KOFFIE HAG VQORU Canada Cpffèïnevri'f 1 ichten. Leestafel Finaacïeële Berichten. MarktSerlshteii. Burgerlijke Stand. N.V. Veraenigd© Jute- en Cocosfabriekan van MMi der tal ta Canadeesche Staatsspoorwegen Openbare Uitvoering NUTSSPAARBANK, Als U goedkoop wil koopen, Melksalon ,,De Landbouw", Markt 16, Goes LANDBOUWERS EN BOERENARBEIDERS Voor WINKELIERS en ZAKENMENSCHEN, die hun Ledenvergadering van Burger Pro Rege Spreker: de HeerS.BRANDSMA, een volledige Tentenierszaak, Chr. Zangvereeniging „S. D.G." Bogardstraat 0 51, Middelburg. Seisstraat Q 10-11, Neemt een proef en U bestelt meer. W. DE SCHRIJVER, Woensdag 17 Maart 1926, ip 4PAARDEN, als: ma&ïf 24 stuks HOORNVEE, irt met gedempte gen een huurauto t Haarlem gezeteiï m schedelfractuui ter het stuur ge- stig gewond naaf 1. De beide, zeer loor de politie in t Verwacht wordt, taart zal aftreden. 3riek der Sunlight! mield- De scliad© sterling. oegde zijde wordt de a.s. onderhan- te Londen, mee- met Caillaux in- ;sschuld getroffen hij dezelfde voor- toegestaan, zal en werd door der en een man, ver en paard en wa ds hier in beslag n is ter beschik ster van Kapelle gifte gedaan, dat twee kistjes man- d. De kistjes wa- >rpen op het poli- Een verder on- aanhouding van tjes te koop zou- Het onderzoek aten hebben hun i het besluit van dissingen tot het bij de gemeente- d- Wij lezen in maar één ding den tegenwoor- ze eeuw van in- van energie zijn ft geen kans van et boodschappen stond te lezen smand in Londen was in elk van ■t ons aan een ard, die „schrijft ngen maakt, de art en gebakken mee eens- Doch' alist dezen raad krant en van eel terechtkomen) In Bond Street,, nkelstraat in Lon- irclig soort palace., 'oor honden. De gaan zijn om te' meegenomen heb- wat lastig, die wanneer ze bezig En dan bren- x> lang naar de- jn er zeker van, :orgd worden. Me- op te geven, hoe Ilea gebeurt naai. aangerend mei' iw wenscht .derdaad bet goed,, voor haar Zorry wachttijd', zoekt uit, die haar hef idig het lekkerst diefje. De livrei iet de ontvangen op daar Zorry'a rry geen honger, och op een nut- worden? Maar issement ook ge- scheren, voor par- 'looiïng zelfs'. En lingen zoo maar rrdenGeen lat honden-paleis kamers voor hon kte kappers-zaal, de laatste mode •ichting voor bon* alaoe Neen, en men hoopt, ig zal zijn. voor een hond? len quaes tie van ver zijn wij1 hef liet voorde Hand. 3E delburg. ;er. ari 1926. behandeld: eider te Middel- op 23 Januari schuldig gemaakt erbaarheid'. b. of 25 d. h. liddelburg, werd ten laste gelegd, dat hij op 19 December 1925 te Middelburg, toen de agent van politie Kotkamp, een zekeren I. S. overbracht naar het politiebureau, zich met geweld tegen dien ambtenaar heeft verzet, door den arrestant bij den arm te pakken en hem in een andere richting te trekken.' Eisch en uitspraak f 20 b. of 20 d. h. P. A. S., 23 werkman, Wemeldinjgfe, werd beklaagd, dat hij op 1 Januari 1926 te Kattendijke, toen de rijksveldwachter-bri gadier Bakker, en de gemeenteveldwachter Wisse, die surveilleerden, den verdachte, die door te vechten in de herberg van S. van Koeveringen, daar do orde verstoorde, beet pakten, zich tegen die ambtenaren heeft ver zet, terwijl hij bovendien Bakker 2 slagen heeft toegebracht. Eisch en uitspraak f20 b. of 20 d. h. L. A., huisvr. A. G., 65 j., Koudekerke, werd beklaagd, dat zij op 8 Januari j.l. to Koudekerke Pieter Aamoutse en Neeltje Be- suijen heeft beleedigd. Eisóh en uitspraak f20 b. of 20 d. h. A. C. M., 18 jaar, landbouwersknecht te Vrouwepolder, werd ten laste gelegd, dat hij op 11 Januari 1926 te Vrouwepolder W. J. Brul heeft geslagen en getrapt. Eisch en uitspraak f 10 b. of 10 d. h. J. v. E., 27 j., arbeider te N.- en St.- Joosland, werd ten laste gelegd, dat hij! lo. op 19 Januari 1926 te Ritthem, toen de jachtopziener Bijlevelt verdacht© die zich schuldig maakte aan overtreding der Jacht wet aanhield en hem wilde fouilleeren, zich daartegen heeft verzet en 2o. daarbij voor noemden jachtopziener met een geopend mes in de hand heeft bedreigd ter zake van die fouilleering. Eisch en uitspraak f 40 b'. of 40 d. h. J. M., 52 jaar, arbeider, Kruiningen, werd beklaagd, dat hij' in December j.l. of begin Januari te Hansweert opzettelijk een krui wagen, dien hij aan den oever van den Scheldedijk had gevonden, zich heeft toege- eigend. Eisch f 20 b. of 20 d. h. Uitspraak vrij spraak. J. v. d. P., 23 jaar, werkman, Oudelan.de, werd beklaagd, dat hij' op 11 Januari 1926 te Oudelande, toen de rijksveldwachter-ma joor Ganseman, hem naar aanleiding van een gepleegde baldadigheid wilde hooren, dien ambtenaar heeft beleedigd. Eisoh en uitspraak f15 b. of 15 d. h. A.' V., 54 jaar, caféhouder, Clinge, werd beklaagd, dat hij- op 11 Januari 1926 te of nabij Clinge Johannes Wullaert en Maria Leontina Hanssen heeft gegooid met steenen, waarbij eerstgenoemde tegen den schouder en laatstgenoemde tegen haar rechterzijde werd geraakt. Eisch en uitspraak f 20 b. of 20 d. h. P. F. d. K., 35 j., werkman, Ossenisse, werd beklaagd, dat hij op 1 Januari 1926 te Ossenisse zijn echtgenoote Johanna opzette lijk gewelddadig aan haar haren heeft getrok ken en haar heeft gestorppt en geslagen. Eisch en uitspraak f 10 b. of 10 d. h. De Arrondissements-Rechtbank te Mid delburg deed hedenmorgen uitspraak inzake: P. B. v. d. jVT., 28 j., kermisreiziger te Sas van Gent, beklaagd van valschheid in ge schrifte tot 4 maanden gev. straf met aftrek voorarrest. Van de poging tot oplichting, welke hem eveneens werd jen Jaste gelegd, is hiji vrijgesproken. Ontduiking van accijns. De Haarlemsche rechtbank heeft uitspraak gedaan in de zaak tegen S. te Haarlem, die twee weken geleden terecht stond we gens ontduiking van accijnzen voor een bedrag van f 60.000. De rijksadvocaat mr Asser had f 300.077,25 geëischt en het 0. M. bij niet-betaling vervanging door een hechtenisstraf van 6 maanden. De recht bank veroordeelde S. tot het betalen van een geldboete van f296.861,40, bij niet- betaling te vervangen door' een bechtenis- straf van 82 maal 2 dagen. VERBETERING. De laatste alinea van het bericht van den branid te Rotterdam (zie ons bijblad) beboert onder bet bericht van den auto- brand (zie ons hoofdblad) te staan. Ingekomen boekwerken Van de ÏJederl. Chr. Reisvereeniging„Onze Reisgids voor 1926". Uitgeefster de N.V. „Edecea" te Hoorn. De Bank-krach te Antwerpen. De Msb. schrijft De krach van de Banque Crédit Foncier d'Anvers heeft een groot© opschudding ver oorzaakt in Antwerpen en in het geheele Vlaamsche Land, waar de bank, niet minder dan 28 filialen en 98 agenten had. Voor do gesloten gebouwen der bank stroomde gister morgen een groete menschenmeaigte samen, waaronder vele kleine burgers, die getrof fen werden. Er speelden zich ontroerende tooneelen af. Vrouwen, wier spaarcenten aan de bank wa ren toevertrouwd stonden' er te schreien en de talrijke gedupeerde buitenlieden, die op de 'eerste berichten naar Antwerpen warefi gesneld om hun geld terug te vorderen, gingeii heftig te keer. De politie moest de gebouwen bewaken. Gedurende den nacht had de justitie een onderzoek ingesteld en daaruit bleek, dat de krach ten deele was veroorzaakt door onge lukkige speculaties', anderdeels door allerlei onregelmatigheden. Onder meer is het gebleken, dat tal van bedienden onregelmatigheden pleegden, aller lei diensten aan de cliënten der bank bewe zen en zich daarvoor lieten betalen of ge schenken ontvingen. Andere bedienden putten diep in de kas der bank, zooals onder meer zekere Ch. V., die bekende 225.000 frank verduisterdte hebben. Een andere bediende, die het slecht beheer opgemerkt had, liet zich den mond stoppen voor 800.000 frank en verliet daarop zijn betrekking. Een van de groote cliënten 'der bank, even eens een gewezen bediende van het Crédit Foncier d'Anvers, welke thans koopman is en zich Kroene noemt, is crediteur voor eene som van 22 millioen frank, waarvan een zekere som slechts in schijn zou bestaan. Deze per soon moet ook ontzaglijk groote sommen gelds opgestreken hebben om het stilzwijgen te be houden over de handelwijze der Bank. Het schijnt ook dezelfde persoon te zijn, die grootendeels de schuld draagt van het hui dige failliet, daar hij zoogezegd het mes op de keel gezet heeft van de bankbestuurders. Naar aanleiding van deze ontdekkingen zijn aangehouden de directeur der bank, de lieer Segers, die gepoogd had zich te zelfmoor den, en de beheerder-afgevaardigde Laurent Fierens gewezen advocaat, voorts bovenge noemde heer Kroene, Ch. Vuylsteke, Henri Michielsen, Jacobs en de Jaegher, allen be dienden en gewezen bedienden der bank. De heer Laurent Fierens is in Nederland geen onbekende. Vergissen wijt ons niet, dan was hij1 het, die na den oorlog een bank stichtte in Nederlandsch Limburg, welke ech ter spoedig, wijl er een annexionistisch reuk je aan was, moest opdoeken. Omtrent het tekort loopen do ramingen uit een. De schattingen variëeren tusschen veer tig en elf millioen franken. Belga seint uit Antwerpen: Er hebben twee nieuwe arrestaties plaats gehad in de zaak der Credit Foncier d'Ativers, n.l. van iemand, die fictief debiteur was van 32 millioen en van een derden beambte. Do beheerder en de directeur worden beschul digd van balans-vervalschmg en uitdeeling van fictieve dividenden. Het handelstribunaal verwierp1 de aanvraag om een acooord en zal het faillissement uit spreken. Na aftrek van de baten bedraagt hel deficit 32 millioen. Nader wordt geseind De financieel© debacle heeft te Antwerpen groote opschudding gebracht en tal van kleine burgers en andere betrokkenen hebben ka- Ihr. Op 1 Maart a.s. hoopt dhr. PIETER MOLHOEK, den dag te herdenken dat hij voor vijftig jaar als werkman in dienst trad bij de N.V. Hofstede „Schenge" te Wol fertsdijk. EEN VRIEND. Zoo de Heere wil en hij leeft, hoopt onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, de heer MARINUS GEENSE, geps. Postbode, ra den 2en Maart zijn 80sten S Geboortedag te herdenken. H Dat hij nog lang in ons midden mag zijn is ons aller ra wensch. Namens de Familie, ra zijne Echtgenoote, JANNETJE KRIJGER. bi Ellewoutsdijk, Febr. 1926. Heden overleed plotseling zacht en kalm ten mijnen huize onze geliefde Moeder, Behuwd, Groot- en Over grootmoeder, Mej. ANNA VERMAAS, Wed. van Abraham Barends, in den ouderdom van 84 jaar, Namens de Familie, C. v. d. BEF GE. Goes, 25 Februari 1926, Lange Vorststraat 63. Gelegenheid tot een proefneming in: baal gemaakt voor het gebouw der bahk. Er is een zevende arrestatie uitgevoerd, n.l. van een gewezen employé. Wisselkoersen- Amsterdam, 26 Febr- 2 u. Berlijn 59.4359.47. Brussel 11.3211.36. Parijs 9-059.09. Londen 12.133412.14i4. New York 2.491/22.493,4. Middelburg. Bij de dezer dagen ge- den den aanbesteding van het schilder werk aan het Gemeentelijk sportterrein al hier was als volgt ingeschreven: J. G. Lu- dikuse f 1285; v. d. Ven, Abeele f 1120; Huijbregtsen f 718; A. J. van Miert f 600; H. Pieterse f598; A. Heijboer f536; Pet- terson en Galjéf f 492 en A. F. Noest f 434. Het werk zal aan den minsten inschrijver worden gegund. Veere. Door notaris Blaupot ten Gate werden Woensdag j.l. publiek verkocht: Woon- en winkelhuis aan de Kade A 110. 14, met achtergelegen stal; kooper L. Vermeulen te Vrouwepolder voor f 7310. 4 A. 5 cA. tuingrond aan de werf; kooper A. Pluijmers, Middelburg voor f 222. 3 A. 90 cA. tuingrond alsvoren; kooper P. Si- monse Iz. voor f 225 en 3 A. 65 cA. idem aan denzelfde voor f 231. 1.01.20 H.A. wei land aan de Spuikom; kooper D. Kasse Dz. voor f 3963. 8 A. 64- cA. tuingrond aan de Wagenaarstraat; kooper A. Filius, te Middelburg voor f428. 65 A. 60 cA. wei land onder Vrouwepolder, Halvemaan- weg; kooper D. Kasse Dz., Veere voor f 2250. 2.18.50 H.A. weiland, z.g. Kasteel wei; kooper J. L. v. d. Harst, Vlissingen voor f 6759. 34 A. 50 cA. bouwland op Zandijk; kooper J. v. Keulen, Gapinge voor f 1140. (M. G.). KAPELLE-BIEZELINGe, 25 Februari. Goudreinetten 1624, Zure Bellefleur 14 18, Courtpendu 1215, Bijenkorf 10, Zoete Armgaard 1217, Zoete Campagne 1216, Hollands Zoet 14, Spruiten 17 gld., alles per 100 K.G.; Boerekool 14 gld. per 100 struiken; Kipeieren f 5.70, Eendeneieren f 5.90 per 100 stuks. MIDDELBURG. Huw,-aaligiftenJ. J. de Vlieger, 28 j. en J. Zuijdweg, 23 j.E. Th. Holleman, 33 j. en M. A. J. Gabriëlse, 30'j. Gehuwd: L. Bolier, 49 j. en P. E. M. van Aartsen, 46 j.P. C. Roose, 24 j. en N. da Rijke, 21 j.; W. Vermeulen, 27 j. en C. R. A. Soheele, 22 j. BevattenF. Kruisdijk, geb. Schout, z. S. F. Dirven, geb. Geilman, z.D. Meulen- berg, geb. Huijsman, d. Overleden: A. .W. H. Neelmeijer, .68 j., wed. v. M. C. Roest GOES. Geboren.- Gerdina, d. v. Her man Verbeek en Harmina Braakhekke. Overleden: Anna Vermaas, 84 j., wed. van Abraham Barends. Van 1824 Februari. VLISSINGEN. Ondertrouwd: G. de Rooij, 28 j. en J. S. v. Aalst, 24 j. Getrouwd: G. A. Loesberg, 31 j. en E. L. v. Sorge, 20 j. J. van 't Hoff, 25 j. en S. G. v. Rosevelt, 18 j. Bevallen: J. Leeuwenburg, geb. Verbeek, z. D. v. d. Linden, geb. Kroothoep, d. J. Janse, geb. Meerman, d. en z. (tweel.). J. E. Terwiel, geb. Brevet, d. A. T. Falhaber, geb. Wissekerke, d. A. de Kaart, geb. Mos, z. M. J. Luwe- ma, geb. Pauli, z. (levenl.). Overleden: M. J. Pauli, vrouw van W. Luwema, 40 j. Van 1825 Februari. Ö0UBURG. Geboren: Eredrik Arend, z. v. Jan Wisse en Adriana de Kam. Pie ter, z. v. Jacobus Steketee en Pieternella Puijpe. Maatje, d. v. Pieter Louwerse en Dina de Coninck. Anna Jacoba, d. v. Désiré Johannes Sarneel en Jacoba de Koster. (Vliss. Crt.) Van 1926 Februari. IERSEKE. Ondertrouwd: Hendrik Bom, 19 j. jm. en Pieternella Maria Miè- ras, 18 j. jd. Geboren: Flip, z. v. Marinus Joossen en Clazina Tbona de Smit; Jacomina Jozina, d. v. Cornells Pieter Filius en Barendina Maartense.' Overleden: Willem Pieter, 10 m., z, v. Joos Daane en Tettje Stawenga. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den Ochtend van 26 Febr., medegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 779.1 te Me- triel, laagste 732.6 te Isafjord. Verwachting tot den avond van 27 Febr.: Meest zwakke wind uit Zuidelijke rich tingen. Nevèlig tot licht of halfbewolkt Droog weer. Koele nacht. Overdag zelfde temperatuur. j L. J. HEIJMEIJER AMSTERDAM levert alle soorten ZAKKEN en BALEN voor elk doel. Alle soorten zijn leverbaar uit het depot bij L. R DE WITTE, GOES, Langevorststraat 60. Telet. 182. Voor de vele blijken van belang stelling ondervonden op 1 Februari, betuigen wij onzen hartelijken dank W. DE WITTE.' H. DE WITTESanderse. Koudekerke, Febr. 1926. DANKBETUIGING aan de Meeverzekering-Maat schappij „Almelo", Directeur J. ANSEN eu Inspecteur M A KIE VIET, voor de vlugge uitkeering van mijn gestorven koe. G. LEENDERTSE J.Pzn. Kamperland. TE QOES. ZONDAG 28 FEBRUARI; Voorm. half 10: Ds. R. J. v. d. Veen. Avond 6 uur: Idem. biedt dengenen onder U, die van meening zijn dat zij, trots harden arbeid, hier te lande niet vooruit kunnen komen, millioenen Hectaren goedkoop, vruchtbaar land in de nabijheid van kerken, scholen en goede vervoermiddelen. Wendt U mondeling of schriftelijk tot de afdeeling Al van het Kantoor voor Nederland: Canadian National Railways Sleepersvest 2, Rotterdam, onder leiding van een Hollander, die Canada meermalen bezocht en door en door kent. Bemiddeling voor plaatsing op boerderijen geheel kosteloos. Overtocht met stoomvaartlijnen naar eigen keuze. Overtochts- kosten moeten zelf worden betaald, voorschotten worden niet gegeven. De aanbevelingsbrief, welke wordt medegegeven, is II ook later van dienst als U goeden raad noodig hebt in Uw bedrijf, een andere betrekking wenscht, of moeilijkheden ondervindt. Zendt Uw naam en adres aan bovengenoemd kantoor, U ont' vangt dan gratis geïllustreerde Hollandsche boekjes over Canada UIT DE HAND TE KOOP: Kleine Hofstede op Walcheren, groot 81/* Gemet. Adres brieven letter G Boek handel BAURDOUX, Middelburg. debiet In de provincie Zeeland wen- schen uit te breiden, is „DE ZEEUW' het aangewezen Dagblad voor adver tentie-reclame. VRAAGT ADVERTENTIE-TARIEF. Afd. Middelburg op I MAART 1926, in de Bogardzaal te 8 l/.i uur. zang en muziek van Mevr. D. V. en anderen. Leden en belangstellenden har telijk welkom. HET BESTUUR. De Notaris H. R. STRUVE te Middelburg is voornemens op Vrijdag 5 Maart 1926, des namiddags 1 uur op de weide achter de Hofstede KiareDbeek en in het pakhuis van den Heer C. Polderman alles aan den Noordweg te Middelburg, publiek te verkoopeni bestaande in: 3 Tenten met zeilen (I op grondleggers 718 en 2 op schragen 514 en 67), 40 Banken, 11 Tafels met schragen (diverse maten), 1 groote Tafel, 13 Sneeuw schuivers, Paardenkar op veeren, Handwagen, Slede, kleine luxe Ar, Watervat (260 liter), Kookfornuis met kraan (55 liter), Planken, Kol ders, Ladder, 2 HuistrappeD, 9 roodkoperen Ketels met en zonder kraan (inhoud 36, 30, 26, 24 liter en kleiner), 300 Glazen, Koppen met en zonder sohotels, Ringen en Lansen, 3 blikken Doozen, 2 blikken Teilen, 2 Lantaarns, 2 groote Em mers met juk, Com foren, ijzeren Pot, Tuinschaar, Gereedschap enz. Bezichtiging op den dag van ver koop van 1012 uur. van de TE SER00SKERKE (W.), op Donderdag 4 Maart 1926, des avonds 7.30 ure, in het Kerk gebouw der Geref. Kerk. Programma's tevens bewijs van toegang a 35 etsop den avond der uitvoering aan het Kerkgebouw. HET BESTUUR. J Ziekten van de Dorst 0 (strottenhoofd» luchtpijp, longen) e Verwaarloosde Verkoudheden zChron. Bronchitis; O Katarrhe - Asthma 5 Het geneesmiddel voor deze kwalen 1 zijn de BALSEM PILLEN van 2 H. VAN AKEN, Apotheker- Specialist te Selzaete. 0 Bij het gebruik zal men ondervinden 0 dat de hoest onmiddellijk bedaart 0 en na enkele dagen geheel wijkt. 0 Het opgeven wordt gaandeweg 0 minder en verdwijnt in enkele weken. 0 De dofheid, de reutelgeruischen, het 0 gevoel van drukking op de borst. 0 de steken in de zijde en al de andere objectieven of pijnverschijnselen 2 worden minder en verflauwen; de 2 ademhaling wordt gemakkelijk en 2 ruimer; een duidelijk teeken van 2 een grootere doorgankelijkheid voor 2 lucht van de longende slijmvliezen J 2 en in het algemeen alle weefsels J 2 worden helderder gekleurd en wor- 2 den steviger; een duidelijk teeken van J 2 een betere oxydatie van het bloed j 2 In de longblaasjes. 0 Apoth. van Aken's BALSEM- J ad, PILLEN worden sinds jaren met 0 goed gevolg toegepast, Verkrijgbaar in doosjes van f 1.i bij apothekers en drogisten. Eischt bij aankoop de handteekening H. v. AKEN rond het doosje Import.SCHULTE en THIEME Postbox 55 Middelburg Aangesloten bij het Nederlandsch Spaarbank-Bureau. Slken dag geopend van 101 uur Donderdags van 1012 uur en 12 uur Woensdag- en Zaterdagavond van 78 uur Rente 3 pCt. van één tot 10900 gulden, per dag berekend. Sedert jaren gelegenheid tot be taling van belasting door tusschen- komst der Spaarbank, sinds 1 Januari 1926 dito van schoolgelden. Inlichtingen hieromtrent, omtrent spaarbusjes, het ontvangen van traktementen en pensioenen per giro Spaarbank No. 92296 worden gaarne verstrekt. HET BESTUUR. komt dan naar de ■n de voormalige Timmerfabriek Daar koopt U voor zeer weinig geld Machien-, Motor- en Auto mobielolie, Consestent en Riem- vet, Carbolineum, Kool- en Stok- holmerteer, per liter, per heele en halve fusten. Seisstraat Q 10-11 Middelburg. De Notaris A. DE NEELING is voornemens op 's voorm. te 10 uur, op de hofstede bewoond door Mejuffr. de Weduwe P. BROUWER geb. Poppe te Seroos- kerke aan de Lepelstraat, publiek te verkoopen i bruine bles Merrie, oud m-"=mrSL* 16 jaar; vosbles, oud 10 jaar; bruine Merrie, oud 4 jaar; vosbles Hengst, oud 1 jaar. p als4 baatgevende Melk- rr¥mriai1 koeien, g Kalfvaarzen, 6 l'/i jarige Vaarzen, 6 Aanhoud- kalveren, 1 vette Stier, 111/, jarige Stier, 8 Melkschapen, 2 vette Var kens, 100 Kippen en Hanen. Voorts: 2 Menwagens met toe- behooren, Veerenwagen, Driewiels- kar, Grasmaaier, 2 Ploegen, Eggen in soort, Kortmolen, zoo goed als nieuw, Mangelmolen, Windmolen, Ros met Stangen, Rolblok, Veldslêe met Borden, Watervat, Waterbak en Tonnen, Geeselstoel metsteen, Kruiwagens, Slijpsteen, Lamoen, 3 Kiekenrennen, 2 Afstekers, Wagen- lichter, ijzeren Plaat, Sleepdeur, Handgereedschappen, Horden en Staken, Ruiters, 1000 wilgen Mutsaards, Spekstauder, Droogrek, Paardenwant, Reepen, Blokken, Zoldergereedschappen, Graan- en Aardappelzakken, Wagenzeil, Koe- en Paardenkleeden, Wafelijzer. Melkgereedschappen, als: Melkontroomer (Melotte), Victoria Karn, 2 Roomvaten, 'Emmers en Jukken, Meelkisten. Eenig Huisraad i alsKleerkist, Driehoekkachel, groote glazen Kast, Tafels, Stoelen, koperen en ijzeren Ketels, ijzeren Potten, Koffie- en Theepotten, Wagen- en Stallan taarns. Glas- en Aardewerk en hetgeen meer zal worden gepresenteerd. Geen stalling. Geen muziek. Wel bergplaats voor fietsen.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1926 | | pagina 3