UDS Gemengd Nieaws. Laatste Berlchtea. Briefwisseling. Bnrprlüke Stand. Advertentiën. Beestiaal. Een Arbeiderswoning 11 een zeer bijzonder fijn glas wijn OUD, Dinsdag 23 September 1924, verkoopen: Kalfkoeien - Kalfvaarzen, gekalfde Koeien en gekalfde Vaarzen. Bij inschrijving te koop prachtige jonge Bergeenden, puike 9-weeksche Biggen en Haverstroo, een pasgekalfde Vaars, een Timmermansknecht een Dienstbode, een nette Jongen Ongelukken. Te Meerkerk had den Zaterdagavond twee jongens van 16 jaar ruzie oan een meisje. Die ©en stak den ander met een mes in de borst, waar door de longen geraakt werden. De dader is gearresteerd. Het dochtertje van een arbeider te Beilen, die de geit van het land naar huiS moest brengen, kreeg een slag van de steekpen tegen het hoofd en werd ernstig verwond. Later is het kind overleden. Dhr v. V. te Zalthoan- •fnel, die voor eenige dagen in een spij ker had gelra.pt, is na hevige pijnen aan bloedvergiftiging overleden. - Tusschen Simpeiveld en Wijlre is Zaterdag het 1 Va-jarig zoontje van den baanwachter G. H. door zijn 10-jarig zusje op de rails gevonden met. afgesneden polsen. Ver moedelijk is het kind in een onbewaakt oogonblik uit huis geloopen en op de spoorlijn aan het spelen gegaan. Door een losse locomotief moet het kind toen gegrepen zijn met hot bovenstaand nood lottig gevolg. Maandagmorgen had de 16-jarig© dochter van v. Z. te Roosen daal een potje terpetijn op de kachel ge zet. Plotseling sloeg de vlam er in en geraakte het meisje in brand. Deerlijk aan gezicht, en armen verbrand, werd zij naar het ziekenhuis overgebracht. - In de rijksklinieken te Utrecht verleed Vrijdagavond j.l. de 17-jarige A. S. te Vreeswijk, die het ongeluk had, door een insect in de bovenlip te worden gestoken zoodat bloedvergiftiging ontstond. Te Grouw is het 5-jarig zoontje van den veehouder A- in een onbewaakt oogei* blik verdronken. Uit de M&as bij1 Grave is opgévischt het lijk van de 16-jarige W-, die bij het .overvaren van de Maas verdronken is. Gistermiddag is te Rot terdam een g-jarige jongen, toen hij plot seling van achter een stilstaanden wa gen, te voorschijn kwam, door een auto overreden. Ben wiel ging' het ventje over het hoofd- Hij, werd de ouderlijke woning binnengedragen. Daar kon een ter hulp geroepen geneesheer slechts den dood constateeren. T© Ossendreeht isi een kind van C- van een boerenwagen ge vallen en overreden. Het bekwam hevige kneuzingen en is aan de gevolgen over leden. Te Heesch ontstond door het spelen met lucifers door een 3-jarig kind een brandje in de woning van den arbei der v. D. Deze was op zijn werk, terwijl de moeder even weg was. Het strooi van het kistje, waarin een ruim 1-jarig kind lag, vatte vlam en de kleine bekwam zoo- hevige brandwonden, dat het a,an de gevolgen is overleden. D'© s o Ida t en relle t j e s te Breda. Het „Vad.", verneemt, dat reeds van het eerste moment af de boel. spaak liep. Zondagavond zijn reeds eenigje ser geanten naar Rotterdam gegaan om de militairen van de lichtingen '18, '19, '20 en 21, die deel moesten nemen aan de mobilisatieoefening'en, welke Donderdag begonnen, te gaan ophalen. Zij moesten 's Maandagsiriorgens met den leersten trein ongevoer 800 man meebren gen, maar kwamen thuis met een korpor raai en ongeveer 15 manschappen. De rest is in den loop van den dag geko men en Maandagavond liepeïi er nog eten, beschonken, door. de stad, die zich nog niet aangemeld hadden. Vrij wel alle soldaten zijn in tenten, die op het groote grasveld vlooi" de maréchaUs- séekazeme zijn opgeslagen, ondergebracht Zijl liggen igewoon op stroo, onderofficie ren in kribben. Het terrein was door de vele regtens inderdaad vochtig. Men had reeds uitgekeken naar nachtloigies in de stallen der artillerie en cavaleriei, om de mensehen daar onder te brengen. Dlit is echter niet gebeurd. De geest van den troop is beneden peil. Die meerderen hebben vrijwel niets in te brengen, wat zelfs aanleiding gegeven [heeft tot opstootjes, wanneer een ge gradueerde een ondergeschikte aanhield voor niet. groeten. Tallooze soldaten loo- pen. met de tuniek los. Vo-oral het reser ve- en militiepersoneel Voelt zich als een kat in een vreemd pakhuis, omdat de reglementen zoo-vele malen gewijzigd zijn, dat zij1 vrijwel van niets weten. Natuur lijk ondermijnt dit het gezag. Het ging als een loopend vuurtje langs de tenten, dat de reserve-officieren van een beroeps- onderofficier les krijgen in seinen, ge bruik. van seinlappen voor oefeningen met vliegers en lichte mitrailleurs. Maandagavond zo|u w om 10 uur avond appèl gehouden worden. Zeer vele infan teristen stoorden zich echter daar niet aan en kwamen thuis wanneer het hun beliefde. De wachtcommandant heeft om ftwee uur nog soldaten binnengelaten. Hij had natuurlijk een rapport van meerdere kantjes, maar, naar men zegt, hebben de compagniescommandanten daar geen aan dacht aan geschonken. r jllet Corr. Bui. bericht het volgende: Van de meest bevoegde zijde wordt medegedeeld, dat van ongeregeldheden onder de voor de herhalingsoefeningen opgekomen militairen te Breda geen spra ke is geweest. Enkele soldaten, die hij het opkomen onder den invloed van ster ken drank verkeerden en zich minder be hoorlijk gedroegen, zijd door de militaire politie gearresteerd. Wat de legeringen aangaat, zijn bijzondere ma,atreg|elen ge troffen, o.a. door het veis trekken van meer ligstroo om van het verblijf in de tenten ook bij nacht geen hinder te hebben. Indien het weder onverhoopt slechter wordt en daartoe dus Aanleiding' ëeeft, zal tot inkwartiering worden over gegaan, welke in voorbereiding is. Een oUde oplich ter s t r u c. dezer dagen werd aan een villa te Klthoven aangebeld, dopt een koopman, die, nadat men hem had open gedaan, informeerde, of mijnheer thuis was, want dien zou hij gaarne spreken. Mijnheer was toevallig thuis en de koopman, die nota- bene ter zijner introductie ©en visite- kaartje afgaf van een familielid van mijn heer, werd binnengelaten, terwijl een an der persoon buiten stond te wachten, die oude meubelen moest hebben. De koop man zag in de villa aanwezig een meu belstuk en zeide, ik geef er f 1000 voor en voor een ander f 2100, prijzen om van te watertanden, dit bleek ook, want voor die prijzen wilde de eigenaar ze wel aan den koopman afstaan. De chèqtie zou worden afgegeven op een gpoote instel ling te Utrecht en de meubelstukken zon den worden afgehaald. Bijl het besteden van zulke prijzen wil men ook wel eens zien hoe het gekochte er van binnen uit ziet, daartoe moesten de laden ópen. Nu glinsterden de oogen van den han- digen koopman nog meer, want zij aan schouwden zilver. De koopman wilde dit zilver ooik hebben, en zei: dit is voor me zelf, en, niet waar, u krijigt nu toch zulke h.oioige prijzen voor Uw meubelen. U moest .mij dat zilver verkoopen en niet te duur. Voor een prikje kreeg de handige koop man het zilver. Maar de meubelen staan nog bij: den. villabewoner en het zilver heeft de han dige koopman in Amsterdam al lang ver patst, zegt het „U- D." i Aanranding. Maandagmorgen be vond zich de bekende Chinees W- S., die te Rotterdam geregeld optreedt als be middelaar tusschen de Ohineesche en de Ilollandsche scheepvaartmaatschappijen op een der terreinen der Rotterdamschei Lloyd, toen plotseling uit een der lood sen ©en onbekend landgenoot van hem te voorschijn kwam en een revolver op hem richtte. S. 'had de tegenwoordigheid van geest, zijn aanrander bijl de pols te grijpen voordat hij ©en schot kon lossen, Bij de worsteling, die hierop volgde, ging de revolver tot 3 keer ai en verwondde S- licht aan de hand. Die dader wist te ontkomen, doch werd ©en half u,ur later op het veer naar Papendrecht gearres teerd. MoordaanslagjteBrünssum. Zondagavond werd de 20-jarige mijnwer ker V- onverhoeds door een kostganger zekere V- uit Oss, aan den weg Bruns- sum-Keerlen door een steek in de linker borst doioüelijk gewond. Op de St M- Hendrik verleende men de eerste hulp, waarbij bleek, dat directe opname in het ziekenhuis noodzakelijk was. Kort na het gebeurde werd de dader door de maré- chauesée uit zijn huis gehaald. Rijden met onbetaald plaat- j e. Tegen zekeren IJ. S- te Dirachten is proces-verbaal opgemaakt wegens het be rijden van een rijwiel met ©en bewijs van onvermogen, waartoe hij niet gerech tigd was. Zijn fiets werd door "de rijks ambtenaren in beslag genomen. Die ont vanger heeft hem deze teruggegeven na. betaling van een boete van f 15- Lieve gebroeders. Ben café houder te Amsterdam deed aangifte, dat drie broers in zijn café bij een ruzie met andere bezoekers acht vensterruiten, een, deurruit, twee gaskronen en een electri- sche lamp opzettelijk hebben vernield. Brand door broeiing. Tenge volge van het broeien van nat stroo in de schuur van R. te Schinveld, is gister nacht brand ontstaan, waardoor twee hui zen zijn afgebrand. Dje beide h'uizen wa ren tegen brandschade verzekerd. Het vrees el ij k ongeluk bij Sn e ek. .Omtrent dit ongeluk, waarvan wij gisteren .onder telegrammen reedskort iets meldden, vernam „Fr. Dgbld" nog': Langs den weg snorde een motor, welk geluid plotseling overging in een hevige knal. Toen wij naar buiten snelden, was de omgeving van de brug een tooneel van verwarring. Wat we het eerste vernamen w-as de uitroep van de vrouw van den passeerenden schipper: „O, houdt maar op, de man is toch al in de eeuwigheid", terwijl de brugwachter reeds aan 't dreg gen was begonnen. Enkel© woorden van de omstanders stelden ons op de hoogte van het gebeur de. Meerdere personen zetten zich aan [het dreggingiswerk. Toen was het nog niet bekend, wie de berijder was van den motor, noch wie- de duo-rijdster was. 't Eerst werd een pet gevonden, waar mede men zich naar het dorp begaf, ten einde zoo mogelijk te vernemen, wie de ongelukkigen waren. Tragisch was het, dat de -eerste, aan wie de pet getoond werd, een broeder van Spoelstra was. Deze was de krankzinnigheid nabij. Al spoedig w-as toen ook bekend, wie de duorijdster- geweest was. Inmiddels werd eerst het lijk van dhr Spoelstra -en vervolgens dat van mej. De Boer opgehaald. Spoelstra moet met het hoofd tegen de brug gebotst zijn, en door den schok achterover geslagen. Het [hoofd was als het ware in elkaar gedrukt. Mej. De Boer moet gestikt zijn, getuige het opgezwollen gezicht. - Die lijken waren bij' den brugwachter binnengebracht, waar 'dr Van Veen nog alle pogingen heeft aangewend, de levens geesten terug te roepen. Wat helaas, niet in mogen gelukken. De predikant Ds Hengst van Wolsum, inmiddels gewaar schuwd, verwittigde de ouders van dit zoo droevig einde van twee jeugdige le vens. Spoelstra was n.l. 25 jaar en zo(u binnenkort in het huwelijk treden. Mej. Die Boer, een buurmeisje, was ongeveer 20 jaar oud. f Autobus tegen een huis- Naar Uit Londen wordt geméld, reed een. auto bus, gevuld met passagiers, die voor 'een fietsrijder wilde uitwijken, met kiacht tegen het woonhuis van een doktor aan., na eerst door den tuin, die zich voor het h'ois bevindt, te zijn gereden. Ondanks zijn pogingen om den fietser te ontwijken, slaagde de chauffeur er niet in, den man het leven te redden. Die ongelukkige werd op slag gedood. Dp passagiers van de autobus werden met kracht door el kaar geworpen en zeven hunner moesten naar het ziekenhuis vervoerd worden. De chauffeur werd gewond. Het huis van den dokter" werd zwaar beschadigd. 01 i ebrand. Reuter seint uit Monterey (Califo-rnië), dat een tank met een inhoud van 55 000 vaten ruwe olie door het inslaan van den bliksem in brand is gevlogen, waardoor vier soldaten die het vuur- wilden blusschen, werden gedood. De schade wordt op 3 millioen dollar geschat. De stad Monterey wordt met verwoesting bedreigd. Een o'ude deugniet- Te Lon den heeft gisteren een 86-j:rrige civiel- ingenieur wegens openbare dronkenschap en het bekladderen van de kleederen van vrouwen op straat, terecht gestaan. Bij de behandeling van de zaak bleek, dat de man, Arthur Bower geheeten, ©en be rucht speler was en eens, toen hij de bank te Monte Carlo- had laten springen 200 000 bezeten had. Nu was hij ge heel in de püt. Hij ontkende inktwerper te zijn, imaar de rechter beboette 'hem voor de dronkenschap met 10 sh. en voor het inktw-erpen met 40 sh. 'en legde hem bovendien een schadevergoeding van 3V2 o-p. De officier van gezondheid eerste klasse der Marine, de heer H. J. M. Lau- rense, wordt 18 September te Vlissingen geplaatst en belast met den buitendienst en "tevens met den geneeskundigen dienst der landmacht ter plaatse. De heer W. M. v. d. Boogaart, werk zaam bij de Rijksbelastingen te Lekker- kerk, wordt overgeplaatst naar het kan toor van den inspecteur te Middelburg. Middelburg. Gisteren geraakte het 12- jarig zoontje van v. E. aan den Kinder dijk te water. Door een schipper werd de knaap met een reddingshaak boven water- gehouden, totdat hij met een roeiboot aan wal werd gebracht. Kantongerecht te Goes. Door den kantonrechter zijn veroordeeld wegens het met geladen geweer zich in het veld bevinden A. d. P., H:answeert, f3 subs. 1 w. t.sch.; straatschenderij: W. N., Goes, f5 subs. 5 d.; stro op er ijM. M., Baarland, f2 subs. 1 w. t.sch.; zonder verlof loo- pen over hooiland: P. C- R., Goes, A. J. G., J. G., Kloetinge, terug aan ouders; zonder verlof kippen laten loopen over een anders grond: L. K., Ovezande, f10 subs. 10 d,,; in verboden richting over achterweg té Kloetinge met motorrijtuig rijdenP. v. L., Middelburg, f 5 subs. 5 d. met motorrijtuig rijden over klinkerpad te KrabbendijkeJ. O., Wolphaartsdijk, f5 subs. 5 d.; overtreding reglement voor rivieren en kanaal: A. P. d. M., Ierseke, J. L. D., W. IC., J. L., zonder bekende woonplaats, f5 subs. 5 d.; op openharen weg geplaatste voorwerpen hij avond niet verlichten: L. B., Ovezande, f3 subs. 3 d.; weg berijden met gekoppelde voertui gen: J. P., Oudelande, f2 subs. 2 d.; overtreding Boterwet: A. K., Borssele, f10 subs. 10 d.; zonder verlof op straat Te Kapelle venten: F. P. A., Goes, fl subs. 1 d.; liet niet toegelaten zijnde tot de uitoefening van een beroep waartoe de wet toelating vordert, buiten noodhaak dat beroep uitoefenen: J. B., Rotterdam, f 15 subs. 15 d.; overtreding Brandweer- verordening: Kapelle: A. J. v. L.. P. L., F. W., Kapelle, f2 subs. 2 d.; visschen zonder vergunning: J. de J., Nieuwdorp, f3 subs. 3 d.; zonder verlof eens anders perceel in de Schelde bevisschen: A. P., Ierseke, f3 subs. 3 d., M. M. Ez., Ierseke, f5 subs. 5 d.; kreeften beneden de maat aan boord hebben: J. v. d. P., Ierseke, f3 subs. 3 d.; met vrachtauto rijden over verboden weg: M. H., Nisse, f5 subs. 5 d.; met motorrijtuig veiligheid van het verkeer in gevaar brengen: W. 'W.. Kim- perland, f10 subs. 10 d.; veiligheid van het verkeer in gevaar brengen en een snelheidswedstrijd houden: G. S.. H. J. L., Krabbendijke, f5 en fl subs. 5 en 1 d.; M. K., aldaar, fö en f 1 subs. 2 maal 1 week t.sch.; snelheidswedstrijd houden: M. J. B._, Krabbendijke, fl subs. 1 w. t.sch.; met auto rijden op rijwielpad: U. M. S., Middelburg, fö subs. 5 d.; 'savonds met auto rijden zonder achterlicht: P. L-, Ellewoutsdijk; 's avonds met motor rijden zonder licht: J. M- B.. Wissenkerke; fiet sen zonder bel: J. E., Goes, f2 subs. 2 d.; 's avonds fietsen zonder licht: J. M.% Ier seke, J. M., M. V., Heinkenszand, C. P., Oudelande, P. R., Baarland, f3 subs. 1 week t.sch.; M. K., Colrjnsplaat, K. B., Baarland, K. D, Baarland, P. r. Ove zande, J. A. d. L., Kamperland, L. d. J., Ierseke, P. B., Middelburg, I. B., M. d. B., Goes, J. d. J., Ellewoutsdijk, P. S., 's-H. Arendskerke, J. M., H. d. J., P. d. R<, Kats, M. d. P., Colijnsplaat, W. J. M., Kortgene, f3 subs. 3 d.; als voren en op geven van een valschen naam: P. M. M. Hoedekenskerke, M. M. Kwadendamme, f3 en fö subs. 3 en 5 d.; dronkenschap: C. d. K., Goes, J. K., 's-Gravenpolder, J. t. d. P., 's-Heerenhoek, f5 subs. 5 d., 3e herh. Z. B., Schore, 14 d. h. Vrijgesproken, beklaagd van veiligheid van het verkeer in gevaar brengen: M. J. B., Krabbendijke. De roofmoord te Wijchen. Gisteren werd voor de Arnhemsche recht bank behandeld de zaak tegen v. d. Broek en v. Munster, beklaagd van den vreese- lijken moord te Wijchen, waarbij zekere Willems en zijn zuster als slachtoffers vielen. De heele buit bedroeg: f30 en eenige "ei-eren. De eisch .luidde tegen v. d. Broek zeven jaar en tegen v. Munster (die zeiSe, zich absoluut niets te her inneren en suf voor zich uit keek) levens lange gevangenisstraf. Reeds eenigen tijd wacht de Thool- sche Brief op plaatsing. Zoodra mogelijk wordt hij opgenomen. MIDDELBURG. Bevallen: J. P, van den Berge, geb. van Flierenburg, - d.VV. H» Man-1 ni, geb. de Keijzer, z.S, de Voogd, geb. Geldof, d.; L. G. M. Mes, geb. van Lokven, d. Overleden: M. E. Boone, 62 j., ongeh. d. ROTTERDAM. Ter Rotterdamsohe eiervei- ling, Warmoezieretraat 3739, werden 105500 eieren aangevoerd. Prijs kipeieren f 8.25 f 11.05, Eendeieren f 7.50f 8.30. GOES, 16 Sept. 1924. Groote veiling: Groe ne Noten f 12.70 per 100 K.G. Kleine veiling: Peren: Beurré Hardy 14 26, Beurré de Mérode 513, Beurré Clair- geau 712, Beurré Chandi 14, Beurré d'Arem- berg 814, Beurré van den Ham 810, Beurré d'Amanlis 712, Beurré Lebrun 6 11, Beurré Wilhelmina 613, Beurré Super- fin 9, Beurré Durandeau 411, Triumphe de Vienne 1432, Bonne Louisse d'Avranohes 1635, President Roosevelt 16, Spaansehe Wijnperen 915, Souv. Madame Treyve 10, Souv. de Congres 69, Calabasse Carafon 7 16, Cons, a la Cour 49,- Vijgeperen 10 '17, William's Duchesse 827, Zwijndr. Wijn peren 7, Jutteperen 68, Blanke Jutten 5, 'Marg. Marillat 610, Maria Louisse 8, Maag deperen 611, Lange Perzikperen 911, Ronde Perzikperen 8, Dubbele Bergamotten 7, Diamantperen 46, Marsepijnperen 46, Soldat Laboureur 38, Sohellebellen 310, Calleboutsperen 25, Soharlakenperen 24, Pondsperen 57, Diverse peren 38, Afval- en Kroetperen 13 gulden, alles per 100 K.G. Appels: Transp. de Croncels 1543, The Queen 1931, Sterappels 1018, Paesgood Nonsuck 22, Cox Pomona 813, Keizer Alex ander 912, Signe Tillish 1011, Lady Hen- nyker 911, Reinette d'Automne 912, Ban man's Reinetten 816, Jacques Lebel 8 11, Bismarck 712, Oranje Reinetten 8— 9, Grofzuur 611, Cox Oranje Pipping 17 18, Blenheims Pipping 10, Ribston Pip ping 7, Swedenappel 12, Witte Calville 8— 13, Warnersbing 16, Const, de Groot 5—10, Lemoenappel 1315, Goudreinetten 1115, Lanes Prins Albert 11, Manks Codlin 1318, Codlin Keswick 512, Groninger Kroon 7 9, Reinette d'Automne 912, Clasieappels 57, Peperappels 9, Gulderling 612, Roode Calville 79, Krab de Kruin 45, Annanas Reinetten 510, Tuinzoet 710, Zoete Rib- beling 79, Lindenappels 78, Huismans- zoet 68, Zoete Tobber 7, Afval- en Kroet- appels 14 gulden, alles per 100 K.G. Diversen: Blauwe Druiven 58, Groene No ten 1216, Pruimen 1420, Tomaten 11 14, Groene boonen 7, Snijboohen 1524, Princesse boonen 1418, Spruiten 1118, Groote- Uien 4, Kleine Uien 3, Zilveruien. 6 gulden, alles per 100 K.G. Perziken 2 8, Roode kool 2—4, Savoye kool 3.90 y4.10, Komkommers 0.802.50, Augurken 0.22 —0.35, Andijvie 1.403 gulden, alles per 100 stuks. Patrijzen f0.34, Eenden 10.38, Kippen f 1.14, alles per stuk. TELEGRAPHISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den ochtend van 17 Sept., medegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te De Bilt. HoogBte barometerstand 768.3 te Clermont, laagste 735.8 te Thorshavn. Verwachting tot den ,'ivond van 18 Sept. Meest matige Zuidelijke tot Westelijke wind, zwaarbewolkt of "betrokken, enkele re genbuien. Zelfde temperatuur. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze innig geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd en Grootmoeder MARIA HOUTERMAN in den ouderdom van 58 jaren. St. Laurens G. KWEKKEBOOM. P. KWEKKEBOOM. J. KWEKKEBOOM—Roosk Ritthem M. KWEKKEBOOM. E. C. KWEKKEBOOM— jobse. St. Laurens: E. KWEKKEBOOM. M. KWEKKEBOOM en Ve.-loofde. M. P. KWEKKEBOOM- Kasse. J. A KAS3E. St. Laurens, 17 Sept. 1924. is niet alleen eetlust opwekkend - OUDS is niet alleen koorts- werend, doch is óók Weet U dat al? purmerend Het etiquet met den Volendammec - Ondergeteekende zoekt, nu hij zijn bezitting verkocht heeft, voer zijn twee zoons WERK IN ZEELAND, onverschillig in welke zaak of be- drgf. Is genegen, mits voldoende zekerheid, in betreffende zaak of bedrijf f10 a f12000 te storten tegen 4 pCt. 'sjaars. Aanbiedingen s. v. p. te richten aan M. AUGUSTEIJN, Weert (vroeger te Rilland-Bath). DE WILDE HEIJBOER, Deurw. te Goes zullen des namiddags om 2 uur (N.T.) aan 't café „Tivoli" te Goes (Statonsweg) met Schuurtje, steenen Varkenshok en verdere gemakken,-in den Duin weg te Oostkapelle No. 52. Brief jes in te leveren bij den eigenaar W. SCHOE Sr., vóór of op 1 Oc tober 1924. Dadelijk te aanvaarden. TE KOOP: bij P. FRANCKE, Meliskerke. Wagens beëindiging van bedrijf te koop een flinke Schaapskooi met ongeveer 80 Schapen. Brieven onder letter K. Bureau „De Zeeuw" te Goes. TE KOOP: bij P. JASPERSE, Serooskerke W.) TE KOOP: bij J. DE WOLF, Grijpskerke. Terstond benoodigd, voor geruimeu tijd werk, bij JOHS. VAN DER POEL, Tim merman, Ovezand. Terstond gevraagd bij M. MARKUS3E, Landbouwer, Kapelle. Voor enkele uren daags gevraagd in Apotheek A. C. v. d. REST, Goes.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1924 | | pagina 3