MikHei der Gerei. lerk Grondnotenkoekjes, enz. 12 SlaapkatnernieuMe- menten, Linnengoederen, Laatste Berichten. Rechts zaken. Burgerlijks Stud. een Woonhuis mol Schuurtje en Tuin, 8. Ml Nagekomen Advertentie. Voor de grootsche hulde ons gebracht met mijn jubileum, betuig ik mijn hartelijken dank. Dokter MOREE. Rilland-Bath, April 1924. DOMBURG. en Schouwing Wegen Voetpaden. Groote voorraad „De Roode Toren" op Dinsdag 29 April 1924, m de Voogd, uwen.. U. (O.-T.) ds 2 u. (IT. T.) Lindonk, nm usekom. de .Wijk. idt. (Bed. H. nm leesk. skker. ederiks. ip. dhr Duijker imitó). d. Linde. Maxdz. van Zon. uit geen dienst. nm ds van Kate, 2 u. collecte.) uer. ring. (H. Av.) nm geen d. 30 u'. ds v. Is Graves r. te van Vliss. op, dir. van Is R. ten Kate x. ds Sunder- ngaarden. leeskerk. ds Brouwer. G.30 u. cand. Wjelenga. trouwer van 2.30 u. ds erk. leeskerk. icheele. d. Ende. >h. Dam uit m Boeft. ma. Vanhaelen. ber. Wpssels. Meijer. B. Meijer, irk. ating. eskerk. leugdenhil. prki ds Hofman. Kersten. Ineskerk. en 5.30 u. kerk. |tra van Zeist. en 3 u. ds u. leeskerk. Pijnacker is onbewaakt woning te Te Heem- Jsing plaats een auto. |tor kwamen 'kwetsuren oen been. 1. Op^e Hnselen bad reluk plaats bod en drie ernstig ge- htend is te rijdster door J gedood. lit ©en sloot gehaald van ferd. Het aatroos die ning van de pngen op 26 t ongelukkig |rdronk, is in aldaar op- van nieuwe bijn den ar guendo klep, aam geheel [«tand is de lar het zie- lerd. Te bn 20-jarige eraakt en Idaar is een een kelder- Ihij zijln rib- |De ongeluk- verleden. :y"r 4 Te Ruinerwold is de vrouw van den landbouwer P. door oen auto overreden. De vrouw is aan de gevolgen overleden. Heidebrand. Te Uffeite is waar schijnlijk door het vuurtjes branden een zeer groote oppervlakte heide verbrand. Onbewaakte overwegen. Gistermorgen vond te Nijkerk een bot sing plaats tusschen trein en autobus, diepernstige gevolgen had kunnen hebben. De overweg aan den Putterstraatweg is onbewaakt, terwijl een boerenhuis voor naderende voertuigen het uitzicht belem mert. Juist kwam op dit gedeelte een lo comotief met eenige goederenwagens langs deze spoorlijn. De machinist gal niet voldoende signalen, zoodat de auto bus, die den dienst tusschen Nuns peet en Amersfoort onderhoudt, den trein niet hoorde aankomen. Een botsing bleef niet uit, doch op het laatste oogenblik wist de bestuurder het stuurrad nog om te gooien, zoodat de autobus slechts opzij door de locomotief aangereden werd. Do bus werd met een smak tegen een stee- nen paal geworpen. De wagen lag bijna geheel uit elkaar, de ruilen werden ge broken. Dte inzittenden kwamen er won der boven wonder ongedeerd af. Er heerschte onder hen natuurlijk groote con sternatie. Tegen den machinist van den goederentrein is procés-verbaal opgemaakt wegens het niet geven van voldoende waarschuwingssignalen. Schipbreukelingen opge pikt. Dp bemanning van het Engelsche stoomschip „Sunharem" heeft op do reis van Calcutta naar de golf van Siam, in den indischen Oceaan dertien schipbreu kelingen opgepikt, die zich sinds achttien dagen zonder voedsel op hooge zee aan boord van een wrak bevonden. Goed afgeloopen. Die landbou wer Z. uit Alblasserdam reed met twee mannen in een tweewielig rijtuig over den dijk. Het jonge paard schrok van een koienmolen, begon te steigeren en liep achteruit, zoodat paard en wagen van den dijk tuimelden. Twee der inzittenden wisten er af te springen, doch de derde rolde mee naar beneden. Wonder boven wonder liep alles met eenige malerieele techade af. Was het aan de buitenzijde gebeurd, dan zouden man en paard on getwijfeld in de Lek zijn verdronken. Een gevecht inde worstma- kerij. Een keurmeester trad plotseling een worstmakerij te Bussum binnen en bemerkte daar een runderkop, welke tee kenen van bederf vertoonde en zijn reuk orgaan minder aangenaam streelde. Hij pakte den kop beet, de kneeht van den slager greep eveneens naar den kop ©n •wilde dien niet loslaten. Bij de woorden wisseling die daarbij ontstond, kwam de haas zelf in de worstmakerij en ook hij greep den kop beet. De keurmeester had inmiddels zijn vingers in de neusgaten ■van den runderkop' gestoken en begon uit alle macht te trekken om' met zijb buit naar buiten te komen en hij, een Stevige knaap, zou deze trekpartij wel gewonnen hebben, als niet de baas was gaan roepenKom is Leen, komi js Leen I En Leen, de zwager van den haas, meldt het „Vad." kwam uit de huiskamèr en hielp nu meetrekken, terwijl de knecht losliet. De keurmeester, die met een hand alles aanklampte wat in zijn bereik was, .werd door de vereende krachten van den haas en van Leen vooruitgetrokken in de richting van de aangrenzende keuken, .waarop de baas zijn vrouw, die inmid dels ten tooneele verschenen was en hem aan zijn jas trok, .toeriep: Doe de keu kendeur open De vrouw voldeed aan dit bevel en hierop rolden ten slotte allen in de keu ken over den grond, waarbij de keur meester een hand zóó bezeerde, dat hij tien kop losliet. Hij ging naar huiten, om enkele oogenbhkken later met twee poli tieagenten terug te komen. Men zocht hierop naar den kop en 't bleek, dat de vrouw hem in het brandende fornuis had gestopt. Het gevolg was, dat tegen den slager en diens zwager proces-verhaal is opgemaakt wegens verzet tegen den keurmeester en wegens belemimtering van een ambtenaar in de uitoefening van zijn functie en tegen de vrouw wegens het verdonkeremanen van het corpus delicti. Goed toezicht op de worstmakerijen blijkt alzoo wel noodig! Men leze ook on derstaand bericht! Op 't juiste moment. Men meldt uit Wijk bij Duurstede: Woensdagavond kwam de veeopkooper yan R. met een vrachtje vee de stad bin nen. Bij het binnenrijden der Veldpoort Jiep er ongelukkigerwijze een wiel van den wagen, waardoor de beide kooplieden van R. een buiteling van den wagen maak ten en over elkaar over de straat rolden. Ook de inhoud van den wagen, eenige levende en doode kalveren, kwamen op de straatsteenen terecht. Op het juiste moment kwam er echter een politieagent laan, die even de kalveren bekeek, en tot 'de conclusie kwam dat eenige der die- ten begonnen te rótten. Bij" zijn vraag waai hij deze kalveren gehaald had, kreeg bi) ten antwoord, dat hij niet wist dat ze dood waren. De dieren, waarschijnlijk wel bestemd voor een worstfabriek, zijn in Ibeslag genomen. „geschaakte" mei sje. Naar aanleiding van de uit Utrecht gezonden mededeelingen over het ver dwenen meisje aldaar, dat in een hotel ts Haarlem gevonden werd, gaf de eige- mues van dat hotel, mevrouw Wilthagen, heel andere lezing aan de „Tel." 'Volgens haar is hier van oen schaking ^sprake. De groentenhandelaar v. W,.aldus vertelde mevrouw Wiltha- „beeft zelf tweehonderd gulden uit geloofd voor degene, die het meisje dood of levend opspoorde. Het meisje kwam 1 April in ons hotel en vroeg om nacht- logies. Zij vertelde den volgenden mor gen, dat zij 22 jaar was en dat zij Greta Grootveld heette; haar ouders waren dood en zij logeerde bij een tante. Zij zocht een betrekking en keek dan ook alle kran ten in om er naar te zoeken. 'Omdat tooh een van onze meisjes wegging, boden we haar een betrekking in de keuken aan. Zaterdagavond acht uur kwamen twee rechercheurs en toonden ons een portret van een meisje, dat wij niet herkenden jals te zijn dat van onze nieuwe huisge- hoote. Het meisje was Zaterdagavond juist uit, zoodat de rechercheurs geduld moesten oefenen. Tegen half twaalf kwam zij thuis. Z\j bekende aan de rechercheurs dat zij S. B. heette en uit huis. was weg- geloopen, omdat haar vader haar het leven onmogelijk 'maakte en telkens uit schold. Ze was 's morgens vroeg van huis naar Emmerik vertrokken, maar om dat rij geen pas bezat, werd zij daar vastgehouden en den volgenden dag weer over de grenzen gezet. Zij had al ander half jaar omgang met den meergenoem- den groothandelaar, die weduwnaar en 33 jaar oud was. Haar ouders waren te gen dezen omgang, omdat de man een ander geloof had. MIDDELBURG. Gisteren viel de .12-ja riga de B. bij de Vlissingsche brug al hoepelende langs den stijlen muur in do gracht. Toegeworpen lijnen kon de jon gen niet grijpen. D|e monteur V., die ter plaatse kwam, begaf zich gekleed te wa ter en mocht de voldoening smaken met eigen levensgevaar het jeugdig leven te behouden. Hij hield den jongen bóven water tot van den wal verdere hulp kon (worden geboden. MIDDELBURG. Woensdagmiddag zal in de statenzaal alhier een bijeenkomst plaats hebben van burgemeesters uit Wal cheren, Zuid- en Noord-Beveland, ter be spreking van de electrificaiti© der mid dengroep. Vliegtuig verongelukt? Naar wij vernemen is het vliegtuig de Fokker JII van de Kon. Luchtvaart Mij, gisteren uit Croydon (Engeland) vertrok ken, tot nu toe nog niet te Rotterdam! aangekomen. Ook is het te Londen niet teruggekeerd. Van de zijde der Engelsche marine is onmiddellijk een onderzoek in het Kanaal ingesteld. Nog niets naders is bekend. Een nader bericht meldt: Gisterenmorgen is de Fokker III, waarin behalve de vliegenier gezeten waren de heeren W. J. v. Hien uit Amsterdam en Modderman uit Amersfoort, uit Londen (Croydon) vertrokken. Te Lympne werd geland om goederen te laden en weer bericht op te nemen. In verband met den dikken mist is het vliegtuig daar tot gis teravond gebleven. De piloot (afkomstig uit Nijmegen) besloot toen op te stijgen en de reis te vervolgen. Sindsdien is er niets meer van vernomen. De IC. L. M. won spoedig inlichtingen in, toen het vliegtuig niet arriveerde. Uit Calais en Duinkerken kwamen de ge wone berichten omtrent het passeeren niet in. Die K.L.M. riep toen de hulp der Engelsche marine in. Hedenmorgen vijf uur begonnen drie Engelsche watervlieg tuigen het Kanaal en de Noordzee af te zoeken. Tot nu toe is van ,het resultaat niets hekend. Ook de Nederlandsche marine werd te hulp geroepen, zoodat ook eenige Ne derlandsche watervliegtuigen ten onder zoek zijn opgestegen. Ook vertrok van uit Vlissingen een torpedoboot. Met ver schillende schepen en kustinstallaties werd draadloos verbinding! gekregen, maar nergens was iets van het vliegtuig be kend. Gevreesd wordt, dat het vliegtuig op zee is vergaan en dat de drie in zittenden zijn omgekomen. Dit is het eerste belangrijke ongeval met een vlieg tuig der K.L.M. WIERDEN. V.D. Gisteren reed op den straatweg naar Rijssen een auto uit De venter waarin een heer met zijn vrouw en 2 kinderen gezeten waren in volle vaart tegen een boom. zoodat de boom gespleten en de auto geheel vernield werd. Die bestuurder, zijn vrouw en 1 kind werden ernstig gewond en naar Wierden ter geneeskundige behandeling vei voerd. Wisselkoersen. Berlijn 0.61—0.62. I Brussel 14.5514.65. Parijs 17—17.10. Londen 11.75—11.76. Dollar 2.681/4—2,683/4. Weenen 0.380.39. Rechtsingang is verleend met ge vangenhouding tegen C. G„ 43-jarig werk man, Terneuzen, gedetineerd wegens on tucht. i Rechtsingang is verleend met ge vangenhouding en verwijzing naar de terechtzitting tegen M. C. K., 18 j- werk man, Ierseke, gedetineerd terzake van diefstal. De gevangenhouding van P. A. v. M- 22 j- leurder te Hontenisse, thans gede tineerd te Middelburg ter zake van mein eed is met 30 dagen verlengd. Verwezen naai de terechtzitting' met last tot gevangenhouding A. B., 40 jaar, visscher te Ierseke, thans gedetineerd ter zake van diefstal van korren. Door E. J. Th- K., 23 j. electricien te Vlissingen, gedetineerd te Middelburg, is hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis der rechtbank te Middelburg van 11 April j.l., waarbij hij ter zake van diefstal te Vlissingen is veroordeeld tot 1 jaar gevangenisstraf. Een ingeworteld bedrog. Voor de Arr.-Rechtbank te breda, stond gisteren terecht een winkelier uit Ber gen op Zoom, beschuldigd, dat hij in de tweede helft van 1923 aldaar, in dienst bij de coöperatieve suikerfabriek „Zeeland" en belast met het overnemen en overbrengen uit het weeghoek en van daar op zoogenaamde vrachtbrieven en op staten, betrekking bebbbende op leve ranties van suikerbieten, een grootere hoeveelheid heeft genoteerd dan was ge leverd, waardoor de coöperatie aan P. 'J. Verduit, 'welke die groote levering zou hebben verstrekt, f 3540 heeft laten uit betalen. Voor elke 1000 K.G. die de win kelier te veel nóteerdp, ontving deze f 8,50^ In de campagne 1923,24 verwierf be klaagde aldus f 500. Sinds zijn diensttijd vanaf den winter 1919,20 beliep het totaal bedrag van 15 tot 16 duizend gld. Het misbruik is zóó ingeworteld, dat bekl. onmiddellijk na zijn benoeming, voorstel len kreeg van belanghebbende boeren, die beloofden, zijn winkel met ijzerwaren te zullen beklanten, als hij meehielp om te knoeien. Toen de weger, die mee be droog, ontslagen werd en diens opvol ger den loyalen weg bewandelde barstte de hom. Bekl. békende. Hot O.M. requi- reerde wegens oprichting één jaar ge vangenisstraf. Mr J. A. P. 'M- van Has selt uit Bergen op Zoom pleitte vrijspraak op juridische gronden, sloot zich subsi diair aan bij het rapport van den reclas- seerings-ambtenaar, alzoo voorwaardelijk vragend en drong aan op onmiddellijke invrijheidstelling van zijn cliënt, die reeds 5 maanden preventief zit. Dje rechtbank oordeelde dat daartoe geen termen aan wezig waren. Uitspraak 8 Mei. Hein kens zand. Woensdag werd ten ver zoeke van den heer L. Courtin, door de notarissen van Cleef en van Dissel publiek verkocht: 1.54.40 H.A. bouwland, koo- per W(. Hoondert, alhier, voor f3260 p. H.A. en 2.75.80 H.A. weiland voor f3200 pei- H.A. Koopér P. Koens alhier, plus 8,5 pet. onkosten. M.C.) GOES. Huw.-aang.24, Anton Cornelis Donker, 26 j. jm. te Berlijn (Duitschland) en Meta Johanna Remijn, 21 j. jd. te Goes. Gehuwd: 24, Anthonie Antheunisse, 26 j. jm. te Middelburg en Neeltje Schef- fers, 21 j. jd. te Goes. Geboren: 24, Catharina Johanna, d.v. Pieter Schrier en Jannetje Bolle. Vah 17—23 April. VLISSINGEN. Ondertrouwd: J. C. Ki- viet, 30 j. en S.. P. Warren, 22 Ij.; W. J. Groen, 2'4 j. en C|. A. Vader, 18 j. F. C. Reijorse, 29 j. en B. M. Francois, 21 j.; A- Bek, 25 j. en J. F. van Aken 24 j.; L. de Pagter, 24 j. en J. Wouters, 20 j.; L. D. Nij'ssen, 24 j. en Ci. P. van Zweeden, 20 j.; A. Koppejon, 50 j. en M. Botting, 44 j.; A Crucq 24 j. en D. v. d. Klooster, 24 j. Getrouwd: B. Baljé, 41 j. en M. Step 37 j.; S. Meerman 28 j. en M. F. Brasser, 23 j.; O. L. van Dierendonck, 27 j. en G. R. A. Billiaerd, 23 j.; Wi. Koof, 28 j. en M. B. Swart, 31 j.; J. Wissekerke 25 j. en J. PI. Kokkelink, 23 j. Bevallen: A. Koppenaal geb. Willem- sen, z.; G. J. deRoos, geb. Schipper, d.: A. H. Nagtegaal, geb. Jobse, d.; M. Pieterse geb. Muller, z.; J. v. d. Burgh, geb. Schuurbiers, d.; A. Ci. Téunis, geb. Steenmeiijer, d.; G. J. v. d Rraats, geb. Valhier, d.; H. Wj. O. Haaze, geb. Maas d.; P. Weijermans, geb. de Smit, d.; J. H. de Ruijter, geb. Huissoon, d. Overleden: H. L. Belfroid, man van J .Jansen, 38 j.; T. P. de Borst, vr. van L. J. Florusse, 57 j.; R. M. Monteoy, z. 8 mnd.; M. Bijleveld, d. 15 mnd. (VI. Ct.) SOUBURG. Ondertrouwd: Cornelis Wil lem Jan Cornelisse, 23 j. en Cornelia Ma ria Donk, 19 j. Getrouwd: Louwrens Douws, 24 j. jm. en Prina Puijpe, 23 j. jd. Geboren: Neeltje d.v. Bernardus: Willeim' Buurman en Maria Cijsouw. (VI. Ct.) TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Hoogste barometerstand 768.8 te Sten- sele, laagste 742.2 te Valentia. Meest matige zuidwestelijke wind, zwaarbewolkt of betrokken, waarschijnlijk eenige regen, zelfde temperatuur. Heden everleed plotseling onze geliefde Broeder en Zwager F. SHSIT, in leven gepensioneerd kapi tein ter zee, officier in de Orde van Oranje Nassau, te Haarlem, in den ouderdom van 60 jaar. Goes, 24 April 1924. M. L J. HAJENIUS—Sure. G. A. HAJENIUS. Eenige kennisgeving. Op 26 April a.s. hopen onze geliefde Ouders HENDRIK VAN IWAARDEN en DINA DE BEL hun 30-jarige Eehtvereeniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van Hun dankbare Kinderen en Behuwdkinderen. Oostdijk, April 1924. Zoo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde Ouders, HENDRIK 0VAA en JOZINA ABRAHAMSE, op Maandag 28 April a.s., hun 25-jarige Eehtvereeniging te herdenken. Hun dankbare Kinderen ea Verloofden. Koudekerke, April 1924. Onzen dank voor uw deelneming bij het overlijden van «nzen besten Vader en Grootvader. Dr H. R. FOLMER. M. G. FOLMERDemmir». A. FOLMER. H. C. R. FOLMER. H. FOLMER. J. C. FOLMER. Driewegen, 25 April 1924. Ondergeteekende betuigt, ook namens de wederzijdsche familie, haar hartelijken dank voor de vele bewijzen van deelneming onder vonden bij het overlijden van haar geliefden Echtgenoot, de heer G. VERELST. Wed. E. VERELST—de Kraker. Terneuzen, 24 April 1924. Voor de blijken van belangstel ling, tijdens de ziekte en van deel neming na het overlijden van ons innig geliefd Zoontje en Broertje JOHANNIS KORNELIS, betuigen wij onzen hartelijken dank. P. CIJSOUW. L. CIJSOUWde Fouw en Kinderen. Wemeldinge, 24 April 1924. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen bij de ziekte en het overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder, LEINTJE SPRUIT, Wed. W. Huijssoon, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, W. HUIJSSOON. Serooskerke, 24 April 1924. Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling, zoo van hier als elders, ondervonden op mijn 90sten verjaardag. P. POPPE. Biggekerke, 25 April 1924. TE QOES. ZONDAG 27 APRIL Voorm. half 10: Ds. R. J. v. d. Veen Avond 6 uur: Idem Aanvang 2 Mei 1924. Middelburg. Help Uw maag een handje en neem na het eten een stukje WKIGLEY'S. Een gezond gebit, prima eetlust en een goede spijs vertering, zijn de eerste vereischten voor een ge zond lichaam. Geen betere hulp hierbij dan WRIGLEY'S KAUWGOM. Overat verkrijgbaar ta pakjes van 6 en van 15 cents. Importeurs: Fa. B. Meinaersma, Den Haag. WH 22 De Notaris A. DE NEELING is voornemens op Maandag 28 April 1924, 'snmd. te 2 uur, ten ver zoeke van den heer P. JANSE, land bouwer te Meliskerke, publiek te verkoopen 3 Melkkoeien, 1 Varekoe, 2 Gei ten, 4 Varkens, w o. 1 drachtige Zeug, J 20 Kippen en 1 Haan, 5 Eenden, Mangel-, Kort- en Wind molen, Kruiwagen, Ladders, Vaeder- bakken, Hooizaag, Hooihaak, Schop pen, Houweelen, Spaden, Mesthaak, Kettingen, Turk, Handblok, Graan- zeeft. Horden en Staken, Planken, Watervat met Trechter, Graan- kisten, Zakken, Fornuis, inh. 40 Liter, Emmers, Kaashorde, 2 Karns, w.o. 1 nieuw model, Juk met Touwen en Haken, Botertobbe en Roomtonnen, Melkbussen, Schalen en Gewichten, Geeselstoel met Steen, Liggergang, Hooi, Stroo, Mest in den Mestput. 2 Kachels, Koolbak, Stoelen, Sta- tenbgbel en andere boeken, Glas- en Aardewerk, Ledikant, Boogka- binet, enz. Notaris H. C. ITTMANN te Mid delburg, is voornemens 's middags 2 uur, in Café .West dorp", te Serooskerke, in het openbaar te verkoopen i te Serooskerke, bij het dorp, aan den Noordstraatweg A 39, groot 3 Aren 48 Centiaren. Aanvaarding uiterlijk 20 Mei 1924 Dinsdag 29 April 1924, des mor gens te 10 uur, zal wegens opheffing van het STRANDHOTEL te Vlissin gen, ten overstaan van de Notaris sen W. HIOOLEN en J. C. PAAP worden verkocht het laatste ge deelte van den inventaris, b. u. 70 Dekens, donker Mahonie Sa* lonmeublement met Fransch zijden Trijp, Huiskamermeublemen ten, Westminster Klok, Singertrap- naaimachine, Tafels met marmeren bladen, prima Axminster Loo- pers, samen lang 43.5 M., breed 0.92 M. Karpetten, een zeer be langrijke hoeveelheid Glas- en Nikkelwerk en wat meer is te bezichtigen morgen, Zaterdag en Maandag a.s. van 1012 en 14 uur. De Taxateurs-Vendumeesters, DE GROOT HQNDIUS. Notaris A. DE NEELING, is voornemens op Woensdag 30 April 1924, 's nam. 2 uur, aan de Werkverschaffing aan de Wage- naarstraat te Middelburg, wegens liquidatie publiek te verkoopen i Een partij klampen hard en zacht Vaamhout, Boomstammen voor klompenmakers, Tronken, Brand hout, Mutsaards, Schaafbanken, Ladders, Trappen, Steenkruiwa gens, Schuierwagens, Vrachtwa gens, Zaagstoelen, Trek- en Hand zagen, Bijlen, Smidsgereedschap pen, als: Boormachine, Aambeeld, Veldsmidse, kleine Bankschroeven, Kelderwind, Bascule en Gewich ten, Schalen, Klompenmakersge reedschap, Bezems, partij Bezem- blokken, Deksteenen, Reepen en Blokken, 2 houten Loodsen met zinken gooten, 20 M. lengte en 6 M. breedte, en wat meer zal worden gepresenteerd Bezichtiging Dinsdag 29 April van 1012 en van 24 uur.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1924 | | pagina 3