Laatste Berichten. RecMszate®, Burgerlijke Stand. larktliuritMsa. Advertentiën. DOKTER SIMONS, Vrijdag 26 Februari a.s. Openbare Verkoopinpen en Ver pachtingen. Aanbestedingen. Zaterdag 30 Januari 1920, iaritfe P., terwijl de trein nog in bewe- cine was, op 't station te Weert, uit den trein. Zij kwam daarbij te vallen en ge raakte onder de wielen. De treifi moest eerst worden opgetrokken, daar een dei- wielen op haar rechterarm stond. Ze werd naar het ziekenhuis overgebracht. Ie Amsterdam is een 13-jarige jongen, die van een in vaart zijnden auto afsprong, komon te vallen en door een zwaren vrachtauto, die daarachter reed, overre den. De jongen was onmiddellijk dood. In het ziekenhuis te Zwolle is thans •overleden de arbeider S. uit de Krim, die de vorige week onder een hoop turf was geraakt. Te Nijmegen is van een auto plotseling een voorwiel afgeschoten, dat met groote vaart een meisje, C., zoodanig trof, dat het tegen den grond word geworpen. Zij brak daarbij een dij been en kreeg een hersenschudding. Haar toestand is hopeloos. Een arbeider uit Beerta, die tengevolge een val van een ladder in het Ziekenhuis te Winschoten was opgenomen, is daar gisteren over leden. Stinkbommen in Haagsche bioscopen. Het is der politie gelukt, do daders in handen te krijgen van 't wer pen van stinkbommen, dat Zaterdag avond heeft plaats gehad in oen paar bioscooptheaters in Den Haag. Zij ble ken te zijn twee bouwvakarbeiders, aan gesloten hij de revolutionna.ire vakbewe ning. Toen zij Zaterdagmiddag uit het gebouw van het Haagsche Vakcomité kwamen, zijn zij, naar hun beweren, om gekocht door eenige stakende musici, die hun plaatskaarten verschaften voor hot City- en het Asta-theater. Tegen de stink,- bommengooiers is proces-verhaal opge maakt. Dienst hervat. De veerdienst llrk—Enkhuizen is gisteren hervat. De „,,Thr von'Geusau" heeft de reis Kampen— UrkEnkhuizen in den gewonen tijd vol bracht, zonder door het ijs te zijn gehin derd. Alleen in zuidelijke richting van Urk werd nog eenig ijs aangetroffen. Poging tot doodslag. Verdacht van poging tot doodslag op den jachtop ziener van den Elzen te Posterholt is door de riiksveldwacht aangehouden en naar de gevangenis te Roermond overgebracht de 45-jarige landbouwer A. G. te Poster- holt. Maandagnacht werd G. door den jachtopziener in het jachtveld aangetrof fen. Toen hij hem staande hield en het wild in beslag wilde nemen, raakten bei den handgemeen. Hierbij wist de strooper in het bezit te komen van het geweer van den opzichter, op w.Len hij het wapen richtte. Op het oogenblik,'dat de bedreigde het wapen vast greep en de hoogte in duwde, ging het schot af, zonder dat iemand werd getroffen. Met geweld wist de opziener den strooper het geweer te ontnemen. Deze greep toen een zwaren paal, waarmee hij v. d. E. te lijf wilde. Door den aanrander een slag met het ge weer op zijn hoofd te geven stelde de jachtopziener hem buiten gevecht. Een koksstaking in NiCe. Sedert eenige dagen hebben de koks in een groot aantal groote hotels te Nice ton gevolge van een loongeschil het werk neergelegd, zoodat de gasten genoopt zijn hun maaltijden buitenshuis te nemen. Lang zal de nood echter niet duren, want er is reeds een hulpleger in aantocht. Twee-en-twintig hoteleigenaren uit Vichy, allen vroegere koks, zijn op weg naar Nice om de zoo smadelijk door de stakers in den steek gelaten pannen ter hand 'te nemen en te zorgen, dat do reputatie der Riviera niet voor altoos iri de oogen der buitenlanders wordt gecompromit teerd. Jacht op een inbreker. Gister nacht omstreeks één uur ontdekte de po litie te Arnhem onraad in den kelder van de „Nederlandsche Industrie". Men begaf zich naar binnen, doch bemerkte niets bijzonders. Toen de politie inrukte, bleef een agent op post staan. Na een baJf uur bemerkte deze een man, die uit een luik van het bewuste perceel kroop en vlug er van doorging. De agent achter volgde heih, intusschen revolverschoten in de lucht lossende. Het gelukte den politieman den vluchteling in de Jans straat in een portiek te drijven. Hoewel deze zaak aanvankelijk overgaf, en de han den opstak, gaf hij toch plotseling den agent een vuistslag in het gezicht. D'eze Itrok opnieuw zijn revolver en vuurde, waarbij hij den man in den arm trof. !Met behulp van eenige agenten is de arrestant daarop naar het hoofdbureau van politie overgebracht. Nadat hem ge neeskundige hulp was verleend, is hij, ter verdere behandeling in het ziekenhuis Opgenomen. De getroffene is de 21-ja- rige H. (Tel.) Autobus te water. Gistermid dag is een autobus van den dienst Gouda- Ïtoeuwijk-Boskoop, te water gereden. [Vermoedelijk misleid door den mist baalde de chauffeur te ver uit op den Smallen djjk, zoodat de autobus kantelend in de vrij diepe wetering gleed. D<oor in allerijl toegeschoten voorbijgangers wer den do zes passagiers, benevens de chauf feur op den wal gebracht, en in een nabij gelegen boerderij van droge kleeren voorzien. (Tel.) Tan een losbandig leven. Een oud-Haarlemmer, thans te Makassar [Wonend, zendt aan de „0. II. Ct." een Sollicitatiebrief, dien hij ontving van een jongmensch afkomstig van Timor. Debrief is met ^en mooie- hand geschreven, maar de Timoreesche jongeling springt raar met de taal om. Hij schrijft o.a.: „Recurrent, thans sine verdienste, aanwaagt zich tot te wenden, vervolgens poliet te sup- P eren, 'lom op uwe welwillendheid een baanlje te willen schenken. D'e ratio, dat hij zich hierbij de vrijheid neemt .tot UEd. te wenden om hulp, is: dat hij reeds langen tijd onverdienstelijk is gebleven, weshalve hij een losbandig leven leidt, hetwelk hem zeer tortureert, en hij aldus Uwe welwillende subventie noodig acht, als een uitredding daarvan, vooral dewijl iedere werkzaamheid hem-- zeer be haagt. Vermist. D'e landbouwer W. de R., uit Leeuwen, die thans in verband met dén watersnood te Nijmegen vertoeft, verzoekt opsporing- van zijn 15-jarigen zoon Johan, die in het begin dezer maand uit Leeuwen, vermoedelijk met een stoom boot naar onbekende richting is ver voerd. Treurig. Verleden week na het politieuur trachten eenige jongelieden liet café-restaurant „Het Oude Stadhuis" te Helmond binnen te dringen om daar 's nachts verder te verblijven. Daar de eigenaar niet opendeed, wilden zij aan den achterkant binnenkomen door een raam. Men gebruikte hiervoor een ladder en plaatste die tegen het raam. Met z'n vieren gingen zij de ladder op. Plots schoot de ladder uit, waardoor de 28- jarige D'. het bovenstuk in zijn buik kreeg. De buik werd opengereten en de darmen werden gekneusd. De 25-jarige H. brak door dit ongeval zijn enkels. Zekere V. kwam er gelukkiger af mat ontvelde han den, terwijl de vierde persoon er zonder eenig letsel afkwam. De ongelukkigen werden direct naar het gasthuis vervoerd. De toestand van D. was zeer ernstig. De gansche week heeft men hem kunstmatig moeten voeden. Zaterdagmiddag is hij aan de gevolgen overleden, terwijl H. nog wel ©enigen tijd in het ziekenhuis zal moeten doorbrengen aleer hij geheel her steld zal zijn.. Inbraken. In de laatste dagen hebben te Utrecht in verschillende gedeel ten der stad insluipingen plaats gehad. Van tien gevallen werd bij: do politie mededeeling gedaan, waarbij geld werd ontvreemd tot een totaal bedrag van f 500. De inbrekers gaan zeer voorzichtig te werk; geen voorwerpen, doch slechts geld nemen zij mee. S m o k k e 1 a r ij. De douane te Roo sendaal hield Maandagmorgen een spoor wagon aan, die volgens opgave met chili- salpeter was beladen. Bij visitatie bleek echter, dat de inhoud uit suiker bestond. De wagon was bestemd voor zekeren N. te Roozendaal, die een boete moest betalen van circa f 30.000. D'e ontsnapte Duitse hers. Naar wij vernemen is het aan de beide ontvluchte D'uitschers gelukt in de omge ving van Nieuweschans over de grens te komen. Zij moeten zich in Beerta ieder van een rijwiel hebben voorzien, ook al weer door inbraak. Trein in een rivier. Volgens een bericht uit Boekarest zijn op de spoorlijn PiatraNeamtz 2 goederen treinen tegen elkaar gebotst, waardoor de eene trein, die uit een locomotief en 5 wagons bestond, van een brug in de Bistritza stortte. Drie personen werden gedood. D'e materieel© schade is aan- Treinbotsing. Uit Belgrado wordt geseind: In den afgeloopen nacht is een exprestrein uit Sussk op het sta tion Ogulin in botsing gekomen met een goederentrein. Er zijn talrijke gewonden. De schade bedraagt 1 millioen. Het onge luk is te wijten aan een sneeuwstorm. De Duitsche ingenieur S. W., werk zaam aan de Maaskanalisatie te Belfeld, vertrok Zaterdagmorgen, per motorrijtuig met zijspan, van Nijmegen daarheen, met zich voerende f 13Ó0 ter uibetaling van loonen. Hij is echter niet te Belfeld ge- arriveord, en ook niet te Nijmegen terug gekeerd. Aan oneerlijke praktijken wordt niet gedacht. Draadlooze telefonie in den trein. Men heeft gisteren voor de eerste maal in Engeland proeven genomen met het opvangen van draadlooze telefonie in een rijdenden trein en wel in den trein van Bristol naar Cardiff waarin twintig roephorens wa ren aangebracht. De ontvangst was goed, al leen in een tunnel kon men door het lawaai niets hooren. Gehoord werden stations in En geland, Frankrijk, Duitschland, Oostenrijk, Span je en Noorwegen. Op de terugreis des avonds was de ontvangst beter dan overdag. Naar men weet zijn o.a. in Duitschland al soort gelijke proeven genomen en zoo goed geslaagd, dat men tot praotisoho toepassing heeft be sloten. DELFT. V. D. Geslaagd aan de Tech nische Hoogeschool voor het cand- ex. scheikundig ingenieur dhr Chr- N. J. de Nooyer 'te Zierikzee- DOORN. V. D. In tegenstelling met de berichten, is de ex-kroonprins heden niet op huize Doorn aangekomen om den ver jaardag van zijn vader mee te vieren. Naar verluidt, zal hij de volgende maand komen- Wèl Is gearriveerd prins Hein- rich, broer van den ex-keizer en zijn dochter. J HOEK VAN HOLLAND. V. D. Het Griek- sche stoomschip Georgios is hedenmor gen vier K. M. benoorden Noordwijk ge strand. Het vraagt onmiddellijk assistentie. Een sleepboot en een bergingsvaartuig zijn derwaarts vertrokken. Ook vanuit IJmuiden zijn drie sleepbooten vertrokken. OSS. V. D. Dezer dageh is een aanvang gemaakt met de herstelling van den op drie plaatsen weggeslagen spoordijk Ra- vesteijnWychen. Dat geheele traject heeft echter zooveel te lijden gehad, dat dit geheel hersteld moet worden- Er zul len ruim 14 dagen mee gemoeid zijn, voor de dienst in zijn normalen omvang kan hervat worden- UTRECHT. V. D. Gistermiddag is eeü hijzonder sterke magnetische storing be gonnen, die tot hedenmorgen drie uur voortduurde. Waarschijnlijk is ze gepaard gegaan met Noorderlicht en telegrafische storingen. Jan. 28 Krabbendijke, hofstede, Neervoort. 28 Oud-Sahhinge, huis, Pilaar. 28 Middelburg, huizen, Struve. 28 Goes, afbraak, de Wilde en Heij- boer. 28 .Middelburg, Notarishuis, glas en af braak Pottenmarkt. 29 Vlissngen,i hofstede, Hioolen. 29 Hoedekenskcrke, huis, bouwl., Beth. 29 Wolfa.artsiJijik, inboedel, Pilaar. 29 's Gravenpolder, woonhuis, Verbist. 29 Meliskerke, verp. bouwland, Blaupot ten Cate. 29 Souburg, hofstede, Hioolen. 29 Rilland, meubilair, broedmachine, enz., de Wilde en Heijboer. j 30 Arnemuiden, huizen, Iltmann. Hoes, huis, de Wilde en Heijboer. Febr. 1926. 3 Wolf aartsdijk, huis, v. D'issel. 3 Borssden, bouwland, Beth. 4 Heinkeinszand, huis, v. Geef. 5 Nisse, bouwland, Pilaar. 6 Kats, wagenmakersinventaris, Mar- kusse. 10 Westkapelle, huis, schuurtje, inspan, Loeff. 16 Sluis, hofstede, Van Mazijk. 17 Goes, vendutie, D'e Kok. 17 Nieuwdorp, verpachting bouwland, Pilaar. 17 Nieuwdorp, huis, enz., Klaar. 17 Kruiningen, bouwland, Verbist 18 Borsselen, inspan, de Kok. 19 'sHeer Arendskerke, kapitale boeren- inspan, Pilaar. 19 Heinkenszand, wagenmakerij, twee ^woonhuizen, v. Dissel. 24 Kamperland, kap. boereninspan, Mar- kusse. 24 Kruiningen, kap. boereninspan, Ver bist. 24 Wolfaartsdijlk, boereninspan, Pilaar. 25 W olfertsdijk, kap. boereninspan, v. Dissel. 26 Rilland, kapitale boeren-inspan, Pi laar. 26 Kats, Landbouwersins pan, Markusse. 27 'sH. Abtskerke', weiland, v. Dissel. 27 Kloetinge, wisschenbosch, v. Dissel. Hoedekenskerke, hofstede, bouw- en weiland, Van Dissel. Hoedekenskerke, inboedel, Van Dis sel. \- Mrt. 1 Goes, verpachting Schuttershof, B. en W. 3 'sHeer Hendrikskinderen, boerenin span, Pilaar. 3 Colijnsplaat, landbouwersinspan, Mar kusse. 3 Schore, kap. boereninspan, Kram. 4 Rilland, kapitale boereninspan, Pi laar. 5 Wissenkcrke, kap. boereninspan, Pi laar. 11 Oudelande, inspan, De Kok. 17 Serooskerke, inspan, D'e Nee ling. 17 Wissenkerke, inspan, Heijboer. April 16 Koudekerke, inspan, Loeff. 27 Grijpskerke, kap. boerèninspan, De Neeling. 28 Souburg, inspan, Blaupot ten Cate. Febr. 6 Heinkenszand, sloopen smederij en woning en bouwen fabriek en wo ning, Arch. Van Bruggen. Jos van Raalte. f VLISSINGEN. Na een langdurig ziekbed is heden alhier op 81-jarigen leeftijd over leden de heer Jos van Raalte, van 1875 tot 1919 directeur en sindsdien commis saris der Kon. Mij de Schelde te Vlis- singen- De heer van Raalte heeft een groote werkkracht gehad en deze ook gegeven aan het openbaar leven in de stad zijner inwoning. Zoo was de over ledene van 1880 tot 1919 lid van den gemeenteraad, van 1886 lid en van 1901 tot 1921 voorzitter van de Commissie van Toezicht op het L. O. van 1869 tot 1903 officier, het laatst luitenant-kolenel van de Schutterij en van 1886 lid en van 1901 voorzitter van de Kamer van Koophandel en fabrieken te Vlissingen. Toen in 1922 die Kamer werd opgeheven werd de over ledene lid en voorzitter van de Kamer voor de Zeeuwsche eilanden- Als voor zitter nam hij in Maart 1925 ontslag, en hij stelde zich bij de periodieke aftreding in November j.l. niet herkiesbaar. Als wij er aan toevoegen, dat de heer Van Raalte ook van verschillende ver- eenigingen deel van het bestuur heeft uit gemaakt, dan zal liet voor ieder duidelijk zijn ,dat met zijn heengaan aan een wel besteed leven een einde is gekomen. D'e verdiensten van den overledene werden van hooger hand erkend door zijn benoe- I ming in 1894 tot Ridder in de orde van den Nederlandschen Leeuw en in Mei j.l. bij zijn aftreden als voorzitter der Ka mer van Koophandel tot Commandeur in de Orde van Oranje Nassau. Die ter aarde bestelling is .bepaald op Vrijdag te half twaalf van af het sterf huis en zal plaats hebben op het kerkhof aan den Koudekerkschen weg. WEMELDINGE. Het door den heer Bur gemeester gevormde comité tot leniging van den nood der bevolking van de ge teisterde streken in ons land droeg in hare vergadering van 25 dezer de som van f 1166,45 af, gecollecteerd bij de inge zetenen. Van de alhier passeerende schip pers f21,96, Ned. llerv. Kerk f 100. Samen f 1288,41. Welk bedrag aan het Algemeen Watersnoodcomité, gevestigd te Amster dam, zal worden overgemaakt. Wittel koereen. Amsterdam, 27 Jan. 1 u.' Berlijn 59.27i/2—59.30 Brussel 11.3111.32V2 Parijs 9 30—9.31 Londen 12.11 Vs—12.11% New York 2.48%2.48% Vice-president Rechtbank te Middelburg. Bij Kon. besluit is benoemd tot vice-president van de recht bank te Middelburg mr G. F. baron thoe Schwartzenberg en Hohenlansberg, thans rechter in genoemd college. Hedenmorgen is :door de Rechtbank te Middelburg failliet verklaard: D. J. P. Jacobi, winkelier te Middelburg', Noord- straat. Kantongerecht te Goes. Door den kantonrechter te Goes zijn ver oordeeld wegens: zonder vergunning op den openbaren weg muziek maken: J. D1., Wemeldinge, f 1 b. s. ld. h.overtreding reglement op de wegen en voetpaden: M. H., Oudelande, f5 b. s. 5 d. h.; trek dier zonder toezicht laten staaa. op den openbaren weg: M. S., Kloetinge, fö b. s. 5 d. h.; geen voldoend toezicht hou den op zijn gevaarlijken hond: M. J. K., Goes, vrijgesproken; dieren noodeloos vervoeren op kwellende wijze: J. P., Goes, f5 b. s. 5 d. h.; zich zonder noodzaak op het ijs te Goes bevinden: J. d. B., Goes, terug aan ouders; met auto niet rechts houden, en geen signaal geven als de veiligheid van het verkeer zulks vordert: J. Z., Goes, 2 maal f 15 b. s. 2 maal 15 d. h.; naam van den schipper niet op zijn vaartuig hebben: P. J. Oos terhout, K. S., Gemunde, D. P. L., Lage Zwaluwe, W. K., Eberbach, f3 of 3 d. h.; met rijwiel linkerzijde van den weg hou den: P. K., Kloetinge, f5 of 5 d. h.; te Kapelle te snel met auto rijden: J. B., Kruiningen, f 10 of 10 d. h.fietsen zonder bel: P. L. d. Mv Hansweert, f2 of 1 w. tscli., C. K., Schore, f2 of 1 w. tsch.; 's avonds fietsen zonder licht: G. J. M., Nieuwdorp, 'geen straf toegepast, J. A. v. B., Goes, J. N., Wemeldinge; W. M., Nieuwdorp, f2 of 2d. h. MIDDELBURG. Ondertrouwd: 25, Jo- henncs Lems, 23 j. jm. en Martina Cor nelia. Wisisefcerke, :23 j- jd. Geihuwd; L. M. Hofman 29 j. em O- Palsch 2-3 'j.; W. M. Antheunisso 23 j- en de Blaeij 19 j. Bevallen: p. J. HondiusVertregt, d.; W. M. de VisserAnthonisse z.; J. B. BakkerVan Hitst, z.; M. P. BosFas- teinau, z.; E. M. GroosmanModde, z. Overleden: Pieter de Later, 36 j. echt genoot van Leintjeide Vos; Margiare'tha, Jo hanna. Rijkaard, 23 j., ongeih.; Jakob Diour- ledj'n, 77 'j., weduwn. v. M- Sanders©; Pieternella Catharina Grims, 65 j., wed. van Anth. Oosterdag; M. P. Wieriks, 74 j., weduwe F. Boel; O. Hag© 63 j., we duwe A. K. Kalkman; Neeltje Bouchorie, 66 j., weduwe van Marinus Franso; Mar- garetha Cornelia Groos, 72 j., weduwe van M. Smolders; D'ingenis Snoodijk, 72 j., wedn. van S. P. Krijger, eerder van A. A. Huijsman. ROTTERDAM. 26 Januari. Op de heden in het veilingslokaal, Warmoezierstraat 37 39, gehouden veiling, werden de vol gende prijzen besteed: Kipeieren f8.20 f 9.85. Idem kleine f 5.5018.10. Eend eieren f 8.65f 9.95. Aanvoer 72000 st. VLISSINGEN. Zure Bellefleur 1517, Zoete Bellefleur 14, Goudreinet 1318, Hondsmuil 15, Grauwzoet 17, Kleiperen 35, Bruine Boonen 21, Schorse- neeren 1218, Uien 69, kool rapen 22i/2, Spruiten 16—22, karoten 2.54, Wijnpeeën 3, Kleine Peeën 22.5, alles per K.G. Boerekool 3.5, R. kool 38, Savoije kool 1.57.5, alles per stuk. Selderie 5—10, Prei 311, Ra pen 3, alles per bos. GOES. Veilingsvereen. „Zuid-Beveland" Groote veiling van 26 Januari- Wijnpeeën 2 gld per 100 K. G. Kleine veiling:: Goudreinet 1434, Zure Bellefleur 11 20, Sterappels 13—21, Court Pendu 8— 15, Grauwzuur 6—11, Zoete Armgaard 1420, Zoete Campagne 1421, Zoete Bellefleur 1116, Pomme d'Oranje 11 17, Geldersche Holaart 12—16, Diverse en Kroetappels 215. DiversenSprui ten 1620, Sjalotten 68, Uien 3.104, Kleine Uien 1.802, Aardappelen 3, Wijn peeën 2.903, Koolrapen 0.802.80, al les per 100 K.G. Roode Kool 29, Groene Savoije Kool 5, beide per 100 stuks. Prei 13 per 100 bos- TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den ochtend van 27 Jan., medegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 770.7 te Zu rich, laagste 279.1 te Reijkjavik. Verwachting tot den avond Van 28 Januari: Matige tot krachtige zuidoostelijke tot zuidwestelijke wind, zwaarbewolkt tot be trokken, later waarschijnlijk eenige regen, zelfde temperatuur. Heden overleed, zacht en kalm, na een geduldig lijden, tot onze diepe droefheid, onze geliefde Zoon, Broeder en Oom JACOB SCHOUT Jr., in den ouderdom van 20 jaar. De Heere, die geen reken schap geeft van Zijne daden, doe ons in Zijn wil berusten. Uit aller naam, JACOB SCHOUT. Baarland, 27 Januari 1926. Heden overleed plotseling, zacht en kalm, onze geliefde Echtgenoote, Moeder en Be- huwdmoeder, h/lej. ELIZABETH SCHIPPER, in den ouderdom van 55 jaar. F. DEES en Kinderen. Biezelinge, 27 Januari 1926. Voor de ontvangen Kon. onder scheiding en de daarbij gevoegde gratificatie betuigt ondergeteekende aan de schenkers daarvan zijnen hartelijken dank, ook aan allen die daartoe hebben medegewerkt en in het bijzonder de N.V. Landb-Mij. „De Bathpolders", EDUARD KALLE. Rilland, 25 Jan. 1926. MIDDELBURG, Voor Inwendige Ziekten, is van Vrijdagavond tot Maandag morgen 12 uur AFWEZIG- DE VERK0QPIM6 VAN DEN van den hear J. P. K R IJ G E R te Rilland, zal plaats hebben Notaris PILAAR. Notaris H. C. ITTMANN te Mid delburg, is voornemens op 's middags 2 uur, in het Café van dhr. Lagendijk te Arnemuiden, in liet openbaar te «erkoopeiii 1. Een Huis, Erf en Tuin te Arne muiden, aan de Langstraat A 15, groot 249 c.A. Verhuurd voor f 3 50 per week. 2. Een Huis en Tuin, aldaar, aan de Langstraat A 151, groot 275 c.A. In tweeëa verhuurd voor f 3.50 per week. 3. Een Huis en Erf, aldaar, aan de Langstraat B 8, groot 124 c.A. In tweeën verhuurd voor f3 05 per week. 4. Een Huis en Erf, aldaar, aan de Nieuwstraat A 91, groot 125 c.A. Verhuurd voor f 1,80 per week. 5. Een Huis en Erf, aldaar, aan het Roomsche straatje A 40, groot 72 c.A. Verhuurd voor f 1.75 p. week. 6. Een Huis en Erf, aldaar, aan den Westwal C 36, groot 71 c A. Aanvaarding uiterlijk 1 Mei 1926. Bezichtiging: Vrijdag 29 Januari 1926, 's morgens van 10—12 en 's middags vau 24 uur en ®p den verkoopdag 's morgens van 1012 uur. Verdere inlichtingen zijn ver krijgbaar ten kantore van bove»- genoemden Notaris te Middelburg, Lange Delft H 16/17. 't Is aanbevelenswaardig Met de eerste doos Legpoeder Fecondite te gebruiken raapte ik eieren en nu steeds veel eieren van mijn kippen. J. M te Kapelle. Verkrijgbaar per doos en groote pak bij de drogisten P. v. Sluis, MiddelburgGebr Mul der, GoesRisseeuw—Maat, Oost burg en op ieder dorp.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1926 | | pagina 3