Loop der treinen, aanvangende 15 Mei 1926. Zeeuwsche Lijn met voornaamste aansluitingen. Donderdagmiddag had een zekere L. het ongeluk door een auto te worden aangereden, waarhij hij een gebroken ami en eenige ontvellingen opliep. Volgens ooggetuigen trof den chauffeur geener lei schuld, daar L. op het laatste oogen- blik dwars den weg overging. Schore. Gisteren (Hemelvaartsdag) wer den alhier 2 korfbalwed strijden gespeeld en wel „Zcelandia II" uit Hansweert tegen E.L.T.O. uit Kloetinge. Stand bij de rust 01. Einduitslag 03; en „Zeelan.lia I" tegen „Volharding I" uit Ierseke. Stand bij de rust 0—2. Einduitslag 0—4. Voor „Zeelandia" dus een echte pech-dag. Laten alle korfballers begrijpen dat veel oefe nen noodzakelijk is. Hansweert. Het passagiersschip Schelde dat gistermorgen in de sluis gemeerd lag, werd aan het'achterschip aangevaren door het motorschip „Jannetje Adriana", waar. door de boot een groofe deuk bekwam, doch daarna de reis kon voortzetten. Die 53-jarige matroos L. den Boer, varende aan boord van het sleepschip „Durham" raakte gistermorgen met een zijner beenen bekneld tusschen een staal, di'aad waardoor dit lichaamsdeel ernstig gekneusd werd, en geneeskundige hulp direct moest worden ingeroepen. Dlr Nieu. wenhuyze achtte directe overbrenging naar het ziekenhuis te Middelburg nood zakelijk, waarheen de ongelukkige dan ook onmiddellijk werd vervoer.!. Wolfaartsdijk. Woensdagmiddag verga derde de Raad. Afwezig met kennisgeving het lid N. Valkier. Op de aanvraag van het Comité Mobili- satiekruis Zuid-Beveland om een bijdrage werd op voorstel van B. en W., nadat alle leden aan de besprekingen hadden deelge nomen, afwijzend beschikt met de stem van het lid M. van Strien tegen. Ingeko men waren van Jan Boonman, A. Rijk en H. Rijk een aanvraag om vergoeding krachtens art. 13 der L. O.-wet 1920, waarbij J. Boonman een vergoeding uit de gemeentekas verzocht van f 40 per jaar, hierbij vermeldende, dat zijn kind de R.-K. school bezocht te Noord-Kraaijert en dat de kosten van vervoer naar die school voor m.g.n. kind bedroegen de som van f 40 per jaar en dat genoemde kosten niet door adressant konden worden gedragen. B. en W. stelden voor, een vergoeding voor een rijwiel te geven van f 2 per maand. Hierover ontspon zich een uitgebreide be spreking, waarbij alle leden als hun mee ning uitspraken, dat adressant als land bouwer toch niet onmachtig kan zijn f 40 per jaar te betalen voor schoolbezoek van zijn kind, zoodat deze aanvrage doorspekt is met onwaarheid. Het voorstel van B. en W. werd verworpen met 4 tegen 2 stem men (vóór Van Strien en Goetheer). Het lid Overbeeke zou willen voorstellen om, gezien de onwaarheid die in het adres is vermeld, als zijnde adressant onmachtig f 40 per jaar voor dit doel te betalen, to taal geen vergoeding te geven. Dit voorstel vond evenwel geen steun. Het lid Note- boom stelde voor, f 10 vergoeding per jaar te geven. Hierover staakten de stemmen. (Vóór Van Wel, Noteboom en Lindenberg, tegen Van Strien, Overbeeke en Goetheer), zoodat het verzoek werd aangehouden tot een volgende vergadering. Het verzoek van A. Rijk wees aan, dat hij zijn kind de R.-K. school te Heinkenszand liet bezoe ken en dat het vervoer van bedoeld kind van de woning naar de school f25 per maand kostte; dat adressant onmachtig is dit bedrag te betalen, zoodat hij verzoekt een bedrag van f 25 per maand uit de ge meentekas. B. en W. stelden voor, aan adressant te vergoeden f 2 per maand. Dit voorstel werd eveneens verworpen met de zelfde stemverhouding en over een voor- stel-Noteboom om f 10 per jaar te geven staakten eveneens de stemmen met een zelfde stemverhouding, zoodat ook dit ver zoek werd aangehouden tot een volgende vergadering. Van H. Rijk, dat hij twee zijner kinderen de R.-K. school te 's-Hee- renhoek laat bezoeken en dat hij voor het vervoer van die kindereu de vergoeding verlangt, die hiervoor is aangegeven in de L. O.-wet. Hij zelf is echter genegen zijn kinderen te vervoeren tot aan den hoofd weg en dan verder ze te doen vervoeren per autobus over Heinkenszand naar 's-Heerenhoek. De voorzitter deelt mede, dat de L. O.-wet geen bedrag aangeeft en stelt voor, daar adressant geen gebruik maakt van een school uit de naburige ge meente zooals de L. O.-wet aangeeft, afwij zend op bet verzoek te beschikken, welk voorstel met algemeene stemmen werd aangenomen. Op voorstel van B. en W. werd besloten tot opheffing van de zeker heidstelling van wijlen J. de Kater als ge meente-ontvanger. De gemeentebegrooting 1925 werd gewijzigd en verhoogd met f 1161 en de post van onvoorzien met een zelfde bedrag verhoogd. De factor der ge meentelijke inkomstenbelasting 1926-1927 werd zonder eenige bespreking op voorstel van B. en W. vastgesteld op 0,7. De uit- keering aan de bijzondere school voor avondschoolonderwijs 1925-'26 werd vast gesteld op f 167,45. Besproken werd de electriciteitsvoorziening. Alle leden ver klaarden zich in beginsel hiervoor eh wer den B. en W. opgedragen den directeur der Maatschappij uit te noodigen tot het ver strekken van nadere inlichtingen, ten ein de een vast besluit te kunnen nemen. Hier na sluiting. Kapelle. De pluk van kruisbessen heeft een aanvang genomen. Woensdagavond werd de eerste zending verzonden naar Engeland door dhr A. C. Remeijnse. O.a. het eindexamen van het gymna sium te Middelburg zal 1 en 2 Juni a.s. plaats hebben. Als gecommitteerden zijn aangewezen dr R. H. Woltjer te Am sterdam, dr A. Kluyver te Groningen en dr A. A. Nijland te Utrecht. Naast bet kerkgebouw der gerefor meerde gemeente, Boezemsingel, Rotter dam, zijn twee huizen aangekocht, op de plaats waarvan de nieuwe opleidings school voor predikanten der ge ref.-ge meenten zal worden gevestigd. Bij het op de stichting „Vrederust" te Bergen op Zoom gehouden examen voor het Staatsdiploma in de Krankzin nigenverpleging slaagden de volgende ver. pleegsters: J. A. de Bontridder, 0- v. d. Guchte, J. J. Jansen, L. Dl. Matthijsse, 0. J. van Rijsbergen, F. Tukker, T. J. Voogt, M. Walhout; en de verpleger W. Zonruiter. Een candidaat werd afgewezen. Eindexamens Handels, school te Middelburg. Dooi' den minister van O., K. en W- is goedkeuring verleend aan de benoeming van onder staande heeren tot gecommitteerden voor do dit jaar te houden eind-examens der Hoogere Handelsschool en Middelbare Ilandelsdagschool te Middelburg: mr J. H. Thiel, inspecteur van het II. 0. te Heem stede; P. Dumon Tak, burgemeester, E,. M. Alberts en W. Berdenis van Berlekom, beide directeur der N.V. Houthandel v.h. G. Alberts Lzn. en Co.; CL Boudewijnsc> directeur N.V. The Vitrite Works en voorz. Kamer van Koophandel; J. A. van Dioor- ninck, directeur N.V. Zeeuwsche Voeder en Kunstmesthandel, mr. R. M. van Bras- seldorp, lid Geel. Staten van Zeeland, J. W. van de Garde, apotheker, Ir. H. G. Ghijsen, dir. der N.V. The VUrita Works; mr G. J. Sprenger, agent Ned. Bank, mr A. A. de Veer, diree. Zeeuwsche Hypotheekbank en lid der Eerste Kamer, allen te Middelburg, M. Laemoes, indu strieel, wethouder van Vlissingen, voor zitter afd. grootbedrijf Kamer van Koopt handel, O. A van Woe.lderen, burgemees. ter, beide te Vlissingen. Die schriftelijke eindexamens zullen worden afgenomen van 14 tot 21 'Juni, de mondelinge op 28, 29 en 30 Jun? a.s. Gestoorde bruiloftsgang. Woensdagmorgen omstreeks 10 uur wil den drie personen, een bruigom, zijn moe der en een vriend, zich uit Apeldoorn naar Deventer begeven, waar de bruid woonde, met wie hij in het huwelijk zou treden. Per Chevrolet, door den vriend bestuurd, werd de reis ondernomen. De bruigom en zijn moeder zaten achter in den wagen. Op den Deventerweg' moesten zij een groote auto passeeren, waarvan de chauffeur vol doende signalen gaf en linksaf wilde slaan. De Chevrolet wilde nog spoedig voorbijrijden, doch reed met een hevigen schok tegen een boom met het gevolg, dat de wagen zwaar beschadigd werd. De da me brak haar linkerpols; de beide heeren bekwamen lichte kwetsuren; de bruigon aan liet been. Per huurauto zetten de brui- loflsgangers hun reis naar Deventer voort. 0 n e e i' 1 ij k e klanten. Een café aan den Nieuwendijk te Amsterdam was dezer dagen in andere handen overgegaan. De nieuwe eigenaresse, die blijkbaar de eerlijkheid van haar klanten wat al te hoog had aangeslagen, had haar tasch op den rand van de toonbank laten liggen. Van een oogenblikje, waarop zij zich om keerde om wat te tappen, maakte een vlugge bezoeker gebruik om er met de tasch vandoor te gaan. Er zat f 1600 in. Een geraffineerd oplicli- e i'. Door den opper-wachtmeester vau de marechaussee te Woudrichem is aldaar gearresteerd en ter beschikking van den officier van justitie te 's-Hertogenbosch gesteld zekere J. H. v. d. L., gedomicili eerd te Utrecht, die in verschillende plaat sen oplichterijen pleegde, door sigaren voor het vier- of vijfvoudige van de waar de te verkoopen. Hij gaf voor sigarenfabri kant te zijn en de baten voor verschillende liefdadige doeleinden af te dragen. Deze pseudo-sigarenfabi'ikant toonde een regis ter waarin hij gefingeerde orders geno teerd had van beduidende kwantums, zelfs van groote sigarenfabrikanten. Dit regis ter was door den burgemeester van Andel en van andere gemeenten met hel gemeen- testempel voorzien. De trekhond als min. Als bij zonderheid dient te worden vermeld dat bij den heer II. v. d. Meulen te Purmerend drie pasgeboren biggen, die door het moe dervarken werclen verstooten, door Bello, den trekhond, worden gezoogd en moeder lijk verzorgd. De diertjes zijn thans een week oud en groeien uitstekend. Dokter vermoordt zijn pa tient? In het begin van April heeft zich in het St. Maria-ziekenhuis te Keulen een verschrikkelijk voorval afgespeeld. Daar was een zekere Oberreuter, een architect, opgenomen op verzoek van zijn behande- lenden medicus, dr Bröscher, die hem se dert eenigen tijd reeds onder controle had gehad. Deze dokter zette de behandeling voort in het ziekenhuis en diende hem daar een aantal injecties, zeer vermoede lijk bestaande uit een kwikpreparaat, toe. IfT het begin van April stierf Oberreuter in het ziekenhuis en daar de dood aau an dere medici verdacht voorkwam, werd een speciale sectie op het lijk verricht. Het bleek, dat naar allo waarschijnlijkheid de dood was veroorzaakt door de groote do ses kwik, die waren geïnjecteerd en die zoo overmatig waren, dat een paard er aan zou zijn gestorven. Tevens kwam aan het licht, dat dr Brö scher betrekkingen met mevrouw Oberreu ter onderhield. En het sterke vermoeden rees dat Bröscher en zijn vriendin opzette lijk den dood van Oberreuter gewild had den. Spoedig werd de meening van de auto riteiten daarin gesterkt door het feit, dat de medicus en de vrouw uit Keulen waren verdwenen. Hoewel de Duitsche regeering geen verzoek tot uitlevering had gedaan, werd het de Centrale Recherche te Am sterdam bekend, dat zoowel Bröscher als mevrouw Oberreuter zich daar heen had den begeven. Even later verscheen ook een der beambten van de Kriminalpolizei van Keulen. Spoedig was bekend, dat het twee tal zijn intrek liad genomen in een pen sion, gevestigd te "Watergraafsmeer. Hier heeft de politie zich vervoegd. Daar een verzoek tot uitlevering tot onvermijdelijk gevolg zou hebben gehad, dat het tweetal in afwachting van de vervulling der ge bruikelijke formaliteiten eenige maanden arrest zou moeten ondergaan, stemden dr Bröscher on diens vriendin er in toe zich in gezelschap van den Duitschen beambte naai' Duitschland te begeven. Zij werden hierbij vergezeld door een rechercheur van de Centrale Recherche. Zij hebben geener lei verklaringen afgelegd. Nauwelijks was echter de trein de Hollandsche grens ge passeerd of de Duitsche beambte ging tot de officieele arrestatie over. Gevankelijk zijn ze daarna naar Keulen overgebracht. (Tel.) Eon leeuw zonder staart. In do Rotterdamscho Diergaarde doet zich een zeldzaam geval voor. Een leeuw lieeft het grootste deed vau zijn staart opgevre ten. Het geldt hier een zeer fraai exem plaar, ruim twee jaar oud, dat zich zelf zoo afschuwelijk heeft verminkt. Léo be woonde alleen zijn kooi, zoadat van een aanval van anderen geen sprake geweest kan zijn. Toen de oppassers hot feit des ochtends constateerden, is het beest in een nauwe kooi gedreven, waarin het niet kee. ren kon. D<3 restant-staart, een stomp van nog ongeveer 30 centimeters, is daarop verbonden. Enkele dagen later moest aan Léo weer in zijn gewone kooi ruimte en beweging worden gegeven en zijn eer ste bezigheid heeft toen in liet afrukken van het verhand bestaan. Diat vond ie zeker beneden de waardigheid van een leeuw 1 Léo is door bloedverlies wat ver magerd en slap in de beenen, eet ove rigens weer goed en schijnt er bovenop te komen. Die patiënt bewoont nog zijn nachthok, maar het publiek zal zich bin. nenkort blijft alles goed gaan kun nen vergasten op het zonderlinge en niet alledaagsche schouwspel van een leeuw zonder staart! Want de overgebleven dikke stomp kan voor een leeuw nauwelijks staart genoemd worden. Men denkt, dat het dier een ziekte in den staart heeft gehad en, door jeuk geplaagd, is gaan bijten. Toen dit bij ten bloeding ten gevolge had, zou de ver orbering van liet lichaamsdeel zijn ge volgd. Aangezien het interviewen van een leeuw een vruchteloos karwei is, zal de oorzaak wel in het duister blijven. Hoe dit zij de „leeuw zonder staart" kon nog wel eens de bijzondere attractie van de Roltei'damsche Diergaarde worden! (Volk.) Branden. Dinsdagavond is brand ontstaan in de sigarettenfabriek van de gebr. M. te Deventer. Toen de brandweer kwam stond alles reeds vol rook. Het dak is gedeeltelijk doorgebrand, doch de vloe ren zijn behouden. Er is groote waterscha de, zoodat het bedrijf voorloopig stilligt. Het personeel omvat ongeveer 50 man. Al les is op beurspolis verzekerd. Omtrent de oorzaak is niets bekend. Woensdag is te Haarlemmerliede brand uitgebroken in den stal van den veefokker S. De dochter ontdekte den brand. Toen de bewoners ter plaatse kwa men, stond de stal in lichte laaie, zoodat het nutteloos bleek de brandweer te waar schuwen. 19 varkens, 2 honden, 18 kippen en een haan zijn verbrand. De eigenaar wist met levensgevaar een viertal varkens en twee paarden te redden. De dieren wa ren verzekerd, maar de stal, gereedschap pen en fourage niet. Getroefd. Het is een bekend ver schijnsel, dat de Hongaren en de Roeme nen elkander niet bepaald vriendschappe lijk gezind zijn. En zoo kon het gebeuren, dat een Roemeensch generaal, die in een hotel te Boeda-Pest zijn intrek had geno men, bij de directie kwam klagen, dat de kellners, die hij in het Roemeensch aan sprak, hem steeds in het Ilongaarsch ant woordden. „Dat kunt u den menschen niet kwalijk nemen", meende de directeur zich te moe ten verontschuldigen. „Zij kennen geen Roemeensch". „Neem dan een Roemeen in uw dienst", antwoordde de generaal. En de hotelhou der ontwaai'dde heel vriendelijk: „Dat heb ik verleden jaar herhaaldelijk gedaan, maar het is helaas onbegonnen werk. Nauwelijks hadden wij den kerels een beetje lezen en schrijven bijgebracht, of hun werd aan een van uwe universi teiten een hooglceraarsbaanlje aangebo den. En dan was er natuurlijk geen hou den meer aan". (Hand.) Spaarboekje zoek. In Febru ari zond een dienstbode te Deventer een boekje van de Postspaarbank op ter bij schrijving van rente. Zij kreeg het boekje niet terug, hoewel het aan haar was af gezonden. Men vond deze week het boekje half verbrand in een bosch onder Diepen veen terug. Het vermeldde nog het adres van de eigenares en een tegoed van f 265. Bij onderzoek bleek, dat cle 13-jarige loop jongen van een firma daar ter stede het boekje had gestolen uit een brievenbus aan het huis, waar de eigenares er van diende en waar het door de post was bezorgd. Naar Kaapstad overge bracht. Woensdagmiddag is het lijk van den te 's-Gravenhage overleden Zuid-Afri- kaanschen student Danie de Wet, die, zoo als men zich zal herinneren, aan de pok ken is overleden en op de begraafplaats Oud Eik en Duinen was ter aarde besteld, naar Kaapstad overgebracht. Verkeer en school. De com missaris van politie te Deventer heeft maatregelen overwogen tegen het gevaar, dat hij de scholen spelende kinderen duch ten dooi' het snelverkeer op de wegen met motorvoertuigen. Het gaat niet aan, voor auto's voortdurend bij de scholen lang zaam rijden voor te schrijven, ook als er geen school wordt gehouden of de kinde ren in de school verblijven. Daarom stelt hij thans voor, dat de kinderen zelf als de speeltijd begint, op het trottoir bij de scho len borden zullen plaatsen, waarop den autobestuurders wordt verzocht, langzaam te rijden. Is de speeltijd afgeloopen, dan nemen de kinderen de borden zelf weer weg. De borden worden geplaatst in ko kers, geplaatst in de trottoirs. Schade door n a.c h t v o r s t e n Volgens een mededeeling in de „Tag" hebben de nachtvorsten der afgeloopen week ernstige schade aangericht aan de fruitteelt van de Mark Brandenburg en, J. J, vooral in midden-Duitschland. In vxloetinge, schillende streken moet de te verwacen mooit fruitoogst voor de helft vernield zijn. S t a t i o n s i n b r a a k. Men me uit Tiel: 1 Woensdagmorgen te 7 uur ontdekten be-» ambten van het station, dat ingebroken was in de goederenloods. Daar deze loods zich bevindt op het grondgebied der ge meente Dreumpt-Waddenoyen, belastte zich niet de gemeentepolitie van Tiel, doch de substituut-officier van Justitie met het onderzoek. Daaruit bleek, dat een belang rijke partij goederen was ontvreemd en waarschijnlijk pei' auto weggevoerd. Van de daders viel geen spoor te ontdekken. Ontploffing. Bij het aansteken van een badgeyser ontstond Woensdag morgen in een woning te Schoten een gas ontploffing, waarbij mevr. G. uit Rotter dam, die bij haar aldaar wonende dochter op bezoek was, ernstig aan het hoofd werd gewond. Zij werd door leden van de Roo- de Kruis transportcolonne verbonden. De drank! Dronken mannen is een treurig gezicht. Dronken vrouwen nog treuriger. Dezer dagen was te Ymuiden een meisje van 19 jaar zóó beschonken, dat ze niet kon loopen en door twee jonge mannen werd geholpen. Ten slotte viel ze bewusteloos neer. Door den commissaris van politie te Ymuiden en een recher cheur werd ze op een handkar gelegd en naar cle ouderlijke woning gebracht. Het bleek dat het meisje den geheelen avond in een clanszaal van een café had doorge bracht. De burgemeester van Velsen heeft nu de clansvergunning voor dit gebouw ingetrokken. Verplichte kerkgang afge schaft. Aan de Yole universiteit was het sinds de stichting van de Instelling zoowel traditie als bindend voorschrift geweest, dat de studenten des Zondags de godsdienstoefening moesten bijwonen. Daartegen was de laatste jaren van den kant der studenten oppositie gevoerd, o.a. in hun blaad je „News". De leider van dat verzet was de student F. Stoddard, en liet argument van hem 011 zijn medestan ders was, dat de bepaling een inbreuk was op door de Amerikaansche grondwet gewaarborgde vrijheid, ook op godsdiens tig gebied. Directie en curatoren van de univer siteit hebben thans besloten dat na af loop van den huidigen cursus de ver plichte bijwoning van do godsdienstoefe ningen niet meer zal bestaan. De studen ten hadden er niets tegen paar de kerk te gaan; maar zij willen dat doen, als zij het willen, en niet omdat zij het moeten. RecMszakM, Onverbeterlijk. Dia Rechtbank te Maastricht veroordeelde de gedetineerde P. E. 64 j., terzake van overtreding van art. 247 W. v. Str. bij herhaling gepleegd, tot vier jaren gevangenisstraf. Deeisch was 8 jaren. Die verdachte heeft reeds 23 jaren, telkens voor dezelfde feiten, in cle gevangenis doorgebracht. Hardhandige marécha us- sées. Voor den Krijgsraad te 's Herto. geubosch hebben wegens mishandeling te recht gestaan de maréchaussees J. B. en J. v. D|. uit Wassenaar. Toen de oubcl zoidigde rijksveldwachter by de Diuinwa- terleiding.Mij. te Katwijk, J. v. Pruisen, kalm naar huis wandelde hadden zij hem voor een strooper aangezien en hem ruw behandeld. Die penning, die hij toon.Ie, hadden zij afgenomen. B. greep, volgens de dagvaarding, van P. bij de keel, zoodal zelfs geneeskundige hulp noodig was ge weest. Toen v. P. hem om zijn aanstelling vroeg, antwoordde B., dat hij hem liever worgde. Beiden gingen op v. P. zitten en v. D. sloeg hem op den mond. Beide verdachten ontkenden de hoof Izaken maar getuigen hadden het gezien en J. B. is reeds disciplinair gestraft. De auditeur-militair laakte het onoor deelkundig en brute optreden vau verdacli. ten en eisehte tegen J. B. f45 en legen J. v. D'- f 14 boete subs, hechtenisstraf. De Krijgsraad heeft beiden tot f 15 boete veroordeeld. Vlissingen V. 5.46 6.05 7.07 7.12 9.04 11.35 1.14 4.13 0.25 6.41 6.49 7.32 Amsterdam C. S. V. 6.27 8.27 9.20 10.54 12.58 2.31 3.51 3.51 7.42 Middelburg 5.56 6.16 7.16 7.22 9.15 11.45 1.25 4.24 6.59 7.42 Den Haag 7.35 9.27 10.20 12.03 2.07 3.35 5.00 4.60 8.39 Arnemuiden 6.24 7.29 9.22 11.52 4.29 7.49 Rotterdam D. P. 5.58 8.08 950 10.04 10.50 12.39 2.S6 4.02 5.33 5.33 9.07 Noord-Kraayert 0.33 7.38 9.31 12.00 4.36 7.56 Rotterdam B. 0.05 8.16 12.47 2.44 4.09 5.41 5.41 's-Heer Arendskerke 6.41 7.46 9.39 12.08 4.44 8.04 Utrecht 7.20 8.5! 10.52 1.38 4.07 8.02 Goes 0.16 6.51 7.Ï5 7.55 9.49 12.18 1.46 3.04 4.53 7.20 8.14 Arnhem 5.38 8.29 9.35 10.40 1.18 4.17 7.37 Kapelle-Biezelinge 7.— 8.03 9.57 12.26 3.13 5.— 8.22 Den Bosch 8.18 9.42 10.34 12.19 2.46 6.25 6.25 9.04 Vlake 6.28 7.09 7.48 8.10 10.06 12.35 1.59 3.21 5.08 7.33 8.30 Breda 5.25 6.57 9.02 10.29 1.30 3.30 4.38 6.17 6.17 9.49 Kruiningen-Ierseke 7.15 8.16 10.12 12.41 3.27 5.14 8.36 Krabbendyke 7.25 8.25 10.21 12.52 3.37 5.23 8.45 Roosendaal 6.46 7.46 9.37 9.49 11.— 11.41 12.14 12.22 2.20 4.— 5.36 7.17 7.27 10.20 Rilland-Bath 7.82 8.32 10.28 12.59 3.44 5 29 8.52 Wouw 6.57 7.57 10.01 12.32 5.45 7.28 7.41 Woensdrecht 7.44 8.13 8.44 10.40 1.12 3.57 5.40 9.03 Bergen op Zoom 7.09 8.07 9.53 10.12 11.16 12.43 2.36 4.16 5.55 7.38 7.54 10 36 Bergen-op-Zoom 6.55 7.55 8.54 10.50 1.28 2.25 4.07 5.61 7.59 9.15 Woensdrecht 7.17 8.15 10.22 12.52 6.03 7.46 8.05 Wouw 8.05 9.03 10.58 1.33 4.17 5.59 9.24 Rilland-Bath 7.29 8.27 10.35 1.04 6.14 7 58 8.20 Roosendaal 7.09 8.15 8.27 9.12 11.07 1.42 2.39 4.27 6.08 7.26 7.46 8.13 9 33 Krabbendyke 7.36 8.34 10.11 10.43 1.11 6.21 8.05 8.28 10.54 Kruiningen-Ierseke 7.46 8.44 10.54 1.20 6.30 8.14 8.40 Breda 8.04 9.05 10.23 11.45 2.16 3.09 5.07 6.37 8.12 8.41 11.06 Vlake 7.55 8.51 10.23 11.01 11.42 1.26 3.02 4.43 6.37 8.21 8.47 11.05 Den Boseb 9.53 9.58 11.53 12.39 3.57 5.53 7.31 830 9.29 Kapelle-Biezelinge 8.02 8.58 11.10 1.33 6.44 8.23 8.56 Arnhem 12.— 3.31 1.58 6.50 7.19 9.80 12.01 Goes 8.IS 9.07 10.86 11.18 11.54 1.43 3.— 3.14 4.54 6.54 8.37 9.08 11.17 Utrecht 11.— 1.48 1.48 5.(3 7.— 9.12 9.21 10.27 's-Heer Aiendskerke 8.21 9.15 1.51 3 08 7.01 8.45 9.17 Rotterdam B. 8.17 9.47 9.47 10.39 12.40 3.23)„ 3.50 6.27 7.25 9.31 11.06 Noord-Kraayert 8.29 9.23 1.59 3.16 7.08 8.52 9.26 Rotterdam D. P. 8.25 9.55 9.55 10.47 12.48 3.31) 3.58 6.35 7.33 9.03 9.39 11.14 Arnemuiden 8.38 9.31 2.07 3.25 7.16 9.01 9.36 Den Haag 10.25 10.25 11.16 1.25 4.09 4.29 7.20 8.06 9.34 10.19 11.52 Middelburg 8 47 9.39 10.55 12.14 2.15 3.32 3.34 5.15 7.24 9.09 9.47 11.37 Amsterdam 11.35 11.35 12.26 2.34 5.17 5.39 8.33 9.13 10.41 11.25 Vlissingen 8.55 9.48 11.03 12.22 12.41 1.14 2.23 3.40 3.42 5.23 7.32 9.17 9.56 11.45 1 2 2 3 2 5 4 4 2 3 2 5 5 1 2 3 2 1) Alleen 's Maandags. 2) Niet op Zon- en feestdagen. 3) Alleen op Zon- en feestdagen. 4) Alleen by tydige aankomst boot My' Zeeland. 5) Alleen Dinsdags.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1926 | | pagina 6