Sproeten Telegramim Becktszakn. larltfensiitB. Briefwisseling. Leestafel. Burgerlijke Stand. Aiwrienliës. SPRUTOL VALDA Pastilles VALDA Pastilles VALDA UITNOODIGING Hl op Woensdag 24 Februari a.s. 9000 a 10.000 K.G. Hooi, loop der zijrivieren wordt een langzame val gernekï. In Ibefc centrum der stad Luik staat het water der Maas 2.12 M. boven het normalo peil. Te Tilleur zijn 10 huizen onder water gezet. Te Roosendaal en omgeving is bet water weer belangrijk gestegen. De weiden en tui nen langs de Vrouwemade en H. G. Derickx- straat staan weer bijna geheel blank. De landerijen hebben zeer veel van het water le lijden. Het drama te Roermond. Uit Roermond wordt nog' nader gemeld Vrijdagavond kregen de 39-jarige arbeider J. W. S., vader van een groot gezin, en zijn 41-jarige broer, de gepensionneerde Oost- Indisdh militair F. S. een woordenwisseling in een café. De twist liep over een werk- aangelegenheid. De stiefvader der beide broers wist de twist te sussen. Toen zij naar huis ■gingen en in de Schoolstraat aan het huis van J. W. S. kwamen, sloeg deze zijn broer tegen het hoofd. F. S. werd' woedend en bracht zijn broer een drietal messteken toe, waarvan twee in de borst. De getroffene!, die de straat opliep, verloor veel bloed. Do .politie heeft het mes, waarmede de daad gepleegd is, in beslag genomen. Een woestaard. Vrijdagmorgen werd door de marechaussee uit Geffen ge boeid naar Den Bosch overgebracht de land bouwer J. de H. uit Geffen. Naar aanleiding van oen kleinigheid had hij; zijn 16-jarigen zoon dermate mishandeld, dat de jongen in een zeieg en langen tijd bewusteloos bleef. Do woesteling, in de meening dat hij zijn zoon genoeg gegeven had, vloog daarop zijn vrouw aan, zeggende ook haar te zullen ver moorden. Toegeschoten buren wisten beide slachtoffers in veiligheid te stellen. Laffe dief gearresteerd. Als veidadht van den diefstal met geweldpleging op een ruim CO-jarige vrouw, gepleegd in den nacht van j.l. Zondag, te Heesch, is zekere H. v. d. B-, afkomstig uit Ileesolie Vinkei door de maréchaussee uit Geffen ge boeid naar de gevangenis te 's-Hertogenbosch overgebracht. Onder v a 1 s c h e n naam. Te Be verwijk is door de politie gearresteerd de directeur van het onlangs geopend Luxor- theater. Het was n.l. bekend geworden, dat hij onder een valschen naam doorging. Zijn ware naam bleek te zjjn Paul Ramacher, geboren in Buitsohland. Toen bleek tevens, dat 'hij in het Algemeen Politieblad stond ge signaleerd voor het ondergaan, van 6 maan den gevangenisstraf wegens diefstal, waartoe hij door het Gerechtshof te 's-Hertogenbosch was veroordeeld. Voorts zo-u de gearresteerde ook in Duitschland nog wat op zijn kerfstok hebben. Kamerlid aangevallen. Renau- del, de socialistische leider, werd te Tou louse door een menigte aangevallen, die hem verweet zijn verkiezingsbelofte niet te zijh nagekomen. De politie moest hem in bescher ming nemen. i i Moord. Zaterdagmorgen. is te Zwarte Meer (Drente), het lijk opgehaald van den 23-jarigan E. Huysing. Het ljjk was vreesefajk verminkt, het vertoonde snij- en steekwonden. Een dokter stelde vast, dat Huysing niet was verdronken, doch aan verwondingen moet zijn overleden. Nader bleek, dat Zondagavond •een hevige vechtpartij heeft plaats gehad, waarhij H. is mishandeld. De dader, de 18- jarige De V., heeft reeds bekend, den 'moord te hebben gepleegd. Een medeplichtige is naar Duitschland gevlucht. Het is niet zeker, of de moordenaar zijn slachtoffer na de mis handeling in het water heeft geworpen. Do ,V. moet onder den invloed van sterkèn drank zijn geweest. Eenige meisjes zijn van den moord getuige geweest; zij hebben niets dur ven vertellen. Inbraak. Iu den nacht van Vrijdag •op Zaterdag is ingebroken in de Coöp. Bo- terfabriek te Erp. De brandkast werd gpen- gebrand en een som van ongeveer f 8000 ontvreemd. De politie heeft nog geen spoor van do daders ontdekt. Terwijl een alleen wonend heer te St. Anthonis in een café was, zijn onbekenden door verbreking van ramen en ruiten zijn woning binnengedron gen. In de kamers is nagenoeg alles over hoop gebaald en uit een kast werden een gouden horloge en circa f 70 ontvreemd. Men vermoedt, dat een goed georganiseerde die venbende in deze streek aan het werk is. Do waarheid, die zegeviert. Men sdhrijft aan het Haagscho Volk: •Een pohtiagent kan voor rare dingen ko men te staan, maar zelden nemen de gevaren zulke ernstige afmetingen aan, als het geval is geweest met den agent J. K. te Den Haag. Deze man had do moeilijke taak om in de omgeving van de Paviljoensgracht te zorgen, dat het z.g. „prostitutie-axtikel" der algemeene politieverordening werd nageleefd. Voor dit werk worden altijd agenten uitgezocht, van wie xaen zoo goed als zeker weet, dat zij tegenover de vrouwelijke verleiding stevig in hun schoenen staan. Bij agent K. werd dit sterke karakter ook verondersteld. Vandaar, dat zim chefs er hoogelijfc over verwonderd waren, toen zij' eenige maanden 'geleden zeer ernstige klachten over hem vernamen. .Wat toch was het geval? Op 12 December Was K. verplicht een prostitué naar het po litiebureau te brengen. Deze, de 29-jarige me juffrouw de G., was onschuldig op de Pa viljoensgracht aan het kleedjes kloppen, maar probeerde al 'kloppende een paar heeren bin nen te lokken. Onder hevig getier en gescheld Werd de dame opgebracht. In het wacht lokaal van 'het bureau liet zij' zich tegen- OTer do daar aanwezige agenten op zeer insinneerende wjjze over den verbalisant uit. Deze insinuaties namen spoedig een meer positieven vorm aan en 'hielden in, dat IC. tot haar clientèle behoorde en herhaaldelijk op visite kwam bij een van hare vriendin bon .Hjj gaf zich uit voor tramconducteur. Deze beschuldiging werd 'door de agenten Arak besproken. Een collega waarschuwde K., doch deze ontkende alles. Ook tegenover den inspecteur, die het geval onderzocht, hield hij deze ontkenning vol. De juffrouw wij zigde haar beschuldiging eenfgszins. Zij ver klaarde, dat K. zich met haarzelf inliet en haar alleen had opgebracht, omdat zijwei gerde langer te poffen. Do Hoofdcommissaris werd met een en an der in kennis gesteld en stelde een zeer streng onderzoek in. Dit liep voor den agent slecht af, daar verschillende getuigen ver klaarden, den man herhaaldelijk in burger- kleeding in en bij de woning yan de prosti tué te hebben gezien. De toestand werd voor K. onhoudbaar. Zijn collega's verdachten hem en ook zijn fami lieleven werd door de krasse beschuldiging verstoord. Zijn jonge vrouw kwam er in zeer nerveuzeu toestand door te verkeeren. K. bleef echter hardnekkig alles ontkennen. Het be wijsmateriaal stapelde zich echter op en ten einde raad vroeg hij het advies' van den commissaris der afdeeling C., den heer P. Kramer. Deze besloot tegen de vrouw een klacht wegens smaad in te dienen en zoo kwam de zaak Woensdag j.l. voor den Haag- schen politierechter, mr Calkoen. Er werden van de zijde der verdachte twee getuigen ge hoord, die onder eede verklaarden, dat zij K. een bezoek bij: de vrouw hadden zien afleggen. Het waren mejuffrouw .J. P. en een kelnervleeschhouwer A. V. De .beklaagde de G. werd nochtans tot f 10 boete veroordeeld, niettegenstaande de officier, mr Bauduin 14 dagen gevangenisstraf geëischt had. Hiermede was, dat voelt ieder, de agent nog niet ge rehabiliteerd. Mr Bauduin vertrouwde het zaakje niet. Hij confereerde eens met den heer Kramer en besloten werd de twee getuigen en de ver dachte eens duchtig aan den tand te voe len. Een scherp verhoor 'had plaats met het gevolg, dat eerst de prostitué de G. bekende, dat do agent nooit bij' haar op bezoek is geweest, en dat de gelieele geschiedenis ver zonnen -was. Ook mejuffrouw P. bekende, dat zij zich door de vorige dame tot meineed had laten verleiden. De eenige, die nog niet tot volkomen bekentenis is gekomen is de kelner V. Deze verklaart echter wel, dat hij; zich waarschijnlijk in den persoon heeft vergist. De agent IC. is thans volkomen gerehabili teerd en het nobele drietal is in verzekerde bewaring gesteld, als verdacht van meineed. Zij worden ter beschikking van de justitie gesteld. Do onregelmatigheden bij' de Neder 1. Spoorwegen te Roosen daal. Het onderzoek naar de onregelmatig heden, die zich aan het station Roosendaal hebben voorgedaan, is thans vanwege de di rectie der Ned. Spoorwegen beëindigd met een direct ontslag van 9 beambten. Na de eerste berichten in de pers over het voor gevallene, die den indruk gaven als zou er van een dievencomplot sprake zijn, blijkt thans, dat een en ander sterk overdreven is. De geheele zaak komt hierop neer, dat aange houden werd de ongunstig bekend staande arbeider der Nederlandsehe spoorwegen M., die met den onder zijn invloed staanden ar beider do B. verschillende ernstige diefstallen pleegde. Toen 'M. eenmaal aangehouden was, 'heeft hiji door anderen te beschuldigen, ge tracht zichzelf schoon te wasschen of zijn schuld te verkleinen. De beschuldigingen wa ren echter zoo futiel, dat de kwade opzet er duimendik oplag. Toch heeft de directie er aanleiding in gevonden, nog 7 beambten te ontslaan hoewel zij gedeeltelijk formeel ontkenden. De totale waarde van al het ge- stolene buiten wat de reeds genoemde hoofd personen ontvreemdden, bedraagt nog geen f 10. Allerminst dus reden van een dieven complot te spreken. Buiten M. en de B. zijn geschorst de ar beiders J., van A. en de G. wegens door 'hen bekende kleine ontvreemdingen, voorts de arbeiders P. wegens het drinken aan een flesch drank uit een ter verzending aanwezigen voorraad en de schaalkaecht van L. wegens 'het meenemen van een of twee oesters, waar van v. L., die als zeer oppassend beambte bekend staat een aannemelijke verklaring meent te kunnen geven. Ten slotte zijn ontslagen op beschuldiging van bovengenoemden M. de on- der-ladingmeesters S. en van G. de een, om dat hij een aardbei uit een zending zou heb ben opgegeten en de ander wegens het mee nemen van eenige in een loods .liggende bloembollen (2 stuks) hetwelk beiden formeel ontkennen. Hun superieuren te Roosendaal beschouw den beide beambten, waarvan de een 20 dienstjaren telt en de ander 35, als de beste, trouwste en flinkste beambten. S. voor al heeft een prachtigen staat van dienst en wist zich o.a. bij' zijn dienst te Rotterdam te onderscheiden, waar hij' op 2en Pinkster nacht 1907, onder den toonmaligen chef Ca res, de beruchte en voor hem zoo slecht afgeloopen kloppartij mot een zestal inbrekers meemaakte. Vooral het onmiddellijke ontslag van deze beide laatste beambten, heeft onder het tal rijke personeel te Roosendaal alsook in do gemeente niet weinig verontwaardiging gewekt. De organisaties van spoorwegpersoneel heb ben de zaak reeds voor het scheidsgerecht gebracht. (N. It. C.) De brand ,op de Boeton. De di rectie van de Mij. Nederland te' Amsterdam heeft uit Brest een telegram ontvangen, mel dende, dat de brand op het stoomschip Boe- ton bijna geëindigd' is. Het voorschip staat tot aan de schotten van <ïe machinekamer onder water. De militaire autoriteiten ver kenen alle medewerking om het schip leeg te maken. Een later telegram meldt, dat de brand is gebluscht. Kaasvergiftiging. Bij een win kelier te Zwolle is de voorraad kaas in beslag genomen naar aanleiding van vermoe delijke kaasvergiftiging. Reeds verleden week deden zich vergiftigingsverschijnselen voorbij eenige personen, die kaas, afkomstig van be doelden winkelier, hadden gegeten. Thans zijn er weer eenige gevallen bijgekomen, vijf in totaal. De partij kaas is bij den keuringsdienst ter nader onderzoek. ROERMOND. V. D. De 16-jarige F. is te Swalmen tusschen drijfriemen geraakt. Hij werd totaal vermorzeld. ZEVENAAR. V. D. De was van den Rijn is tot staan gekomen. Vanmorgen werd zelfs 4 c.M. val waargenomen. LEIDEN. (Tel.). Na een korte ongesteld heid is Zaterdag alhier overleden prof. dr H. Kamerlingh Onnes, oud-hoogleeraar in de proefondervindelijke natuurkunde aan de Rijksuniversiteit alhier. ROTTERDAM. V. D. Hedenmorgen acht uur ontstond brand in een perceel aan de Noordblaak. Beneden was gevestigd een sigarenmagazijn, terwijl de bovenverdie pingen als woningen dienden. Op de derde verdieping sliepen de heer en mevrouw Birkhof en twee kinderen. Toen de man wakker werd, stond de winkel al in lichte laaie. De man kon zich redden, maar de vrouw riep van het balcon, dat ze haar kinderen niet achterliet. Van alle zijden werd getracht hulp te bieden. Eindelijk wist de brandgast Koch door middel van een ladder de derde verdieping te berei ken. Hij kon de twee kinderen naar bui ten brengen, maar beiden bleken reeds overleden te zijn. Ze waren resp. 2/4 en 3/4 jaar oud. Later werd het verschrik kelijk verminkte lijk der vrouw gevonden. De drie lijken en dhr B., die geheel over stuur is, werden naar het ziekenhuis over gebracht. ""DORDRECHT. V. D. In de gasfabriek is een 34-jarige schilder bekneld geraakt. In zorgwekkenden toestand werd hij naar het ziekenhuis overgebracht. HOEK VAN HOLLAND. V. D. Op een trein is tusschen Schiedam en Hoek van Holland geschoten. De 20-jarige 0. werd in het oog getroffen en zal dit vermoede lijk moeten missen. MADRID. V. D. Een trein met plezier- gangers is in een tunnel op een goederen trein gebotst. Zeventig personen werden ernstig gewond. BELGRADO. V. D. Reizigers uit Grie kenland deelen mede, dat de revolutionaire beweging een uitgebreiden omvang aan neemt. Talrijke oppositieleiders zijn gear resteerd. Kantongerecht te Middelburg. i Zitting van. 17 Febr. j.l. Door het Kantongerecht te Middelburg zijn veroordeeld wegens: verwekken van nachtru moer: L. J., Wj. G., fö bi. s'. 5 d. h.; J. M., f5 b. s. 1 w. t., G. pi. V., teruggave ouders, allen te Oostkapelle; met een voer tuig zonder noodzaak de linkerzijde van den weg houden: A. d. H. en J. A., Koudekerke, ieder f 5 b. s. 5 d'. h.met een motor rijtuig in een bocht niet de rechterzijde van den weg houden: J. S., Koudekerke f5 b. s. 5 d. h.fietsen zonder licht: W. W., Mid delburg f5 b. s. 5 d. h.dronkenschap en de orde verstoren: P. J. L. F. J. P., Vlis singen f 10 b. s. 10 d. h.dronkenschap1: II. V., Hilversum 15 b. s. 5 d. fa.; met een rijwiel, zonder noodzaak d elinkerzijde van den weg houden: A. L. en N. C., Vlissingen ieder f 3 b. s. 3 d. h.wateren buiten de daartoe bestemde bakken: A. WrJ Arnemniden f3 b. s. 3 d. h.op verboden tijd een voorwerp uitkloppen: P. S., Vlissingen f3 b. s. 3 d. h.; op verboden plaatsen zand halen: D. L., Westkapelle f2 b. s. 2 d. h. tegen een raam van een gebouw staan: G. d„ V. B., Vlissingen f 3 b. s. 3 d. b.met een rijwiel zonder noodzaak rijden over klin kerpaden: P. v. d. V., Middelburg f2 b. s. 2 d. hi.; zonder d'aartoe gerechtigd loopen over een anders grond: J. B., Vlissingen f 3 b. s. 1 w. t. Kantongerecht te Goes. Door den Kantonrechter te Goes zijn ver oordeeld: wegens overtreding Leerplichtwet: A v.. 't W., Hoedekenskerke biji herh.f 10 b. s. 10 d. h.met auto rijden over een daarvoor verboden weg: G. J. D., 's-Gra- ven liage f 15 of 15 d. h.met auto zonder noodzaak de linkerzijde van den weg hou den: G. B., Kapelle f5 b. s. J> d. fa.; in de gemeente Kapelle met auto te hard rij den: J. A, d. R., Kapelle f5 b. s. 5 d. fa.; als schipper op zijn schip niet zijn naam ear woonplaats hebben: J. M. d- S., Sas van Gent, O. R., Waspik f3 b. s. 3 d. fa.; paard op openbaren weg onbeheerd laten staan; P. A. d. W., Goes, f5 b. s. 5 d. fa.zonder vergunning rijden over spoorweg: J. r. N., Kruiningen f 5 b. e. 5 d. fa. Vrijgesproken: J. Q. C. L. t eKloetinge, beklaagd van Overtreding Arbeidswet (het boe ken van vlas in een landbouwsohuur zon der opgehangen hebbende een arbeidslijst.) ierseke. Voor het werk aan de Ghr. Be waarschool hebben ingeschreven: G. M. Laban f 2185, Zuijdweg en Vercouteren f 1973, J. Marteijn f 1905 en Gebrs. Goe man f 1789. Gunning aangehouden. ROTTERDAM, 22 Febr. 1926. G r a a n m ar kt. Tarwe zeer ruim aan bod, prijshoudend verkocht, puike f14 f 15,25, extra partijtjes daarboven be taald, overigens naar kwaliteit van -f 12.25—f 13. Gerst (Chevallier), onveranderd f 9-50 —f 10.50, Haver dito f 9.50—f 10.25, KI groene Erwten onveranderd f 12f 14.50. Bruine Boonen onveranderd f 9f 13, alles per 100 K.G. Veemarkt. Aanvoer: 517 vette run deren, 235 vette kalveren, 374 schapen en lammeren, 825 varkens. Prijzen per i4 K.G. Koeien 32,535, 4749, 5659, ossen 44, 49, 54, vette kal veren 60—62,5, 72,5—75, 87,5—90, scha pen (binnenl.) 27, 33, buitenl. 40, 42, 44, lammeren f 24f 34 p. st., varkens 44,5, 45,5. Koeien en ossen aanvoer tamelijk ruim, handel over 't algemeen traag, prijzen van j.l. Dinsdag konden niet worden bedongen. Een beste koe ging tot 3 c. boven notee ring en een prima kwaliteit os tot 3^ c. Stieren wegens onbeduidenden aanvoer geen noteering. Vette kalveren aanvoer ruim, handel sleepend, oude prijzen kon den niet gehandhaafd. Een enkel puik best kalf 5—7/4 c. boven noteering. Schapen en lammeren weinig ter markt, handel stil en vrijwel de oude prijzen van vorige week. Varkens aanvoer aanmerkelijk min der, handel vlug, hoogere prijzen. Een en kel goed ex. iets boven noteering. Voor Londen tot 50 c. en voor zouters tot 48 c. besteed. Zaden. Blauw Maanzaad f 74f 78, Karwijzaad f 22f 24, Lijnzaad (blauw) f 15f 17, Lijnzaad (wit) f 19f 21, Ka nariezaad f 16f 18, Koolzaad f 27f 29. Vlas. 19000 K.G. blauw f 0.90—f 1.45, 4400 K.G. wit Zeeuwsch f 0.90f 1.10, 2900 K.G. Holl. geel f 0.90—f 1.40, 4000 K.G. Groningsch f 0.90—f 1.25, 2200 K.G. Dauw root f 0.90f 1.15. Aardappelen. Brielsche Eigenhei mers f 3f 3.70, Zeeuwsche Eigenheimers f 2.75f 3.20, Blauwe Eigenheimers f 2.75 f 3.25, Zeeuwsche Bonte f 3.70f 4.40, Zeeuwsche Blauwe idem, Poters f 2 f2.50, Red Star f2.80—f3.30, Bravo's f3.25—f3.75, Malta's 10—11 c. per K.G. Eieren f 7f 8. Tengevolge van de vele advertenties moeten enkel ei stukken, o.a. een inge- zonden stuk van den heer C. te G., tot morgen wachten. De man uit een Afrikaansch bosch- land, door W. C. Wilcox, uit het Engelsch vertaald door ds J- Visser te Kockengen- Bruinisse, J. v. d. Wal. 1926. De le aflevering van dit werkje dat in' 15 afleveringen op best papier gedrukt verschijnen zal, hebben wij gelezen. Is 't geheel zoo, dan zal dit verhaal er wel. „in" gaan, mits de uitgever voor goede correctie zorgt, ook in de copy wat den stijl aangaat, die ons in deze aflevering niet overal goed verzorgd schijnt. De vertaler heeft den prettigen vertel trant van den schrijver (niet ds Witlox, maar de held van het verhaal) overgeno men- Het zal een avontuurlijk verhaal worden, is te denken, met veel humor, naar 't begin reeds te oordeelen. De schrij ver heeft Oost-Afrika bereisd, eiï woont thans (blijkens het „Voorwoord" van den vertaler) in Californië, „waar hij nog steeds voor de Zending werkt." Wisselkoersen. Amsterdam, 22 Febr. 1 u. Berlijn 59.42—59.45 Brussel 11.3411.36 Parijs 8.928.95 Londen 12.13Vs-12.14V8 New-York 2.499/ls2.4911/16 MIDDELBURG. Overleden: J. Ph. Dron- kers, 58 j., ongeh. dochter; M. Meijers, 42 j., gehuwd met S. Koets. GOES. Huwel.-afkon.: Hubreeht Murre, 23 j. jm. te 'sHeer Arendskerke en Pie- ternell'a Kerkhove, 24 j. jd. te 'sHeer Arendskerke, onlangs te Goes. Geboren: Cornelia, d. v. Cornells Dom- manschot en Maria Zweedijk; Hendrik Jo- han, z. v. Marinus Oostdijk en Johanna Martina de Pan; Nicolaas Marinus, z. v. Jacob Meijer en Jannetje Hoogstrate. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 23 Febr.: Matige tot krachtige Westelijke tot Zuid- Westelijke wind. Aanvankelijk opklarend. Later toenemende bewolking met kans op regen. Zelfde temperatuur. Hedenmorgen ontsliep zacht en kalm, in zijn Heer en Heiland, onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader AARN0UD HUISS00N, in den gezegenden ouderdom van 90 jaar en ruim 4 maanden. Zijn Kinderen en Kleinkinderen. Nieuwdorp, 22 Februari 1926. Eenige en algemeene kennis geving. komen vroeg in 't voorjaar koop tijdig een pot Bij Alle Drogisten Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde Moeder, BehuwdGroot- en Over grootmoeder MARIA GOEDHAARD, Weduwe Jacobus Wisse, in den ouderdom van 85 jaren en 10 maanden. Uit aller naam, A. WISSE. Biggekerke, 20 Februari 1926. Voor de deelneming ons betoond bij het overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder, ANNA LEIJNSE, zeggen wij hartelijk dank. Uit aller naam, JAN RIEMENS. Zoutelande, Februari 1926. 6?.Voor de deelneming ontvangen bij het overlijden van ons Zoontje JACOB, betuigen wij onzen hartelijken dank. A. VAN EENENNAAM. J. VAN EENENNAAM—POUWBK. Arnemuiden, Februari 1926. Op Donderdag 25 Februari a.s., kan men oDzen geliefden Vader, den heer D. MULDER, met zijn 80-sten Jaardag komen ge- lukwenschen, 's voormiddags tus schen 10 en 12 uur en 's namiddags tusschen 2 en 5 ure. FAMILIE MULDER. Ovezand, 22 Februari 1926. Beschermen Uwe Adem- I halingsorganen tegen I I kouvatten, Verlichten l de hevigste hoestbuien, Genezen Verkoudheid, Keelaandoeningen, Bron chitis. Hoofdverkoudheid en Griep zoowel bij nieuwe als bij verouder de gevallen» worden nooit los ver kocht. Uitsluitend In doo~ zen met Holl. opschrift. Peys fl.- p. doos met den nmam 'T ZAND. Donderdag 25 Febr., a.s. des avonds om 7 uur, hoopt in de Herv. Kerk op te treden Ds. VER- HAGE, van Middelburg, in het be lang der Stichting „Vrederust" tot verzorging van Krankzinnigen. HET BESTUUR. TOT BIJWONING DER LEZING te 8 uur nam. in de Christel. Be- waarsch., Bleekerstraat te GOES Spreker dhr P. LOOF, Oud gevangenisambt. te Middelburg. Onderwerp: „Gevangeniswezen en Reclasseering" (mot lichtbeelden). Toegangsprijs 10 cent. Geref. Vereeniging voor Drankbestrijding, Afd. Goes. In de verkooping te Veere, op Vrijdag 26 Februari a.s., aan tien stal van wijlen dhr. Jac. Brouwer Az., zal nog worden verkocht te bezichtigen bij dhr. W. KASSE op Zanddijk. Notaris BLAUPOT TEN CATE. Te koopKautdeelen, Latten, Ribben, Vlotdelen, Kraaldelen, Mestwagens, Scheuerwagens, Draadnagels, Vlechtwerk, Punt- draad, Afheiningpalen, enz. Hor den vanaf f2 25» M. C. SCHIPPER, Seisstraat, M'burg.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1926 | | pagina 3