lepfiMaiesiiif Burgerlijke Stanl MMi if M. Int Sagardstraat 0 51, Middelburg. Drogisterij Schulte Thieme Het Huis met de Roode Pilaren, Ook Vormpjes zijn voorradig. door do politie in beslag genomen. De hoofdpijnpoeders zijp door de politie eveaeens in beslag genomen. (Tel.) Sabotage in het telefoon kantoor. De telefooninstallatie in het nieuwe Post- en Telegaafkantoor te Rot terdam, is opgedragen aan een .Zweed- sche firma, die nog niet met dit om- rijk werk gereed is. fn verband met ver mindering der werkzaamheden wierden voor eenige weken monteurs ont slagen. Deze week werd in het telefoon kantoor ontdekt, dat tal van kabels waren doorgehakt en met messen bewerkt, ter wijl door andere groote spijkers waren geslagen. Re hierdoor aangerichte scha de moet in de duizenden loopen. Er be staan zeer sterke aanwijzingen, dat de 26- jarige monteur J. V. te Den Haag de dader is. Hij is in zijin woonplaats door de politie aangehouden en naar Rot terdam overgebracht. Hij ontkent echter alle schuld. Nieuwe toepassing. Te Oos terzee (Ov.) gaat iemand een autodienst openen om 's Zondags ouden van dagen, gebrekkigen, enz. naar d© kerk en weer thuis te brengen. Onverantwoordelijk be ar ij f. Gisternacht is de Tomppolder ,te Eoven-Pekela, tengevolge van het moed willig doorsteken van een dijk, geheel onder water gezet. Die dader is onbe kend. Valsche Dlollars. Rij de Natio nale Bank te Winterswijk is een 5-dol- larstuk 'in betaling gegeven, hetwelk valsch bleek te zijn. De jonge dame die deze munt inwisselde, beweerde de dochter van een onderwijzer aldaar te zijn, hetwelk bij' onderzoek onwaar was. Jacht op Eekhoorns. In de bosschen van het huis Bergh te 'sHee- renberg hebben de jachtopzieners jacht gemaakt op eekhoorns wegens de schade die ze het houtgewas toebrengen. Bin nen enkele dagen waren 250 eekhoorens neergeschoten. Bloedvergiftiging. Het jonge; meisje J. te Remmel krabde een dezer dagen een puistje in haar gelaat open. Zij kreeg bloedvergiftiging en overleed gisteren aan de gevolgen. Voor geen klein geruch tje vervaard. Toen zekere v. uit Eindhoven zich per rijwiel naar Veldho ven wilde begeven, werd hij in het donker aangevallen door een viertal personen,- waarvan een hem een mes op de keel zette. Die aangevallene kon den laatsten aanrander bij de pols grijpen, waardoor deze het mes liet vallen. Ook van de anderen wist hij zich los te maken. Hij wist daarna een stuk hout te grijpen, waarmee hij het viertal flinke klappen toediende. D|e aanranders sloegen op de vlucht. Een van hen is herkend' en ge arresteerd!. Auto in brand. Te Eindhoven vloog onder het rijden de luxe-auto van den heer W. in brand. Van den wagen bleef nagenoeg niets over, zelfs de wielen verbrandden. Die inzittenden konden zich redden. Verzekering dekt de schade. 'Muur bezweken. Te Delft is een muur van de brandstoffenwerkplaats van de coop. Vooruit" aan het Achterom door overbelasting bezweken. Twee ar beiderswoningen vielen daardoor nage noeg in puin. Die bewoners wisten zich bijtijds te bergen. Dat is nog eens werken. De raad van Médemblik behandelde de be grooting der gemeente voor 1925 in enkel© minuten. De commissie van onder zoek vroeg en verkreeg enkele inlichtin gen; geen der leden vroeg verder het woord. Algemeen goedgekeurd. (Een recordverbetering is dit niet, daar de gemeenteraad van Kattendijke eenige weken geleden reeds de gem.-begrooting al dus behandelde en vaststelde, met dit verschil, dat te K. zelfs de Oommissie van onderzoek geen opmerkingen of vra gen had. D|e eenige opmerking bij bet begrootings-,,debat" was die van een raadslid, welke den post „onvoorzien" wat la^ vond. Diat was alles. Red. Z-). De inbraak te Kampen. Gis teren is aangehouden J. G., terzake van heling ino de zaak van de inbraak bij het correspondentschap van de Neder- landsche Rank te Kampen. Aanvankelijk was G. verdacht aan de inbraak mede plichtig te zijn geweest door het leveren van de benoodigde gereedschappen. Het bewijs van medeplichtigheid kon echter niet geléverd worden, maar wel zijn thans voldoende aanwijzingen tegen hem, dat hij profijt van de buit zou hebben gehad. Ons goede spoorwegmate riaal. Men meldt uit Dordrecht dat gister een trein uit Roosendaal 'n goede drie kwartier te laat te Dordt aankwam. Als oorzaak wordt medegedeeld, dat de machine even over de spoorbrug stilhield. Deze locomotief, een oud type, was zoo defect geraakt en onderdeelen waren zoo verborgen, dat zij niet meer verder kon. Van een juist passeerenden goederentrein werd de locomotief genomen en zoo kon den de passagiers verder vervoerd wor den. Vernieling. Sedert eenige dagen wordt van den gedenksteen van Herman Coster op de voorplaats van de academie te Leiden een der kransen, die 21 October bij de Herman Coster herdenking zijln aangebracht^ vermist. Diit heeft prof. dr P. J Blok aanleiding gegeven het vol gende aan de Universiteit aan te plakken: Ondergeteekende, bestuurslid van het Herman Costerfonds, verontwaardigd over de schandelijke schennis der onlangs aan gebrachte versiering van den s'te-cn van Herman Coster, beroept zich bij dezeu j op de medewerking van alle weldenkende studenten tot het ontdekken der daders van dit ergerlijk misdrijf, dat begaan J moet zijn in den avond of in den nacht van Vrijdag j.l. I j Storm aan de Engelse he kust. Een storm met een snelheid van 60 mijl per uur heeft gisternacht ernstige schade aangericht in Engeland. Overal in het 'land waren telegraaf- en telefoon palen over den grond geworpen. Te Lon den alleen waren 485 lijnen gestoord, terwijl 225 binnenlandsche intercommu nale lijnen niet konden werken. De scheepvaart op de Oost- en Zuidkust ondervond zeer veel hinder en in het Kanaal ging een ontzaglijk hooge zee. Het stoomschip „Dieppe" is bij New-Havsn gestrand en kon gedurende 4 uur niet worden vlotgemaakt. Dé sleepboot, die uitging om te helpen werd tegen de pier geslagen en verbrijzeld', doch de bemanning kon worden gered. Onder de rampen, die een gevolg zijn van den storm wordt melding gemaakt van het zinken, vóór Portland van het ss. Hartley van Barry naar Gent. De bemanning ging in de reddingboot, doch deze sloeg om. 17 man van de 19 zijn verdronken. AMSTERDAM. V.D. Prof. mr M. W. F. Treub, die Zondag zijn 66en jaaidag hoopt te vieren, zal zich na 9 Dec. aan een lichte operatie in de maag streek hebben te onderwerpen, waardoor hij een gedwongen rust van 4 a 6 we ken zal moeten ondergaan. MADRID'. V.Di. Ten gevolge van een hevigen storm is de verbinding met Te- toean verbroken. BREST. V.Di. Een hevige storm woedde langs de kust. Vele schepen waren ont redderd. De schade is aanmerkelijk. ^PARIJS. V.D'. Op de Loire is een boot met 15 arbeiders tijdens den hevigen storm omgeslagen. Elf hunner verdron ken. LONDEN. Men gelooft, dat 10 mijn werkers zijn omgekomen door in de mijn te Swanser binnenstroomend water. CAIRO. V.D. Er is een complot tegen het leven van lord! Allenby, den Britschen hoogen Commissaris, ontdekt. Een stu dent is gearresteerd. CAIRO. V.D:. Verwacht w'ordt, dat alle Egyptische troepen Zaterdag Soedan zul len verlaten hebben. GENEVE. V.D. D'e autoriteiten van den Volkenbond hebben besloten het protest van Egypte tegen de eischen van Groot- Brittannië niet aan de leden van den Bond voor te leggen. BERLIJN. V.D!. Volgens een telegram uit Angora zou de premier van Turkije zijn afgetreden. KOPENHAGEN. V.D,. D(e ontwapenings voorstellen, door het D|eensche sociaal democratische kabinet ingediend, zijn door het parlement in eerste lezing aan genomen. LONDEN. V.D. De Valera, de leider der Sinn Feiners, is in vrijheid gesteld en op den trein naar Dlublin gezet. zoo niet doodgedrukt. En eere aan die mannen ,en vrouwen, die onder zoo be zwarende omstandigheden, vol geloofs moed voortgaan, zichzelf en al wat zij hebben ten offer brengend. Onder deze geloofshelden rekenen wij ook Ds en Me vrouw Biberauer, die aan het hoofd staan van het Diakonessenhuis „Bethesda" te Boedapest. In de donkere tijden van lichamelijke en geestelijke ellende, die het Hongaar- sche volk doormaakt, staat „Bethesda" als telen lichtende vuurtoren, uitstralende in het donker van den nacht, stralen van Gods zoekende liefde en van de reddende genade in de zending van Zijn Zoon. „Bethesda" is in nood. In grooten nood. Ds en Mevrouw Biberauer, die altijd nog raad wisten om het werk gaande te hon den, zijn nu ten einde raad. Hulp vragen, waar reeds meermalen hulp gegeven was, vonden zij, bescheiden als zij zijn, moeilijk. Toen kwam een aanbod van een Jood- sche vennootschap om het Ziekenhuis van „Bethesda" over te nemen en te exploi- teeren. Ds en Mevrouw Biberauer zouden zich dan ia een ander gebouw met de dia- konessen kunnen terugtrekken en het werk, natuurlijk op veel verkleinde schaal, voortzetten. Maar dit beteekent tevens, 't Ziekenhuis, dat thans is een stichting van christelijke barmhartigheid, prijs ge ven aan de macht van het ongeloof. Bang en aarzelend stonden zij voor de beslissing, God biddend om licht en wijs heid, toen de weg van twee onzer Co mité-leden naar „Bethesda" geleid werd- En als wij nu- de noodklok luiden voor „Bethesda" waar Ds en Mevrouw Biberauer dit niet durfden doen, zal het dan tevergeefs zijn? Als wij nu willen trachten gelden te verzamelen opdat de door God zoo rijk gezegende arbeid van „Bethesda" zal kun nen worden voortgezet, zal dit dan te vergeefs zijn Immers, neen! Dat weten wij zeker. En daarom komen wij een beroep doen op de medewerking van allen, die de zaak van Gods Koninkrijk liefhebben en geleerd hebben het offer daarvoor te brengen. Laten wij eerst zeggen wat er noodig is en dan hoe wij ons indenken, dat het mogelijk is afdoende te helpen. Jaar in jaar uit heeft men gewacht op betere tijden om de zoo hoog noodige reparatiën en verbeteringen in het Zie kenhuis aan te brengen. Zullen deze hoog- noodige reparatiën aan het Ziekenhuis geschieden, zal de chirurgische afdeeling weer heropend kunnen gorden, die zoo zoo noodig is ook als bron van inkomsten, dan is er onzes inziens zoo ongeveer f 10.000 noodig. Hei; lijkt een groote som, maar door deeling wordt zij kleiner. Hoe meer menschen dus medehelpen, hoe klei ner de som is, die ieder geven moet om het geheel bijeen te krijgen. Er werd een voorloopig Comité ge vormd en er is een actie gaande om een groot Bethesda-Comité te vormen, ge decentraliseerd in Provinciale Comité's. Het voorloopig Bethesda-Comité: Dis. N. Buffinga, Rotterdam; Prof. Dr T. Hoekstra, Kampen; J. H. Kok, Kampen, J. H. Kuyper, Secretaresse, v. Blanken- burgstraat 27, Dien Haag; Jonkvr. C. Gra vin van Limburg Stirum, Arnhem; K. Meima, Sneek, Prof. D'tr A. A. van Schel ven, Haarlem. dus, gingen ze heen, deboterleden. Ook nu nog bedanken er van dezulken. Ze werden lid, niet eens zoo lang geleden j en dachten zich daardoor direct allerlei i heerlijkheden, loonsverhooging, positiever- i betering, werklcosheidsuitkeering, steun in nood en wat al niet meer, te koopen. Ze kwamen cm de boter en om de broo- j den En nu 'tniet meevalt, niet zoo gauw 1 gaat, noemt men zich teleurgesteld en j gaat heen boterleden. Ze zien niet de beteekenis der Christen lijke Vakorganisatie, in het wereld-his torisch tijdperk, dat we samen beleven. Ze zien niet, dat de Christelijke vakor ganisatie is, en nog al meer wordt, een der zuilen waarop heel het gebouw rust. Zo zien niet, hoe door-ons werk niet maar een enkeling hier, en een ander daar, maar 'heel den bediendenstand wordt opgeheven tot hooger, beter peil in allerlei opzicht. Ze zien niet, dat het bij ons niet gaat om eigen persoon in de eerste plaats, maar voor den naaste, den broeder, den collega. Ze zien het niet, deboterleden. Eenmaal zullen ze het zien. God verhoede dat het dan te laat zou zijn. In Oostenrijk zijfn de boterleden de oorzaak van het feit, dat de sociaal-de mocratische vakbeweging .er tienmaal sterker is dan de Christelijke. Ze hebben daarmee heel het terrein ajs aan den vijand in handen gespeeld. Volk van Nederland, waeekt voor uw saeck1 Bn, Christelijke Kantoor- en Handels bedienden, organiseert u De Wychenschemoordzaak. Gister deed het Arnhemsche Gerechtshof uitspraak in de zaak tegen C. van den B., beschuldigd van medeplichtigheid in de Wychensche moordzaak. Het Hof heeft het vonnis van de rechtbank bevestigd, waarbij hij werd veroordeeld tot zeven jaar gevangenisstraf. De advocaat-gene raal had negen jaar geëischt. De volgende week wordt het vonnis geveld tegen Van M. De Arrondissementsrechtbank ver leend© rechtsingang met bevel tot gevan genhouding van verdachten in de straf zaak tegen A- W-, 48 jaar, werkman, wo nende te Terneuzen -en H. 0„ 41 jaar, werkman, te Hoek, beiden thans gedeti neerd, verdacht van verschillende op lichtingen, gepleegd te Hoek in Novem ber 1924- I MIDDELBURG. Gisteren werd door twee onbekend gebleven vrouwen, tijdeus de winkelierster geld ging wisselen, een pijp in étui in een der sigarenwinkels alhier weggenomen. Men zij op zrh hoede. MIDDELBURG. De heer Paul haalde in den raad bij de behandeling van het vloekverbod geen woorden aan van den heer Sybrandi, doch van den heer Gerbrandli in „de Antirev. Gemeenter raad". Amsterdam, 28 Nov. 2.30 u. Berlijn 58.90—59 Brussel 12.0612.09 Parijs 13.22—13.24 Londen 11.463A—11.47i/4 Dollar 2.471/22.473A (Ruiten verantwoordelijkheid der Redactie.? „Bethesda" in Budapest in nood. Heeft ooit de noodklok, die ons Neder- landsche volk verkondigde, dat er nood was op het christelijke erf in verre lan den, tevergeefs geluid? Immers, neenl Hebben wij ooit gezegd, nu is er al zóóveel gegeven, nu kunnen wij niets meer doen? Immers, neen! Waar het de belangen van Gods Ko ninkrijk geldt, zijn onze buidels immers gelijk aan het kruikje van de weduwe van Zarfatli, dat altijd weer olie gaf als het aangesproken werd. En wat zijn onze buidels toch welge vuld in vergelijking van die onzer naaste en verre buren over de grenzen, van hen die zoo nameloos veel lijden onder de steeds voortdurende gevolgen van den wereldoorlog! Ook alle arbeid van evan gelisatie en christelijke barmhartigheid wordt hierdoor belemmerd en gedrukt „Boterleden". Sommige onzer afdeelingen, zoo lezen wij in „Ons Beginsel", het orgaan der Chr. Vereeniging van kantoorbedienden, hadden het genoegen een vrouwelijk© col lega uit Weenen te ontvangen en te hoo- ren spreken over de positie der Oosten- rijksche bedienden vóór en na den oor log. 'tWas een genoegen deze vrouw, in de Ohr. Yak- en Sociale beweging voor aanstaande, te botoren vertellen van den strijd onzer collega's, gings in het vreem de land. 'Ze sprak o.a. over de helaas maar tijdelijke bloeiperiode, die onze Oos- tenvijksche zusterorganisatie beleefde in 1920- Een der oorzaken van dien bloei zal ons, Nederlanders., vooral interessee- ren, omdat zij verband houdt, mist de door onze Christelijke arbeiders en be dienden naar Oostenrijk gezonden levens middelen. Het lidmaatschap dei- vakver- eeniging bracht toen mede recht op een deel daarvan. En toen zijn ze gekomen, de collega's, bij' duizenden. „Lebensmit- tel" daar deed men in Oosten rijk al wat voor. Helaas, zoo zuchtte de spreekster, met de laatste zending Nederlandsche levens middelen ging .ook een gyoot deel onzer nieuwe leden weer heen. 't Waren slechts „boterleden". Goed getypeerd. Ze kwamen cm de boter, om de brooden. Eb toen ze geen boter en geen brooden meer kregen, toen, zeiden ze, vakvereeniging, vaarwel. Bicterledenwij hadden ze ook. Bn waarom bet verzwegen, we hebben ze nog. In grooten getale kwamen ze, in de jaren, toen er „wat te halen" was, in 1919 en 1920- Een cogenblik zagen ze het toen, de bedienden, dat onze in vloed wies, dat directiekamers en privé- kantoren zich voor ons openden, dat er zelfs bij. onze werkgevers iets veranderde. En we haalden inderdaad wat. Loonen gingen omhoog, overwerk werd betaald, va.cantietoeslag werd ingevoerd, allerlei condities werden gunstiger. Er was voor deel, direct voordeel. Nu, en toen zij'n ze weer gegaan. Wel niet alle, maar toch honderden en hon derden, ook uit onze organisatie. Het voordeel was behaald, 'tdoel bereikt. Ha VHsslngsn. Op het bureel der genie werd gisteren aanbesteed: a. het' éénjarig onderhoud der mili taire gebouwen en werken te Middelburg. Raming f 3770. Minste inschrijver G. Valk, voor f3450; idem te Vlissingen. Raming f4020. Minste: J. Loois Az.f3746. i Souburg. Door notaris Van der Harst i is verkocht: een huis met tuin, staande j en liggende aan de VlissingSche straat j B 293, groot 2-60 A. Verkocht aan E. Sink© voor f3139'- (Ml. O.). lerseke. Notaris Van Diissel van Goes verkocht gisteren ten verzoek© van de familie Fn'ngenis van Stee-Dé Koeijer, al hier: 1. woonhuis en erf, Wij'ngaardstr. 1.34 A.Hoogste inschrijver J. v. Stee, f 1735. Kooper A. Koole, f 1860. 2. woon huis met erf, Zanddwarsstr., 43 c.A. Hoogste inschrijver J. C. Polderman f576. Kooper M- Glas, Kloetinge f 650. 3 schu ren en erven, Wijngaardstraat 3a. Hoog ste inschrijver J. C- Polderman f 3935. Kooper J. Stevens© f4920. 4. 8 c.A. erf. Kooper II. Klos f 5- 5. 7 c.A. erf. Kooper G. Meeuse f4,75. 6. 11 c.A. erf. Kooper J. Snoodijk f4,75. 7. 11 c.A. erf. Kooper L- van Es f5. 8 16 c.A. erf. Kooper W. L. Hirdes f5,50. 9- 9 c.A. erf. Kooper J. Evers e f5,50- Verder ten verzoeke van dhr AGoe man, lerseke: woonhuis mlet schuurtje en tuin, enz. e.d. Damstraat 0 77, groot 5-65 A. Kooper L. Paauwe Szn f2509. plus 8V2 pet. GOES, 27 Nov. Doyenné du Cornice 2035, Soldat Laboureur 810, Gieser Wildeman 4—6, St Remey 23, Winter- louwtjes 34, Winterbergemot 23, Di verse peren 615, Kroetperen 16, Goudreinet 817, Zure Bellefleur 4—10, Roode Bakker 35, Zoete Bellefleur 5—- 10, Diverse appels en kroetappels 1—10 gulden, alles per 100 K.G. Diversen: Mispels 8, Spruiten 16 gul den, beide per 100 K.G.; Patrijsvogels 52 cent, Eendvogels 46 cent, beide p. stuk. j MIDDELBURG. Huw.-aang.: F. P. G. I Kroll, 33 j. en M. de Poorte 22 j.; A. Schout 32 j. en A. Vertregt, 27 j. Huwelijken: A. den Hollander, 24 j. j en J. L. van Sluijs, 22 j. Bevallen: M. Vinke—-Geljon, z. Overleden: P. Sloover, 71 j., wed. v. J. Lukas. GOES. Geboren: Lourus Jozias, z.v. Jacob Diroogers en Adriana Florusse. Van 2026 November 1924. VLISSINGEN. Ondertrouwd: A. P. Fuiji- i pc, 28 j- en M. C. de Nooijer, 29 j- H. Ribbens, 26 j. en T. !M- de Roos, 24 j- S. Janse, 26 j. en J. M!. Ratelband, 26 j- P. J. Jongeman, 23 j. en H. Stroo, 19 j- J- H. Verwer, 33 j- en H. L. Ade laar, 29 j- M- C. Wissekerke, 22 j- en T. J. Slabbekoorn, 19 j. P. Verhagje en M!. de Wilde. Getrouwd: J. v. Breda, 27 j. en M- F. Sohier, 22 j- O. Smit, 24 j'. en E- v. d. Sluis, 23 j- J. W- Poots, 24 j. en J. J. de Bruine, 18}. Bevallen: -M- IVf. ter Meuten, geb. Kamp man, z. K. P. J. Vermieule, geb. De Vos Rurchart, z. C. Mi. Bal jé, geb. Rar- demaker, d. C. Antonisen, geb. Schroe- vers, d. f 1 Overleden; O- Huig©, vrouw van M- 0. van Kalmthout, 63 j- M'- A. Nieboer, vrouw van R. P. de Rooij, 76 j. C.Dane, vrouw van G- Joosse, 61 j'. J. van 't Westeinde, man van J. S. L. v. d. Mteere 52 j- J. G. E- Renier, man van M!. E- Lafère, 54 j. !ML Wh Pieters, wed. van G. But, 78 j. S- Schroevers, 17 j- ongeh. d. SOUBURG. Ondertrouwd; J. Wi. de Smidt en O- de Rijke. Getrouwd: Constant Izaak Lucieer, jm. 24 j- en Neeltje Blaas, jd. 22 j. Geboren: Oatharina Pietemella, d- v. Jacobus Adriaan Brouwer en Leunt je Cal- joiuw. Otto, z. v. Jan Cornells Ver boom en Trijntje de Boer. Maatje, d. v. Lourens Vader en Johanna Bosschaart. Hubregt, z. v. Jan Hendrik Leeman en Leintje Schoe. Overleden: Abraham Wisse, 71 j- wedr van Oatharina Johanna Kerssen, bevorens van Suzanna Johanna Sprenger. (Vliss. Clrt.) Van 21—28 Nov. IERSEKE. Gehuwd: Willem Elisa van Kogelenberg, 24 j. jm. te Schore en Ja- coba Johanna Westplate, 21 j. jd- GeborenAdriana Johanna, d. v. CoE- nelis Reijnhout en Forra CathaJina Ruis- sen; Cornelis Marinus, z. v. Pieter Adri aan van de Werke en Janna van der Jagt. TELEGRAPHISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den ochtend' van 28 Nov., meegedeeld door het Kon. Meteor- Instituut te De Bilt. Hoogfete barometerstand 766.5 t© Jan- mayen; laagste 740-8 te Stornoway. Verwachting tot den av. van 29 Nov.: Matige, later toenemende zuidoostelijl- ke tot zuidwestelijke wind, zwaar bewolkt of betrokken, regenbuien, aanvankelijk zachter. Voor de vele bewijzen van deel neming ontvangen bij het overigden van onze geliefde Echtgenoote en Moeder HENDRINA KOPPE, be tuigen wij onzen oprechten dank. K. J. G. VAN DE WAL. L. VAN DE WAL. W. VAN DE WAL Melissant, 28 Nov. 1924. Hiermede betuigen wij onzen innigen dank voor de talrijke be wijzen van deelneming ondervonden bij het overlijden ouzer geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder WILHELMINA STAAL— geb. Okkek. Uit aller naam, P. STAAL Jzn. Wilhelminadorp, 28 Nov. 1924. Bij vonnis der Arrondissements- Rechtbank te Middelburg, tweede kamer, dd. 6 October 1924 is JO HANNA MAAS, zonder beroep, wo nende te Brigdamme, gemeente Sint Laurens, ter zake van krank zinnigheid onder curateele gesteld. Middelburg, 28 November 1924. Mr A. H. KUIPERS, Procureur. ZONDAG 30 NOVEMBER Voorm. half 10: Ds. R. J v. d. Veen Avond 6 uur: Idem. Eiken dag geopead van 101 uur. Donderdags van 10—12 uur en 1—2 uur. Woensdag- ea Zaterdagavond bovendien van 78 uur. Serais 3 .jjïïi. ft san éé«i tat 10990 galilasa, per dag berekend. Iulichtiugen omtreut spaarbusjes worden gaarne verstrekt. HET BESTUUR. Voor 40 cent koopt U in de een f leschje Heba-Essenoe, om zelf over heerlijke Horstplaat te maken. Marasquin, Citroen, Frambozen, Sinaasappel enz., enz. Schuin over tie Hieuw straat.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1924 | | pagina 3