Aanbesteding. Gemengd Nieuws. Telegrammen. Financieële Berichten. Politie. Hop, 002. Burgerlijke Stand. I Iriefwisseling H Harktberichten. Aivertentiën. Een Woonhuis, DE HOUTEN HOOGAARTS, de Helstede nel ieslaed ee Weilaod, De Kruisbessen Vrijdag 6 Juni 1924, publiek verkoopen Vrijdag 6 Juni 1924, het Huis en Tuin, aanbesteed Het verbouwen van het kan toor der fabriek en maken van een bovenwoning op het kantoor. Bij inschrijving te koop a contant: Toch werkt hij hard, zelfs boven zijn krachten. Na' zijn dood werd zijn scheppingswerk eerst naar waarde ge schat. Hij heeft den weg gebaand tot de nieuwere schilderkunst. Zijn schil derijen worden nu met veel geld be taald. Daar dit de laatste vergadering was, welke dhr Laernoes bijwoonde, dank te hij alle leden voor den aangena mer! omgang. De voorzitter dankte namens de afd. dhr Laernoes voor 't geen hij voor de afd. gedaan heeft en wenschte hem, zijn gezin en ook in zijn arbeid in Indië !Gods zegen toe. Ongelukken. Te Rotterdam is gisteren een 13-jarige jongen, toen hij' od zijn fiets de tramrails wilde oversteken door een auto aangereden. Die chauffeur trachtte nog door te remmen een onge luk te voorkomen, echter tevergeefs. Die jongen moest met een schedelbreuk en een gebroken arm naar het ziekenhuis worden overgebracht. Op den Benne- broekerweg, gemeente Haarlemmermeer, reed dhr S-, bankdirecteur te A'daim, met een 30 K M. snelheid tegen een boom met zijn luxe auto, waarin zijn echtge noote met zijn zoontje en nog 4 andere personen zaten. Die auto; is totaal ver nield, de inzittenden werden verwond, de chauffeur ernstig. Laatstgenoemde werd naar het ziekenhuis vervoerd. Onder Whissen is de 15-jarige L. bij het zwemmen in de Waal verdronken. Zekere v. d. P. uit Velp, die met zijn auto tusschen Ede en Otterloo over den kop is geslagen en uit den wagen ge slingerd, is kort na aankomst in liet ziekenhuis te Velp overleden. Op het station te Heerlen is een 30-jarige spoor wegbeambte door een losse locomotief •overreden en gedood. Botsing tusschen 3 auto's. Op het Hugo de Grootplein te Amsterdam zijn Zaterdag 3 auto's tegen elkander ge reden, waardoor zij alle drie ernstig werden beschadigd. De aanleiding tot deze botsing schijnt geweest te zijn een luxe personenauto, die met flinke vaart kwam aanrijden, niet bijtijds kon stoppen en bij een poging om achter een vracht auto om te rijden tegen deze aanbotste toen de vrachtauto vaart verminderde. Dioor den schok schoof de Cadillac enkele meters achteruit en kwam daardoor in hotsing met een derde auto, eveneens een vrachtwagen. D'e luxe-wagen is er het slechtst afgekomen en tamelijk ernstig beschadigd. Een der inzittenden die over inwendige pijnen klaagde, werd naar een der ziekenhuizen vervoerd. Een krasse maatregel. Eeni ge politiemannen hebben dezer dagen de woning vail Di. v. d. M. te Klaziena- veen tot den grond toe afgebroken daar zij niet voldeed aan de wettelijke bepalin gen en door v. d. M. geen vergunning tot bouwen was aangevraagd. Onder he vig protest van .den eigenaar werd het sloopingswerk verricht. - Een t o o n e e 1 in den Z w ij n- d rechtse hen raad. Toen in den Raad van Zwijndrecht de heer Los het vloekverbod critiseerde en betoogde dat te veel partijbelangen naar voren komen, riep de heer Stolk eenige malen: Stroop- likkerij, waarop de burgemeester hem gebood te zwijgen. De heer Kögeler critiseerde de uitlating van den heer Schaper in de Tweede Kamer, die o.a. zei „Zwijndrechts burgemeester laat de menschen dood gaan." Stolk. „D|aar zuig jij vergift uit." De voorzitter zegt, dat Stolk zich ver wijderen moet. Stolk blijft zitten. De voorz. vraagt of Stolk wil dat de raakt zich uitspreekt. Stolk zegt dat hij niets wil. Die voorz. zegt, dat Stolk er dan soit moet. Stolk blijft zitten. Op een wenk van den voorzitter, aldus de D'. CL, komen dan twee veldwachters binnen, .waarna een formeele vechtpartij ontstaat. Pe veldwachters pakken Stolk beet en .trekken hem van zijn stoel. Stolk grijpt zich aan de tafel vast en rukt deze een eind om. D|an gaat Los hem een handje helpen. Tierend gaat het vech tende in de richting der deur. Stolk zingt het Wilhelmus. Die voorzitter roept, dat hij de vergadering schorst. Los schreeuwt dat dit geen behandeling is. Hii wil dat de Raad zich uitspreekt. Het is schande! Er wordt geroepen, gegild, het is een heidensch kabaal. iBjïiit komt ook con handje helpen. Die edelachtbaren winnen nu en de veldwachters worden weer naar binnen getrokken. Ze houden echter ste- vig vast en de voorzitter zegt hun hun plicht te doen. Stolk wordt heen en weer getrokken en roept dat ze hem los moe ten laten, hij stikt. Die voorz. zegt dat hij er uit moet. Stolk roept herhaaldelijk dat hij stikt. Eindelijk zegt hij: Ik zal er uit gaan, maar laat me dan los, ik stik Pe veldwachters laten Stolk los, en hii valt buiten adem in een hoek. Los zegt dat dit geen behandeling is, enz. Er moet over gestemd worden. D;e voorz. zegt dat het hiervoor te "laat is. Stolk moet ex cuus vTagen. Los geeft dit toe en zegt dan dat Stolk excuus vraagt. Die voorzit- er zegt, dat Stolk zelf excuus moet ragen. De heer Horsman zegt, dat Stolk temVer gegafn, is> hii laat zich door zijn temperament te veel leiden en moet zich onderwerpen aari de leiding. Die voor- ittei zegt, dat hij in zijn recht is en moot 3 ma gebruik zal maken. Er ,zïn m den Raad. Stolk heeft te win.n i °°rdeel van den Raad niet Jraleu ™nvaUra0et, h* er uit of excuus ayn gedrag en zeggen dat hij zich onderwerpt aan de leiding. Op aan dringen van den heer Los handelt Stolk dan naar den wensch van den voor zitter. Hierna keert geleidelijk de rust terug. Die moord te Gestel. Het be richt dat Goppen, de dader van den moord te Gestel, dien de Bossche recht bank tot 6 jaar gevangenisstraf heeft ver oordeeld, en in het Huis van Bewaring te 's Hertogenbosch een poging tot zelf moord pleegde, stervende zou zijn, is onwaar. Goppen is geheel genezen uit het ziekenhuis ontslagen en weer in de gevangenis opgesloten. Het onweer, Bij het hevig on we der van Donderdag sloeg! de bliksem in de villa van den burgemeester te Beek en Dionk. In de woning werd groote scha de aangericht, daar een piaar verdiepin gen "instortten. Er hadden geen persoon lijke ongelukken pilaats. Donderdag middag 'had boven Oosterhout een zwaar onweder plaats, gevolgd door een wolk breuk. Ben koe en twee hoornen werden door den bliksem getroffen. Ouden van dagen beweren, nog; nooit zoo'n regenbui te hebben meegemaakt. In minder dan geen tijd stond alles blank. Branden. Onder Beugen isl een woningcomplex, bewoond door vier ge zinnen, totaal verbrand. Van de inboe dels kon slechts een gedeelte worden ge- 'red. Die oorzaak van den brand is on bekend. Te Kerkdriel is; een groote boerenwoning door onbekende oorzaak een prooi der vlammen geworden. De schade wordt slechts ten deel© door ver zekering gedekt. De moord te Vledder. Zooals bekend, werd te Vledder in den nacht van Zondag op Maandag een moord gepleegd op den landbouwer ICruize. In verband met dezen moord zijn Zaterdag te Stadskanaal gear resteerd de drie gebroeders Wiert, Renger en Hendrik Naawes. Zij zijn naar liet Huis van Bewaring te Winschoten overgebracht. Een sprong v^an 10 M. In den vroegen morgen van den Hemelvaartsdag zijn een straatmuzikant, een paar rechercheurs en de ladderwagen te 's-Gravenhage al vroeg in actie geweest. De commissaris van politie te Schiedam had de Haagsclre recherche op sporing verzocht van een straatmuzikant, die behalve muziek, ook wel stoelen maakt. De moest nog 3 weken gevangenisstraf ondergaan wegens diefstal van een horloge. Een paar dagen geleden waren rechercheurs hem gaan halen in het Klaverbladhofje. Al de bewoners plus enkele vrienden uit het woonwagenkamp, hadden zicli toen tegen de politie gekeerd. Deze trok de revolver om zich 'to verdedigen, maar de gezochte ontkwam intusschen. Woens dagnacht was de man gezien in de Gouvve- straat en Donderdagmorgen omstreeks 6 uur gingen weer rechercheurs op; stap. Men helde aan en toen men binnengelaten werd, bemerkte men dat de gezochte Me trap opliep naar liet dak. De rechercheurs hem achterna, en het werd een heele klauterpartij. De muzikant arriveerde tenslotte op de nok en nam daar een schijnbaar onneembare stelling in. Want ieder, die hem- naderde, kon hij gemakkelijk afweren en 10 meter dieper lag de straat. De rechercheurs alarmeerden echter den ladder van den post Rijswijkscheweg. Toen de muzi kant den wagen zag naderen, begreep hij, dat hij het af moest leggen en sprong toen de 10 meter diepte in op een binnenplaatsje. Hij kwam op zijn teenen terecht, en snelde een onbewoond huis in de Pletterijstraat in, doch daar liep hij vast en werd gegrepen. Toen bleek ook, dat hij niet ver zou hebben kun nen loopen, want zijn hielen waren door den schok gekneusd en opgezwollen. De ge neeskundige dienst moest gehaald worden om ze te verbinden. De man is naar Schiedam getransporteerd. Vaderland. LOS ANGELOS. Een meisjeskostschool is gisteren door een brand verwoest. Achttien meisjes van den leeftijd van vijf tot vijftien jaar. kwamen om het leven. Drie meisjes worden vermist, ter wijl er 25 gewond zijn. WEE®, Gisteravond 7 u. is op den Bondskanselier, dr Seipel, 'n aanslag ge pleegd. Toen hij van een reis terugkeerde en op het Zuiderstation uit den trein wilde stappen, loste een jonge man, die in denzelfden trein gezeten was, drie re volverschoten op hem. Dlr Seipel deed nog eenige stappen en zakte daarna in een. Onmiddellijk richtte de dader het Iwapen op zichzelf en joeg zich een kogel door het hoofd. Dr Seipel werd naar het ziekenhuis vervoerd. Het bleek, dat .hij door een schot in de borst, hetwelk een der lon gen had doorboord, was getroffen. Zijn verwonding is wel ernstig, maar waar schijnlijk niet levensgevaarlijk. D;e dader kon niet worden verhoord, daar hij nog altijd bewusteloos is. (Crt.) .WEENEN. V.D. V.D. Mr Zimmermann is zeer geschokt door den aanslag op dr Seipel. Hij zal echter zijn werkzaam heden in 't belang van Oostenrijk voort zetten. In Weenen heerscht groote op winding. Ongelukken. NIJMEGEN. V. D|. Gisteren heeft hier een ernstig auto-ongeluk plaats giehad, dat direct twee menschenlevens kostte. Een auto, waarin gezeten waren de 34- jarige Egberts (eigenaar Van een garage) zijn 33-jarige vrouw, de 27-jarig© H. v. d. Waarden, dhr en twee gezusters Ger ritsen, reed tegen een telefoonpaal, door dat de chauffeur zijn stuur niet meer meester was. Die auto werd verbrijzeld. Dlhr B. en zijn echtgenoote waren op slag dood, dhr V. d. W- werd ernstig in wendig gekneusd. Er bestaat gevaar voor zijn leven. Die anderen werden licht ge wond. WADDINXVEEN. V. D. Zaterdag is de landbouwer J. Visser in een zeis ge vallen. Die slagader werd hem doorgesne den. 's Middags overleed hij. EINDHOVEN. V. D- Zekere J. v. A. te Gemert is van zijn motor gevallen, 'doordat de ketting van zijn motor liep. Hij' was direct dood. Hij1 laat een vrouw met 5 kinderen achter. HOORN. V. Dl- Gisteravond is zekere H. A. met zijn motor van den berm van den dijk afgereden. Hij overleed spoedig. ALKMAAR. V.D. Gistermiddag tijdens de motorraces is zekere J. C. v. d. Peijï in .volle vaart tegen een hek gereden. Hij bekwam een ernstige beenfractuur. Zijn been zal misschien moeten worden ge amputeerd. HENGELO. V.D. Heden is de werkman A. uit Eiischede (vader van vier kinde ren) op de Heemaf door een ijzeren balk op het lichaam getroffen. Hij was ter stond dood. Coöp. Spaar- en Voorschotbank voor Zeeland. Zaterdagmiddag werd te Vlissingen de 10e jaarlijksche vergadering gehouden van bovengenoemde bank. Uit het overzicht van den voorzitter bleek, dat de Bank, ondanks de zeer moeilijke periode welke achter ons ligt, reden tot tevredenheid geeft. Spr. herinnerde aan de oprichting door ds Hogerzeil en wees er op, dat de Bank steeds meer beantwoordt aan het doel, door de oprichters voorgesteld, 't Is gebleken, dat de voorschotbank goed werk heeft verricht, en velen zijn geholpen door het verstrekken van een hypotheek. Het aantal spaarders vermeerderde ge leidelijk en het aantal leden der Bank is gestegen van 10 in 1914 tot 128 thans. In den loop dezer jaren werden kantoren gesticht te Vlissingen, Middelburg, Sou burg, Ritthem, Gapinge, Biggekerke, West- kapelle en Veere. Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan werd het bestuur door de kassiers en den administrateur een prachtige bloemenhulde aangeboden. De vergadering werd daarna op eenigs- zins feestelijke wijze voortgezet. Gevonden voorwerpen. In de maand Mei 1924 zijn aan het bureau van .politie te Goes onderstaande voorwerpen als gevonden aangegeven en 'zijn aldaar verdere inlichtingen 'betref fende deze voorwerpen te bekomen. Drie portemonnaie's met inhoud, een Oranjestrik, een gummiband van een kin derwagen, een passer, een boodschap- tasch, twéé vulpenhouders, een zilveren collier, een vulpotlood, een fietspomp, een hamer, een blouse, een poetsdoek, een paar hakgummi's met schroeven, een hoedenspeld, een knijptang, een knipmes, een paar sokken, een kindermutsje, een sleutelring mot sleutels, een manchet knoop, een schaar, een kinderpop, een boodschapnet, een mantelceintuur, een sierhaarkam, een lot van de Goesche paardenverloting, een hooihark, een bro che, een rozenkrans, drie landbouweggen, een motorrjjwieltasch, en een ceintuur. Goes, 2 Juni 1924. De Commissaris van Politie, E. C. WIERTS VAN COEHOORN. Middelburg. Door notaris Blaupot ten Cate werd Woensdag publiek verkocht 7.5260 H.A. weiland bij den Segeersweg. Kooper G. J. Nijlnnd alhier q.q. voor f 12.335. Colijnsplaat, Woensdag werd door no taris Marcusse voor de erven van de Wed. J. C. de Mul-Nieuwdorp verkocht een burgerwoonhuis met schuur, erf en tuin aan de Voorstraat, groot 3,09 Are. Koo per werd I. P. v. d. Weele alhier voor f 2890. (M. C.) MIDDELBURG. Gehuwd: A. G Adri- aansen, 57 'j- en D. I. H. Kuypers, 49 j.; J. Roelse, 23 j'. en N- Osté, 24 j- Bevallen: S. S. Paulusse-Sturm, z.; B- Goedbloed-Van Diijke, d.; M. M- Vader- 't Gilde, z.; J. A. H. S teenna eijer-v. d. Rijst, z.; J. P. Kindermann-D|e Graaf, z.; E. M. Back-Eetezonne, d. Overleden: J. C. Ilondsmerk, 22 j- ge huwd met P. F. Goto-ssens. GOES. Huw.-afk. 31, Jan Adriaan Dek ker, 21 j. jm, te Goes en Hendrina Ger- retsen, 19 j. jd. te 's Gravenpolder; 31, Adrianus Cornells Johannes van der Sterren, 25 'j. jm. te Goes en Johanna Barbara Knobbe, 24 j. jd. te Bergen op Zoom. Geboren: 1 Juni, Cornelia, d. V. Leen- dert Christiaan Olivier en Margaretha de Wqard. Overleden; 30, Johanna van de Visse, 73 j. wed. van Gerard Nagelkerke. Gedurende de maand Mei 1924. BORSSELE. Ondertrouwd: 15, Johan nes Hermes, 29 j. jm. te Kapelle en Magdalena de Vos, 26 j. jd. Gehuwd: 1, Gerrit Melis, 29 j. jm. en Christina Bras, 24 j. jd.; 1, Adriaan van Sabben, 24 j. jm. en Pieter- nella Walhout, 21 j. jd.; 7, Tobias Wal- hout, 23 j. jm. en Catharina van Liere, 21 j. jd.; 8, Pieter Potvliet, 40 j. jm. te 's-Heer Arendskerke en Adriana Grim, 31 j. jd.; 15, Paulus Bouwens, 26 j. jm. en Janna Braamse, 25 j. jd.; 28, Bertus van Dijke, 34 j. jm. te 's-Heer Arends kerke en Wilhelmina Witkam, 30 j. jd. Geboren: 1, Pieter, z. v. Matthijs Ka- relse en Apolonia van Westen; 21, Jo hannes, z. v. Johannes Huizen en Kla- zina Verheijke. Overleden: 15, Cornelia van Liere, 30 j., echtgenoote van Job Fraanje. Levenloos aangegeven: 14, een kind van het mannelijk geslacht van Jacobus Boonman en Catharina Vermue. Wisselkoersen. Amsterdam, 2 Juni, 2.30 u. Berlijn 0.62i/20.631/2 Brussel 11.4511,55 Parijs 13.1513.20 Londen 11.641/411.643/4 Dollar 2.671/2—2.68 Zeer tot onze spijt moet van den Ghr. Vrouwenbond wachten tot morgen. iet verslag te Goes Rotterdam, 2 Juni 1924. Graanmarkt. Tarwe met klein aan bod, flauw gestemd en langzaam onver anderd verkocht f 13.40f 13.90, afwij kende 12f 12.50. De aanvoer van de overige artikelen was van weinig betee- kenis. Alle erwtensoorten waren lager. Kleine groene erwten f 15f20, kroonarwten id., schokkers f14f20, Bruine boenen zeer' moeilijk te plaatsen. Geen noteering, al les! per 100 K.G. Veemarkt. Aanvoer: 360 vette run deren, 465 vette kalveren, 208 schapen en lammeren, 1734 varkens. Prijzen per 1/2 K.G.: koeien 40, 52,5— f>5„ 6062,565, ossen 55, 60, ,'65, stie ren 50, 54, 57,5, vette kalveren 57,5, 67,5, 80, schapen 45, 50, overhouders 52,5, 57,5, lammeren 28—30 p. st, varkens 26, 27,5, 28,5. Koeien en ossen aanvoer behoorlijk, handel kalm, prijzen vrij hoog, voor een enkel puik-best ex. nog tot 21/2 c. p. K.G. boven noteering. Stieren aanvoer ta melijk „handel kalm, hoogere prijzen. Vette kalveren aanvoer flink, handel redelijk, prijzen als vorige week. Schapen en lam meren aanvoer iets beter, handel niet vlug, ongeveer de oude prijzen. Varkens aanvoer groot, handel vlug, prijzen lager dan vorige week. Voor het buitenland werd gekocht. Zaden. Bruin Mosterd f65f70. Geel Mosterd f30f32, Blauw Maanzaad f32 f 34, Karwijzaad f 70, Kanariezaad f 29 —f30, Koolzaad f22. Vlas. 4200 K.G. blauw f 1.50—f 2, 9100 K.G. Holt. geel f 1.50—f 1.90, 6000 K.G. Groningsch f 1.50f 2. Aardappelen. Zeeuwsche Bonte en Zeeuwsche Blauwe f 8f 8.50, Red Star f5—f6, Bravo's f5—f6, Malta springs 17 —20 c. p. K.G. Eieren f5.50f6.50. TELEGRAPHISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den ochtend van 2 Juni, medegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 768.5 te Vestmanoer, laagste 747.8 te Skhda- naes. Verwachting tot den avond van 3 Juni Zwakkle tot matige wind uit Wes telijke richtingen, meest zwaarbe wolkt, weinig of geen neerslag. Iets warmer. In plaats van kaarten. Verloofd 9 EVELIEN VAN DIJK KEES DUVEKOT St. Elizabeths Gasthuis, Haarlem. Cantley Norfolk, England. 1 Juni 1924. Heden overleed na een korte ongesteldheid MACHIEL AARNOUTSE, in den ouderdom van ruim 79 jaar. Namens de Familie, M. AARNOUTSE. Grijpskerke, 80 Mei 1924. Heden overleed na een lang durig lijden onze geliefde Zuster en Tante PIETERNELLA VAN DE VRIE, in den ouderdom van 78 jaar. Uit aller naam, B. VAN DE VRIE. Biezelinge, 2 Juni 1924. Heden overleed zacht en kalm mijn geliefde Echtge noot, Groot- en Overgroot vader PIETER GELDOF, in den ouderdom van 74 jaar en 9 maanden. Wed. P. GELDOF-Harfe. N. WIELEMAKER— Geldof. C. WIELEMAKER. P. C. GELDOF. CORNELIS. Biggekerke, 1 Juni 1924. Voor de vele blijken van deel neming ondervonden bij het over lijden onzer geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, P. JOOSSE. Goes, 2 Juni 1924. De Notaris E C. VAN DISSEL te Goes, zal op des nam. 2 uur (N. T.) ten her- berge van Mej. Hanson te Kapelle, onder de gemeente Kapelle: annex Schuur, Koetshuis met stalling voor 2 a 3 paarden, Vruchtenkas, 30.30 NI. X 7.80 NI. Boomgaarden en Bouwland (thans in gebruik als boom- kweekerij), groot 6.50.84 H.A. In 8 perceelen en combinatiën. De notitiën zijn op aanvrage te verkrijgen ten kantore van den Notaris, alwaar tevens de kada- trale kaart ter inzage ligt. ^Deurwaarder J. M. DE KOK te Goes, zal op 's middags om 1 uur (N.T.) te Yerseke, in hötel ,,Oesterbeurs ten verzoeke van dhr J. A. VAN SPRUN- DEL, aldaar a contant gemerkt YE 138 met al deszelfs toebehooren waarin Motor, liggende in de haven te Yerseke en aldaar te bezichtigen eiken dag. Inlichtingen te bekomen bij dhr. J. A. VAN SPRUNDEL en ten kan- tore van genoemden Deurwaarder. De Notaris Mr. JAN LOEFF zal Dinsdag 17 Juni 1924, te Koude- kerke, veilen des voorm. om 10 uur, in Café „Centraal" van dhr. L. Wagenaar te Koude- kerke, groot 1.0314 H.A. (788 r.) in 10 perceelenen aldaar, aan den Biggek. Straatweg B 10, van dhr. M. A. van Keulen, groot 896 c.A. (30 r en des nam. om half 2 uur op gemelde Hofstede bruin Merriepaard oud 7 jr.; 4 Geiten, 5 Varkens, 30 Kippen en Haan, jonge Trekhond, drieling Menwagen, Groentewagen,Hand kar, 2 Kruiwagens, Balansploeg, Eggen, Mest en verder den gehee- len Inspaneenig HUISRAAD Linnenkast, Bascules en Gewichten, Builkist, enz. Omschrijv. gratis verkrijgbaar bij den Notaris. Door den heer P. v. IWAARDEN, Directeur der Veevoederfabriek „Zeeland" te Goes, zal worden Aanbesteding ten kantore der fabriek op Zaterdag 7 Juni 1924, des nam. 2 uur (N.T.). Het bestek en teekening zijn op het kantoor der fabriek te verkrijgen ad f2, per stel, vanaf Zaterdagmiddag 31 Mei. van plm. 7500 struiken, groeiende in Zwake, gemeente 's Gravenpolder- Biljetten in te leveren vóór of op 6 Juni a.s. tot 6 uur (N.T.), bij B. BURGER te Kapelle. Inlichtingen bij JGZIASSE te 's-Gravenpolder.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1924 | | pagina 3