg, is voornemens in het openbaar te 's avonds 8 uur, in „Mercurius" aan de Koepoortstraat te Middelburg aan de Lange Noordstraat te Mid delburg, gemerkt C 42, greot 108 Centiaren. Ontruimd te aanvaarden 1 Sep tember 1926, aan de Kleine Werfstraat te Mid delburg, gemerkt T 38, groot 72 Centiaren. Bij de week verhuurd voor f 2 75 Bezichtiging daags vóór en op den verkoopdag van 10—12 en van 2—4 uur op vertoon van een be wijs van toegang met verdere in lichting verkrijgbaar ten kantore van den Notaris. NIEUWE Naaimachinehandel Giststraat. Middelburg. Het oudste en vertrouwbaarste adres, zoowel voor aankoop van een nieuwe als voor het repareeren van een defecte Naaimachine. Vraag eens prijs van een restende HEEREN-, JONGENS- en KINDERKOSTUUMS, DAMES- en KINDERMANTELS, DAMES- en KINDERJAPONNEN en JURKEN, KARPETTEM, MATTEN, VLOERZEILEN,C0C0SMATTEN Voorts: STUKGOEDEREN, als: Katoenen, Graslinnens, Tafel- en Bedgoederen, Witte Flanellen, Tafellakens, Servetten, Hand doeken, Theedoeken, Keukendoe ken, Lakens, Sloopen, Hemden, Nachthemden, Pantalons, Onder jurken en meer andere goederen Ie klas fabrikaat. Hoog in afwerking. Laag in prijs. Reeds honderden in Walcheren geplaatst De Notaris L. A. BETH te Ove zande zal op Woensdag 21 Juli 1926, ten verzoeke van de erven D L00Y en J. JEREMIASSE in het openbaar verkoopen i - a. voormiddags 11 uur (N.T.) in de herberg van dhr. J. van Zweeden te Ellewoutsdijk, te Ellewoutsdijk, kad. seetie A no's 409, 508, 509 en 502 samen groot 19.57 H.A. en na afloop daarvan tegen con tante betaling: als: suikerpeeën, ajuin, bruine boonen, aardappelen sjalotten en erwten, en b. namiddags 1 uur (N.T.) aan het sterfhuis, tegen contante betaling, Eenige meubilaire goederen en levende have. De Notarissen J. C. BLAUPOT TEN CATE te Middelburg en E. C. VAN DISSEL te Goes, zullen in „De Prins van Oraoje" te Goes, ten verzoeke van de Erven wijlen Vrouwe Douairière W. A. Graaf van Lyndende Bruyn, publiek verkoopen i 's morgens om 9 uur (N. T.), bestaande uit: Woonhuis, Bakkeet, Schuur, Wagenhuis, Varkenshok, Kip penhok, Erf, Tuin, Boomgaard, zeer gunstig gelegen in de gemeente Borselen, bij den spoorweg, met Bouw- en Weilanden onder Borselen, Driewegen en 's Heer Abtskerke, samen groot 55 82 31 H A. In pacht bij den heer Jacs Blok Az. tot 28 Februari 1929. 's morgens om 9 uur (N. T.), niet alleen een waardevol middel ls voor de genezing van zeere spenen en harde uiers, maar ook het melken gemakkelijker maakt, zoowel voor den veehouder als voor de koe. In busjes van f0.50 en fl.« Bij Drogistenen Winkeliers. l B Te Middelburg bijPAUL VAN SLUYS Co.te Goes bij W. F. DEN HERDER, GEBR. MULDER. te GOES, is GOES. H zeer gunstig gelegen in de gemeente 's-Heer Arendskerke, bestaande uit Woonhuis, Bakkeet, Schuur, Veestal, Wagenhuis, Varkenshok, 3 Arbeiders woningen, Erf, Tuin, Boomgaard, Bouw en Weilanden en Dijken, samen groot 72.62.93 H.A/ In pacht bij den heer D. Boo gerd Mzn. tot 28 Februari 1934. De hofsteden c. a. zijn Woens dags en Donderdags te bezichtigen. Veilingsboekjes met kaart ver krijgbaar ten kantore van genoemde Notarissen, tegen betaling van f 0.25 ten voordeele van de Vereeniging „Vacantiekolonies" te Middelburg. DE WILDE HEIJBOER, Deurw. te Goes, zullen des namiddags om 1 uur (N. T.), in „De Prins van Oranje" te Goes, de navolgende overcomplete Leger- voorradeni gedeeltelijk nieuw en gebruikt doch in uitstekenden staat, in verschillende afmetingen en kwa liteiten, olie-, gummi' en gepr. water die ftte k leedenzeer geschikt voor Sch eep vaart, Landbouw etc. gebruikt en nieuw etc. De goederen zijn te bezien een uur voor den aanvang der verkoop, tegen betaling van 10 cent. De défckleeden en zeilen wor den geheel uitgelegd. Laat uw toestel grondig en vakkundig repareeren door een ervaren vakman op dit gebied. Levering van nieuwe toestel len ook voor ontvangst zonder antenne. Beleefd aanbevelend, Korte Kerkstraat 6 - GOES. De Notaris A. TH. VERBIST te Goes, is voornemens, ten verzoeke van den heer BASTIAAN SIM0NSE Bzoon te Heinkenszand, op Woensdag 28 Juli 1926, des namiddags 3 uur (nieuwe tijd) in de herberg van den heer A. Vermeulen te Heinkenszand, in het openbaar te verkoopen te 's-Heer Abtskerke, onder Baars- dorp, in Verlijdenhoek, kadaster sectie F no. 179, groot 1 H.A. 31 A. 60 c.A, (3 Gem. 106 Roe). Aanvaarding in gebruik en genot 1 Oct. 1926.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1926 | | pagina 3