Recktszaftes. Opifnöare Verkoopmee en Ver- paefetiages. A.anlJöstectliigen. Laatste Eericlilsii. £HoaD ?erkaopin(|6s, Üünbestedinpn, eni i - Telegram». Bargerlfllce Stand. gaat niet door, onverklaarbare wijze gestolen bleek te De rentenier begreep er niets van, want Dick was een woesteling voor ieder die hem met een vinger wou aanraken. De \r-entenier naar de politie. Na een paar dagen kwam er bericht, dat men op een der boulevards een hond had gezien, welke beantwoordde aan het signalement van Dick. Verder onderzoek bracht uit, dat Dick gemuilkorfd en aan een dikken ketting werd medegesleurd doei iemand, die wel wat leek op pen huisknecht qt zoo iets. Men kwam het adres van den huisknecht te weten. Net toen de rentenier, vergezeld door twee rechercheurs, den dief wilde gaan opzoe ken, zag men dezen loopen met Dick. Een kort fluitje en Dick sprong dol van vreugde, tegen zijn vroegeren baas op. De nieuwe baas echter, de dief, zette net op een loopen. Een tweede fluitje en Dick rende den dief, die hom losgela ten had, als een bezetene achterna, en wrong zich zóó tusschen zijn beenen, dat de man languit over de straat rolde en zich aan de r echercheurs moest over geven. Bioscoop-brand, in de voor stad van Mexico City Tacubay brak brand uit in een bioscoop. Er ontstond een paniek, waarbij 25 personen werden 'dood en 56 gewond. De meeste slachtof fers werden gedood, doordat zij getroffen werden door den stroom van neervallende elecirisrhe leidingsdraden. Brand op een Pelgrims chip. In de katoenlading van het Britsche stoomschip „Frageston", komende van Bombay, waarop zich twaalf honderd Ma- homedaansche pelgrims op weg naar Jed- dah, bevinden, is brand uitgebroken. De bemanning doet haar best den brand te blusschen. De zee is kalm. Er is geen onmiddellijk gevaar, doch de brand is ernstjg. Een stoomschip bevindt zich ter assistentie in de nabijheid. De „Fra geston" tracht Port Sudan te bereiken. Het raadhuis van Wiouw. Wouw, het landelijko deftige dorpje aan den rijksweg Roosendaal-Bergen op Zoom heeft door de voltooiing der verbouwing ran het oude raadhuis een pTacht-monu- mont gekregen, dat een waardig geheel vormt met de eeuwenoude, majestueuze kerk, in welker schaduw het licht. D© architecten Jos. Th. J. en Pierre Cuyp&rs te Amsterdam hebben het onoogelijke en vervallen raadhuisje van vroeger dus danig verbouwd, zegt het „Hbld" dat het aanpast aan de huidige behoefte, ter- toch stijl en structuur behouden is gebleven. Komt men van de zijde van Roosendaal het marktplein op, dan heeft men een fraai gezich op dit van vroeger tijden bewaard gebleven dorpsgedeelte: op den achtergrond de grijze kerk met -den stuggen, massieven toren, daarvoor het raadhuis; op het marktveld de antieke pompen er er omheen de oude solide huizen. Wanneer nu nog als vroeger het marktveld met boomen wordt beplant dan kost het weinig moeite zich terug te denken in vervlogen tijden, toen de diligence er langs heen bolderde en de postiljon de huismoeders door zijn post hoorn nieuwsgierig naar buiten lokte. Boefachtig tweetal. Wig heb ben meermalen gewag gemaakt van het meisje met kort geknipt haar, dat met ©en mannelijke begeleider op klaarlichten dag invallen doet in de winkels te Brook lyn en het personeel onder bedreiging met oen revolver dwingt de ontvangsten uit de winkellade aan haar af te staan. Dinsdag is het tweetal zulks mislukt. Zij dedon een inval 'in een comestibleswinkel doch de winkelbediende verzette zich en vieJ den begeleider van het meisje aan. Hij kreeg drie revolverschoten in de borat, doch de bandieten vonden het toph maar het wijsste, het hazenpad te kiezen. zonder buit. De politie vond de auto, waarin het tweetal gevlucht was in een zijstraat, de chauffeur lag gebonden in zjju wagen en zeide van niets te weten. Do winkelbediende zal vermoedelijk aan He bekomen verwondingen bezwijken, doch de politie heeft er nu genoeg van en de agenten hebben bevel gekregen, het tweetal op het eerste gezicht neer te Schieten. Melk met 22 pet. water. Gis teren heeft de kantonrechter te Amster dam uitspraak gedaan in de zaak tegen den direct ur d r m lk'nr'chting, die zch te veran woorden heeft gehad onder be schuldiging, dat hij als hoofd of bestuur der der bedoelde melkinrichting op een voertuig, bestuurd door een melkrijder, een hoeveelheid volle melk ten verkoop 8a voorraad heeft gehad, welke door toe voeging van 22 pet. water ondeugdelijk van samen telling was. De ambtenaar van het 0. M had tegen den beklaagde f 1200 boete of 30 dagen hechtenis geëischt. Ie Kantonrechter verklaarde den bekl. schuldig aan overtreding van de artt. lf, 2 on 6 van de Keuringsverordening der gemeente Amsterdam en veroordeelde hem tot f 1000 boete of vier maanden hechtenis, doch voorwaardelijk, met een proetijjd van twee jaren. Levensduur. Van de kindereu <8ie levend geboren worden, sterft een vierde vóór de elf maanden, een derde Vóór de 23 maanden, de helft vóór hun «ethle jaar. Twee derden der volwasse- sterven vóór hun 39ste jaar, drie vtttcde» Tóór hun ölsta en op. de twaalf duizend inenschen leeft er één een ge- J heele eeuw. Li n k s 1 a m. Vijf en tachtig percent der lamme menschen zijn het aan den linkerkant. Gewicht lever en hersenen. De lever, die bij een volwassene 1500 gram weegt, heeft bij oude menschen nog slechts een gewicht, dat de 900 giam niet te boven gaat, terwijl de her senen, die oorspronkelijk 1165 gram we gen, 175 gram van hun gewicht verlie zen. Lengte handelsvloot. De schepen der vloot van den Rotterdam- schen Llovd achter elkaar gemeerd, voor schip tegen achterschip, zouden een af stand van meer dan zes kilometer be slaan. Men zou dus een uur en een kwartier noodig hebben, om, flink door stappend, een wandeling te maken langs de op deze Wijze opgestelde vloot. Dagboek va'n een autobus. In do ..Tel." dicht Clinge Doorenbos: 0|p Maandag reed een autobus Al in een boerensloot; Drie menschen waren licht gewond, Zes nat en één morsdood. Op Dinsdag viel een autobus, Behoedzaam van een dijk, Zes megschen werden licht gewond. Drie stikten in het slijk. Op W.oensdag reed een autobus Op een collega aan. De passagiers zijn welgemoed Naar 't ziekenhuis gegaan. Op Donderdag kwam 'n autobus Te slippen in een bocht, Doordat bestuurder-conducteur Juist wisselcenten zocht. Op Vrijdag weid een autobus Uit de rivier gehaald, Men gat correct de centen t'rug Aan wie reeds had betaald. Op Zaterdag reed 'n autobus Den stoomtram achterop, Dat vriend'lijk stoomtuig nam gastvrij D'0 tien gewonden op. Op Zondag maakt een autobus Een sal-auto-mortaal, Hij reed te hard, maar 't liep goed af: Men vloog in het kanaal. En Maandag weer een dikke boom, Dinsdag dwars door een muur, Woensdag een fietser overhoop Door een defect aan 't stuur. Een daver donder doodenrit Van Koning Willekeur, Want „alles" heet maar autobus' En „alles" heet chauffeur. Een weing statistiek. De Maatschappij van vervoer binnen den kring van Parijs heeft in 1923 niet min der dan 1.018.572054 reizigers vervoerd, waarvan 337-503.838 per autobus, en 681-068.216 per tram. Om zich een denk beeld te vormen van deze cijfers, her inneren wij or aan, dat de bevolking van heel de wereld bestaat uit 1.200.000.000 menschen en die van China uit 320.500.000 inwoners. Het aantal passagiers, dat gemiddeld per dag per autobus of tram vervoerd wordt, bedraagt 2.800.000, ongeveer ge lijk aan de bevolking van Parijs. De totale lengte der gevolgde wegen door de tram is 1032 kilometers, grooter dan de afstand van Duinkerken tot Ray- onne; de trams loopen dagelijks een af stand van 260.000 K.M., dat is 6 a 7 maal den omtrek dei" wereld, dat de autobussen voor hun deel vier maal per dag afleggen. Do vrouw, die den keizer een klap heeft gegeven. De bla- j den melden, dat deze beroemde vrouw i is overleden. Zij heette Lady Mac Bonell, weduwe van Sir Hugo Mac Donell. Als kind kwam zij naar Berlijn, waar zij met haar jnoeder op bezoek kwam, bij den kroonprins Friedrich, later Fried- rich III, wiens gade, zooals men weet, een dochter van koningin Victoria was. Gedurende dit bezoek, spoelde het kleine meisje kaart met een kleinen jongen, die de oudste zoon was van den kroon prins. Deze kleine jongen, die Wilhelm heette, was minder galant en beschul digde zijn jonge gast, dat zij' valsch speelde. Het meise werdj daarop boos en gaf haar jongen beloediger eon fikschen t.k om zijn ooren Deze verdienste wordt nu de overleden Lady Mac Donell als een eer nagegeven. Houtskool brandstof voor auto's Te Lyon zijn proeven genomen, welker resultaat wijst op een aanstaande 'alge heel© omwenteling in de auto-fabricage. Een scheikundige, uit den Elzas afkomstig, een zekere Imbert, heeft een zeer belangrijke uit vinding gedaan. Hg heeft n.l. de theorie inzake de snelle vorming van kooloxyden bij hooge temperaturen in de practgk uitgewerkt. Zijn uitvinding zal het mogelijk maken binnen kort vrachtauto's, luxe auto's en motorschepen voort te bewegen met behulp van een brand stof, welke aanzienlijk goedkooper is dan de tot op heden gebruikte: de benzine. In het bijzijn van tal van genoodigden zijn de proe ven genomen en zij hebben ten zeerste vol daan. De uitvinding bestaat hiorin, dat de benzine is vervangen door een gas, dat voör ongeveer 30 pCt is samengesteld uit kooloxyde, 2 pCt is waterstofgas, 2 pCt methaan en de rest bestaat uit stikstof en lucht. Dit gas wordt ontplofbaar, zoodra het voldoende is samen geperst in de cylinders van den motor. Men had reeds eer proeven in deze richting ge nomen, maar het bezwaar was steeds ge weest, dat men slechts een beperkte hoeveel heid va nhet gas kon samenpersen en dat de cylinders, daarmede gevuld, buitengewoon zwaar waren. Imbert heeft er thans iets op gevonden, dat de auto's zelf het gas bereiden en dat ze zelf een kleinen, niet zwaar we genden gaahouder kunnen meevoeren. De gashouder bestaat uit een reservoir', waarin zich houtskool bevindt. Onder dit re servoir brandt een vlam. liet gas, ontstaande bij de verbranding van de boutskool, wordt in andere reservoirs gebracht, waar het van roet wordt gezuiverd. Dan komt het in een soort van carborator, waar het vermengd met do noodige toegevoerde lucht, denzelfden dienst doet als de benzinegassen in de gewone motoren. Een voordeel is, dat het gas nooit kan vermengd zijn met water, zoodat men steeds een zeer constant gas heeft. De motor, ingericht voor het nieuwe stook- middel, heeft verschillende voordeelen en een der meest belangrijke is zonder twijfel, dat men tegen een veel iageren prijs dan met benzine het geval is, groote afstanden kan af leggen. Bij do proeven heeft een der auto's een afstand algelegd van 105 K.M. Aan benzine zou men daarvoor noodig hebben gehad circa 12 liter. Thans kon men volstaan met 16 K.G. houtskool, welke men had gekocht voor zegge 5 franc3 60 centimes. Wel een aan zienlijke besparing dus. Men koestert, in indu- triëele kringen in Frankrijk groote verwach tingen aangaande deze nieuwe uitvinding en verwacht, dat ze spoedig op groote schaal in, de practijk zal worden gebracht. April 4 Kamperland, boereninspan, Pilaar. 4 Sint Laurens, winkelhuis, De Neeling. 4 Vrouwepolder, Serooskerke, Oostka- pelle, nieuwe houtwaren, Rosier en Vervaat. 5 Domburg, Westkapelle, Meliskerke, nieuwe houtwaren, Rosier en Vervaat 5 Kloetinge, afbraak, de Kok. 5 Nieuwland, afbraak, Rosier Vervaat 8 Goes, beestiaal, de Wilde Heijboer. 8 Goes, dubb. woonhuis met erf en tuin, Pilaar. 8 Middelburg, meubelen, Notarishuis. 8 Biggekerke, timmermansgereedschap, Loeff. 8 en 9 Middelburg, hotelinventaris, No tarishuis. 9 en 10 Tilburg, aannemers van spoor- materiaal, enz., de Vlaming, Amster dam (makelaar). 9 Vlissingen, Café Noordzee Boulevard, Paap. 9 Kapelle, huis, enz., Kram. 9 IeTseke, meubilair, de Kok. 9 Érigdamme, huis, inboedel, Blaupot ten Cate. 9 Schore, inboedel Zeelandia, de Wilde en Heijboer. 10 Schore, huis, v. Dissel. 11 Borssele, huizen, bouwland, boom gaard, v. Cleef. 11 Baarland, afbraak, de Kok. 15 Domburg, huis, enz., Blaupot ten Cate. 16 Biezelinge, woonhuis met erf en tuin, woonhuis met timmermanswerkplaats motorhok, bergplaats, open grond, erf en tuin, Kram. 16 Middelburg, inspan, Ittmann. 16 H-einkenszand, beestiaal, meubelen, de Wilde Heijboer. 17 Nisse, beestiaal, de Wilde Heijboer. 18 Goes, beestiaal, de Wilde Heijboer- 19 Hoedekenskerke, beestepeen, hooi, de Wilde Heijboer. 21 Borssele, scheepsafbraak, de Wilde Heijboer. 25 Gapinge, inspan, Blaupot ten Cate. 28 Meliskerke, inspan, De Neeling. 30 Middelburg op Poelendale, inspan, Blaupot ten Cate. 30 Nieuwdorp, inboedel, v. Dissel. Borssele en Zuidkraaiert, scheeps afbraak, de Wilde Heijboer. Krabbendijke, beestiaal, de Kok. Mei. 15 Kloetinge, verp. land, v. Dissel. April 8 Goes, Polderhuis, vervanging van heulen door bruggen gewapend beton. Breede Watering. j besturen der drie textielarbeiders-organisaties. Naar aanleiding van het voorstd-Zaalberg en het tegenvoorstel der organisaties werd be sloten, dat ieder Hoofdbestuur zijn afzonderlijk antwoord aan den Directeur-generaal van den arbeid zal doen toekomen. APELDOORN. V.ü. Gisteravond is een dub bel woonhuis te Beekbergen geheel door brand vernield. Huis en inboedel waren verzekerd. ENSCHEDE. V.D. Gisteravond is de muziek handel van de gobrs Sohoo door onbekende oorzaak ui g brand. Ye;z kering dekt de chade. NEW, YORK. V.D. Het geheele Oosten van het land heeft ernstig te lijden gehad van een hevigen sneeuwstorm. Het verkeer is stopgezet. De verbindingen werden gedeeltelijk verbroken. KANSAS. V.D. Verwacht wordt, dat ia Okla- hama en Kansas 40.000 mijnwerkers vandaag in staking zullen gaan. MIDDELBURG. Hedennacht hebben on- genoode gasten een bezoek gebracht aan het magazijn achter het filiaal van dhr Diesch in de Lange Delft. Een der deu ren aan de Heerenstraat werd hedenmor gen open gevonden. Enkele balen tabak waren verdwenen. Wisselkoersen. Amsterdam, 3 April, 1.30 uur. Berlijn 0-58^-0.59. Brussel 13.9014 Parijs I6.I2V2-I6.22V2- Londen U.621/4—11.62%- Dollar 2.70—2.70V2. Wcenen 0.37—0.38- De klok verzet. Wil nu de mensch dat klokkemonden, .Taloersch op 't bulderen van 't kanon, Ook nog den oorlog gaan verkonden Tusschen de machten: Tijd en Zon? Of schuwt hij 't reine stargeflonker, Waar 't maanoog op zijn daden let? Is hij, als 't kind, weer bang in "t donker En wil hij dus met dag naar bed? Is 't niet genoeg dat menschen liegen? Moeten 't ook nog de klokken doen? Hun koop'ren monden ons bedriegen In 't hooggetij van Zonnenoen? In morgen- en in avonduren, In 't plechtig uur van middernacht, Als 't Maangelaat, met koud begluren, Droef om die dwaze wereld lacht? Ik min zoozeer die klokkeslagen, Hoog in het luchtruim, rein en klaar, Zoo wjjd, zoo roerend voorgedragen, Vanuit hun boezem, echt en waar. Mag er niets waar meer zijn op aarde? j Blijft er in 's menschen levensduur Geen tijdsbepaling zelfs van waarde, Geboortestond noch stervensuur? Wil weer Uw klok als vroeger zetten, j O Mensch! haar dwingen moet Ge niet, Hij werd gericht naar hooger wetten, Haar Hooglied was haar Zonneliedl Slechts waarheid past in klokkemonden, Laat .weer Uw klok met rein gelaat, Door Twaalf te slaan het uur verkonden Waarop de Zon in 't Zenith staatl (Houten Pomp.) i Meliskerke. Gistermiddag werd alhier j door notaris Blaupot ten Cate van Mid- j clelburg publiek verkocht een huis, erf 1 en tuin. Kooper dhr. J. Francke te N. j en St. Joosland voor de som van f3646. 's GRAVENPOLDER. Huwelijken: 14, Marinus Burgel, 22 j. jm. van Hoedekens kerke en Louisa Kesselaar, 19 j. jd. te 's Gravenpolder. Geboren: 9, Cornelia Maria, d.v. Ja cobus Vermue en Jozina Smits 12, Cor nelia Adriana d.v. Adriaan de Graag en Cornelia de Jonge; 14, Klazina, d.v. Ge- rardus Augustinus Nijsse en Jacomina van Iloute: 20, Maria d.v. Marinus Janse en Tannetje Hoekman. Overleden: 12, Adriaan Gele 78 j. wed. van Neellje Slabbekoorn. HEINKENSZAND. Gehuwd: 6, Jacobus Hoogenboom, 25 j„ jm. en Janna IJzer man, 23 j. jd. GeborenCornelia Stoffelina, d. v. P. A. Rijk en Margarietha van de Waard; 5, Johannis Petrus, z. v. Jan Grim en Pau lina de Vos; 5, .Adriaan, z. v. Adriaan Heijboer en Pieternella Catharina Kriger; 30, Clara Cornelia, d. v. Regulus Naes- sens en Anna Maria Vermeule. Overleden: 21, Pieternella van Weele, 87 j„ wed. van Jan van der Bilt; 21, te Vlissingen, Jacoba Johanna Bordui, 1 mnd., kind van Petrus Bordui en Jo hanna Petronella Fait; 25, Adriana Kop- mels, 56 j.. echtg. van Marinus Knuit. R1TTHEM. Gehuwd: Jan Francois van Eenennaam, wednr 48 j. en Dina Marijs, 29 j. Geboren: Jan, z. v. Marinus Jobse en Zoetje Roelse. Overleden: Johannes Abraham Lombaard, ongeh. 72 j.; Johanna Elisabeth Marijs, ongeh. 33 j. GRIJPSKERKE. Geboren6, Johanna d.v. Jacobus Dingemanse en Aaltje de Nood. N.- EN ST.-J00SLAND. Gehuwd: 19, W. C. Goverse, jm. 20 j. en J. C. Poppe, jd. 20 j. Geboren: 9, Pieternella Adriana, d. v. J. W. de .Klerk en L. de Vogel; Cornelia, d. v. L. Joosse en J. Cor- bijn; 8, Izaak Cornelis, z. v. J. de" Kraker en C. Bliek. Overleden: 5, Jozina Lorier, 59 j., echtg. v. W. Jobsé; 20, ïzaah Corne lis de Kraker, 2 d., z. V. J. de Kraker en C. Bliek!; 21, Kornelus Polderdijk, 80 j., echtg. v. Pieternella Ijouwerse, BIGGEKERKE. Geboren: 15, Ma rinus, z. v. Job Caljé en Margaretha de Bree. Het Koninklijk bezoek aan Amsterdam. Gisteren bracht de Kon. familie o.a. een bezoek aan een synagoge. Hedenmorgen ver leende H.M. de Koningin audiëntie aan parti culieren. Om 2.15 uur verlieten de Koningin, de Prins en de Prinses het paleis olm een bezoek to brengen aan do Nederlandsche Dok- Mij en de Nederlandsche Vliegtuigenfabriek „Fokker". Daar werd Hare Majesteit ontvangen door Mr J. Fokker, president-commissaris. Het eerst werd bezichtigd het vliegtuig F 3, waar van vijf van gelijk type op de fabriek ver vaardigd worden voor rekening van de Portu- geesche regeering. De „F 3" zal aan het eind van dit jaar, bestuurd door den Portugeeschen kapt. Sacacura Cabral een tocht om de wereld maken. In de voorhal werden verschillende jacht- en verkeersvliegtuigen van de nieuwste constructie in oogenschouw genomen. Aan het eind van de hal werd Hare Majesteit het bedrijf in werking getoond. Vervolgens werd aan de Koningin getoond het vliegtuig, dat aan de K. L. M. geleverd zal worden met bestemming voor den tocht naar Batavia. In de proefafdeeling werden de school-, jacht- en verkeersvliegtuigen bezichtigd. In de montagehal waren tentoongesteld een aantal vliegtuigen bestemd voor verschillende lan den, als Zuid-Amerika, Rusland, Spanje, Dene marken en Nederland. In de tweede' hal werd de Koningin ook rondgeleid in de werkplaatsen waar de cabines vervaardigd worden. Daarna werd in de mid delste van> de hallen de thee gebruikt. Omstreeks half vijf verliet het Koninklijk gezelschap de terreinen van „Fokker". De uitsluiting in Twente. Gisteravond vergaderden te Utrecht de hoofd- Middelburg, 3 April 1924. Boter f0.92V2, part. flJMJVs- Eieren f4.50, part. f5.50, eendeieren f5.50 h f6.50 Veilingsvereen. „WaUheren". Kipeieren f3.70f 4.20, eendeieren f5.50f5.80, ganseieren f 13—f 18. Reinette d'or 25, huismans zoet 1626, zure bellefleur 29, emganrd 25. Op de graanmarkt was de aanvoer gering. Tarwe f 13f 13.50. Van de overige producten was er geen aanvoer en geen noteering. MIDDELBURG, 2 April. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed: wit lof 1753, spruiten 2358, peen 56,5, sjalotten 14, spinazie 3957, koolrapen 4,5. .roode bakker 25, grauwzoet 20, be zoeking 25 c„ alles per K.G.; radijs 110 —120, schorseneeren 185230, prei 58— 81 c„ alles per 10 bos; molsla 123, veld sla 8998, sla 219; dunsel 8082, bloem kool 38 c., alles per mand. OOSTBURG, 2 April. Tarwe f 12,50— f 13,25, Wintergerst f 11, Rogge fl0,5(^ Haver f 10,50, Kroonerwten f 22,50, Br. boonen f 12f 30. Over de maand Maart. WAARDE. Geboren: 1. Pieternella Maria, d. v. Jacobus Sinfo en Pie ternella Maria O verbeet; 5, Hubregt Adriaan, z. v. Jan Schier en Pie ternella Klap; 11, Marinus, z. v. Ma rinus Kreijs en Leuntje de Bat; 29, Kornelis, z. v. Hubrecht Waterman en Adriana Korstanje. KATTENDIJKE. Geboren: 7, Adri aan Jan, z. v. Gerrit den Butter en, Dina Boudewina du Mez. Overleden: 12, Govert, 16 j., z. v. Govert Goedhart en Helena Zuijd- wegt; 24, Maria KoJe, 43 j., vr. r. Johannec Oale. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den ochtend van 3 April. Medegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 7718 te Ler wick en Stornoway, laagste 753.3 te Tou louse. Verwachting tot den avond van 4 April: Matige tot krachtige noordoostelijke tot noordelijke wind, gedeeltelijk bewolkt, w aarschijnlijk eenige neerslag, zelfde tem peratuur. Rij dezen vervullen wij den treurige» plicht, U kennis te. geven van her, overlijden van onze gdi'file Moeder, Be huwd en Groo'moeder M. P. K08STANSE, Wed. van D. van der Poel, iu den ouderdom van ruim 70 jaar. Oudelande J. VAN DER POEL. D VAN DER POEL- van Lieke Goes Wed. J. HE1NSDI.1K— van der Poel Ovezand M VAN DER POEL Oudelande A, MEEUWSE— van der Poel, JOH. MEEUWSE. Ovézand JOH. VAN DER POEL. En Kleinkinderen Ovezartd, 2 April 1924. Voor de vele bewijzen van deel neming. betoond hij he' overlijden vau onzen geliefdon Vader, Be huwdGroot en Overgrootvader, de Heer JAC. BLOK, betuigen wij onzen hartelijken dank. Namens de Familie, J. BLOK Jacz, Rilland, April 1924. GROOTE AFSLAG Varkensvleesch. Let wel op de prijzen en de kwali teit, want dat is het voornaamste J. ANDRIESSEN', Rund en Var kenslagerij, Korte Noordstraat 85. De tegen 9 April a.s. aange kondigde Openbare Verkooping, «oor dhr. P. STAAL Jan. to Kapelle, «an het Huis c.a. aan het Kerkplein A 225 te Kapelle, als zijnde het perceel uit de hand verkocht. Notaris KRAM, Kapelle,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1924 | | pagina 3