DM de Pers. Eensaid Mienws. Tel8@rai.meFh Ingezonden Stukken. Briefwisseling. Rechtszaken Buwlflks .Staal MarMteKMeit, Aiwrtentlïi vooral in de jonge polders, voor inklinking bjj het trekken van mollegangen. In opdracht van de Zuiderzeccommissie, waarvan Prof. Visser lid is, heeft hij toen een studie reis gemaakt naar Engeland. Bij zfjn proefnemingen tot constructie van een eenvoudigen, goedkoopen draineerploeg, die door een gewonen landbouw-tractor zou kunnen worden getrokken, stuitte Prof. Visser op talrijke moeilijkheden. Aanvankelijk beproef de hij tot .dat doel te komen met een ge- wijzigden weideploeg. De staart van den ploeg werkte toen echter zóó op, dat drie man noodig waren, om hem neer te houden. Nu is hij er in geslaagd, de krachten zóó te verdeelen, dat op de wielen van de voor- kar een zeer groote druk staat, maar dat de staart zwevend is. Bij deze laatste proef neming zagen wij den assistent, die als ploe ger fungeerde, bij het draaien aan het wiel der dieptestel-inrichting naast den ploeg loo- pen, dus zonder hem neer te houden 1 Voorts is de spoel van den schroefdraad der dieptestel-inrichting thans zóó gekozen, dat, wanneer men het stelrad (dat er zoo uitziet als het stuurrad van een auto) één keer omdraait, de mol 1 c.M. in den grond omhoog of omlaag gaat. Ten slotte wees Prof. Visser er nog op, dat men de uitmondingen der gangen ini den walkant zal moeten versterken, b.v. door inbrenging van een stuk vlampijp, e.d. zulks ter voorkoming van inkalving. Op deze wijze aangevat, zal de drainage véél goedkooper en dus veel intensiever kun nen worden. Gedraineerd op een afstand van 2 of 3 M., zullen de kosten ongeveer f20 a f 25 per bunder bedragen, terwijl men ongeveer IV2 h 2 bunder per dag zaf kun nen bewerken. Thans zullen ook de gronden, vooral weilanden, waar drainage tot dusver te kostbaar was, onder handen genomen kun nen worden, terwijl de greppels daarvan kun nen verdwijnen, hetgeen zeer ten goede zal komen aan de machinale bewerking als maai en, enz. Bevindt zich slechts aan één zijde een sloot, dan kan men aan de andere zijde, waar de ploeg „uitkomt", een klein putje spitten, waarheen de gang dan ook moet op- loopen. (Tel.) Liberalen en plaatselijke keuze. „Wij verzetten ons tegen het bestaan van een machtig kapitaalbelang" bij de be reiding en verkoop van. bedwelmende dranken. Wij willen de verleiding tot onmatigheid beperken, die het grootst is, waar armoede en ellende het scherpst worden gevoeld. Wij zijn van meening, dat de verantwoordelijkheid voor de be handeling van dit vraagstuk gelegd moet worden op de gezamenlijke bevolking van elk district, door middel van ©en stelsel van plaatselijke keuze. Wij' zijn besloten, dat geen beperking zal gelden voor den arme, die niet evenzeer zal gelden voor den rijke," Ziedaar een paragraaf uit het ontwerp- program der Britsch© liberalen. Een man moedig aanvatten van het vraagstuk van het alcoholisme is een van de middelen, waardoor de liberale partij opnieuw het vertrouwen der Engelsche bevolking hoopt te winnen. Bij ons staat het anders. Bij ons kwam de woordvoerder der liberalen in de Eerste Kamer verklaren, dat hij bevreesd is voor hetgeen bij verkiezingen, waarbij de kiezers rechtstreeks over de vraag: vóór of tégen opheffing van de vergun ningen in de gemeente, zullen moeten stemmen, zal gebeuren. Er zal te veel levendigheid, agitatie, opwinding en warmte komen, en die agitatie zal ook de gemeenteraadsverkiezingen gaan be- heerschen, zal een scheidingslijn in het leven roepen, dwars door elke partij heen; de gemeentebelangen zullen bij cle raadsverkiezingen in het gedrang komen. Het is niet de eerste maal, dat wij den indruk hebben gekregen, dat de Ne- derlandsche liberale partij oud begint te worden. De Engelsche partij van denzelf den naam (zij het ook niet van dezelfde beginselen) vertoont bij al haar moeilijk heden toch meer jeugdige levenskracht. (Rottere!1.). Ongelukken. Gistermorgen is te Bergen op Zoom een 68-jarige werkman bij het lossen van een lading sinaas appelen Uit een stoomboot, van den wal kant gevallen, zoodat hij te water ge raakte en verdronk. S., die Vrijdag middag dcor een Hofa'uto te Apeldoorn is aangereden, is Zaterdagavond aan de bekomen verwondingen in het ziekenhuis overleden. In zijn woning te Rotterdam viel gisteren een 54-jarige gymnastiek- onderwijzer van een trap. Een te hulp geroepen geneesheer constateerde bij zijn onderzoek den dood tengevolge van hart verlamming. Gistermorgen moest te Rotterdam de 19-jarige II. uit Maassluis in een scheepsslc operij een kleine her stelling verrichten aan een machine. Deze werd daartoe stop gezét en H. klom op de machine, doch op onverklaarbare wijze werd het contact hersteld en begon de machine te werken. De ongelukkige viel tusschen de raderen en wierd vermorzeld. Het slachtoffer was kostwinner voor zijn moeder. Een man vermoordt zijn vrouw en twee kinderen. In de Wbrmerveerstraat te Amsterdam is gister nacht een afschuwelijk drama afgespeeld. Gistermorgen ontdekten buren, dat in per ceel No. 11 tegen gewoonte in de deuren gesloten bleven. Aanstonds waarschuwde men de politie, welke de deuren for ceerde. De ontdekking in het huis was afschuwelijk. In een kamer vond men de lijken van een vrouw en twee kinde ren. De vader was niet te vinden. On middellijk echter heeft men hem opge spoord en gearresteerd. Na verhoor bleek hij de dader van het afschuwelijk mis drijf te zijn. Een ander bericht .zegt, dat toen de politie de woning binnentrad, de 42- jarige bewoner van D. in de keuken zat. Hij deelde mede, dat hij uit wanhoop een einde aan het leven van zijn gezin had gemaakt. Volgens het voorloopig ver hoor heeft van D. zijn 30-jarige vrouw reeds Donderdagavond door worging om het leven gebracht. De politie vond het lijk gekleed t© bed in de voorkamer lig gen. Zijn dochtertje van 7 jaar zou hij Zaterdag eveneens door worging hebben vermoord. Ook haar lijkje lag gekleed te bed op een zolderkamer. Het 2-jarig dochtertje heeft de man eveneens ge worgd. Hij deed dit naar zijn verklaring op Zondag. Dit kinderlijkje werd in de voorkamer gevonden. De man is onmid dellijk gearresteerd. Volgens de huren leefde het gezin in onmin en had de man gedurende den laatsten tijd geen werk. De politie vond den man in het keu kentje. Hij was in half-bedwelmden toe stand; de kraan van het gasfornuisje stond open, maar er stroomde geen gas meer uit; er was n.l. toen het kraantje open gezet was, blijkbaar slechts één geldstuk in den muntmeter, zoodat de gastoevoer betrekkelijk spoedig opgehouden was. De man was dan ook spoedig bijgebracht. Hij had aan de polsen eenige schrammen; naar hij zeide had hij gepoogd zich den polsader door te snijden, maar dat was hem niet gelukt. Hij maakte niet den in druk van een waanzinnige, maar volko men van iemand, die zijn zinnen goed bij elkaar heeft. De mare van het afschuwelijke drama had zich spoedig in de buurt verspreid; een geweldige volksmenigte stond voor het huis, die v. D. te lijf wilde, toen hij in de politie-auto gebracht werd om naar het bureau in de Spaamdammerstraat te worden vervoerd. De politie-beambten moesten de opdringende menschen op een afstand houden. Weer een kindermoord. Op den weg MoerdijkZevenbergen heeft Zondagmorgen een kerkgangster 't lijkje van een pasgeboren kind gevonden, dat in couranten gewikkeld onder aan den kant van den weg was gelegd. Een pasgeboren kindje in een dakgoot. Gistermorgen werd de politie te Rotterdam gewaarschuwd, dat in de dakgoot van een perceel in het Zwaan hals kindergehuil gehoord werd. Onmid dellijk werd een onderzoek ingesteld. Een agent van politie klom naar boven en hij vond tot zijn verbazing in de goot een pasgeboren kindje van het mannelijk ge slacht. spiernaakt en zelfs met modder en vuil overdekt. Het wichtje leefde nog. Onmiddellijk is het naar een der zieken huizen gebracht. Een inspecteur van po litie doorzocht inmiddels de aan de dak goot grenzende woningen en. trof in één daarvan een 27-jarige juffrouw aan, die bezig was eten te koken. De vrouw zag zeer bleek. Nadat zij ondervraagd was, bekende zij in den afgeloopen nacht moe der geworden te zijn en haar kindje in de dakgoot te hebben gelegd. Het kind had ongeveer een kwartier in de goot gelegen vóór de politie het vond. 'De vrouw werd gearresteerd en naar het ziekenhuis gebracht. Proces-verbaal is te gen haar opgemaakt wegens poging tot zware mishandeling. De toes'and van het kindje is gelukkig uitstekend. Men hoopt dat het geen ernstige gevolgen van de handelwijze zal ondervinden. (Tel.) Historisch. Een da.me komt •dezer dagen in het postkantoor van een onzer groote steden. Zij koopt aan het daarvoor bestemde loket eenige postzegels en betaalt en op het oogenblik, dat zij met de postzegels, die do ambtenaar ach ter het loket haar toeschuift, zal weggaan, bedenkt zij zich en zegt: „Geeft u mij alstublieft nog maar zooveel postzegels er bij". Waarop de ambtenaar antwoordt: „dan zal mijn collega u wel verder hel pen, 'tis nu mijn tijd om weg te gaan". Een punctueel man. N. R. O- De moordaanslag le Leeu wen. In verband met de gisteren ge melde ernstige mishandeling te Leeuwen verneemt de N. R. Crt, dat de aanleiding er too geweest is baldadigheid van de kinderen van Van G., die bij bun buur man Balvers de deUr haddon opengewor pen, met het gevolg, dat een van hen een klap om zijn ooren opliep. Vader en moeder van G-, met een 15-jarigen zoon, wachtten Zaterdagavond den 50-jarigen, dooven Balvers op toen hij uit de kerk kwam, en terwijl moeder v. G. den man vasthield, brachten vader en zoon hem niet minder dan 8 messteken en eenige zware slagen op het hoofd toe. Drie messteken doorboorden de longen. De daders zijtn op vrije voeten gelaten. Toen zij zich gistermorgen op de scheepswerf Leeuwen vervoegden, waar zij werkzaam waren, dreigde het geheele personeel, om vattende plm. 200 man, met staking, in dien de van G 's niet ontslagen werden. Do directie willigde den eisch der ar beiders in. Balvers heeft een vrouw met 5, v. G. een vrouw met 10 kinderen. De zoon heeft bekend, de vader blijft ont kennen. Politiebeambte door die ven „gespekt". Te Leipzig is een politiebeambte, die een belangrijken post bekleedde, gearresteerd, onder beschul diging, van een internationale dieven orga nisatie groote sommen gelds ontvangen te hebben. Het was opgevallen, dat de beambte een mooi huis bewoonde, zijn vrouw prachtige kLeeren gaf en de beste restaurants bezocht. Toen bekend werd dat te Hamburg zich het feit had voor gedaan, dat aan één der politiebeambten een aardig salaris was aangeboden door den agent van een internationale dieven bende, die verklaarde, ook elders in Duitschland „schikkingen" met politie mannen te hebben getroffen, p.a. te Leip zig; kwam men op het denkbeeld den Leipziger politie-beambt.e eens extra te doen bewaken. Spoedig liep hij in de val en ontdekte men, dat hij inderdaad gel den Uit dievenhanden ontving. Hij werd onmiddellijk gearresteerd. De inflüenz a-epidemie in Engeland. Gelijk reeds gemeld, heerscht er in Engeland een influenza- epidemie, die meer besmettelijk is dan gewoonlijk. Heel Engeland en Wales schijnt door de epidemie te worden ge teisterd. De sterftecijfers geven echter geen reden tot ongerustheid. Er zijn vele gevallen, waarin heéle families te bed liggen met influenza. Op kantoren is soms het grootste deel van het personeel ziek, terwijl in scholen 30 of 40 procent der leerlingen ontbreken. Die diagnose is vol gens de medici in vele gevallen moeilijk te stellen. Vaak is er slechts weinig, of in 't geheel geen koorts en do voornaams ste afwijkingen schijnen van gastrischbn aard te zijn. Volgens een geneesheer hleeft de griep half Londen te pakken 'en zij heerscht in sommige districten zoo erg, dat de autoriteiten vlugschriften versprei den, waarin de symptomen worden aan gegeven en de beste wijze van behande ling wordt aangeduid. Vele dezer vlug schriften zijn onder schoolkinderen ver deeld. Winter in New-York. Wij heb ben dezer dagen melding gemaakt van het harre winterweer, waardoor de staat New York was geteisterd- Thans wordt uit New York (stad) gemeld, dat de haven van New York toegevroren ligt. Dat was in geen 25 jaar gebeurd. De verklaring zal wel zijn dat de Hudson uit het noor den zooveel drijfrjs naar New-York stad heeft afgevoerd, dat het zich bij de stad en in de havenbaai heeft vastgezet. Zeeroof. Wij lezen in de Sumatra Post: In den vroegen morgen van 29 Januari vertrok uit de haven van Singapore een tongkang, bemand met acht Chineesche opvarenden. De bestemming van dit schip was Selat Pandjang, doch omdat het die plaats niet meer voor het vallen van den nacht bereiken kon en des nachts niet gevaren wordt, werd bezuiden het eiland Poelau Rangsang het anker uitgeworpen, dicht onder de kust bij de monding van de Selat Ajer Itam. Toen alles aanboord in rust was, kwam er een sampan aan gevaren, waarin later bleken zich liefst tien Chineezen te bevinden. Deze sam pan legde aan naast de tongkang, de tien Chineezen enterden het schip en begon nen maar meteen opruiming te houden onder de acht meerendeels in slaap ver zonken opvarenden. Waarschijnlijk om schrik in te boezemen, wierpen ze met vereende krachten vier van de niets kwaads vermoedende schepelingen van den tongkang overboord. Van deze vier werden er twee gered. Van de beide an deren heeft mén niets meer terug gezien, zoodat aangenomen moet worden, dat zij omgekomen zijn. Waren zij toch aan land gespoeld, dan zouden ze wel kans heb ben gezien alarm te maken. De vier ove rigen werden door de roovers vastge bonden aan den mast en aan de reeling, zoodat zij zich niet verroeren konden en uit angst daartoe trouwens ook geen moeite deden. Toen aldus met de be manning afgerekend was, werd het schip doorzocht en daarna verlieten de roo vers het schip wederom met medeneming van 180 dollar. Toen de roovers in den zwarten nacht in hun sampan verdwenen waren, wisten de beide genoemde dren kelingen aan boord te komen en de vier geknevelden te verlossen uit hun positie. Daarop werden nog nasporingen verricht naar de beide andere drenkelingen, doch zonder resultaat. Den volgenden dag werd onmiddellijk aangifte gedaan aan den meest nabijzijnden post van dezen bru talen roofoverval. Uit Bengkalis is met de Ricat onmiddellijk ejtn politieopziener naar de plaats van den overval vertrok ken om een onderzoek in te stellen en zoo mogelijk de drieste zeeroovers te ar resteeren. Vermoedelijk hadden dezen op een grooteren buit gerekend. Honderd tachtig dollar voor tien roovers is slechts een peulschilletje. Ontvlucht. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag zijn uit het gevangen- lager te Wies moor (Oost-Fries! and) eenige gevangenen ontvlucht, onder wie de cömL mUnisten Baijen en Lange, die naar Ne derland zijn uitgeweken. AMSTERDAM. V. D. Heden heeft een zware brand gewoed in een der vier pakhuizen aan de Dikkersgracht. Op de eerste étage is gevestigd het expeditie- kantoor fa P. J. Schutte Co., waar groote partijen closet-papier lagen opge slagen, op de tweede étage een zeil makerij. De brandweer moest met groot materiaal uitrukken. Vermoedelijk is door werklieden in de, papierafdeeling gerookt. De eerste verdieping is totaal vernield, de tweede heeft ernstig geleden. ROTTERDAM. V. D. Doordat de be woner met een brandende petroleum kachel kwam te vallen, is brand ontstaan in een manufacturenwinkel in de Noord- molenstraat. De winkel en de naaikamer zijn geheel uitgebrand. ROTTERDAM. V. D. De burgemeester van Vlaardingen is op het station Delft- sche Poort alhier ineengezakt. In zorg- vollen toestand is hij naar het Zieken huis gebracht. Vanmorgen was de toe stand vrij gunstig. ROTTERDAM. V. D. Van den Bergh's margarine-fabrieken hebben bericht, dat zij voortaan slechts van een zeer klein getal veehouders op de Zuidhollandsche eilanden meffc zullen betrekken, zulks wegens opheffing van de afdeeling „ge condenseerde melk". Dit is voor vele vee houders een groote slag. DEN HAAG. V. D. Het weekblad „de Olympiade" meldt, dat de regeering spoe dig bij de Staten-Generaal een wets ontwerp zal indienen tot subsidiëering van de Olympische spelen te Amsterdam- In totaal zal een maximaal bedrag van 1 miljoen gulden beschikbaar worden ge steld, te verdeelen over een termijn van 4 jaren (1925 t/im. 1928) dus f250.000 per jaar. PARIJS. V. D. De geheele kust van Bre- tagne is geteisterd door aardschokken- Te Brest zijn vier schokken waargeno men. De meubelen werden van hun plaats gezet, de muren scheurden. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.! „Bethesda" te Boedapest. Ds en Mevrouw Biberauer zijn deze week uit Boedapest in goeden welstand in ons vaderland aangekomen. Hoewel vermoeid van de lange reis, zijn zij vol moed dadelijk begonnen met den arbeid in Holland. Gedurende drie maanden is hun komst in Holland door ons „Bethesda"-Comité voorbereid geworden. Een geheel program van circa twintig lezingen ligt gereed, waarbij alle provincies een beurt krijgen. Het Provinciaal Comité voor elke provin cie zorgt verder voor de eigenlijke hulp actie, die op zeer verschillende wijze door elke provincie gevoerd wordt. Circulaires zijn verspreid, meisjesvereenigingen zijn gemobiliseerd, bazars worden gehouden! Maar niet alleen in Holland is gedu rende drie maanden deze hulp-actie voor het diaconessenhuis „Bethesda" te Boe dapest voorbereid, maar ook in Bioeda- dapest en in „Bethesda" zelf en wel door gedurig gebed of God Zijn zegen wilde schenken over de reis naar Holland en over de hulp-actie daar voorbereid. Het heeft Ds en Mevrouw' Biberauer moeite gekost het Werk tijdelijk over to geven en hun drie hinderen te verlaten, maar zij hebben het toch gedaan vol vertrouwen op Gods hulp en leiding, met de bede, dat hun verblijf in Hol land „Bethesda" ten zegen mocht zijn. Schenke God ons en hen een rijken zegen, en mogen zij1 overal geopende har ten en milde handen vinden, zoodat hun vertrouwen niet beschaamd Worde en zij straks verkwikt en verrijkt naar hun vaderland moge)n terugkeeren. Namens het „Bethesda"-Comité J. H. KUYPER, Secretaresse. 's Hage, 30 Jan. 1925. Wisselkoersen. Amsterdam, 3 Febr. 2.45 u. Berlijn 59.0559.10 Brussel 12.8112.83 Parijs 13.4213.44 Londen 11.883/4—H.891/4 Dollar 2.48—2.481/4 Zeer tot onze spijt moet hot uitvoerig ver slag van het Centralen Convent tot morgen wachten. Door J. W. B., 33 jaar, assuradeur, wonende te Koudekerke, is cassatie aan- geteekend tegen het vonnis van de recht bank te Middelburg van 30 Januari 1925 in hooger beroep gewezen, waarbij hij terzake jachtwetovertreding met beves tiging van het vonnis van den kanton rechter te Middelburg werd veroordeeld tot f 25 boete subsidiair 25 d. h. met verbeurdverklaring van het niet in be slag genomen jachtgeweer. 11 1 nwiriw.whvj-oauiijmkmi Over de maand Januari. 's-HEER ARENDSKERKE. Geboren: 1, Cor nelia, d. v. Jacobus de Winter en Clazina Cornelia Vermue.; 16, Cornelis Adriaan, z. v. Jozias Bak en Hendrika Schipper; 20, Jacomina, d. v. Johannis Baaijens en Pieter- nella Janse. Overleden: 11, Suzamia Verburg, 86 j., wed. van Frans de Ruiter; 12, Catharina Vermue, 2 j., d. r. Adriaan Cornelis Ver mue en Jobina Boonman. Levenloos aangegeven7, een kind van Antonius Corvers en Helena Paulus, woon wagenbewoners. KL0ETINGE. Gehuwd: 22, Stoffel van de Plasse, 27 j. en Neeltje Hollestelle, 22 j. Geboren: 8, Anna Johanna Maria, d. v. Josephus Hermanus Cornelis Ignatius Velt- huijse en Maria Elisabeth Johanna Bangert; 11, Willem, z. v. Paulus Korstanje en Ja comina Weststra te. Overleden: 24, Johannis de Boe, 74 j., wedn. v. Chr. Tromper; 29, Janna de Vos, 72 j., echtg. v. G. de Waard; 27, Cornelia Oele, 48 j., echtg. v. C. Dagevos. KATTENDIJKE. Geboren: 18, Tobias, z. v. Bartholomeus Smits en Adriana van Kleunen; 27, Bastiaan, z. v. Willem van Overbeeke en Sara Burger; 31, Marinus Huibrecht, z. v. Pieter Glas en Klazina Jozina Schoolmeester. Overleden: 4, Maria Clasina van Gytenbeek 64 j., echtgen. v. Henri Adriaan Hanken. WAARDE. Geboren: 29, Cornelis, z. v. Cornelis Goud en Anna Tramper; 31, Lena d. v. Machiel Zandijk en Adriana van Koe- veringe. 's-GRAVENPOLDER. Geboren: 7, Catharina, d. v. Dirk Boogert en Geertruida de Klerk; 22, Pieternella, d. v. Marinus Braam en Katha- rina van den Durpel30, Willem Maarten, z. v. Gerard Jaeobusse en Anna Judith Jo hanna Kloosterman. Overleden: 3, Martinus de Visser, 75 jaar, gehuwd met Geertruida van Sluijs. •s-HEER ABTSKERKE. Geboren: 5, Corne lis. z. v. Johannes Vermue èn Cornelia van Stee. Goesl, 3 Febr. 1925. Graanmarkt. Nieuwe Tarwe f 12.50 f 20, Nieuwe Rogge f 15f 15.50, Goudgerst f 15—f 15.50, Wintergerst per 100 K.G. f15 f 15.25, Zomergerst f 15f 15.50, Haver f 11' f 12, Kookerwten f 10—f 17.50, Kroonerw- ten f 15f 17.50, Bruine Boonen f 15f 20. Aanvoer ruim, handel zeer langzaam, alles niet opgenomen. 1 Aanvoer boter 400 pond, Fabrieksboter 54 pond, verkocht a f 1.30. Boter per K.G. f2.20, middenprijs per Va K.G. f 1.10, winkelprijs f 1.20. Eieren per 100 stuks f6.80, middenprijs per 25 stuks f 1.70, winkelprijs 8V2 ct. GOES. V. P. N. Aanvoeren eieren 10.200 Prijs f 7.10 per 100 stuks. TELEGRAPHISCH WEERBERICHT. Hoogste barometerstand 778.1 te JEtennes en Rochefort, laagste 728.1 te Janmayen. Verwachting tot den avond van 4 Febr. Meest matige westelijke tot zuidwestelijke wind, nevelig tot zwaarbewolkt, waarschijnlijk eenige regen, zelfde temperatuur. Zoo de Heere wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders ABRAHAM WISSEKERKE en PIETERNELLA DE KORTE, op Donderdag 12 Februari a. s.r hunne 50-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Wolphaartsdgk, Nazereth. Heden overleed na korte ongesteldheid onze beste Vader, Behuwd- en Groot vader, de heer LEENDERT ABRAHAM PAARDEK00PER OVERMAN, oud-Notaris, in den ouderdom van 75 jaar. Tholen J. M. DE JONG— Paardekooper Overman. Mr. J. A. DE JONG. Kopenhagen B. A. PAARDEKOOPER OVERMAN. M. PAARDEKOOPER OVERMAN—van Hirtum. 's-Bosch Mr. W. M. PAARDEKOOPER OVERMAN. C. M. PAARDEKOOPER OVERMAN—Reilingh en Kleinkinderen. 's Hertogenbosch, Oranje Nassaulaan 3, 1 Febr. 1925. Begrafenis: Woensdag 4 Febr. Vertrek sterfhuis 2 uur. Geen bloemen. Voor de vele bewijzen van belang - stelling bij onze 50 jarige Echtver eeniging ontvangen, betuigen wij onzen hartelijken dank. ADR. LOKERSE en Echrgenoote. 's Heer Abtskerke, 3 Febr. 1925. Oodergeteekende betu gt langs dezen weg zijn hartelijken dank voor de vele blijken van belang stelling hem op 31 Dec. j 1. betoond, inzonderheid geldt dit den Ed. Achtb. Heer Burgemeester, Raads leden, Gem Secretaris, de Com missie, en allen zoo wel in deze gemeente als daarbuiten, waardoor die dag voor mij tot een onver getelijke is gemaakt. G. VAN DE VOORDE. Biggekerke, 3 Februari 1925. Voor de bewijzen van deelneming ontvangen bij het overlijden van onzen geliefden Vader, Behuwd- en Grootvader, den Heer A. KOPMELS, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, Wed. J KOPMELSBuijze. 't Zand bij Middelburg, 3 Feb. 1925.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1925 | | pagina 3