Onderwijs 1 Land- en Tuinbouw. Genesfi Nieuws. Laatste Berichten. TeSBjraaM. Wetenschap en Kunst. iSaoü Wooplip, imteieiipi, m. lecMszaken. Burgerlijke Staal Adrertentiên. Voor enkele maanden heb ik in „De Bazuin" gevraagd, of er iemand was, die een orgel aan het Hospitium te Kampen ten geschenke wilde aanbieden. Van de wenschelijkheid van zulk een instrument in de conversatiezaal waren alle bewoners van 'het Hospitium en het Bestuur der Stichting overtuigd. We trokken de stoute schoenen aan en vroegen er om. Toen ik echter zelf mijn „bede" in „De Bazuin" las, ben ik er een oogeiiblik van geschrokken Vroegen we niet te veel? Laat ik thans mogen meedeelen, dat het orgel er is. Een instrument zoo schoon van toon, dat het onze verwachting over trof. We vroegen om een gebruikt orgel, en we kregen een nieuw. Zoo uit het magazijn. Er is vreugde in ons hart. We zijn allen dankbaar en voldaan. Dankbaar aan den Heere, die de harten neigt. Dankbaar aan de firma A. S. J. Dekker te Goes, die aan het Hospitium dit prachtige orgel ten geschenke gaf. B Dlaor den Raad van St. Jansteen is met 6 tegen 5 stemmen besloten om de openbare school in de buurt Heikant om te zetten in een R.-K. school. Stalmrboek voor het Ned. Trekpaard. Gisteren werd de alg. vergadering van dit stamboek onder voorzitterschap van Jhr. v. Vredenburch gehouden. Do voorzitter sprak een openingsrede uit, waarin hü zei, dat 1924 reden, gaf tot tevredenheid. liet jaarverslag constateert, dat de minder gunstige toestand van de paardenfokkerij die zich in 1922 en 1923 openbaarde, in 1924 zich heeft verbeterd. Het ledental steeg tot 8187, een vooruitgang van ruim 300 leden, waardoor het verlies, in het vorig jaarverslag genoemd, met on geveer 50 pCt is ingehaald. De afzet naar het' buitenland van paarden, waarvan, de trek paarden zeer zeker het overwegend deel uit maken, bedroeg volgens de statistiek van den uitvoer van landbouwproducten over 1924 pl.m. 23.000 stuks, hieronder 141 dekheng sten. Naar aanleiding van het aantal inschrij vingen over de afdeelingen blijkt, dat Zee land zijn overwegende positie met pl.m. 1150 inschrijvingen heeft behouden, doch ook Noord-Brabant treedt met 600 inschrijvingen op den voorgrond. Besloten werd de vijfde nationale tentoon stelling te Dordt te houden. Voorts werd aangedrongen op het doen samenstellen van een nieuwe film of op het doen vernieuwen van de reeds bestaande, op het Nederlandsch trekpaard betrekking heb bende. Bij de rondvraag verklaarde de afd. Zee land, geen beletsel te willen zien aangebracht tegen inschrijving van Nederlandsohe paarden, behalve in het Nederlandsch Stamboek, in een erkend buitenlandsch stamboek. Dit tegen gaan beteekent verkorting der rechten van den eigenaar van een paard. Wel geschiedt dit om fraude tegen te gaan, maar inschrijving in meer dan een stamboek komt ten goede aan den naam van een dier. De secretaris wees op de practische bezwaren. Het stam boek dient te voorkomen, dat er meer af stammingsbewijzen van één paard in omloop zijn. De afd. Zeeland noemde dit echter een fout van ons stamboek. De koopers willen behalve een Nederlandsch ook wel eens een Belgisch afstammingsbewijs zier». De afstam mingsbewijzen behooren bij den eigendom van een paard. Ongelukken. Dinsdagavond om streeks half zes viel te Blerick ©en 60- jarige metselaar van een steiger. Met een zware schedelbreuk werd hij" opgeno men en naar huis vervoerd, waar hij om streeks half acht overleed. Zes menschen verdronken. Gisterenavond om 6 uur voer de motor boot Johanna Marijke ter hoogte van de Maashaven te Rotterdam op de rivier in de richting van de Rijnhaven. Voor den mond van de M,aashaven gekomen, kwam uit deze haven de motorvrachtboot Noord-Holland 3- De Johanna Marijke wilde nog vóór de Noord Hol.larrd 3 over gaan, maar kon dit niet meer halen met het gevolg, dat deze motorboot van ach teren werd aangevaren door de Noord Holland 3- Aan boord van de Johanna Marijke bevonden zich achtt personen toen deze motorboot, tengevolge der aanva ring omsloeg -en zonk. Personeel van andere sleep booten redden den kapitein de Raad en den dekkneebt J. Peperkamp. De andere zes personen, die zich waar schijnlijk in de roef hebben opgehouden, zijn met de gezonken motorboot in de diepte verdwenen en verdronken. Dit zijln baas A. Peters; A. Zoom; J. Klepstra; A- Goman; M. Hijkamp; en J. Kolb, de beide laatslen jongens van 16 of 17 ja,ar. Op de motorvrachtboot Noord Holland 3 is voorloepig tot nader onderzoek, beslag gelegd. De rivierpolitie heeft gedurende eenige uren, doch te vergeefs, naar de lijken van de verdronkenen gevischt. Aanrijding. Gistermiddag maakte te Rotterdam een nieuwe motorbenzine- wagen van de Rotterdamsche Tramweg Maatschappij een proefrit in de richting Spijkenisse- Gelijktijdig met dezen wagen reed een eind verder door de Rrielsche- laan, op ander spoor, in dezelfde rich ting, een gpederentrein. Toen de motor- benzine wagen de goederentrein bijna in gehaald hiad, zag, "de chef-machinist H. R. plotseling voor zich een met een paard bespannen wagen, dat dwars over Ae speer- en tramrails de Brielschelaan over stak en de goederentrein reeds voorbij was. Ben botsing was toen onvermijde lijk. Paard en wagen, toebehoorende aan de gebroeders J. P. en J. van Gelder, jongelieden van 21 en 23 iaar, die een bodedienst op Charlois hebban en heiden op den bok gezeten waren, werden ge grepen en een heel eind meegesleurd. Dri broeders werden van den bok geslingerd en kwamen op de straat terecht, terwijl de wagen, waarvan het lemoen brak, wat het paard vermoedelijk bet leven redde, in stukken is gereden. Zoo hevig was do schok dat stukken van den wagen overal in de omgeving zijn teruggevonden. De gebroeders van Gelder- werden zwaar gewond, een hunner reeds bewusteloos opgenomen; de een bovendien met een gebroken schedel de ander met een ver splinterd been. Beiden zijn naar het zie kenhuis vervoerd. Voor de komst aldaar was een van de broeders, reeds overleden, de ander is in den .vooravond gestorven. Kwartjesvinders. Vrijdagmid dag bevond de paardenkoopman C- de K. uit Zwartewaal Zich in een café aan de Hoofdsteeg te Rotterdam, waar hij geregeld komt om zaken te doen. Door een hem onbekende werd hij daar op gebeld, met het verzoek naar een café aan de Prinsengracht te komen, omdat daar iemand uit Zevenhuizen was, die een hit wilde koopen. De paardenkoop man voldeed aan het verzoek en inder daad trof hij in dat café een persoon aan, die zulks wenschte. Men bood den paardenkoopman een glas bier aan- Na dat hij dit glas geledigd had, voelde hij zich duizelig worden. Bijna tegelijkertijd kwamen eenige rechercheurs in hét café en arresteerden daar twee personen, met wie de paardenkoopman in gezelschap was. Het bleken een paar bekende kwart jesvinders te zijn, op wie de politie reeds eenigen tijd geloerd had. Van K. achtte het geraden ook het café te ver laten. Buiten voelde hij zich echter on wel worden. Hij verzocht een voorbij ganger de politie te waarschuwen. Hij zelf ging zoolang in een portiek zitterr. Toen de politie na eenigen tijd kwam, was de paardenkoopman echter niet meer te vinden en de kwartjesvinders, die ble ken te heeten L. 't H. en G. L. L. uit Den Haag, moesten wegens gebrek aan bewijs in vrijheid worden gesteld. Dins dag heeft de paardenkoopman zich blij kens de „Tel." bij Ae politie aangemeld. Hij vertelde, dat hij zich, nadat hij on geveer één uur in het portiek had ge zeten, wat beter had gevoeld, en dat hij toen nog juist tijd had om de boot naar Zwartewaal te halen. Daar hrj Dins dag in verband met den marktdag weer in Rotterdam moest z'ijn, heeft hij de politie van het geval in kennis gesteld. Vermoedelijk heeft men iets in het bier van den koopman gedaan met de bedoe ling hem ,te bedwelmen en te berooven. Door het tijdig ingrijpen van de politie is dit echter voorkomen. Het Staphorster Boertje. De heer J- K. Stegeman, naar hij zegt de eenig rechthebbende opvolger van wijlen zijn vader P. Stegeman (het Stap horster boertje), schrijft aan de Amst., dat hij niets uitstaande heeft met H. Ste geman, tegen wien onlangs proces ver baal werd opgemaakt. K azernebrand! te Gorin- chem, De bovenverdiepingen van de monumentale Tolkazerne te Gorinchem zijn, zooals wij reeds meldden, geheel uitgebrand. De brand ontstond,door onbe kende oorzaak. De matrozen rukten on middellijk uit en waren met hun spuit het eerst aanwezig. Diaarna kwam er nog (een gemeente- en een politiespuit. Er is groote waterschade aangericht in de klee dermagazijnen van de Marine. De andere lokalen op de bovenverdieping, die mede uitbrandden, waren in gebruik bij de Ves tingartillerie en ingericht voor school. De matrozen hebben nog veel kunnen redden. Tegen half negen was men het vuur meester. Het monumentale gebouw1 dateert uit de middeleeuwen en werd altijd, maar vooral nu met het snelverkeer, als een hinderpaal beschouwd om den grooten straatweg door te trekken naar Het Veer. Het gebouw weid, zoo verneemt „de Tel." nader, sedert 1879 niet meer als kazerne gebruikt, maar voor bureaux en kleedingmagazijnen. Het gebouw werd 's nachts niet bewaakt, slechts is een on derofficier gehuisvest in een bijgebouw1. Het vuur heeft het archief niet aangetast. Veel boeken en stukken hebben echter door het water ernstig geleden. Het geheimzinnig vergif- tigingsgeval te Hindeloopen. Onder groote belangstelling zijn Maan dag te Hindeloopen de lijken van ds en mevr. Bussemaker, in leven predikant der Doopsgezinde gemeente aldaar, ter aarde besteld. Vooraf werd in het Doops gezind kerkgebouw een rouwdienst ge houden. Aan het graf werd niet gespro ken. Naar men aan de Ned. nog mede deelt, heeft sectie op het lijk van den predikant aangetoond, dat een groote do sis vergif in de maag aanwezig was. Een oplichter aangehou den. Voor eenige dagen kwam bij ds Nomes te Delfshaven een jonge man aankloppen, die mededeelde, dat hij zon der geld was. Hij zeide van buiten te komen en lid der Geref. Kerk te zijn. Na eenige informat'e verstrekte de predkart hem f 10. A hter f is gebleken, dat de man bij verschillende leden der Geref. Kerk van Delfshaven is komen aankloppen om bijstand. Verschillende personen zijn er dan ook op die manier ingevlogen. Toen de predikant hiervan hoorde, heeft hij bij de politie aan gifte gedaan. Deze heeft den oplichter thans aange houden. Het blijkt de 26-jarige V. te zijn. Alles wat hij vertelde was gelogen. Het smullende Stembureau. Heb je wel gehoord van den hollebolle wagen, Waar die schrokkige Gijs op zat Het is ergens gebeurd in een stil, af gelegen plaatsje, dat nooit van zich heeft doen spreken op gemeentelijk politiek ter rein, aldus het „Hbld." Alles liep zijn gangetje. Er werd vergaderd door de vroede vaderen, er werden verkiezingen uitgeschreven naar wettelijk voorschrift, en in die tijden waren de vergaderingen niet van de lucht. En op het Stembureau tijdens de verkiezingen, werd hard ge werkt en behoorlijk geconsumeerd. De leden van het Stembureau smulden, smulden, toen de groote, rose mooten zalm werden opgediend. Maar daar gooit een der Stembureauledcn finaalweg roet in het eten. Figuurlijk gesproken, natuur lijk. En ettelijke weken nadato gaat daar dat lid een briefje schrijven naar Gedepu teerden, en meent in dien brief, dat er een specifieke nota overgelegd nfoest zijn van de geconsumeerde waren. In een Raadszitting voerde de voorzitter aan, dat hij die nota was kwijt geraakt, maar dat de maaltijd negen-en-negentig gulden had gekost. De rekening was nogal wat op- geloopende zalm kostte zes gulden per ponden het leelijke van het heele geval was, dat het lid, dat dien klachten brief had gestuurd over die, te hooge, „onkostenrekening", even hard mee ge smuld had iu den zalm van zes gulden per pond enne enne de schrij ver van dien brief des hachts om twee uur nog gestuurd had om wijn... asje blieft- Nietwaax-, zei dat lid, da's jókkes- En er was heelemaal geen zalm geweest- Zalm is rood, dat wist dat lid maar wét goedl De vischjes, die hij gegeten had, hadden slanke lijven en smalle koppen. Hij had géén roeden visch gezien en wijn had hij gedronken, niet om twee, maar om tien uur- Warme discussie volgde. De een sprak van wijn en van één uur pa middernacht, de ander van zalm, de derde van kleine vischjes, die, naar de beschrijving, wel forellen geweest zullen zijn, de vierde van drie uur en scheen zich niet meer al te best te kunnen herinneren, wat hij had geconsumeerd. Had hij nu aange zeten aan een orgie of had hij enkel een belegd "boterhammetje verorberd? Discussies gesloten 1 Sijmen betaal. S mokkelschepen. Sedert eeni ge dagen liggen in de Rotterdamsche haven twee Franschie driemasters, „St. Perraise" en „La Parisienne", fraaie zeil schepen van den ouden stempel. Met ballast geladen, waren ze aanvankelijk voor Antwerpen bestemd, maar ze wer den naar hier gedirigeerd en namen in de Rijnhaven ligging, in afwachting van een gelegenheid om te dokken. Naar iedereen in de haven te vertellen weet, zijn het drank-smokkelsehiepen, die meestal van Antwerpen uit opereerend, in de Amerikaansche wateren "hun Ia- ding drank aan de ,vele liefhebbers tracht ten over te doen. Het is een graofe zeld zaamheid dat dergelijke schepen hier komen en ze trekken dan ook wel de aandacht, niet alleen omdat ze opvallen tusschen de vele stcomers, waartusschen ze liggen, maar ook om de vogels, van diverse pluimage, welke de bemanning uitmaken. Het bevel op de „St. Perraise" voert eien reus van een Ganadeeschen neger, die handen hbeft als kolenschop pen; de stuurman is een Italiaan; de bootsman een Spanjaard. Het heele stel is zoowat uit alle zeevarende naties ge- recruteerd. Geen wonder, dat de schepen een eenigszins rcanantischen indruk ma ken. Men denkt onwillekeurig aau ,de verhalen van een Jack London, aan wilde tooneelen aan boord, aan de drinkglazen en vechtparlijén dezer dranksmokkelaars, welke in toom moeten worden gehouden door een gezagvoerder, die er geen been in zou zien net als de helden in London's boeken een opstandig ma troos zonder meer bij zijn kraag te grij pen en over de hooge verschansing in zee te werpen, als voedsel voor de haaien. Nu hij hier toch werkloos lag, heeft de kapitein van de „St. Perraise" loepen prakkizeeren, hoe hij, voor de Amerikaan sche kusten kruisend, dikwijls weken lang, de verveling kan verdrijlven. Hij deed als zoovelen aan den wal en schafte zich een padio.-ontvangtoestel aan, om de draadlooze concerten, etc. op te vangen. Een firma hier ter stede heeft de instal latie verzorgd. De negerkapitein vroeg den monteur zonder blikken of blo zen of deze ook even de antenne aan den grooten mast wilde vastzetten. De landrot had er tot zijln verbazing niet erg van terug. Toen heeft hij het een matroos maar laten doen! (Msb.) Kindermoord? Te Farmsum (Gr.) is het lijkje van een kind van zeven maanden van het echtpaar M'. in beslag genomen, op vermoeden, da,t het kind niet den natuurlijken dood is gestorven. Het lijkje wordt te Groningen geschouwd. Twee eilanden te koop. Op 27 Maart a.s. zullen twee eilanden in het Zwitsersche gedeelte van het Lag© Mag- giore te Locarno in veiling komen. Voor eventueele liefhebbers, voegen we aan dit bericht toe, dat her bedoeld worden het St. Pancratius eiland (2d000 vierk. M) en het St. ApoLinaris e land (5000 vierk. M.) Op eerstgenoemd eiland bevin den zich een villa, een kapel en enkele andere gebouwen benevens tuinen; St. ApoLinaris daarentegen heeft slechts wei landen. Dia prijs van deze aan een Duit- sche barones behoorende eilanden is op 110.000 (Zwitsersche) frs ingezet. MIDDELBURG. In de gisteravond ge houden vergadering van de afd. Middel burg van de Geref. Vereen, voor Drank bestrijding werden 2 uit Haarlem over gekomen leden geïnstalleerd. De voorz. dhr A. v. Dijk en de secr., dhr J. Folmer legden hun functies neer wegens drukke bezigheden. Gekozen wierden resp. tot voorz. dhr G. M. Feij en tot secr. dhr P. Loof (voorheen secr. afd. Haarlem) en tot penningmeester dhr J. Folmer. ROTTERDAM. V. D. Hedenmorgen is de gezonken motorboot Johanna Marijke ge licht. De lijken van de verdronken per sonen werden aan boord van de politie- boot gebracht. Op de motorboot is be slag gelegd. Waarschijnlijk zal den 26- jarigen kapitein D. A. de R. dood door schuld ten laste worden gelegd. ROTTERDAM. V. D. Heden is hier de uitsluiting in de kledingindustrie, al thans voor de maatafdeeling, een feit ge- woTden. De R.-K. en Chr. werknemers werken door. AMSTERDAM. V.D. Te Laren is opge richt een vereeniging, welke ten doel heeft landhuizen tegen geringe vergoe ding beschikbaar te stellen aan hulpbe hoevende of herstellende Geref, predi kanten, ARNHEM. V.DI. In den afgeloopen nacht is brand uitgebroken in een gramo- foonhandal in de Bentinkstraat. In ver band hiermede zijn de eigenaar B. en zijn vrouw gearresteerd1. Wisselkoersen. Amsterdam, 19 Febr., luur. Berlijn 59.4059.50 Brussel 12.5312.56 Parijs 12.9913.02 Londen 11.873/411.88 (4 Dollar 2.491/22.493/4 De kist van Hugo de Groot. Utrecht heeft op het oogenblik een voorwerp binnen haar muren, dat in onze vaderlandscho geschiedenis een groote rol heeft gespeeld, namelijk de kist, waarin Hugo de Groot uit het slot Loovestein is ontsnapt. Deze kist namelijk is het eigendom van de familie, van Boetzelaer van Dubbeldam te De Bilt, en zal nu wor den geplaatst in het Stedelijk Museum to Delft. Het* transport van de Bilt naar Delft geschiedt door de firma 0- A. v. d. Lee aldaar, die gistermorgen de kist in haar expeditieruimten had klaar staan voor de verzending' naar Delft- Het is een groote kist van gebeitst vurenhout, waarop de veie jaren, die zij heeft meegemaakt, onmiskenbaar hlun stempel hebben gedrukt. Aan alle kanten is zij met ijzer beslagen, stevige ijzeren ban den loopen over den deksel, en zijn, als om een ton, ook tegen de wanden bevestigd. Aan weerskanten zit een groot metalen handvat, terwijl hét deksel kan worden vastgemaakt door middel van drie groote sloten, waarvan er twee ontbreken. Uit den aard der zaak is niet meer na te gaan, of die vóór de ontvluchting zijn verwijderd, om Hugo de Groot voldoenden luchttoevoer te geven. Andere openingen in de kist konden wij niet ontdekken, zoo dat het vermoeden gewettigd is, dat de grootste sleutelgaten voor luchtkanalen gediend hebben. Vanbinnen is de kist bekleed met 'een linnen stof, die ook al geen weerstand heeft kunnen bieden aan den tand des 'tijds. Maar zooveel is zeker, Hugo de Groot heeft niet over een al te nijpend gebrek aan ruimte yte klagen ge had, want hij heeft in het houten gevaarte nog ruimschoots rechtop kunnen zitten 1 U. Dl. Haver fllf 11,50, Kroonerwten f 15 f 17, Bruine boonen f 15f 20. 's-HEER ARENDSKERKE. Gisteren werd door notaris v. Dissel publiek verkocht, ten verzoeke van den heer D. van de Vrie, land bouwer to 's-Heer Abtskerke. Perceelen 1 en 2 zijnde huis, schuurtje, bouwland etc., aan dhr P. van 't Westeinde te 's-Heer Abts kerke voor f 3898.64 den hoop. De Ambtenaar van het O- M'. bij hlet kantongerecht te Middelburg heeft hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis van den Kantonrechter aldaar, waarbij J: H., 54 jaar, landbouwer, te Koude kerk©, wegens overtreding der Veewet (overtreding betreffende de bepalingen bij mond- en klauwzeer) is vrijgesproken. MIDDELBURG, 19 Febr. Boter f 1.10, part. f 1.20, kipeieren f5.50, part. f6.50, poelje-eieren f5, part. f 6, eendeieren f 5.50, part. f 6.50 Op de graanmarkt was de aanvoer matig. Tarwe f 12—f 19, witte boonen f 24f 30, ronde bruine boonen f 20 f 28, lange bruine boonen f1521, kroon- erwten f 14f 16.50. OOSTBURG, 18 Febr. Tarwe f13— f 18,50. Gerst (chevalier) f 15,75—f 10, Wintergerst f 15f 15,50, Rogge f 14,25, GOES. Gehuwd: Pieter Gerardus Pas- sieux, jm. 22 j. en Sara Maria Verbeem, jd. 24 j. Van 12—16 Febr. VLISSINGEN. Ondertrouwd: KJ. Moe- leker, 26 j. en E- M. van Kralingen 22 j. Bevallen:...» Strijers, geb. Snrjhorst, z.; D. M. RuWalda geb. Wouters, d- OverledenM. Gillissen, 51 j. vrouw! v. L. Kooman; M d'e .Ridder, 44 j. man v. M. Schroevers; P. A. J. dé Ridder, 61 j.; Ph. Poschmann ,47 j. man v. P. Puijpe; C. J. Herreman, 82 j. ,wteduwte v.; P. J. Plouvier; M. Huijssoon, 79 j. Wed. v. C. Roelse; Wj J. Busquet, 56 j. wied. v. A. Tismeer. TELEGRAPHISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den mengen van 19 Febr., medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt Hoogste harometerst. 764.7 te Vestmanoer. Laag ste baromieferst. 750.8 te Blaavandshuk. Verwachting tot den av. van 20 dezer: Mhtigo tot zwakke, Zuidwestelijke tot Noordwestelijke of Noordelijke wind, be trokken tot zwaarbewolkt, nog kans op regen- of hagelbuitj.es, iets kouder. Ondertrouwd MARINUS VAN FRAASSEN en CORNELIA M. VAN DE VELDE. Waarde, 0r— 19 Februari 1925. Borssele, Huwelijksvoltrekking D.V. 6 Maart a.s te Borssele. Ondertrouwd 1 JOHs. P. KASSE en CORNELIA POUWER. St. Laurens, Gapinge, Februari 1925. Maandag 23 Februari 1925, hopen onze geliefde Ouders WILLEM OEN BOER en FRANCiNA DE VOS hun 25 jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare Kinderen, MAGRETA. DINA. FR ANCIEN. Middelburg, 19 Febr. 1925. Heden overleed te Deven ter in volle geloofsverzekerd- heid, onze geliefde Vader en Behuwdvader, de heer L. M. A. SCHIEPS, Emeritus-Predikant E. SCHEPS. K. J. SCHEPS— Beusekamp. Eenige en algemeene kennis geving. Geen rouwbezoek. Middelburg, 18 Febr. 1925. Voor de vele bewijzen van deel neming bij het overlijden onzer lieve Moeder, Behuwd-, Groot en Overgrootmoeder, Mej. Wed. A. J. BLEUZÉ, eerder Wed. van den heer Jan Günst, betuigen wij onzen hartelijken dank. Namens allen, A. J. BLEUZÉ. Goes, 19 Februari 1925. &mde(of^ne^JfffzaJ£ y.T opwekkend en 'verfrisschend Parfumerie J0YZELLE, Haarlem. 5 °/o OBLIGATIE-LEENING groot f 80.000. t°n laste der GOES Houders van bovengenoemde Obli- gatiën worden opgeroepen tot bet houden van een Vergadering op Dinsdag 24 Februari a.s., om 3 uur, ten kantore van onier- geteekende, Lange Kerkstraat 22. Toegang tot de vergadering alleen op vertoon van übligatiën. L. ROOS, Trustee.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1925 | | pagina 3