Groene Krnis Koestbanbons „FIGARO" Aanbesteding. Matthaus-Passion ws. FecMszaken. Allerlei. Adrertentiën. Burgerlijke Stand. SLUIS GROOT's Het Woon- en Winkelhuis Adverteert in dit Blad IfiÉ Openfaare Verknopingen en Ver pachtingen. Uitvoering Dinsdag 15 Aprilj Op de verkooping op 31 Maart a. s. te Kamperland zal de Hofstede ook in massa worden geveild. Een praciitsorteering BLOEDKORALEN en extra mooie GITTEN JACQ. FRANK, Vracht-Auto-Dienst H. JOBSE. NUTSSPAAR8ANK, BogardstraatD5l, Middelburg. LONDON CARAMEL-WORKS, Koninklijke Zaadteelt en Zaadhandel ENKHUIZEN TELERS Bij inschrijving te koop, Staat ter dekking en wordt rondgeleid P. VAN DE LINDE, Woensdag 16 April 1924, openbaar te verkoopen: aanbesteden: Het maken van bestratings- werken op de haventer reinen en het vernieuwen van dorpsstraten; een en ander met bijlevering van Keien, Klinkers, enz. ter oppervlakte van onge veer 3000 M2. hield dhr v. imree-consu- ppenfokkerij. werd uiteen moet zijn, leveren. Met ïker door de rol) gevolgd, oeg over de de veiling, eer betaalde ele gevallen cent per 100 i). Dhr Krij- dat men het Lg verliezen: week na de in betaalt a weren, daar- n. Die koop halen, dus ing worden >pman koopt v. Asperen en nazomer :el h oogeren veiling geeft, t bij 't einde ïg uitbetaald cent en dat ust bij' hem welken prijs jaar is be et niet eens ond werden sen gesloten luiden en te met 13, de an wie allen nsulent een itgereikt. De ildoening er Amemuiden fte gevoeld ;te te stellen lbouwbedrijf, ontrole, zoo- bi, over het en door dé ngebeeke en sreri Franse, >ord gevoerd officieel ge- rwijzer, den werd een jrdeering ge- hen aan den in zekeren B. dieden in de Meubelfabriek ze onder aan irmanten, den houding van hij1 van de mderzoek der sdaad in het een ongeluk De politie te an bij J. H., in kramergen en huize een die door de als stoffers, boomversierse- rie jaar een nties af, alsof ia S. geleverd n, een winke ltje kwitanties oorkennis van a wekelijksche ig is, dat hij leeft, is niet le duizenden. reeds sedert enst, die hem ;r beschikking i s. Als nood ruimte in de laai, tengevol- er uit België spoorwagens ingericht als De politie te rievenbesteller achterhouden teering onder il dienstjaren. s o n a g e. Bij ,h werd door at er op de oon rondwan- geheele heide gelukkig den Hij gaf zich lijk over. Hij zich aan zijn d gauw slaag- >en. er te Vel p. -nhem in ver- ;de oplichting rinkelier voor ongeveer f 78, ar woonach- :hter den rug an de justitie idag zijn drie ijnsche recht- j waren door edelijden met fan die gele- om den man leeg te plun- s Berlijnsche 1. Ditmaal was shuwde arbei der, Weiss genaamd, die tijdens de afwezig- beid ran zijn vrouw, die voor enkele weken bij familie logeerde, betrekkingen had aan geknoopt met een ziekenverpleegster, die hij op straat had leeren kennen. Weiss nam haar mee naar zijn woning, waar hij haar vermoordde. Het lijk werd den volgenden dag ergens buiten Berlijn begraven. Drie uur na het plegen van do dq.ad probeerde Weiss reeds de kleoren van zijn slachtoffer te rerkoopen. Doot den trein aangereden. Te Nieuwerkerk aan den IJssel is gistermor gen een. ongeval geschied, dat betrekkelijk goed is afgeloopen. Toen de melkrijder De Bruin met zijn met twee paarden bespan nen wagen den onbewaakten overweg in den Zuidplaspolder passeerde, werden de paar den door een juist aankomenden, goederen trein gegrepen. Een der dieren werd een eindweegs meegesleurd en onmiddellijk ge dood, het andere werd ernstig verminkt. De voerman bleef ongedeerd. Het ongeluk is waarschijnlijk te wijten aan onoplettendheid van De B., daar men bij den overweg een ruin» uitzicht heeft. Ondeugdelijk vleesch in be slag genomen. Zondagmorgen werd door den rijksveldwachter te Hem bij Enkhuizen •en den keurmeester J. Scholten, in een schuur van den wethouder T. G. te Hem aange troffen een hoeveelheid vleesch van onge veer 2 geslachte schapen en een gedeelte van een nuchter kalf. Het vleesch werd door genoemde heeren. in beslag genomen. Later bleek, dat het vleesch afkomstig was van noodslachtingen en dat de dieren aan de keuring waren onttrokken. Uit een sloot wer den nog beenderen van. drie nuchtere kalve ren opgevischt. De keurings-veearts keurde het vleesch af als ondeugdelijk en schadelijk voor de gezondheid. Als verdachten in deze zaak zijn gehoord een slager en bovenge noemde wethouder. Middelburg. Door notaris Struve is gis tel avond verkocht: 1. Huis en erf, Nederstr. O 192, groot 1 A., aan den heer A. Back voor f1950; 2. Huis en erf aan den SeisWeg R 121b, groot 1 A. 48 c.A., opgehouden; 3. Bouwland aan den Ouden Veerschen weg, groot 30 A. 65 c.A., aan den heer L. Louwerse voor f 1056; 4. Bouw- en weiland aldaar, groot 45 A. 25 c.A. aan dhrn. J. de Klerk en A. Flipse voor f1181; 5. Bouwland aldaar, groot 27 A. 10 c.A., opgehouden. 6. Huis met schuurtje, erf en tuin te St. Laurens, A 87, groot 4 A. 7 c.A., aan de hoeren J. C. Meyboom, K. Bruijnooge «n J. Polderman, voor f3599; 7. Bouwland aan den Leliendaalschen weg te St. Laurens, groot 65 A. 80 c.A. aan dhr. I. Wisse te St. Laurens voor «2050. VHeerenhoek. Gisteren werd door de notarissen Joh. Pilaar te Goes, A. Mijs te Oostburg en E. van der Meersch te Audenaerde (België) publiek verkocht boomgaard aan het dorp in den "Nieuwen Kraaijertpolder, groot 1.85.80 H.A., aan A. Menheere, P. Rentmeester, Pieternella Remijn, weduwe J. Paree, W. van 't West einde Hz., P. Paree, P. J. de Jonge Dz., SB. Bos en C. Raas Pz., allen alhier, ieder voor een achtste gedeelte, voor f 4040 per H.A. is voor het geheel f7506,32. Ovezand. Donderdag werd door de no tarissen Joh. Pilaar te Goes, A. Mijs te Oostburg en E. van der Meersch te Audenaerde (België) publiek verkocht: 1. bouwland in den Nieuwen Kraaijertpolder, groot 4.22.80 H.A.. aan de Kerkvoogden der Ned. Herv. gemeente te Wemeldinge Voor f3350 per H.A. is voor het geheel «14.163,80 2. bouwland in den hoek van Hen Kraaijertschen dijk en den West Lan gen weg groot 2.01.10 H.A., aan Fr. de Koning alhier voor f 3310 per H.A. is voor het geheel f6656.41; 3. bouwland aan den West Langen weg, groot 1.99.80 H.A., aari H. Oosthoek te Wolphaartsdijk voor f3410 per H.A., is voor het geheel fl 6813.18. Samen f27.633.39. Borssele. Door het 'bestuur van den calamiteuzen polder werd gistermiddag hanbesfeed het leveren van grind. De ba saltslag (zijnde 350.000 K.G.), werd ge gund aan de Basaltsteenslagmaatschappij „Witte Huis" te Rotterdam voor f5.9i per ton franco wal. De grind (zijnde 5.800.000 K.G.) werd gegund aan P. de Nijs te Terneuzen voor f2,67 per ton Efenco wal. Grondwerk onder profiel bren gen werd gegund aan 1,. Walhout en Joh. de Vroe voor perceel 1 f0,07i/2, per ceel 2 f0,08, perc. 3 f0,12 per vierk. M. "t Vervoer per as werd gegund aan A. Rauwe, perceel 1 voor f 0,55 en perc. 2 voor f0,55 per 1000 K.G. Perceel 3 werd gegund aan A. Loenhout voor f 1,09 per 1000 K.G. De onderhoudsmacadam werd gegund aan A. Pauwe voor f0,37 per 1000 K.G. De veldwachter gevangen, «et gebeurde op 25 Februari j.l. te Bor- taulo, dat de Rijksveldwachter W. H. bij Öe achtervolging van een strooper de schuur van den landbouwer G. J. K. was mgeloopen, stellig vermoedende, dat de persoon, dien hij zocht, zich daar wel zou hebben verscholen. Nauwelijks bevond hg kich in de schuur, of fluks sloot te eige naar de deur, ging er voor staan en zeide tot den gevangen veldwachter: „Zie zoo, nu kom je er niet weer uit". Gisteren •tond K. voor de rechtbank te Zutphen terecht wegens overtreding van art. 282 Sr. (opzettelijk iemand wederrechtelijk van de vrijheid berooven). Beklaagde ont kende vorenvermelde woorden gezegd te hebben. Hij had de deur dicht gedaan om zijn vee tegen de koude te bescher men. Het O. M. wilde dat echter niet gelooven en eischte tegen beklaagde 10 dagen gevangenisstraf. Mrt. 29 Serooskerke, landbouwgerei, nieuwe houtwaren, Rosier Vervaat. 29 Westkapelle, houtwaren, enz., Ittmann 31 Kamperland, hofstede met boom gaard, bouw- en weilanden, Pilaar. April 1 Goes, afbraak, de Kok. I, 2, 3, 4 Goes, inboedels, de Kok. 2 Meliskerke, hofje, Blaupot ten Cate. 2 Middelburg, inboedel, Rosier Ver- vaat. 3 Middelburg, heerenhuis, kantoorge bouw, huis, pakhuis, Ittmann. 3 Colijnsplaat, bouwland en dijk, woon huis met schuur, erf en tuin, Mar- kusse. 4 Kamperland, boereninspan, Pilaar. 4 Sint Laurens, winkelhuis, De Neeling. 8 Goes, dubb. woonhuis met erf en tuin, Pilaar. 9 Vlissingen, Café Noordzee Boulevard, Paap. 9 Kapelle, huis, enz., Kram. 9 Ierseke, meubilair, de Kok. 11 Borssele, huizen, bouwland, boom gaard, v. Cleef. 11 Baarland, afbraak, de Kok- 16 Biezelinge, woonhuis met erf en tuin, woonhuis met timmermanswerkplaats motorhok, bergplaats, open grond, erf en tuin, Kram. 16 Middelburg, inspan, Ittmann. 16 Heinkenszand, beestiaal, meubelen, de Wilde Heijboer. 18 Goes, beestiaal, de Wilde Heijboer- 19 Hoedekenskerke, beestepeen, hooi, de Wilde Heijboer. 21 Borssele, scheepsafbraak, de Wilde Heijboer. 28 Meliskerke, huis, De Neeling. 30 Middelburg op Poelendale, inspan, Blaupot ten Cate. Borssele en Zuidkraaiert, scheeps- afbraak, de Wilde Heijboer. Krabbendijke, beestiaal, de Kok. Mrt. 29 Wemeldinge, bouw pakhuis. Arch, de Koning. April 1 Middelburg, verbouwen gebouw Velo. Arch. A. Loois. 2 Middelburg Abdij, bestrating deel Prov. weg langs Wolphaartsdijk. Ged. Staten. 9 Waarde, vernieuwing beschoeiing ha venplateau in gewapend beton. A. le Clercq. 12 Ellewoutsdijk, bestratings- en ver- nieuwingswerk dorpsstraten, met bij levering. Tot 12 April gezegelde bil jetten b. d. Burgemeester. De Belgische loodsdienst te Vlissin gen zal binnenkort worden overgebracht naar Zeebruyge. AMSTERDAM. Binnenkort is de be noeming te verwachten van prof. Kunen te Amsterdam tot Hoogleeraar in de Ge neeskunde te Leiden, als opvolger van prof. 'Nolen. NAPELS. V.D. Eem aardschok werd gevoeld te Vellino. De inwoners vluchtten, instortingen hadden plaats. Er zjjn 12 slachtoffers. MINSK. V.D. Een anti-bolsjewistische opstand is uitgebroken in het Boriso- district. LONDEN. V.D. Uit Rome wordt gemeld, dat de bergstorting bij Amalvi zeer ernstig was. Te Vettica zijn 75 dooden; eveneens zijn op verschillende andere plaatsen dooden te be: re uren. Aangenomen wordt, dat de buitenlandsche toeristen in vei ligheid zgn. Wisselkoersen. Amsterdam, 28 Maart, 2.15 u. Berlijn 0.610.62 Brussel 11.6511,75 Parijs 14.87 V»—14.95 Londen 11.64J/2—11.651/2 Dollar 2.703/*—2.71i/2 Weenen 0.38—0.383A Oorzaken van blindedarmont steking. Het Duitsche Medische Wochen- schrift van 21 dezer vestigt er de aan dacht op, dat blindedarmontsteking in de provincies Hannover en Oldenburg het ka rakter van een epidemie aanneemt. Door de chirurgen, belast met het opereeren der pa tiënten, is een onderzoek ingesteld, waaruit blijkt, dat in de meeste verwijderde blinde darmen één of meer zaden aanwezig waren van de gewone blauwe korenbloem. De boe renbevolking van deze provincies eet bijna uitsluitend „Schwarzbrot", waarin zich nog wel eens zaden van korenbloemen bevin den, omdat deze zoo klein zijn, dat ze de malende molensteenen gemakkelijk kunnen passeeren. De zaadjes zijn ongeveer 4 m.M. lang en bezet met scherpe borstelharen. Zoo'n zaadje beweegt zich alleen in voorwaartsche richting, ongeveer zooals korenaren in onze mouwen naar boren kruipen. Zit het eenmaal in den blindendarm, dan is ontsteking van dit lichaamsdeel zoo goed als onvermijdelijk. Paschen. Paschen moet steeds vallen op den eersten Zondag na de volle maan, die volgt op de lentenachtevening (deze is heden 21 Maart) en tegelijk is Net volle tnaan, dus moeten wij hebben de vol gende volle maan, n.l. van 19 April, dus de Zondag daaraan volgende, 20 April, is het Paschen. De vroegste Paschen valt derhalve op 22 Maart; de laatste Paschen op 25 April, dit zal in de twintigste eeuw slechts eenmaal kunnen geschieden en wel in 't jaar 1943. Dan zal het den 21sten Maart tegelijk Zondag en Volle 'Maan zijn; zoodat eerstvolgende Volle Maan zal zijn Zondag 18 April, en de daarop eerst volgende Zondag, dus Paschen, op 25 April. Vloekverbod. In de zitting der Staten onzer provincie op 18 December des vorigen jaars kwam aan de orde de behandeling van het „Re glement vervoer passagiers Provinciale stoombootdiensten". Bij die gelegenheid kwam de quaestie van het vloekverbod ter sprake. De heer mr P. Dieleman verschilde op dit belangrijke punt van zijn geest verwante medeleden. In enkele door ons ter zijde gelegde ingezonden stukken, o.a. van den voorzitter onzer Biezelingsche Kiesvereeniging, werd over deze afwijking op een zoo belangrijk punt ernstig de staf gebroken. Wij. meenden echter het officieele verslag le moeten afwachten. Uit de notulen drukken wij de discus sie in hoofdzaak af. De heer Brandsma. Zooals uit het algemeen verslag blijkt, is er in een der afdeelingen uitvoerig gesproken naar aanleiding van de verbondsbepalingen, in art. 2. Ik heb er persoonlijk zeer sterk op aangedrongen, dat er bijgevoegd werd een bepaling waarin zou staan aat hét vloeken en het gebruiken van onzedelijke taal op de booten werd verboden. Nu doet het mij zeer veel genoegen, dat uit het algemeen verslag blijkt dat Ged. Staten hebben gevoeld voor de argumen ten, die daar gebezigd zijn. Immers thans komen de heeren met de verklaring dat zij bereid zijn om borden op (e hangen, waarop dan staat dat aan de passagiers verzocht zal worden niet te vloeken en geen onzedelijke taal te ge bruiken. Ik zeg nogmaals dat ik daar Ged. Staten erkentelijk voor ben, maar het spijt mij;, dat ik daar onmiddellijk 'aan toe moet voegen, dat ik niet geheel bevre digd ben. Ik heb tevergeefs gepoogd mij in te denken in den gedachtengang van de heeren Gedep. Staten. (Wordt vervolgd). MIDDELBURG. Huw.-aangiften: M. Hun dersmarok, 28 j. en J. J. Blok, 21 j. Getrouwd: W. 0- Langejan, 35 j. en E. A- Brijsse, 27 j.; WL Hoep, 29 j. en (E- A- Moggré. 20 j. Bevallen; P. J. v. d. Bossche-Antho- nisse, d.; A- de Rijke-Leijnse, z.; WL P- Jobse-Hoek, z. Overleden; J. PluymeKs, 77 j„ gehuwd met Wl- O. v. Riel; J. Mondeel,-71 j. wedr 'G. Timmerman; J. J. van Steenbergen, 63 i-, gehuwd met E- A. Visscher. Van 2327 Maart. VLISSINGEN. Ondertrouwd; CL Huijs- zoon en A. Vollemaere. Bevallen; M. A. Plaizier, geb. Harmsen d.; A. W1. Hoek, geb. Janse, z. Overleden: B. ten Hoopen, 67 j. man v. J. A- Haaijman; E- C. Nustelink, 74 j. wede v. Wl- van der Hoeven; J. de Ronde, 65 j- vrouw v. A- v. d. Weele L. Daan©, 32 j. man v. W. Jacobse; - J. Pb. Schot, 70 j.. vrouw v. A. van der Woerdt. SOUBURG. Overleden; 0. Clarisse, 61 j., vrouw v. J. CijVat. GOES- Huw.-aangiften; 27, Hendrik Cornelis Meeuwse, 20 j. jm. te Helder en Margaretha Jacoba Meijer, 21 j. jd. te Goes. Gehuwd: 28, Theodor Franz Koremann, 23 j. jm. te Vlissingen enJacomina Wil- lemse, 21 j. j.d. te Goes. Geboren: 27, Marinus Louis, z- v. Ja cob Zwartepooirte en GeerCraida Maria Johanna Versé. Van 21—28 Maart. KRUININGEN. Ondertrouwd: Pieter Charles Schuit, 32 j. jm. en Maatje Lau- rina Eromheen, 23 j. jd.; Pieter Won- dergem, 24 j. j.m. met Maatje Ida Pol derman, 24 j. j.d. Geboren; Pieter, z. v. Paulus Sinke en Dingena Christiana Oommee. IERSEKE. Ondertrouwd; I/eendert Al- berlus van der Jagt, 23 j. jm. en Sara Johanna van der Have, 21 j. jd. Geboren: Maria Adriana, d.v. Jan de Witte en Willemina Mieras; Hermanus Al bert us, z. v. Marinus van Stee en Ja coba Dekker. Overleden; Marinus Poelman, 25 j. echt genoot v. Cathalina Adriana Koster. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den ochtend van 28 Maart. Medegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te De Bilt Hoogste barometerstand 76.3.5 te Sey- disfjord, laagste 747.8 te Hernösand. Verwachting tot den avond van 29 Maart: Zwakke tot matige noordelijke tot oos telijke wind, zwaarbewolkt tot betrokken, met tijdelijke opklaring, waarschijnlijk eenige neerslag, zelfde temperatuur. Getrouwd i J.jJ. DUVEKOT ek E. J. BERG die mede namens wederzijdsche familie hartelijk dankzeggen voor de vele .blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Goes, 27 Maart, 1924. Voer de vele hartelijke bewijzen van deelneming ons betoond, bij het overlijden van onzen lieven Man, Vader, Behuwd- en Groot vader JACOB OSSEWAARDE emeritus predikant betuigen wij onzen oprechten dank. Nnmegen L. C. J. OSSEWAARDE—Stern. Modjo Warn©: M. G. L. BALJONOssbwaarde. J. M. S. BALJON en Kinderen. Grijpskerke (Zeel.): J. F. OSSEWAARDE. G. C. E. OSSEWAARDE-Baljon en Kinderen. TE QOES. ZONDAG 30 MAART. Voorin, half 10; Ds. R. J. v. d. Veem Avond 6 uurIdem. te half 8. GROOTE REPETITIE Maandag 14 April te 7 uur, i de Concert en Gehoorzaal te Middelburg. Solisten i JANNA BRANDSMA, Sopraan; GEORG WALTER, Tenor; META REIDEL, Alt; JAN DEKKER, Bas; Dr H. VAN DER KAMP, Bariton; Klavier: Mevrouw NONHEBEL Faro; Orgel: A. VAN OS. Notaris PILAAR. aeer voordeelig te koop, bij Langedelft. Middelburg Ondergeteekende maakt het ge achte publiek van Aagtekerke bekend, dat hij met ingang van 1 April a.s. een zal openen van Aagtekerke op Middelburg. Bestelhuis: Café De Koophandel, Minzaam aanbevelend, Eiken dag geopend van 101 uur. Donderdags van 1012 uur en 1—2 uur. Woensdag- en Zaterdagavond bovendien van 78 uur. Rente 3 pCt.van één tot 10000 gulden, per dag berekend. Inlichtingen omtrent spaarbusjes worden gaarne verstrekt. HET BESTUUR Het beste middel tegen hoest en verkou Jheid. Eenig Fabrikante: BREDA. vragen voor Spinaziezaad, Radijszaad en Stam en Stokboonen op contract tegen hooge en vaste prijzen Te vervoegen bij haren Ver tegenwoordiger C. GROOT Pz., Vlooswijkstr. 58, TER NEUZEN - Telefoon No. 173. wegens ziekte i te Middelburg, wijk A, no. 33, zeer gunstig gelegen aan de Korte Burg, hoek Groenmarkt, waarin met suc ces eene zaak in Manufacturen en Zeeuwsche Kleederdrachten wordt uitgeoefend, en tevens voor vele doeleinden geschikt. Inlichtingen te verkrijgen ten kantore van den Notaris J. C. BLAUPOT TEN CATE te Middel burg, alwaar de inschrijvingsbil jetten moeten worden ingeleverd vóór of op Woensdag 9 April 1924. Bezichtiging op Maandag en Dins dag van iedere week te veren. Stamboek B 555. f9dek- en ff 9.veulengeld. Verkochte paar den volle geld. WOLPHAARTSDIJK Telef No. 12. De Deurwaarders ROSIER VERVAAT, zullen op Woensdag 2 April 9 4, des namiddags om twee uur, aan het perceel T 182 te Middslburg, Dampoort, VERKOOPENi Veerenbed met toebehooren, Lin nenkast, 1 Tafelkastje, Schrijf bureau, 2 Tafels, Stoelen, Klok, Spiegel, gouden Krullen, gouden Dasspeld, goud Slot met Gitten Koralen, gouden Ring, zilveren Vingerhoed, Glas- en Aardewerk, Vrouwenkleeren, partij Godgel. Boeken. Notaris H. C. ITTMANN, te Mid delburg, is voornemens op Donder dag 3 April 1924, 's avonds 8 nur, in het veilingsgebouw „Mercurius" aan de Koepoortstr. aldaar, in het openbaar te verkeopen 1. Een Heerenhuis met Erf en Tuin, te Middelburg, aan de Rou- aansche Kade G 142, groot 2 A. 8 cA. 2. Een Kantoorgebouw en Erf, aldaar, aan de Kuiperspoort, ge merkt GL142, groot 64 cA. 1 en 2 te aanvaarden I Mei 1924. Com binatie 1 en 2. B. Een Huis met Erf en Tuin, aldaar, aan den Korendijk, gemerkt P 61, groot 87 cA. Te aanvaarden uiterlijk 1 Juli 1924. 4. Éen Pakhuis en Erf, aldaar, aan de Koestraat (omtrek Markt), gemerkt K 293, groot 40 c.A. Ver huurd voor f 2 75 per week. Bezichtigingperceel 1 en 2 Dins dag 1 en Woensdag 2 April en de perceeleu 3 en 4 daags voor en op den verkoopdag op de gebruike lijke uren. Notaris H. C. ITTMANN, is voornemens op 's middags 1 uur, ten verzoeke van den heer 0. KLINGEBEIL, op het hofsteedje van den heer S Gideonse, aan het Haoglandsche Wegje te Middelburg, in het drie jaarlings Merriepaarden, Melk en Kalf koeien, jonge vare Koeien, 10 vette Varkens, 10 Loopers, Mangel- en Kortmolen, nieuwe Tonneau, Bughy (zoo goed als nieuw), 2 Wielskar, Paardenwant, nieuwe Planken, Weihekken en Staken. Burgemeester en Wethouders van Ellewoutsdijk zullen De gelegenheid tot het inzenden van gezegelde inschrijvingsbiljetten zal bestaan tot en met Zaterdag 12 April a.s., bij den Burgemeester. Afdrukken der omschrijving zijn ter secretarie voor 55 cents ver krijgbaar. Aanwijzing doet desvpr'angd de Bouwkundige L. DIELEMAN te Ellewoutsdijk. (ti

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1924 | | pagina 3