Aanbesteding. Bertelkoekjes Aanbesteding. Prima Bakbloem ja BOERDERIJ. I Hyio, als nieuws iri m Een Maaiifaetureszaak. ieÈpj Rechtszaken. Markttorteltu. Een Huls met Erf en Tuin DÜIT8CHE STUKKOLEN. J. OVAA - Oast-Soubarg. Woensdag 10 September 1924, in het openbaar verkoopen: Woensdag 10 September 1924, Bouw- en Weiland Bouw- en Weiland en Tuingrond Woensdag 17 September 1924, Pp Donderdag IS September 1924, Het afbreken van de perceelen Nos. 8, 20 en 22, gelegen aan de Papegaaistraat en de Korte Vorststraat te Goes en bet bouwen van een Winkel met Pakhuis en Bovenwoning aldaar. H.H. Rijwielhandelaars, Grossiers en Smeden. KERVINIC EEES, Temeuzen. De Roode Toren, Middelburg. Het bouwen van een Woning met Bovenwoning en Werk plaatsje, De Roode Toren, Middelburg. tJiUKT M Voor Huidaandoeningen Te huur bij inschrijving „De Lsijpai", Verwacht eind September: veroorloofd was, was ik gewend er bij bellezingen te houden; daarbij bemerkte ik steeds eene eenvoudige, maar aan dachtig luisterende vrouw, die in een hoekje gezeten met haar gansche hart mijne woorden volgde. Op mijn vraag wie zij was kreeg ik tot antwoord, dat zij Paraskowja Iwanowna heette en over al kwam waar zij zich nuttig maken kon. De dame, die mij dit mededeelde, was vroeger zeer rijk geweest, maar had nu alles verloren, en daar zij nooit aan handenarbeid was gewoon geweest, viel haar deze zeer zwaar. Eens kwam bij; haar bovengenoemde vrouw. „Ik kom u helpen" en dit deed zij ook, zij heeft van alles gedaan zonder te klagen; ge naaid, gekookt, gewasschen, kortom van alles. Na eene maand overlegde mijne vriendin waar zij het geld vandaan zou halen om de vrouw tenminste iets te betalen voor zooveel diensten, maar deze zeide: „Denk daar toch niet aan, dat is eene zaak tusschen den Heer en mij. Hij; heeft mij tot u gezonden, gij hebt alieen aan te nemen wat Hij u zendt. Nu ga ik weg, leef wel, tot wederziens". Korten tijd daarna kwam in Petersburg een arme boer uit het dorpje N. Toe vallig leerde hij deze vrouw kennen, en vroeg hij haar, met hem mede te gaan en naar buiten te rijden, „want", zeide hij, „gij kunt daar veel goed doen, daar ben ik van overtuigd. Wij leven in diepe duisternis en niemand heeft ons ooit licht gebracht. Blijf dezen zomer bij ons" ((het was voorjaar) „dan keert ge in 't najaar terug naar Petersburg". De vrouw nam het voorstel aan, zeer weinig goed mede nemende, en het overige in Peterburg achterlatende. Nu kwam zij echter in eene omgeving die men zich nauwlijks voorstellen kan. De hut waarin zij een onderdak vond was van een onbeschrijf lijke vuilheid! Menschen en beesten leef den vreedzaam bij elkaar en aan schoon maken had men nooit de hand gelegd. Aanvankelijk sloeg men onze zuster wan trouwend gade, maar ten slotte vroeg men haar toch te blijven. Volgens lands gebruik kon zij op de groote steenen kachel eene slaapplaats vinden. Vooraf overtuigde zij zich echter hoe daar de toe stand was, en bevond dat dit leger bedekl was met vuil en van ongedierte we melde. Haar eerste gedachte was: „weg van hier; ge kunt hier toch niet sla pen"; de volgende: „Heer, indien Gij mij deze zielen wilt geven, opdat zij U vinden, dan ben ik bereid hier te slapen; ik zou U niet gaarne krenken." Aldus bleef zij dus dien nacht, zonder natuurlijk een oog dicht te doen, steeds verdrijvende wat om haar heen kroop, en steeds voor de menschen biddende. Toen de morgen aanbrak zag zij de vrouw reeds op, en van oude lapjes eene soort muts naaiende ten einde die te verkoopen om brood voor zich en het huishouden te verschaffen. Daar het naaien haar slecht afging, bood haar de zuster aan: „Geef maar hier, dan zal ik wel voor u naaien." Zoo naaide zij mutsen twee weken lang, en als haar rug haar pijn deed, en zij weieens had willen uitrusten, vermande zij zich met de ge dachte: „Ik moet zielen voor Jezus win nen en zij zullen niet naar mij luisteren als zij denken: Gij zegt gekomen te zijn om ons te helpen, maar gaat vroeger dan wij ter ruste." Steeds bleef zij door naaien en na twee weken zeide de vrouw tot haar: „Ge schijnt eene goede vrouw te zijn, eigen lijk zou ik je er iets voor moeten be talen, maar ge weet, wij zijn zoo arm, wij hebben niets." Toen antwoordde deze: „Neen betaling wensch ik niet, ik vraag u een geschenksta mijtoe met uwe kinderen te praten." „Dat moogt ge ge rust doen, van u zullen zij niets slechts leeren." Nu verzamelde zij de kinderen om zich heen, en hield zich met hen bezig. Genadig gaf God haar verstand om hen van den Heiland te vertellen en wel zoo, dat de kinderen het niet alleen verstonden, maar terstond hetgeen zij; be grepen in de praktijk omzetten. Van lie verlede leerde zij ook lezen en schrijven. Eens toonde een der jongens haax de lei waarop hij verscheidene letters geschre ven had, vragende of hij goed geschre ven had. „Gelooft ge dat de Heiland tevreden zou zijn met zulke rare letters?" vroeg zij. „0, daar had ik niet aan ge dacht", roept de jongen; „grootmoedertje geef mij toch de lei terug." Hij loopt naar het venster, schrijft zeer mooie let ters en vraagt dan: „grootmoedertje deze zijn toch mooi?" Zoo was het begin. Ook kwamen de kinderen er toe zich langzamerhand minder in te laten met do vechtende krieuwende dorpsjeugd en ontstond er eene steeds aangroeiende kin- dervereeniging. De zuster arbeidde ook steeds voor de ouders, schrobde de vloe ren en deinsde niet voor het vuilste werk terug, totdat de vrouw beschaamd zeide: „neen moedertje, dat gaat zoo niet langer, nu wil ik er zelf voor zor gen dat de kinderen schoon zijn." Aldus begon het licht in de duisternis te schijnen! Maar de tegenwerking van de duisternis tegen het licht kon niet uitblijven. De menschen in de omgeving begonnen te bemerken, dat er eene vrouw was ge komen. die eene nieuwe leer mede bracht want „zij vertelde van Christus". De menschen waren door oorlog en re volutie zoozeer verwilderd, dat zij beslo ten de zuster met petroleum te over gieten en dan in brand te steken. ((Dit is reeds meer dan eens gebeurd.) Alles was tot dat plan voorbereid en men stond op de loer om het uit te voeren. Ge lukkig werd zij door lieden gewaarschuwd en gedurende twee dagen verborgen op eene plek waar zij niet werd ontdekt. Zoo werd deze getuige van Christus ge red. Toen zij mij dit geval meedeelde voegde zij er bij: „Ik ben in 't geheel niet bevreesd geweest, ik had mij laten in stukken hakken, als de menschen maar gered werden; met vreugde zou ik daar voor den prijs hebben betaald, zóó lief heb ik ze." Nu toog zij naar een ander dorp om daar hetzelfde werk weer te beginnen; daar ontstond een kring van Jr 120 menschen, die zich trouw om de zuster schaarden, die hen steeds Jezus predikte en het eenvoudigste voedsel voor lief nam. Dat wilden de dorpelingen lang niet gelooven, eenige betaling meenden zij, zou zij toch wel verlangen, en er moest eenige tijd overheen gaan voor dat men overtuigd was, dat het heil hunner zielen het eenige beoogde doel was. Die ééne zomer werd twee heele jaren aleer de boer, die haar gehaald had, zich weder vertoonde. Hij met vrouw en kinderen waren geloovig geworden, in zijn woning was vree, in- en uitwendig rein. Om zeker te zijn dat er geen vuil in de hoeken was achtergebleven, ver lichtten de menschen dezelve met vlam mende dennenspaanders. Toen kwam ein delijk de boer met de boodschap: Moe dertje, nu moet ge op mijn kosten de reis naar Petersburg maken en komt dan terug met twee onderwijzeressen als gij, om onze kinderen te onderwijzen. Daartoe hebt gij geen voldoenden tijd, want gij moet altijd naar verschillende dorpen trekken en wij hebben eene onderwij zeres noodig bij ons en eene* in het andere dorp; wij hebben geen geld om haar te betalen, maar wij willen haar te eten geven en laarzen en een pels als het koud is. Laat haar toch komen, wij verlangen naar meer licht en leven uit God om nieuwe menschen te worden. Zuster Paraskowja Iwanowna vertelde mij dat alles onder tranen van vreugde; haar hart sprong op van vreugde als zij daaraan dacht hoe die dorpen vuil en dood waren geweest en zij nu daarvoor onderwijzeressen zoeken moest en zij wist niet waar ze die zoeken moest in dat Petersburg, dat zij sedert zoo lang ver laten had. Op mijn raad wendde zij zich tot den christelijken studentenkring, maar daar werd terstond gevraagd naar trak tement, week-verlof, eigen kamer, voed sel, enz., ook kwam zij geheel teleurge steld tot mij terug: „wij behoeven men schen, die voor zichzelf geen eischen stellen en deze kunnen ons niet helpen. Zij die niet dooi hun leven bewijzen dat zij der wereld afgestorven zijn en Christus willen dienen in alle omstandig heden en moeilijkheden moeten thuis blij ven, want hun prediking doet geen nut." Paraskowja Iwanowna kwam in grooton strijd, hoe vreesde zij dat het zwakke geloof harer geliefde dorpelingen zoude lijden daaronder dat geloovigen niet tot hen wilden komen zonder uitzicht op eene goede betrekking en salaris. De vrees: „wat zullen zij van de geloovigen denken?" plaagde haar onophoudelijk. De boer had gezegd: „ga gerust naar Peters burg, daar zijn toch geloovigen zooals gij zijt" en nu deze ontgoocheling!! Waar heen zij zich ook wendt, steeds hetzelfde liedje: „mijne gezondheid houdt dat niet uit", of: „lk kan aan zulk een levens wijze niet wennen"; „lk kan niet leven zonder omgang met beschaafde men schen" enz. en het einde is geweest, dat zij terug moest keeren alléén. Ja waarlijk de arbeiders zijn weinige. 24 Juli 1924. Eisch f 15 of 15 d. h. Uit spraak f20 of 20 d. h. Th. de B., 40 jaar, koopman, Goes, wegens mishande ling van K. G. te .Goes in den nacht van 26 op 27 Juli jl. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitspraak f10 of 10 d. li. K. M., 19 jaar, werkman, Westkapelle, wegens dief stal van een hoeveelheid hooi, toebehoo- rende aan M. van Sluis te Zoutelando op 24 Juli jl. Eisch en uitspraak f 15 of 15 d. S. G., 28 jaar, plaatwerker te Vlis- singen, wegens mishandeling van W. Din- gemanse te Veere op 5 Juni 1924. Eisch en uitspraak f 15 of 15 d. h. A. C. L., huisvr. L. V., 46 j., Middelburg, wegens beleediging van J. v. d. Roer te Middel burg op 26 Juli jl. "Eisch en uitspraak f 10 of 10 d. h. Fr. K., 54 jaar, leurder, Vlissingen, wegens het niet aangeven voor de gemeentebelasting van een hond. Eisch f 10 of 10 d. h. Uitspraak f 12 of 12 d. h. H. K. H., 48 jaar, arbeider, Oosterland, wegens mishandeling. Eisch f 20 of 20 d. h. Uitspraak f 15 of 15 d. h. C. v. B., 20 jaar, arbeider, Zierikzee, wegens dief stal van een gouden ringetje, 'toebelioo- rende aan-Cornelia v. d. Berg. Eisch en uitspraak f 20 of 20 d. h. E. M., 26 jaar, molenaar te Boschkapelle, wegens beleèdi- ging van den rijksveldwachter Vriens te Terhole op 14 Juli 1924. Eisch en uit spraak f 15 of 15 d. h. Middelburg. Door notaris Blaupot ten Cate werden Donderdag publiek geveild: heerenhuis met tuin, Lange Noordstraat, hoek Hofplein. Kooper L. Janse alhier voor f 16.300. Huis met tuin L. Singel straat N no 175. Hoogste bieder G. van Sluijs alhier voor f 6499. (Gunning aan gehouden.) (M. C.) Rechtbank te Middelburg. Politierechter. Zitting van 5 September 1924. De volgende beklaagden waren gedag vaard: S. de C., 19 jaar, leurster te Graauw, wegens diefstal van een dames kleed, dat zij gevonden had te Graauw. Eisch f25 of 25 d. h. Uitspraak vrijspraak. J. F., 33 jaar, koopman, Biervliet, we gens mishandeling van P. Monjé in den nacht van 27 op 28 J-uli jl. te Biervliet. Eisch en uitspraak f10 of 10 d. h. J. J. A. P., 20 jaar, werkman, Retranchement, wegens mishandeling. Eisch f 15 of 15 d. h. Uitspraak f 10 of 10 d. h. J. van D., 18 jaar, koopman Oostburg, wegens het niet voldoen aan een vordering van een politieambtenaar, toen hij met een rij wiel zonder licht reed te Oostburg op 4 Aug. j.l. Eisch en uitspraak f 15 of 15 d. h. B. J. P., 20 jaar, landbouwersknecht te Schoondijke, wegens het niet voldoen aan de aanwijzing van een politieambte naar om met zijn wagen aan den rech terkant van den weg te blijven toen daar een groot aantal automobielen reden op MIDDELBURG. Huw.-aang.: A. Minder- houd, 23 j. en L. J. Muliié, 23 j.; L. .1. Mondeel, 32 j. en F. Minderlioud, 30 j. Gehuwd: M. Pieterse, 22 j. en P. van Dijk, 23 j.; M. van Dis, 21 j. en J. C. Cappon, 23 j. Bevallen: P. Kok geb. Mulder, d.; C. Lefévre geb. Kleinepier, z. Van 28 Aug.4 Sept. KRUININGEN. Ondertrouwd: Josefat Naulaets, 44 j. en Francisca Bertha Eijk- man 33 j. Geboren: Jacobus z.v. Jeremias Flip- se en Krina LavooijPieter Marinus z.v. Marinus Baveco en Geertruida de Sinidt. Overleden: Pieternella Maria de Kam 45 j. echtg. van Cornelis Kole (Zeven bergen); Marinus 11 j. z.v. Jan Goeroe en Cornelia van IJoute. OOLIJNSPLAAT. Getrouwd: 27, Clhris- tiaan Plees, 24 j. jm. te Kortgene en Tan- netje Hoogerheide, 22. j- j'd. Geboren: 26, Catharina, d. v. Jasper Ta zei a ar en Dirkje Douw. Van 28 Aug. tot 4 Sept. 1924. SOUBURG- Getrouwd: Adriaan Gastel, j.m. 25 j- en Neeltje Willeb oo-rdse, j.d. 124 j. IGeborcn: Jan, z. v. Arie Stahlie en Adriana Kunst; Izaak, z. v. Adriaan Ovaa, en Sara Adriana Lijnse; Andries Janus Johannes, z. v. Willem Marinus Janssen en Marglrietba Bosschaart. („Vliss- Grt") Gedurende de maand Aug. ARNEMUIDEN. Gehuwd: 27, Cornelis Mersie, 22 j. jm. te Vrouwepolder en Suzanna Marteijn, 23 j. jd. Geboren: 8, Abraham Cornelis, z. v. Cornelis Crucq en Maria Kraamer. Overleden: 3, te Vlissingen, Arij Meer man, 51 j., man van Jannetje van Belzen; 3, te Wissenkerke, Cornelis Ventevogel, 47 j., man van Tannetje Jobse. KAPELLE-BIEZELINGE, 5 September. Kleine veiling. PerenClapp's 416, Dr Jules Guyot 410, Seigneur d'Esoeren 616, Be. d'Amanlis 48, Be. de Me- rode 38, Be. Hardy 416, Triumphe de Vienne 826, Duifjesperen 46, Dia mantperen 35, Caleboutsperen 2—6, wijnperen 14, perzikperen 24, jutten 614, Maagdepeer 712, peren zonder pitten 3, Durandeau Beurre 3, William Duch. 414, Besi van Schonauwen .3 5, diverse peren 38, kroetperen 1 -2 gulden, Mies per 100 kilo. AppelsTransparente de Croncels 10 28, Cox Pomona 48, Ceswick 38, Lord Suffield 512, Striepappels 35, Eng. Pigeon 8, The Queen 412, roode Calville 47. witte -Calville 38, Astra kan witte 6, Ganzeboutappels 8, Gulder- lingen 79, Krabbendijkenaars 310, zoete Armgaard 48, zomerparadijs 8, winterparadijs 7, diverse appels 4—10. kroetappels 34 gulden, alles per 100 kilo. Pruimen: Reine Victoria 2026, Per- zikpruimen 1420, Abrikoospruimen 14 25, Burbank 1220 gulden, alles per 100 kilo. Koolroode kool 28, witte kool 4 6, savoije kool 24, bloemkool 412 gld., alles per 100 stuks. Komkommers 12, augurken 0.18— 0.28 gld., per 100 stuks; Princesseboo- nen 1220, groene boonen 710 gl„ per 100 kilo. Honig f 1.30, druiven 0.56— 0.59 per kilo. VLISSINGEN, 5 Sept. 1924. Dirkjes peer 25, Suikerij 1, N.-H. Suikerij 56, Précose de Trevoux 17, Kes wick 59, The Queen 613, Clapp's 4—15, Druiven (blauwe) 5963, Drui ven (witte) 4147, Bergamot 6, Cox Pomona 11.12, Bramen 1119, Maagdeperen 9, Bismarck 510, War- nersking 11, Scharlakenpeer 45, Seigneur d'Esperen 5, Jutten '611, Beurré Alex. Lucas 16, Bon Chret. William 6, v. As 36, Pruimen 11 39, L. Suffield 10, Beurré d'Amanlis 1013, Beurré de Mérode 512, Beurré Hardy 1213, Uien 79, Spi nazie 35, Spruiten 22, Suikerboo- nen 16, Wiagenaars 210, Snijboonen 2030, Princessen 2030, Tomaten 9- -10 ct., alles, per iKLGt Aardappelen 47- 59 ct. per 10 KI.G. Kipeieren 68 —81, Eendeieren 76 ct. pier 10 stuks. Roode kool 45, Savoye kool 5 8, Bloemkool 423, Perziken 78, Komkommers 0,53,5, Meloenen 11 25 ct., alles per stuk. Sederie 1,5— 3, Prei 6,5—11, Uien 3,56, Peeën 3,5--4, Kroten 25 ct.., alles per bos. Andijvie 162, Kervel 610, Pieter selie' 1—14, Zuring 12, Sla 23—112 ct., alles pjer mand. Augurken 35— 40 ct. per 100. Frambozen 1732 ct. per mandje. De Notdris L. A. BETH te Ovezande, zal namiddags 12'/j uur (N. T.) te Borsselen, ten woonhu'ze en ten verzoeke van dhr. J. DE HULLU, tegen contante betaling, Kabinet, Linnenkast, Tafels, Stoe len, Kachels, Kookfornuis, Klok ken, Ledikant met matras, Spie gels, Vazen, Vloerkleeden, Kleer- kist Flakeerspiegel met platen, Waschtafel, Koolbak, Petroleum stellen, Lampen, Stoven, Doofpot, Trog, Velo Waschmachise met wringer, Stoomketel, 1 Heeren- en 1 Damesrijwiel, Kippen, Glas- en Aardewerk, enz. De Notarissen HOEFLAKE te Haarlem en VAN DISSEL te Goes zullen op te Goes, in „de Prins van Oranje" publick verkoopen: I. des voormiddags 9.30 uur N.T. onder Sehore, Yerseke en Kloetinge, samen groot 27 H.A. 87 A. lOc.A., in 18 perceelen II. des namiddags 1 uur N.T. te 's HeerArendskerke, samen groot 14 H.A. 54 A. 18 c.A., in 15 perceelen. Van elke verkooping zijn veilings- boekjes met kaart te bekomen ten kantore van Notaris VAN DISSEL. Half September aankomst van een lading prima Ouifische KachelkoSen aan de haven van N- en St. Joosland, f 1.70 de 80 kilo franco thuis. Aanbevelend, A. MOENS. De Notaris L. A. BETH te Ovezande, zal te Borsselen, in het openbaar verkoopen: a. Voormiddags 11 uur (N.T.) in de herberg van dhr. J. Wabeke, ten verzoeke van dhr. C. KARELSE te Vlissingen: te Borsselen, aan het Moolpaadje, groot 2 Aren 8 Centiaren. b. Namiddags 1 uur (N.T) aan voormeld woonhuis, ten verzoeke van dhr. A. KARELSE te Borsselen, tegen contante betaling: Meubilaire Geedercn, alsKabinet, Tafels, Stoelen, Lam pen, Ledikant, Kachel, Boeken, Glas- en Aardewerk, enz. De Notaris J. L. VAN DER HARST is voornemens om op Woensdag 17 September 1924, des namiddags ten 2 uren in het Koffiehuis van den heer Westdorp te Ritthem, publiek te verkoopen 44 Aren 20 Centiaren (1 gemet 38 r.) BOUWLAND, aan den straat weg naar Ritthem te Oost- en West-Souburg bij de Hofstede Dijk- zicht. 27 Aren 10 Centiaren (207 roe den) BOUWLAND aan den straat weg naar Ritthem aldaar. Een Hectare 62 Aren 90 Cen tiaren (4 gemeten 45'/2 roeden) WEILAND nabij den Ritthemschen straatweg te Oost- en West-Souburg. Zulks in 7 perceelen en massa's. Aanvaarding rooven oogst en 25 November 1924. Breeder omschreven bij biljetten verkrijgbaar ten kantore van ge noemden Notaris, alwaar de kada strale kaarten ter inzage liggen. des namiddags ten twee ure, zal de heer CORNs. VAN DE REEPE te Goes, in de Melksalon „De Land bouw" aldaar, aanbesteden: Bestek en teekening verkrijg baar ad f 3,— per stel ter stoom drukkerij van GEBR. SIEPMAN te Goes. Inlichtingen te bekomen bij den Architect S. DE KONING te Goes. Lakken en Nikkelen van Rijwielen, Kachels en Huishoudelijke Artikelen. Bronzen, Staalblauwen en Polijsten van koperen voorwerpen, zooais Gaslampen enz. enz. Solied werk. Billijke prijzen. Beleefd aanbevelend, Lak- en Nikkelinrichiing f®.25 per baaltje. Namens den heer 1. VAN EENEM- NAAM, zal ondergeteekende trachten aan te bestedens op een terrein, gelegen aan de Middelburgsche straat te Goes. Vanaf 8 September bestek en teekening te verkrijgen tusschen 6 en 8 uur n.m. aan het adres Oostsingel 78 a f 2.50 per stel. Restitutie voor inlevering van on beschadigde stellen op den dag der aanbesteding fl.50. Aanwijzing Woensdag 10 Sep tember, 2 uur nam. op 't terrein. Aanbesteding op IS September nam. 3 uur, in de Goesche Melk salon van dhr. C. Bustraan. De Architect OTTO VAN BRUGGEN. beslist lagen prijs. 8 IS LOSSING: Concurreerende prijs. GOES. K. PIK ZONEN. Veehouders die KALF- en MELKVEE willen aankoopen, wenden zich tot de Firma L. WILLEMS Co. te Roosendaal, die verschillende stuks heeft loopende in de omgeving van Goes. Te koop contant of op crodiet. In niet meer dan twee seconden kunt gij een eind maken aan die akelige jeuk tengevolge van exzema of andere huidziekten. Al lijkt het te mooi om waar te zijn, toch is het zoo. De eerste paar druppels D.D.D. zullen onmiddellijk de ergste jeuk of huidprikkeling doen bedaren. Deze uitvinding van Dr. D. Dennis werd wereldberoemd als het be trouwbaarste geneesmiddel voor huid aandoeningen, want het zinkt tot diep in de poriën, doodt de ziekteverwekkende bacteriën, spoelt deze weg, zoodat de huid weer gezond en blank wor D.D.D. geneest exzema, psoriasis, been zweren, dauwworm, zweren, jeukende aambeien, roos, roode vlekken, baard- zeer, insectenbeten, puisten en alle ziekten van de huid en hoofdhuid. Ver lichting geeft het in elk geval, waarom dan wachten Koopt het nog vandaag. Bij alle apoth. en drogisten in fl. a f 0.75 en f2.50. D.D.D. zeep f 1. Hoor aanschaffing van Auto is koop aatigetiodeni mei geslepen Glas. Prijs f 500. Brieven letter 8 R Bureau „De Zeeuw", Goes Te koop op een der dorpen van wslchareir» Boeken ter inzage. Brieven onder letter Z Boekh. F. P. DHUIJ, Middelburg. eigendom van Hoogwelgeboren Jonkvrouwe FABRICIUS VAN HEUKELOM te Lemen, zeer gun stig gelegen aan den Mac-Adam- weg te Valburg (Over Betuwe) en ongeveer 15 miuuteu gaans van het station Valburg. De boerderij, bestaande in Woon- met Achterhuis, Schuren en Ber gen, Bouw-, Weiland en Boomgaard, ter grootte van ongeveer 50 H.A. waarvan ruim 25 H.A. Bouwland, wordt verhuurd voor den tijd van 6 achtereenvolgende jaren, aanvan gende van Erf en Gebouwen 1 Mei 1925, het Bouwland '/3 gedeelte stoppelbloot 1924 en het overige 22 Februari 1925. Aanwijzing in loco iederen Dins dag en Woensdag van v.m. 10 tot n.m. 4 uur, zich te vervoegen bij den rentm. J. J. BREUNISSE te Slijk-Ewijk, alwaar tevens voor waarden ter inzage zijn en inschrij vingen onder opgaaf van 2 soliede borgen tot uiterlijk Maandag 22 September a.s. kunnen worden ingeleverd. een lading prima uit de mijn „Rijn-Pruisen". Afgehaald schip fl.45 p. 80 KG. Thuis bezargd f 1.S9. Gelieve zakken mede te brengen. Aanbevelend,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1924 | | pagina 3