Laatste Berichten. TalegraMiim Wetenschap en Knnst. AQoop Verkoopingen, Aaobestediogen, enz. MarlftoMtes. Advertentiën. Ned. Christel. Reisvereeniging Brneurd en geheel overstuur. De man werd naar J.iet ziekenhuis overgebracht, rloch verkeerde in een toestand die geen ver hoor toeliet. De politie slaagde erin den „gastheer" en de overige bezoekers te ar resteeren. Aanvankelijk ontkende hij iets met het gebeurde uitstaande te hebben. Later heeft de „gastheer" bekend den slag te hebben toegebracht, doch naar hij zegt, uit noodweer. Gisteravond laat was de toestand van bet slachtoffer bevredi gend. Het mes. In den nacht van Zondag op Maandag bevond zich een gezelschap bestaande uit drie heeren en een dame. op den Loosduinschen weg bij Dien Haag. Twee Aer heeren waren in een portiek 'gaan zitten om wat uit te rusten. Ter wijl zij daar zaten, kwamen vijf Brabant feche grasmaaiers voorbij, die de beide heeren begonnen lastig te vallen. Hier op ontstond een woordenwisseling, die tot gevolg had, dat de Brabanders hun messen trokken. Een der heeren uit Loos duinen werd daarbij nogal toegetakeld. Hij werd naar het ziekenhuis overge bracht. Diet weede persoon, eveneens uit Loosduinen, werd op een bankje gevon den met een messteek in den rug. Hij kon echter, na te zijn verbonden, naar zijn woning terugkeer en. D|e overigen ble ven ongedeerd. D'e vijf grasmaaiers, va der, twee zoons en twee neven, zijn in verzekerde bewaring gesteld, doch bewe ren van het geval niets1 af te weten. Een rumoerig slot. Na afloop der paardenmarkt te 's Gravenland be vond zich een negental paardenhandela ren In het koffiehuis van H. aldaar. Hun wagentjes, de z.g. dresseerwagentjes, stonden buiten. Op een gegeven oogen- blik kwam de gemeenteveldwachter v. d. M., vergezeld van eenige rijksveldwach ters het cafébinnen en gelastte den eigenaar, niet meer te tappen. Verder luidde het politie-consigneEn allemaal opschieten en d'r uit!" Toen men buiten gekomen was, trokken de veldwachters de paarden bij de hoofden van de plaats, waar ze stonden, omdat zij niet wilden toelaten dat het gezelschap langer ter plaatse vertoefde. Volgens verklaring van de paardenkoopers waren ze niet be schonken. „Niet, dat je zoo'n heelen dag nou koffie drinkt, maar d'r mankeerde ons niets!" En omdat hun „niets mankeerde" wa ren de handelaren van oordeel, dat ze even goed in een café mochten vertoe ven als 'n ander en begaven zich daar om naar de zaak van den heer K. Doch deze had al aan de politie verzocht hen te willen komen gelasten, dat liii niet mocht tappen hij was op de heeren heel niet gesteld. Ook hier kwam de politie en luidde het consigne: „op schieten, d'r uit!" Toen de paarden koopers hieraan niet voldeden, kwamen de gummistokken voor den dag en moeten er rake klappen zijn uitgedeeld. Een der paardenkoopers, G. P., te Weesp, kreeg een slag met een gummistok op het hoofd, waardoor hij van zijn stoel op den grond viel. De overigen werden het café uitgedreven. Buiten duurde de herrie voort; aan "de eene zijde de luidkeels protesteerende paardenkoopers en daar tegenover de politiemannen. Een der han delaren, te Sloterdijk woonachtig, werd ingerekend. Het paard van den handelaar v. R. aan den 's Gravelandschen weg te Weesp duurde het conflict te langde vier voeter zette het in een draf, met het karretje zonder bestuurder achter zich en werd eerst bij Uitermeer gegrepen, zonder scha'de te hebben aangericht. Als 't waar is! Bij het verhuren van een arbeiderswoning stelde een huis eigenaar te Huizen de volgende voorwaar den 10. De huurder moet 's Zondags ten minste éénmaal ter kerk gaan. 2. Het kindje, dat de vrouw des huur ders wachtende is, moet gedoopt worden. 3. Die huurder mag in de huurwoning alléén eigen familieleden ontvangen. Die huurder is op deze eigenaardige verhuringsvoorwaarden niet ingegaan. fHbl.j Bloedvergiftiging. Een 28-ja- rige coiffeur te Maastricht had een puistje in zijn nek opengekrabd. Tengevolge van bloedvergiftiging is de man na verloop van anderhalven dag overleden. Een paard in een vliegtuig. Per vliegtuig uit Parijs is te Rotterdam aangekomen een ponny voor den heer H. Daendels te Hattem. Het paard was vergezeld van zijn eigenaar en drie an dere personen. Bij zijn vertrek uit Darijs werd het gefilmd en gefotografeerd. Het paard gedroeg zich gedurende de reis volmaakt kalm en nauwelijks had het personeel van de K. L. M. het op Waal haven op vasten bodem neergezet, of het begon rustig te grazen. Toen het paardje door Rotterdam werd geleid met op zijn deken het bekende K. L. M.-op schrift ,dat men zoo vaak in winkels ziet („Zoo juist aangekomen per vlieg tuig"), trok het natuurlijk zeer veel be kijks. Een steekpartij. Een huiselijke twist, welke een vrij ernstig karakter droeg, heeft Vrijdagavond te Amsterdam plaats gehad. Die 25-jarige los-werkinan M., die bij den eveneens 25-jarigen los- werkman W. als commensaal in huis was, raakte na een woordenwisseling met genoemden W. slaags. Hij trok een mes en bewerkte daarmede zijn huisheer, die tevens zijn neef is. Het gevolg was dat W. een smjwond over den rechterwang over een lengte van vijf centimeter, een steek wond in de hort en een snijwond in den j mond kreeg, Waardoor ook' de tong ge- 1 raakt werd. Door den Geneeskundigen Dienst werd de eerste hulp verleend. De dader had zich uit de voeten ge maakt. Groene Kruis. Hedenmiddag werd in de Prins van Oranje te Goes een alg. vergadering ge houden van de Prov. Zeeuwsche Vereen. „Het Groene Kruis". Voorzitter was de heer dr C. E. Plugge uit O. en W. Sou burg, die met een kort openingswoord de vergadering opende. Spr. wilde iets zeg gen over le. het ontsmettingsvraagstuk en de nieuwere opvattingen daaromtrent; 2e. de algerneene ziekenhuis-verzorging; 3e. de veranderde betrekking tusschen Groene en Roode Kruis, en 4e. den ver beterden woningtoestand. Spr. bespreekt ook bij punt 1 het des betreffend, thans ingediend wetsontwerp. Spr. maakt melding van de meening van enkele deskundigen hieromtrent. Wat de ziekenhuizen betreft, meent spr. de stich ting van tal van ziekenhuizen op hef platteland te moeten ontraden, daar de verbindingen tusschen stad en land zijn verbeterd. Over verbetering van den wo ningtoestand is spr. wel dankbaar, hoe wel nog niet geheel voldaan. Spr. hoopt, dat al de krotten nog eens zullen ver dwijnen. In 't bijzonder heet spr. welkom dr Fleischer, uit Winterswijk, voorzitter der alg. Ned. Groene Kruis-vereeniging, die een explicatie zal geven bij een aanwezige collectie Groene Kruis-materialen in ver kleind model. De secretaris, de heer M. Nieuwen- huijse uit Krabbendijke, leest de notulen. Aan het jaarverslag ontleenen wij: op 1 Jan. 1923 telde de vereeniging 51 afdee- lingen, op 31 Dec. 1923: 53 (Groede en 's-Heerenhoek traden toe). In totaal zijn pi. m. 18000 gezinshoofden aangesloten. Hel: hoofdbestuur vergaderde vier malen. Wij hoorden ook, dat de ontsmettings oven, verplaatst van Vlissingen naar Goes, is afgekeurd, zoodat de dienst aldaar nog geen aanvang heeft kunnen nemen en voor onbepaald en tijd is uitgesteld. Voor het ziékenvervoer in Schouwen i,s: een ziekenauto te Noordgouwe gesta- tionneerd. Het tarief is aldaar 12 cent pier 'K.M. en van 8 uur n.m. tot 8 uur v.m. dubbel tarief. Dhr v. d. Sliklce uit Wplfaartsdijk klaagt dat de ziekenauto te Goes erg schokt en het vervoer daarmee zeer duur is1. Met een particuliere auto gaat 't heter en goedko'oper. De voorz. zegt, dat de districts-commissie vast zit aan een con tract van zes jaar in een duren tijd geslo ten. Die tarieven in Noordgouwe zijn dan ook veel lager. Dr Looijen uit Goes deelt mede, dat vele Goesche patiënten de hoogere kosten er voor over hebben om de Roode Kmis-auto uit Middelburg te nemen. D;ie schokt minder. Djs Wtaarden- burg uit Bruiuisse zegt, dat de afdee- lingen in het Noorder district de zieken auto in eigen beheer hebben genomen. Dit is altijd voordeeliger. Dhr. D. Meu- lenberg uit Oudelande meent, dat het tarief voor de auto van Krijger ieder jam- moet worden vastgesteld. Dhr Verhuist van 's Gravenpolder is van dezelfde ge dachte. Do.' Gieben uit Middelburg acht het een onbillijkheid, dat sommige districten aan een hoog tarief vast zitten. Spr vraagt of de Prov. Vereeniging de meerdere kos ten niet kan dragen, opdat de lasten ge lijkelijk door allen worden gedragen. Dhr Meulenberg merkt op, dat de afdeelingen, die het verst afliggen, verleden jaar een restitutie hebben ontvangen. Die afgev. uit Waarde noemt een bedrag van f 56. dat voor ziekenvervoer moest betaald wor den. Het bestuur zal deze zaak in studie nemen en volgend jaar met een voorstel komen. De voorz. zegt, dat de ontsmettingsoven te Goes door een ingenieur is afgekeurd, docli de inspecteur van het ontsmettings wezen lieeft den oven goedgekeurd. Het bestuur is nu in afwachting. Tot nu toe is er nog ontsmettingsgelegenheid te Vlissingen in den oven der marine/ al is die oven ook wat klein. De rekening over 1923 wordt vast gesteld in ontvang op f2236.35, uitga ven f 2051.27, alzoo een batig slot van f 185.08 (vorig jaar f 946.16). In bespreking komt nu de vraag, waai de volgende algerneene vergadering te houden. Het bestuur stelt voor: Vlissin gen of Zierikzee. D|s Waardenburg stelt voor steeds in Goes als zijnde het centrum te vergaderen. Die afgev. uit Vlissingen wil voortgaan met in diverse plaatsen te vergaderen. Dhr Hage uit Bruinisse steunt het voorstel-ds Waarden burg. D|it voorstel is echter 'in strijd met de statuten, zoodat het niet in stem ming komt. Besloten wordt bij stemming volgend jaar te Zierikzee te vergaderen. De aftredende bestuursleden de heeren Dieleman, Gelderman en Hage werden bij acclamatie herkozen. Nu volgt de demonstratie van ds Flei scher met allerlei Groene Kruis-mate rialen. e v- nTCTr-iiirrausïaawa» IERSEKE. D|e visscherijvereen. „lerse- ke' 'te Ierseke hield in verband met de aan een enkeling toegestane vergunning tot het weghalen van groote mosselen van de Zuiderzee een vergadering om deze zaak te bspreken. Met bijna alge rneene stemmen werd besloten den mi nister van landbouw te vragen om „ge lijk recht voor allen", d.i. niemand meer vergunning te verstrekken om groote mosselen van de Zuiderzee te halen. DEN HAAG. De advocaat-generaal bij den Hoogen Raad nam lieden conclusie in zake het cassatieberoep van mevrouw De- ■smedt, die door liet Arnhemsche Hof ter zake van moord op haar echtgenoot werd veroordeeld tot 3 jaar gevangenisstraf en concludeerde tot vernietiging van het ar rest van het Hof en verwijzing naar een ander Hof. UTRECHT. D'e arrond. Rechtbank velde heden vonnis tegen den Baarnschen po litieagent W. Huisman, die verdacht werd van het veroorzaken van dood door schuld bij den 76-jarigen zwerver P. Richter. Beklaagde werd vrijgesproken. Die ver dediger had vrijspraak bepleit. EMMEN. Zondag en Maandag hebben in Klazienaveen en Zwartebroek hevige vechtpartijen plaats gehad.Verschillende personen zijn ernstig gewond. Eén per soon is reeds overleden en anderen lig gen op sterven. Eén persoon is vreeselijk gestoken en daarna met kokend water overgoten. De marechaussee C. is in de horst gestoken. Die rijksveldwachter II. is over de han den gesneden. Dir Kok uit Emmen heeft de gewonden aanvankelijk geholpen, maar had 'ten laatste geen verbandmiddelen meer. Deze moesten 's nachts uit Emmen worden gehaald. De oorzaak is het on matig gebruik van pfterken drank. Ook te W'ierdinge is met de Pinksterdagen ernstig gevochten. De caféhouder S. aldaar is in de borst gestoken en ernstig gewond. Nadere bij zonderheden ontbreken nog. ZUID-SCHARWOUDE. Heden had hier een ernstig ongeluk plaats in de garage van de firma Kok Tuinman te Oud- Karspel. Toen de 15-jarige Glas zich on der een juist binnengekomen auto bevond, had een ontploffing plaats. Vreeselijk ge wond werd hij onder de auto weggehaald. Ook de timmei mansknecht Kosten, die hem onder de auto' weghaalde, werd ern stig gewond en naar het ziekenhuis te ■Alkmaar vervoerd. De oorzaak is nog onbekend. Wel lag er een lucifer onder de auto. ZWOLLE. Gisterenmiddag omstreeks half twee had biji het Katerveer een ern stig ongeluk plaats. D|e Jheer H. Bodden- dijk, rijwielhandelaar te Meplpiel, stond met zijn auto op den dijk. Toen hij de auto aanzette, vloog deze vooruit en over hem hoen .Dihr B. werd ernstig gewond en brak het sleutelheen. Die auto', waarin zijn echtgenoote en 2 kinderen waren ge- ten, reed door, doch werd tegengehouden bij de pont. D|e inzittenden kwamen met den schrik vrij. Zeehonden. Men schrijft uit Zeeland aan de N. R. C. Er werd reeds medegedeeld ,dat de bot- visschers nu in afwachting kunnen zijn of het intrekken van de premiën op het dooden van zeehonden van grooten invloed zal zijn op de resultaten dezer visscherij. In het algemeen waren de visschers van dien in vloed overtuigd, al werd het door anderen sterk betwijfeld, dat de zeehonden zoo'n groote schade deden. In het verslag van de Algerneene Vergadering van de Vereeniging tot bevordering van de Nederlandsche Vis scherij is een belangrijke bijdrage opgeno men van den heer G. A. ten Houten over den zeehond en die komt, het is meer over de schade aan den zalm dat gesproken wordt, tot de conclusie niet te mogen adviseeren maatregelen te nemen den zeehond te vuur en te zwaard te verdelgen. Daar staat tegenover, dat in de versla gen van de Zeeuwsche visscherijen voort durend geconstateerd werd, dat de opzie ners zagen, dat een school herders door een zeehond werd achtervolgd qn dat met succes; een ander maal zag een opzichter een zalm, door een zeehond achtervolgd, met groote kracht vijfmaal een meter hoog uit het water opspringen, waarbij de zeehond den sprong trachtte te volgen, maar dit niet zoo hoog kon. Niet waargenomen werd of werkelijk het dier werd buitgemaakt. Een weervisscherij te Ouddorp werd met elk tij bezocht door een zeehond: telkens werden er koppen van visschen in de weer gevon den en aangebeten zalmen gevangen. Het gat in de rijen van hout der weer visscherij wees ongetwijfeld de plaats aan, waar hij binnen kwam en ofschoon de weer- visscher met allerlei middelen beproefde, o.a. met stroppen van ijzerdraad, bunzuurklemmen en dergelijke, de zeehond was den visscher te slim en als het getij een zekere hoogte had bereikt verdween het dier om het vol gende tij terug te keeren: maar vangen, ha! In die bedoelde verslagen werd ook voorgerekend, dat de jaarlijks gedoode die ren de Schelde ten minste aan 70.000 K.G. bot zou gekost hebben, indien zij niet ge dood waren. Dergelijke uitspraken geduren de een kwarteeuw gehoord, bevestigen wel eenigszins de meening der visschers, dat de zeehond een grooten botvraat is. Ook Dr J. Metzelaar bevestigde in D. L. N. in 1921, dat hij bij- verschillende per sonen, zoowel in Zeeland, als in het .Wad dengebied, die van het dooden van zee honden om de premiën werk maakten, aan wien hij informeerde naar het voedsel der zeehonden, dat uit de ingekomen antwoorden bleek, dat de bot het hoofdbestanddeel uit maakt, vooral gedurende den zomer. Een keer vond men zelfs 29 stuks bot in de maag van een zeehond. Na meer vermeld te hebben omtrent ander voedsel dan bot door den zeehond gebruikt wordt gezegd, dat hij omtrent de bot geen bepaald oordeel durft uit te spreken, wat betreft de schade, maar hij wees er op, dat de Zuiderzee- visschers zelf de jonge botjes bij duizen- den vernielen maar dat hij zich overigens best in kon denken, dat de visschers de zeehonden als hun ernstige concurrenten beschouwen. En dat liet premiestelsel ook tot een soort misbruik leidde, werd geconcludeerd op het feit, dat een persoon in een der Zeeuwsche plaatsen zich bezig hield met het kweeken van zeehonden in een oesterput. Ter be stemder tijd werden zjj geslacht, traan en huid verkocht en de premie als een zoet extra winstje opgestreken, en deze man wei gerde elke mededeeling omtrent het voedsel van zijn kweekelingen, dat hij als een be roepsgeheim beschouwde. Intusschen kunnen de in het laatste kwart eeuw meer dan gedecimeerde Zeeuwsche I'ho- ca's vitulina zich weer herstellen, want de enkele zeehondenjagers van professie, de ge broeders van der Klooster te Burghsluis, mogen er een aantal dooden of vangen, een jachtliefhebber moge er eens op uilgaan, dit getal zoo gedoode dieren beteekent niets in dat wat ingevolge de premies verdween. In de eerste plaats is de jacht op den zeehond voor de werklieden een bijna on doenbaar iets, daar de begaafde dieren te slim zijn om zich te laten besluipen op de zandbanken; de genoemde zeehondenjagers hierboven vermeld verstaan de jacht uitste kend, maar oefenen die voornamelijk bui tengaats uit, waar de botvisschers niet komen. Vanwege de Ha,agsche Tramweg- Maatschappij werd Zaterdag aanbesteed het maken van den bovenbouw van de ophaalbrug over den Ouden Rijn bij het Haagsche Schoirw. Minste inschrijver was Middelburgsche machinefabriek en Ketel makerij te Middelburg voor f26.999. Oudelande. Uitslag van de gehouden aanbesteding voor het bouwen van een woonhuis en schuurtje voor dhr J. Bot tenberg alhier is: B. Oele, BUewoutsdijk f 13-750; P. Hoogstrale, Oudelande voor f 12,850; J. La Grand, Hoedekenskerke, f 11.900; J. L- Allewijn, idem f 11-780; 14. Schout, 'sHeer Arendskerke f 11.150; en J. van der Poel, Oudelande (gegund) f 10.475. Kapelle. Op de verkooping van Vrijdag, gehouden door notaris Ej. O. van Dissel te Goes, voor de N.V. Zaadhandel en Boomkweekerijen, W'ed. P. de Jongh, ge vestigd te Goes, werden de perceel en 1 tot en met 5, zijnde woonhuis met schuur, erf, tuin, koetshuis met paar denstal, uitweg, vruichtenkas, boomgaard en bouwland, te zame-n groot 2.88.64 II.A. verkocht aa,n dhr J. Q. O. Lenshoek, voor zich en q.q. voor de som van f 17.050; de perceelen 6 en 7, bouwland samen groot 1.71.50 II.A. aan dhr L. Courtin voor f8121,30; en perceel 8, boomgaard, groot 1.90.70 II.A-, aan dhr 0. D'. Vereeke voor f9476,60- Kapelle. Op de verkooping van Vrijdag, gehouden door notaris E- C. van Dissel te Goes, voor dhr M. E. C- Rijk te Goes, van een huis en erf alhier, werd kooper dhr W- A. Reijerse voor zich en q.q. voor de som van f 1998- Ierseke. Bij de Zaterdag 1.1. gehouden aanbesteding voor een woon- en winkel huis te bouwen aap de Zanddwarsstraat voor dhr A. Steketee waren slechts 2 in schrijvers: J. Marteijn f 3474 en J. Luteijn f3434. Gunning aangehouden. Qloes, 10 Juni 1924. Boter per K.G. f 1.70, middenprijs per 1/2 K.G. f0.85, winkelprijs f0.95; eieren per 100 stuks f5.40, middenprijs per 25 stuks f 1.35, winkelprijs 6 cent. Aanvoer: fabrieksboter 54 pond; eieren 276 stuks; eendeieren 65 stuks. V. P. N. Aanvoer 25490 eieren. Prijs f 4.80 per 100 stuks. KRABBENDIJKE, 7 Juni. Veilingsver. „E. M. M.". Kruisbessen f22.60 per 100 K.G. Aanvoer 5760 K.G. ROTTERDAM, 10 Juni. Veemarkt. Aanvoer 970 magere run deren, 804 vette runderen, 581 vette kalveren, 604 nuchtere kalveren, 337 schapen en lemmeren, 1222 varkens en overloopers, 186 paarden, 4 veulens, 1 ezel, 57 biggen, 8 bokken. Prijzen per halve kilokoeien 42,5. 52,5 57,5, 6065, ossen 54, 58, 62,5.. vette kalveren 57,5, 6575, Stieren 48, 52, 56. Prijzen per stuk: welkkoeien f360 f 500, kalfkoeien f380f490, stieren f170 f 500, pinken f 150f 200, vaarzen f 260f 320, werkpaarden f 250f 350, slachtpaarden f IOOf 200, hitten f 200 f350, veulens f90f160, biggen f7 f 13, overloopers f 18f 32, nuchtere fok- kalveren f 25f 40, nuchtere slachtkal- veren f 18f 22, biggen per week f 1.25 f 1.50, schapen f45f50, lammeren f28 —f31; varkens f26.50, f27.50, f28. Werkpaarden, slachtpaarden, veulens en hitten werden tamelijk aangevoerd. Ei' was kalme handel. D|e prijzen van werk en slachtpaarden waren iets lager; van hitten iets hooger, veulens vrijwel prijs houdend. Biggen zeer gering aangevoerd. Er was kalme handel en ongeveer de oude prijzen. Overloopers onbeduidende aanvoer. Wei nig handel, onveranderde prijzen. Schapen en lammeren zeer weinig aan gevoerd. Br was flauwe handel en bijna de oude prijzen. De aanvoer van varkens was goed, de handel kalm, de prijzen vrijwel gelijk aan die van de vorige week. Voor de vleeschrookerijvarkens werd nog 1 ent a IV2 ent boven noteering betaald. Vlas: 1700 K.G. blauw f 1,50f2,j 2S00 K.G. Roll geel f 1,50—1,90- Aardappelen: Red Star f6,7o— 7,50; Bravo's f6,757,50; voorjaars-Mal- ta's f 1719. Aanvoer tamelijk. Vraag tamelijk. Eie ren: Zeeuwsche en Overmaassche f 5,50—7. TELEGRAPHISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den ochtend van 10 Juni, medegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te He Bilt. Hoogste barometerstand 767,6 te Biar ritz, laagste 750,0 te Blacksod. Verwachting tot den avond van 11 Juni: Meest matige Zuidelijke tot Zuidweste- telijke wind, zwaarbewolkt tot betrokken met regenbuien en tijdelijke opklaringen, aanvankelijk weinig verandering in tempe ratuur, later wellicht iets warmer. Bij dezen betuigen wij onzen hartelijken dank voor de zeer vele blijken van deelneming zoowel voor als na het overlijden van onze geliefde Echtgenoote en Moeder ondervonden. CHR. D. HOVESTADT en Kinderen. Schore, Juni 1924. Langs dezen weg betuigen wij onzen oprechten dank voor de vele en hartelijke deelneming na het overlijden van enze zeer geliefde Echtgenoote, Zuster, Behuwdzuster en Tante, JANNA DE WILDE, zoo van hier als elders betoond. Uit aller naam, A. C. WEEDA. Oost-en West-Souburg, 10 Juni 1924. VERGADERING in Militair Tehuis, Middelburg, Woensdag 11 Juni 's avonds 8 u. Bestuursvergadering T Va uur. Ook niet-leden welkom.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1924 | | pagina 3