Predikbeurten der Gerei. Kert plui. 2000 flesscben Wijn, Gemengd Nienws. Laatste Berichten. Afloop ïerkoopinp, Aonbesttp, enz. Allerlei. Rechtszakea. Financieële Berichten. larktterêMea. Adrertentiën. Gereformeerd Gjmnasium de Vruchten te Velde den Landhonwersinspan. veiling van KRUISBESSEN ougeveei' 6 Beetaren Bouw- en Weiland, een Woonhuis Goöp. Veilingsverg. „Walcheren". Vrijdag 13 Juni a.s. a contant te verkoopen: Woensdag 11 Juni 1924, Zaterdag 14 Juni 1924, Zaterdag 21 Juni 1924, I. Een Woonhuis met Schuurtje en Erf, II. 1.1410 H.A. of 2 G. 272 R. Weiland, III. 0.8740 H.A. of 2 G. 68 fi. Weiland, f. Een Woonhuis met Schuur, II. 66 Aren 80C.A. of 1G. 210 R. Weiland, kundige» aan liet Departement van Binnen- landsche Zaken en Landbouw samengekomen tot het houden eener bespreking, ten einde, in gemeenschappelijk overleg, te geraken tot de beste wijze om het vraagstuk tot oplos sing te brengen. Het resultaat dezer be spreking is geweest, dat in overweging werd gegeven het onderzoek aan de Rijksserum- inrichting, met medewerking van de boven bedoelde onderzoekers en zoo noodig met die van nog andere deskundigen te doen voortzetten. Dienovereenkomstig is door den Minister besloten. Ongelukken. Bij binnenkomst van een trein op het Centraalstation te Amster dam, werd gisterennacht de 45-jarige S. over reden en gedood. Te IJselstein is do 15-jarige V. bij liet zwemmen in de Lek verdronken. Mej. van H. te Culemborg, die op Hemelvaartsdag aldaar door den 15- jarigen v. d. II. met zijn rijwiel werd aan gereden, is aan de gevolgen overleden. Te Made (N.-Br.) worden sinds Dinsdag twee tienjarige jongens vermist. Te Wierden is de 72-jarige landbouwer K,, zoo hard komen te vallen op straat, dat hij ernstige wonden bekwa'm, aan de gevolgen waarvan hij is overleden. Te Arnhem is de 18- jarige W. bij liet kanoën verdronken. Hij huurde een kano bij een bootjesverhiiurder, die hem vroeg of bij zwemmen kon, waarop hij bevestigend antwoordde. Toen hij een oogenblik gepagaaid had, riep hij: Ik kan er niets meer van. De boot sloeg om en do jongen zonk onmiddellijk. Veel liefhebbers. Er hebben zich voor de vacature van hoofdopzichter bij de gemeentewerken te Alkmaar niet min der dan 174 sollicitanten aangemeld. Voor de vacature van brugwachter aldaar meldden zich 274 gegadigden aan. E r g e r 1 ij k e baldadigheid. Woensdagmiddag hebben eenige jongens na bij den overweg Vaillantlaan te Den Haag met steenen gegooid naar den trein uit Parijs, die daar passeeren moet. Eenige ruiten wer den vernield en enkele passagiers gewond. G e en part ij. Te Juis de Forra in Argentinië heeft een op zijn minst zeer eigen aardig, huwelijk plaatsgevonden, n.l. tusschen een man van 113 jaar, Vicente Henrique Ferreira, en een meisje van 23 jaar, Geor- gina da Silva. De jonge bruidegom is da oudste inwoner van de plaats. Hij is al vier maal getrouwd geweest; alle vier zijn vrou wen zijn gestorven de laatste nog pas kort geleden, nadat zij hem tweelingen had ge schonken, waarmee het aantal zijner kindó ren tot 48 steeg. Van zijn kleinkinderen is hij den tel kwijt. Deze krasse echtgenoot is een neger, die nog de slavernij heeft meegemaakt hij is trouwens zelf slaaf geweest en heeft, vóór zijn vrijlating drie meesters gehad. (Men bedenke echter, dat de negers slecht op de hoogte zijn met hun geboortejaar. Déze man kan best de slavernij mee door gemaakt hebben, en toch nog nauwelijks slechts 80 jaar oud zijn of nog jonger. In 1861 toch waren de slaven nog niet vrij. Stel je voor 113 jaar!) Aspergeteelt. De aspergeteelt, die te B. o. Zoom op groote schaal wordt be oefend, beleeft gulden tijden. De aanvoer is, dank zij het zachte weer, groot, ter wijl de prijzen in de laatste dagen enorm stijgen. De eerste kwaliteit werd gister ver kocht voor f 1.60—f 1.80 per K.G., een prijs, die tot de zeldzaamheden behoort. Het is vooral Duitscliland, dat de markt doet op- loopen. De vraag van dat land naar ons product is enorm groot. Drank-ellende. Men schrijft uit Borne: W:e waren getuige van een diep treurig tooneeltje. Een man naar we vernamen, af komstig uit den Ham, van naar schatting 60-jarigen leeftijd, lag in beschonken toe stand in de Peppellaan alhier, op een boom liggende, aan genoemde straat, zijn roes uit te slapen. Een politieman geassisteerd door een burger, erbarmde zich over den onge lukkige, die niet bij machte was op; zijn beenen te kunnen staan, en borg hem op in het arrestantenlokaal. Dit voorval speelde zich af om ongeveer 10 uur op- den voor middag. Hoewel het in de gegeven omstan digheden beter ware geweest een dusdanig persoon gedurende de rest van den dag nog in verzekerde bewaring te houden, stonden we als 't ware perplex den ongelukkige om ongeveer een uur 's middags uit een café te zien komen, waar hem op een vraag naar drank zeer terecht de deur was gewezen. JVaar genoemd persoon gedurende 't overige deel van den namiddag toefde is ons niet bekend. Wel kwam ons ter oore, dat eenige kinderen hem later op den avond vonden aan een anderen weg in nog ellendiger toe stand dan bij zijn arrestatie op den voor middag. Een- jeneverflesch met inhoud werd hebi nog door een der omstanders afhandig gemaakt en tegen een boom verbrijzeld. Thans werd de ongelukkige, die absoluut niet meer bü machte was een stap te loopen, onder politietoezicht op een kar geplaatst en, onder grooten toeloop der schooljeugd natuurlijk, andermaal naar het huis van bewaring ver voerd. Is het niet diep-treurigen is het daarenboven geen groote schande en onver antwoordelijk, dat er momenteel nog café houders worden aangetroffen, die aan der gelijke personen reeds onder den invloed verkeerende nog alcoholhoudende dranken verstrekken? I n b r a ak Gistermorgen omstreeks kwart voor zeven bemerkten twee jongens, dat twee mannen uit een raam klommen van het pand op den 's-Gravendjjkwal, te Rot terdam, dat door Dr V. wordt bewoond. Eén had een zak over den rug. De jongens waarschuwden een even daarna toevallig op fiets passeerenden majoor van "politie, die de inbrekers achterhaalde, en er in slaagde, een hunner, die den zak droeg, te arresteeren. De ander wist te ontkomen. Naar het politiebureau overgebracht, bleek de aangehoudene de 21-jarige C. O. te zijn. In den zak bevonden zich kleeren en zil veren- servetringen, lepels en vorken. Men stelde ten huize van Dr V. een onderzoek in. Daar was alles overhoop gehaald. Ver schillende kasten waren opengebroken. De familie is echter uitstedig en heeft het meest waardevolle zilverwerk pjp. ergens anders on dergebracht, zoodat de dieven zich met een betrekkelijk geringen buit moesten tevreden stellen-. Door de activiteit van de jongens zijn ze echter niet in staat geweest, den- buit in veiligheid te brengen. Ned. Herv. Kerk. Viertal te Vlissingen (alphabetisch) E, H. Blaauwendraad te Vlagtwedde, dr K. J. Brouwer te Doetinchem, A. de Voogd te Assen en G. J. Waardenburg te Hans- weert. Beroepen te Rijnsaterwoude A. J. Ho-ek- zema, cand te Nijkerk; te Stedum G. Grootjans te D-e Meern. Geref. Kerken. Beroepen te Hendrik Ido Ambacbt A. B. W. "M. Kok te Wommels. Ger-ef. Gemeenten. Beroepen te Rijssen J. Fraanje te Bar- neveld. Middelburg. Door notaris Blaupot ten Cate werden Woensdag publiek verkocht de volgende- onroerende goederen en za ken in de gemeente St Laurens: 8.70 A. moesland, aan P. Vader Hz. q.q. voor f650; 70.1-0 A- idem aan P. Wisse, Souburg, q.q. vo-or f3985; 74-50 A. idem aan J. W- van 't Ho-ff q.q. vo-or f4800; 23.40 A. bouwland aan Jac. Hol- lebrands-e Sr vo-or f 1505; 24.30 A. idem aan M- I. de Groot te Middelburg voor f 1.397; 22.60 A. idem aan Wi- Walraven v-oor f1219; 27-80 A. idem aan 11. W|ü- lems-e vo-or f 134740.35 A. idem aan iW|. Schout, Oostkapelle, q.q. v-oor f 1583; 20.60 A. idem aan J. Geerts.e Sr, Vro-u- wepolder q.q. v-oor f765; 20 A- idem aan 'A. Buij-s Jz. q.q. voor f775; 1.1150 H.A. idem aan L- Hollebrands-e Oz. vo-or f4317; 59.10 A. id. aan denz. vo-or f2475; 1.7030 H.A. idem aan D. Lori-er voor f 6014; 4.G700 H.A. weiland aan C. Wijkhuijs q.q. voor f 19243; 17.40 A. moesland aan A. Abra- hamse P.Az. voor f977; 14.40 A. bouw land aan denzelfde voor f 712; 18.50 A. idem aan P. H. de Wolf te Middelburg q.q. voor f 1100. De ambachtsheerlijkheid „Popkensburg", genaamd „Sint Laurens" aan L. L. Graaf van Randwijck te A-er- denhout voor f2500. Het recht van be planting aan den straatweg c.a. aan G- J. Nijland te Middelburg q.q. voor f500. Voor zoover niet anders gemeld, wonen de koopers te St. Laurens. (M. C.) Minderwaardig? Een Zeeuwsche firma adverteer! in- een der bladen: Door onze kwaliteiten en goedkoope prij zen- overtreffen wij iedere andere aanbieding van minderwaardige goederen-. Rechtbank te Middelburg. Zitting van 6 Juni 1924. De volgende vonnissen werden uilgespro ken: het veroorzaken van lichamelijk letsel door schuldL. d. J., 51 j., landbouwer, .Wolfaartsdijk, 1 m. h. voorw. proeftijd 3 jaar en toewijzing der civiele vordering tot een- bedrag van f 86diefstalC. G., 24 j., arbeider, .St.-Philipsland, ged., 6 m. gev. met aftrek voorarrest; meineed: P. A. v. M., 22 j., leurder, Hontenisse, ged. tot 4 m. gev. met aftrek van het voorarrest; verduis tering: Th. d. B., 54 j., hengstenleider, West- dorpe, 6 m. gev., voorw. proeftijd 3 jaar, met de bijzondere voorwaarde tot betaling van- f373 schadevergoeding binnen den tüd van 8 maanden aan den benadeelde; C. M., 28 j., arbeider, Schoondijke 6 m. gev. heling: M. d. J., 53 j., landbouwer, Schoon dijke, vrijgesproken; vervoer van wapenen: H. B., 34 j„ z. b. Hulst, bevestiging van het vonnis van den kantonrechter te Hulst, onbevoegd verklaring tot kennisneming der zaak door den- kantonrechter; overtr. reg lement Zeeuwsche stroomen: Ca. v. B., 33 j., z. b„ Arnemuiden, vernietiging van het vonnis van den kantonrechter, f 3 of 3 d. h. Door A. B., 41 j., visscher te Ier- seke, is hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis der rechtbank te Middelburg, van 23 Mei 1924, waarbij hij wegen-s diefstal van 2 oesterkorren te Ierseke is veroordeeld tot 2 maanden gevangenisstraf. Van- een erfenis en een testa- m en t. Een oude dame, te 's-Gravenhage woonachtig, had ongeveer een jaar vóór haar overlijden-, door tusschenkomst van een Haagschen notaris, een testament gemaakt en daarbij een van haar broers tot eenig erfgenaam benoemd. Na den dood van de erflaatster won deze eenige erfgenaam zijn rechten doen gelden. Doch daartegen- verzetten zich 20 familieleden, bewerende, dat de erflaatster, toen zij be doeld testament maakte, niet in het volkomen bezit was van haar verstandelijke vermo gens. Zij stelden voor de rechtbank een vordering in tot nietigverklaring van dat tes tament en erkenning van hun aanspraken op de nalatenschap. Thans heeft de recht bank de vorderingen van eischers toegewezen, na breedvoerige enquêtes, waarbij 25 getui gen, onder wie drie dokters zijn gehoord. Mitsdien- werden met nietigverklaring van het testament de 20 eischers tot de nalaten schap gerechtigd verklaard. Wisselkoersen. Amsterdam, 6 Juni, 2 uur. Berlijn 0.64i/2— 0.66 Brussel 11.7511.85 Parijs 13.4013.50 Londen 11.513A11.52V2 Dollar 2.67s/le2.675/i6 ST.-MAARTENSDIJK. Op de Donderdag j.l. gehouden paardenmarkt, waren aangevoerd 63 paarden en 13 veulens. De handel was slap. Prijzen variëerden voor werkpaarden van f300 tot f 800, jonge paarden van f 200 tot f 400 en veulens tot f 100 per stuk. Voor de ver loting werden 9 paarden aangekocht. TELEGRAPHISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den ochtend van 6 Juni, medegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 786.5 te Maas tricht; laagste 756.8 te Btacksod. Verwachting tot den av. v-an 7 Juni: Zwakke tot matige, zuidelijke tot zuid westelijke wind, meest zwaarbewolkt, mo gelijk eenige regen, waarschijnlijk des nachts wanner. MIDDELBURG. IIuw.-aangiften: M. V-er- kerke, 33 j. en C. Blok, 32 j.; F. W. A. Brösicke, 26 j. -en M. Fronnert, 26 j.; E. C. F. W. Sch-omann, 28 j. en K. E. M. Möller, 25 j.; L. J. V-erdaasdonk, 24 j. en A. M. Radder, 20 j.; I. J. Geldof, 31 •j. en J. J. d-e Rijke, 24 j. Gehuwd: J. P. Malj-ers, 25 j. en C. J. P. Caljouw, 26 j.; J. Koreanan, 25 j. en M. M. Liplijn, 24 j.; I. J. Cappon, 25 j. en J. Volkers, 25 j. BevallenM. Kooman geb. Leempoel, z. Overleden: J. Schipper, 1 j., z. v. J. SchipperMaart-ense; A. Dingemanse, 46 j.. gehuwd m-et J. Wouters; M. J. Caste- leijn, 72 j., gehuwd met M. A. 'Alleman; A. A. Meul-endijk, 29 j., ongeh. z. v. J. Meulendijkde Jager. GOES. Gehuwd: 5, Jan Pieter Bruel, 20 j. jrn. en Adriana Traas, 21 j. jd. Van 30 Mei4 Juni. VLISSINGEN. Ondertrouwd: C. Braun, !24 j. en J. W. Weug, 23 j. L. Slagboom, 26 j. en A. M. van Bart, 26 j. N. Mand, 27 j. en W. Spanjersberg, 25 j. J. Mallie, 23 j. en E. Bostelaar, 19 j. Y. H. Kuijper, 26 j. en A. Valkenburg, 27 j. L. Kotoun, 27 j. en J. P. Koolwijk, 23 jaar. Getrouwd: W. J. Rozenberg, 30 j. en J. v. d. Driest, 20 j. P. Loekemeijer, 23 j. en A. Withagen, 21 j. K. M. Post, '27 j. en G. J. Kokelaar, 22 j. Bevallen: E. van Rosevelt, geb. Larooij, d. E. J. Suurmond, geb. Gillis, d. C. Marijs, geb. de Wolff, z. J. Wondergem, geb. Puijpe, d. D. Buisman, geb. van Domburg, z. D. Minnaard, geb. Kor- stanje, d. S. M. J. van Westen, geb. Visser, d. G. Bostelaar, geb. de Ridder, d. C. J. Bouwens, geb. de .Witte, d. Overleden: J. J. Plaizier, wedr. van M. A. T. Clasquin, 78 j. J. van Tigche- len, wedr. van C. de Gardeijn, 82 j. (Vliss. Crt.) SOUBURG. Ondertrouwd: Jacoba Mal lie, 23 j. -en Elisabeth Bostelaar, jd. 19 j. Geboren: Willem, z. v. Pieter Willem Davidse -en Jacoba Prina Abrahamse. Jannetje Eilderdrina Margaretha, d. v. Cornelis van der Wel en Eilderdrina Mar garetha de Vlaming. (Vliss. Crt.) Van 30 Mei6 Juni 1924. IERSEKE. Ondertrouwd: Jacobus Abra ham Siereveld, 21 j. jm. en Maria Catha- rina Flachs, 23 j. jd. Gehuwd: Willem Oostingh, 35 j. jm. te Kloetinge -en Johanna Sara Bakker, 30 j. jd. Geboren: Maria, d. v. Jan van de Plasse en Jannetje Minnaard; Pieter Krijn Marius, z. v. Abraham Johannes Verwijs en Jannetje Sara .Tanse; Theophilus, 2. v. Jacobus Koster en Koosje Daane. Overleden: Charel Cornelis Roelof, 3 j., z. v. Krijn Kanaar en Cornelia Adriana van Os. Gedurende de maand Mei 1924. KRABBENDIJKE. Ondertrouwd: 22, Ma- rinus Staal, 28 j. en Maria Pieternella Cornelia Verheulen, 27 j.; 22, Johannes de Jonge, 29 j. en Pieternella Nagelkerke, 27 jaar. Gehuwd: 5, Cornelis van den Boom gaard, 25 j. en Dingena van de Vreede, 23 j.; 8, Jacobus Adam, 30 j. en Pieter nella Adriana Small-egange, 24 j.; 8, Wil lem Minnaard, 30 j., wednr. van Jacoba Wisse, en Maria Kruijsse, 34 j., wed. van Francois Neels. POORTVLIET. Gehuwd: Matheus Cor nelis van der Weele, jm. 25 j. en Leuntje Dekker, jd. 24 j.; .Cornelis Plandsoen, jm. 21 j. en Hendrika Pieternella Snij ders, jd. 23 j.; Johannis Pieter Vogelaar, jm. 20 j. en Helena Henderika Steendijk, jd. 19 j.; Teunis Polder, jm. 28 j. en Abra Verschoor, jd. 25 j. Overleden: Daniël Marinis Kievit, 59 j., wednr. van Maria Sara van Ast. RILLAND-BATH. Gehuwd: 5, Albertus 'ie Bleu, 33 j. en Alberta Gerritdina Brink man, 37 j.; 29, Jan Lodevicus Engelaar, 21 j. en Marina Leuntje Suurland, 27 j. Geboren: 2, Jan Govert, z. v. Gerrit van der L-eeden en Aantje Heikoop; 8, Anton, z. v. Jacob van den Berge en Marina Weststvate; 20, Margaretlia Pieternella, d. v. Dingenus van den Boomgaard en Wjlhelmina Taillie; 26, Johannes Mari- nus, z. v. Cornelis Johannes Kloet en Adriana Walraven. Overleden: 8, Leuntje Wilhelmina Wis se, 3 w., d. v. Christiaan Wisse en Jan netje Ove-rbeeke; 6, Jacobus Leopoldus Dingens, 51 j., wednr. van Cornelia van de Griek. KAPELLE. Gehuwd: 9, Hendrik Zuid- weg, 26 j. en Geertruida Maria Hunders- marck, 27 j.; 23, Cornelis van der Vliet, 30 j. en Jacoba van de Kreeke, 27 j., 30, Abraham Jansen, 26 j. en Martha Elisa beth Dees, 23 j. Geboren: 2, Jacobus, z. v. Mariiiusvan de Linde en Cornelia Gelok; 2, Maria Neeltje, d. v. Jacobus de Jonge en Janna van Strien; 19, Jan Karel, z. v. Jacob Kloosterman en Adriana Punt. Overleden: 1, Abraham de Wijze, 20 j. Ondergeteekenden betuigen bun nen hartelijken 'dank aan allen, die van hier en elders blijken van be langstelling hebben gegeven bij de herdenking van hun 45 jarige Echt- vereeniging op 29 Mei. M. COPPOOLSE. N. COPPOOLSE—Wisse. Aagtekerke, 6 Juni 1924. Voor de vele bewijzen van deel neming, ons betoond bij het over lijden van onzen geliefden Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, den heer A. DE FOUW, betuigen wij onzen oprechten dank Uit aller naam, Wed. J. DE FOUW— Gideosse. Middelburg, Segeerssingel. TE GOIS. ZONDAG 8 JUNI. (Eerste Pinksterdag) Voorm. half 10: Ds R. J. v. d. Veen. Avond 6 uur: Idem. Collecte voor de Zending. MAANDAG 9 JUNI. (Tweede Pinksterdag) Geen Dienst. te KAMPEN. De toelatings-examens zullen D. V. worden afgenomen begin Juli en begin September. Opleiding voor Theol. School, Universiteiten, Technische Hooge- school te Delft, enz. Aangifte bij den Rector Dr. J. J. ESSER. In de eerste helft wan Juli zal ten verzoeke van den heer H. LOUS Jr., worden geveild en worden verpacht g in diverse perceelen, zeer gunstig gelegen bij en op het dorp Oost kapelle, en in de tweede helft van Juli Alles nader te annonceeren. Notaris VAN DER HARST- des voorm te half elf uur, Opgaven moeten worden gedaan vóór Woensdag II Juni a.s., des v.m. 10 uur, ten kantore der veiling, waar inlichtingen zijn te verkrijgen. De veiling zal plaats hebben met aanvoer van het product; evenwel kan ook op monster worden geveild. M VAN DEN BOOGERT, Directeur. De Notarissen W. HIOOLEN en J. C. PAAP zijn voornemens des avonds te zeven uur, in het Veilingsgebouw „IHercurius", Koepoortstraat te Middelburg, Likeuren, Limonades, enz., afkom stig van het Grand Hotel te Vlis singen De monsters zijn te bezichtigen op den verkoopdag van 1—5 uur. Notitiën verkrijgbaar bij voor noemde Notarissen en bij de Ven dumeesters DE GROOT HONDIUS. Notaris A. A. M. CORTHALS te IJzendijke, zal ten verzoeke van den heer J. J. VAN DE SANDE Provoost te Biervliet (Driewegen) op foi| instel, en op bij toewijzing, telkens des nam. 5 uur (n.tin de herberg „Het Wapen van Zeeland" van den heer P. J. VAN DE SANDE te Biervliet in het openbaar ver koopen met goedbeklante smederij en een Hinken tuin, gelegen onder de gemeente Biervliet (Driewegen), kad. sectie G nos. 553, 554, samen groot 9.30 Aren. Aanvaarding bij de betaling der kooppenningen op 1 Juli 1924. Lasten vanaf 1 Juli 1924 voor koopers rekening Nadere inlichtingen te bekomen ten kantore van voornoemden No taris. De Notaris J. C. BLAUPOT TEN CATE zal op Woensdag 18 Juni 1924, des namiddags te twee uur, in het Café van dhr. Westdorp te Ritthem, in het openbaar verkoopen te Ritthem, op 't Dorp, nummer 20, groot 76 Centiaren. In eigen gebruik bij dhr. J. A. Noordhoek tot 1 Juli 1924. te Ritthem. In pacht bij dhr. J. J. Schout tot 25 Nov. 1926. te Ritthem. In pacht bij dhr. D. Janse tot 25 Nov. 1924. Nadere inlichtingen te verkrijgen ten kantore van genoemden Notaris aan de Lange Delft te Middelburg. De Notaris J. C. BLAUPOT TEN CATE zal op Vrijdag 20 Juni 1924, des namiddags te één uur, in de herberg van dhr. C. Maljers te Aagte kerke, in het openbaar verkoopen steenen Varkenshok, Kippenhok, Erf en Voetpad, te Aagtekerke, aan het Molenpad, no. 72, ter grootte van 4 A. 11 c.A. of 31V2 R- Te aanvaarden 1 October 1924 of eerder mogelijk. in de gemeente Zoutelande, aan den Noordendolferweg, In pacht bij P. Geschiere Gz. tot 25 Nov. 1927 voor f 100 's jaars. En daarna vóór gemeld Woon huis no. 72 3 Geiten, 5 Kippen, Kabinet, Ta- felkastje, Klok, Tafels, Spiegel, Kachel, Stoelen, Lampen, Petro leumstellen, Ketels, Wafelijzers, Doofpotten' Spekstander, Wasch- tobbe, Emmers, Stookplaten, Kool bak, Keulsche potten, Porcelein, Glas- en Aardewerk, Meelkist, Fiets, Geitenkarn, Ladder, Graanzakken, Landbouwers hand gereed schappen, Brandhout en wat verder zal wor den gepresenteerd. Bezichtiginghuis en inboedel daags vóór den verkoop van 1012 en van 24 [uur, en op den dag van verkoop van 10—12 uur, en van het weiland iederen werkdag. Nadere inlichtingen te bekomen ten kantore van genoemden Notaris aan de Lange Delft te Middelburg. BESTELT UW DRUKWERK BIJ OOSTERBAAN LE C0INTRE, GOES.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1924 | | pagina 3