Notenhouten Orgel Leestafel. üecMszaken. farMteridstea. BarprUjle Stand. iloBB VerkoopiBgei, ^aaliesMngeo, eng. Advertentiën. Openbare Uitvoering eenen completen Inboedel, EEN HOFSTEEDJE Teteirwuw "Öpeatare Verkoopiageri en ¥er- pachtisgen. TARSAVON Christelijke Zangvereeniging „Crescendo" te Gapinge, JOH. DE HEER, ROTTERDAM. Woensdag 4 Maart 1925, Woensdag 4 Maart 1925, pediteur, bij zijn werkzaamheden van een tweede verdieping gevallen. Met gebro ken ruggegraat en een zware hersen schudding opgenomen is hij aan de ge volgen overleden. Op 't goederenstation te' Haarlem is 'n 30-j. rangeerder tusschen de buffers bekneld geraakt en zeer ernstig verwond. Te Venray is een vrouw, die bezig was haar kinderen aan te klee- den met haar kleeren met de gloeien de kachel in aanraking gekomen, zoodat zij aanstonds in volle vlam stond. Zij vluchtte de straat op, 'Waar tie buren zich haastten haar te helpen; doch te laat. Bewusteloos weggebracht, stierf zij aan de gevolgen. Vervalsching van post wissels. In den laatsten tijd komen veelvuldig vervalschingen van postwis sels voor. Eenige personen, die zich met dat bedrjjf bezig hadden gehouden, bevin den zich reeds achter slot en grendel, maar gisteren is opnieuw te Amsterdam een vervalschte postwissel aangeboden. Het bedrag van f2 was 'veranderd in f20. 'Die postambtenaar ontdekte echter bij de aanbieding onmiddellijk, dat de postwissel vervalscht was, maar toen hij een poging deed om den man, die den vervalschten postwissel had aangeboden, te grijpen, maakte deze zich uit de voe ten. Vermoedelijk heeft de man zich zelf een postwissel van het luttele bedrag] van f 2 verzonden, om na de vervalsching daarop f20 te kunnen ontvangen. Ook een geschenk! D|e ge meente iDtwingelo (Dr.) stelt een groot krentenbrood disponibel, Wanneer de 3000ste inwoner wordt ingeschreven. De politie heeft ter drukkerij in Dien Haag, waar Het Mondaine Weekblad1, uitgave van het publiciteitsbureau Dlie Haghe, wordt gedrukt, drukwerk (vellen bedrukt papier) in beslag genomen. Te gen deze inbeslagneming, Waarvoor geen reden Werd opgegeven, moet de directie zich verzet hebben, omdat hetgeen in be slag w'erd genomen, geen nummer van het Weekblad was, doch slechts bedrukt papier. Zij moet de zaak in handen hebben gesteld van een acfvocaat. Be origineel© inval van een Zeedijker. Eenigen tijd gele den werd door de Amsterdamsche recht bank een zekere Wi. H., wonende op den Zeedijk te Amsterdam, wegens ver zet 'tegen de politie, veroordeeld tot 2 maanden gevangenisstraf. Kort na het vonnis meldde zich bij den officier van justitie te Rotterdam een man, die voor gaf W, H. te zijn en verzocht zijn straf te mogen uitzitten. Aan dit verzoek werd voldaan en de man werd in de straf gevangenis opgesloten. "Een inspecteur van politie had er echter kennis van gekregen, dat er iets met deze zaak niet in den haak w'as. Hij stelde een onderzoek in en gistermiddag hield hij in een perceel aan liet Weenaplein een qjan aan, die de ware W. H. bleek te zijn. Weldra kwam aan het licht, dat de man, die zich aan de gevangenis meldde, Gr. H. heette en jich had laten omkoopen om de straf voor Wi. H. uit te zitten. Zeven weken had1 hij reeds in de gevangenis doorgebracht. Natuurlijk is dit alles voor niets geweest. De man is dadelijk in vrijheid gesteld en W'. H. zal de acht weken zelf moeten „op knappen". (Tel.) Scherper controle in ha venplaatsen. In de „Frankf. Ztg." Werden onlangs gegevens gepubliceerd, welke wezen op een schrikbarend toene men van den handel in blanke slaviunen. Het blad meldt, dat de regeering van Sleeswijk-Holstein een nader onderzoek heeft ingesteld, waaruit bleek, dat binnen een half jaar meer dan 3003 Diuitsche meisjes naar het buitenland Waren ge bracht. Uit een brief van een „handelaar", welke aan de Nederlandsch-Diuitsche grens werd onderschept, bleek, dat deze man reeds vijftig minderjarige meisjes naar San Francisco had gebracht. De spoorwegdirectie te Keulen heeft het personeel op de treinen nogmaals gewezen op het voorschrift dat treinbe- ambten den plicht oplegt nauwkeurig te letten op de reizigers,speciaal in ver band met de werkzaamheden van hande laars in blanke slavinnen. Zij moeten, ten, zoodra zij verdenking "koesteren te gen iemand, hiervan aan de politie aan de stations mededeeling doen. Aan de Duitsch-Nederlandsche grens stations en in de havenplaatsen Rotter dam, Amsterdam en Hamburg zal de controle zeer, worden verscherpt. In Diuitschland vertrouwt men in dezen vooral op de medewerking van de Ne- derlandsche vereenigingen en autoritei ten. (Tel.) Ontploffing aan boord van een schip. Aan boord van het Engel- sche stoomschip „Teesdale", dat een ge- regelden dienst onderhoudt tusschen Rot terdamMiddlesborough, heeft op onze kust een ernstig ongeval plaats gehad'. Het schip was geladen met 199 vaten benzine. Een der vaten was lek géwor dén, waardoor de benzine op de stook plaats liep, waardoor een ontploffing plaats had. Een Japansche stoker werd levensgevaarlijk gewond, terwijl de mas ten uit het schip werden geslagen. De bemanning, bestaande uit tien koppen, is door een loodsboot gered. De sto ker is per sleepboot naar Rotterdam vervoerd. Hier werd hij in het zieken huis opgenomen, waar hij eenigen tijd later is overleden. Een Hamburgsche 'firma gaf on langs een telegram naar Zweden op, dat op het telegraafkantoor verloren ging. De firma verlangde een vergoeding van ,300 Zw'eedsche kronen, doch deze eisch is in alle instanties afgewezen. ■De post in Duitschland1 blijkt dus niet verantwoordelijk te zijn voor het verleren gaan van een telegram. De rechtbank te Hamburg heeft gis teren uitspraak gedaan in een geval van zwaren roof. In October van "het vorige jaar verschenen in een geheim Speelhuis te Hamburg vijf personen met geladen revolvers, die beslag legden op M. 25.000 aan speelgelden en alle stukken van waarde van de aanwezige spelers. De beide hoofdpersonen werden met tucht huis gestraft, terwijl de drie anderenl Wegens gebrek aan bewijs werdien vrijge sproken. Intusschen waren bewijzen van hun schuld' ingekomen, zoodat zij! gis teren nogmaals terecht stonden. Daar er geruchten over plannen om dè gevan genen te bevrijden de ronde deden, was het gerechtsgebouw door de politie afge zet, terwijl in de gerechtszaal gewapende macht aanwezig was. D|e zitting, Waarin de drie heeren tot zWare straffen werden veroordeeld, liep echter zonder eenig in cident af. Gisternacht hebben de bewoners van een perceel aan den Lage Vuurschen weg te Hilversum, genaamd S-, bezoek gehad van ongewenschte gasten. Toen de heer des huizes dezen morgen be neden kwam, bemerkte hij, dat men zich door middel van verbreking van een ruit toegang tot de Woning had verschaft. Kasten, schrijfbureau en andere berg plaatsen waren open gebroken en lepels,, vorken en eetwaren waren hieruit meege nomen benevens een belangrijk bedrag aan geld. De inbrekers voelden zich zoo op hun gemak, hoewel de bewoners bo ven sliepen, dat 2ij het petroleumstel hadden aangestoken om Wat chocolade voor zich te maken. De politie, die in middels gewaarschuwd werd, heeft on middellijk een onderzoek ingesteld. Zaterdagmorgen bemerkte personeel der fa. Vroom en Dreesman in de Spui straat te 's Gravenhage, dat gedurende den nacht in de magazijnen ingebroken was. Aanstonds stelde men de politie hiermede in kennis en al spoedig Waren een inspecteur en rechercheurs ter praat- se om een onderzoek in te Stellen. Het bleek, dat de inbrekers 's nachts over het dak geklommen waren, een der dak pannen hadden opgelicht en opi deze wjze, niet zonder moeite, 'kans hadden gezien op den zolder terecht te komen. Toen de politie de dakgoot onderzocht, vond zij een briefje, dat afkomstig bleek te zijn van Maatschappelijk Hulpbetoon en gericht was aan een zekere v. C„ wo nende in een hofje aan de Bleekerslaan, Klaarblijkelijk Was dit briefje bij de klim partij op het dak uit den zak van een der inbrekers gevallen. Toen de politie zich naar het bovenbedoelde adres begaf, vond zij' de deur gesloten. Op het her haalde verzoek van de rechercheurs Werd niet opengedaan, zoodat men aanstalten maakte om de deur met geweld te ope nen. Toen WercU van binnen de grendel weggeschoven en ging de deur open. Een jongmensch vertoonde zich in de deuropening en werd meteen door de politie gearresteerd. Het bleek te zijn de 22-arige r. C., dezelfde aan wien het briefje van Maatschappelijk Hulp betoon gericht was. Toen de politie v. G. gepakt had, kwam zij al spoedig op het spoor van twee personen, die met hem verdacht Werden van de nachtelijke inbraak. Met z'n drieën moeten zij! den inbraak op touw hebben gezet en volvoerd'. Uit de magazijnen was ontvreemd een. partij tafellinnen ter Waarde van f200. De partij was reeds in drie gedeelten ver deeld en kon door de politie bij de twee Haagsche aangehoudenen in beslag genomen worden. De gearresteerden zullen aan de ju stitie overgeleverd Worden. *- Gemeentepolitie van Termeuzen Jfieeft gisteren te Axel gearresteerd C. bi. C. G., van Leifsele, bij Veurne, die ver dacht wordt van een Zaterdagnacht ge pleegde inbraak in de r.k. bewaarschool, waarbijeen aantal gordijnen en een voor raad artikelen ten gebruike bij handwerk- onderwijs werden ontvreemd. Een deel van het gestolene is te Axel opgespoord'. •De gearresteerde was in het bezit Van een stel inbrekerswerktuigen. Jezus en ons dagelijksche leven, door H. J. v. d. Munnik. Zijn wij verantwoordelijk? Iets over de erfelijkheid, door H. J. v. d. Mun nik. Ui tg. J. H. Kok te Kampen. Twee vlugschriften van het Comité voer de uitgave van Gereformeerde Evangeli- satie-lectuur. De schrijver is bekend, o.a. door het mooie geschrift: „32 stroomin gen en niet ééne bron". Ook in de boven genoemde past hij de door hem uitgevon den of aangeleerde kunst toe van kleine stukjes met een sprekend kopje, stukjes die op zichzelf kunnen gelezen worden, en toch één geheel vormen. Stukjes die pakken en zoo beantwoorden aan het deel der Evangelisatie. KOPENHAGEN. Y.D- Tengevolge van de vele eischen om loans ver hooging en de vele stakingen dreigt een uitsluiting die vooral de arbeiders in de hout-, tex tiel- en kleodingindustrie, alsmede de on geschoolde arbeiders zal treffen. De uit sluiting zal 60 a 70 000 arbeiders om vatten. In de typografie dreigt een staking, zoodat de bladen niet zullen uitkomen. BERLIJN. V.D. De toestand van pres. Ebert is ernstig geworden, daar een buik- vliesontsteking is ingetreden. Febr. 2728 Goes, heeren- en kinderkleeding, de Wilde Heijboer. 27 Middelburg, lampen en huishoude lijke artikelen, Notarishuis. 27 West-Souburg, inboedel, Loeff. 27 Wissekerke, landb.inspan, Maxkusse. 27 Kloetinge, inboedel, De Kot 27 Middelburg, electrische lampen en huishoudelijke goederen, Notarishuis. 28 Schore, Biezelinge, afbraak, De Kok. Mrt. 3 Goes, winkelhuis, bovenhuis en pak huis, Van Dissel. 3 Groede, herveiling hofstede, Van Mazijk. 4 Sint Laurens, inboedel, Ittmann. 4 Goes, vendutie, de Wilde Heijboer. 4 Noord-Kraaijert, kap. boereninspan, v. Dissel. 4 Ierseke, Wemeldinge, afbraak, De Kok. 4 Serooskerke, hofsteetje, Hioolen. 4 Wissenkerke, landb.inspan, Markusse. 5 Baarland, Oudelande, afbraak, De Kok. 5 Borsselen, ged. landbouwersinspan, Neervoort. 5 Middelburg, huizen, Ittmann. 6 Hoedekenskerke, 's Gravenpolder, af braak, De Kok. 6 Krabbendijke en Kruiningen, bouw land, Pilaar. 6 Kapelle, woonhuis, Kram. 6 Ritthem, kap. boereninspan, Ittmann. 6 Kats, landb.inspan, Markusse. 6 Ierseke, winkelhuis, Neervoort. 6 Goes, groote partij nieuwe houtwaren, de Wilde Heijboer. 7 Driewegen, Ovezande, afbraak, Die Kok. 10 Serooskerke, hofsteetje, bouw- en weiland, Ittmann. 10 Goes, loopvarkens en zeugen, de Wil de Heijboer. 11 Wilhelminadorp, paarden, Hollmaim. 11 's Heerenhoek, Heinkenszand, af braak, De Kok. 11 Serooskerke, hofsteedje, Ittmann. 12 Borsselen, Z.-Kraaijert, afbraak, De Kok. 12 Biezelinge, kap. boereninspan, Neer- voort. 12 Middelburg, huis, De Neeling. 12 Driewegen, vrachtrijdersinspan, Beth. 13 'sH. Arendskerke, Wolf aartsdijk, af braak, De Kok. 14 Nisse, 'sH. Abtskerke, afbraak, De Kok. Wissetkoersen. Amsterdam, 26 Febr. 2-4-5 u. Berlijn 59.42V2—59.471/2- Brussel 1247—12.50. Parijs 12.81—12.84. Londen 11.881/4—11.88 Va- New York 2495/s2.497/s. Rechtbank te Middelburg. Voor de Arrondissements-Rechtbank te Middelburg werd gisteren behandeld oi.mi. de zaak van den Ontvanger der Regi stratie en Domeinen te Zierikzee tegen 1. J. J. Cl, zonder beroep, wonende te Nieuwerkerk en 2- N. W'. G„ wonende te Nieuwerkerk. In de conclusie van eisch was gesteld, dat de le gedaagde aan de 2e gedaagde een hofstede heeft verpacht voor 14 jaar, en wel voor f30 het geniet, terwijl in verband met het huurcontract de huur waarde voor den huurder kan gesteld worden op f55 het geniet, waardoor de waardevermindering van het goed wordt gesteld op f31605, tot welk bedrag al- zoo een bevoordeeling uit vrijgevigheid heeft plaats gehad in den zin van art. 1, 3o der Successiewet. Nu had krachtens art. 36 dier weit een aangifte vo>or schenkingsrecht moeten plaats hebben binnen twee maanden na den dag, waarop de schenking tot stand kwam, waaraan dom gedaagden-oppo santen niet is voldaan, en wat tenge volge had een dwangschtrift tot betaling van f 25.000 voor recht van schenking en boete, behoudens vermeerdering of vermindering, volgens latere regeling, on verminderd vervolgingskosten. Tegen dat dwangschrift nu zijd gedaagden-opposan ten in verzet gekomen, op grond, dat waar geen schenking heeft plaats gehad, opposanten ook niet gehouden waren om een memorie in te dienen. Eischer-geopposeerde meent, dat hier sprake is van een schenking uit vrijgevig heid, omdat verpacht is voor een som, die veel te laag is. 1 De gedaagden-opposanten ontkennen, dat er een schenking uit vrijgevigheid heeft plaats gehad, waarom ook geen memorie van aangifte plaats vond. Die bedoeling om vrijgevig te zijn heeft nooit voorgezeten. Er was een andere reden om een niet te hooge pachtsom te bedingen, n.l. de onzekere tijdsomstandigheden en het niet iedereen als pachter te willen hebben, doch uitdrukkelijk den 2en ge daagde. Ook van vermindering van ver mogen is geen sprake. Het goed is_eigen- dom van le ged. gebleven en heeft zij geen plan tot verkoop. Hoogstens zou sprake kunnen zijn van winstderving', wat geen vermindering van vermogen is. Voorts wordt gesteld dat aange nomen er wel sprake is van een schen king het gevorderde bedrag veel te hoog is en in ieder geval geen boete kau worden geheven, omdat de bedoeling van ontduiken niet heeft bestaan en er geen nalatigheid in den zin van art. 45 der Succ. wet is geweest. Ook over het bedrag der rechten zoude reeds te de- batteeren zijn. De bedoeling van vermogensvermïnde- ring en verrijking heeft niet voorgezeten. Het goed werd zelfs vroeger verpacht voor f20 het gemet; bovendien liet de fiscus 7 jaar verlcopen alvorens een be merking te maken, waardoor moeilijk ge zegd zou kunnen worden, dat er opzette lijk verzuim gepleegd is. Morgen geven we weer de pleidooien der beide advocaten. Door J. L„ masseur te Goes, is hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis van den kantonrechter aldaar, dd. 16 Februari 1925, waarbij hij werd veroordeeld tot f 50 boete subs. 30 d. h., wegens het onbevoegd uit oefenen der geneeskunde en f 50 boete subs. 50 d. h., wegens het plaatsen vaar advertentiën, waarin hjj zich Dr noemde. De Ambtenaar van het O. M. heeft eveneenjs hooger beroep aangeteekend. Gisteren zijn den Officier van Justitie te Middelburg voorgeleid D. K., 18 j., kan toorbediende te Kapelle, verdacht van ver duistering, gepleegd te Kapelle in 1924. J. A., 23 j., leurder te Oostburg, verdacht van dief stal, gepleegd te Oostburg, op 23 Februari 1925. Verdachten zijn na verhoor door den Rechtercommissaris overgebracht naar het Huis van Bewaring. Middelburg, 26 Febr. 1925. Op de graanmarkt was de aanvoer ma tig. Tarwe f 12f 19.50, witte boonen f '24f30, ronde bruine boonen f20 f 28, kroonerwten f 14f 16, lange bruine boonen f 15f21. Boter f 1.10, part. f 1.20. Eeieren 6 ct„ part. 7 ct. Eendeieren 6 ct„ part. 7 ct. Poelje-eieren 5 ct, part. 6 ct. KAPELLE-BIEZELINGE, 25 Febr. Ap pels: Zure Bellefleur 1222, Camp.zoet 12, Holl. Zoet 12—16 gulden, alles per 100 K.G. Peren: Brithis Queen 14, Pondsperen 913, Gieser Wildeman 10—12, Winter Suikerij 35, Kleiperen 68, Gr. Chau- momtel "2e soort 2 gulden, alles per 100 Kilogram. Diversen: Sjalotten 1415, Veldsla 4, Spruiten 11 gulden, alles per '100 K.G.; Homing 5359 cent per flacon; Kipeieren f6.20, Eendeneieren f7.10, beide per 100 stuks. Van 1926 Februari. VLISSINGEN. OverledenN. H. Bakker, 79 j., weduwe van J. Bertijn; M. Chr. Griep, 19 j., ongeh. d.; P. Vlekke, 16 j., oingeh. d. GOES. Getrouwd: Anthonius Bruel, jm. 21 j. en Pieternella van de Velde, jd. 21 j.; Willem Joosse, jm. 24 j. en Helena Steutel, jd. 21 j.; Johannes Martinus de Bruine, jm. 26 j. en Louise Adriana Frankin, jd. 22 j. Overleden: Pieter de Dreu, 74 j., we duwnaar van Philippina Olivier; Johanna Clement, 29 j. TELEGRAPHISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in dem. morgen van 26 Februari, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te Die Bilt. Hoogste barometerstand 7671 te Haparanda ee Ingoe. Laagste baroirueterst. 719-5 te Va lentin. Verwachting tot den av. van 27 dezer: Stormachtige tot krachtige Zuidelijke tot Zuid-Westelijke of verder ruimende wind. zwaarbewolkt tot betrokken, regen of hagelbuien, later opklarend en kouder. Hedenmorgen 11 u. 40 min is aan alle posten geseind: wordt verwacht storm uit het Zuid-Oosten met ruimenden wind. Ten overstaan van notaris Marknsse werd Dinsdagavond voor den heer H. de Regt te Colijnsplaat in het openbaar verkocht een woonhuis, schuur en tuin. Koop-er werd dhr N. Serier voor f 2225. Onkosten 8V2 pet. en 1 pet. premie voor den hoogste» inschrijver. (M. C.) 's-HEER HENDRIKSKINDEREN. Na gehou den aanbesteding werd door den Architect den heer Otto van Bruggen te Goes, het gedeeltelijk vernieuwen van het interieur der Ned. Herv Ke.rk alhier, het plaatsen van een hekwerk om de kerk, enz. opgedragen aan Gebrs Jansen, aannemers te Nisse. In schrijvingssom was f 5322. Eveneens werd door genoemden architect het geheel schilderen van het in- en uitwen dige van het kerkgebouw opgedragen aan W. Buitendijk te Goes, voor de som van f 2893. VLISSINGEN. Door notaris Paap werd Woensdagavond in het openbaar geveild: het winkelhuis met bovenwoning en erf, aan de Breewaterstraat no. 51, groot 91 c.A. Hoog ste inschrijver dhr C. J. Mommaas, voor f 1848. Kooper bij qpslag dhr C. Sanderse, voor f 2000. WOLFAARTSDIJK. Afloop verkooping van Stamboekpaarden voor den heer C. van Nieu- wenhuize, alhier. Thelma, Merrie, 8 ajar, niet ingeschreven f 650Irma, Merrie, geboren 1918, stamboek A no. 3343 f 500Camasiere, Merrie, geb. 1916, veulendragend, stamboek B no. 3115 f 776Wanda, Merrie, geb. 1917, veulendragend, stamboek no. 10185 f 76001- ga, Merrie, geb. 1917, veulendragend, stam boek, no. 5727, f 1000Donnia, Merrie, geb. 1917, vermoedelijk veulendragend, veulenboefc No. 6330 f 685Cora, Merrie, geb. 1919, veulendragend, veulenboek no. 14056 f780; Zilva, Merrie, geb. 1919, veulendragend, stam boek No. 5724 f 800; Debora, Merrie, geb. 1920, stamboek B uo. 8252 f1000; Ducaat, Merrie, geb. 1920, veulendragend, stamboek B no. 8253 f 820Dura, Merrie, 12 jaar, rijpaard, f370; Bertha, Merrie, veu lenboek no. 34427, geb. 1923 f535; Kato, Merrie, 2 jaar f500; Prins, ruim 2 jaar f470; Juno, veulenboek no. 3832, geb. 1924 f360; Elza, witvoet, merrie, 1 jaar f300; Nette, Merrie, veulenboek, no. 37747, geb. 1924 f 360; Comtesse, Merrie, veulenboefc no. 39541 f210; Cato, veulenboek no. 41605, Merrie f285. Voor de werkpaarden vermeer derd met f30 voor harnassement, plus f2.60 uitrijgeld. De Heer en Mevr. REIJNDERS SCHILTRossy berichten de ge boorte van hun Zoon AND R Serooskerke, 25 Februari 1925. Zoo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde Oom en Tante JOHANNES MEIJAARD en CATHARINA WISKERKE op 1 Maart a.s. hun 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare Neven en Nichten. Nieuwdorp, 26 Februari 1925. (WE TT IQ GEDEPONEERD) HAARWASCHMiDDEL REUKLD03 TEERZEEPPREPARAAT VERKRIJGBAAR INFLESSCHEN VAN VERSCHILLENDEGR00TTIL AFDOEND MIDDEL TEGEN ROOS. TARSAVDN COMRANY - HAARLEM van de op Donderdag 5 Maart 1925| in de Gereformeerde Kerk. IHF- Aanvang half acht. HET BESTUUR. met Spiegeltop, 11 reg. met Vox Humana en Koppelingen. Spotprijs f 275. Garantie. Franco levering. Condities in overleg met den kooper. 6 Oostzeedijk 324/32. Notaris H. C. ITTMANN te Mid delburg, is voornemens op 's middags 2 uur, te Sint Laurens, aan den Noordstraatweg aan het huis A 5, bij den Molen, in het openbaar te verknopeni bestaande o.m. uit: notenhouten Boogkabinet, Secretaire (mahonie) SVjj spel eikenhouten Orgel, Orgel stoeltje, Tafels, Stoelen, Spiegels, Theekast, Regulateur, Klok, Naai machine, Tafeltjes, Vloerkleeden, Kachels, Ornamenten, Schilderijen, Lamp, Bloempotten, Glas, Steen en Aardewerk, Kinde wagen. Potten, Pannen en Ketels, Spekstandaard, Snoeischaar, Melkbus met kraan, Melkmaat, Handwagen. 6 Kippen, Kiekenren, Brandhout en wat ver der zal worden gepresenteerd. Be,*- zichtigiog op den dag van verko/óp 's morgens van 10—12 uur. He Notaris W. HIOOLEN te Middelburg, is voornemens in het openbaar te verkoopem 's middags 2 uur, in het café Westdorp te Serooskerke, aan den Noordstraatweg te Seroos kerke, gemerkt B 21, bewooud door den eigenaar J. TISSINK, be staande uit Huis, met aaneen. gebouwde Schuur, Varkenshok en verderen Timmer, op en met 2.21 22 Hectaren of 5 Gem. 191,5 Roeden Erf, Tuin, Boom gaard, Bouwland en Sprink, in verschillende perceelen en samen voegingen als omschreven in de notities, verkrijgbaar bjj den No taris. De gebouwen zijn te aanvaarden 10 Mei 1925, de bouwlanden, ter stond.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1925 | | pagina 3