BREUKLIJDERS. ungeaa. rffce het |t onder- thans bn, docb merking •rkomen, verdie- te doen. ifie. Zon met de W. aan ing wil- voorloo- im weer sschool. te be- Bestuur krach- er Lager ïool be taal be- voor de instru- bezoek. [oen aan twelk de van het |j.l. heelt de ge- |>t tekbrt oplieden. (tuur van M1- voor pt inarkt- de gtee |lat voor af- Ito laten: lezeteneö pelijksche H. Kok. Ir gewor- ïng meer |en veer is voor goeden aaar ook iicatiên rmeerde) Ichnische het be techtzaak sistent- veeil be lie. Onder Jla Pprte* getuige ien regel ordt be- toezicht, t>or hiaar is. Ze Itroleeren gte weten dikwijls is, dat ker alle |r de af- i |iger, ant.- hfet toe- Ifend. Do zichft vo.1- (n do wet n vraag assistent oet kun- rt ook, »t©n, dus .6 bereik- ittrft ver- ij. Vijver- nten zijln, Et toiever- aart, dat apotheek ers daar troleoren. iger ant en werk- Umthout, op recept naakte, levr. Snij- en daar omt eten, r vraagt, ceft. Get. nrechter: anten in t in ges- L. H. v. het over- die apo- leert- De andere potheker dat ge- otheek is. tent alle ken. Got. t niet, of inderzoek uige vroe- w an de Ien f uitging, armaakte. ■y 1 Get. antwoordt bevestigend. Maar- het toezicht, jzooals mevr. S. dat uitoefent, is zijns inziens niet voldoende. De ambtenaar O- M- zegt, dat de In specteur het wenschelijk achtte, deze kwestie eons principiëel uit te maken. Vandaar dat nog niet overgegaan is tot vervolging van bedoelde apothekers te Sittard, enz. Spr. zegt, dat misschien voor mevr. Snijders nog wel wat in 'tvat is- Het was vooirloopig eenvoudiger, dhr v. d. R. te dagvaarden. Spr. beschrijft daarna uitvoe rig de bevoegdheid van den apotheker en van. den hulp-apotheker. De laatste mag alleen onder toezicht werkzaam zijn. Spr. achtte do opvatting van mevr. Snijders, aangaande haar taak, te gemakkelijk. Spr. meent, dat het telefoonkantoor te Fijnaart maai- enkele uren per dag zal geopend zjjn. Men zal spr. verwijzen naar een vrijsprekend vonnis te Amsterdam tegen een apotheker, die 5 dagen (het bleek 7 dagen te zijn) uit zijln apotheek was ge weest. Maar het gaat hier om langere termijnen dan 5 of 7 dagen. Spr. èischt f25 boete subs. 10 d. h. Do verdediger, mi- Goedbloed, wijst op den respectabelen persoon van beklaagde, die MÜ.L.O.-onderwijs heeft gehad, op 18-jarigen leeftijd reeds het examen voor apothckers-agsistent deed en vele jaren ie werkzaam geweest als apothekers-as sistent, o.a. bij den heer La Porte. Hij heeft toen een drogisterij opgezet, en later in Juni 1024 is opgericht de apo theek fa A- O- v. d. Rest. Nu was er rumor in casa. Goes is een buitengewoon aardig stadje, maar het is kleins teedschl. Tegen den heer v. d. R. begon zich een hetze te ontwikkelen. Men beschouwde hem' als een concurrent. Zelfs in den Raad van Goes is gesproken van een schijn-apo- theek. Spr. is bet met den Ambtenaar O- M. eens, dat er gewaakt moet worden tegen omlaag-halen van den apothekers stand. Maar dan moeten de apothekers zelf hun stand ophouden en niet adver- teeren zcoals dhr L- la Porte in een autogids deed, waar hij sprak van „sckijn- apotheken" en „minderwaardige inrich tingen. Ook de medici wilden niets met dezen man te maken hebben. Het was allemaal hetze. Bedreigt nu dhr v. d. R. het leven van zijn medemenschen Zoo ja, dan sterft vandaag nog drie vieide van Neder land, want hetgeen dh!r v. d. R. wordt ten laste gelegd, geschiedt dagelijks op groote schaal. Spr. wijst ook op hetgeen in het Hdbld is medegedeeld en niet dcor het Phfcum. weekblad is weersproken, dat een apotheker te Zandvoort, woont te Lier (België) en apothekers uit Amster dam wonen in 'tGoo-i en in Den Haag. En het sprekendste is: in deze zelfde in spectie woont een apotheker uit Sittard te Velp. (Do inspecteur v. d. Velde zegt het niet officieel te weten. Hij heeft het wel gelezen). Aft- Goedbloed herinnert aan de verklaringen van den heer vair Berk en concludeert dat de wetenschappe lijke ontwikkeling van dan apotheker niet zoozeer te pas komt bij het afleveren der geneesmiddelen. Die bomt meer te pas hij het onderzoek. Do wetenschappelijk gevormde apotheker bemoeit zich niet met het afleveren der medicijnen. 999 van de 100Ö geneesmiddelen gaan de deur uit, zender dat de apotheker er naar kijkt. Do apotheker kan gaan wandelen, gaat op reis, toch worden de medicijnen afge geven. Geen enkele apotheker is verplicht verlof te vragen afwezig te mogen zijn. Daar kan de inspecteur niets aan doen. Spr. zet uiteen, dat volgens de wet een hulp-apotheker alleen een apotheek mag drijven onder toezicht van een apo theker, maar de apotheker, die het toe zicht houdt, maakt zelf uit, hoever dat toezicht zal gaan. Mevr. S n ij d e r s Peters is verantwoordelijk voor het toezicht, niet dhr v. d. R. Deze interpretatie is ook vastgelegd bij vonnis van den Amsterdamschen kan tonrechter van 2 Jan. 1912. Gold deze interpretatie niet, dan vielen er veel meer vonnissen. Maar in dit geval is de in specteur bezweken voor den aandrang uit het kleinsteedsche Goes. Feiten, als het nu naar voren gebrachte, gebeuren er dagelijks. Mevr. Snijders heeft ten volle verklaard, dat het toezicht vol doende is. Daarom is beklaagde v. d. R. ten volle gedekt en moet de Inspecteur desnoods mevr. S- dagvaarden. De in specteur heeft verklaard, dat de bedoelde apotheek een volwaardige apotheek is. Daarom is beklaagde materieel en formeel gedekt. Spr. is dankbaar in Nederland te wonen, waar recht gesproken wordt door een onpartijdig rechter en niet door een ambtenaar. De ambtenaar O- AR zegt. zich bij ver volgingen niet te laten leiden door een of andere hetze. Ook hij beschouwt dhr v. d. R. als een respectabel rnensch. Do verhalen uit het Hdbld waren Spr. niet bekend. Het vonnis uit Amsterdam rele veert Spr. ook. Daar gold het een toezicht, dat slechts in 7 dagen niet was geschied. En daaiona volgde vrijspraak. Ve-rder zegt Spr., dat hoe de wet geïnterpreteerd wordt, uitgemaakt wordt door de rechter lijke macht Blijkt bet, dat de wet in dezen v&roordeeling niet toelaat, dan zal ze moeten worden gewijzigd. Mr Goedbloed herhaalt, dat de kanton rechter in Amsterdam in zijn vonnis niet sprak over de 7 Jagen, maar wel over het toezicht, dat voor verantwoording van den ap tb ker is. D acai -misch ge orm de apothekeres mevr. Snijders verklaart het toezicht voldoende te achten. Dhr. v. d. R. gaat dus vrij uit. De kantonrechter vraagt aan mevrouw Snijders: gaat U met een gerust geweten altijd weer terug naar Fijnaart? Mevr. S. antwoordt bevestigend. Uitspraak over 14 dagen. Invaliditeitswet. Dcor den kantonrechter te Tholen werden in do maand Januari j.l. weder meerdere werk gevers veroordeeld tot boeten of hech tenis wegens het niet plakken van zegels voor de invaliditeitsverzekering. Elke niet geplakte zegel kost hen weer een gulden extia. Echter werden ook verschillende arbeiders veroordeeld wegens het niet vertconen der rentekaart tot f 15 boel© of 15 dagen hechtenis. Het is misschien niet ondienstig er hierbij op te wijzen, dat de werkgever het recht heeft het loon in te houden van een arbeider tot deze zijn rentekaart overlegt. Daarom vormt blijkbaar, al schijnen sommige werkgevers zulks te meenen, het niet overleggen van een rentekaart geen excuus voor het niet plakken. Naar het Huis van Bewaring te Middelburg is overgebracht C- O-, 27 jr, veldarbeider te .Ovezand. verdacht van diefstal van een rijwi-elbelastingplaatje. De Arrondissements-Reclitbank te Middelburg heeft met 30 dagen verlengd: do gevangenhouding van C- L. H., 38 jaar, varensgezel, wonende te Veere, thans gedetineerd, verdacht van diefstal van verschillende rijwielen, gepleegd te Mid delburg in Januari 1925, en van 0- W. 19 jaar, slagersknecht, wonende te St. Laurens, thans gedetineerd, verdacht van diefstal met inklimming gepleegd te St. Laurens op 20 Dec. 1924 en heeft rechts ingang met bevel tot gevangenhouding van verdachten Verleend in de strafzaak tegen P. E M!., 53 jaar, herbergier to Biervliet, en 0- Mi- de S-, 39 jaar, metse laar te Rotterdam, beiden thans gedeti neerd, verdacht van oplichting en valse h- heid in geschrifte te Biervliet Ln 1924; en heeft verwezen naar de terechtzitting' met bevel tot gevangenhouding van ver dachte de strafzaak tegen H. E. O- B-, 38 jaar, machinist te Breskens, thans ge detineerd verdacht van ontuchit te Bres kens in Februari 1925- Ongelukken. Te Dien Haag heeft een droevig ongeval plaats gehad. Een 6-jarig jongetje stond dicht bij het trot toir, toen plotseling een personenauto den hoek omkwam, en het knaapje overreed. Het ventje werd de ouderlijke woning binnengedragen, alwaar de ontboden ge neesheer slechts den dood kon coostatee- re-n. Het ongeluk moet zich als volgt hebben toegedragen: Achter in de auto zaten, ender een dekzeil 2 honden, die bij den hoek er uit willen springen. De chauffeur liet met de eene hond het stuurrad los en sloeg op het zeil om de honden tot bedaren te brengen. Door deze beweging maakte de auto een scherpe wending in de richting van het trottoir. Daar speelde het jongetje, dat het slacht offer van het ongeluk is geworden met eenige vriendjes. Volgens het zeggen van sommige getuigen stond het ventje op hiet trottoir, volgens anderen stond hij er vlak tegen aan. Hij keek naar boven waai- zijn vader en moeder voor bet raam stonden en vroeg hun of zij zijn knikkers wilden geven, want hij wilde met zijn vriendjes knikkeren Terwijl het ventje zoo naar boven keek, maakte de auto de scherpe bocht naar het trottoir en greep met het rechterspatboid den jongen. Deze werd voor de auto geworpen en kreeg de heide wielen over zich heen. D© dood trad on middellijk in. Doordat een auto niet voldoende uitweek, reed de motorrijder B- van Wassenaar Zaterdagmiddag aldaar tegen een boom op. Met eeu bloedende hoofdwonde en een ernstige hersenschud ding werd bij naar huis vervoerd. De machinist-leerling uit Alkmaar, die op het station te Bergen Tusschen de buffers van de stoomtram is geraakt, is in het ziekenhuis te Alkmaar aan de gevolgen overleden. Autobusongevallen. In den nacht van Zaterdag op Zondag is een autobus van den autobusondernemer dhr Hartman uit Dinteloord tegen een boom aangereden. De autobus werd totaal ver nield. De 4 inzittenden wisten zich uit de autobus te bevrijden. Wellicht, door dat zij zagen, dat de chauffeur ïn een dronken toestand verkeerde en anderzijds doordat zij hevig geschrokken waren, zet ten zij het op een loopen. Toen de heer van Hil, die in de buurt woon achtig is, bij de autobus kwam, vond hij den chauffeur in een slapenden toestand achter het stuur zitten. Na hem wakker gemaakt te hebben, sprong de chauffeur onverwachts in de langs den weg loopende rivier De Vliet, met het doel zich door verdrinking het leven te benemen. Gelukkig wist de heer v. Hil hem te redden. D)e bus kwam van Bergen op Zoom en moest naar Dintel oord. Deze plaats was de chauffeur dus al voorbij gereden. Gistermorgen heeft op den Muiderstraatweg tusschen Die- men en Muiden een auto-ongeluk plaats gehad, dat buitengewoon goed is afge- loopen. Van de tweede volgauto van een begrafenisstoet geraakte de stuurinrich ting defect. De auto slingerde tusschen den kant Tan den weg en kwam terecht tusschen de rails van de stoomtram. Daar kantelde de auto en kwam aan den kant voor de helft in de sloot terecht. De chauffeur was op de auto blijven zitten en trachtte door krachtig remmen een ongeluk te voorkomen. Toen de auto ge kanteld was sprong hij van den wagen en opende het portier. De vijf inzittenden bleken allen ongedeerd te zijn. Een autobus, komende van Leiden, met een groot aantal passagiers naar Alphen a- d. Rijn, reed een wagen beladen met klom pen aan. De chauffeur raakte hierdoor het stuur kwijt, zoodat de autobus kan telde en in de sloot terecht kwam. Ge lukkig was het water op die plaats niet al te diep, zoodat de passagiers zich bij tijds in veiligheid konden brengen. Af gezien van wat kleinere verwondingen kwamen geen persoonlijke ongelukken voor- Treinongeluk. De D-tvein, die gisterochtend om 7 u. uit Rotterdam is vertrokken, is te Resteren door ver keerden wisselstand tegen een stootblok gereden. Die locomotief sloeg om en ge raakte in een sloot. Persoonlijke onge lukken zijn er niet gebeurd. Nadat een nieuwe machine voor den trein was ge zet, is met een half uur vertraging de reis naar Nijmegen voortgezet. Een gevangenbowaardei gearresteerd. Bij de behandeling van de zaak van de inbraak in het correspondentschap van de Nederland- sche Bank te Kampen voor de Zwol- sche rechtbank, weiden ingewijden getrof fen door de groote overeenstemming in de verklaringen van de verdachten, wel ke zoo groot was, dat alleen onderling overleg ze mogelijk maakte, Geruimen tijd werden nasporingen gedaan, hoe dit overleg tot stand had kunnen komen. Er rezen vermoedens tegen J. S., die sedert enkele jaren gevangenbewaarder is in het huis van bewaring te Zwolle. Het bleef aanvankelijk bij vermoedens, maar onlangs moet een der Kamper be klaagden geklapt hebben, en Vrijdagavond is Si. in hechtenis genomen en door eenige rijksveldwachters gevankelijk naar de strafgevangenis te Zulphen overge bracht. Voorloopig Wordt hem alleen ten laste gelegd het totstandbrengen van een briefwisseling tusschen die verdachten van de inbraak te Kampen. Er bestaan echter vermoedens, dat hij dit ook voor anderen heeft gedaan, en de verdachten uit Kampen zelf des nachts bij elkaar heeft gelaten. Verdwenen. Enkele dagen ge leden is T., penningmeester der bouw- vereeniging Onze Woning te Hillegers- berg, vertrokken, zonder adres achter to laten. Een ongezellig passagier- Gisteravond heeft een joogmenschi van Barneveld, die in beschonken toestand per autobus van Amersfoort huiswaarts wilde koeren, zijn medepassagiers, zonder de minste aanleiding, met een mes bedreigd. Nadat hem dit wapen met geweld was ontnomen, wilde hij de reizigers met een scherp stuk glas te lijf, zoodat de passa giers zich genoodzaakt zagen, biet gevaar lijke jongememsch uit de bus te zetten. La tor heeft een chauffeur van een pas- seerende vrachtauto, die dan woestaard aan den kant van den weg zag liggen, na eerst zijn handen en voeten stevig te heb ben gebonden, hem naar huis vervoerd- Gedupeerde koopers. In de provincie Groningen trekken in verschil lende gemeenten eenige kooplieden rond, die volgens hun zeggen uit België komen en dio lappen bukskin trachten te veir- kcopen. Alle koopers ervaren, dat ze ót met de stof óf met de lengte der stof be drogen zijln. In een auto trekken de ge noemde kooplieden het land door. Alislukte inbraak. Toen twee agenten te Amsterdam gisterennacht aan het surveilleeren waren, bemerkten ze twee jongemannen, die op verdachte wijze nabij een goud- en zilverzaak stonden. Naderbij gekomen, bemerkten de agenten dat de twee mannen een met zeep be smeerd papier op een der ruiten van de etalage geplakt hadden en juist wilden beginnen met de ruit „geraischloos" te laten springen. Zij werden ingerekend dcor de agenten. Dijk doorgestoken. Zaterdag nacht is onder Nieuwe Pekela een dijk doorgestoken, waardoor een groote uit gestrektheid land onder water is goloopen. Met behulp van een politiehond is de vermoedelijke dader gearresteerd en na verhoor te Winschoten op last der jus titie in voorloopige hechtenis gesteld. Aardbevingen. Vo'gens gege vens van een laboratorium in de nabijheid van Tokio bereikte het aantal aarbevin- gen in Japan gedurende 1924 een record. Het bedroeg n.l. meer dan 1100, terwijl in Juni en Augustus het grootst aantal aardschokken plaats vonden, n.l. resp. 135 en 234. Telegrams! Een aardschok? Uit Maastricht wordt aan het Pers bureau Vas Diiaz geseind, dat daar gister avond plm. 10 uur een aardschok is waargenomen. 'Het begon met een lichte trilling, die in sterkte toenam en toen plotseling afgebroken Werd. Men dacht aan een aardschuiving in de mijnen, maar tot nu toe is daarvan niets gehoord. Het Kon. Ned. Met. Instituut te De Bildt meldt: Het is niet met zekerheid te zeggen, of er gisteravond een lichte aardbeving is geregistreerd, doordat de bodem onder den invloed van sterken zeedrang reeds voortdurend in trillend© beweging is. Er is echter wel eenige aanleiding voor de gedachte aan een aardbeving. De oorsprong is vermoedelijk in het Z. of O. van Midden-Europa ge legen. BERLIJN. V.D. De operatie van presi dent Ebert was buitengewoon moeilijk, doch slaagde naar wensch. De toestand is bevredigend. LONDEN. V.D. Aan Trotzky zou de gezantschapspost in Japan zijn aangebo den. Bedankt hij, dan zou Joffe worden benoemd. ROTTERDAM. V.D. De Bond van Melk veehouders iu Zuid-Holland besloot heden den melkprijs met 25 Febr. 1 cent per L- te verlagen en dit 9 Maart wederom te doen. 1 DEN HAAG. V.D. Het O.Mj. bij de Recht bank concludeerde tot toewijzing van de vordering van een officier, welke op non-, activiteit gesteld was. DEN HAAG- V.D. De 25-jarige J. S houder van een krantenkiosk, is itijldens het schaftuur dcor gasvergiftiging! in zijln kiosk om het leven gekomen. De gasslang was losgeraakt. öpajs&are ferkeopiMea ea Ver- jtaehimm, Febr. 25 Colijnsplaat, inspan, Heijboer. 25 Wolphaartsdijk, kap. boereninspan, Van Dissel. 25 Koudekerke, rentenierswoning, Loeff. 25 Waarde, Krabbendijke, afbraak, De Kok. 2528 Goes, heeren- en kinderkleding, de Wilde Heijboer. 26 Kapelle, huis en inboedel, Kram- 26 Ovezande, inspan, Beth. 26 Rilland, Kruiningen, afbraak, De Kok. 27 Atiddelburg, lampen en huishoude lijke artikelen, Notarishuis. 27 West-Souburg, inboedel, Loeff. 27 Wissekerke, landb.inspan, Markusse. 27 Kloetinge, inboedel, De Kok. 27 Middelburg, electrische lampen en huishoudelijke goederen, Notarishuis. 28 Schore, Biezelinge, afbraak, De Kok. Mrt. 3 Goes, winkelhuis, bovenhuis en pak huis, Van Dissel. Sint Laurens, inboedel, Ittmann. Goes, vendutie, de Wilde Heijboer. Noord-Kraaijert, kap. boereninspan, v. Dissel. Ierseke, Wemeldinge, afbraak, D© Kok. Serooskerke, hofsteetje, Hioolen. Wissenkerke, landb.inspan, Markusse. Baarland, Oudelande, afbraak, De Kok. 5 Borsselen, ged. landbouwersinspan, Neervoort. 5 Middelburg, huizen, Ittmann. 6 Hoedekenskerke, 's Gravenpolder, af braak, De Kok. 6 Krabbendijke en Kruiningen, bouw land, Pilaar. 6 Kapelle, woonhuis, Kram. 6 Bitthem, kap. boereninspan, Ittmann. 6 Kats, landb.inspan, Markusse. 6 Ierseke, winkelhuis, Neervoort. 7 Driewegen, Ovezande, afbraak, Do Kok. 10 Serooskerke, hofsteetje, bouw- en weiland, Ittmann. 11 Wilhelminadorp, paarden, Hollmann. 4 4 4 4 4 5 Gaarne verklaren wij, dat J. de Jonge Mz. te Ellewoutsdijk niet de schrijver is van het ingezonden stuk van 12 Febr., onderteekend door X. Mm. as. Ierseke. Inschrijvers voor het bouwen van een woonhuis voor den heer J. J. de Leeuw aan den Grintweg waren: Zuidweg en Vercouteren f4988; J. Mar- teijn f5555; L. Laban f5921. Voor schil derwerk, enz.: L. van Es f550; J. Kra mer f456; L. van Willegen f 44ö; C. Smit f380. Gunning aangehouden. Wisselkoersen. Amsterdam, 24 Febr., 12.30 u. Berlijn 59.37i/a—59.42i/3 Brussel 12.5012.60 Parijs 12.971/2—13. Londen 11.87i/2—H.881/2 New-York 2.493/g—2.495/g GOES, 24 Febr. 1925. Graanmarkt. Nieuwe Tarwe fll f 17, Nieuwe Rogge f 14, Goudgerst f 14.50, Zomergerst f 15, Haver f 11f 12, Kook- erwten f 14f 14.50, Kroonerwten f 14— f 17, Bruine Boonen f 12118, Schokkers f 15—f21, Karwij f35. Aanvoer zeer ruim; handel slap; veel onverkocht. Eieren p. 1U0 f5.60, middenpr. p. 25 fl.40, winkelprijs 7 ct., boter p. kilo f2.00, middenpr. p. pond fl, winkelpr. f 1.10. Aanvoer: boter 400 pond, fabrieksbo- ter 54 pond, verkocht a f 1.30. eieren 134 stuks. V.P.N. Aanvoer 24.500 eieren. Prijs f6.10 per 100 st. GOES. Geboren: Niels Erik Christiaan, z. v. Leendert Dingeman Boudeling en Magtilda Schlatker. TELEGRAPHISCH WEERBERICHT. Kon. Meteor. Instituut te De Bilt. van 24 Febr., medegedeeld door het Naar waarnemingen in den ochtend Hoogste barometerstand 768,7 te Abis- ko, laagste 730 te Blacksod. Verwachting tot den avond van 25 Feb. Matige tot krachtige, later weer af nemende Zuidoostelijke tot Zuidwestelijke wind, betrokken tot zwaarbewolkt, waar schijnlijk regenbuien, aanvankelijk zach ter. i Heden overleed onze gelief de Schoondochter en Zuster CORNELIA VOS, in den ouderdom van 32 jaren. Uit aller naam, F. WIELEMAKER. L. WIELEMAKER. Koudekerke, 23 Febr. 1925. Ds. en Mevrouw L»E VRIES betuigen hun hartelijken dank voor de overvloedige bewijzen van liefde en belangstelling hun op 6 en 18 Februari bewezen. Wilhelminadorp, 24 Februari 1925. Voor de deeluame bij het over- lijden van onze lieve Vrouw en Moeder, M. K. HANKENVan Gijtenbeek, betuigen wij oozen hartelijken dank. Wilhelminadorp H. A. HANKEN. Scheveningen: J. A. C. MEIJLINK—Hanken. J. MEIJLINK en Kinderen. Dolok Merangir (Deli): J. REINDERS FOLMSR—Hanken. H. REINDERS FOLMER. Wilhelminadorp: C. Gr. H. VAN ANDEL—Hanken. E. A. VAN ANDEL. Wilhelminadorp. 18 Februari 1925. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming ondervonden tij lens de ziekte en na het overlijden van onze innig geliefde Echtgeuoote, Moeder, Behuwd en Grootmoeder ADRIANA SIMONSE, betuigen wij onzen hartelijken dank. Namens de familie, P. VERHAGE Wz. Koudekerke. 24 Februari 1925. Door onze 30 jarige ervarine kunnen wij uw breuklijden ver lichten, met de ban dages, die wij U aan leggen. „FOCUS" - Firma A. R. DE MUIJNCK, Lange Burg, Middelburg.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1925 | | pagina 3