Bij Ruwe Schrale Huid PU ROL Marktterfektei. Uit de Pers. Land- en Tuinbouw. Rechtszaken. HOOFD BEWAARSCHOOL- Preskeo van Chr. Ger. Predikanten. N.T. WED. P. DE JONGH, Rijnslrarpr Uienzaad Flakkeesch Wortelenzaad 1 - Some!#. Waterstokerij. Een flink Hnrgerwoonhnis Ruiling. HOOFD, Een Huis en Erf HUIS TE KOOP van Handen en Gelaat DE DOKTER IN HUIS Schrale huid •- POTTER S LI NIA Waterstokerij, Om Zions wil niet zwijgen Boekhandel Fa. F. P. DHUIJ, Maandag 14 December 1925, verkoopen: Dinsdag 15 December 1925, publiek verkoopen Weiland en Wegellng, Weiland en Wegellng, HUIS, Afbraak-Veilingen. een partij Afbraak, H.H. FRUITTELERS. BETAALT UW CARB0LINEUM NIET TE DUUR. DENKT OM! Wollendekens-verkooping Uit de hand te koop: Te koop aangeboden: Te koop aangeboden: Een Woonhuis met voor- en achtertuin, een druk beklante Gareel- en Zadelmakerij, annex Schoen makerij en Barbierszaak. Doos30-60*90ct. WEMELDINGE. Overleden: Maatje Fer- dinandusse, 61 jr echlg- van Jan Min naar. Gehuwd: Pieter van Sorge, 49 jr- w-edn. en Cornelia Oele 44,jr jd. Abraham Cor- nolis Heijstek 29 jr jm- en Adriana Neeltje Oeertraida van der Klooster 28 jaar jd. (Kruin. Crt.) GOES, 11 Dec. Appels: Goud Reinetten 111f 18, Zure Bellefleur f 12f 19, Zoe te Campagner f 12f 14, Zoete Armgaar- >de f 10f 13, Geldersche Holaart f 13, -Stek- en Kroetappels f 2f 5, alles per 100 K.G. Diversen: Pondsperen f35, Spruiten f4 f 17, Groote Uien f 6, Kleine Uien f 6, Aardappelen f3.15, alles per 100 K.G.; Savoijekool f 2.90f 4.20, Roodekool f 2.70 heide per 100 stuks; Hazen f 3.95f 4.14, Fazanten f 1.30, Eenden f 0.79, alles per stuk. Het Protestantisme geretii Het zal ieder onzer lezers nog niet bekend zijn, wat van Christelijk-historiscke zijde met grooten nadruk wordt verzekerd: dank zij de houding van den heer Snoeck Henke- mans o.s. ia door de aanneming van het amendement van Ds Kersten het protestantisme gered. „De Nederlander", het Christelijk-historiscb hoofdorgaan, getuigt: Waren de Christelijk- historischen op dat historisch oogenblik te ruggetreden „dan ware misschien het Ka- binet-Colijn onmiddellijk gered,maar aan het protestantisme in Nederland ware een onherstelbare slag toegebracht". liet ietwat andere woorden wordt hetzelf de betoogd in „Koningin en Vaderland", het Christelijk-historisch weekblad onder hoofd redactie van den heer Snoeck-Henkemans. Daar iioet het: .„Indien op dat oogenblik de Christ teijjk-historischen geweken waren voor het drei gement van Dr Nolens, zoo ware de zaak van het protestantisme in Nederland verloren geweest". Het is dus bloedige ernst met de redding van het Protestantisme! Juist om dien somberen ernst doet het ons leed van die redding niets, letterlijk niets te bemerken. Waaruit .blijkt die redding en opleving van de zaak van het protestantisme in Nederland na den tweeden Hervormingsdag, 11 Novem ber 1925 Verdient een protestantisme dat staat of valt met de politieke manoeuvres van enkele Kamerfracties niet ten onder te gaan? Is het niet een smaad voor het Protestan tisme wanneer een getuigenis wordt gegeven als door „Nederlander" en „Koningin en Va derland" geschiedt Of bedoelde de schrijver te constateeren, dat niet het Protestantisme gered is, maar zeker soort van protestantisme? (Rott.) De Coöp. „Dinteloord". In de afgeloopen week werd in de coöp. beetwortelsuikerfabriek „Dinteloord" te Stampersgat een productierecord behaald; de fabriek verwerkte een massa-hoeveel- heid van 22.400.000 K G. bieten. Naar men meent te mogen verwachten zal de campagne aan deze fabriek in de week voor Kerstmis (vermoedelijk Dinsdags) afloopen. Ee*n Directeur-Generaal van den Landb. Het Bestuur van den Chr. Boeren- en Tuindersband zond aan den Minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw een schrijven inzake het vervullen van het Ambt van Directeur-generaal van deü Landbouw. Daarin wordt o.a. gezegd: Waar de overheidsbemoeiing met den land- en tuinbouw zich in zoovele ver scheidene en bijzondere takken van dienst openbaart, meent het Bestuur, dat, al be treft het een interne aangelegenheid van departementalen dienst die door Uwe Ex cellentie het best kan worden beoordeeld, het niet ongewenscht schijnt, dat aan het hoofd van de Directie van Landbouw een ambtenaar staat, die in nauw contact met den Land- en Tuinbouw leeft, tech nisch daarvan volkomen op 'de hoogte is en het geheel volledig overziet- Deze toch zal alsdan voor de eenheid in de adviezen, door de bijzondere takken van dienst aan Uwe Excellentie uit te bren gen, kunnen waken en kunnen zorgdragen dat elk belang in zijn juiste waarde tot het geheel wordt geschat. Het Bestuur ontveinst zich hierbij niet dat het veelszins zal afhangen van den persoon van den dignitaris, of de ver vulling van het Ambt die gevolgen voor den Land- en Tuinbouw heeft, die men ervan wenscht. Doch het is tevens van' meening, dat een dergelijke overweging voor het door hem terzake in te nemen standpunt niet beslissend kan zijn- Met groote erkentelijkheid heeft voorts het Bestuur kennis genomen van de ver zekering van Uwe Excellentie in Haar bovenvermeld schrijven, dat ook door Uwe Excellentie het overleg met de or ganisaties steeds als van het grootstij belang zal worden aangemerkt. Het Be stuur toch is overtuigd, dat, welke ook de beslissing van Uwe Excellentie terzake van de al-of niet-vervulling van het Ambt van Directeur-Generaal van den Land bouw moge zijn, dit overleg van over- heerschende waarde voor den land- en tuinbouw moet worden geacht- Arrondissements rechtbank te Middelburg Zitting van Vrijdag. (Slot.) Mr W. H. E. BSaron van B. v. V., 43 jaar, burgemeester te Gorsel, appèlvonnis Kanton gerecht Middelburg, dd. 23 September 1925, door beklaagde, waarbij hij wegens overtreding van do politieverordening van Nieuw- en St.- Joosland dd. 2 Juli j.l. werd veroordeeld tot een dag hechtenis voorwaardelijk met een proeftijd van een jaar. Beklaagde was verschenen. Als zijn verdediger trad op Mr de Jong, advocaat en procureur te Zutphen. Beklaagde, door den President ondervraagd, zegt zich te zullen laten verdedigen in ver band met het verwijt, dat hem ter terecht zitting van het Kantongerecht ten aanzien van de houding, welke hij als Burgemeester, Hulp-officier van Justitie in deze zaak zou hebben aangenomen, is gedaan. De Griffier doet daarop voorlezing van het destijds tegen beklaagde door de politie op gemaakt proces-verbaal, waaruit blijkt, dat be klaagde destijds in de gemeente Nieuw- en St.-Joosland, alwaar de verordening op de maxmium snelheid 20 K.M. per uur aangeeft, met een snelheid van 45 K.M. per uur heeft gereden. Als getuige in deze zaak wordt gehoord de gemeente veldwachter Boekhout van N.- en St.-Joosland, die zegt de snelheid van beklaagdes auto met een goed loopende chro nometer in de hand te hebben gecontroleerd. Op verzoek van beklaagde geeft getuige een nadere precisiëering van de plaats waar die controle geschiedde. Beklaagde, die aanvankelijk had voorgegeven niet geweten te hebben op 2 Juli 1.1. in de gemeente Nieuw- en St.-Joosland te zijn ge weest, wordt er door den Officier van Justitie op gewezen nu achteraf te hebben toegege ven op dien datum van Goes naar Middelburg te hebben gereden. Het O. M. zegt in deze appèlzaak uitvoe riger te zullen zijn dan zulks bij' dergelijke zaken het geval is, uit deferentie voor be klaagdes raadsman, die voor deze zaak uit Zutphen is overgekomen. Het O. M. acht het feit bewezen door de erkentenis van be klaagde, dat hij op 2 Juli 11. ter plaatse heeft gereden, en is het eens met den. Kan tonrechter waar deze aan het slot van zijn vonnis overweegt, dat beklaagde moet wor den veroordeeld niet tot een geldboete, maar tot een principale hechtenis. De Officier van Justitie zegt, dat het ver- keersvraagstuk maar al te dikwijls besproken wordt en men haast geen courant kan lezen of er staan auto-ongevallen in vermeld. De kleine gemeenten kunnen zich niet de weelde veroorloven, zich van een politietoezicht te voorzien, dat onder alle omstandigheden zou moeten voldoen. Toch dient er voor gewaakt, dat die kleine gemeenten slagvelden worden van automobielrazemijeu. Ieder automobilist dient te weten, waaraan hij zich te houden heeft en speciaal deze beklaagde, die Hulp officier van Justitie en Burgemeester is. Spr. is het volkomen eens met den Kantonrechter, dat men van dezen beklaagde een optreden als gezegd, allerminst mocht verwachten. Aan vankelijk heeft beklaagde aan de Marechaussée te Zutphen, die hem over deze zaak hoorde, gezegd, zich niet te kunnen herinneren op den bewusten datum in Zeeland te hebben gereden. De Officier heeft beklaagde in ver band met dit antwoord, dat hem onwaarschijn lijk voorkwam, nog nader door een recher cheur doen vragen of hier een vergissing mo gelijk was He.t antwoord van beklaagde was: „neen". De verhouding tusschen den beklaag de als Burgemeester en de Politie in zijn omgeving blijkt allesbehalve goed te zijn. De beklaagde heeft aanvankelijk de Marechaussée misleid door te zeggen, dat hij met zijn chauf feur heeft gereden hetgeen bij: nader onder zoek is gebleken onwaar te zijn geweest. Het O. M. zegt de overtuiging te zijn toe gedaan, dat beklaagde zich ook voor het vervolg niet aan de wetten en voorschriften zal houden en het is daarom in het belang van de Maatschappij, dat de Rechtbank het Kantonrechterlij k vonnis zal bevestigen. De verdediger van beklaagde begint zijn betoog met te zeggen, dat de behandeling dezer zaak in eerste instantie een onjuist licht geworpen heeft op beklaagdes houding. Pleiter vindt het een verkeerde wijze van doen, dat men een burgemeester over een door hem gepleegd feit heeft laten hooren door zijn eigen veldwachter. De Kantonrechter te Mid delburg heeft over het geval een brief aan den Commissaris der Koningin in Gelderland gezonden, die volgens pleiter eigenlijk met deze gansche historie niets te maken zou hebben. Pleiter zegt, wanneer er in een ge meente maar één veldwachter is, dan moe ten er maar geen bekeuringen gemaakt wor den. (II Red. Z.). Hij voor zich had het beteï gevonden wanneer de verbalisant beklaagde's auto had doen stil houden. Hij vindt het jammer, dat de Kantonrechter zich over deze zaak zoo razend heeft gemaakt. Wellicht had anders de zaak een gansch andere wending genomen. Bovendien is de vraag of de chro nometer van den verbalisant goed was. Pleiter is van oordeel, dat het gedrag van beklaagde, die tegen de politie zou hebben gezegd bjji zijn verhoor„als jullie mij zoo behandelen, zeg ik je niets .meer" is te billik ken, omdat de zaak beklaagde begon te ver velen en hij er niets meer van wilde hooren. Pleiter acht do straf van den Kantonrechter niet houdbaar in verband met de onbeduidend heid van het feit. Beklaagde rijdt reeds on geveer 20 jaar met een auto en is slechts tweemaal veroordeeld. Pleiter is van oordeèl, dat geen enkele automobilist er zonder bekeu ringen afkomt. Eens is met beklaagde's auto iemand overreden, doch het onderzoek wees uit, dat beklaagde geen schuld had. Pleiter gelooft, dat, wanneer de Rechtbank beklaagde een geldboete oplegt, hij voldoende zal zjjn gestraft, in aanmerking genomen de vele narigheden, die deze zaak den beklaag de heeft berokkend. Het O. M. repliceerende, blijft het in het belang der maatschappelijke veiligheid ge- wenscht achten, dat het vonnis van den Kan tonrechter wordt bevestigd. Mocht evenwel de Rechtbank van oordeel zijn, dat er voor de toekomst geen vrees voor herhaling van de zijde van beklaagde te duchten is, dan zou zij de straf kunnen wijzigen. Na dupliek van de zijde van den verdedi ger bepaalt de Rechtbank de uitspraak in deze zaak op 23 dezer. H. J. V., 24 jaar, castreur te Kloetinge, appèlvonnis Kantongerecht Goes, door beklaag de, waarbij' hij wegens het onbevoegd uit oefenen van de veeartsenijkunst, gepleegd te Hoedekenskerke op 15 Augustus j.l., werd veroordeeld tot een geldboete van f25 of 25 dagen hechtenis. Eisch bevestiging vonnis. L. J. M., 52 j.., landbouwer te Tholea, appellant vonnis Kantongerecht Goes, dd. 30 October j.l., waarbij hjj wegens overtreding van de Politieverordening te Rilland-Bath op 11 Augustus 1925 werd veroordeeld tot een geldboete van 15 of 15 dagen hechtenis, Eisch bevestiging vonnis. H. J. F., 27 jaar, varensgezel, gedet., be klaagd van diefstal van een geldsbedrag van f 63.50, toebehoorende aan J. W. van de Velde en K. Suurland te Zierikzee, op 8 April j.l. In deze zaak waren een tiental getuigen ge dagvaard, waarvan 2 niet verschenen. In ver band daarmede wordt de behandeling uit gesteld tot 18 December a.s., 10 uur. Door M. J. M., 53 j., wed. M. P. G„ winkelierster te Vlissingen, is hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis van den Kan tonrechter te Middelburg, van 25 Nov. 1925,. waarbij zij wegens overtreding van de Vleesdh- keuringswet is veroordeeld tot f 100 of 1 m. h. De Ambtenaar O. M. kwam mede in hooger beroep. Kinderdoodslag. Het Gerechts hof te Arnhem heeft uitspraak gedaan in de zaak tegen de dienstbode G- v. d. M. te Beesterzwaag, die in haar dienst haar pas geboren kindje heeft gedood- De rechtbank te Leeuwarden veroor deelde haar deswege tot 4 maanden ge vangenisstraf. Na ingesteld appel en cas satie verwees de Hooge Raad de zaak voor een nieuw onderzoek naar het Arn- hemsche Hof. Dit laatste college heeft haar thans opnieuw veroordeeld en wel tot zes maanden gevangenisstraf. Op 16 Dec. a s. hopen onze geliefde Ouders IZ. ROTTIER en H. K. MARKUSSE, hun 50-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare Kinderen, en Behuwdkinderen. Kortgene, Dec. 1925. Yoor de vele bewijzen van deel neming betoond bij het overlijden van onzen geachten Compagnon den Heer M. J. VAN WIJCK, betuigen wij hiermede onzen har- telijken daok. Fa DEN BOUMEESTER, BORSIÜ8 v. d. LEIJE. Houthandel „De Volharding". Middelburg. SER09SKERKE (W.) A.s. Dinsdagavond 6.30 uur zal voor de Anti-Rev. Kiesvereen. spreken dhr. C. B. v. d WAL, van 's-Bosch. Onderwerp: In den strijd om een Chr. Staatkunde. Voor allen toegankelijk. HET BESTUUR- Abonneert U ep onder Hoofdredactie van Dr. Med. J. VOORHOEVE Populair geneeskundig Maandblad met Illu straties en Vragenbus. f4-per Jaargang. 1 Jan. 1926 begint de 7e Jaarg. Proefnummer op aanvraag. LA R1V1ÉRE VOORHOEVE, Uitg., Zwolle. - Giro 8419. f en gesprongen handen genezen direct en blijven heerlijk zacht en lenig met j. AKKER'» .KLOOSTERBALSEM. bjjt niet! Dienstplichtige, lichting 1926, toegewezen aan het 2e half Regi ment II Regiment Huzaren, 3e ploeg, inlijving 4—8 October 1926, zoekt ruiling met dienstplichtige lichting 1926 uit Zeeland, toege wezen aan het 14e Regiment Infan terie of aan de Kust Artillerie te Vlissingen. Diensttijd Huzaren is 15 maanden. Vereischten zijnlengte 1.70 M. 1.80 M. en geen kostwinner. Aanbiedingen met conditiën worden ingewacht onder letter W, bureau van dit Blad te Middelburg. Te koop gevraagd» Boeken van Ambrosius. Bavitck, Beukelman, Boston, Brakel, Bunjan, Calvijn, Comrie, Costerus, de Cloux, Entingh, Erskine, Geesink, Groen van Prinsterer; Vad. Gesch. v. d. Groe, Gunning, Blikken i. d. Openb., Floer, Hellenbroek, Hoekstra, Hut- tington, Immens, Knap, Koelman, Dr. A. Kuyper, Krumacher, Lode stein, Love, Luiken, Ledeboer, Myseras, Notten, Owen, van Lis, Pamans, Sheppard, Sill. Smitt, Smijtegelt, Rehterfort, Vermeer, e.a. Ook nieuwe boeken, alsook Ddchsels Bijbelverklaring, benevens Keur Statenbijbel in één of 3 deelen, en andere. Brieves met aanbieding en prijs te adresseeren aan VERHOOS's 0R6ELHANDEL NIIKERK. Het beroemde Engelsche Geneesmiddel voor Hoest en Keelpijn. Paai ublctjes avonds In den mond genomen genezen gedurende den nacht. laten geen onaangenameo smaak na. Vet* krijgbaar bij Apothekers en Drogisten. Let op Handelsm.35 cl. p. doosje. /m7lversum beste volksbuurt van Rotterdam, ter overname aangeboden. Huishuur f 11.50 per week, omzet f500.— per week. Rijk bestaan. Koopprijs f3500.Voor solieden kooper kan f1000.blijven staan. Nadere inlichtingen worden koete loos verstrekt door DE ZAKENBEURS Geldersche Kade 20, Tel. 6256, Rotter dam Leest onze brochure „Practische Wenken" bij het koopen van een zaak en gij voorkomt stroppen. Kostel. verkr.b. Wordt gevraagd tegen 1 Febr. 1926 voor de bewaarschool der gemeente Kruiningen te HANSWEERT, een gediplomeerd voor het bewaar- schoolonderwijs. Sollicitaties aan den Burgemees ter der gemeente Kruiningen vóór 21 December 1925. Jaarwedde f 1250 en 10 procent van het schoolgeldover 1924 be droeg deze 10 procent f40.81. Korting voor pensioen 81/, procent. Met Jan. a s. te beginnen zal er iedere week een preek verschijnen. Deze uitgave is getiteld: en staat onder redactie van de Chr. Geref. predikanten H. Biesma te Groningen, L de Bruijne te Zwolle, i. Jcngeleen te Hilversum en Docent i. v. d. Schuit te Apeldoorn, met medewerking van vele andere Chr. Ger. predikanten. ledereen die de waarheid liefheeft, teekene hierop in. Wenscht U de preeken te ontvangen, komt het dan even bij ons zeggen of schrijf het ons. Burcht B 10, Middelburg. De abonnementsprijs bedraagt f2.50 per 3 maanden, of wenscht U liever elke week te betalen, dan 20 ct. per week. Geef U spoedig ais abonné op. De Notaris VAN CLEEF te Heinkenszand, zal op des voormiddags 10 uur, In de herberg bij M. Geus aldaar, in het openbaar op het dorp te Heinkenszand, be woond geweest door wijlen C. Pol derdijk, groot 1 Are 1 Centiare. Te aanvaarden bij de betaling vóór of op 4 Januari 1926. En des namiddags 1 uur aan gemeld pand om contant geld Tafels, Stoelen, Linnenkast, Klok, Kachel, Bedden met toebehooren, Glas- en Aardewerk, enz. De Notaris E. C. VAN DISSEL te Goas, zal op des nam S uur in „De Prins van Oranje", te Goes, voor zjjn princi paal onder 's-Heer Abtskerke, ter plaatse Baarsdorp in Hubrechtse Merken I. 2 H.A. 19 A. 13 c.A. in pacht bij dhr. P. Buijsrogge te Kloetinge, tot 25 November 1926. II. 2 H.A. 76 A. 81 c.A. in pacht bij dhr. Adr. de Winter Lz. te 's-Heerenhoek tot 25 No vember 1931 Nadere inlichting te bekomen ten kantore van den Notaris. De Notaris M. C. SCHRAM te Kruiningen, zal op Vrijdag 18 December 1925, des namiddags 2 uur in de herberg van dhr. C. de Blaeij te Nisse, ten verzoeke van dhr MARs MOL Mz. aldaar, publiek veilen en verkoopen g een voor enkele jaren nieuw gebouwd en goed onderhouden met recht van erfpacht op den grond, groot 3 Are, 72 Centiare, te Nisse, op de Diaconieweide. Het pand, dat voorzien is van waterleiding is in eigen gebruik te aanvaarden, den 1 Maart 1926, DE WILDE HEIJBOER Deurw. te Goes, zullen op 1. Woensdag 16 Dec. 1925, a. des voormiddags om 10 uur te 's-Heer Arendekerke en b. des nam. om 2 uur op het dorp Wolfertsdijk. 2. Vrijdag 18 Deo. 1925, a. des voormiddagsom lO'/i uur op 't dorp Borssele en b. des namiddags om 2 uur aan de Koekoek te Drie wegen ten verzoeke van den heer F. H00RNICK verkoopen» alsPlanken. Balken w o. zware. Eikenhout, Ribben, Platen, partij Deuren, Tengels, Biels, Wissel houten, Dakpannen, enz. enz. en een partij Pikhouweelen. De bespuiting Uwer vrucht- boomen is in aantocht. Wij leveren U de merken „AVENAR1US" en „ASEPTA", welke merken door ons proefondervinde lijk zijn goed bevonden. Vraagt Offerte. GOES. H.H. Landbouwers en kleine Zakenmcnochen. Uwe boekhou ding, deskundig aangelegd en bij gehouden, geeft U een juist be- arijfsoverzicht en voorkomt on- juisten belastingaanslag, terwijl de kosten gering zijn. Gaarne belas ten zich daarmede C. DE JAGER, Seissingel R 206 en P. WISSE, Heerengracht M 43, Middelburg, de groote 21, 22 en 23 December a.s., in de Melksalon BUSTRAAN, Opril Gr. Markt, Goes. Bovenstaande zaden oogst 1925 in prima, soortechte kwaliteit te be komen bij in het centrumomzet f 450. huur f 14.koopprijs f4000. Zoo noodig direct te aanvaar den. Geen tueachenpersonen. B. v. LINDT, Crispijnlaan 82, Rotterdam. voorzien van gas- en waterleiding, met 2 Schuurtjes, annex een Boomgaard met Bouwland, groot 1.98.94 Heet. (5 Gem. 21 Koeden) Boomgaard is beplant met ongeveer 900 le soort Peren- en Appelboomen (handelsfruit), be nevens 1615 struiken Roode, Zwarte en Kruisbessen en 0 91.56 Heet. (700 Roeden) Aardbeien. Spoedig te aanvaarden. Te bevragen en nadere inlich tingen te bekomen bij TH. FOS- SEN te Kapelle. Een Winkel en Woonhuis met Pakhuis, Schuur, Erf en Tuin te Heinkenszand, aan de Dorpstraat, groot 5 Aren 62 Centiaren, bewoond door den eigenaar de heer M. Zui- dijk In het pand wordt met succes een zaak in manufacturen en rijwiel artikelen etc gedreven. Het pand is overigens voor alle doeleinden geschikt, voorzien vaa electrisch licht en te bezichtigen iederen werkdag van 2 tot 4 uur en te aanvaarden uiterlijk 1 Februari 1926. Eerste hypotheek kan ge vestigd worden. Te bevragen en inlichtingen te bekomen bij de heeren M. ZUIDIJK voornoemd en J. J. FRANKE, Beëedigd makelaar wonende te Heinkenszand. met grooten Tuin, even buiten kom gem. N. en St. Joosland, voor billijken prijs. Te bevragen bö VAN ZWEDEN, aldaar. gelegen te Gees. Direct te aan vaarden. Te bevragen bg C. M. RIJK, Nieuwstraat, Goes. TE KOO P: wegens stil te willen gaan leven Brieven franco vóór 1 Januari 1926 aanH TOUSSAINTte Arnemuiden. IHulp in de huishouding. In klein burgergezin wordt tegen 1 Januari een bekwame Hulp in de huishouding gezocht Ite Middelburg P. G Salaris f20 per maand Brieven bur. Boekhandel DHUIJ, L. Barg, Middelburg.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1925 | | pagina 3