Gij zult succes hebben li No 10 InMlani Adverteert ii het DAGBLAD „DE ZEEUW" lecMszata. lui 11 in den tegenwoordigeti tijd reclame voer uw zaak meteien maken om hei hoofd hoven water te houden. en ge zult in de lokalen der Ambachtsschool, veel hinder ondervinden- De afd- Goes van Volksonderwijs dringt op aanneming van het voorstel van B- en W. aan. Eveneens de ouder-commissie van school B en de bewoners van de Beestenmarkt- Dhr Goedbloed heeft één advies gemist- N.l. dat der fin. commis sie- Op 28 Jan. is het voorstel pas bij den voorzitter der fin- com. bezorgd, zoo dat de termijn voor de com- te kort was. Spr. stelt aanhouding voor. De voorz- zegt, dat daaraan vast zit de pachtkwestie van den grond- Dhr Vienings is ook voor aanhouding, èn om het motief van de fin- comm. èn vanwege de ingekomen adressen- B. en W- kunnen dan ook de bezwaren van de Ambachtssch- onderzoeken. Dhr de Looff geeft toe ,dat het bezwaar der Ambachts school gegrond is- Dhr Crucq acht dit argument niet sterk. De kinderen spelen telkens maar een kwartiertje en een poos je vóór schooltijd. De afsland tusschen de Ambachtsschool en de speelplaats zal nog 30 M- zijn. Dhr van Vloten dringt ook er op aan, dat de fin- com. veel vroeger de voor stellen yvcor de Raadsvergaderingen ont vangt- Het voorstel tot aanhouding wordt aangenomen met 10 tegen 2 st- (de hee- ren Buis en Crucq). Dhr Crucq noodigt B. en W. uit om te komen tot vergroo- ting van de speelplaats van de Openbare Bewaarschool. De voorz. zegt, dat B. en W. dit wel onder het oog gezien hebben, maar dit niet wilden voorstellen, daar al de grond aldaar dan zou verdwijnen, wat niet ge- wenscht zou zijn in verband met de plan nen tot uitbreiding der Ambachtsschool. De voorz- wil de motie-Crucq in stem ming brengen. Zeer vele Raadsleden pro testeeren daartegen. Er is geen prae-ad- vies van B. en W. Dhr Goedbloed geeft een wenk aan den heer Crucq om zijn voorstel anders in te kleeden of aan te houden. Maar hieraan wordt geen gevolg gegeven. Daardoor zegt dhr Goedbloed worden de leden gedwongen te gen te stemmen. De motie-Crucq wordt verworpen met 10 tegeni 2 is't- (vóór dhrn Buis en Crucq). Verzoek van de Directie der Maat schappij „Zeeland" om een geldelijke bij drage, teneinde mogelijk te maken een viertalige uitgave van den door haar in sa menwerking, met de Algemeene Vereeni- ging' voor Vreemdelingenverkeer uitgege ven wordenden gids voor Zeeland. Aang. Voorstel tot verlenging van den ter mijn van ontruiming der bij Raadsbesluit van 18 December 1924 onbewoonbaar ver klaarde woningen. Aangenomen. De andere niet genoemde voorstellen werden aangenomen. Rondvraag. De voorz. stelt voor namens den Raad een telegram te zenden aan H. M. de Koningin ter gelegenheid van bet 25-jarig huwelijksfeest van liet Koninklijk Echtpaar. Hiertegen verklaren zich alleen de beide S.D.A.P.'ers. Dhr Vienings brengt de electrificatie ter sprake, naar aanleiding van het be sluit der Prov. Staten. De gemeente Goes kan zelf de distributie van electriciteit ter hand nemen binnen haar ressort- Spr. vraagt B. en W. spoedig de electrificatie van Goes ter hand te nemen. De voorz, zegt, dat B. en W. nader bericht van Ged. Staten wachten. Zoodra dat komt, wordt de zaak onmiddellijk ter hand ge nomen- Dhr Potter vraagt een bepaling tegen het rijden van auto's met verblindend licht door de straten. De voorz., dat dit ver boden is- Dhr Potter dringt dan aan op beter politie-toezicht Dhr de Looff meent dat een bepaling in de gemeen te-veror dening „noodig is- De voorz. zegt nader onderzoek toe- Dhr Eckhardt wil, nu de nieuwe rijks weg geopend wordt, een bord aan den 's Heer Hendrikskinderendijk plaatsen met een kennisgeving, dat óók door Goes kan gereden worden- De voorz. zegt, dat een dergelijk bord wordt aangebracht door den A. N. W. B. Dhr Eckhardt wil in liet nieuwe pacht- contract van het Schuttershof een bepa ling, dat iemand als Broekhuys geweerd wordt uit bedoeld gemeentegebouw. Dhr Goedbloed meent, dat ook nu B- en W. reeds een dergelijke bevoegdheid hebben. De voorzitter zal de zaak onderzoeken- Hierna besloten vergadering. Na heropening van de openbare verga dering stelde de voorzitter aan de orde een verzoek van B. en W. aan den Raad om een rechtsgeding te mogen voeren tegen F. C. A. Hoornick wegens onrecht matig gebruik van gemeentegrond. De Raad willigde het verzoek in. Daarna sluiting. De Watersnood. Naar wij vernemen heeft H. M. de Koningin andermaal een bedrag van f 10.000 geschonken aan de Algemeene Watersnood Commissie te Amsterdam. We berichtten reeds, dat de Maas door de dijkbreuk MeersElsloo opnieuw het /land binnendrong. Dit geschiedt nu over een groote breedte en een diepte van on geveer 70 c.M. Het water golft nu weer het pas droog- gekomen land in en spoelt de breuk nog dieper uit. Het dorp Groote Aleers is reeds geïsoleerd. Het verkeer daarheen geschiedt met roeibootjes. Al kan het water ook nog wat stijgen, Voor 't dorp zelf erin raakt, men maakt zich toch gereed, om het vee weg te brengen en men is, gezien den gestadigen was der Maas, op alles voorbereid. Telegra fisch werden pontons aangevraagd, die reeds per trein uit Dordrecht te Roer mond arriveerden en 's morgens te Meers werden afgeladen. Een pontonbrug is ge j maakt voor het geval het vee uit het dorp moet worden verwijderd. 1 Manschappen van het Alaastrichtsche j garnizoen onder bevel van een luitenant en een onderofficier der pontonniers zijn voor het bieden van hulp ter plaatse aangekomen. De mogelijkheid is vrij groot, dat ook elders langs de Alaas een gelijke toestand ontstaat. Electrificatie der spoor wegen. Bij Werkspoor in Zuilen zijn thans o.a. in aanbouw 19 eerste klasse aanhang- rijtuigen voor de electrische lijnen der Nederlandsche Spoorwegen. Binnenkort wordt begonnen met den bouw van 17 éfectrische motorrijtuigen, zoodat de spoorwegen langzamerhand over een groot aantal rijtuigen voor de geëlectrificeerde lijnen de, beschikking krijgen. Naar verluidt zullen de nieuwe wagens der lijn AmsterdamRotterdam in den loop der volgende maand tijdelijk op de electrische lijn RotterdamDen Haag Scheveningen in dienst worden gesteld, totdat het materieel van deze lijn omge bouwd is voor 1500 volt en voorzien van zwaardere motoren. Zooals bekend, wordt dan de rijtijd ook ingekort. De motor wagens, welke thans elk 350 P.K. kun nen ontwikkelen, zullen in de toekomst voorzien zijn van 4 motoren elk van 200 P.K. gens genoemd blad zou het uitsteken van de vlag verboden zijn, omdat Nederland een Protestantsch land is. De Maasbode heeft jhr. van Vreden- burch, onzen gezant te Brussel, naar aan leiding hiervan opheldering gevraagd, waarbij deze verklaarde: „Dat is een spij tige vergetelheid. Ik had Woensdagavond order gegeven, dat 's anderdaags de vlag halfstok aan de legatie moest worden ge- heschen. Vandaag lees ik, dat zulks is vergeten geworden." Aubade voor het Kon. Paleis Het L o o. Overeenkomstig den wensch van de Ko ningin om den herdenkingsdag van kaar zilveren huwelijksfeest zoo kalm en stil mogelijk te vieren, heeft het bestuur der Oranjevereeniging te Apeldoorn gemeend den dag van 7 Februari a.s. min of meer plechtig te moeten inzetten en wel door het doen uitvoeren van koraalmuziek door de drie muziekvereenigingen: Harmonie-or kest, Soli Deo Gloria en Jeanne d'Arc. Deze aubade, welke door de Koningin zeer wordt gewaardeerd, zal Zondagmor gen plaats vinden precies om half negen voor het hek van bet Koninklijk Paleis en zal ongeveer 20 minuten duren, opdat de genen, die dat wenschen, in de gelegenheid worden gesteld hun kerkelijke plichten waar te nemen. Omtrent het programma van deze plech tige ochtendbegroeting kan worden mede gedeeld, dat gespeeld zullen worden twee gewijde liederen, vervolgens het Wilhel mus en Wien Neerlandsch Bloed en tot riode van 24 Augustus4 October 1923 ten gevolge van de verwarring in do reke ningen over meer geld hadden beschikt dan hun saldo's toelieten. In totaal is aldus f2.827.591,08 te veel uitbetaald ge worden op ruim 4000 rekeningen. Nadat deze deoet-saldi waren bekend geworden, zijn zij ter kennis van de be trokken rekeninghouders gebracht met verzoek tot aanzuivering te willen over gaan. In verreweg de meeste gevallen heeft deze plaats gehad. Slechts in een be perkt aantal gevallen bleken de betrok kenen weigerachtig om hun schuld te vol doen, hetzij omdat de juistheid van het vastgestelde tekort door hen werd betwist, hetzij, althans volgens hun verklaring, uit gebreken aan middelen om te betalen als anderszins. Voor zoover deze rekeninghouders niet *annemelijk hebben kunnen maken, dat zij inderdaad niet tot betaling verplicht wa ren, is de tusschenkomst van den Lands advocaat ingeroepen, teneinde de ver schuldigde bedragen zoo noodig in rechte in te vorderen. In totaal werden in handen van den Landsadvocaat gesteld 121 vor deringen tot een gezamenlijk bedrag van f 141.575,70, waarop tot medio Sept. 1925 f 42.009,79 betaald is geworden. Gebleken is, dat enkele saldo's tot een gezamenlijk bedrag van f3508,26 vermoe delijk oninbaar zullen zijn. Ten aanzien van de nog niet geïnde posten zet de Landsadvocaat zijn bemoeiingen voort. Op 31 Dec. 1924 was nog: niet aange zuiverd een bedrag van f 178.581,76, ver- De post brug over liet kanaal door Zuid-Beveland. Door den heer Kersten zijn aan den Minister van Waterstaat de volgende vra gen gericht Is het Uwe Excellentie bekend, dat na maandenlange reparatie aan de Post- brug over het Kanaal door Zuid-Beveland, ten gevolge waarvan liet verkeer over den Postweg evenvele maanden werd afgeslo ten, bedoelde brug slechts naar één zijde en niet dan met groote moeite kan ge draaid worden, zeer ten ongerieve van het verkeer, zoowel te water als per as? Is Uwe Excellentie bereid, maatregelen tot spoedige verbetering te treffen? Een dwaze „dienstweigeraa r". Merkwaardig is wel het volgende be richt in „Het Volk": Een zonderling geval van dienstweige ring doet zich te Veendam voor. De zoon van den arbeider Jelis Lamain van Omme- landerwijk, heeft zich in Januari 1925 voor den dienstplicht aangegeven. Be zorgd behoefde hij voor den militairen dienst allerminst te zijn, daar hij broeder- dienst kon inbrengen en dan vrijgesteld moest worden op grond van de bepalingen der Wet op den Dienstplicht. Hij ver scheen echter niet ten gemeentehuize, waarna hij op dit verzuim en zijn belang om het te herstellen opmerkzaam werd gemaakt. Hij kwam niet. Zoodat hij voor den dienst werd aangewezen. Nadien werd hij voor de keuring opgeroepen, doch voor den dokter verscheen hij ook niet. Op last van den kommissaris der konin gin is hij Maandag door de politie opge haald, in het cachot gezet en Dinsdag on der politiegeleide ter beschikking van de autoriteiten gesteld. Weigert hij nu militairen dienst, dan zal Lamain zijn dwaasheden wel in de gevangenis moeten bezuren. Respekt voor zulk soort „dienstweigeraars" zal er wel weinig worden aangetroffen. Een spijtige „vergetelhei d". Het Brusselsche blad Nation Beige heeft er op gewezen dat, terwijl alle andere le gaties de vlag halfstok hadden geheschen op den dag der begrafenisceremonie van i kardinaal Mereier, de legatie en het con- sulaat-generaal van Nederland te Brussel daarop een uitzondering maakten. Vol- slot de zegenbede uit den 134en psalm. Voorts kan het blad nog mededeelen, dat het bestuur der Oranje-vereeniging offici eel tegenwoordig zal zijn bij de godsdienst oefening van Zondagmorgen in de Ned. Herv. Kerk aan de Loolaan, welke gods dienstoefening zeer waarschijnlijk ook door de Koninklijke Familie bijgewoond zal worden. Apeldoorns oudste predikant, Ds G. Hattink, zal als voorganger optre den. Aan alle schoolkinderen van Apeldoorn zal een reproductie van de schilderij van het Vorstelijk Echtpaar worden verstrekt. De Postcheque- en Girodienst- Verschenen is het verslag van den Post- chèque- en Girodienst over de jaren 1923 en 1924. Sinds de heropening zijn van de zijde der gebruikers geen of nagenoeg geen klachten vernomen. Het valt niet te ont kennen, dat het bedrijf nog niet de positie in het betalingsverkeer, die het vóór de sluiting innam; ten volle heeft herwonnen, al valt een gestadige toeneming van het gebruik waar te nemen- Daartegenover staat echter voor de naaste- toekomst een andere omstandig- he-id, die de beteekenis van het instituut zeer zal yerhoogen, n 1. de toewijzing van een eerste rol in den betalingsdienst van den Staat. Daardoor wordt een aanraking tusschen het girobedrijf en personen uit alle lagen der bevolking geschapen, die liet gebruik van het instituut door den par ticulier gunstig moet beïnvloeden. Onder de bestaande omstandigheden schijnt den directeur de verwachting gewettigd, dat binnen niet al te langen tijd bij een voortgezet zuinig beheer van den dienst en voortdurende zorg voör een passende versterking zijner inkomsten, het mogelijk zal blijken het bedrijf te doen beantwoorden zoowel aan zijn roeping als goed en snel werkend en ruim verbreid betalingsinstituut, als aan het desidera tum van evenwicht tusschen uitgaven en inkomsten. Het aantal ambtenaren bedroeg op 31 Dec. 1922 667, op 31 Dec. 1923 1058 en op 31 Dec. 1924 752. Bij het weder samenstellen van de reke- ningemcourant en het opnieuw bepalen der saldi op 4 Oct. 1923 is gebleken, dat een aantal rekeninghouders tijdens de pe- deeld over 754 rekeningen, waarvan 402 met een tekort kleiner dan f5; 221 met idem van f5 tot f 100; 114 met idem van f 100 tot f 10009 met idem van f 1000 tot f2000; 3 met idem van f2000 tot f 30003 met idem van f 3000 tot f 6000 1 met een tekort van ruim f23,500 en 1 met 'n tekort van ruim f 76.800. De beide laatstgenoemde tekorten betreffen _post- rekeningen ten name van eenzelfde firma. Bij het uitbrengen van het verslag was het nog niet aangezuiverde' bedrag ge- uidaald tot f 109.747,13. Het verlies over 1923 heeft bedragen f 275.894,491/2, terwijl de winst over 1924 bedroeg f 126.325,22. Diefstal opgehelderd? Op den eersten Kerstdag werd ingebroken in de hofstede van den landbouwer Schenk, gelegen op den Horn in den Grooten IJ- polder. De bewoners bemerkten wat er ge beurd was, toen ze des avonds thuis kwa men. Uit een brandkast, welke was open gemaakt, werd een bedrag van f 3500 aan bankpapier vermist. Eerst thans heeft de politie twee personen kunnen arresteeren, die zij van genoemd feit verdenkt. Het zijn twee landarbeiders, die daar in de buurt hebben gewerkt. Er zijn aanwijzingen te gen hen, doch zij ontkennen alle schuld. Een huiszoeking in hun woningen heeft geen resultaat opgeleverd. (Tel.) Goudsmidswinkelgrondig geplunderd. Gisternacht kwam de horlogemaker en goudsmid W. op het po litiebureau te Amsterdam aangifte doen van opensluiting van zijn winkel. De -fa milie was van half negen tot twaalf uur niet thuis geweest en in die periode moet iemand door de winkeldeur met een val- schen sleutel te openen, zich toegang heb ben verschaft. Een groote voorraad wordt vermist. Volgens de recherchelijst van de politie werden ontvreemd 100 gouden trouw- en fantasïeringen, 20 gouden ze gelringen, 14- gouden heerenhorloges, 12 gouden damesarmband horloges, 8 gou den beeren horlogekettingen, 4 gouden strikspelden, 4 gouden keerenarmband- horloges, 4 flacons met gouden stop en 12 of 13 horloges van verschillend model. Verzekering dekt de schade. Brand in,een hotel. Gister nacht omstreeks half 3 ontdekte een der logeergasten van het hotel Oranje-Nassau te Arnhem, dat zijn bed in brand stond. Hij riep dadelijk de hulp in van den nachtportier, die de brandweer waar schuwde en de 14 andere logeergasten wekte. Voordat de brandweer ter plaatse was, waren alle overige gasten reeds in veiligheid gebracht., Binnen een half uur was men den brand, die ook reeds de aan grenzende kamers bad aangetast, mees ter, zoodat de brandweer kon inrukken. Toen de nachtportier omstreeks half 5 boven kwam, bemerkte bij dat er opnieuw brand was uitgebroken, zoodat alle gas ten, die reeds weer naar bed waren, op nieuw moesten gewekt worden. De brand weer was spoedig weer met groot materi aal aanwezig en slaagde er weer in den brand in korten tijd te blusscken. Door een en ander is behalve vrikbelangrijke brand schade een zeer belangrijke waterschade aangericht. Vermoedelijk is de brand ont staan, doordat de logeergast, een E11- gelschman, wiens bed bet eerst in brand stond, in zijn bed sigaretten gerookt heeft. De man is door de politie in verhoor ge nomen. Do schade wordt door verzekering gedekt. Kantongerecht te Goes. Door den Kantonrechter te Goes zijn veroordeeld wegens overtreding Het op den openbaren weg een wapen bij zich hebben: A. T. Heinkenszand, f3 of 3 d-h. geweer verbeurd verklaard; Leer- plichtig land laten werken: J. M. Ier- seke, f 15 of 15 d.; J. M., A- V., Wol- phaartsdijk f 10 of 10 d. h.A. v. «1. L-, aldaar, vrijgesproken; Leerplichtwet: J. v. d. P. Ierseke f2 of 2 d. h.; J. van K., aldaar f3 of 3 d. h.J. v. W. Wolphaartsdijk f5 of 5 d- h.; C. v. S., Wolphaartsdijk, G- L. Kamperland, M. A. d- V. aldaar f20 of 20 d. h.; Straat schenderij "J. J. P. L., Goes, f 1 of 1 d- h.; L. P. d. Al., Hansweert f3, of 1 w- t.; M. J. d. F., Goes, terug aan ouders; Arbeidswet: W. d. W., .Goes, f 15 of 15 d. b.; Strooperij: Al. P. v. IF, Goes, f40 of 40 d- h.; Buiten noodzaak zich te Goes op het ijs bevinden: F. d. J., Schore D. D., Hansweert, C. W. B., Goes, terug aan ouders, J- H. C. W., H. R., f3 of 1 w. t.; J. B. V., Goes, f3 of 3 d.; Op openbare weg te Goes met centen spe len: J. F. W., Goes, f 10. 1 w. t.; zonder vergunning van B. en W. vuurwerk af- steken: C- J. S., Goes flO of 4 w. t.; Bouwen zonder vergunning van B. en W.: J. d. B., Goes, f5 of 5 d. h.Reclamebord te Goes ophangen zonder vergunning: ,T. F. G. van R. Goes f2 of 2 d. h.; Nacht rumoer verwekken: Al. v. d. R., B. d- K-, Goes, f5 of 5 d. h.; Goederen ia brandgang plaatsen: J. D., Goes, f5 of 5 d- h.Trekdier onbeheerd laten staan: P. A. R., 's-Heerenhoek f5 of 5 d. h.; Met autobus teveel passagiers vervoeren: M. D .van H., Colijnsplaat f5 of 5 d. h.; Als schipper zijn naam niet op zijn schip hebben: W. B., St. Alaartensdijk, N. F., Lobith f3 of 3 d- h.; Tijdens mist oes ters korren: C- H. Krabbendijke, fO.óö, of 1 d. h.; Met voertuig niet voldoende naar rechts uitwijken: J. v. S., Wol phaartsdijk: f40 of 40 d- h.; Met auto de veiligheid vanhet verkeer in gevaar brengen: J. v. Z. Roozendaal flO of 10 d. h.; Alet auto rijden zonder achterlicht: J. M. IC., Goes, f 3 of 3 d. h.'; Alet auto geen. teeken geven indien men stil wenscht te staan: L. L., Hansweert f25 of 25 d. Met autobus jijden zonder vsrbandtrom- mei: A. de G., Goes, f3 of 3 d. h. 's Avonds fietsen zonder licht: A. N. IC, 'sBeer Arendskerke, terug aan ouders, J. C. N., Wemeldinge f3 of 3 d. h.; J- IC. Baarland, L. P. F., Geersdijk, P. IC, 's H. Arendskerke, C. G„ 's Heerfinhoek M- Z., Goes, f5 of 5 d. h.; Met voertuig 's avonds rijden zonder licht: J. van S., Wolphaartsdijk f5 of 5 d- h..; Alet auto rijden over een daarvoor verboden weg: G. R., Goes, f 10 of 10 cl. h.; In staat van dronkenschap de openbare orde ver storen: P. A. S., Wemeldinge f20 of 20 d. h.; Dronkenschap bij lierh.W. A. L R., Kapeüe, 3 d. h. H Door J. Z., te Goes, is hooger be roep aangeteekend tegen een vonnis van dit kantongerecht waarbij hij is veroor deeld, wegens het met een auto niet rechts houden en geen signaal geven als de veiligheid van het verkeer zulks vor dert tot 2 maal f 15 of 2 maal 15 d- h- Haar kind gedood? Voor 'le rechtbank te Leeuwarden stond terecht de 42-ja.rige vr. W. G. uit Ooststellin- gerwerf, vrouw van J. V., wegens het opzettelijk van het leven berooven van haar kindje van circa acht maanden, ge naamd Adam- Bij de behandeling der zaak bleek, dat het gezin in bekrompen om standigheden in een krot van een huisje leefde. In den morgen van den 6den December 1925, nadat de man opgestaan was en zich van huis begeven had, zou de vrouw het kindje zoo stevig tcgca zich aangedrukt hebben, dat het gestikt was- Dr Mieremet te Groningen, die de lijkschouwing verricht had, kon geen an dere doodsoorzaak opgeven dan verstik king. Voor den rechter-commissaris had de vrouw opgegeven, dat het kindje niet wilde groeien, en dat zij daarom geen ander middel meer wist. De president vroeg haar, of het haar bedoeling was, geweest, het kind op die wijze te dooden, waarop zij antwoordde: „Neen". De offi cier van Justitie achtte het wettig on overtuigend bewijs geleverd en eisclit» een gevangenisstraf van twee .jaren- Drukker; OOSTERBAAN Bureaux: Lange Tel.: Redactie no. Postrekei Bijkantooi Firma F. P. DHU 31! nummer bei Een zilveren hl Morgen 7 Fobr geleden zijn dat 's-Gravenliage in met Z. H. Hei Ernst van Meckle: vrelijk door den dr J. C. v. d. Fli zegend, en de gem toezong: U zeegne God Hij steil' U tot ee Gezegend zij uw h Uw aardscli, uw De dagbladen, hebben van deze hetgeen er mede verslagen gegeven verteld en gezongi ten huisgezinnen het Koninklijk Ec den opgezonden. Deze gebeden Nagenoeg een dien blijden stond nieuw geslacht is tonen van toeger aan Koningin Wi drik der Nederlai heeft dit Konink een Drietal uitgej en met de ouder en warme toejuic ren bidden vooi Ouderpaar, en vc der en het geliefc Er is reden om Zilveren Bruiloft droeve omstandig bantsch-Limburgs ijselsche landgenc deze blijdschap z aiten als men dit Niettemin zulle: ren op dezen Brui waar men Oranji onzer Koningin t weerklinken. Koningin Wilhf uw volk treedt U in don geest nade Het wenscht U ge Het bidt voor U t< God om vermeerc neming in de gei menschen, en on schrijding op het maal het Zilver v worde door den Goud, gelouterd ii proeving! U zal de Heer, Die hemel en Uit Sion met Zegenen met a (Psalm 134: 3 Petrus Dathenus. C or Propag; 1 Jam tegei Nederland en Dit officieel van A.-R bevat in zijn van „Groen ,,De ICabinetscrisi hehoorende bij Chr. Grondslag, mer (van Oct.- bedoold nommer studie, waarin voorgangers v woord worden. Wat verstaat slagen van ons wordt, dat deze getal zijn. Aan aandacht gesch gen in dit en in deze belangrijke lee* do leden de Kiesvereenigingen nairen, 't zij in levende, 'tzij naam bekend studie kennis op blz. 173 brachten' regel In beginsel is tionair. Alleen tiek terrein in der partijen v._.. het Liberalisme het evangelisch d e revolutie in revolutionairen sc eren" 1 aé verst Bij mi g e geschon hc s de: ;en of o-nd al wi nog vai iec wa den vergis h« vc De anthraciet W,j hebben reel

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1926 | | pagina 6