Land- en Tuinbouw. Gemengd Nieuws. Laatste Berichten. Allerlei Briefwisseling. Politie. Posterijen en Telegrafie. Beehtszaken. 1 Burgerlijke Stand. Advertentifin. UITVOERING Groote Openbare ZuiiMtevelandsch Gapeüa Koor van Goes, op Vrijdag 3 April a.s., Openbare Verkooping wegens verbouwing. Vrijdag 3 April 1925, üjd -werd toegekend aan de leerlingen in de electrotechniek P. J. Koevoets te Roosendaal en P. v. d. Eijk te Tkolen; den leerling in het machinebahkwerken M. Ben-evoets te Tholen; den leerling in het vuur- en bankwerken S. van Els- acker te Steenbergen. Die gebruikelijke spelling g e i s c h t. •Boor den Inspecteur van het Middel baar Onderwijs is, namens den Minister van Onderwijs aan de directeuren van hoogere burgerscholen en aan de rectoren van lycea bericht, dat bij de eindexamens der hoogere burgerscholen met vijfjarigen cursus voorshands de spelling volgens De Vries en Te Winkel moet geëischt worden. Coöp. Melkfabriek „Walcheren" te Middelburg. (Slot.) Wij hadden gisteren geen plaats meer voor de volgende cijfers, waarom wij die nu geven. De exploitatierekening wijst aan een ontvangst van 4.075.726 L. melk. Verkocht werden: 2.231.690 L. volle melk; 59,604 flesschen melk; 168.144.5 L. karnemelk; 66.334.75 K.G. boter; 3284 L. room; 66.609 flesschen karnemelkgort (pap); 1.248.874.5 L. afgeroomde melk en andere producten zooals fosco 1789 fles schen. Het totaal bedrag der verkochte producten bedroeg f 478.796.44%. De verlies- en winstrekening geeft als baten van de melk f276.920.78; van de boter f 113.284.72 en bijproducten een be drag van f 54.011.56i/2- Do lasten waren: melkleveranciers f357.596.171/2, onkosten f78.635.56; bij schrijving leden, kapitaal f 1944.48; af schrijving gebouwen f 1000, idem machi nes f3500, gereedschappen f500, auto's flOOO, bijschrijving reserve f40.85V2- Het op ledenkapitaal bijgeschreven be drag wordt verdeeld in evenredigheid van de hoeveelheid melk door ieder lid in den loop van het jaar geleverd. Uit de toelichting tot de balans en de rekening blijkt o.a. nog, dat op de nieuwe fabriek tot nu toe f5470 is betaald. Ver der dat de fabriek thans een rekening- Courant heeft bij de Coöp. Boerenleen bank O- 'en W. Souburg en daarop een goed saldo had van f21530. Het bedrag onder melkleveranciers is de som, die over December 1924 nog moest worden uitbetaald. De rekening werd goedgekeurd. O n g o I u -k. Op de Staatsmijn „Wilhel- mina" te Tcrwïnselen geraakte de mijnwerker W. uit Bocholtz Maandagmiddag onder afval lend gesteente en overleed bijna onmiddel lijk. W. laat een vrouw met één kind achter. Ruzie om een duiventil. De bewoner van een benedenhuis op het Eilanden kwartier te Amsterdam had op het dak van het perceel! een duiventil gemaakt. En om te kijken hoe het met de beestjes ging, moest hj af en toe de trap oplöopen, om het dak te bereiken. De familie op twee hoog vond dat minder prettig en zeide, dat de duiven- liefhebber het waschgoed had vuil gemaakt. Dezer dagen ontstond tusschen de beide fa milies een woordenwisseling, die overging in oen vechtpartij. Op een gegeven oogenblik trok de vader van den eigenaar van'He duiventil een knipmes en stak dit den vader van de familie, die op twee hoog woont, in den rug. Het slachtoffer liep twee bloedende ver wondingen op en moest naar het gasthuis worden overgebracht. Opname was gewenscht. De dader, een 57-jarigo bootwerker, 'werd door de politie gearresteerd. (Tel.) Een winkel overdag leegge haald. Eergistermiddag is in den winkel van den heer H. die te Feyenoo-rd een handel in Geldersche waren drijft, een brutale in braak gepleegd. Het was de gewoonte van den winkelier omtusschen 12 en 2 uur te gaan koffiedrinken. In dien tijd sluit hij zijn zaak. Van deze gelegenheid hebben dieven geprofiteerd door zijn winkel liefst geheel leeg te halen. De dieven moeten met groote brutaliteit te werk gegaan zijn. Niemand in deze volkrijke buurt heeft iets van hun op treden bemerkt. Waarschijnlijk hebben zij van een valschen sleutel gebruik gemaakt en kalm alles op een wagen geladen, iets waaraan natuurlijk niemand aanstoot heeft genomen. Toen de winkelier te kwart voor twee terug kwam, vond ..hij zijn winkel geplunderd. Uit een kassa is f 100 verdwenen. Verder vermist hij 40 pond spek, 20 stukken vet, 25 pond harde worst, 12 pond rundvet, 8 pond reuzel, voorts bussen cometbeaf, worsten, hammen, zijden spek, enz. Van de daders ontbreekt tot dusver elkspoor. (Tel.) Geen telegraafpalen meer langs de spoorlijn. Nu na den laatsten storm opnieuw gebleken is, hoeveel vertra ging en schade de langs de spoorbaan ge plaatste telegraafpalen en draden aan het spoorwegverkeer kunnen veroorzaken, heeft de directie van de Ned. Spoorwegen besloten deze palen en draden successievelijk langs de spoorbaan te verwijderen. Zoo worden o.a. de telegraafpalen en draden, die bij den jongsten storm bij Delft omwaaiden, niet meer hersteld en gaandeweg verwijderd. Ook is men reeds begonnen do langs de spoorbaan LeidehVoorschotenDen Haag geplaatste telegraafpalen en draden weg te nemen. Do draden zullen nu in kabels langs den grond loopen. Een meevaller. De aannemer-ex pediteur v. T .te Oegstgeest, die in verband met de bij den bouw van het nieuwe Aca demisch Ziekenhuis te Leiden gepleegde knoeierijen tot een jaar gevangenisstraf is veroordeeld, en deze straf in de strafge vangenis te 's-Gravenhago bezig was te onder gaan, is laatst der vorige week, naar „De Tel.' 'meedeelt, zonder vermelding der rede nen, uit de gevangenis ontslagen en op vrije voeten gesteld. Het was natuurlijk voor de huisgenooten een ware verrassing, toen zij het hoofd van het gezin plotseling voor zich zagen. Van T. was de laatste der beklaagden die nog in de gevangenis was. R ij t u i g te water. Door het schrikken van het paard is onder Delft een wagen, waarin een boer met zijn vrouw en twee kinderen gezeten waren, in de Schie gereden. Buren, die het ongeval hadden gezien, snelden toe, teneinde te trachten de vier personen, die in het rijtuig zaten, te redden. Dit ging met zeer veel moeilijkheden gepaard. 'Nagenoeg het gehcele voertuig was- onder water, al leen van do kap stak een gedeelte boven water uit. Nadat de 'kap vernield was, ge lukte het den landbouwer K., die bewuste loos was, op het droge te brengen. Torwij] eenigen doende waren om de levensgeesten van K op te .wokken, gingen anderen voort met hun pogingen om de vrouw en de kin deren uit het rijtuig te halen. Na geruimen tyd gelukte dit. De slachtoffers werden in naburige woningen binnengedragen. Daar slaagden eenige doctoren er in, de levensgees ten der patiënten op te wekken. J. K. was reeds voor de komst van do doktoren hij bewustzijn. Het paard, dat verdronken is, en de wagen zijn door de huren op het droge gebracht. Een melkkoetje. Te Duurswoude is een weduwe in 't bezit van een koe, die haar per dag 'maar eventjes 42 L. melk geeft.. De inbraken in den achter hoek. Nadat de politie herhaaldelijk in ver schillende richtingen had gezocht naar den dader, die einde December 1924 op den politie beambte van der G. had geschoten en welko persoon tevens verdacht werd van verschil lende inbraken in den Achterhoek gepleegd, is thans te Gelsenkirchen aangehouden een zekere H. R. De persoon is van Duitscbo nationaliteit. Een der politie-ambtenaren heeft hem herkend aan oen foto. Het onderzoek wordt voortgezet, Kachel uit elkaar gesprongen. Gistermorgen is in een perceel te Schoonhoven bewoond door zekeren R., een kachel uil elkaar gesprongen. Het raam van het woon vertrek werd totaal vernield, terwijl in een andere kamer de ruiten door den luchtdruk sprongen. Vlammen sloegen op uit de kachel De vrouw des huizes liep gillend naar bui ten. Een buurman en zy'n zoon kwamen toe- geloopen en haalden de kachel uit het ver trek. Een meisje, dat op de bovenverdieping aan het werk was en do slag hoorde, sprong van schrik uit het raam. Met een -verstuik ten voet moest zij zich onder geneeskundige behandeling stellen. De schade is niet onaan zienlijk. Het is niet onmogelijk, dat er spring stoffen in de steenkolen waren. Een ongeluk te Detmold. Bij' een groote velddienstoefening van de ryksweer in do nabijheid van Detmold (Duitschland) is een door pioniers gebouwde brug ingestort, op het oogenblik, dat groote troepenformaties met velduitrusting er over passeerden. De sol daten kwamen allen in bet water terecht. Er zyn ongeveer 100 soldaten te water ge raakt, waarvan de helft vermist wordt. Men hoopt, dat velen nog gered en ondergebracht zyn op de hoeven en dorpen in de buurt. Het Wolff-buroau meldt: Honderd man vie len in het water, van wie er vijftig nog niet zijn gevonden. Het mijn ongeluk bjj'.New-Cast- 1 e. De hoop, dat de mannen en jongens, die in de mijn opgesloten zijn, gered zullen wor den, wordt ieder uur minder. Kolonel Lano Fox, de onderstaatssecretaris voor de mijnen, deelde gistermiddag in het lagerhuis mede, dat het water langzaam blijft stijgen. Nog 38 man zyn opgesloten. Een of twee mannor, die aanvankelijk vermist werden, hebben kun nen ontkomen. De leider van do reddingsbri gaden heeft verklaard, nadat hij' een onder zoek had ingesteld, dat do toestand feitelijk hopeloos is. Het is onmogelijk geweest om in de buurt van de opgeslotenen te komen. Men heeft ook niet eenig teeken van hen gehoord. Een onbescheiden aardappel. Een vrouw te Saint-Pol-sur-Mer (Fr.) kocht bij' een groentenboer een kilo aardappelen tegen fr. 0.70. Bij 't schillen ontdekte zij in een daarvan tot haar groote verrassing 'n briefje, waarop te lezen stond: Schrijf aan M. X., han delaar te Aijgoulême, hoeveel gij voor de aard appelen betaald hebt. Do vrouw schreef naar Angoulême en ontving ten antwoord, dat hy, de handelaar, de aardappelen tegen fr. 0.22 had geleverd. Natuurlijk deed dit schrijven onder de noodige buurvrouwen de ronde, zoodat de klandizie bij den duren groenten- boer er niet op verbeterd zal zyn. Een lumineus idee van den handelaar van An goulême in zijn strijd tegen de woeker prijzen. Pest door rattenbeet. Bij een 8-jarigen knaap te Clary, die door een rat in de hand was gebeten, hebben- de genees- heeren pest geconstateerd. De noodige voor zorgsmaatregelen zijn getroffen. Vergiftiging. Te Tonneins (Frahk- rijk) overleed een 8-tal dagen geleden een zekere mevrouw Plèze onder verdachte om standigheden. Enkele uren daarna stierf haar 17-jarige zoon, terwijl dezelfde suspecte ver schijnselen zich bij zyn overlijden voorde den, als by den dood zijner moeder. Men dacht aanvankelijk aan vergiftiging, door een of ander ongelukkig toeval veroorzaakt, doch bij de schouwing der lijken werd een zoo danige hoeveelheid arsenicum in de ingewan den gevonden, dat de gedachte aan misdaad onmiddellijk moest opkomen. De verdenking viel op de dienstbode, die het voedsel gereed gemaakt had, dat de overledenen gebruik! hadden en die indertijd veroordeeld werd, omdat zij een harer kennissen met vitriool geworpen had. Zy ontkende haar meesteres vergiftigd te hebben, maar bekende, dat zij haar voor 14.000 francs waarde ontstolen had. Deze diefstal versterkte de verdenking en de dienstbode werd aangehouden. Brutale overval. In het hart van de financiëele wijk te New-York hebben gis' termorgen vier gewapende mannen een inval gedaan in het kantoor van een bekenden diamantmakelaar. Zy' ontsnapten, nadat zij den eigenaar en twee klanten hadden vastgebon den, met een hoeveelheid niet-gezette dia mant ter waarde van ongeveer 75.000 dollar. In een gereedstaande auto konden zij ont komen. Vreemde ziekte. Te Berlijn treedt den laatsten tijd bij1 bezoekers van overdekte zwem-iariehtingen veelvuldig een oogontste king op, die aan verontreiniging van hot wa ter wordt geweten, omdat ze 'uitblijft als het water geregeld met ohloorgas gereinigd wordt. In de gezondheidscommissie is deze ziekte Zaterdag besproken en de deskundigen waren van meening, dat men hier met een nog onbekende ziektekiem te doen heeft. Dat de ontstokking traehoom zou zyn, gelijk het gerucht wilde, ontkenden de deskundigen, die van meening bleken, dat verplichte (echter nogal kostb'are) reiniging mot chloorgas, de beste maatregel is om het euvel te be strijden. Dagelijksohe verversching van het water helpt ook wel doch is niet afdoende. Meineed. Te Berlijn hebben Dr Koeh, een prakliseerend geneesheer en een pleeg zuster terecht gestaan wegens meineed. Een vroegere patiënte van K. had hem aangeklaagd, omdat hij haar eon bontkraag zou hebben afgenomen, toen zij niet in staat bleek de haar aangeboden rekening te betalen. Dr K. ontkende dit en bij het proces kwam do pleegzuster onder eede verklaren, dat de klaag ster loog en zelf de bontkraag in betaling had aangeboden. Zij had dit gehoord uit een aangrenzend vertrék. Bij een bezoek van de rechters aan het huis van den geneesheer bleek deze be wering niet houdbaar en dientengevolge werd de verpleegster vervolgd wegens meineed, do dokter wegens aansporing tot memeed. Gis ter zyn beiden veroordeeld, Dr K. tot 2 jaar tuchthuis en 3 jaar eerverlies, de ver pleegster tot 1 jaar en 1 maand tuchthuis en 1 jaar eerverlies. DEN HAAG. V. D. Bij Kon. Besluit "is aan de heeren Jhr. S. C. van Sitters, commissaris der Koningin in Gelderland en A. V. L. Graaf van Rechteren Limburg Stirum, comm. der Koningin in Over- ijsel, op hun verzoek, resp. met ingang van 16 April en 1 Mei op de meest eer volle wijze ontslag uit hun ambt verleend met dankbetuiging voor de vele en ge- gewichtige bewezen diensten. Met ingang van 16 April is benoemd tot Commissaris der Koningin in Gelderland de heer S. Baron van Heemstra. TILBURG. V. D. Gisteravond is een gehuwde, van zijn vrouw gescheiden, 29- jarige arbeider door een 27-jarigen los werkman met een broodmes doodgesto ken. De vermoorde stond in ongeoorloofde verhouding tot de vrouw van den dader. De dader is gearresteerd en heeft bekend- MAASTRICHT. V. D. Een 40-jarige dag- looner is gisteravond door te vroeg uit stappen onder een autobus geraakt en gedood. VLISSINGEN. Heden beeft op de reede .aan boord van bet Duitsche stoomschip „Magdalena Vinnen" een ontploffing plaats gehad, waarbij een persoon gedood en twee gewond werden. Wisselkoersen. Amsterdam, 1 April, 2(4 uur- Parijs 13.14—13.16 Brussel 12.77—12.80 Londen 11.994/811.993/s New-York 2.5034—2.51 Berlijn 59.7059.75 Fijne zetjes. lo. Aan het Eerste Kamerlid De Muralt, n. a. v. zyn verdediging van bijzondere leer stoelen te Utrecht voor de opleiding van bestuursambtenaren, tegenover het H. 0. te Leiden Missen dus de argumenten van den heer De Muralt de bekoring vau frischheid en oor spronkelijkheid, als compilatie-arbeid heeft zyn rede ongetwijfeld documentaire waarde. (Het Vaderland) 2o. Aan de redactie van „De Heraut" n.a.v. 't door haar overgenomen bericht over een z.g. drooggelegden Bijbel Op een plaats in uw blad, waar het gere formeerd publiek gewend is belangrijke zaken behandeld te zien op een wijze, die over eenkomt met hunne beteekenis, vond ik een verhaal over den .„Drooggelegden Bijbel" dat, naar ik vrees, die eereplaats niet verdient. (Mr V. H. Rutgers) Kan het hoffelijker gezegd worden dan hier geschiedt? Is er zachter vorm mogelijk, om een verwijt in te kleeden Een opsnijder. „Ik ben van familie, mijn vader was houthandelaar". „En gros of en detail „En detailhy verkocht lucifers op straat. De litteraire critiek der toe komst. Het „Vlaamsche Bind" bericht als een aanbeveling, dat van Dale's Groot-Woor denboek drie en een halve, kilo weegt. Dik is de mode. Onder de Australiërs en Polynesiërs zijn de ditate menschen het meest gezocht. Een meisje dat in den smaak wil vallen, moet eerst een vervettingskuur ondergaan, wat bereikt wordt door het drin ken van vele liters melk, heele koppen vol vloeibaar vet en het eten van reusachtige hoeveelheden bananen. (De Doktor in Ruis). H. te M. „Opwaartsche wegen". Adres: Uitgevers Maatschappij Holland te Amsterdam (Adm. de Ruyterweg). Wij stellen geen prijs op de door U bedoelde gedichten. Voor de Chr. feestdagen is er poëzie te over. Gevonden voorwerpen. In de maand Maart 1925 zijtn aan het bureau van politie te Goes onderstaande voorwerpen als gevonden aangegeven en zijn aldaar verdere inlichtingen betref fende deze voorwerpen te bekomen: Een .studentenmuts, een haarstrik, een pet, een kinderhandschoen, zes portemon- naie's met inhoud, een knipmes, een zak mes, twee gummi broekspijpen, twee cein tuurs, een 'huissleutel, een redicule, drie schooletui's met inhoud, een lorgnet in etui, een zwart hoorn vulpotlood, een jas, een vioolkleedje, een alpaca kinder beursje, een streng witte wol, een zil veren vulpotlood, een kinderhandschoen tje, een bril in etui, een gedeelte van een automobielkap, een kistje met koopmans goederen, twee parapluies, een rijwielbe- lastingplaatje en een collier. Goes, 1 April 1925.- De Commissaris van Politie E. C. W1ERTS VAN COEHOORN. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, van welko de afzenders onbekend zyn. Terugontvangen in de 2e helft der maand Maart 1925 te Goes. Brieven, binnenland Jongejuff. N. Vermue, 's-Hecr Abtskerke. Pleines' Zeepfabrieken De Duif, Den Dolder. C. Th. Verhoeve, Goes. Commissaris der Koningin, Middelburg. Brieven, buitenland J. A. Kraantje, Fourmies 'Nord. Kantongerecht te Goes. Door den Kantonrechter te Goes zijn ver oordeeld wegens: straatschenderij:: O. J. J. 0., Kruiningen terug aan ouders-, E. J. v. B., A. J. v. D., Ierseke, f3 b. s. 3 d. h-, M. J. T., Kattendijke, J. v. d. B., Goes f3 b. s 1 w. t. s.op openbare straat te Colijnsplaat luidruchtig schreeuwen: G. A. D. M., Wis- senkerko f 3 b. s. 3 d. h.Op openbaren weg te Rilland-Bath Gods naam vloekende gebruiken: II. d. W., Hoek van Holland, een dag hechtenis; opgeven van een val schen naam: H. F., zonder bekende woon plaats flö b. s. 15 d. h.; brood vervoeren dat niet voldoende voor stof en vuil was afgedekt: J. H., 's-Gravenpolder, f3 b. s. 3 ,d. h.zonder vergunning sterken drank verkoopen: M. M., Biezelinge f25 b. s. 25 d. h.op openbaren weg niét voldoende rechts uitwijken met voertuig: P. C. K„ Goes fö b. s. 5 d. h.naam van den schipper niet op het door hem als schipper bevarende vaartuig hebben: G. II., W. R., Rotterdam, II. L., z. b. woonpl., f 5 b. s. 5 d. bf-; z. v. zich be vinden op eens anders perceel in Schelde: J. d. K., Ierseke f5 b. s. 5 d. h.; z. v. visschen op eens anders perceel in Schelde: P. F. v. d. H., Nieuw-Namen Ï3 b. s. 3 (1. bf; schelpdieren rapen aan voet zeedijk: T. J. D., M. J. D., Ierseke f2 b. s. 2d. h.te 's-Heerenhoek te snel met auto rijden: A. V., Middelburg f5 b. s. 5 d. h.'s avouds met voertuig rijden zonder licht: M. v. L., s-Gravenpolder f 2 b. s. 2 d. h.met te zware auto op een daarvoor verboden weg rijden: J. P. v. T., Zevenbergen f5 b. s. 5 d. h.'s avonds fietsen zonder licht: D. W., Nieuwdorp f3 b. s. 3 d. h.P. J. d. R., Wo-lphaartsdyk f3 b. 8. 1 vt) t. a;; H. J. H., Colynsplaat, J. V., Wisscnkerke, H. M. L., Co- lynsplaat, P. G., Ovezando, C. A. M., Rilland- Bath, F. V., Goes f3 b. s. 3 d. h.dron kenschap J. B., Kloetinge f 15 b. s. 15 d. h. C. O., Halsteren f5 b. s. 5 d. h. ROTTERDAM. Ter Rotterdamsche eiervei- ling, Warmoezierstraat 3739, werden 325000 eieren aangevoerd. Prijs Kipeieren f 5.30 f 6.85, Eendeiren f 5.75f 6.35. GOES, 31 Maart 1925. Souvenier de Va- cheur 18, St. Remey 814, Pondsperen 10— 16, Giezer Wildeman 613, Kleiperen 9— 15, Diverse Peren 4—12, Zure Bellefleurs 16 29, Fransche Bellefleurs 1221, Zoete Bel lefleurs 1525, Zoete Campagne 1823, Zoe te Armgaard 1722, Diverse appels 1020 alles per 100 K.G. Diversen: Sjalotten 21, Witlof '24, Schor- seneeren 16, Knolselderij 15 gulden, Pootaard- appelen f 3f 10.20, Kroten f 1, alles per 100 K.G. Roode kool f 12, Prei f0.60, beide per 100 stuks. VLISSINGEN, 31 Maart 1925. Kleiperen 15, Snjjsla 68, Sladunsel 4648, Uien 1015,5, Spinazie 2137, Koolrapen 2,53^5, Sprui ten 3839,5, Kroten 12, Kleine- Peeën 4, Witlof 2137, Schorseneeren 1823 ct., al les per K.G. Roode kool 6,515, Savoye kool 7,58, Sla 1223 ot„ alles per stuk. Radijs 8—9, Selderie 4,5—6,5, Prei 6,5—9,5, Rabar ber 9,511, Rapen 5 ct., alles per bos. Veldsla 1336, Zuring 2548, Boerekool 31, Spruit- koppen 57—69 ct., alles per mand. I MIDDELBURG. Bevallen: R. C. Lcenhöut, geb. Roelse, d. Overleden: A. Dingemanso, 17 ongeh. d. M. J. Sanderse, 60 j., geb. met H. J.'de Kam. GOES, Geboren: 31, Hortensia Tberesia Anthonia, d. v. Joannes Emilius van Thie- nen en Cornelia Maria Bookelaar; 31, Fran cis cu s Johannes Martinus, z. v. Jo hannes Martinus Lockefeir en Clasina Antonetta Hootsmans- Over de maand Maart. ZOUTIMiANDE. Ondertrouwd en getrouwd: Floris Adriaanse, 21 j. jm. en Maatje Janse, jd. 23 j. Geboren: Leijn, z. v. Jacobus Samuel Adri aanse en Janna Melse; Lourens, z. v. Hjibrecht Ovaa en Johanna Dingemanse. TELEGRAPHISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den ochtend' van 1 April, medegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te Die Bilt. Hoogste barometerstand 766,6 te Wee- nen, laagste 740,7 te Vardoe. Verwachting tot den avond van 2 April: Zwakke tot matige wind uit Westelijke richtingen, gedeeltelijk bewolkt, weinig of -geen regen, iets kouder. Ondertrouwd i C. J. HONDIUS EN NEL VERTREGT. Huwelijksvoltrekking Woensdag 15 April. Middelburg, Vlasmarkt K 145, Scheveningen, Gentsche straat 11, 31 Maart 1925. Op Zondag 5 April a.s. hopen onze geliefde Ouders, g JAN BAAS, EN MAGDALENA DE LEEUW, hun 25jarige Echvereeniging te herdenken. Hunne dankbare Kin deren, Behuwd- en Klein- kind. Biezelinge, 1 April 1925 TE GEVEN DOOR HET in de Herv. Kerk te Nieuwdorp, 's-avonds half acht. EKTREÉ 30 CEHT, ten bate van het werk der Vereeniging Nederl. Landkolonisatie en Inw. Zending. Deurwaarder J. M. DE KOK te Goes, zal op 's voorm. 10 uur, aan de werkplaats en ten verzoeke van dhr. O. Ver- strenge te Soes, aan de Voorstad, VERKOOPEN: Auto (5 pers.), Tilbury. Groentekar, Melkkar, Ar, Kruiwagens, Eggen, Sleeper, Wielen, Assen, °eeren, Zwingen, Steelen, Boomen, Tobben, Emmers, Vaten, Standerds, Trap pen. Ladders, bewerkt en onbe werkt Hout, Afbraak, Brandhout, Verfwaren, oud IJzer, enz. enz. Voorts: Gasmotor, Waterbak, Lintzaag, Boorma hine, Draaibank, Zagen, Drijfwerk, Gereedschappen, Werkbanken, Schroeven. Verder: mah. Ameublement, be staande uit: Linnenkast, Canapé, Tafel, Fauteuil, 6 Stoelen, Orgel, Linnenkasten,Tafels, Stoelen, Spie gels, Vloerkleed, en wat verder te voorschijn zal worden gebracht. Agent voor Waarde: C. J. 0E 60FFAU. Agent voor Hansweert: A. v. d. KREEKE.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1925 | | pagina 3