k Csneiigi lieuws. Laatste Berichten. Allerlei limp Mipinei, teteflip, tui. larktMeMen. Burgerlijke Stand. Fmancleële Berichten. Rechtszaken Advertentiën. Eem pijp vT Extra vM Extra 40 ct. vP Extra 50 ct Bekendmaking. Tevredenheidsverklaring. Zal M E.M1 GEIN GANG maar kahtoor of trein VERLICHTEN. Ook ca master -1 land betreft, tot resultaat opleverde, dat ee» muur (voorgevel) werd blootgelegd, waarin nog zeer goed de plaatsen van deu ren en ramen konden worden vastgesteld. Deze muur heeft een lengte van ruim 16 meter bij een dikte van 90 cM. en bestaat uit z.g. Zeeuwsche moppen van groot for maat, doch is van buiten geheel, met in begrip van 't fundament, met bergsteen be kleed. Van de gracht is de ligging bij eenige moeite zeer juist weer te geven, daar deze opgevuld is. 't Geheel moet volkomen de gedaante gehad hebben van het naburige Bruelis en Maalstede te Kapelle, beide me de reeds verdwenen doch waarvan 't weer varen meerdere bekendheid geniet. Deze grafelijke burcht, zoo rondom in zijn grachten gelegen, in de onmiddellijke nabijheid van den „berg" (reeds voorlang afgegraven) en 't dichtbije verschiet van 't verblijf der St. Jans Ridders, aan de andere zijde als beschut door de „wilde moeren", verleenden aan den voorkant een mooi uitzicht op „den dorpe" daar, op slechts weinige mijlen afstand gelegen. Hoe weinig ook van dit middeleeuwsche bouwwerk voorshands te zeggen moge we zen, meenen wij echter dat de glorie is te niet gegaan in de Hoeksclie en Kabeljouw- sche twisten, gelijktijdig met de even spoorlooze verdwijning van macht en glans der voormaals zoo roemruchtige Hoeren van Reimerswale, die tevens Hoe ren ook waren van Yerseke ongeveer in de helft van de 14e eeuw. Ongelukken. Vr-dagnamiddag is óp den onbewaakten overweg tusschen Liesbósch en Leur door een losse machine een doofstomme vrouw van ongeveer 30 jaar overreden en onmiddellijk gedood. De arbeider I. uit Budel is op zijn werk door een slijpsteen uit de smederij zooda nig getroffen, dat hij spoedig daarop over leed. Vrijdagmiddag had zekere J. B., van Heerle, het ongeluk, te Vrederust bij Bergen op Zoom van zijn zwaar beladen wagen te vallen en onder de wielen te recht te komen. In bewusteloozen toestand werd de man opgenomen. Dr P. de Jonge «en Dr D. Verhagen, missionair arts met verlof, toevallig op Vrederust, verleenden eerste hulp en oordeelden opname in het ziekenhuis gewenscht. Door een paar broeders van Vrederust is de man in be wusteloozen toestand naar het Gasthuis vervoerd per brancard. Naar het Bin nengasthuis te Amsterdam is vervoerd een 15-jarig wielrijder, die tegen een tramwa gen was gereden, tengevolge waarvan hij •bewusteloos geraakte. Zijn toestand is zeer ernstig. Volgens getuigen is het ongeluk aan eigen roekeloosheid te wijten. Al daar is een 7-jarig meisje door een auto •overreden. Het kind is aan de gevolgen overleden. Een vierjarig meisje te Am sterdam, dat door een auto is overreden, is aan de bekomen verwondingen over leden. Een inklimmer. Een zekere H. Cr., die reeds als jongen van veertien jaar zijn weg zocht door openstaande boven lichten, om zoodoende zijn slag te kunnen .slaan, en die van z'n 15e jaar af in een opvoedingsgesticht geplaatst was, werd in September j.l. meerderjarig en toen in vrijheid -gesteld. Toen begon hij echter opnieuw de bo venlichten te inspecteeren, o.a. te Veenen- daal, Ede, Soest, Heerde en tal van an dere plaatsen. Zoo ook te Nunspeet. Toen hij zich aldaar op een nacht door een bo venlicht werkte, kwam hij echter in aan raking met een rolgordijn, dat met veel geraas naar beneden viel. Bang voor ont dekking sprong hij in haast op zijn fiets -om.juist in de armen te peddelen van twee nachtwakers, die hem staande hiel den, wegens rijden zonder licht en verbaal tegen hem opmaakten. Bij het inklimmen had hij de gewoonte schoenen en kousen uit te trekken en toen nu de nachtwakers hem met bloote voeten •op de fiets zagen zitten, vertrouwden zij het zaakje niet en namen hem mede naar het bureau, waar ook de verschrikte win kelier spoedig kwam opdagen. In den beginne ontkende H. G. iets met de zaak te hebben uit te staan. Op hem werd echter o.a. een beurs met eenig geld gevonden, die door den sfager te Ede, al waar op dezelfde manier was ingebroken als zijn eigendom werd herkend. De be wijzen stapelden zich op en ten lange leste na een lang verhoor, bekende G. de ver schillende inbraken te hebben gepleegd, waarna hij ter beschikking van de justitie "werd gesteld. Aanrand ing. In de nabijheid van «lerick is een reiziger, zekere N. des avonds door een tweetal onbekende per- •Sonen aangevallen- Hij werd van zijn fiets geworpen en van een bedrag van f500 «eroofd. De daders wisten in de bosschen «e ontkomen. man; die den weg naar huis niet kan vinden. Over het spoorloos verdwijnen van G- de Wilt, waarover wij vorige week schreven, kan gfemcld worden, dat zijn verblijfplaats nog wiet bekend is- De man is nog steeds zoek. Volgens berichten uit den Achter hoek is hij in Laren (G.) gesignaleerd. (Waarschijnlijk heeft hij dus de reis per rijwiel van Utrecht via Apeldoorn (van waar zijn laatste schrijven kwam) naar oen Achterhoek voortezet- Het is vreemd, dat het de politie nog Wiet gelukt is den man op te sporen- Vol gens mededeeling van de familie is de Wilt vroeger wel eens meer eenigszins versuft geweest tengevolge van een slag van een machine waarbij hij met zijn hoofd tegen den muur viel. Ook thans klaagde hij voor zijn vertrek over hoofd pijn- Hij was eerst pas een jaar in Mid delbamis als zadelmaker gevestigd en uil Delft afkomstig- Zijn zadelmakerij schijnt hier niet slecht gegaan te zijn en ook zijn familieleven stond hier zeer gunstig be kend. Er is dus alle reden aan te nemen dat dit noodlottig verdwijnen een gevolg van zinsverbijstering is- Hoe het echter in ons kleine en dicht bevolkte landje mogelijk is dat iemand zoo lang zoek blijft, is een raadsel- Droevig sterfgeval. Eenige dagen geleden werd te Amsterdam een jeugdige vrouw dood in de kamer naast den stofzuiger gevonden. In haar nabij heid werd een slapend kindje van drie of vier jaar aangetroffen. Daar vermoed werd, dat de vrouw was gestorven, ten gevolge van een defect aan den stofzuiger, verzocht de politie het Gemeentelijke Eloc- triciteitsbcdrijf een onderzoek in te stel len. Dit is gebeurd, doch er werd geen defect aan den stofzuiger geconstateerd. Niet onwaarschijnlijk is, dat de vrouw onder het werk een hartverlamming heeft gekregen. Het lijk is door de politie in beslag genomen. Lantaarnpaal op eeft kin derwagen. Zaterdagmiddag is te Am sterdam een kind van elf maanden op zeer bijzondere wijze aan den dood ontsnapt. Een personen-auto wilde om een z.g.n. verkeersschildpad heenzwemmen. De dame die den wagen bestuurde raakte echter de kluts kwijt. Dank zij- haar slechte stuurkundê reed ze met haar wagen te gen een lantaarnpaal. De paal werd ont wricht en viel met niet te groote kracht op een juist passeerenden kinderwagen, waarin een kindje van elf maanden lag te slapen. De wagen kreeg een hevi- gen klap. Het kind werd in allerijl naar een dokter gebracht, die bevond, dat geen lichamelijk letsel was ontstaan, De po litie maakte van het gebeurde proces verbaal op. (Tel.) Nek kramp- Bij een der kinderen van den heer K. te Wassenaar heeft zich een geval van nekkramp voorgedaan- VliegtuigenboLsi ng. Zater dag zijn boven het vliegveld van Henlow (Eng.) op een hoogte van 90 meter twee vliegtuigen met elkaar in botsing geko men. Beide geraakten terstond in brand en stortten in vlammen „gehuld omlaag. Twee officieren en drie soldaten zijn daar bij omgekomen- Verduistering. De stadskassier Jall te Kaufbeuren heeft bij de stadskas verduisteringen tot een aanzienlijk bedrag gepleegd- Het vermogen van den stads kassier werd in beslaggenomen- De stad zelf lijdt geen schade- Jall, die naar Mun- chen gevlucht was, heeft daar een zelf moordpoging gedaan, waarbij hij zich zwaar verwondde. Hij werd gearresteerd. Rooversaanval op eenRus- s i s c h e n trein. De sneltrein Moskou- Taschkent is- op korten afstand van laatst genoemde plaats door een rooversbende overvallen, die de passagiers volledig uit schudden. Den secretaris van het Afghaan- sche gezantschap, die in den trein aan wezig was, werd zijn diplomatieke brief post ontstolen. Het is den autoritei ten mogen gelukken een aantal der roo- vers te achterhalen en gevangen te ne men. De gestolen poststukken konden evenwel niet teruggevonden worden. De sovjet-regeering heeft tegenover de Af- ghaansche regeering haar leedwezen uit gesproken. Auto tusschen schoolkin deren gereden. Uit Saarbrücken ■wordt gemeld: Een ernstig ongeluk had plaats, doordat een chauffeur met zijn auto op een troepje schoolkinderen in reed, waarvan er 1 gedood en 2 gewond werden. De chauffeur is in hechtenis ge nomen. de 110.000 ouderwijzers in Pruisen werk- loos. ATHENE. V.D. De presidentsverkiezing leverde ook gisteren in de districten, waar vorigen Zondag nog niet gestemd was, een groote meerderheid op voor Pangalos. WEIMAR. V.D. De trein WeimarBlan- kenheim is t.e Legefeld in botsing 'geko men met een post-auto. Deze werd totaal vernield. Van de 9 inzittenden werden twee ernstig en de anderen licht ge wond. PEKING. V.DL Woo pei foe en Tsang tso Ling rukken naar Peking op. Er is een complot ontdekt om den laatste te vermoorden. D'e samenzweerders staan in betrekking tot de Bolsjewieken. Dis Sov jet vice-consul en verschillende Bolsje wistische propagandisten zijn uit de stad verbannen. Die Morning Post meldt: Woe pei foe heeft aan zijn vrienden in Tsangtsjin ge seind, dat alle geruchten over onderhan delingen mot Feng, ongegrond zijn. Bij de laatste luchtaanvallen op Peking zijn zes bommen geworpen op de vreemdelingen- wijk der stad. In de voorsteden wordt hevig gevochten. KERKRADE. V.D. Op de Domaniale mijn zullen niet minder dan 300 mijnwer kers ontslagen worden. De oorzaak: van dit massa-ontslag is de malaise in de mijnindustrie. De Duitsche mijnwerkers komen het eerst voor ontslag in aanmer king. PARIJS. V.D. Briand, Painlevê en de Steeg, de afgetreden commandant in Ma rokko hebben heden geconfereerd. Een Fransch offensief is voorbereid en zal worden uitgevoerd, als de vredesonder handelingen mislukken. AMSTERDAM. V.D. Muijlwijk is tegen het arrest van het Gerechtshof in cassa tie gegaan. WAGENINGEN. V.D. De 32-jarige koop man Klaassen is van zijn kar met aarde werk gevallen, overreden en gedood. Hij laat een vrouw en drie kinderen achter. HOOGEVEEN. V.D;!. Hier is een sta king in de bouwbedrijven uitgebroken, die vrijwel algemeen is. Alle werken liggen stil. De staking omvat GO man. De arbei ders eischen een nieuw collectief contract en loonsverhoöging. LONDEN. V.D. Uit Bagdad wordt ge meld, dat de toestand in het overstroom de gebied eerder slechter dan beter gewor den is. NEW-YORK. Op de Hawaï-eilanden is de*.vulkaan Manna Loa aan het werken gegaan. Groote lavastroomen zakken den berg af. De eruptie gaat gepaard met aardbevingen. PARIJS. V.D. De Ftansclie delegatie, welke met vertegenwoordigers van Abd El Krim zal onderhandelen over den vre de, is naar Madrid vertrokken, om met Primo de Kwera te overleggen. Daarna zal men gezamenlijk met de Spaansche delegatie naar Oudhda reizen, waar de onderhandelingen 16 April zullen aan vangen. WASHINGTON. V.D. De Fransche ge zant heeft ter kennis van de Amerikaan- sche regeering gebracht, dat Frankrijk ten hoogste 25 miljoen dollar per jaar, in afbetaling der schuld, kan betalen. In Amerikaansche financieele kringen wordt dit aanbod onaannemelijk geacht. BERLIJN. V.D. Door de vergrooting van 't aantal leerlingen per klas en andere bezuinigingsmaatregelen zijn 30.000 van KLOETINGË. De uitslag van de heden gehouden verkiezing Vafï twee' leden van het kiescollege in de Neet. Herv. Kerk alhier (vacatures Dekker en Kabfaóörd) isuitge bracht 62 stemmen, waarvan o.a. verkregen: P. Nieuwenhujjse en K. L. Kramer ieder 17 stemmen (zoodat deze beide op grond van 'liet reglement gekozen zijn), A. Alleme- kinders 16 St., J. Sinke 11 st. en verschil lende personen enkele stemmen. Alq het lente wordt- Stads dame tot een buitenman: „Och, wat zou die zalige oude eik wel kunnen vertellen, als hij spreken kon." Buitenman: „Hij zou zeggen, „pardon dame, ik ben een linde". Veiligheid. Wielrijder: U behoort op den rijweg en, als het er is, op het rijwielpad. Het voetganger die oversteken wil, daartoe ge- ovetganger idie oversteken wil, daartoe ge legenheid- „Jakker" niet door met de ge dachte, dat die voetganger zich maar redden moet- Bedenk, dat spelende kinderen niet op het gevaar letten. Wat zij aan oplettend heid missen, moet 'Gij dubbel hebben. Gezondheidsraad. Goes. Heden (Maandag) middag is door Burg. en Wetli. dezer gemeente aanbe steed het bouwen van 20 kleine wonin gen aan den Westhavendijk. Ingeschreven Werd als volgt: J. v. Kempen te Bergen op Zoom f50.400; J. L .Aleiwijinse te Hoedekenskerke f46200, EL v. Sabben f49.950, Adr. de Bruijine en v. d. Weert te Goes f49998, H- Moerenburg te Ois- sterwijk f46.980, E .Toremans te Til burg f45800, H. Weijts te 's Hertogfen- boscb f 47.400, Th. J. van Dloorn te Krab- beindijfce f47.075; H. Kosten Qzn. te We- mieldinge f46.500, W. v. d. Linde te Kat- teinidijke f46.500, J. de Kok Jz. te Goes f46.800, O. Buijiens te Bergen op Zoom f47.700, A. dei Kok te Bergen op Zoom f47.746, J. M .v. Riet te Goes f49.896, Joli.' de Kok te Goes f52.000, fa. J. M. J. Schrijver en Zn. te Goes f46.950, O. Theuns te Woensdrecht f47.500, W'. J. v. Dioeselaar én Goedemondt te Goies f48.500. Uitslag gunning nog niet bekend. ZIERIKZEE. Door het Bestuur van het Waterschap Schouwen is alhier aanbesteed, het maken van Zink- en stortwerken nabij de strandhoofden 567 en 8 aan het Noor- derstrand te Schouwen. Laagste inschrijver Chr. Roosendaal te Enkhuizen voor f 113.750.' KAMPERLAND. Vrijdag werd ten overstaan van notaris Marcusse en ten vêrzoeke van "Anth. de Vos alhier, verkocht in 't publiek een woonhuis met erf, staande aan den Veer- weg. Kooper werd de heer Breure te Krui- ningen, voor f 4570, plus 8^2 pet. onkosten. Rotterdam; 12 April. Graanmarkt. Tarwe tamelijk ruim ter markt hooger verkocht, puike f 15f 16.50, in een bijzonder geval iets meer betaald, overigens naar kwaliteit van f 13.50f 14.25 Ohevallier-gerst hooger betaald f 10.50f 11.25, haver eveneens hooger betaald f 10.25f 11.25, kleine groene erwten f 11f 15, Bruine boo- nen naar kwaliteit f 9f 12.50, alles per 100 K.G. Ve e m ar k t. Aanvoer: 665 vette run dereu, 299 vette kalveren, 280 schapen en lammeren, 1081 varkens. Prijzen per halve kilo: koeien 3235, 4648, 5557. ossen 45, 48„ 54. vette kalveren 55—57,5, 72,-5—75, 87,5—90, schapen binnenl. 3135, buitenl. 45, 48, 52, lammeren f 30f42 p. stuk, varkens 40, 41, 42. Koeden en ossen aanvoer ruim, handel traag, prijken over 't'geheel iets flauwer. Enkele puik beste koeien 4 cent boven noteering. Stieren aanvoer matig, bijfaa geen handel en daarom geen noteering. Vette kalveren aanvoer flink, handel stug, prij'zen onveranderd. Enkele puik beste 5 10 cent boven noteering. Schapen en lammeren aanvoer kort, handel tamelijk, oude grijzen werden bedongen. Varkens aanvoer redelijk, handel kalm, prijzen over 't geheel iets lager. Voor zouters werd tot 45 cent betaald en voor Londen tot 47 cent. Zaden. Blauw maanzaad f6870, karwijzaad f22f23, Lijnzaad blauw f 15f 16, lijnzaad wit f20f21, kanarie- zaad f 16f 17, koolziaad f25—f28. Vlas. 27.000 k.g .blauw f0.90fl.40, 6250 kg. wit Zeeuwseh f0.90f 1, 15.700 Holl .geel f 0.95—f 1.35, 5000 k.g. Gio- ningsch f090fl.25, 2700 k.g. Diauw root f 0.90—f 1.05. Aardappelen. Brielsche eig'enh. f2.50f3.40, Zeeuwsche eigenh. f2 f2.50, Zeeuwsche bonte f3.70f 4.20, Zeeuwsche blauwe id.; poters flfl.60, Ried Star f2.30—f 2.90, bravo's f2.80— f3.60, wintermalta's f 6'50f 8,50. Eieren 56-25. GOES. GébofenAnton Samuel Jacobus zoon van Jan Adriaan Bjekker en Hen* drina Gerretsen. Overleden; Floras Vermaife, 45 j. ge huwd mat Maatje Johanna vaii dér Vliet. Het Warenhuis te Rotterdam. D-e N. V. Cofan Donnax Co., eigenaresse van het Warenhuis, Korte Hoogstraat, te Rotterdam en tevens bezitster van het fa briekspand, O. Z. Achterburgwal 93 te Am sterdam, verkeerde reeds eenigen tijd in be talingsmoeilijkheden. Het winkelpersoneel te Rotterdam, 150 personen sterk, is Vrijdag niet tot de zaak toegelaten. Op eigen aan gifte heeft de rechtbank te Rotterdam Zater dag de N. V. failliet verklaard. Op goederen en kasgelden is beslag gelegd. Wisselkoersen. Amsterdam, 12 April, 1 u. Berlijn 59-30?/a—59.321/2 Brussel 9.439.46 Parijs 8 50—8.53 Londen 1211%12.12 Niew York 2-49V8—2.49%' Door de rechtbank te Middelburg is heden failliet verklaard T- A. Dlriessen, koopman to Vlissingcn, Glaciusstr. 35. Kantongerecht te Middelburg. "Zitting van 31 Maart 1926. Door het Kantongerecht te Middelburg zijn veroordeeld wegens: overtreding warenwet: H. C. F., Middelburg f15 b. s. 15 d. h. straatschenderijJ. S. en J. S., beiden Big- gekerke, C. M. V., Middelburg, allen f 10 b. s. 10 d. fa., M. C. L. P., Middelburg1, f 10 b. s. 4 w. t.fietsen zonder licht: C. de V., Serooskerke f 5 b. s. 5 d. h. overtreding winkelsluiting: C. P. v. D1., Vlis- singen f5 b. s. 5 d. fa.vee langs een spoorweg laten loopen: A. R., Zoutelande f 10 b. s. 10 d. fa.fietsen zonder bel W. A., Koudekerke f3 b. s. 3d. h.over treding IJkwet: S. H. f5 b. en f2 b. s. 5 en 2 d. fa.A. Dl, f 3 b. s. 3 d. h., beiden St.-Laurens; overtreding Reglement ri vieren en Rijkskanalen: L. J. A. H., Veere f3 b. s. 3 d. fa.; wagens aan elkander vastgemaakt door hetzelfde paard doen voort trekken L. de B., Vlissingen f3 b. s. 3 d. fa.; met een motorrijtuig in verboden rich ting rijden: W. L., Zoutelande f3 b, s. 3 d. fa.; tegen het goed vinden der bewoners van een buis op de daarvoor gelegen stoep zich ophouden: A. B.J Middelburg f3 b. s. 2 w. t.met eeii rijwiel de linkerzijde van den weg houden: Ph. ten K., Veere f2 b. s 1 w. t.overtreding trekhonden wetH. H., 's-Heerenhoek, geen straf wegens de om standigheden, waaronder het feit is gepleegd, TELEGRAFISCH WEEBBEBICBT. Naar waarnemingen in den ochtend van 12 April. Medegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 766.5 te Wee- netn, 748.3 te Vardoe. Verwachting tot dein avond vbu 13 April; Zwakke tot matige oostelijke tat zui delijke Wind, waarschijnlijk liicht tot hialf- bewolkt, droog weer, nachtvorst, zach ter overdag. fn plaats van kaarten: De Heer en Mevrouw JAN DEKKER—Gerretsen geven hier door kennis van de geboorte van hun Zoon, ANTON SAMUEL JACOBUS. Goes, 10 April 1926. Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, CHRISTIENA ABRAHAMSE, Wed. van H Sturm, in den ouderdom van bijna 71 jaar. Uit aller naam, L STURM. W. STURMKrijger C. M. WAGENAARSturm. A. WAGENAAR. Grijpskerke, 11 April 1926. Heden overleed na een lang durig en geduldig gedraeen lijden, onze geliefde Broeder en Oom, JAN VAN STRIEN Janz in den ouderdom van ruim 70 jaren. Uit aller naam, H. VAN STRIEN Janz Wolphaartsdijk, 11 April 1926- np i- Het Dagelijksch Bestuur vau den Polder Walcheren brengt ter kenn;s van Ingelanden: lo, dat het ontwerp der polder- begrooting voor uèo dienstjaar 1926 gedurende veertien dagen ter griffie van den polder ter inzage is nedergelegd en aldaar verkrijgbaar gesteld af 150 per exemplaar; 2o. dat de gewone voorjaarszitting der Algemeens Vergadering in het openbaar zal worden ge houden in het Polderhuis, Abdij te Middelburg, op Zater dag 24 April a.s., des voor- middags ten tien ure. Middelburg, 10 April 1926. Het Dagelijksch Bestuur voornoemd, H. F. LANTSHEER, Voorzitter. H. J. VAN ADRICHEM BOOGAERT, Griffier. Ondergeteekende betuigt door deze zijne tevredenheid aan de Hol- landache Veeverzekering Maat schappij te Alkmaar, Agent de Heer A. MAAS te 'tZand, voor de spoedige uitbetaling van het volle verzekerde bedrag voor zijn ten gevolge van het veulenen gestorven paard. Door hare soliede afwikkeling van schadegevallen, blijft deze Maatschappij het vertrouwde adres voor H.H. Landbouwers en Vee- houdets. C. POUWER. Arnemuiden 12 April 1926. Hoofdagent de Heer F. LEIJ1WSE. Agenten de Heeren A. DE PAGTER te Middelburg en A. MAAS te 'tjZandt. Inzake Spoed-Afbraakveiling Haven Borssele, welke Woensdag 14 dezer, 's morgens om 10 uur plaats heeft, wordt bekend gemaakt dat de lading mooie harde steen gearriveerd is; tegelijk is nog aangekomen groote partij Afbraak, als: 100 Balken, w.o. lang en zwaar en eiken voor bruggen, Ribben, 300 Planken, Schroten, Latten, Paardebakken, 100 mooie Stoeptegels, 200 Plavui zen, ijzeren Dakplaten en Af hei ningspaaltjes tot 6 M. lang, 30 Deuren w.o. 6 stuks zeer groote en zware geschikt voor brug of derge lijke, Ramen, glazen Dakpannen, 1000 Dakpannen, Brandhout enz. enzafkomstig goederenloods te Bergen op Zoom. Alles wordt aan elk aannemelijk bod, wegens de groote voorraad verkocht. DE WILDE HEIJBOER, Deurwaarders. 30 ct perrons m

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1926 | | pagina 3